Kobras 2007

Benjaminid

Nimi Kool Klass Punkte
Kerli Kõrkjas Keeni Põhikool 6. klass 30 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Sander Teder Keeni Põhikool 6. klass 30 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Liina Muttik Keeni Põhikool 8. klass 30 I koht
Aive Linde Keeni Põhikool 6. klass 28 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Inge Uibopuu Keeni Põhikool 6. klass 28 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Ingvar Aer Keeni Põhikool 6. klass 28 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Liisa Villemson Keeni Põhikool 6. klass 28 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Rasmus Kirsimäe Keeni Põhikool 6. klass 28 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Tormi Oja Keeni Põhikool 6. klass 28 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Anu Rebane Keeni Põhikool 8. klass 28 II koht
Hanna Maria Korbun Keeni Põhikool 8. klass 28 II koht
Lenna Hainsoo Keeni Põhikool 8. klass 28 II koht
Marily Milter Keeni Põhikool 8. klass 28 II koht
Gert Grossberg Keeni Põhikool Täiskasvanu 28
Aleksandra Onništšuk Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 26 III koht
Jevgeni Kolunov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 26 III koht
Karin Korka Keeni Põhikool 8. klass 26 III koht
Ly Albrecht Keeni Põhikool 8. klass 26 III koht
Sandra Einling Keeni Põhikool 8. klass 26 III koht
Steven Toom Keeni Põhikool 8. klass 26 III koht
Triin Uibopuu Keeni Põhikool 8. klass 26 III koht
Epp Hiller Keeni Põhikool Täiskasvanu 26
Aleksandra Rzevskaja Ahtme Gümnaasium 6. klass 24
Alex Jakimenko Ahtme Gümnaasium 7. klass 24
Kirill Karhanin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Marika Kalais Kadrina Keskkool 7. klass 24
Rene Levin Levin Keeni Põhikool 7. klass 24
Artur Kudrjasov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 24
Hasso Mehide Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 24
Karl-Villem Võsa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Laura Karavin Keeni Põhikool 8. klass 24
Maria Soboleva Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 24
Moonika Raudsepp Keeni Põhikool 8. klass 24
Oleg Kolunov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 24
Polina Tolmatseva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 24
Vikrotia Vinogradova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 24
Viktoria Nagornaja Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 24
Heliis Pikkor Kohtla Põhikool 9. klass 24
Anna-Marija Sepp Ahtme Gümnaasium 7. klass 22
Gleb Muravjov Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 22
Henry Varjun Keeni Põhikool 7. klass 22
Keit Viitkin Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 22
Lana Pärn Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 22
Mirjam Kivistik Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 22
Perttu Narvik Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 22
Sven Kiiss Voore Põhikool 7. klass 22
Valerija Maštakova Ahtme Gümnaasium 7. klass 22
Vladimir Isunin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 22
Eerik Muuli Luunja Keskkool 8. klass 22
Julia Tšerentsova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 22
Keili Arold Voore Põhikool 8. klass 22
Martin Liivak Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 22
Reni Raudla Kadrina Keskkool 8. klass 22
Siret Liivamäe Kadrina Keskkool 8. klass 22
Triin Metvahi Käina Gümnaasium 8. klass 22
Valerija Škabara Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 22
Viktor Geraskin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 22
Tõnu Soop Kärdla Ühisgümnaasium Õpetaja 22
Triinu Lepp Võru Kesklinna Gümnaasium 5. klass 20
Egor Barannikov Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 20
Jana Kroman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 20
Kätlin Otto Käina Gümnaasium 6. klass 20
Krismo Kokla Käina Gümnaasium 6. klass 20
Maria Arnover Käina Gümnaasium 6. klass 20
Oskar Tikka Käina Gümnaasium 6. klass 20
Aleksei Karankevi4 Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Allar Esko Suuremõisa Põhikool 7. klass 20
Artjom Piir Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Birgit Piirisild Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Darja Karhanina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Dima Sidorenkov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 20
Geity Miilberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Gregor Alaküla Tallinna Rahumäe Põhikool 7. klass 20
Kaisa Kuslapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Karolin Kruusaauk Voore Põhikool 7. klass 20
Katri-Helena Hint Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Kelli Vällo Keeni Põhikool 7. klass 20
Mariliis Aasa Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Markus Kerner Audentese Erakool 7. klass 20
Martin Raudsepp Keeni Põhikool 7. klass 20
Rasmus Hirv Tallinna Rahumäe Põhikool 7. klass 20
Riivo Rivimets Voore Põhikool 7. klass 20
Vladimir Holofjan Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Aleksandr Boitšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Alyona Vershinina Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 20
Andrei Jermiškin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Andres Neumann Tõrva Gümnaasium 8. klass 20
Angelina Tsaikina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Anna Murt Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Catlin Peterson Keeni Põhikool 8. klass 20
Denis Bjerkland Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 20
Eleri Lillemäe Luunja Keskkool 8. klass 20
Hanna Holmberg Kadrina Keskkool 8. klass 20
Joonas Lõmps Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 20
Kadi Ilves Audentese Erakool 8. klass 20
Kristina Zahharova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Ksenia Dudnik Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 20
Lauri Lunden Audentese Erakool 8. klass 20
Liisa Kurgu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Ljubov Rostovštšikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Madis Männik Laagri Kool 8. klass 20
Mark Ozogin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Oliver Veedelr Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 20
Pille Arro Voore Põhikool 8. klass 20
Priit Toomsoo Luunja Keskkool 8. klass 20
Reido Holsmer Käina Gümnaasium 8. klass 20
Stanislav Gladi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Taavi Münter Kadrina Keskkool 8. klass 20
Vladimir Tserkassov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 20
Aleksandra Seppar Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Irina Gritsinenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium Õpetaja 20
Natalja Aleksejeva Ahtme Gümnaasium Õpetaja 20
Aleksandra Listratova Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Daniil Gornov Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Dima Nikitin Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Heigo Pikkor Kohtla Põhikool 6. klass 18
Joni Kushiva Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Karina Sedova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 18
Kriste Remmelgas Sõle Põhikool 6. klass 18
Kristi Heinaste Kohtla Põhikool 6. klass 18
Maria Vaidila Tootsi Põhikool 6. klass 18
Mirjam Uuskari Käina Gümnaasium 6. klass 18
Siim Konsap Ivangorodskaja srednjaa skola 6. klass 18
Aleksandr Indritsans Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Alöna00 Rassadina Ahtme Gümnaasium 7. klass 18
Anastasija Kozlova Ahtme Gümnaasium 7. klass 18
Andre Adra Tallinna Rahumäe Põhikool 7. klass 18
Anja Filatova Ahtme Gümnaasium 7. klass 18
Anna Humonen Keila Ühisgümnaasium 7. klass 18
Anton Sviderski Ahtme Gümnaasium 7. klass 18
Dmitri Mamkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Edlyn Klampe Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Eliise Harjak Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Elise Jepisov Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Eva Kaarin Viise Kadrina Keskkool 7. klass 18
Gerle Trifanov Keeni Põhikool 7. klass 18
Iti Uusküla Keeni Põhikool 7. klass 18
Jelizaveta Sergejeva Karjamaa Gümnaasium 7. klass 18
Julia Lubimova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Kevin Starkopf Tallinna Rahumäe Põhikool 7. klass 18
Kolja Ostrik Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 18
Laro4Ka Misuna Ahtme Gümnaasium 7. klass 18
