Kobras 2006

Benjaminid

Nimi Kool Klass Punkte
Silver Lulla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 120 Auhinnaline koht
Emil Vinkman Tallinna Saksa Gümnaasium 8. klass 112 Auhinnaline koht
Kif Tamme Käina Gümnaasium 8. klass 112 Auhinnaline koht
Kristo Peterson Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 112 Auhinnaline koht
Virgo Hallik Oskar Lutsu nimeline Palamuse Gümnaasium 7. klass 111 Auhinnaline koht
Tiiu Üksik Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 104
Lauri Piisang Valgu Põhikool 8. klass 103
Mart Remmelkoor Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 103
Kaupo Koovit Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8. klass 102
Egert Hiius Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 102
Jaan Koolmeister Käina Gümnaasium 8. klass 101
Pille Korobov Luunja Keskkool 7. klass 99
Sandra Goduntsova Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 97
Karl-Joosep Pihel Püünsi Põhikool 8. klass 96
Andres Pihl Püünsi Põhikool 8. klass 96
Tanel Elmi Tallinna Saksa Gümnaasium 8. klass 96
Siim Karro Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 96
Hardi Kõlli Võru Kesklinna Gümnaasium 4. klass 96
Janely Sohranits Toila Gümnaasium 8. klass 96
Ats Lankard Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 95
Germo Germo Tallinna Saksa Gümnaasium 8. klass 95
Hendri Parrol Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8. klass 95
Eerik Muuli Luunja Keskkool 7. klass 95
Jaagup Repän Rõngu Keskkool 6. klass 95
Maris Parmakson Miina Härma Gümnaasium 7. klass 95
Argo Tarkiainen Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 94
Gabriel Väinsaar Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 94
Helina Rajasalu Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 94
Julija Šukajeva Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 94
Elis Haidak Põlva Keskkool 7. klass 93
Andres Rosme Tootsi Põhikool 7. klass 93
Aet Tüür Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 93
Ranno Lill Püünsi Põhikool 8. klass 92
Martin Terras Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 89
Jannnn Tammmm Noarootsi Kool 7. klass 88
Talis Pulk Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8. klass 88
Henri Jurkatam Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 88
Artur Rodin Tallinna Saksa Gümnaasium 8. klass 88
Martin Ilmjärv Tallinna Saksa Gümnaasium 8. klass 88
Sven Püümann Tallinna Saksa Gümnaasium 8. klass 88
Siim Jaanoja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 88
Mask Nokupea Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 87
Kaarel Kaarlimäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 87
Patrick Lipping Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 87
Leiger Tammistu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 87
Siim Joosep Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 87
Margus Salumäe Koigi Põhikool 6. klass 87
Tõnis Kont Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 86
Kalle Pilli Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 86
Reio Moor Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 86
Joosep Saadla Püünsi Põhikool 8. klass 86
Helari Tamm Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 86
Martin Maasik Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 86
Egert Miljan Turba Gümnaasium 8. klass 86
Roland Lõuk Valgu Põhikool 8. klass 85
Freddy Maripuu Võru Kesklinna Gümnaasium 4. klass 85
Kalvar Paur Käina Gümnaasium 8. klass 85
Enn Mäeorg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 85
Roland Karu Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 85
Egert Kängsepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 85
Kaimosaar Kaimo Oskar Lutsu nimeline Palamuse Gümnaasium 7. klass 85
Käx ... Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 85
Kait Org Tootsi Põhikool 7. klass 85
Brait Volmre Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 85
Liis-Marie Pihus Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 85
Elo Tamm Turba Gümnaasium 7. klass 85
Kaspar Kutsar Koigi Põhikool 6. klass 85
Sarah-Harriet Sonnenberg Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 84
Karl Käbi Aravete Keskkool 6. klass 83
Henry Kukk Põlva Keskkool 7. klass 83
Nele Teelahk Toila Gümnaasium 7. klass 83
Vallo Lokko Tartu Veeriku Kool 6. klass 83
Maria Berens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 83
Frederick Rjabinin Koigi Põhikool 7. klass 83
Eliise Tikka Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 83
Marko Riimand Tootsi Põhikool 8. klass 82
Silver Laidro Käina Gümnaasium 8. klass 82
Gert Siniloo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 82
Silvia Teras Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 82
Angela Kannukene Tõrva Gümnaasium 7. klass 81
Heikki Laidinen Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 80
Liia Opmann Tallinna Laagna Gümnaasium Õpetaja 80
Gert Mäeste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 80
