Kobras 2007

Juuniorid

Nimi Kool Klass Punkte
Matis Altermann Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 28 I koht
Andre Tamm Tallinna Reaalkool 10. klass 28 I koht
Mihhail Lonkin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 26 II koht
Henry Vider Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24 II koht
Mariann Saarend Viimsi Keskkool 10. klass 24 II koht
Angelina Kobeleva Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 9. klass 24 II koht
Joonas Rohtmets Viimsi Keskkool 9. klass 24 II koht
Raido Kivinurm Viimsi Keskkool 9. klass 24 II koht
Alan Reiss Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 23 III koht
Kristina Marmõš Puhja Gümnaasium 10. klass 23 III koht
Jaanika Rose Keeni Põhikool 9. klass 23 III koht
Jana Meigas Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 23 III koht
Ain Salula Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 22
Ardo Kaurit Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 22
Ivan Pogorelov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 10. klass 22
Juri Kononov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 22
Kaur Kuuskmäe Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 22
Roman Gorban Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 22
Stefania Koppel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 22
Toomas Kaal Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 22
Kristine Davõdov Keeni Põhikool 8. klass 22
Ande Reiman Kõpu Põhikool 9. klass 22
Eliis Areng Keeni Põhikool 9. klass 22
Karin Kuus Keeni Põhikool 9. klass 22
Kristi Zimbrot Keeni Põhikool 9. klass 22
Margit Juhkov Keeni Põhikool 9. klass 22
Nikita Boiko Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 22
Regina Uibo Keeni Põhikool 9. klass 22
Leiki Sild Puhja Gümnaasium 10. klass 21
Liis Org C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 21
Henri Lalin Voore Põhikool 9. klass 21
Roman Allikvee Narva Joala Kool 9. klass 21
Enno Eller Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. klass 20
Ester Pukk Viimsi Keskkool 10. klass 20
Kristen Gilden Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 20
Kristjan Kuljus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Marta Pedak Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. klass 20
Raigo Aljand Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 20
Sigmar16 Markov Puhja Gümnaasium 10. klass 20
Trevor Himma Viimsi Keskkool 10. klass 20
Denis Bystrov Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 20
Ilona Varkki Ahtme Gümnaasium 9. klass 20
Ingrid Rant Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Juri Postolenko Narva Joala Kool 9. klass 20
Kaupo Koovit Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9. klass 20
Mariana Raudsepp Keeni Põhikool 9. klass 20
Mats Kuimets Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Nele Maaniit Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Nele Talve Tootsi Põhikool 9. klass 20
Triin Lentso Keeni Põhikool 9. klass 20
Katrin Jõgi Orissaare Gümnaasium Õpetaja 20
Alevtina Pankova Ahtme Gümnaasium 10. klass 19
Alina Ostavjeva Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 19
Alisa Sdobnõh C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 19
Anastasija Veljuhanova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 19
Anli Härma Puhja Gümnaasium 10. klass 19
Eduard Sammelsoo Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 19
Jarmo Sõnna Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 19
Kärt Pütsep Puhja Gümnaasium 10. klass 19
Kirsi Kaups Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 19
Marge Milistver Puhja Gümnaasium 10. klass 19
Merily Annuk Puhja Gümnaasium 10. klass 19
Olev Järvala Puhja Gümnaasium 10. klass 19
Pavel Kotov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 19
Rauno Aljas Puhja Gümnaasium 10. klass 19
Sander Voolma Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 19
Tarvi Tiivoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 19
Kertu Sikk Võru Kesklinna Gümnaasium 8. klass 19
Andrei Beljaev Ahtme Gümnaasium 9. klass 19
Geilia Schmeiman Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 19
Inga Ohhapkina Ahtme Gümnaasium 9. klass 19
Janar Salumaa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 19
Julia Osadtsaja Ahtme Gümnaasium 9. klass 19
Julija Rõbakova Ahtme Gümnaasium 9. klass 19
Katrin Kallastu Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 19
Marko Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 19
Mihhail Sherle Ahtme Gümnaasium 9. klass 19
Priit Pärkson Kõpu Põhikool 9. klass 19
Revo Liias Voore Põhikool 9. klass 19
Robert Kiil Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 19
Ses Ses Keeni Põhikool 9. klass 19
Siim Plangi Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 19
Vadim Zahharov Narva Joala Kool 9. klass 19
Andres Leim C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 18
Dmitri Ševtšenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 18
Eva-Triin Pehlak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Johanna Jõelaid Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Kärt Tagel Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 18
Liina Põldsalu Tõrva Gümnaasium 10. klass 18
Mario Oha Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Nikolai Katasonov Karjamaa Gümnaasium 10. klass 18
Pätris Halapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Paula V Viimsi Keskkool 10. klass 18
Peeter Ilison Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 18
Rauno Liiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Rostislav Komarov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 18
Siim Mõisavald Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Sofia Ketova Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 18
Taisija Kurova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 18
Viktor Šipilov Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 18
Aleksei Reitman Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass 18
Andrei Arkadjev Ahtme Gümnaasium 9. klass 18
Edik Must Keeni Põhikool 9. klass 18
Hendrik Saarnak Suuremõisa Põhikool 9. klass 18
Ilona Suvorova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 18
Jaanus Jallai Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Joosep Rätsep Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 18
Kertu Tammeleht Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 18
Kristiin Meos Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 18
Kristjan Koivik Meremäe-Obinitsa Põhikool 9. klass 18
Liana Kirspuu Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Marian Raiesmaa Tootsi Põhikool 9. klass 18
Marie Pajo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 18
Mark Kurzin Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 18
Mart Aron Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 18
Mart Parind Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 18
Reelika Karits Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 18
Sander Einling Keeni Põhikool 9. klass 18
Stella Selberg Sõle Põhikool 9. klass 18
Susanne Raudsepp Tootsi Põhikool 9. klass 18
Teele Talve Tootsi Põhikool 9. klass 18
Aljona Treffner Puhja Gümnaasium 10. klass 17
Andra King Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 17
Elena Tammsaar Käina Gümnaasium 10. klass 17
Evelyn Reintam Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 17
Jako Jürgenson Käina Gümnaasium 10. klass 17
Jekaterina Tilik Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 17
Keili Meldorf C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 17
Kerli Rätsep Puhja Gümnaasium 10. klass 17
Kersti Kaur Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 17
Ksenia Filippova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 17
Laura Otto Käina Gümnaasium 10. klass 17
Laura Vals Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 17
Nikita Gusev Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 17
