Kobras 2007

Seeniorid

Nimi Kool Klass Punkte
Martin Lensment Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 23 I koht
Denis Vaskin Ahtme Gümnaasium 11. klass 21 II koht
Dmitri Jegorov Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 21 II koht
Priit Jeenas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 21 II koht
Raigo Raudseping Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 21 II koht
Rene Saar Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 21 II koht
Mihkel Sokk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 20 III koht
Jaak Lehtsalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 19
Kristi Otto Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 19
Marek Pruuli Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 19
Mikk Habakuk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 19
Serezha Morozov Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 19
Tanel Adson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 19
Toivo Varrik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 19
Viktor Shishov Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 19
Ain Siimsaare Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 19
Kris Kelp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 19
Silver Kuusik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 19
Taavi Kivi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 19
Tarvo Piho Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 19
Tõnu Soop Kärdla Ühisgümnaasium Õpetaja 19
Andreas Kärp Muu asutus 11. klass 18
Anetta Kütt Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 18
David Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 18
German Mundinger Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 18
Grete-Liis Lepp C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 18
Martin Vikat Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 18
Sirli Lellep C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 18
Viktor Kazantsev Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 18
Almar Allas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Artur Postolenko Narva Joala Kool 12. klass 18
Backspace Volkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 18
Maarja Uibokand Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 18
Nikita Uvarovski Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12. klass 18
Pavel Sergejenkov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 18
Ruslan4Ik Ne... Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 18
Silver Saar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 18
Dmitri Maksimov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 17
Hendrik Luup Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 17
Katre Semjonov Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 17
Mihkel Kall Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 17
Nadya Glushkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 17
Priit Sonn Puhja Gümnaasium 11. klass 17
Raido Meibaum Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 17
Eleri Aedmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 17
Jana Post Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 17
Mihkel Paulus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 17
Ott Kevvai Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 17
Roman Lantov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 17
Stanislav Tjagur Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 17
Argo Ladva Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 16
Arles Liivoja Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 16
Ave Siidra Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 16
Gerli Enula Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 16
Gunnar Pallas Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 16
Janno Väinola Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 16
Kaisa Kriiva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Karel Pitsal Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 16
Karina Novikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 16
Karl Lestsepp Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 16
Kaupo Kuusalu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 16
Liisa Saare C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 16
Mart Madisson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Nail Saberov Narva Joala Kool 11. klass 16
Oleg Bahvalov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 16
Ramona Dremljuga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Rauno Saavel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Semjon Odintsov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 11. klass 16
Taissia George Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 16
Triin Lillepalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Aljona Bobrova Puhja Gümnaasium 12. klass 16
Aljona Hanson Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 16
Georgi Steklenjov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12. klass 16
Joosep Voolmaa Kehra Gümnaasium 12. klass 16
Julja Dadadševa Karjamaa Gümnaasium 12. klass 16
Kaido Treima Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 16
Kaisa Kuldhaamer Puhja Gümnaasium 12. klass 16
Karl Janson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 16
Kristo Rämson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Lauri Lillemaa Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 16
Liisi Käär Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Mari Voll Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 16
Oliver Kallion Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 16
Sven Luik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Zeka Tqlner Null-kool 10. klass 15
Alex Rassamahhin Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 15
Anastassia Kruglova Ahtme Gümnaasium 11. klass 15
Andri Raat Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 15
Denis Kozlov Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 15
Eduard Martin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 15
Elerin Pihel Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 15
Elvira Petrova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 15
Geio Heil C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 15
Greta Kondimäe Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 15
Indrek Lepasaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 15
Jane Eskla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 15
Jekaterina Kolomjets Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 15
Klarica Topper Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 15
Ksenja Platonova Ahtme Gümnaasium 11. klass 15
Liis Noring Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 15
Liisa Kriit Puhja Gümnaasium 11. klass 15
Martin Henrikson Puhja Gümnaasium 11. klass 15
Nikolay Sokolov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 15
Rene Eller Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 11. klass 15
Robert Võsa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 15
Stanislav Jamaletdinov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 15
Susan Sirel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 15
Sven Erik C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 15
Toomas Tali Puhja Gümnaasium 11. klass 15
Ülar Meejärv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 15
Daisi Johanson Puhja Gümnaasium 12. klass 15
Gosha Andzans Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 15
Hellika Järvala Puhja Gümnaasium 12. klass 15
Indrek Reilson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 15