Lea Tõnnison Kadrina Keskkool 7. klass 18
Liis Timpka Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Maksim Stserbakov Narva Joala Kool 7. klass 18
Mari-Liis Lutsar Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Mariann Mäeots Kadrina Keskkool 7. klass 18
Marina Andrejeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Merit Mägi Kadrina Keskkool 7. klass 18
Monika Tõlgo Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Nastja Kapustina Ahtme Gümnaasium 7. klass 18
Pavel Nikitin Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 18
Sigrid Jürimäe Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Siret Poroson Kadrina Keskkool 7. klass 18
Timmo Tamm Tootsi Põhikool 7. klass 18
Toivo Sikkel Suuremõisa Põhikool 7. klass 18
Vladik Kuzmenkov Ahtme Gümnaasium 7. klass 18
Aleksander Vaarmann Tootsi Põhikool 8. klass 18
Aleksandra Belitskaja Ahtme Gümnaasium 8. klass 18
Analiis Link Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Artur Timko Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 18
Babajan Ilona Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Darja Nikitina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 18
Darja Sobolko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Deiwin Sarjas Tääksi Põhikool 8. klass 18
Diana Põdra Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 18
Eduard Lobanov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Egert Paadimeister Audentese Erakool 8. klass 18
Erko Hermann Koigi Põhikool 8. klass 18
Georgy Gerasimov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 18
Getter Kaevandes Käina Gümnaasium 8. klass 18
Inar Padari Käina Gümnaasium 8. klass 18
Indrek Pärtel Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 18
Inesa Parinskaja Ahtme Gümnaasium 8. klass 18
Janno Lind Kõpu Põhikool 8. klass 18
Jevgenia Dossajeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Kaarel Roht Käina Gümnaasium 8. klass 18
Kadi Tingas Kadrina Keskkool 8. klass 18
Kaur Kajaste Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 18
Kertu Soodla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Kocteh Mallitakob Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 18
Krista Vestel Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 18
Madis Viik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Maria Elonen Ahtme Gümnaasium 8. klass 18
Marina Ohrimenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Maris Meos Kadrina Keskkool 8. klass 18
Marten Muru Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Martin Laasma Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 18
Meigirt Matsiselts Kadrina Keskkool 8. klass 18
Merilin Hoomatalo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Merju Lomp Kadrina Keskkool 8. klass 18
Mihhail Djuzev Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 18
Nikolai Gordienko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Oksana Gorbunova Muu asutus 8. klass 18
Olari Karu Kadrina Keskkool 8. klass 18
Oleg Žuravljov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 18
Olivia Luige Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 18
Petrik Pilpak Käina Gümnaasium 8. klass 18
Pille Korobov Luunja Keskkool 8. klass 18
Renate Raap Kadrina Keskkool 8. klass 18
Riin Olvet Kadrina Keskkool 8. klass 18
Risto Põldsalu Tõrva Gümnaasium 8. klass 18
Sanna Vahtra Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 18
Sergey Futkin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 18
Sten Mõtus Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 18
Triin Haagen Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 18
Triin Tiismaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Vera Jemelina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Kristina Pirozhak Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Liis Süda Kohtla Põhikool 9. klass 18
Tatjana Tambovtseva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium Õpetaja 18
Annika Kippa Sõle Põhikool 6. klass 16
Eliise Antropov Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 16
Indrek Lumiste Jäneda Põhikool 6. klass 16
Kelli Muromets Vara Põhikool 6. klass 16
Kertu Kaasik Voore Põhikool 6. klass 16
Krister Veevo Käina Gümnaasium 6. klass 16
Külliki Ander Voore Põhikool 6. klass 16
Maarja Närska Puhja Gümnaasium 6. klass 16
Oliver Nurk Käina Gümnaasium 6. klass 16
Rarova Jekaterina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 16
Vadim Jurkevicius Ahtme Gümnaasium 6. klass 16
Aleksandr Holin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 16
Anatoli Aleksejev Ahtme Gümnaasium 7. klass 16
Annika Paavel Kadrina Keskkool 7. klass 16
Arina Hrapko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 16
Aveli Nurk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Cärola Almosen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Dmitri Demtsenko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Eleri Jorro Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Ellina Vereš Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 16
Eva-Liisa Püvi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Geidi Siidra Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Il'Ja Andrejev Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 16
Ingel Soop Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Jelena Kazina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Jette Kolk Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Karina Tomson Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Karl Songisepp Tallinna Rahumäe Põhikool 7. klass 16
Katja Ermoskina Ahtme Gümnaasium 7. klass 16
Keith Lemendik Kadrina Keskkool 7. klass 16
Kerlyn Meltsov Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Kõivumägi Kristo Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Kristiina Possul Kadrina Keskkool 7. klass 16
Kristo Peterson Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 16
Laura Liisa Lankei Kadrina Keskkool 7. klass 16
Maick Meibaum Kadrina Keskkool 7. klass 16
Mari-Liis Kikas Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Maria Kazina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Markus Kitter Audentese Erakool 7. klass 16
Markus Põder Kadrina Keskkool 7. klass 16
Martti Tulev Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Mattias Oijov Räpina Ühisgümnaasium 7. klass 16
Moonica Kaljund Voore Põhikool 7. klass 16
Ragnar Raiesmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Raul Kalbus Räpina Ühisgümnaasium 7. klass 16
Regina Safronova Ahtme Gümnaasium 7. klass 16
Reili Kuusemäe Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Tanel Liinak Tallinna Rahumäe Põhikool 7. klass 16
Triin Lauri Kadrina Keskkool 7. klass 16
Valerai Izotova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Zenja Usov Ahtme Gümnaasium 7. klass 16
Aili Sundejeva Kadrina Keskkool 8. klass 16
Aleksei Andrejev Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Alexander Navolokin Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 16
Alina Pitkjanin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 16
Anastassia Kurenkova Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Anna Gontsarova Sõle Põhikool 8. klass 16
Antero Piilbaum Kadrina Keskkool 8. klass 16
Artur Kokin Audentese Erakool 8. klass 16
Cheimo Freimann Tootsi Põhikool 8. klass 16
Denis Davidenko Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Deniss Burašnikov Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 16
Dima Ptitsõn Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Egert Hommik Kadrina Keskkool 8. klass 16
Eleri Pütsepp Voore Põhikool 8. klass 16
Eneli-Rosalie Viinamägi Viimsi Keskkool 8. klass 16
Erik Hovhannisjan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Erika Tserkasina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Eva Saariste Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 16
Fark Gvozdev Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Ilja Hripkov Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Jaana Õhtu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Jana Lumbe Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Janne Jõe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Jelizaveta Zimina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Joonas Tuul Viimsi Keskkool 8. klass 16
Julia Uskova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Kadri-Triin Kikkas Kadrina Keskkool 8. klass 16