Priit Tiidla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 17
Rodion Sidorov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 17
Tanel Allik C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 17
Tarmo Kumar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 17
Yevgeni Erdman Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 17
Märt Järv Puhja Gümnaasium 8. klass 17
Alisa Kolomiets Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Anastassia Voloshina Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Daniil Sigejev Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Hannela Tartu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 17
Jana L Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Jaroslav Artjuh Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Julia Jevstifejeva Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Julia Kudrenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 17
Karmen Mändla Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 17
Kertu Kanne Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 17
Kirill Volosin Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Kris Korn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 17
Krissty Kiudmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 17
Maria Voloshina Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Marija Guseva Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Marko Roosild Keeni Põhikool 9. klass 17
Merli Muromets Vara Põhikool 9. klass 17
Nastja Kozakova Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Ol'Ga Šehavtsova Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Vello Vägi Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 17
Aivar Voronov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Aleksandra Ketova Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 16
Alise Suursoo Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Andre Kinna Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Andrey Krainik Narva Joala Kool 10. klass 16
Antonina Karetnikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Birgit Loit C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 16
Christin Mäemets Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 16
Cristina Kroon Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Deli Mänd Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Denis S Narva Joala Kool 10. klass 16
Elina Kõivsaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Helen Tikka Käina Gümnaasium 10. klass 16
Heleri Huuse Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 16
Jekaterina Gluhhih Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Jelena Mozina Ahtme Gümnaasium 10. klass 16
Jelizaveta Kalinina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Katrin Kiisk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 16
Kerli Puusepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Kristiina Suuster Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Ksenia Rozhinskaya Karjamaa Gümnaasium 10. klass 16
Linda Kisand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Madis Vitsut C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 16
Mardo Pahk Käina Gümnaasium 10. klass 16
Markus Aas Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 16
Marten Kähr Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Merle Randväli Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 16
Merlin Laid Käina Gümnaasium 10. klass 16
Mihkel Kokk Viimsi Keskkool 10. klass 16
Minni Andla Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 16
Olga Kabanova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Olga Vinogradova Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 16
Ott Madis Ozolit Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 16
Roman Timchuk Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Siret Ibrus C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 16
Taavi Lepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Tarvi Klaas Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Timo Alter Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Vadim Lekštedt Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Viktoria Žuravljva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Ainar Zibbo Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass 16
Aap Erik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 16
Alo Kobin Tõrva Gümnaasium 9. klass 16
Anette Petmanson Vara Põhikool 9. klass 16
Anja Kurilo Ahtme Gümnaasium 9. klass 16
Anna Vandel Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 16
Artur Apri Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Artur Fass Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 16
Ats Kaivapalu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Deniss Rezov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 16
Dima Matvejev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 16
Eliis Sootee Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 16
Elina Vähi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 16
Emmi Ojala Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Georg Gorbatovski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 16
Ivo Arens Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 16
Jane Jakovleva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 16
Johannes Rammo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 16
Kairi Laak Voore Põhikool 9. klass 16
Kalle Pilli Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 16
Leonid Zalevski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 16
Maria Leede Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 16
Marianna Liik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Marit Laane Krootuse Põhikool 9. klass 16
Mihail Naumov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 16
Roma Kuzmenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 16
Sander Maasikamäe Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 16
Slava Kulikov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 16
Talis Pulk Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9. klass 16
Valja Medentsova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 16
Aleksandr Spilka Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 15
Alina Denissova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 15
Andre Kutt Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 15
Anton Stvolov Puhja Gümnaasium 10. klass 15
Arina Lavrits Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 15
Danel Olesk Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 15
Deniss Durnev Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 15
Diana Kovaljva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 15
Eva Eensalu Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 15
Eveli Aasa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 15
Helen Parker Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 15
Ilja Sild Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 15
Janika Klaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 15
Käti Sildvee Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 15
Katriine Lauri Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 15
Kerol Savvest Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 15
Kristiina Verro Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 15
Laura Andla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 15
Leemet Onno Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 15
Maarja Berkmann Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 15
Mihkel Mets Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 15
Priit Justus Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 15
Rait Strandmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 15
Renno Lepik Puhja Gümnaasium 10. klass 15
Robert Kullamaa Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 15
Sergei Mihhailov Ahtme Gümnaasium 10. klass 15
Serž Aristov Ahtme Gümnaasium 10. klass 15
