Kobras 2006

Juuniorid

Nimi Kool Klass Punkte
Hans Metsoja Miina Härma Gümnaasium 9. klass 56 Auhinnaline koht
Ramona Dremljuga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 52 Auhinnaline koht
Taavi Jõõts Käina Gümnaasium 9. klass 51 Auhinnaline koht
Liia Opmann Tallinna Laagna Gümnaasium Õpetaja 51
Priidu Niit Käina Gümnaasium 10. klass 51 Auhinnaline koht
Kristjan Keskküla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 50 Auhinnaline koht
Taisto Valdlo Tallinna Reaalkool 10. klass 48
Günther Siimenson Aravete Keskkool 10. klass 48
Vaado Pruunlepp Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 48
David Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 47
Toomas Vasar Käina Gümnaasium 9. klass 47
Kristjan-Mart Piirsalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 46
Liis Truve Tallinna Reaalkool 10. klass 45
Janno Alajärv Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 44
Pille-Riin Aja Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 44
Kaspar Muuk Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 44
Valdeko Kruusvee Tallinna Reaalkool 10. klass 44
Maria Toomik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 44
Kait Kosenkranius Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 44
Rait Karri Jõhvi Gümnaasium 10. klass 44
Mardo Pahk Käina Gümnaasium 9. klass 44
Lauri Solvak Tallinna Reaalkool 10. klass 44
Hanna-Liisa Roosileht Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 44
Tõnis Voore Aravete Keskkool 10. klass 44
Carol Kartau Turba Gümnaasium 9. klass 44
Eirk Tärk Käina Gümnaasium 10. klass 44
Martin Hiis Käina Gümnaasium 10. klass 44
Helena Rinken Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 44
Jaanus Jagomägi Miina Härma Gümnaasium 9. klass 44
Martin Lensment Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 44
Demos Pulk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 44
Sten Allik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 44
Mihkel Vaher Null-kool 8. klass 43
Liina Alljärv Jõhvi Gümnaasium 10. klass 43
Aadu Sinel Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 42
Marja-Liisa Kämärä Jõhvi Gümnaasium 10. klass 42
Martin Vikat Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 42
Eliine Rannajõe Jõhvi Gümnaasium 10. klass 42
Toivo Varrik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 42
Sanne Rüütelmaa Käina Gümnaasium 10. klass 42
Gerli Valtin Aravete Keskkool 10. klass 41
Kk Ll Muu asutus 10. klass 41
Triin Talving Tallinna Reaalkool 10. klass 41
Andres Kiik Luunja Keskkool 9. klass 41
Kärt Kaivapalu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 41
Häli-Herta Haavapuu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 41
Jonatan Jõks Tallinna Reaalkool 10. klass 40
Märt Roos Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 40
Robert Võsa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 40
Meelis Tamm Käina Gümnaasium 10. klass 40
Mattias Kangur Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 40
Ekke Piirisild Tallinna Reaalkool 10. klass 40
Maiki Jäädmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 40
Jantzz Vxints Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 40
Tõnu Pihu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 40
Aivar Kripsaar Muu asutus 9. klass 40
Merlin Laid Käina Gümnaasium 9. klass 40
Tanel Adson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 40
Knut Tamm Jõhvi Gümnaasium 10. klass 40
Nevil Karlson Jõhvi Gümnaasium 10. klass 40
Armin Ilves Aravete Keskkool 10. klass 40
Kaisa Kriiva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 40
Karolin Sepp Käina Gümnaasium 10. klass 40
Kristiina Toome Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 40
Helena Taaksalu Jõhvi Gümnaasium 10. klass 40
Martin Paun Jõhvi Gümnaasium 10. klass 40
Albert Setskov Jõhvi Gümnaasium 10. klass 40
Madis Lüsi Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 40
Andri Raat Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 40
Laur Vahe Jõhvi Gümnaasium 9. klass 40
Allar Keerme Jõhvi Gümnaasium Koolieelik 40
Martin Pehlak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 40
Raido Meibaum Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 39
Rasmus Kuusemets Jõhvi Gümnaasium 10. klass 39
Kerli Onno Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 39
Evelyn Reintam Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 39
Tiina Ojasaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 39
Teele Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 39
Teele Laun Käina Gümnaasium 10. klass 38
Haide Pertel Jõhvi Gümnaasium 10. klass 38
Andreas Peetre Käina Gümnaasium 9. klass 38
Karel Kotkas Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 38
Elin Küttis Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 38
Helena Lissenko Tallinna Reaalkool 10. klass 38
Kirsi Kaups Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 38
Kätlin Remmelgas Jõhvi Gümnaasium 10. klass 38
Marja Kütt Tootsi Põhikool 9. klass 38
Kadi-Ell Tähiste Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 38
Krislyn Aedma Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 38
Jorgen Heinsoo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 38
Andres Saarnak Käina Gümnaasium 10. klass 37
Merly Kosenkranius Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 37
Henri Rahuoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 37
Anne-Mai Pall Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 37