Kaidi Oja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Katjuha Delma Muu asutus 8. klass 16
Katrina Pall Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 16
Konstantin Jefimov Viimsi Keskkool 8. klass 16
Kristel Keskküla Sõle Põhikool 8. klass 16
Kristiina Haljas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 16
Kristina Radits Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Kristina Romanova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Kristina Soromjatnikova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Ksjuha Ollikainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 16
Liis Korn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Liivi Kirtsi Voore Põhikool 8. klass 16
Ljuba Ljuba Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Maaja Gundjajeva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Mailis Kokla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Margus Tanneberg Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 16
Mari Soone Kadrina Keskkool 8. klass 16
Marija Prohorenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Marika Krell Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Maris Mehike Kadrina Keskkool 8. klass 16
Max Gorkunov Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 16
Merily Lakson Kadrina Keskkool 8. klass 16
Mihhail Tkats Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 16
Natalja Polohhina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Pavel Abvgdewka Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Priit Tikker Sõle Põhikool 8. klass 16
Regina Müür Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 16
Roman Demihhovski Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 16
Siim Treier Viimsi Keskkool 8. klass 16
Sten Bauer Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Taavi Tetlov Viimsi Keskkool 8. klass 16
Tauri Roosipuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Tolik Motasnjov Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Uku Kams Kadrina Keskkool 8. klass 16
Urmo Mänd Kadrina Keskkool 8. klass 16
Valentin Kostin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Valeria Kaldre Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Valeria Lapteva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Vika Afinogenova Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Villu Taling Kadrina Keskkool 8. klass 16
Karolin Kaivoja Kohtla Põhikool 9. klass 16
Madis Sala Kohtla Põhikool 9. klass 16
Alina Verestsagina Narva Humanitaargümnaasium Koolieelik 16
Birgit Vijar Tõrva Gümnaasium 5. klass 14
Heleri All Tootsi Põhikool 5. klass 14
Kristian Laupa Käina Gümnaasium 5. klass 14
Anna Misina Ahtme Gümnaasium 6. klass 14
Artur Klink Narva Joala Kool 6. klass 14
Arty Tamme Käina Gümnaasium 6. klass 14
Denis Samoilov Puhja Gümnaasium 6. klass 14
Ebbe-Diisa Põld Käina Gümnaasium 6. klass 14
Everin Padari Käina Gümnaasium 6. klass 14
Ilja Andrejev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 14
Janar Aug Käina Gümnaasium 6. klass 14
Kaido Müürsepp Puhja Gümnaasium 6. klass 14
Kairi Janson Tootsi Põhikool 6. klass 14
Kaspar Kuusmann Kohtla Põhikool 6. klass 14
Kevin Kroon Puhja Gümnaasium 6. klass 14
Krissu Konoplitski Puhja Gümnaasium 6. klass 14
Kristiina Ojamäe Kohtla Põhikool 6. klass 14
Kristjan Onton Kohtla Põhikool 6. klass 14
Mikk Rooden Kohtla Põhikool 6. klass 14
Raido Rehepap Käina Gümnaasium 6. klass 14
Rando Kikkas Sõle Põhikool 6. klass 14
Rico Reile Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 14
Rita Mironova Ahtme Gümnaasium 6. klass 14
Steve Brügel Keeni Põhikool 6. klass 14
Triin-Merlyn Roosimägi Kohtla Põhikool 6. klass 14
Viktoria-Debora Raudberg Narva Vanalinna Riigikool 6. klass 14
Akim Arhipov Narva Joala Kool 7. klass 14
Aleksei Baisarov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Anatoli Belski Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 14
Andreas Kahk Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Anett Karjamaa Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Anette Tiivits Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Anna Hil'Kova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 14
Anna-Maria Lehtonen Audentese Erakool 7. klass 14
Anneliis Evestus Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Anni Tedremaa Kadrina Keskkool 7. klass 14
Arina Maslakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 14
Arsenti Morozov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 14
Artjom Aun Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Berta Härsing Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Bertha Kiur Kadrina Keskkool 7. klass 14
Daisi Simukova Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Daniil Tjurin Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Dmitri Bondar Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Edgar Morozov Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Fidan Nadzafova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Greta Pentsa Krootuse Põhikool 7. klass 14
Grete Rebanets Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Inge Jatsko Kadrina Keskkool 7. klass 14
Ingel Julge Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Jaan Valk Kadrina Keskkool 7. klass 14
Jaroslava Zaverjuhha Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 14
Jekaterina Artemjeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Jekaterina Krasnova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Julia Kljonskaja Räpina Ühisgümnaasium 7. klass 14
Karmen Klee Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Kärol Villemson-Toomemägi Keeni Põhikool 7. klass 14
Kirill Pipujev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Kirill Šavõrin Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 14
Kristiina Aruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Kristjan Kasesalu Audentese Erakool 7. klass 14
Liis Uusküla Kadrina Keskkool 7. klass 14
Liisi Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Lisett Tammemägi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Maarja Kohjus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Maibrit Pääbus Kadrina Keskkool 7. klass 14
Mailis Kalvik Tallinna Rahumäe Põhikool 7. klass 14
Marit Koivistoinen Kadrina Keskkool 7. klass 14
Marko Aia Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Martin Kohandi Tootsi Põhikool 7. klass 14
Martti Laas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Merilyn Isok Audentese Erakool 7. klass 14
Merlin Palm Audentese Erakool 7. klass 14
Norman Peks Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Olesja Zaitseva Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Patrick Mägi Audentese Erakool 7. klass 14
Reio Mändla Kadrina Keskkool 7. klass 14
Risko Vahl Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Roman Fjodorov Keila Ühisgümnaasium 7. klass 14
Signe Umda Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Tairi Ehlvest Kadrina Keskkool 7. klass 14
Tarmo Dulinets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Teele Jakobson Keeni Põhikool 7. klass 14
Tiina Koppel'Man Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 14
Toomas Hudelainen Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Vadim Semjonov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Vivian Praks Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Vlad Erte Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Vova Satcuk Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Agris Hüüp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Aleksei Sorokin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 14
Alex Grachev Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 14
Alina Pavlova Ahtme Gümnaasium 8. klass 14
Alina Shipacheva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 14
Alvar Kasak Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Andrei Ragel Ahtme Gümnaasium 8. klass 14
Angelina Pinnonen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 14
Anna-Maria Valliveere Audentese Erakool 8. klass 14
Argo Hiiemae Suuremõisa Põhikool 8. klass 14
Arthur Rybalko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 14
Chris Kokka Kadrina Keskkool 8. klass 14
Diana Reinsalu Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 14
Dmitri Novozhilov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Eesnimi Perekonnanimi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Egert Pütsepp Voore Põhikool 8. klass 14