Stanislav Machel Ahtme Gümnaasium 10. klass 15
Aleksandr Sorokin Keila Ühisgümnaasium 9. klass 15
Andres Kozuhhovski Ahtme Gümnaasium 9. klass 15
Anja Boltova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 15
Argo Vapper Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 15
Artem Gavrilov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 15
Astra Säälik Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 15
Averi Ots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 15
Ege-Getter Selks Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 15
Kadri Räis Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 15
Kaire Kriisa Põlula Põhikool 9. klass 15
Kardo Kivioja Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 15
Katrin Matvere Sõle Põhikool 9. klass 15
Kirill Kalinnikov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 15
Kreet Kokla Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 15
Kristel Piirküla Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 15
Kristlin Pedak Vara Põhikool 9. klass 15
Leana Land Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 15
Leevi Vilja Sõle Põhikool 9. klass 15
Maido Lalin Voore Põhikool 9. klass 15
Marili Maar Suuremõisa Põhikool 9. klass 15
Marit Kesa Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 15
Martin Jõpiselg Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 15
Mihail Jerošenkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 15
Nastja Sahno Ahtme Gümnaasium 9. klass 15
Tiiu Aaslepp Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 15
Toomas Nopason Vara Põhikool 9. klass 15
Miina Pisa Käina Gümnaasium 15
Agathe Antson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Aivar Aasma Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 14
Aleksandr Gortšak Keila Ühisgümnaasium 10. klass 14
Anastasija Matina Karjamaa Gümnaasium 10. klass 14
Anastassia Lisatovitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 14
Anatoli Timofejev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Ando Konrad C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 14
Andres Kukka Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Anna Terentjeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Boris Levitin Ahtme Gümnaasium 10. klass 14
Dagmar Urb Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Darja Jedemskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 14
Eelika Lepasild Mikitamäe Põhikool 10. klass 14
Gudrun Vene Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Hardi Saarniit Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Kaarel Kalle Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 14
Kädi Lille Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. klass 14
Kadi Mõttus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Kadi Voitka Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Kadrian Kaaremäe Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 14
Karend Jakobson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Kaubo Kesküla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Ken Kõrve Viimsi Keskkool 10. klass 14
Kersti Soovik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Kerttu Kullamaa Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 14
Kirill Dremljuga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Kristina Vassiljeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 14
Liis Kalma Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Liis Vanatoa Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 14
Mad_Is Hindre Tõrva Gümnaasium 10. klass 14
Madis Lüsi Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 14
Maria Knjazeva Ahtme Gümnaasium 10. klass 14
Mariliis Post Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Markus Must Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Meigo Murde Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Mihkel Kõiv Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Miia-Meiki Visnapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Miroslava Karlova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 14
Rainis Toom Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Rasmus Liiva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Rasmus Luht Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 14
Sten Paltsar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Sulev Mõniste Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 14
Tanel Ammussaar Viimsi Keskkool 10. klass 14
Tiina Tsõtsin C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 14
Veronika Danilevskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass 14
Viktor Popkov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass 14
Vitali Pavlov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 14
Vjatseslav Beltsov Muu asutus 10. klass 14
Vladimir Morozov Keila Ühisgümnaasium 10. klass 14
Anti Meos Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 14
Alina Petrova Ahtme Gümnaasium 9. klass 14
Andrei Pjarn Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 14
Angela Sander Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 14
Anna Kurdova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 14
Anni Reitalu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 14
Astra Puusepp Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 14
Carmen Zahkna Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Deniss Latt Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 14
Deniss Vlassenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 14
Elmar Gams Null-kool 9. klass 14
Eret Tammistu Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 14
Gennadi Jurkevits Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 14
Ingrid Lille Vara Põhikool 9. klass 14
Jaanika Kutser Suuremõisa Põhikool 9. klass 14
Jaanika Makkar Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 14
Jan Johanson Vara Põhikool 9. klass 14
Jevgenija Kokoreva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 14
Jorma Veiderpass Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 14
Jürgen Rünk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 14
Jüri Joonas Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Kadli Orav Voore Põhikool 9. klass 14
Kaisa Piirisild Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Katja Knjazeva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 14
Katrin Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 14
Kenno Ploomipuu Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 14
Kristi Unt Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 14
Kristo Jürisoo Vara Põhikool 9. klass 14
Laura Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 14
Liis Kranich Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Margo Metsoja Tõrva Gümnaasium 9. klass 14
Mari-Liis Eenpere Sõle Põhikool 9. klass 14
Mariliis Kivimäe Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Maris Pajo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 14
Marti Reinsaar Sõle Põhikool 9. klass 14
Martti Leppmets Viimsi Keskkool 9. klass 14
Oliver Liir Suuremõisa Põhikool 9. klass 14
Pille-Riin Sepp Sõle Põhikool 9. klass 14
Stella Poll Tootsi Põhikool 9. klass 14
Therese Sild Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Vladimir Kopõlov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Tõnu Soop Kärdla Ühisgümnaasium Õpetaja 14
Aado Popp Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 13
Aleksander Babahin Keila Ühisgümnaasium 10. klass 13
Annika Karotam Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 13
Henry Ainjärv Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 13
Igor Anfimov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 13
Janno Jahisoo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 13
Joosep Tammemäe C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 13
Karoliine Alliku Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 13
Konstantin Andronnikov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 13