Mihkel Kall Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 36
Maarja Lehemets Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 36
Jüri Pihel Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 36
Minni Pajo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 36
Kristjan Muuli Luunja Keskkool 9. klass 36
Andres Pärnalaas Luunja Keskkool 9. klass 36
Antti Pärna Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 36
Ivi Jaanus Tartu Veeriku Kool 9. klass 36
Jarmo Bammer Aravete Keskkool 10. klass 36
Kaspar Daljajev Tallinna Reaalkool 10. klass 36
Anu K Tallinna Reaalkool 10. klass 36
Ragnar Aug Käina Gümnaasium 9. klass 36
Joseph Rumvolt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 36
Alo Press Jõhvi Gümnaasium 9. klass 36
Kärt Kallaste Tallinna Reaalkool 10. klass 36
Kerstin Ruustal Tallinna Reaalkool Koolieelik 36
Hannes Timmi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 36
Liisa Rikanson Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 36
Kertu Kirjasto Jõhvi Gümnaasium 9. klass 36
Tauri Metsoja Käina Gümnaasium 10. klass 36
Tea Tüür Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 36
Pätris Halapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7. klass 36
Kristina Metsaots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 36
Margus Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 36
Heidi Koolmeister Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Käti Sildvee Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 36
Kristel Klee Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 36
Kerli Egorov Jõhvi Gümnaasium 10. klass 36
Johanna Palm Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 36
Rainer Holsmer Käina Gümnaasium 9. klass 36
Tairi Tillo Tartu Veeriku Kool 9. klass 36
Mariliis Randmer Jõhvi Gümnaasium 9. klass 36
Barbara Papp Jõhvi Gümnaasium 9. klass 36
Laura Raag Jõhvi Gümnaasium 9. klass 36
Monika Maarend Püünsi Põhikool 9. klass 36
Laura Vals Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 36
Kaarel Jakobson Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Irena Rihkrand Jõhvi Gümnaasium 10. klass 36
Elena Tammsaar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 36
Ülo Tomikas Turba Gümnaasium 9. klass 36
Johanna Joosep Tartu Veeriku Kool 9. klass 36
Egon Ula Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Siim Romanov Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Hendrik Luup Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Kauri Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Piret Liivik Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 36
Kristina Hakk Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 36
Sanna Ink Käina Gümnaasium 10. klass 36
Margus Tiik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 36
Oliver Puu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 35
Kätlin Kroon Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 35
Kristjan Kuljus Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 35
Kaidi Tara Käina Gümnaasium 9. klass 35
Ahto Mast Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 35
Marju Kaps Tallinna Reaalkool 10. klass 35
Siim Lüüs Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 35
Indrek Lepasaar Võru 1. Põhikool 8. klass 35
Anna Osnats Turba Gümnaasium 10. klass 34
Lauri Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 34
Mairi Leivaröst Tartu Veeriku Kool 9. klass 34
Lotte Sissas Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 34
Pille Kokk Tartu Veeriku Kool 9. klass 34
Marit Siirand Aravete Keskkool 10. klass 34
Arvi Kaasik Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 34
Helen Lepiku Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 34
Riin Agar Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 34
Elo-Maarja Miilen Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 34
Ove Oll Tallinna Reaalkool 10. klass 34
Ülar Meejärv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 34
Alina Denissova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 34
Keven Kaur Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 34
Kaspar Käärmann Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 34
Susan Sirel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 34
Keteli Tuunas Tartu Veeriku Kool 9. klass 34
Mari-Liis Kallikorm Jõhvi Gümnaasium 9. klass 34
Ave Unt Käina Gümnaasium 10. klass 34
Mella Kustassoo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 34
Siret Avasoo Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 34
Katrin-Merlin Maidemägi Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 34
Iko Kobrand Aravete Keskkool 10. klass 34
Maris Silmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 34
Julia Ossipova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 34
Andre Andresson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 34
Kädi Tammeveski Käina Gümnaasium 10. klass 34
Martin Uuskari Käina Gümnaasium 9. klass 33
Ats Elmi Käina Gümnaasium 9. klass 33
Kaspar Aas Turba Gümnaasium 10. klass 33
Merly Lindlaan Aravete Keskkool 10. klass 33
Heiki Velba Jõhvi Gümnaasium 9. klass 33
Wew Wea Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 33
Marko Knaps Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 33
Kalvi Kaldmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 33
Marten Kähr Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 33
Margit Jaanimägi Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 33