Tiina Trutsi Tallinna Reaalkool 6. klass 80
Betti - Tallinna Reaalkool 5. klass 80
Scammer Vahesaar Tartu Veeriku Kool 6. klass 80
Regina Maruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 80
Merilin Hoomatalo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 80
Siret Tamm Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 80
Matti Mustonen Püünsi Põhikool 8. klass 79
Madis Viik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 79
Kristo Murik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 79
Sten Kuusik Käina Gümnaasium 8. klass 79
Helina Reinfelt Tallinna Reaalkool 6. klass 79
Sandra Nõmmik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 79
Doris Silm Toila Gümnaasium 7. klass 79
Gerly Paloots Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 79
Jürgen Lorenz Miina Härma Gümnaasium 7. klass 79
Angela Andresson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 79
Janno Sander Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 78
Kristiina Matt Põlva Keskkool 7. klass 78
Rene-Evert Randveer Püünsi Põhikool 8. klass 78
Hans-Henri Rähn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 78
Nele Talve Tootsi Põhikool 8. klass 78
Karl Tammlepp Tallinna Saksa Gümnaasium 8. klass 78
Karel Rokk Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 78
Erkki Tõnnov Tartu Veeriku Kool 6. klass 78
Fredi Kohv Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 78
Liis Lusikas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 78
Jan Lund Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 78
Anna-Maria Sepp Turba Gümnaasium 8. klass 78
Riina Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 78
Martin Tonne Püünsi Põhikool 8. klass 77
Gerda Rohi Noarootsi Kool 8. klass 77
Henri Loodmaa Miina Härma Gümnaasium 7. klass 77
Ats Kääramees Käina Gümnaasium 8. klass 77
Rasmus Randla Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 77
Kertu Soodla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 77
Kairi Janson Tootsi Põhikool 3. klass 77
Hanna Demus Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 77
Kaisa Malk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 77
Erle Roosipuu Tootsi Põhikool 4. klass 77
Aleksander Vaarmann Muu asutus 7. klass 76
Liis Umda Noarootsi Kool 8. klass 76
Kaur Org Tootsi Põhikool 7. klass 76
Kertu Mägar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 76
Kristel Luik Miina Härma Gümnaasium 7. klass 76
Tauri Vaikjärv Koigi Põhikool 6. klass 76
Aira Udras Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 76
Renno Lasting Põlva Keskkool 7. klass 75
Madis Vaarmann Valgu Põhikool 9. klass 75
Erko Hermann Koigi Põhikool 7. klass 75
Kaisa Jänis Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 75
Avely Marjapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 75
Sander Sedrik Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 74
Sander Punamäe Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 74
Kätlin Koik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 73
Liis Tartlan Tallinna Reaalkool 6. klass 72
Ants Salo Tartu Veeriku Kool 6. klass 72
Ted Õunap Tallinna Reaalkool 6. klass 72
Kristiine Järvan Püünsi Põhikool 8. klass 72
Grete Müürisepp Tartu Veeriku Kool 6. klass 72
Vladislav Mihnovits Põlva Keskkool 7. klass 72
Madis Madisson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 72
Paul Tamme Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 72
Aet Mammuspuu Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 72
Monika Eichenbaum Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 72
Ranel Käsi Miina Härma Gümnaasium 7. klass 71
Jarmo Trei Turba Gümnaasium 7. klass 71
Heiko Häng Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 71
Jürgen Selgis Põlva Keskkool 7. klass 71
Aimar Peetmaa Põlva Keskkool 7. klass 71
Maido Õispuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 71
Liis Liivamägi Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 71
Siim Hiis Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 71
Kadi Kaeramaa Miina Härma Gümnaasium 7. klass 71
Lauri Jalandi Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 71
Magnus Kraak Võru Kesklinna Gümnaasium 6. klass 71
Indrek Uibokand Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 71
Teie Teie2 Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 71
Evelin Haavamäe Põlva Keskkool 7. klass 71
Martin Laur Püünsi Põhikool 8. klass 71
Erik Elissaar Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 71
Anti Haugas Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 71
Joosep Kalle Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 71
Robert Talu Muu asutus 8. klass 70
Egert Kasemaa Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 70
Sten Roosaar Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 70
Kalev Kivilo Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 70
Marianne Kokla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 70
Mark Valge Tallinna Reaalkool 6. klass 70