Kristi Siitam C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 13
Kristina Babkina Ahtme Gümnaasium 10. klass 13
Kristjan K Muu asutus 10. klass 13
Kristo Lindsalu Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 13
Lauri Kunz Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 13
Mait Tamm Puhja Gümnaasium 10. klass 13
Nadja Jeras Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 13
Petri Varrik Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 13
Ragnar Raag Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 13
Reana Parve Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 13
Sander Kaasik Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. klass 13
Sandra Kavvelitsh Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 13
Sandra Loho Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 13
Sandra Luur Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 13
Sandra Raav Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 13
Santa Holsting C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 13
Saša Lukitšev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 13
Siim Reinmets Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 13
Taavi Lille Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 13
Ursula Mängli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 13
Veronika Kool Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 13
Vladimir Titov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 13
Andra Mammuspuu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 13
Andre Välimets Suure-Jaani Gümnaasium 9. klass 13
Andreas Murel Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 13
Andres Zujev Sõle Põhikool 9. klass 13
Anna Govorova Ahtme Gümnaasium 9. klass 13
Daksim Borovikov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 13
Darja Sahhova Ahtme Gümnaasium 9. klass 13
Greete Jogi Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 13
Helena Kõiv Vara Põhikool 9. klass 13
Iiris Lüsi Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 13
Johanna Saar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 13
Kaia Kivistik Null-kool 9. klass 13
Kairi Afanasjev Vara Põhikool 9. klass 13
Kalle Rohtmets Viimsi Keskkool 9. klass 13
Karl Oha Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 13
Karolin Köster Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 13
Laura Jõemägi Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 13
Liisa Rätsep Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 13
Maarja Laas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 13
Maksim Kukonenko Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 13
Mariliis Huul Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 13
Märt Pärnala Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 13
Martin Ohlo Sõle Põhikool 9. klass 13
Mattias Ojak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 13
Meelike Salm Sõle Põhikool 9. klass 13
Mihail Kal'nenkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 13
Rando Leppik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 13
Rasmus Saarna Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 13
Rene-Evert Randveer Püünsi Põhikool 9. klass 13
Silver Lulla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 13
Taavi Koppel Suuremõisa Põhikool 9. klass 13
Uljana Tserednikova Ahtme Gümnaasium 9. klass 13
Valerija Grišina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 13
Viljam Shapp Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 13
Kristina Jegorova Muu asutus Täiskasvanu 13
Aivar Joandi C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 12
Aleksander Lvov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Aleksandr Toroposkin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Alexei Hohlun Ahtme Gümnaasium 10. klass 12
Anastasia Osadtšaja C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 12
Arvi Kaasik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Boris Meleshov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Denis Osman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Domino No Narva Õigeusu Humanitaarkool 10. klass 12
Evelina Žuravljova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Gerli Pesor Käina Gümnaasium 10. klass 12
Helen Hilkja Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 12
Henri Hörats Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Ivan Nikolaenkov Narva Õigeusu Humanitaarkool 10. klass 12
Janne Tirp Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 12
Jelizaveta Volkova Ahtme Gümnaasium 10. klass 12
Jevgeni Samoilov Puhja Gümnaasium 10. klass 12
Juli Golubev Muu asutus 10. klass 12
Kaarel Narruskberg Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 12
Kadri Pajo Puhja Gümnaasium 10. klass 12
Kadriliis Rämmann Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 12
Kaidi Ojasoo Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Kaisa Kass C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 12
Kaisa Kütt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Karl Kirbits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Karl Martin Saar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Kärolin-Lii Kaljula Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Kaspar Ainelo Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Kaspar Maila Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Katre Volt C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 12
Kerli Nurs Käina Gümnaasium 10. klass 12
Kirill Bõkov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Kristjan Liik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Kristo Reinik Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 12
Laura Tael Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 12
Liis Kasekänd Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Liis Kohv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Liis Kuusik Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 12
Madis Liesment C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 12
Marek Kikas Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Mareli Vodi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Margus Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Mari-Liis Kliimann Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 12
Mari-Liis Seer C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 12
Maria Paat Käina Gümnaasium 10. klass 12
Marili Sell C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 12
Maris Viikman Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Martin Ant C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 12
Mihkel Pill Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Nastja Davidenko Ahtme Gümnaasium 10. klass 12
Natalja Sinitsõna Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Nor Mull Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Oksana Matskevits Ahtme Gümnaasium 10. klass 12
Olga Jegorova Ahtme Gümnaasium 10. klass 12
Ott Saad Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Paul Jürgenson Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Pavel Turkulets Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 12
Piret Padu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Raino Reiska Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Rasmus Eist Puhja Gümnaasium 10. klass 12
Renew Veske Tõrva Gümnaasium 10. klass 12
Siim Juss Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Tanel All C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 12
Tarvo Kunz Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Tõnu Tõukemõnu Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 12
Triin Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Triin Tammann Tõrva Gümnaasium 10. klass 12
Tuuliki Koppel Käina Gümnaasium 10. klass 12
Venjamin Luht Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 12
Katre Kostabi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Triin Jäädmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Aleksandra Gorjanskaja Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 12