Jaroslav Mihhailov Tootsi Põhikool 9. klass 33
Evelin Õunapuu Aravete Keskkool 10. klass 33
Sander Klausen Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 32
Joonas Nagel Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 32
Anna Seleninova Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 32
Mirko Hani Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Kristjan Tammeleht Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 32
Timo Koobakene Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 32
Kairi Plakso Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Jürgen Altmets Muu asutus 9. klass 32
Kristi Laanemaa Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 32
Geor-Matis Heinsoo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 32
Triinu Linnas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Janre Saat Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 32
Anti Karask Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 32
Mihkel Sokk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 32
Tanel Rank Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 32
Tauri Toots Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 32
Katri Järvpõls Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 32
Mario Tasso Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Katriine Lauri Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 32
Andres Toom Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 32
Mikk Tarvas Tallinna Reaalkool 10. klass 32
Krisjan Evart Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 32
Liis Kalle Jõhvi Gümnaasium 10. klass 32
Krislin Jõgi Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 32
Mareli Vodi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 32
Keiu Kasch Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Vladimir Tiškin Tartu Veeriku Kool 9. klass 32
Raina Erin Käina Gümnaasium 10. klass 32
Priit Pihlamägi Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 32
Taavi Ilves Jõhvi Gümnaasium 9. klass 32
Kaupo Kuusalu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 32
Marialiisamarii Volkmannluurjoala Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 32
Alo Filippov Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 32
Silver Malmets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 32
Triin Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 32
Priit Pennula Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Jaak Lehtsalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Martin Maidre Jõhvi Gümnaasium 9. klass 32
Laura Teras Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 32
Getter Eisler Aravete Keskkool 10. klass 32
Georgi Beltadze Null-kool 9. klass 32
Hurmet Lahi Jõhvi Gümnaasium 10. klass 32
Aleksander Zimin Jõhvi Gümnaasium 10. klass 32
Anni Reino Jõhvi Gümnaasium 10. klass 32
Matle Kurvits Tartu Veeriku Kool 9. klass 32
Veiko Velt Jõhvi Gümnaasium 10. klass 32
Piret Pukspuu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 32
Krista Junolainen Jõhvi Gümnaasium 10. klass 32
Jako Jürgenson Käina Gümnaasium 9. klass 32
Alari Ilves Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Maarja Liik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 32
Janar Märjama Aravete Keskkool 10. klass 32
Diana Kuusemaa Aravete Keskkool 10. klass 32
Annika Koit Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 31
Mari Nittim Tallinna Saksa Gümnaasium 7. klass 31
Maria Lamp Jõhvi Gümnaasium 10. klass 31
Lauri Piisang Valgu Põhikool 8. klass 31
Kaspar Maila Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 31
Ahti Superman Jõhvi Gümnaasium 9. klass 31
Liis Otsatalu Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 31
Liisa Kesselmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 31
Veronika Soonmann Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 31
Inga Kelle Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 31
Ingrid Soosaar Turba Gümnaasium 10. klass 31
Kristi Verro Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 31
Kadi Martin Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 31
Toomas Horn Null-kool 9. klass 31
Triinu Raag Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 31
Klarica Topper Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 31
Oliver Kolbre Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 30
Mariliis Tsarents Noarootsi Kool 9. klass 30
Elmo Egers Jõhvi Gümnaasium 9. klass 30
Sigrid Raju Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 30
Richard Ammer Jõhvi Gümnaasium 9. klass 30
Janne Mölder Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 30
Maris Habe Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 30
Kristiina Rautio Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 30
Ragnar Lai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 30
Marek Kikas Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 30
Helina Karvak Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 30
Heidi Siirus Käina Gümnaasium 10. klass 30
Helena Muuga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 30
Kai Marianne Murulaid Jõhvi Gümnaasium 10. klass 30
Gregor Engso Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 30
Anna-Maria Gorislavskaja Püünsi Põhikool 9. klass 30
Mihkel Puss Jõhvi Gümnaasium 10. klass 30
Kristiina Verro Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 30
Kersti Lohu Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 30
Tairi Murel Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 30