Einar Liibur Kadrina Keskkool 8. klass 14
Erik Andresson Käina Gümnaasium 8. klass 14
George Uibo Kadrina Keskkool 8. klass 14
Gerth Keppi Tootsi Põhikool 8. klass 14
Greete Tukk Käina Gümnaasium 8. klass 14
Grethe Massur Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 14
Grigori Keropjan Muu asutus 8. klass 14
Hannes Härma Krootuse Põhikool 8. klass 14
Helen Pärgma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Herki Rand Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Hugo Pihlak Kadrina Keskkool 8. klass 14
Irena Nikolenko Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Jargo Aniste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Jesse Tormis Viimsi Keskkool 8. klass 14
Jevgeni Fedotov Sõle Põhikool 8. klass 14
Johanna Kurvet Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Jorma Kütt Voore Põhikool 8. klass 14
Kaarina Karema Audentese Erakool 8. klass 14
Kaili Kaasik Voore Põhikool 8. klass 14
Kalmer Kalm Voore Põhikool 8. klass 14
Karin Rebmann Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Karina Efimova Ahtme Gümnaasium 8. klass 14
Kärol Soidla Kadrina Keskkool 8. klass 14
Karoliina Mõis Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Kätlin Mäesalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Kätlin Tammeveski Käina Gümnaasium 8. klass 14
Kätlin Teedla Kohtla Põhikool 8. klass 14
Kelly Kikas Viimsi Keskkool 8. klass 14
Kirke Piirikivi Audentese Erakool 8. klass 14
Kristiina Valling Sõle Põhikool 8. klass 14
Kristiine Kaasik Kadrina Keskkool 8. klass 14
Kristina Tepper Voore Põhikool 8. klass 14
Leša Šumeitšuk Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Liis Sirvi Kadrina Keskkool 8. klass 14
Lisanna Kaar Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Marek Jaanson Sõle Põhikool 8. klass 14
Margus Kirsimäe Keeni Põhikool 8. klass 14
Mari Poom Sõle Põhikool 8. klass 14
Maria Sibul Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Mariliis Rõngas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Mart Toome Tootsi Põhikool 8. klass 14
Martin Noa Gross Audentese Erakool 8. klass 14
Maxim Shishov Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 14
Mikk Maasik Sõle Põhikool 8. klass 14
Mirjam Riivald Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Nadežda Botšarova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 14
Nastja Lavrent'Eva Null-kool 8. klass 14
Nastja Postnova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 14
Oskar Ehaver Audentese Erakool 8. klass 14
Piret Otto Käina Gümnaasium 8. klass 14
Polina Domnina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Rannar Edovald Sõle Põhikool 8. klass 14
Rasmus Saarniit Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Regina Lugikma Audentese Erakool 8. klass 14
Rene Rattus Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 14
Sander Jõe Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 14
Sandra Kaasik Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 14
Saveli Vladimirov Vali siit kool või muu asutus 8. klass 14
Siim Moosus Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Silver Elenurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Silver Muromets Vara Põhikool 8. klass 14
Sixten Leemets Kadrina Keskkool 8. klass 14
Taavi Ruubel Vara Põhikool 8. klass 14
Tauri Taales Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Teet Soodla Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 14
Valentin Uzlov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Valera Juvmenov Ahtme Gümnaasium 8. klass 14
Veronika Jambajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 14
Vika Mjazina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Viktoria Sidorkina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Vjatseslav Sotsev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 14
Vladislav Artjuh Ahtme Gümnaasium 8. klass 14
Ženja Kopil'Tšenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 14
Dmitri Kiseljov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Dorel Kingu Kohtla Põhikool 9. klass 14
Joonas Sillat Kohtla Põhikool 9. klass 14
Marite-Helena Hiiemäe Kohtla Põhikool 9. klass 14
Christin Soots Tõrva Gümnaasium 5. klass 12
Kristo Kivi Tõrva Gümnaasium 5. klass 12
Andres Luts Jäneda Põhikool 6. klass 12
Betty Sims Krootuse Põhikool 6. klass 12
Daniil Didenko Ahtme Gümnaasium 6. klass 12
Ergo Veskilt Tootsi Põhikool 6. klass 12
Grete Madar Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 12
Heili Õiesaar Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 12
Hele-Riin Metsal Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 12
Igor Tammiste Kohtla Põhikool 6. klass 12
Izabella Neff Ahtme Gümnaasium 6. klass 12
Karina Model Ahtme Gümnaasium 6. klass 12
Kati Kokla Käina Gümnaasium 6. klass 12
Kirill Krutsin Ahtme Gümnaasium 6. klass 12
Klenn Heinmäe Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 12
Kristina Silla Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 12
Kristo Kasekänd Vara Põhikool 6. klass 12
Liisy Pitka Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 12
Luigi Mälk Käina Gümnaasium 6. klass 12
Maris Jool Kohtla Põhikool 6. klass 12
Martin Kaio Jäneda Põhikool 6. klass 12
Martin Veem Käina Gümnaasium 6. klass 12
Mary-Heleen Lillemäe Tootsi Põhikool 6. klass 12
Merjam Ahmet Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 12
Mihkel Einula Käina Gümnaasium 6. klass 12
Nikita Kozlovski Ahtme Gümnaasium 6. klass 12
Rain Urbas Mustvee Gümnaasium 6. klass 12
Rainer Marts Pärnu Ülejõe Gümnaasium 6. klass 12
Regina Botšarova Ahtme Gümnaasium 6. klass 12
Reymo Paumees Käina Gümnaasium 6. klass 12
Sander Nork Jäneda Põhikool 6. klass 12
Sandra Kollom Vara Põhikool 6. klass 12
Saša Kislenkova Ahtme Gümnaasium 6. klass 12
Stas Stetskii Ahtme Gümnaasium 6. klass 12
Sten Erm Kohtla Põhikool 6. klass 12
Tanel Toomsalu Puhja Gümnaasium 6. klass 12
Vlad Kruzo Ahtme Gümnaasium 6. klass 12
Vlad Minakov Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 12
Aleksandr Brukvin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 12
Aleksnader Leppik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Alina Anikejeva Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 12
Alo-Aerton Kiisla Räpina Ühisgümnaasium 7. klass 12
Andre Toomjõe Audentese Erakool 7. klass 12
Andreas Kirotar Räpina Ühisgümnaasium 7. klass 12
Anete Rätsep Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Berit Tõnu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Diana Zimbrot Keeni Põhikool 7. klass 12
Dominik Kemppinen Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 12
Ekaterina Shehhanina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Elerin Mumm Kadrina Keskkool 7. klass 12
Eliise Aasa Kadrina Keskkool 7. klass 12
Elise Olli Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Evert Laupa Kadrina Keskkool 7. klass 12
Greete Mölder Sõle Põhikool 7. klass 12
Grity-Stella Danilson Kadrina Keskkool 7. klass 12
Hristina Maslova Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Ilja Kozlov Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Ilmar Pärnaste Kadrina Keskkool 7. klass 12
Ingrid Kaasik Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Jakob Lindam Kadrina Keskkool 7. klass 12
Kadi-Liis Kajak Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Kaidi Galka Räpina Ühisgümnaasium 7. klass 12
Kamil Vahrušin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 12
Karina Galina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Karoliina Palango Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Kärolin Ulla Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Kaspar Kell Kadrina Keskkool 7. klass 12
Käti Kikas Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Kätlin Veemees Kadrina Keskkool 7. klass 12
Kristina Gladarenko Räpina Ühisgümnaasium 7. klass 12
Kristjan Kaldmaa Kadrina Keskkool 7. klass 12
Kristjan Sepa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Kristo Karu Audentese Erakool 7. klass 12
Kristo Siniallik Kadrina Keskkool 7. klass 12
Lelik Belajev Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Lena Listova Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Liina Leo Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Liisa Veri Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Madis Lepik Keeni Põhikool 7. klass 12