Joosep Mägi Tartu Veeriku Kool 6. klass 70
Triinu Kähr Püünsi Põhikool 8. klass 70
Martin Paasoja Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 70
Liisa Kurgu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 70
Kristiina Loit Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 70
Anders Hellaste Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 70
Robin Veikko Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 70
Marius Mee Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 70
Taavi Vilberg Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 69
Mari-Liis Mäesti Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 69
Klen Laid Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 69
Kris Korn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 69
Kadri Niine Põlva Keskkool 7. klass 69
Merit Sillamets Põlva Keskkool 7. klass 69
Villem Tsupsman Turba Gümnaasium 8. klass 68
Sigmar Viiberg Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 68
Maria Kivja Turba Gümnaasium 8. klass 68
Kauri Aaslaid Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 68
Helena Rannala Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 68
Laura Busch Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 68
Kaia Kask Noarootsi Kool 8. klass 68
Anette Rähni Tartu Veeriku Kool 6. klass 68
Allan Veskilt Tootsi Põhikool 6. klass 68
Meril Allikivi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 68
Ralf Toomla Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 67
Mait Maddisson Noarootsi Kool 7. klass 67
Uku Erik Tropp Tallinna Reaalkool 6. klass 67
Johanna Kurvet Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 67
Kaja-Liis Pall Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 67
Kadi- Liis Reidla Miina Härma Gümnaasium 7. klass 67
Kristen Rästas Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 66
Kreet Kangur Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 66
Gea Roost Luunja Keskkool 7. klass 66
Andreas Jürimäe Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 65
Sander Linnaks Turba Gümnaasium 8. klass 65
Mariliis Luts Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 65
Tarts Aff Turba Gümnaasium 8. klass 64
Gert Jüriväli Püünsi Põhikool 8. klass 64
Kix Gafka Noarootsi Kool 7. klass 64
Karl Uus Noarootsi Kool 5. klass 64
Erkki Sedrik Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 64
Reimond Toom Miina Härma Gümnaasium 7. klass 64
Mihkel Luik Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 64
Risto Känd Käina Gümnaasium 8. klass 64
Kadri Kõrm Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 64
Martin Simsalu Valgu Põhikool 6. klass 64
Robert Lilleõis Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 64
Tönu Jõks Põlva Keskkool 7. klass 64
Robin Veski Püünsi Põhikool 8. klass 64
Gerli Tikk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 64
Ariina Haug Noarootsi Kool 7. klass 63
Kevin Puusepp Tallinna Reaalkool 6. klass 63
Ivar Kivro Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 63
Jari Julge Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 63
Liisa Suvorova Tallinna Reaalkool 6. klass 63
La Toya-Leila Lossmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 63
Marget Kunts Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 63
Marlon Sirp Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 63
Lenne Lõiv Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 63
Kristiina Kedrov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 63
Janeli Valdmets Põlva Keskkool 7. klass 62
Sander Riisenberg Koigi Põhikool 7. klass 62
Marten Margus Miina Härma Gümnaasium 7. klass 62
Kalmaari Kalmer Tootsi Põhikool Koolieelik 62
Silver Lokk Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 62
Rudolf Kuklase Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 62
Karl Villiam Vaserik Tallinna Reaalkool 6. klass 62
Kristjan Voolaid Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 62
Peeter Veelaid Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 62
Käätu Mäesalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 62
Reiko Lahe Noarootsi Kool 8. klass 61
Keijo Toomsalu Tartu Veeriku Kool 6. klass 61
Eerik Luha Koigi Põhikool 7. klass 61
Aki Kapanen Turba Gümnaasium 7. klass 61
Merilin Orgma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 61
Anett Allas Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 61
Joonas Merisalu Tartu Veeriku Kool 6. klass 61
Hendrik Vaidila Tootsi Põhikool 7. klass 60
Triin Kaasik Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 60
Jelena Martõnjuk Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 60
Helyna Allas Turba Gümnaasium 8. klass 59
Eneli Melsas Turba Gümnaasium 8. klass 59
Kaidi Oja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 59
Juhan Heinma Käina Gümnaasium 8. klass 59
Ragnar Elmi Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 59
Anna-Maria Epner Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 59