Sten Maasik Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 30
Triinu Ots Tartu Veeriku Kool 9. klass 30
Meivis Piir Tartu Veeriku Kool 9. klass 30
Maris Hinno Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 30
Indrek Kimber Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 30
Kadri Onno Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 30
Tom Pani Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 29
Paula Lepind Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 29
Madis Vaarmann Valgu Põhikool 9. klass 29
Sass Kotsalainen Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 29
Liidia Varrik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 29
Liisi Munski Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 29
Laura Saar Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 29
Madis Põld Jõhvi Gümnaasium 9. klass 29
Relika Rämson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 29
Kati Tigasoo Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 29
Janne Ööpik Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 29
Jane Eskla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 29
Katre Semjonov Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 29
Liisu Tool Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 29
Jaan Viljas Valgu Põhikool 8. klass 28
Juhan Piilberg Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 28
Karmen Kaljula Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 28
Kaimo Vuks Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Mihkel Kõiv Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Rando Arand Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 28
Liis Toomsalu Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 28
Erik Aarpuu Muu asutus 9. klass 28
Anu-Liis Aunroos Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 28
Maarja Ilves Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 28
Marko Šukis Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 28
Karlis Klaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 28
Merle Annus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Karel Pitsu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 28
Birgit Valtin Aravete Keskkool 10. klass 28
Rainis Pilt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Alis Karro Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 28
Taavi Tuvi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 28
Rando Lillemets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Andre Nurmsoo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 28
Ilona Horn Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 28
Elis Liivo Käina Gümnaasium 10. klass 28
Karel Leetsar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 28
Martin Määr Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 28
Janno Pille Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Raid Põl Luunja Keskkool 9. klass 28
Tea Sööt Tartu Veeriku Kool 9. klass 28
Rauno Saavel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Mariliis Adams Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 28
Jana Gnezdova Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 28
Piret Poolak Tootsi Põhikool 9. klass 28
Arne Bogens Jõhvi Gümnaasium 10. klass 28
Birgit Hõru Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Anti Pääro Jõhvi Gümnaasium 9. klass 28
Katrina Vara Käina Gümnaasium 10. klass 28
Kristiina Škepasts Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Jaan Umda Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Kati Ott Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 28
Vitali Zaitsev Jõhvi Gümnaasium 10. klass 28
Markus Must Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Mreergiilnian Bvaauhetrra Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 28
Signe Velbaum Jõhvi Gümnaasium 9. klass 28
Kristiina Suuster Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 28
Silvar Muru Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Kairit Brandmeister Turba Gümnaasium 10. klass 28
Martti Hiis Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 28
Keimo Mitt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 28
Annika Valkna Püünsi Põhikool 9. klass 28
Priit Laanelepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Kaur Joakit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 28
Rauno Näksi Käina Gümnaasium 9. klass 28
Gerli Enula Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 28
Anetta Kütt Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 28
Pille Truup Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 28
Mari Aia Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Jaanus Kase Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 27
Kristjan Sõrmus Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 27
Helin Leetmaa Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 27
Artur Jahu Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 27
Liisi Siska Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 27
Kairi Nerot Jõhvi Gümnaasium 9. klass 27
Rain Viitamees Noarootsi Kool 7. klass 27
Kerttu Kullamaa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 27
Reana Parve Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 27
Aidan Veevo Käina Gümnaasium 9. klass 27
Kristi Otto Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 27
Rainer Vaidla Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 27
Helena Tamm Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 26