Madis Neidre Kadrina Keskkool 7. klass 12
Maksim Rõbin Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Marek Adilhanov Kohtla Põhikool 7. klass 12
Marija-Julija Palaškova Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Marta Aun Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Martin Kütt Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Masa Zavadskaja Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 12
Mihkel Joonas Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Nikita Skripnikov Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Oskar Rannastik Sõle Põhikool 7. klass 12
Ove Leheste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Ragne Roosimägi Kadrina Keskkool 7. klass 12
Regina Holjapina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 12
Rene Afanasjev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Robert Kirss Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Roma Ivanov Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Roman Kruglikov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Ruslan Hristenko Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Sander Joemagi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Sandra Luik Audentese Erakool 7. klass 12
Sonja Zuravljova Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Stas Esenfeld Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Steven Järvoja Vara Põhikool 7. klass 12
Stim Stim Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Taneli Koronen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Timo Looper Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Tõnis Laugesaar Kadrina Keskkool 7. klass 12
Veronika Arak Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 12
Veronika Kuzmina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 12
Werner Koppel Põlula Põhikool 7. klass 12
Ago Laanejõe Tõrva Gümnaasium 8. klass 12
Aimar Soots Tõrva Gümnaasium 8. klass 12
Alar Leuska Viimsi Keskkool 8. klass 12
Aleksandr Komolov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Anastassia Zubar Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Andrei Jersov Ahtme Gümnaasium 8. klass 12
Andres Rosme Tootsi Põhikool 8. klass 12
Anet Tammemäe Audentese Erakool 8. klass 12
Angela Smirnov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Annika Kääramees Käina Gümnaasium 8. klass 12
Annika Sosi Voore Põhikool 8. klass 12
Caspar Ojamägi Keeni Põhikool 8. klass 12
Daniil Gavrin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Dima Aristov Ahtme Gümnaasium 8. klass 12
Dima Hripunov Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 12
Dmitri Helandi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 12
Egert Kängsepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Elina Sikk Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Emilija Tšernjaeva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Erik Sirjajev Vali siit kool või muu asutus 8. klass 12
Even Poltan Vara Põhikool 8. klass 12
Evgenija Burljajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Felix-Georg Kasemets Audentese Erakool 8. klass 12
Grete Nagel Kadrina Keskkool 8. klass 12
Hans Vainu Viimsi Keskkool 8. klass 12
Hendrik Vaidila Tootsi Põhikool 8. klass 12
Irina Lavrentjeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Irina Vasil'Eva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Jaana Lepamaa Käina Gümnaasium 8. klass 12
Jaanika Sadam Käina Gümnaasium 8. klass 12
Jana Cheberja Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Janek Leiger Suuremõisa Põhikool 8. klass 12
Janelle Koort Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 12
Jevgeni Afanasjev Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 12
Juhan Aasorg Sõle Põhikool 8. klass 12
Julija Ivanova Ahtme Gümnaasium 8. klass 12
Kaidi Avloi Tõrva Gümnaasium 8. klass 12
Kairi Rikka Voore Põhikool 8. klass 12
Karl Annsoo Kadrina Keskkool 8. klass 12
Karl Kiirkivi Kadrina Keskkool 8. klass 12
Karmen Kaevats Käina Gümnaasium 8. klass 12
Karol Pokbinder Krootuse Põhikool 8. klass 12
Karolin Sein Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Karolina Zagorovskaja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Kaspar Mikko Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 12
Katrin Mustonen Kadrina Keskkool 8. klass 12
Katrin Tikk Luunja Keskkool 8. klass 12
Katy Kashel Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 12
Kaur Virkebau Viimsi Keskkool 8. klass 12
Kerly Villakov Voore Põhikool 8. klass 12
Kevin Pedastu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Kirill Savkun Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Kirsti Arumäe Audentese Erakool 8. klass 12
Kolja Portnov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Kostja ;) Kolk Narva Joala Kool 8. klass 12
Kristina Beljakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Kristina Eapost Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Kristina Korovajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Kristjan Pärna Kadrina Keskkool 8. klass 12
Ksenia Videvik Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Lena Lavrova Ahtme Gümnaasium 8. klass 12
Liisa Piiskoppel Kadrina Keskkool 8. klass 12
Lilian Seeme Krootuse Põhikool 8. klass 12
Loore Kääramees Käina Gümnaasium 8. klass 12
Mari Reinvart Audentese Erakool 8. klass 12
Martin Roht Viimsi Keskkool 8. klass 12
Matvei Yurlov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Merle Nõmm Tootsi Põhikool 8. klass 12
Mihkel Joaveski Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Mihkel Jürgenson Viimsi Keskkool 8. klass 12
Mihkel Kerem Audentese Erakool 8. klass 12
Mihkel Pisa Käina Gümnaasium 8. klass 12
Mihkel Suurkaev Kadrina Keskkool 8. klass 12
Misha Shibalov Vali siit kool või muu asutus 8. klass 12
Nikita Zavodov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Oliver Pappel Viimsi Keskkool 8. klass 12
Ott Pihlak Kadrina Keskkool 8. klass 12
Pawa Gorbatsov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Pille Kirt Keeni Põhikool 8. klass 12
Pjotr Gluško Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Priit Tambur Keeni Põhikool 8. klass 12
Rainar Kaegas Kadrina Keskkool 8. klass 12
Regiina Lopetaite Kadrina Keskkool 8. klass 12
Regina Suislep Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Revo-Kaur Kreegi Suuremõisa Põhikool 8. klass 12
Romet Tammistu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Sander Riisenberg Koigi Põhikool 8. klass 12
Sandra Poll Tootsi Põhikool 8. klass 12
Sasha Lunina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Sasha Stepanova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Siimo Salm Sõle Põhikool 8. klass 12
Timo Triisa Laagri Kool 8. klass 12
Tõnis Leppik Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 12
Valeria Zorina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Valmar Vahtre Tõrva Gümnaasium 8. klass 12
Vika Filatova Ahtme Gümnaasium 8. klass 12
Villi Kirss Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Vladislav Filimonov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Vladislav Jevsejev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Zhan Kuzovkov Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 12
Il'Ja Budoragin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Jekaterina Jekaterina Kohtla Põhikool 9. klass 12
Kristo Unt Keeni Põhikool Täiskasvanu 12
Laura Hämäläinen Vali siit kool või muu asutus Täiskasvanu 12
Edgar Metsar Tõrva Gümnaasium 5. klass 10
Karl Kõverik Tõrva Gümnaasium 5. klass 10
Kristian Nõmm Tootsi Põhikool 5. klass 10
Kristo Oja Tõrva Gümnaasium 5. klass 10
Mare Vahtre Tõrva Gümnaasium 5. klass 10
Aleksandr Zarekovkin Narva Joala Kool 6. klass 10
Alina Parri Ahtme Gümnaasium 6. klass 10
Anastasija Volina Ahtme Gümnaasium 6. klass 10
Ardi Tähe Voore Põhikool 6. klass 10
Birgit Kreisling Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 10
Cäroli Vardja Puhja Gümnaasium 6. klass 10
Egle Kattel Voore Põhikool 6. klass 10
Egor Maletškin Ahtme Gümnaasium 6. klass 10
Eliise Trei Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 10
Eugene Burlakov Narva Joala Kool 6. klass 10
Geili Kirk Puhja Gümnaasium 6. klass 10
Grete Vaalma Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 10
Hedvig Hedvig Saare Krootuse Põhikool 6. klass 10
Ingrid Aus Jäneda Põhikool 6. klass 10
Ivan Rõbkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 10