Anneli Moksantseva Tootsi Põhikool 8. klass 59
Jaanika Aruots Põlva Keskkool 7. klass 59
Kristjan Tavinof Koigi Põhikool 7. klass 58
A------- ---- Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 58
Magnus Kivipõld Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 58
Marii Mägi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 58
Andrus Asadov Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 58
Kaisa Roots Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 58
Hendrik Kannel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 58
Kait Trumm Valgu Põhikool 9. klass 57
Sander Hongonen Turba Gümnaasium 7. klass 57
Sander Mikotalo Muu asutus 6. klass 57
Jalmar Poks Noarootsi Kool 7. klass 57
Kristo Tank Koigi Põhikool 7. klass 57
Eliise Kapp Tartu Veeriku Kool 5. klass 57
Reet Sarapuu Püünsi Põhikool 8. klass 57
Willem Mäesepp Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 56
Markus Käo Põlva Keskkool 7. klass 56
Mark Vislapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 56
Heinz Oks Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 56
Sander Puus Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 56
Henri Kutsar Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 56
Cheimo Freimann Muu asutus 7. klass 56
Tarmo Vartla Püünsi Põhikool 8. klass 56
Tarmu Tõnise Koigi Põhikool 6. klass 56
Verner Teder Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 56
Andres Hillep Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 56
Gerret Aasmäe Püünsi Põhikool 8. klass 56
Taavi Lutsar Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 56
Gerrit Raiesmaa Tootsi Põhikool 6. klass 56
Norman Ojavee Muu asutus 6. klass 55
Martin Kasemetsa Koigi Põhikool 7. klass 55
Martin Pitk Turba Gümnaasium 8. klass 55
Jaan Bachmann Muu asutus 6. klass 55
Harry Leppik Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 55
Siim Morin Muu asutus 7. klass 55
Gerli Iganus Muu asutus 8. klass 55
Argo Peetrisoo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 55
Sander Koort Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 55
Ivo Jürgenson Turba Gümnaasium 8. klass 55
Christo Alliksoo Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 55
Kristiin-Marleen Sulg Tartu Veeriku Kool 6. klass 55
Kari Kolkkonen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 54
Martin Koppel Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 54
Regina Pik Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 54
Peeter Anijalg Põlva Keskkool 7. klass 54
Aho Aunapuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 54
Kadri Press Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 54
Rihard Leimets Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 54
Triin Rannak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 54
Keyt Uudeküll Tallinna Reaalkool 4. klass 54
Henri Paesüld Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 54
Richard Puustusmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 54
Gertu Hanson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 54
Geidy Juks Põlva Keskkool 7. klass 54
Artur Pink Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 54
Stiven Sinitsin Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 54
Karin Kallisma Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 54
Mart Vaher Tallinna Reaalkool 6. klass 53
Kristjan Kams Koigi Põhikool 7. klass 53
Marvi Meriniit Muu asutus Täiskasvanu 53
Jargo Aniste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 53
Rene Uibo Võru Kesklinna Gümnaasium 4. klass 53
Märtin Harjaks Null-kool 5. klass 53
Teele Sussu Tootsi Põhikool 8. klass 53
Tanel Treial Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 53
Rebeka Kukk Toila Gümnaasium 8. klass 53
Rene Kõrtsmann Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 53
Sander Teder Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 53
Veronika Mägi Põlva Keskkool 7. klass 53
Kasper Ke Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 53
Jaanika Rüdein Noarootsi Kool 7. klass 53
Despine Keburia Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 53
Artur Vorobjov Noarootsi Kool 7. klass 53
Mari-Liis Aalmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 53
Kaisa Takis Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 53
Margus Kärt Püünsi Põhikool 8. klass 52
Erki Ennok Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 52
Marko Reinujaan Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 52
Liisi Sõmer Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 52
Toomas Tatar Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 52
Kerttu Eilmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 52
Epp Maria Lauga Tartu Veeriku Kool 6. klass 52
Kertu Kütt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 52
Ege Selts Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 52
Tarmo Kodasma Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 51
Maido Kuusik Tartu Veeriku Kool 6. klass 51