Tiit Rästas Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 26
Tamar Tigane Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 26
Sandra Täht Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 26
Taavet Taimla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Eneli Looring Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 26
Madis Markus Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 26
Tanel Sargava Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 26
Karmen Köster Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 26
Oliver Kelder Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 26
Rainis Toom Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 26
Marin Lestsepp Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 26
Eglin Männiste Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 26
Rudolf Leimets Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 26
Jaagup Kail Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 26
Kadri Niinesalu Noarootsi Kool 9. klass 26
Annika Kormik Turba Gümnaasium 10. klass 26
Kristi Visnapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 26
Kadri Kungla Luunja Keskkool 9. klass 26
Reena Oras Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 26
Mikk Lehtsaar Jõhvi Gümnaasium 10. klass 26
Riho Ruusamäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Tarmo Joab Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 26
Jaanika Aluste Null-kool 7. klass 26
Julia Kiseljova Jõhvi Gümnaasium 9. klass 26
Chris Kallas Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 26
Ruslan Kolotõgin Jõhvi Gümnaasium 9. klass 26
Pirgit Palmiste Tartu Veeriku Kool 9. klass 26
Jürgen Tõnisson Null-kool 7. klass 26
Merit Rikko Püünsi Põhikool 9. klass 26
Annela Toom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Kaidi Ojasoo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 26
Nensi Mulina Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 26
Sulev Mõniste Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 26
Taavi Grünthal Aravete Keskkool 10. klass 26
Agu Vahtrik Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 25
Joosep Ritari Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 25
Kristine Kriisk Jõhvi Gümnaasium 9. klass 25
Karel Vähi Tartu Veeriku Kool 9. klass 25
Andres Kukka Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 25
Roland Suurvärav Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 25
Sander Ankur Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 25
Hurmet Ruusmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 25
Kristina Tops Püünsi Põhikool 9. klass 25
Karl Koort Luunja Keskkool 9. klass 25
Katre Suumann Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 25
Anna-Liisa Trumm Noarootsi Kool 9. klass 25
Mariann Tsarents Noarootsi Kool 9. klass 25
Tarmo Edo Tootsi Põhikool 9. klass 25
Viivika Glaser Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 25
Kairi Vald Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 25
Maria Veski Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 25
Jekaterina Veeber Jõhvi Gümnaasium 10. klass 25
Freed Kruusberg Tallinna Reaalkool 10. klass 25
Kärt Hüdsi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 25
Reet Koppel Kärdla Ühisgümnaasium 8. klass 25
Kristjan Liiva Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 24
Karin Karutoom Turba Gümnaasium 10. klass 24
Marilin Saaroja Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 24
Mihkel Sala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Pille Parv Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 24
Laura Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Alo Treial Luunja Keskkool 9. klass 24
Merilyn Meho Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 24
Peeter Kokk Tartu Veeriku Kool 9. klass 24
Kristian Kõiv Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Johanna Loorits Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 24
Rando Leosk Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 24
Siret Tiks Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 24
Danel Olesk Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Marii Vahtna Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 24
Toomas Meldre Jõhvi Gümnaasium 9. klass 24
Kristen Merila Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 24
Henrik Keskrand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Marika Veemaa Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 24
Tõnis Tokko Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 24
Alvar Küüt Tartu Veeriku Kool 9. klass 24
Kait Trumm Valgu Põhikool 9. klass 24
Mari-Liis Kangro Jõhvi Gümnaasium 9. klass 24
Rasmus Valting Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 24
Lauri Teidla Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 24
Artjom Melnikov Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 24
Kaidi Suvi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 24
Karin Vahenurm Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 24
Laura Kiiroja Tallinna Reaalkool 10. klass 24
Anita Jürson Tartu Veeriku Kool 9. klass 24
Karel Lendre Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 24
Elvis Pärnsoo Jõhvi Gümnaasium 10. klass 24
Joonas Soosaar Jõhvi Gümnaasium 9. klass 24
Aigi Lehter Käina Gümnaasium 10. klass 24
Eveli Aasa Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Maarja Kadakas Turba Gümnaasium 8. klass 24