Jana Kachurova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 15
Jekaterina Tsilius Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 15
Kaupo Sild Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 15
Kristjan Kranich Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 15
Martin Haasma Kehra Gümnaasium 12. klass 15
Miha Smirnov Ahtme Gümnaasium 12. klass 15
Siim Haltsonen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 15
Arina Jeltsova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 14
Arno Pihlakas Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Cathy Saarm C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 14
Helen Mihelson Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Ingvar Asi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Jaak Järvpõld Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Jaana Alevi Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Jaanika Võsamaa Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Jana Osman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 14
Jaroslav Tšekolovets Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Jevgeni Krasi Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Johanna Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Kadi Külasalu C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 14
Karel Leetsar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 14
Kätlin Koemets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Kauri Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Keiti Uibopuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Kerta Kõiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Konstantin Barsukov Narva Joala Kool 11. klass 14
Krislyn Aedma Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Kristjan Keskküla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Ksenia Rozhina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 14
Liisa Kesselmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Maks Dzembak Narva Joala Kool 11. klass 14
Marilis Pärt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Marko Knaps Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 14
Mattis Lepistik Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Mattis Marjak Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 14
Minni Pajo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 14
Piret Liivik Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Priit Värnik Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Rando Lillemets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Siim Romanov Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Taisto Markus C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 14
Tauri Jürna Kehra Gümnaasium 11. klass 14
Vallo Värnik Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Agnes Reiska Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Andre Ankru Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 14
Anita Plado Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Asja Jatsenko Karjamaa Gümnaasium 12. klass 14
Elena Ivantsova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 14
Even Hurt Puhja Gümnaasium 12. klass 14
Grete Lepa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Ibsn Ibsn Narva Joala Kool 12. klass 14
Julia Vassitseva Karjamaa Gümnaasium 12. klass 14
Kevin Kattai Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 14
Kristiina Pokk Puhja Gümnaasium 12. klass 14
Ksenia Lizina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 14
Kuldar Rikma Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 12. klass 14
Liina Niklus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 14
Merke Kalinin Puhja Gümnaasium 12. klass 14
Oliver Kivinuk Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 14
Peeter Toomik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Pilleriin Pedras Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Priit Raid Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Rait Kuhi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 14
Sigrid Tali Puhja Gümnaasium 12. klass 14
Siim Kängsepp Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 14
Taive Seire Puhja Gümnaasium 12. klass 14
Kris Konsap Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Täiskasvanu 14
Alina Jasina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 13
Alina Petrova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 13
Antti Pärna Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 13
Daniil Peretjaka Ahtme Gümnaasium 11. klass 13
Eerik Ennemuist C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 13
Helena Rinken Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 13
Janne Kalda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 13
Juri Babkin Ahtme Gümnaasium 11. klass 13
Kerli Põitel Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 13
Kerli Taalfeld Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 13
Leana Sumski C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 13
Maarja Ilves Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 13
Madis Kangro Puhja Gümnaasium 11. klass 13
Margarita Tserpuhhina Ahtme Gümnaasium 11. klass 13
Mari Vahemets Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 13
Mirko Hani Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 13
Priit Laanelepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 13
Roger Stahlman Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 13
Sergei Roganov Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 13
Triin Kukk Puhja Gümnaasium 11. klass 13
Urmo Laaneots Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 13
Veronika Bondar Puhja Gümnaasium 11. klass 13
Andrei Divissenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 13
Ilja Uskov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 13
J J Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 13
Janar Post Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 13
Jevgeni Seliverstov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 13
Kadri Suvi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 13
Kaia Kriiva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 13
Karina Zaderei Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 13
Kristi Laats Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 13
Lena Larina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 13
Liis Kivila Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 13
Liisa Pedosk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 13
Made Isak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 13
Maret Reinumägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 13
Maria Malozjomov Puhja Gümnaasium 12. klass 13
Maria Sizova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 13
Merili Verro Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 13
Paul Suumann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 13
Tanel Tammjärv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 13
Tauri Saupõld Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 13
Triin Loosaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 13
Vadik Firsa Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 13
Viktor Titov Ahtme Gümnaasium 12. klass 13
Karoliine Korol Puhja Gümnaasium 10. klass 12
Aleksandr Rakovski Muu asutus 11. klass 12
Alena Virolainen Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 12
Annika Koit Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Astrid Tiik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Egon Ula Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Epp Volkov Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 12