Mariliis Tiisler Põlva Keskkool 6. klass 51
Mati Tamm Tootsi Põhikool 6. klass 51
Triin Martin Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 51
Maris Preem Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 51
Andrei Abaškin Koigi Põhikool 7. klass 50
Anželika Raagmets Turba Gümnaasium 7. klass 50
Jana Bendel Noarootsi Kool 8. klass 50
Daniel Kaljumägi Muu asutus 7. klass 50
Anni Leo Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 50
Anna-Liisa Säkk Noarootsi Kool 8. klass 50
Laura Laanesaar Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 50
Rain Leotoots Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 49
Marko Lille Tootsi Põhikool 7. klass 49
Triin Rebel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 49
Raivo Toomingas Vali siit kool või muu asutus 7. klass 49
Meril Haljand Tartu Veeriku Kool 6. klass 49
Merle Nõmm Tootsi Põhikool 7. klass 49
Johannes Türnpu Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 48
Jaan Viljas Valgu Põhikool 8. klass 48
Kauri Kiivramees Käina Gümnaasium 8. klass 48
Kristi Heinsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 48
Karl Timpka Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 48
Ragnar Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 48
Martis Roosimaa Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 48
Liis Pärnaste Noarootsi Kool 8. klass 48
Mirjam Riivald Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 48
Carmen Rohtla Tartu Veeriku Kool 6. klass 47
Maiko Vahtra Noarootsi Kool 7. klass 47
Marge Rattiste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 47
Siiri Paap Põlva Keskkool 7. klass 47
Kristjan Raudsepp Tallinna Reaalkool 5. klass 47
Kevin Pedastu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 47
Jaana Õhtu*(Vetšerkovskaja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 47
Danel Kaur Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 47
Kris Kranich Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 47
Angela Maripuu Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 47
Kristjan Mägi Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 46
Katrin Kallastu Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 46
Timo Uri Tartu Veeriku Kool 6. klass 46
Kaspar Elmi Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 46
Ceraldo Tali Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 46
Maarja Heinastu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 46
Aigar Vesselov Tartu Veeriku Kool 6. klass 46
Heli Kozõritski Noarootsi Kool 7. klass 46
Olimar Pokk Noarootsi Kool 7. klass 46
Sandra Süsi Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 46
Virge Laak Turba Gümnaasium 7. klass 46
Asko Aksel Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 46
Kristi Kütt Tootsi Põhikool 7. klass 46
Taavi Peelo Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 46
Marek Kohandi Tootsi Põhikool 8. klass 45
Allan Lauri Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 45
Maris Ülper Tartu Veeriku Kool 6. klass 45
Mari Liis Holzberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 45
Kristjan Merelaid Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 45
Sten Orula Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 45
Karin Volmer Tartu Veeriku Kool 6. klass 45
Mari-Anne Knaps Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 45
Rauno Aksin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 44
Peeter Liedemann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 44
Risto Merimaa Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 44
Elis Tekko Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 44
Kristin Keppi Tootsi Põhikool 6. klass 44
Agris Hüüp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 44
Mihkel Joaveski Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 44
Merli Jogi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 44
Maarja Kodasma Null-kool Null-klass 43
Geilin Valk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 43
Rauno Hansson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 43
Rando Jürgenson Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 43
Stella Järv Noarootsi Kool 7. klass 43
Priit Lepik Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 42
Janar Eismann Noarootsi Kool 8. klass 42
Märt Lõhmus Valgu Põhikool 6. klass 42
Siim Lilleke Noarootsi Kool 6. klass 42
Liisi Suur Põlva Keskkool 7. klass 42
Inge-Liis Verst Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 42
Raimond Vesik Tallinna Reaalkool 6. klass 41
Timmmo Tamm Tootsi Põhikool 6. klass 41
Annika Põitel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 41
Karl Kivisik Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 40
Ardi Truija Pärnu Vanalinna Põhikool 5. klass 40
Ragnar Lember Tootsi Põhikool 8. klass 40
Risto Vaidla Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 40
Oliver Ämarik Valgu Põhikool 6. klass 40
Liisi Kongo Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 40