Jörgen Liister Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 24
Karin-Liis Lahtmäe Püünsi Põhikool 9. klass 24
Kaspar Ainelo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 24
Marilis Pärt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Johanna Kallion Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 24
Mari-Liis Palok Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 24
Marliis Lahesalu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 24
Kerli Nurs Käina Gümnaasium 9. klass 23
Andre Kutt Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 23
Greete Velk Jõhvi Gümnaasium 9. klass 23
Merili Järvpõld Jõhvi Gümnaasium 9. klass 23
Kristina Kraani Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 23
Jane Kalmu Turba Gümnaasium 8. klass 23
Mirjam Mandli Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 23
Maria Kotkas Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 23
Liis Noring Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 23
Krislin Paltsar Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 23
Raul Toome Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 23
Mihkel Filipenko Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 23
Mirjam Raim Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 23
Liisa Vels Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 23
Jüri Luht Tartu Veeriku Kool 9. klass 23
Andres Kohv Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 23
Rauno Liiv Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 22
Keegi Must Tallinna Saksa Gümnaasium Koolieelik 22
Kaire Feldmann Muu asutus 9. klass 22
Riina Arju Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 22
Liisu Aulik Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 22
Margaret Malteseva Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 22
Maria Tolppa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 22
Helina Kraus Tartu Veeriku Kool 9. klass 22
Antti Veevo Käina Gümnaasium 10. klass 22
Hanna Laura Metsma Muu asutus 9. klass 22
Hippe Oimet Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 22
Sten Haugas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 22
Martin Tuul Käina Gümnaasium 9. klass 22
Astrid Tiik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 22
Anne Rikas Tartu Veeriku Kool 9. klass 22
Joosep Jõelaid Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 22
Sirli Siller Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 22
Killu Kuuben Tartu Veeriku Kool 9. klass 22
Janika Viljat Jõhvi Gümnaasium 10. klass 22
Hando Riispapp Jõhvi Gümnaasium 9. klass 22
Joosep Puhalainen Püünsi Põhikool 9. klass 22
Mihkel Buschmann Noarootsi Kool 9. klass 22
Ardo Viigimäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 22
Leana Lõhmus Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 22
Ave Siidra Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 22
Anri Petrov Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 22
Mihkel Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 22
Taniel Sildam Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 22
Kadri Vähter Aravete Keskkool 10. klass 22
Alevtina Pavlova Jõhvi Gümnaasium 10. klass 22
Reimo Sild Jõhvi Gümnaasium 9. klass 22
Tani Kirt Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 22
Tiina Purru Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 22
Karl Markus Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 22
Yo Yoyo Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 21
Gerli Pesor Käina Gümnaasium 9. klass 21
Karmo Kohver Jõhvi Gümnaasium 9. klass 21
Liis Polevajateada Jõhvi Gümnaasium 9. klass 21
Merilin Oldekop Turba Gümnaasium 10. klass 21
Jekaterina Sedunova Jõhvi Gümnaasium Koolieelik 21
Kristiina Käärik Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 21
Ppl Lll Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 21
Ivo Laur Tartu Veeriku Kool 9. klass 21
Rasmus Politajev Jõhvi Gümnaasium 9. klass 21
Taavi Tõnissaar Käina Gümnaasium 9. klass 21
Ingrid Ivanov Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 21
Rainer Akel Tootsi Põhikool 9. klass 21
Maarja Kivistik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 21
Martin Karolin Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 20
Jüri Laur Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 20
Elina Kozlova Jõhvi Gümnaasium 9. klass 20
Eline Linnas Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 20
Madis Saarmets Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 20
Martin Tõrv Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 20
Tiit Rassadin Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 20
Jaan Leimann Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 20
Kris Konsap Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Liis Tõnismaa Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 20
Britta Piisang Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 20
Janno Valtu Käina Gümnaasium 9. klass 20
Kairit Kaaleste Noarootsi Kool 9. klass 20
Kadi Vaikmets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Madis Koor Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Aleksei Stempen Jõhvi Gümnaasium 9. klass 20
Tarvi Kendaru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Maarja Hõrn Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 20
Merilin Enno Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 20
Henri Kirbits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 20
Jaak Kibur Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Null-klass 20