Jaana Kirss Voore Põhikool 6. klass 10
Johanna Peljo Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 10
Jsdhfui Jkh Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 10
Kaidi Käkki Puhja Gümnaasium 6. klass 10
Karina Hartõkainen Käina Gümnaasium 6. klass 10
Karl-Martin Kruuse Sõle Põhikool 6. klass 10
Kati Sala Krootuse Põhikool 6. klass 10
Kerli Suur Krootuse Põhikool 6. klass 10
Ketlin Polma Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 10
Ketlin Reisbich Puhja Gümnaasium 6. klass 10
Kevin Laanbek Käina Gümnaasium 6. klass 10
Leana Veskimets Mustvee Gümnaasium 6. klass 10
Liza Jevstifejeva Ahtme Gümnaasium 6. klass 10
Maria Paiste Tallinna Kunstigümnaasium 6. klass 10
Merilin Kaasik Puhja Gümnaasium 6. klass 10
Merilin Pross Voore Põhikool 6. klass 10
Merlyn Lampe Vara Põhikool 6. klass 10
Oliver Grauberg Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 10
Renna Vist Kohtla Põhikool 6. klass 10
Roman Makarov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 6. klass 10
Sahsa Seepqld Ahtme Gümnaasium 6. klass 10
Silver Ohlo Sõle Põhikool 6. klass 10
Tanel Vipper Vara Põhikool 6. klass 10
Abramov Savva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 10
Aleks Žovtjuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 10
Aleksandr Lavrent'Ev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 10
Aleksandr Sukhanov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 10
Aleksei Jermolov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Alina Bukato Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Allan Veskilt Tootsi Põhikool 7. klass 10
Anastasija Kotova Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Andre Land Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Andrej Novozilov Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Angela Lehtpuu Kadrina Keskkool 7. klass 10
Anna Dunajeva Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Annika Hillep Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Anton Issakov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Artem Veresov Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Birgit Säinas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Carmen Saarnak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Carolina Kall Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Cristhine Kõrge Kadrina Keskkool 7. klass 10
Darja Kudinova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 10
Egert Välimets Kadrina Keskkool 7. klass 10
Eliise Jaansoo Sõle Põhikool 7. klass 10
Eston Pehlak Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Gregg Orgusaar Audentese Erakool 7. klass 10
Grislen Tappo Audentese Erakool 7. klass 10
Hendrik Lõpp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Ilja Latisev Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Indra Andronova Kadrina Keskkool 7. klass 10
Ingmar Mäeots Kadrina Keskkool 7. klass 10
Jaan Bachmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Janar Leigri Suuremõisa Põhikool 7. klass 10
Jüri Palo Krootuse Põhikool 7. klass 10
Kairo Kaasik Voore Põhikool 7. klass 10
Karina Repetun Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 10
Karl-Sander001 Joonson Audentese Erakool 7. klass 10
Katja Kaskar Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Kerli Suviste Keeni Põhikool 7. klass 10
Kert Suuroja Sõle Põhikool 7. klass 10
Kertu Roonet Kadrina Keskkool 7. klass 10
Kostja Orava Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Kristel Rohusalu Vara Põhikool 7. klass 10
Kristiina Ojamets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Kristina Orav Kadrina Keskkool 7. klass 10
Kristjan Pellja Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Ksjuša Nikitina Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Liis Ula Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 10
Maiker Kronberg Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Marge Vain Kadrina Keskkool 7. klass 10
Mariann Nirk Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Markel Raudsepp Keeni Põhikool 7. klass 10
Märt Hendrikson Räpina Ühisgümnaasium 7. klass 10
Martin Proosa Kadrina Keskkool 7. klass 10
Meelis Kelder Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Michel Ojarand Krootuse Põhikool 7. klass 10
Mihhail Tsernov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Natasha Sentjureva Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Nikita Pokatilo Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 10
Ragnar Rohtla Kadrina Keskkool 7. klass 10
Ragnar Tammert Sõle Põhikool 7. klass 10
Rene Jarosik Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 10
Riin Arro Kadrina Keskkool 7. klass 10
Sander Laanesaar Vara Põhikool 7. klass 10
Silver Metsanurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Simon Magomeagajev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 10
Stein Karu Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Taisija Timofejeva Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Taivo Vaine Kõpu Põhikool 7. klass 10
Tanel Koido Räpina Ühisgümnaasium 7. klass 10
Tanel Ramst Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Toomas Telling Kohtla Põhikool 7. klass 10
Triin Pung Kohtla Põhikool 7. klass 10
Triinu Palk Sõle Põhikool 7. klass 10
Tuuli Kams Kadrina Keskkool 7. klass 10
Vadim Sidorov Kohtla Põhikool 7. klass 10
Vadim Vedehhov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Vivian123 Keskküla Audentese Erakool 7. klass 10
Wika Sirokowa Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Aho Aunapuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Alar Pastik Luunja Keskkool 8. klass 10
Aleksei Odegov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 10
Alvin Orasmäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Andres Aasa Kadrina Keskkool 8. klass 10
Andy Luik Vara Põhikool 8. klass 10
Anete Salumaa Viimsi Keskkool 8. klass 10
Anja Bulatnikova Ahtme Gümnaasium 8. klass 10
Anton Djatšuk Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 10
Artjom Rogozik Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 10
Chelly Siniväli Sõle Põhikool 8. klass 10
Deilor Väli Käina Gümnaasium 8. klass 10
Deniss Jermolov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 10
Dima Snitsarev Ahtme Gümnaasium 8. klass 10
Dmitri Lunin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 10
Edgar Puhasorg Audentese Erakool 8. klass 10
Elisabeth Lilleväli Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Fenix Fenix Ahtme Gümnaasium 8. klass 10
Frederick Rjabinin Koigi Põhikool 8. klass 10
Germo Nurmsoo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Grete Lepik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Heiro Kosemets Tõrva Gümnaasium 8. klass 10
Heli Kiima Kadrina Keskkool 8. klass 10
Hendrik Võro Kohtla Põhikool 8. klass 10
Ingar Linnaste Keeni Põhikool 8. klass 10
Ira Vedritskaja Ahtme Gümnaasium 8. klass 10
Jaan Vagula Tõrva Gümnaasium 8. klass 10
Jana Saareke Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 10
Joel Pukk Kadrina Keskkool 8. klass 10
Julja Katšurova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 10
Kadi Nurs Käina Gümnaasium 8. klass 10
Karin Kukk Viimsi Keskkool 8. klass 10
Katja Ivanova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 10
Kerli Orav Audentese Erakool 8. klass 10
Kirill Safronov Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 10
Kristi Kikerpill Kadrina Keskkool 8. klass 10
Kristjan Lipp Käina Gümnaasium 8. klass 10
Kristo Tank Koigi Põhikool 8. klass 10
Ksenia Zaitseva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 10
Laili Laasma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Leha Sharonov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 10
Liina Türin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Maksim Moissejonok Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 10
Mari-Liis Tammeleht Käina Gümnaasium 8. klass 10
Natasha Moisejonok Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 10
Oksana Dobrynina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 10
Olja Sobakina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 10
Regina Maruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Risto Väärtmaa Kohtla Põhikool 8. klass 10
Sander Kuuse Käina Gümnaasium 8. klass 10
Sander Raimla Vali siit kool või muu asutus 8. klass 10