Erkko Ortus C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 12
Heidi Koolmeister Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Helen Sarkovski Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Hendrik Vissel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Jaanika Nurk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Janne Mölder Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 12
Jolu Kivi Muu asutus 11. klass 12
Kaku Allik Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Karlis Klaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Kerli Tolk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Kristiina Nool Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Kristiina Rautio Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Kristina Metsaots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Liisi Siska Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Mari Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Marilin Tuulemets C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 12
Marjana Dubovets Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Marje Jallai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Martin Määr Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Martin Repp Muu asutus 11. klass 12
Merle Annus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Mihkel Sala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Natalja Saulenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 12
Pärtel Paabut Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 12
Saile Mägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Taavi Tuvi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Aire Needo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Alexander Lupin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Anastasija Muharjamova Karjamaa Gümnaasium 12. klass 12
Andrei Jeltsov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Andrei Lobanov Ahtme Gümnaasium 12. klass 12
Eidi Laur Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 12
Elin Tammsalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Erik Saar Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Evgenia Filippova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Gerly Eiche Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Glenn Kuut Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Henry Paal Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Janeli Jorro Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Julja Beljajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Kaisa Suumann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Kärolin Hansen Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 12
Krete Must Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Kristel Puusepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Kristian Taro Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Kristjan Laas Puhja Gümnaasium 12. klass 12
Mahhail Matjash Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Mari-Liis Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Maria Ribina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Mariliis Närska Puhja Gümnaasium 12. klass 12
Märt Kivimäe Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Nastja Pokora Karjamaa Gümnaasium 12. klass 12
Peeter Karja Puhja Gümnaasium 12. klass 12
Raimet Figol Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 12
Rita Rudakova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Sander Treijar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Sandra Kallas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Sandre Vilde Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Seryi Morozov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 12
Siret Lipp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Sven Niidu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Tanel Paasoja Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 12
Viktoria Moskvina Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 12
Vitali Jekimtsev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Andrei Agafonov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 11
Aleksandr Trusilin Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 11
Aljona Jegorova Ahtme Gümnaasium 11. klass 11
Ando Paju Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 11. klass 11
Angelina Sorgina Keila Ühisgümnaasium 11. klass 11
Annikikevvai Kevvai Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 11
Dmitry Beljajev Ahtme Gümnaasium 11. klass 11
Eivo Kruus Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 11
Hannes Timmi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 11
Jana Noorkõiv Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 11
Jevgeni Pomaznoi Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 11
Kaidi Suvi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 11
Kaisa Tillo C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 11
Karel Kaljuste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 11
Karlo Aia Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 11
Katik :) Ahtme Gümnaasium 11. klass 11
Kristina Viktorova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 11
Lauri Sild Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 11
Maarja Kivistik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 11
Mark Bauer Ahtme Gümnaasium 11. klass 11
Olga Smirnova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 11
Rainis Pilt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 11
Sigrid Raju Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 11
Sten Haugas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 11
Tiina Ojasaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 11
Uljana Andrianova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 11
Vaado Pruunlepp Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 11
Valeria Donets Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 11
Artyom Ostroukhov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 11
Dmitri Khudobkin Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 11
Eduard Kullmann Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 11
Elena Kobanova Karjamaa Gümnaasium 12. klass 11
Eneli Seenemaa Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 11
Indrek Hirsnik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 11
Ingmar Hääl Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 11
Kaia Lumi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 11
Kristi Väljas Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 11
Kristina Kazatchenko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 11
Lena Ishanina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 11
Marilin Madissoo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 11
Marti Pungits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 11
Moonika Kukk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 11
Ronald Jurson Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 11
Sander Liiva Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 11
Silina Sarapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 11
Stas Junninen Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 11
Tanel Teng Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 11
Timur Rassolov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 11
Veronika Uibo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 11
Dmitri Pastuhhov Null-kool 10. klass 10
Alari Ilves Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Aleksandra Sidorenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 10