Aliis Tomosn Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 12
Anne Sakerman Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Anneta Jefimova Sõle Põhikool 9. klass 12
Christel Kallas Vara Põhikool 9. klass 12
Deniss Snitko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 12
Dmitri Bogdanovitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Dmitri Murin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Dmitri Sokolov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Dora Lall Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Grete Hallikvee Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Henri Oru Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Irina Abramova Ahtme Gümnaasium 9. klass 12
Jaak Jõgeva Null-kool 9. klass 12
Jaan Teekel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Jaana Liiv Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Jana Tumaw Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 12
Jekaterina Kazakova Ahtme Gümnaasium 9. klass 12
Karl Linnas Viimsi Keskkool 9. klass 12
Kaspar Metsar Tõrva Gümnaasium 9. klass 12
Kätlin Kukebal Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Krista Visse Vara Põhikool 9. klass 12
Kristjan Mägi Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 12
Lauri Palo Sõle Põhikool 9. klass 12
Leemet Käär Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Liis Tint Tootsi Põhikool 9. klass 12
Loy Iver Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Maritana Meitsar Krootuse Põhikool 9. klass 12
Marko Riimand Tootsi Põhikool 9. klass 12
Marleen Reemann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Marta Vasar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Martin Jõgeva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Mary-Liis Põvvat Voore Põhikool 9. klass 12
Merily Saulus Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Mikk Kinsiveer Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Monika Ohtla Sõle Põhikool 9. klass 12
Nelli Kirejeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Niina Polištšuk Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 12
Ol'Ga Jakovleva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 12
Oliver Soostar Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Riho Havi Suuremõisa Põhikool 9. klass 12
Roman Tretjakov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Sangaste Keeni Keeni Põhikool 9. klass 12
Sergei Kukonenko Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 12
Siim Eidermann Krootuse Põhikool 9. klass 12
Steven Algo Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 12
T]Nu Ilves Sõle Põhikool 9. klass 12
Taavi Sander Viimsi Keskkool 9. klass 12
Taivo Tabur Suure-Jaani Gümnaasium 9. klass 12
Allan Juhe Käina Gümnaasium Täiskasvanu 12
Aleksandr Popolitov Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 11
Ando Valli Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Egle Heero Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 11
Egle Kronberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 11
Elin Toomik Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Elina Jagonen Ahtme Gümnaasium 10. klass 11
Elza Salmina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Enelin Link Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 11
Jaagup Kail Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 11
Jaan Radik Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Jelena Golova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 11
Jelizaveta Nekljudova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 11
Joseph Rumvolt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 11
Julija Nikitina Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Kadri Kuusksalu Tõrva Gümnaasium 10. klass 11
Kaur Pai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 11
Kaur Peegel Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 11
Kaur Reinjärv Kehra Gümnaasium 10. klass 11
Maria Vendland Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 11
Martin Tuul Käina Gümnaasium 10. klass 11
Masa Raketskaja Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Merli Käär Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 11
Nelli Ameltšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 11
Olga Zeiferova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Raido Rüüberg Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Riina Raudson Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 11
Robert Parker Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Roman Astahhov Narva Õigeusu Humanitaarkool 10. klass 11
Snezana Zenina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Steven Parm Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Taavi Jõõts Käina Gümnaasium 10. klass 11
Tagne Luts Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Tarvo Keskülla Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 11
Veera Turina Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Hanna Maria Vilumets Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 8. klass 11
Rauno Leotoots Võru Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Ain- Rein Ahven Viimsi Keskkool 9. klass 11
Aleksei Hristoforov Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 11
Anastassia Kozitsyna Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 11
Angela Tamberg Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 11
Angelina Prokofjeva Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 11
Anna Beresneva Ahtme Gümnaasium 9. klass 11
Anton Rudenok Ahtme Gümnaasium 9. klass 11
Arina Maslova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 11
Dagmar Laevameister Suuremõisa Põhikool 9. klass 11
Erle Porroson Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 11
Hergo Liiving Suuremõisa Põhikool 9. klass 11
Jüri Gross Keeni Põhikool 9. klass 11
Jüri Juhani Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 11
Kaisa Jürioja Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 11
Kaisa Männamaa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 11
Karl-Sander Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 11
Kelly Raud Voore Põhikool 9. klass 11
Kerli Lille Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 11
Kristina Olt Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 11
Kristjan Hülp Sõle Põhikool 9. klass 11
Liisa Viilvere Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 11
Mariete Popman Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 11
Moonika Martinson Vara Põhikool 9. klass 11
Nikita Andrejev Ahtme Gümnaasium 9. klass 11
Oliver Vilms Viimsi Keskkool 9. klass 11
Renee Keerpere Muu asutus 9. klass 11
Robert Peetson Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 11
Sander Algo Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 11
Sander Lind Viimsi Keskkool 9. klass 11
Tauri Telling Krootuse Põhikool 9. klass 11
Aleksandr Klazer Ahtme Gümnaasium 10. klass 10
Aleksandra Pellja Ahtme Gümnaasium 10. klass 10
Andreas Kink Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Anja Bontšutšnaja Karjamaa Gümnaasium 10. klass 10
Anne-Liis Lõhmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Anneli Iljina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Annika Jaani Tõrva Gümnaasium 10. klass 10
Anton Aljoshin Ahtme Gümnaasium 10. klass 10
Ardis Vilt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Asso Eesmäe Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 10
Carol Käär Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Diana Raud Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Eero Ehala Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Eliis Vihterbal Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 10
Emma-Riin Ivask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Epp Alvela Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Evelin Sokk C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 10