Mari-Liis Ojasalu Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 40
Andi Vester Turba Gümnaasium 8. klass 39
Jaanika Järve Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 39
Carolin Lehtpuu Noarootsi Kool 7. klass 39
Ingel Kink Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 39
Antonio Kartozia Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 39
Janne Jõe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 39
Liina Ots Tartu Veeriku Kool 6. klass 39
Kert Pärtel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 39
Maarius Kuuskmäe Püünsi Põhikool 8. klass 39
Paula Ruben Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 39
Angela Afanasjev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 39
Triinu Peedosaar Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 39
Kätlin Katlin.Variksaar Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 39
Rutt Neem Noarootsi Kool 8. klass 38
- - Valgu Põhikool 8. klass 38
Udsiusf Kasdskald Tartu Veeriku Kool 7. klass 38
Erkin Põlluvee Valgu Põhikool 5. klass 38
Kristjan Päri Tootsi Põhikool 8. klass 38
Villi Kirss Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 38
Siim Kalmu Turba Gümnaasium 8. klass 38
Norman Kiik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 38
Kristen Jaanus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 38
Elisabeth Lilleväli Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 38
Anri-Siim Artel Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 37
Kelly Mölder Tartu Veeriku Kool 6. klass 37
Timmo Lind Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 37
Jüri Tomingas Noarootsi Kool 7. klass 37
Jarmo123456 Nõmm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 37
Katre Kulbok Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 37
Marleen Linder Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 37
Pillery Teesalu Tartu Veeriku Kool 6. klass 37
Andres Kornak Valgu Põhikool 7. klass 36
Ken Nuut Koigi Põhikool 6. klass 36
Maria Rant Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 36
Liisa Luup Noarootsi Kool 8. klass 36
Kristjan Press Koigi Põhikool 6. klass 35
Andrei Puzakov Tallinna Laagna Gümnaasium 8. klass 35
Moonika Karus Tartu Veeriku Kool 6. klass 35
Taavi Irves Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 35
Grete Lepik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 6. klass 35
Richard Jürgenson Tartu Veeriku Kool 6. klass 35
Jaan Raha Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 35
Gerli Treimann Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 35
Maria Kraav Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 35
Hanna Laupä Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 35
Karmo Kruusmaa Noarootsi Kool 7. klass 34
Kaspar Kikerpill Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 34
Karolina Zagorovskaja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 34
Elina Pankrašin Tallinna Reaalkool 6. klass 34
Jane Gridassov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 34
Rene Uudepalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 34
Kasper Pals Pärnu Vanalinna Põhikool 6. klass 33
Liis Kink Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 33
Käti Kikerpill Tartu Veeriku Kool 6. klass 33
Kristina Sula Muu asutus 8. klass 32
Keijo Tiirik Tartu Veeriku Kool 6. klass 32
Kätlin Kivila Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 32
Laura Sohv Tootsi Põhikool 6. klass 32
Marleen Säinas Tartu Veeriku Kool 6. klass 31
Signe Salumets Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 31
Merje Tenso Põlva Keskkool 7. klass 31
Silver Elenurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 29
Aive Lahi Pärnu Ülejõe Gümnaasium Koolieelik 29
Kadri Migul Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 29
Alvar Aavik Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 28
Mart Toome Tootsi Põhikool 7. klass 28
Christjan Freiman Tootsi Põhikool 7. klass 28
Regiina Tali Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 27
Kadri Alatalo Tartu Veeriku Kool 6. klass 27
Liis Tint Tootsi Põhikool 8. klass 27
Marian Baranov Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 27
Egle Kostabi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 26
Kristjan Krimm Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 25
Laura Soon Tartu Veeriku Kool 6. klass 25
Sulev Pesur Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 25
Ayrton Treier Tartu Veeriku Kool 6. klass 23
Rain Luha Valgu Põhikool 7. klass 21
Kristian Nõmm Tootsi Põhikool 4. klass 21
Taavi Sooväli Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 21
Rando Kõiv Tartu Veeriku Kool 6. klass 20
Mihkel Heinla Valgu Põhikool 6. klass 16
Kristel King Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Raido Luht Tartu Veeriku Kool Koolieelik 12
Karl Kalajas Koigi Põhikool 6. klass 10
Martin Maasikas Valgu Põhikool 8. klass 10
Kristjan Ketkinen Valgu Põhikool 8. klass 8
Arvidas Mtsyauskas Valgu Põhikool 8. klass 7