Santa Ramula Turba Gümnaasium 10. klass 20
Kadri-Liisa Kostabi Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 20
Marek Ruusmann Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 20
Aliis Unt Käina Gümnaasium 10. klass 20
Merit Koit Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 20
Liisbeth Kose Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 20
Teele Kivisilla Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Evelin Ets Tartu Veeriku Kool 9. klass 20
Kristiin Hanimägi Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Aaron Jätsa Noarootsi Kool 9. klass 19
Villu Mikk Jõhvi Gümnaasium 9. klass 19
Helena Kase Luunja Keskkool 9. klass 19
Kaarel Leetmaa Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 19
Kristiina Martin Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 18
Viktoria Dašuk Jõhvi Gümnaasium 9. klass 18
Marleen-Kristiin Kitt Muu asutus 9. klass 18
Nele Nahkur Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 18
Sven Sammelsoo Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Artur Tulko Jõhvi Gümnaasium 10. klass 18
Kadri Kilgast Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 18
Ronald Ruven Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Helerin Pedaja Null-kool 7. klass 18
Raimond Kislar Noarootsi Kool 9. klass 18
Santa Zukker Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Kadri Vaglakes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Kaisa Ploom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 18
Andra Arder Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 18
Kadi Täht Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Taili Ojaviir Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 18
Siim Tõkke Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 18
Annikikevvai Kevvai Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 18
Mari Otto Käina Gümnaasium 10. klass 18
Helis Sternfeldt Noarootsi Kool 9. klass 18
Janne Saar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 18
Anna-Liisa Pehlak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Greta Kondimäe Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 18
Ande Pelberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 18
Teele Maurer Turba Gümnaasium 10. klass 17
Keily Lepikmäe Tootsi Põhikool 9. klass 17
Kersti Räis Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 17
Tairo Kepler Tartu Veeriku Kool 9. klass 17
Oliver Lemmik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 17
Sten Gnezdov Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 17
Meriliis Taimela Püünsi Põhikool 9. klass 17
Grete Nigu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 17
Taavi Markson Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 16
Marjanne Aun Jõhvi Gümnaasium 9. klass 16
Robert Ojala Noarootsi Kool 9. klass 16
Janne Kollo Jõhvi Gümnaasium 9. klass 16
Kersti Kaevats Käina Gümnaasium 9. klass 16
Karl Kirbits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 16
Kristjan Pilli Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 16
Katrin Tintso Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Deivid Sarapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 16
Pille-Riin Jõudna Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 16
Kerli Jõks Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 16
Anna-Kristiina Siitan Tallinna Saksa Gümnaasium 7. klass 16
Triin Matt Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 16
Rivo Peedu Käina Gümnaasium 9. klass 16
Artur Hansen Pärnu Ülejõe Gümnaasium Koolieelik 16
Liis Paenurm Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Kate Oroperv Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Jaana Alevi Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Kuldar Kirsipuu Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 15
Epp Volkov Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 15
Siim Kümmel Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 14
Jaana Tammemäe Turba Gümnaasium 10. klass 14
Maris Jänes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Merily Miil Pärnu Ülejõe Gümnaasium Koolieelik 14
Argo Malla Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 13
Antti Kalonen Ristiku Põhikool 9. klass 13
Siim Ošur Jõhvi Gümnaasium 9. klass 13
Olar Paesalu Aravete Keskkool 10. klass 13
Martin Kruusimäe Tallinna Laagna Gümnaasium 9. klass 13
Michael Morel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 13
Liis Post Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 13
Kersti Vahar Tallinna Saksa Gümnaasium 9. klass 12
Andres Aava Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Dima Kisler Noarootsi Kool 9. klass 12
Laury ---666--- Jõhvi Gümnaasium 9. klass 12
Erik Suurna Tartu Veeriku Kool 9. klass 12
Ester Karm Jõhvi Gümnaasium 9. klass 12
Helena Luik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Hendrik Raiesmaa Tootsi Põhikool 9. klass 11
Raimond Jurson Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 11
Taavi Vaino Jõhvi Gümnaasium 9. klass 10
Keijo Õunpuu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Rodion Baranjuk Jõhvi Gümnaasium 9. klass 10
Triin Tamm Jõhvi Gümnaasium 10. klass 10
Allar Kiirats Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 9
Inna Serikova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Merlyn Kolde Jõhvi Gümnaasium 9. klass 8
Maarja Berkmann Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Edgar Korka Jõhvi Gümnaasium 9. klass 5