Gilbert Bergstein Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 10
Gustav Lillipuu Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 10
Heleen Nurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Helin Hilkja Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 10
Ilja Nikit Narva Õigeusu Humanitaarkool 10. klass 10
Indrek Kimber Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Ingrid Õispuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Jana Postnikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Jevgeni Zverok Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Joel Miidla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Jörgen Liister Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Julia Maksimova C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 10
Kadri Andresson Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Kaisa Jürmann C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 10
Kaisi Alt Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Käthi Nimann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Kauri Kytt Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 10
Kelli Aron Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Keneli Auri Mehikoorma Põhikool 10. klass 10
Kirsika Tedre Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Konstantin Ponomarenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Kristajn-Mart Piirsalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Kristel Kuklase Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Kristel Mitt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Kristina Karpik Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Kristjan Bobkov Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 10
Lauri Veiderpass Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Liisa Vels Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Liza Grebenschikova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Lorean Türin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Maksim Tund C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 10
Marge Rosen C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 10
Mari-Liis Vakkermann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Marija Kozõreva Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Marika Mälton Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 10
Marili Saarme Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Maris Pihle Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Marit Liivik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Marliis Lahesalu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Martin Kallas Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Martin Meitus Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 10
Matis Kivila Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Merili Liivoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Merle Mõttus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Mihkel Mäeots Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 10
Mihkel Raadik C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 10
Morten Õunpuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Polina Kljukina Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Ragnar Aug Käina Gümnaasium 10. klass 10
Rauno Prutt Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Reet Koppel Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Regina Shefer Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Reili Rand Käina Gümnaasium 10. klass 10
Robi Väärtnõu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Sander Ankur Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Silver Haimre Käina Gümnaasium 10. klass 10
Teele Kivisilla Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Tõnis Tokko Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Triin Alloja Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 10
Triin Leppik C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 10
Triin Truu C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 10
Aleksandr Dvoretski Ahtme Gümnaasium 9. klass 10
Aleksandr Teras Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Aleksandra Rautio Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Aleksandra Rõbina Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Anastasia Žurba Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Anete Vaks Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Anja Kozlova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 10
Anna Malozjomova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Anna-Liiza Lvova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Anny Lusbo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Aptup Cyucjien Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Artjom93 Morozov Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 10
Deiro Konks Sõle Põhikool 9. klass 10
Fred Kamberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Hans Zimbrot Keeni Põhikool 9. klass 10
Heikki Pukk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Igor'199208 Demidovitš Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 10
Ilja Solovjov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Ilja Tunni Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Indrek Varblane Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Inna Belogurova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 10
Janar Rahnik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Jekaterina Kolpakova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Jelizaveta Minajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Joosep Saadla Püünsi Põhikool 9. klass 10
Julia Kosolobova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Julia Makarova Ahtme Gümnaasium 9. klass 10
Julia Smirnova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Kadri Marma Sõle Põhikool 9. klass 10
Katre Paenurm Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Kerti Siigur Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 10
Kertu Siigur Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 10
Keven Kaljumäe Keeni Põhikool 9. klass 10
Kevin Tiido Sõle Põhikool 9. klass 10
Kirill Nessin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Kristjan Ojaveer Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Kristjan Viidik Tõrva Gümnaasium 9. klass 10
Ksenia Olt Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 10
Liis Niilus Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Liisi Sikk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Liza Kolossova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Mairo Loorits Sõle Põhikool 9. klass 10
Margus Mahl Viimsi Keskkool 9. klass 10
Mari Pihelgas Sõle Põhikool 9. klass 10
Mari-Ann Konksi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Martin Kala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Martin Lalla Püünsi Põhikool 9. klass 10
Mattias Eensalu Viimsi Keskkool 9. klass 10
Meelis Liiv Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Nastja Panfilova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Nick Saveljev Narva Õigeusu Humanitaarkool 9. klass 10
Pael Narõškin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Rainer Terve Viimsi Keskkool 9. klass 10
Rando Lehtmäe Sõle Põhikool 9. klass 10
Sander Saaremets Suure-Jaani Gümnaasium 9. klass 10
Silja Sepp Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 10
Sten-Mark Bachmann Viimsi Keskkool 9. klass 10
Sven Kallas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Tõnis Dare Tootsi Põhikool 9. klass 10
Valentina Masejeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Veronika Novikova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Vladimir Bortnar Sõle Põhikool 9. klass 10
Jaana Gromozdova Narva Humanitaargümnaasium Õpetaja 10
Kristo Anupõld Õismäe Kool Täiskasvanu 10
Allan Rand Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 9
Andres Nurk Käina Gümnaasium 10. klass 9
Denis Vladimirov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 9