Ats Veensalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 10
Ceili Perlov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Darja Antropova Keila Ühisgümnaasium 11. klass 10
Eveli Trofimov C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 10
Heleen Kallaste C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 10
Helena Hain Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Helena Muuga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Helena Väljan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Henry Vilberg Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Ilona Antonova Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 10
Janne Vellak Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Johanna Kallion Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Johanna Loorits Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Jorgen Heinsoo Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 10
Julia Kožegatšova Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 10
Julia Nikulina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Kardo Laats Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Kate Oroperv Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Kätlin Lohu C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 10
Kattri-Liis Eskla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Kreete Pruul Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 10
Liisi Munski Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Liisu Tool Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Madis Tänava Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Maret Loopalu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 10
Maria Larina Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Mihail Andrusenko Kehra Gümnaasium 11. klass 10
Mihhail Pugatsjov Narva Joala Kool 11. klass 10
Olga Bõtškova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Olga Novikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Pille Truup Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Reelika Rosin C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 10
Roland Saadre Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 10
Sergei Karasjov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 10
Siim Karoman Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Svetlana Dušenkina Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 10
Tiit Rattasep C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 10
Tõnu Pihu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Victor Kondin Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Viivika Glaser Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Vladimir Vlasov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Aleksandr Smoljar Karjamaa Gümnaasium 12. klass 10
Aleksandra Pavlenkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Aleksei Surkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Andre Ossipov Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Andrei Hirvi Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Anton Lubnevski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Antti Juul Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Christjan Kaasik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Denis Baranov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Elina Onga Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Erik Pärkson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Fred Grossberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Gerli Rauba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Hugo Mängli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Indrek Luts Puhja Gümnaasium 12. klass 10
Irena Olykainen Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Irina Karhu Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Janar Juur Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Julija Ivašina Karjamaa Gümnaasium 12. klass 10
Kadi Konsap Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Katja Kuku Karjamaa Gümnaasium 12. klass 10
Keiju Püvi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Kerli Djomina Null-kool 12. klass 10
Kersti Puuri Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 10
Liina Tigane Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 10
Liivo Juul Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Maarja Kaiv Null-kool 12. klass 10
Maksim Zohhov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Mari Metsma Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Marianne Kraak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Marko Vene Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Mihkel Mölder Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 10
Nikita Kuravkin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Olja Andreeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Sandra Vähejaus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 10
Siim Halapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Sofja Sirjajeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Sulev Niidumaa Null-kool 12. klass 10
Vladislav Jagelski Muu asutus 12. klass 10
Anete Jalakas Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 11. klass 9
Anna Andrejeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 9
Anna-Liisa Pehlak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 9
Anne-Jana Prantsuzova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 9
Artem Stalev Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 9
Diana Linnart Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 9
Hurmet Ruusmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 9
Irina Bojarintseva Ahtme Gümnaasium 11. klass 9
Jelena Ungurjanu Narva Õigeusu Humanitaarkool 11. klass 9
Julia Kornejeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 9
Kristina Shevchuk Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 9
Laura Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 9
Ljudmila Semenova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 9
Maarja Laur C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 9
Maarja Liik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 9
Madis Mark Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 9
Marika Kuusik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 9
Mariliis Ott Muu asutus 11. klass 9
Nil Stsekin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 9
Raido Lipp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 9
Rainer Järvela Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 11. klass 9
Siim Lüüs Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 9
Tarvi Kendaru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 9
Teele Toom Nõo Reaalgümnaasium 11. klass 9
Tõnis Voitka Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 9
Viktorija Šaluhina Narva Õigeusu Humanitaarkool 11. klass 9
Aive Aunpuu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 9
Anastassia Makarova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 9
Ardi Lepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Darja Potjakina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 9
Diana Võru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Geete Perlov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Jaanika Schmidt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Janika Pelska Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Jelena Trejer Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 9
Johannes Rauba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Juhan Aia Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Julia Fasejeva Keila Ühisgümnaasium 12. klass 9