Sander Sildoja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Sandra Nõmmik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Sandra Pastarus Sõle Põhikool 8. klass 10
Sandra Ruus Luunja Keskkool 8. klass 10
Sasa Balisov Ahtme Gümnaasium 8. klass 10
Sass Nesterov Sõle Põhikool 8. klass 10
Signe Saar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Siim Oja Koigi Põhikool 8. klass 10
Tannu Poisu Viimsi Keskkool 8. klass 10
Tanya Pushareva Ahtme Gümnaasium 8. klass 10
Liane Liiv Kohtla Põhikool 9. klass 10
Egert Rossmann Krootuse Põhikool 10. klass 8
Aigi Adamson Tõrva Gümnaasium 5. klass 8
Kaisa Elbrecht Tõrva Gümnaasium 5. klass 8
Matthias Markus Tõrva Gümnaasium 5. klass 8
Ragne Lubjak Käina Gümnaasium 5. klass 8
Romet Piller Tõrva Gümnaasium 5. klass 8
Airi Parts Vara Põhikool 6. klass 8
Andi Jaaska Krootuse Põhikool 6. klass 8
Angela Leht Voore Põhikool 6. klass 8
Angelika Sadam Käina Gümnaasium 6. klass 8
Breth Saaret Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 8
Cen Rohumäe Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 8
Dima Minakov Ahtme Gümnaasium 6. klass 8
Egon Rüütel Sõle Põhikool 6. klass 8
Eliise Vipper Vara Põhikool 6. klass 8
Erlend Saks Krootuse Põhikool 6. klass 8
Ethel Luik Vara Põhikool 6. klass 8
Fredy Lees Käina Gümnaasium 6. klass 8
Geio Vassila Krootuse Põhikool 6. klass 8
Heelika Reinhold Muu asutus 6. klass 8
Heidi Hanst Mustvee Gümnaasium 6. klass 8
Hendriko Patrail Vara Põhikool 6. klass 8
Indrek Kook Vara Põhikool 6. klass 8
Jaanika Lesment Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 8
Johanna Väinaste Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 8
Karmen Vadi Vara Põhikool 6. klass 8
Kristina Radtsenko Puhja Gümnaasium 6. klass 8
Kristjan Arold Vara Põhikool 6. klass 8
Liisa Tiits Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 8
Madis Vaarma Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 8
Marilin Kullo Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 8
Raino Kauponen Puhja Gümnaasium 6. klass 8
Reeni Pärn Vara Põhikool 6. klass 8
Sirli Sasmin Jäneda Põhikool 6. klass 8
Triin Märtsin Voore Põhikool 6. klass 8
Zenja Dorosenko Ahtme Gümnaasium 6. klass 8
Aigo Allmae Kadrina Keskkool 7. klass 8
Alf Kukk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Andra Kiirkivi Kadrina Keskkool 7. klass 8
Andron Arula Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Armo Karu Null-kool 7. klass 8
Daniil Mrozov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 8
Daša Dermeljova Ahtme Gümnaasium 7. klass 8
Diana Erik Põlula Põhikool 7. klass 8
Egert Nurk Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Erkki Tuule Krootuse Põhikool 7. klass 8
Erko Jaanson Sõle Põhikool 7. klass 8
Gerly Roosmets Kadrina Keskkool 7. klass 8
Gerrit Raiesmaa Tootsi Põhikool 7. klass 8
Greteliis Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 8
Heimo Ehasalu Kadrina Keskkool 7. klass 8
Helena Armas Kadrina Keskkool 7. klass 8
Igor Poljakov Ahtme Gümnaasium 7. klass 8
Ilona Gornova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 8
Janno Kalmus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Jarmo Kuslap Sõle Põhikool 7. klass 8
Jorgen Helbre Voore Põhikool 7. klass 8
Kadi Räis Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 8
Kalvi Altmäe Voore Põhikool 7. klass 8
Karl Kuus Sõle Põhikool 7. klass 8
Keili Koort Vara Põhikool 7. klass 8
Kelly Liivanurm Sõle Põhikool 7. klass 8
Kerli Kaasik Voore Põhikool 7. klass 8
Kevin Kroonberg Sõle Põhikool 7. klass 8
Kevyn Tolp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Koersti Sagim Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Krister Künnapuu Keeni Põhikool 7. klass 8
Kristin Keppi Tootsi Põhikool 7. klass 8
Laura Vähter Kohtla Põhikool 7. klass 8
Liza Rumjantseva Ahtme Gümnaasium 7. klass 8
Ljova Georgievski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 8
Maarja-Liis Stadnik Kadrina Keskkool 7. klass 8
Maksim Titov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Mari-Liis Kala Sõle Põhikool 7. klass 8
Marija Vasil'Eva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 8
Marju Sala Kohtla Põhikool 7. klass 8
Maša Riimast Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 8
Mehis Rebane Põlula Põhikool 7. klass 8
Nastia Gorsanova Ahtme Gümnaasium 7. klass 8
Nastja Satsuk Ahtme Gümnaasium 7. klass 8
Nikon Vidjajev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 8
Oliver Tiirmaa Audentese Erakool 7. klass 8
Roger Vene Kadrina Keskkool 7. klass 8
Roma Pipich Ahtme Gümnaasium 7. klass 8
Sander Kangro Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Sandra Õunapuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Sandra Pärtel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Sanja Kotljarov Narva Joala Kool 7. klass 8
Sidney Lepp Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Siim Saaga Kadrina Keskkool 7. klass 8
Silvia Põder Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Taaniel Piiskoppel Kadrina Keskkool 7. klass 8
Tiina Ait Sõle Põhikool 7. klass 8
Tõnis Kalda Kadrina Keskkool 7. klass 8
Triin Taaksalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Tuuli Aunpuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Valera Kirillov Ahtme Gümnaasium 7. klass 8
Valter Ott Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Aleksandr Golovinov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 8
Aleksandra Sidorova Narva Joala Kool 8. klass 8
Andrei Abaškin Koigi Põhikool 8. klass 8
Andrei Pestits Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 8
Andrei Trubkin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 8
Ann Kahro Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 8
Anna Dikalenko Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 8
Arne Lapõnin Audentese Erakool 8. klass 8
Artjom Dmitriev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 8
Birgit-Karen Kreek Audentese Erakool 8. klass 8
Christjan Freimann Tootsi Põhikool 8. klass 8
Daniel Kaljumägi Muu asutus 8. klass 8
Daniil Tsernisov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 8
Einar Kirss Käina Gümnaasium 8. klass 8
Fredi Nirgi Kadrina Keskkool 8. klass 8
Gert Baum Sõle Põhikool 8. klass 8
Gertu R Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Hartvig Larm Viimsi Keskkool 8. klass 8
Henri Ruudna Viimsi Keskkool 8. klass 8
Hevelin Kõivik Vara Põhikool 8. klass 8
Ilja Efimov Ahtme Gümnaasium 8. klass 8
Imre Vätson Krootuse Põhikool 8. klass 8
Jan Kuz'Min Ahtme Gümnaasium 8. klass 8
Jarmo Liit Suuremõisa Põhikool 8. klass 8
Jevgeni Jakovlev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 8
Juhan Daar Viimsi Keskkool 8. klass 8
Jürgen Ringmets Kadrina Keskkool 8. klass 8
Kait Org Tootsi Põhikool 8. klass 8
Katya Ryndina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 8
Ken Kaarel Gross Kadrina Keskkool 8. klass 8
Kertu Kokla Käina Gümnaasium 8. klass 8
Kristi Kütt Tootsi Põhikool 8. klass 8
Laura Vadam Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Leevika Vilja Sõle Põhikool 8. klass 8
Lija Ivanova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 8
Listov Listov Ahtme Gümnaasium 8. klass 8
Maksim Murasov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 8
Maksim Tširkunov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 8
Mariliis Aaspalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Marit Kiisk Sõle Põhikool 8. klass 8
Mark Smirnov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 8
Marko Lille Tootsi Põhikool 8. klass 8
Martin Kasemetsa Koigi Põhikool 8. klass 8
Merete Vahtra Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Merle Klaas Käina Gümnaasium 8. klass 8
Misha Korablin Ahtme Gümnaasium 8. klass 8
Nauro Kuusmaa Luunja Keskkool 8. klass 8
Olja Groznova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 8
Õnne Rõõm Sõle Põhikool 8. klass 8
Paula Roosipuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Raigo Kuusik Kadrina Keskkool 8. klass 8
Raimond Ristimägi Luunja Keskkool 8. klass 8
Rauno Hansson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Riina Feld Sõle Põhikool 8. klass 8
Riivo Laidam Kadrina Keskkool 8. klass 8
Risto Aman Viimsi Keskkool 8. klass 8
Sergei Stepanov Ahtme Gümnaasium 8. klass 8
Siim Niido Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Simo Koivik Vara Põhikool 8. klass 8
Stanislav Kokorin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 8
Stella Rebane Kadrina Keskkool 8. klass 8