Edgar Aronov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 9
Eleri Teesalu Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 9
Heiki Kruuse Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 9
Johannes Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 9
Juku Kondike Tõrva Gümnaasium 10. klass 9
Karen Grigorjan Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 9
Karl-Erik Tamme Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 9
Kätlin Vattis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 9
Ksenia Bõkova Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 9
Marika Midro Mikitamäe Põhikool 10. klass 9
Maris Hinno Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 9
Mattias Kangur Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 9
Merilin Puusepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 9
Natalia Borissenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 9
Onneliis Ennok Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 9
Piret Pukspuu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 9
Sirle Silk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 9
Triin Alaver Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 9
Vladimir Tolmatsev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 9
Mari-Liis Mürk Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 9
Airi Kuivkaev Sõle Põhikool 9. klass 9
Anastasia Drondina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 9
Anni-Helen Paulus Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 9
Artur Fedoruk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 9
Erika Luks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 9
Harder Kink Suure-Jaani Gümnaasium 9. klass 9
Joonas Juurikas Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 9
Joosep Parbo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 9
Jura Krop Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 9
Kaido Hint Voore Põhikool 9. klass 9
Karl-Kaspar Joakit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 9
Keiri Ruusand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 9
Kostja Antonov Ahtme Gümnaasium 9. klass 9
Kristel Lukk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 9
Kristjan Ojari Viimsi Keskkool 9. klass 9
Ljuba Andrejeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 9
Mariana Klaus Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 9
Martin Ääro Viimsi Keskkool 9. klass 9
Mihkel Henk Suure-Jaani Gümnaasium 9. klass 9
Olga Getman Sõle Põhikool 9. klass 9
Rainer Mahl Suure-Jaani Gümnaasium 9. klass 9
Roman Martin Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 9
Sass Astla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 9
Silja Sopp Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 9
Tõnis Liivamägi Keeni Põhikool 9. klass 9
Valera Abasin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 9
Ville Udras Sõle Põhikool 9. klass 9
Martin Tuulik Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium Täiskasvanu 9
Aleksandra Kruglova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Anastassia Antropova Ahtme Gümnaasium 10. klass 8
Deivid Sarapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Diana Dmitrovski Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Erik Toomemägi Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 8
Eveli Niilits Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Gerda Heinma Käina Gümnaasium 10. klass 8
Grete Nigu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Igor' Kulikov Narva Õigeusu Humanitaarkool 10. klass 8
Jane Varik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Jefim Gorbunov Ahtme Gümnaasium 10. klass 8
Kadi Martin Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Kadri Onno Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Kaidi Tara Käina Gümnaasium 10. klass 8
Kairit Jalast Muu asutus 10. klass 8
Kaspar Uba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Katja Turnas Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Kätlin Gröön C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 8
Ken Lepa Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Kerli Hüsson Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 8
Kerli Rein Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 8
Kersti Räis Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Kevin Kallas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Kirill Kurenko Ahtme Gümnaasium 10. klass 8
Krista Kapp Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Kristina Bondar Puhja Gümnaasium 10. klass 8
Lena Pikaljova Narva Õigeusu Humanitaarkool 10. klass 8
Liis Havi Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Liis Raudsep Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Liisa Morel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Mari-Liis Raamat Puhja Gümnaasium 10. klass 8
Maria Tolppa Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Marko Tats Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 8
Martin Aianurm Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Olari Kojus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 8
Sander Tüve Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Sergei Tokarev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Siret Ulp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Sirli Jaani Tõrva Gümnaasium 10. klass 8
Sten Maask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
T. Tuvikene Puhja Gümnaasium 10. klass 8
Taavi Kaldma Tõrva Gümnaasium 10. klass 8
Tanel S2Rgava Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Tenno Tüll Käina Gümnaasium 10. klass 8
Hanna Kaus Muu asutus 8. klass 8
Aleksei Gaponov Keila Ühisgümnaasium 9. klass 8
Alex Poljashov Null-kool 9. klass 8
Alvina Smirnova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Alvina Vinnik Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 8
Anastasia Sved Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Arseni Blinov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 8
Birgit Vahemets Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Christofer Kalk Viimsi Keskkool 9. klass 8
Elis Lilleõis Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Enary Ventsel Viimsi Keskkool 9. klass 8
Huina Muina Viimsi Keskkool 9. klass 8
Imre Priks Sõle Põhikool 9. klass 8
Ira Blau Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Irena Hutter Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Irina Mitiš Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Ivan Fjodorov Ahtme Gümnaasium 9. klass 8
Ivar Rohuväli Sõle Põhikool 9. klass 8
Janes Sõidueksam Keeni Põhikool 9. klass 8
Jevgeni Ponomarenko Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 8
Julia92 Radzvilovits Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Kaspar Kaal Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Käty Veski Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 8
Kenneth Rüütli Muu asutus 9. klass 8
Kert Vilt Suuremõisa Põhikool 9. klass 8
Kim-Ly Hoang Sõle Põhikool 9. klass 8
Liina Kasemets Põlula Põhikool 9. klass 8
Maari Rohumäe Voore Põhikool 9. klass 8
Maks Mihhailov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Mariana Kappinen Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Mariliis Limbak Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 8
Mihkel Lang Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Mihkel Sülla Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Nikita Stupnikov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Rommy Otti Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Sander Kalmus Viimsi Keskkool 9. klass 8
Stas Daletski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Tatjana Tribstok Voore Põhikool 9. klass 8
Teiri-Liis Pruli Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Toomas Suls Sõle Põhikool 9. klass 8
Toxa Xayctob Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Tuuli Puhkim Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Zenja Pamortsev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 8
