Kobras 2006

Seenioride tulemused

Nimi Kool Klass Punkte
Silver Kuusik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 52 Auhinnaline koht
Jüri Valdmann Miina Härma Gümnaasium 11. klass 48 Auhinnaline koht
Timo Õun Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 46 Auhinnaline koht
Joosep Pata Miina Härma Gümnaasium 11. klass 44 Auhinnaline koht
Andres Sakk Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 42
Rainit Vildo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Raol Tamberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Liia Ossipov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 41
Janari Jorro Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 41
Tarmo Truup Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 40
Keiti Kungla Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 40
Mari-Anne Liblik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 40
Sandra Vähejaus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 39
Martin Laansalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 39
Kristjan Kranich Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 39
Kristiina Karpova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 38
Ain Siimsaare Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 38
Hannes Sammalpärg Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 38
Sander Haukamägi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 38
Indrek Reilson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 38
Tanel Tammjärv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 38
Katja Ljapina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 37
Kristiina Vaikmets Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 37
Siim Halapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 36
Olav Salandu Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 36
Marin Klaas Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 36
Kris Kelp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 36
Evelin Post Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 36
Kaur Vassil Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 35
Kristo Rämson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 35
Sven Lepamets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 34
Rene Haavre Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 34
Kerttu Muro Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 34
Kaisa Karlis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 34
Marleen Madisson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 34
Merle Vaaks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 34
Meeli Puhkim Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 34
Taavi Jürgenson Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 34
Janis Kähr Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 34
Tanel Tiimus Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 34
Eimar Hallop Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 34
Keiti Allas Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 34
Martti Soomann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11. klass 34
Kevin Kattai Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 33
Alelalena Hansonishanina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 33
Tavo Toomemägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 33
Priit Jeenas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 33
Mihkel Mölder Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 33
Kristian Taro Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 33
Marian Raup Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 33
Priit Lillemets Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 33
Alo Viira Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 33
Siim Pedras Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 33
Helen Leim Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 33
Ott Lahe-Jahästi-Armastatud Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 32
Liina Pihel Tallinna Saksa Gümnaasium 12. klass 32
Mari-Liis Martinfeld Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 32
Janika Pelska Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Martin Kreutzberg Miina Härma Gümnaasium 11. klass 32
Martin Hirv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 32
Lilian Kronberg Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 32
Raigo Raudseping Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Kadre Lätting Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Märt Kivimäe Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 32
Tauri Liiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Allar Vallaots Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11. klass 32
Taavet Tamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11. klass 32
Jyri Aia Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 31
Pilleriin Laars Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 31
Siim Kängsepp Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 31
Andre Ankru Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 31
Sigrid Lillemets Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 31
Sandra Mõõk Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 31
Erko Nõmm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 31
Kaspar Lillmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Deivid Kasuk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Rene Viskar Tallinna Saksa Gümnaasium 11. klass 30
Merrit Reinumägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 30
Astrid Pajur Miina Härma Gümnaasium 11. klass 30
Irena Olõkainen Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 30
Kristi Aianurm Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 30
Svetlana Dubrova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 30
Siim Rauba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 30
Kai Mõim Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 30
Marti Samsonov Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 30
Maarja Roots Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 30
Mairit Madissoo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 30
Marko Vene Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 29
Sven Helistvee Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 29
Vootele Ruusmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 29
Sander Liiva Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 29
Prita Oimet Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 29
Raimet Figol Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 29
Silver Saar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 29
Christine Kattai Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 29
Valmar Reha Miina Härma Gümnaasium 11. klass 28
Elari Siska Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 28
Janar Juur Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 28
Urmas Liivas Tallinna Saksa Gümnaasium 10. klass 28
Rait Kuhi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 28
Mari Metsma Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 28
Krete Must Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 28
Indrek Hirsnik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Sandra Liiv Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 28
Karina Zaderei Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 28
Irina Karhu Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 28
Joosep Laine Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Deisy Lust Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 28
Kristina Eller Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 28
Gerri Grant Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 27
Teele Brok Aravete Keskkool 11. klass 27
Alar Asu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 27
Lauri Kaldmäe Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 27
Siim Padosepp Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 27
Steven Plado Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 27
Kaido Kreek Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 27
Mari Voll Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 27
Fred Grossberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 26
Kaur Karpa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 26
Lauri Siska Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 26
Rünno Liiv Tallinna Saksa Gümnaasium 12. klass 26
Ken Kivit Tallinna Saksa Gümnaasium 12. klass 26
Kristiina Laos Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 26
Kärt Peetrimäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 26
Jüri-Erik Võsu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Kerli Djomina Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Meelika Tammeveski Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 26
Jana Post Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 26
Gerli Rauba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Sandre Vilde Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Liina Lakur Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 26
Siim Kuusik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 26
Ann Siidra Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 26
Tarvo Piho Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Tiina Jaanimägi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 26
Merilin Sarapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 26
Anu Kikas Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 26
Virge Tamme Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 25
Einike Sarapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 25
Liisu Aava Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 25
Selina Assafrei Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 25
Ingmar Hääl Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 25
???????? ????????? Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 25
Aire Needo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 25
Serena Huul Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 25
Karl Janson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 25
Marit Tiks Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 25
Hugo Mängli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 25
Taavi Kivi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 25
Ira Sidorova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 24
Janek Tuvi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 24
Karen Tõniste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Terje Aniott Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 24
Siim Haltsonen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 24
Kristjan Uibo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Katrin Laur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 24
Siim Jäger Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1. klass 24
Siim Libba Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 24
Janar Post Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 24