Tadik Ragel Ahtme Gümnaasium 8. klass 8
Timo Torm Kohtla Põhikool 8. klass 8
Toivo Piirla Sõle Põhikool 8. klass 8
Villem Ronk Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 8
Vitj Zagurskkii Ahtme Gümnaasium 8. klass 8
Anastasia Boikova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Elvis Sildnik Kohtla Põhikool 9. klass 8
Marina Morozova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Nastja Afonskaja Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Ellina Matjawina Karjamaa Gümnaasium 10. klass 6
Katlyn Graudin Sõle Põhikool 5. klass 6
Kristin Mõts Tõrva Gümnaasium 5. klass 6
Melissa Ploom Tõrva Gümnaasium 5. klass 6
Rannar Park Tõrva Gümnaasium 5. klass 6
Riivo Ilisson Tõrva Gümnaasium 5. klass 6
Sven Veskijärv Tõrva Gümnaasium 5. klass 6
Aljona Kossenkova Ahtme Gümnaasium 6. klass 6
Eiko Vahter Käina Gümnaasium 6. klass 6
Erik Egliens Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 6
Ester Kängsepp Kohtla Põhikool 6. klass 6
Gerli Mänd Mustvee Gümnaasium 6. klass 6
Jan Teppan Mustvee Gümnaasium 6. klass 6
Kairo Kuuse Käina Gümnaasium 6. klass 6
Katja Leppo Ahtme Gümnaasium 6. klass 6
Keil Ootsing Krootuse Põhikool 6. klass 6
Kelly Remmelgas Sõle Põhikool 6. klass 6
Kevin Jurkatam Sõle Põhikool 6. klass 6
Kirill Logvinjuk Ahtme Gümnaasium 6. klass 6
Kristiina Jürgenthal Puhja Gümnaasium 6. klass 6
Lauris Lahtvee Krootuse Põhikool 6. klass 6
Martin Glazkov Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 6
Mati Märtsin Voore Põhikool 6. klass 6
Mihkel Kaarov Krootuse Põhikool 6. klass 6
Nastja Nazarenko Ahtme Gümnaasium 6. klass 6
Oleg Tolstenjov Ahtme Gümnaasium 6. klass 6
Rainer Rein Vara Põhikool 6. klass 6
Reelika Rehme Puhja Gümnaasium 6. klass 6
Sigmar Aasma Tootsi Põhikool 6. klass 6
Turik Kanger Keila Ühisgümnaasium 6. klass 6
Ženja Dergatšjov Ahtme Gümnaasium 6. klass 6
Adrei Sokolov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Andrei Ganin Ahtme Gümnaasium 7. klass 6
Anet Aunapuu Kadrina Keskkool 7. klass 6
Anton Anikin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Artur Raudsepp Keeni Põhikool 7. klass 6
Eduard Ehala Audentese Erakool 7. klass 6
Eero Tross Suuremõisa Põhikool 7. klass 6
Egle Laane Krootuse Põhikool 7. klass 6
Elja Ritori Ahtme Gümnaasium 7. klass 6
Ellada Hainla Sõle Põhikool 7. klass 6
Enar Liivat Vara Põhikool 7. klass 6
Ingmar Laisaar Kadrina Keskkool 7. klass 6
Irina Andrejeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Jaroslav Orlov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 6
Jevgeni Brodnev Kohtla Põhikool 7. klass 6
Kaidi Rannak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 6
Kalev Karp Kadrina Keskkool 7. klass 6
Karl Klaus Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Kärolin Valge Keeni Põhikool 7. klass 6
Kaspar Raud Vara Põhikool 7. klass 6
Kelly Sisas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 6
Ken Pikkma Kadrina Keskkool 7. klass 6
Kristina Kristina Sõle Põhikool 7. klass 6
Kuido Hint Voore Põhikool 7. klass 6
Laura Karp Sõle Põhikool 7. klass 6
Mairiin Laidla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 6
Maksim Golubev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Mario Väli Kohtla Põhikool 7. klass 6
Mehis Söötmaa Sõle Põhikool 7. klass 6
Mihhail Gorlov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Nataša Artjušenkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 6
Roma Drugalja Ahtme Gümnaasium 7. klass 6
Sergei Sevrjukov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 6
Siim Pukk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 6
Svetlana Pampus Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Taavi Tagam Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 6
Tambet Krasnov Räpina Ühisgümnaasium 7. klass 6
Teven Käosaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 6
Tiina-Mari Mürk Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Urmas Uibo Kadrina Keskkool 7. klass 6
Ain Eller Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 6
Anna Burakova Ahtme Gümnaasium 8. klass 6
Christie Nikitina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 6
Danel Voites Vara Põhikool 8. klass 6
Dima Martqnov Keila Ühisgümnaasium 8. klass 6
Eerik Luha Koigi Põhikool 8. klass 6
Gert Saard Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 6
Ira Vasilichina Ahtme Gümnaasium 8. klass 6
Jana Kron Ahtme Gümnaasium 8. klass 6
Janelin Reimets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 6
Julia Soboleva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 6
Jura Afanasjev Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 6
Kalvi Soo Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 6
Katre Kaptein Käina Gümnaasium 8. klass 6
Kirill Pekkonen Sõle Põhikool 8. klass 6
Kris-Sven Sommer Sõle Põhikool 8. klass 6
Kristen Jaanus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 6
Kristiine Kääramees Käina Gümnaasium 8. klass 6
Kristina Zinkevits Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 6
Kristjan Kams Koigi Põhikool 8. klass 6
Mairo Astur Viimsi Keskkool 8. klass 6
Mario (Juku) Torokvei Vara Põhikool 8. klass 6
Märt Konts Käina Gümnaasium 8. klass 6
Martin Kaev Käina Gümnaasium 8. klass 6
Martin Talv Keeni Põhikool 8. klass 6
Nikita Anissimov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 6
Pavel Krotov Ahtme Gümnaasium 8. klass 6
Renar Telling Krootuse Põhikool 8. klass 6
Siim Praosk Keeni Põhikool 8. klass 6
Stepik Ladunov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 6
Taavi Kivastik Käina Gümnaasium 8. klass 6
Velts Vahi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 6
Kauri Hedtrits Tõrva Gümnaasium 5. klass 4
Martti Maasik Tõrva Gümnaasium 5. klass 4
Rauno Kobin Tõrva Gümnaasium 5. klass 4
Andres Ljälin Krootuse Põhikool 6. klass 4
Artjom Agejev Jäneda Põhikool 6. klass 4
Den Jakovlev Ahtme Gümnaasium 6. klass 4
Elizabeth Väiko Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 4
Gert Vigel Krootuse Põhikool 6. klass 4
Greete Härma Krootuse Põhikool 6. klass 4
Kaljo Kull Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 4
Karl Eksi Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 4
Mari-Liis Heinrichsen Mustvee Gümnaasium 6. klass 4
Reino Sigur Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 4
Steven Helimets Puhja Gümnaasium 6. klass 4
Vlad Baldin Keila Ühisgümnaasium 6. klass 4
Anna Levitskaja Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 4
Armin Siig Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 4
Dmitri Pajusov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 4
Endrik Eensalu Sõle Põhikool 7. klass 4
German Pospelov Sõle Põhikool 7. klass 4
Indrek Remmelgas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 4
Kaidi Aal Põlula Põhikool 7. klass 4
Karel Kalamees Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 4
Karl-Jürgen Liivsoo Kadrina Keskkool 7. klass 4
Kristi Luik Sõle Põhikool 7. klass 4
Ljoha Švõrov Ahtme Gümnaasium 7. klass 4
Mati Tamm Tootsi Põhikool 7. klass 4
Merle Schasmin Voore Põhikool 7. klass 4
Rainis Härsing Vara Põhikool 7. klass 4
Roma Sahhalevi4 Ahtme Gümnaasium 7. klass 4
Taavi Kants Vara Põhikool 7. klass 4
Ahti Kodas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 4
Ilja Chastsin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 4
Janar Oks Tootsi Põhikool 8. klass 4
Kauri Karv Vara Põhikool 8. klass 4
Kristel King Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 4
Kristin Kerov Kohtla Põhikool 8. klass 4
Kristjan Tavinof Koigi Põhikool 8. klass 4
Ksenija Krehhova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 4
Leonid Melikjan Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 4
Maksim Tsornenki Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 4
Marit Karon Krootuse Põhikool 8. klass 4
Rax Baumann Vara Põhikool 8. klass 4
Sanja ... Muu asutus 8. klass 4
Sanja Struzia Ahtme Gümnaasium 8. klass 4
Signe Lepaste Luunja Keskkool 8. klass 4
Sten Riitmuru Käina Gümnaasium 8. klass 4
Marian Orav Tõrva Gümnaasium 5. klass 2
Kätriin Jõesoo Tallinna Kristiine Gümnaasium 6. klass 2
Laura Sohv Tootsi Põhikool 7. klass 2
Lera Petrovich Ahtme Gümnaasium 7. klass 2
Vitali Rogotski Sõle Põhikool 7. klass 2
Vladjuha5 Labetski Ahtme Gümnaasium 7. klass 2
Jaak Kukk Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. klass 2
Jevgenia Sasko Ahtme Gümnaasium 8. klass 2
Kreete Vilt Suuremõisa Põhikool 8. klass 2