Andre Peedosaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 7
Anna Logunova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass 7
Artjom Sudakov Ahtme Gümnaasium 10. klass 7
Bridge Haimi Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 7
Greten Sööl Käina Gümnaasium 10. klass 7
Helen Parik C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 7
Henri Rahuoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 7
Lauri Alamets Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 7
Renat Kadirov Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 7
Siim Palok Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 7
Veera Knjazeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 7
Alo Rosme Viimsi Keskkool 9. klass 7
Arlis Kurg Voore Põhikool 9. klass 7
Getter Lunts Sõle Põhikool 9. klass 7
Grete Akenpärg C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 9. klass 7
Imre Riik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 7
Jana Karp Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 7
Jelizaveta Kurletova Keila Ühisgümnaasium 9. klass 7
Jevgeni Lavrinenko Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 7
Jlja Sljapin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 7
Katya Tserepanova Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 7
Kristo Ennus Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 7
Luisa Markus Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 7
Mari-Liis Lootus Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 7
Martin Laidinen Sõle Põhikool 9. klass 7
Meelis Lahtvee Krootuse Põhikool 9. klass 7
Miha Goidov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 7
Mirjam Vikisk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 7
Rasmus Kolling Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 7
Remy Rhede Viimsi Keskkool 9. klass 7
Robin Veski Püünsi Põhikool 9. klass 7
Siim Vinkel Põlula Põhikool 9. klass 7
Silm Birgit Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 7
Stanislav Vatin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 7
Urmo Tubala Suuremõisa Põhikool 9. klass 7
Maria Indermitte Null-kool Null-klass 7
Andres Toom Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 6
Geor-Matis Heinsoo Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 6
Georg-Rainer Treufeldt Viimsi Keskkool 10. klass 6
Ilja Arusoo Ahtme Gümnaasium 10. klass 6
Ilja Popov Narva Õigeusu Humanitaarkool 10. klass 6
Janek Press Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 6
Jüri Raudsepp Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 6
Kalvi Kaldmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Kardo Akmens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 6
Kerli Kelp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Kristian Kõiv Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 6
Liina Sepp Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 6
Mihkel Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 6
Rainer Holsmer Käina Gümnaasium 10. klass 6
Siim Treiman Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 6
Taavi Kitsel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 6
Tauri Tõugjas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Teele Vaarend Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Tõivu Virkus Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 6
H H Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 6
Nikita Nesterov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 6
Veronika Gabinet Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 6
Alerksandra Kuznetsova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 6
Anna Nõmm Suuremõisa Põhikool 9. klass 6
Diana-Christina Ibrus Sõle Põhikool 9. klass 6
Georg Haritonov Suure-Jaani Gümnaasium 9. klass 6
Hardi Leinasaar Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9. klass 6
Heldur Loode Suure-Jaani Gümnaasium 9. klass 6
Irina Zahharova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Jaanus Udam Suure-Jaani Gümnaasium 9. klass 6
Jelena Melts Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Johanna Terasmees Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Jyrgen Puuri Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 6
Kaimas Silk Suuremõisa Põhikool 9. klass 6
Karli Kruusmann Viimsi Keskkool 9. klass 6
Karolin Kivilaid Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Katja Tšehonina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 6
Kertu Rõõmus Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Kristiina Utrakova Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Kristjan Raja Viimsi Keskkool 9. klass 6
Lenna Juhkam Krootuse Põhikool 9. klass 6
Madis Kokk Viimsi Keskkool 9. klass 6
Maksim Medvedovski Sõle Põhikool 9. klass 6
Maria Markus Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 6
Marjanne Mändmets Sõle Põhikool 9. klass 6
Marta Velt Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 6
Merlin Viss Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Mihail Pozidajev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Nastja Homina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 6
Rainer Rentik Põlula Põhikool 9. klass 6
Roland Randoja Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Sander Avila Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 6
Signe Pillart Sõle Põhikool 9. klass 6
Silja-Madli Ossip Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 6
Sofja Vonberg Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 6
Tauri Taevik Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Terje Kähr Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 6
Väino Kodu Keeni Põhikool 9. klass 6
Virge Mürk Suuremõisa Põhikool 9. klass 6
Vladislav Korelov Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Junn Junn Jõhvi Gümnaasium Täiskasvanu 6
Aleksei Rodin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 5
Dima Sidorov Ahtme Gümnaasium 10. klass 5
Henry Kiisa Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 5
Janno Valtu Käina Gümnaasium 10. klass 5
Johana Rumvolt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 5
Kertu Kais Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 5
Mikk Hödemann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 5
Silver Ulm Räpina Ühisgümnaasium 10. klass 5
Taavi Kobli Käina Gümnaasium 10. klass 5
Artur Jakovlev Ahtme Gümnaasium 9. klass 5
Kätlin Kottisse Keeni Põhikool 9. klass 5
Priidu Koppel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 5
Eveli Eltermaa Muu asutus 10. klass 4
Katlin Mynt Pärnu Raeküla Gümnaasium 10. klass 4
Kerli Uib Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 4
Kristi Voitehhovitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 4
Kristina Gorbunova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 4
Tiina Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 4
Julia Stefanenko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 4
Kerja Kutman Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 4
Kevin Kaljulaid Sõle Põhikool 9. klass 4
Kristiane Päll Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 4
Kristiina Renser Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 4
Rauno Polman Viimsi Keskkool 9. klass 4
Ruslan Kapralov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 4
Sandra Mikomägi Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 4
Silver Tätte Sõle Põhikool 9. klass 4
Mihkel Laan C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 10. klass 3
Anneli Haugas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 2
Pavel Semjonov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 2
Reelika Reiljan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 2
Aare Rebane Põlula Põhikool 9. klass 2
Anna-Liisa Zova Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. klass 2
Helen Kasemets Põlula Põhikool 9. klass 2
Taavi Täht Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 2