Kaarin Kõiv Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 24
Kairi Lõvi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 24
Annika Ploom Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 24
Marili Pille Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 24
Glenn Kuut Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Kaia Puusaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 24
Eduard Kullmann Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 24
Ants Agu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 24
Mirkko Killing Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Liisi Suurkivi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 24
Tomas Johanson Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 24
Mairi Tiks Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 24
Daire Gorjatsko Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Hetel Saaare Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 23
Eleri Palgi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 23
Mikk Paap Aravete Keskkool 11. klass 23
Raul Dontsov Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 23
Priit Veeroja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 23
Tähti Tukk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 23
Helen Jaago Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 23
Kristo Püssim Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 23
Ott Kevvai Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 23
Priit Kõiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 23
Janar Reiljan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 23
Eveli Rammul Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 23
Martin Lepistik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 23
Kätlin Kattai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 23
Kätrin Kimmel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 23
Liivo Juul Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 23
Taavi Grab Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 23
Kermo Rannamäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 22
Gerli-Kai Vakkermann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 22
Raido Juhanson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 22
Janar Hakk Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 22
Lille Laas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 22
Anu Tommula Aravete Keskkool 10. klass 22
Johannes Rauba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 22
Sander Saat Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 22
Rene Pais Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 22
Liisa Langi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 22
Kaisa Horn Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 22
Sigrit Kõomägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 22
Kaja Tuisk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 22
Annika Leosk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 22
Britta Laur Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 22
Ly Lehes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 22
Pilleriin Pedras Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 22
Pihel Saatmann Miina Härma Gümnaasium 11. klass 22
Hanna Raudmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 22
Teele Üprus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 22
Fairo Volts Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 22
Mari-Ly Knaps Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 22
Mariann Lukka Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 22
Christjan Kaasik Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 22
Mikk Mikson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 22
Reet Värnik Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 22
Madis Matvejev Aravete Keskkool 11. klass 21
Sander Vaarmaa Aravete Keskkool 11. klass 21
Heili Kaasiku Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 21
Siim Sutt Tallinna Saksa Gümnaasium 11. klass 21
Antti Juul Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 21
Kaisa Kisand Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 21
Kerly Kiudmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 21
Klarika Kunst Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 21
Vladimir Siltsenko Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 21
Kätlin Laats Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 21
Siim Dolenko Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 21
Maario Hussar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 21
Eduard Mubarakshin Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 21
Mikk Helleste Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 21
Tuuli Pilv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 20
Priit Elmi Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 20
Maris Võro Aravete Keskkool 11. klass 20
Marko Remlik Aravete Keskkool 11. klass 20
Olaf Siigur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 20
Kristiina Assmann Aravete Keskkool 11. klass 20
Jandra Kõrran Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 20
Siim Päike Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 20
Kalev Kalda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Kaidi Udras Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 20
Indrek Orrin Miina Härma Gümnaasium 11. klass 20
Valmar Aia Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 20
Eleri Aedmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Paul Suumann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 20
Alvar Hansen Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 20
Imre Käpa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 20
Katrin Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 20
Illimar Hirsnik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 20
Meelis Pihlakas Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 20
Toomas Tiisler Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 19
Mari Saar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 19
Ingrid Pajula Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 19
Kaisa Kasak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 19
Taavi Tamm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 19
Helen Xxx Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 19
Tõnis Sõlg Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 19
Geete Perlov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 19
Karena Kurvits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 19
Lagle Kõva Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 19
Sven Niidu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Ott Kossar Aravete Keskkool 11. klass 18
Kristo Telvar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 18
Henry Hoolma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 18
Liisi Jänes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 18
Silver Salben Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 18
Moonika Kukk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 18
Heli Seli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 18
Sandra Kallas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 18
Siim Tolsting Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 18
Oliver Kallion Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 18
Mihkel Tammsalu Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 17
Kristi Kruusa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 17
Tanel Viert Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 17
Kait Kall Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 17
Maiken Kivine Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 17
Tuuli Helk Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 17
Merili Koiksar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 17
Anni Toom Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 17
Juss Krepp Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 17
Kerly Treu Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 16
Loore Laine Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 16
Getrud Hirvelaan Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Kairit Viilup Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 16
Kristi Aasma Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Gerly Eiche Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Ergo Elland Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 16
Mari-Liis Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Marko Kiigajaan Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 16
Laura Kommus Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 15
Jaanika Metsnik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 15
Signe Pikk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 15
Ott Alvela Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 14
Katrin Grunberg Aravete Keskkool 11. klass 14
Marianne Kraak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Risto Veiderpass Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Janeli Jorro Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Ranno Kalda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Kerli Kohv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Merilyn Veskimäe Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Rina Peibonen Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Kristi Laats Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Mihkel Paulus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Triin Loosaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 13
Kristin Veimer Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 13
Veroonika Kannes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 13
Sten Mahov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 13
Grete Lepa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Silja Aadusoo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 12
Andres Puusaar Miina Härma Gümnaasium 11. klass 12
Lona Sarapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Diana Võru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Madis Saia Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Ivar Voorel Aravete Keskkool 8. klass 11
Edith Mölder Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 11
Jaak Kang Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 10
Kaisa Suumann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Maire Tolm Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 9
Katrin Merisalu Aravete Keskkool 11. klass 8
Jaana Uljas Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 8
Maarja Kaiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Kertu Pere Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 8
Riina Harak Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 7
Kaile Paur Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 7
Liis Vahtra Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 7
Merit Süvang Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 6