Kadre Lätting Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Katerina Shpilka Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 9
Katrin Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Kaur Karpa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 9
Liisi Jänes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Liisu Aava Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 9
Ly Lehes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Mairit Madissoo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Meelis Vapper Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 9
Mirko Mirko Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Ott Alvela Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Reet Nukk Vali siit kool või muu asutus 12. klass 9
Regina Kits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 9
Roman Demedjuk Muu asutus 12. klass 9
Selina Assafrei Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 9
Tanja Liiv Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 9
Violetta Jefimova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 9
Jüri- Erik Võsu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Täiskasvanu 9
Mats Piho Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Täiskasvanu 9
Siret Avasoo Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Aleksandr Lokai Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 8
Aleksandr Sojunen Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 8
Ande Pelberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 8
Anton Dudal Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Darja Frolova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 8
Endrik Jäger Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Getter Piiroja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 8
Ilja Oleinik Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Inna Serikova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Janar Klimenko Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 8
Jevgeni Smirnov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Julia Ivanova Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 8
Julia Ossipova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 8
Kadri-Liisa Kostabi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 8
Kaisa Ploom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Kärt Hüdsi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Kätlin Berišvili Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Krislin Jõgi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 8
Kristel Kübar Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 8
Kristina Hakk Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 8
Kristina Kraani Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 8
Kristina Niman Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 8
Kristina Viktorova Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 8
Kristo Kraft Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 8
Madis Tasane Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 8
Maria Smirnova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Maris Jänes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Marit Leisberg Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 8
Mati Jänes C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 8
Merlin Leppmets Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 8
Mihkel Liesment C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 8
Natalja Maštšenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 8
Ol'ga Vezikko Ahtme Gümnaasium 11. klass 8
Oliver Lemmik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Oliver Puu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Pavel Larin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Pavel Nikolajev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Ragnar Lai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Regina Galiova Ahtme Gümnaasium 11. klass 8
Slava Zotov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Stanislav Vtorov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Taili Ojaviir Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 8
Triinu Raag Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Veronika Gubina Narva Õigeusu Humanitaarkool 11. klass 8
Andrei Popov Keila Ühisgümnaasium 12. klass 8
Ann Mammuspuu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 8
Anu Tokko Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Den Tetre Karjamaa Gümnaasium 12. klass 8
Ekaterina Ljapina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12. klass 8
Epp Jerlei Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 8
Heli Seli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Irina Nikolskaja Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 8
Jana Grishina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 8
Janek Tuvi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Jarmo Urvik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Joosep Järvpõld Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Kaisa Kasak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Kätrin Kimmel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Lennart Trussmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Mikk Mikson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Ol'ga Aleksandrova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 8
Pilleriin Laars Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Raido Juhanson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Roman Samsonov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 8
Stas Bauer Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 8
Tauno Nieländer Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 8
Toomas Tiisler Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 8
Veroonika Kannes Null-kool 12. klass 8
Nikolaj Rastvorov Null-kool 9. klass 8
Oliver Tramm Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 10. klass 7
Agne Ruben Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 7
Anastassia Sleikova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 7
Artjom Dzivak Ahtme Gümnaasium 11. klass 7
Dmitri Lihno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 7
Edik Skrqdlov Narva Õigeusu Humanitaarkool 11. klass 7
Elina Niinemets C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 7
Helle Kruus Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 7
Joosep Jõelaid Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 7
Kadi Täht Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 7
Kadri Kilgast Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 7
Krista Lapina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 7
Kristiina Skepasts Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 7
Külli Sommer Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 7
Leana Lõhmus Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 7
Mari-Liis Nurk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 7
Mari-Maarja Vardja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 7
Marina Laine Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 7
Oleg Dolgov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 7
Olga Sahharuk Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 7
Olivia Jürjendal Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 7
Sergei Gromov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 7
Teele Saar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 7
Alisa Telenkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 7
Anna Mohnatsova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 7
Artjom Trifonov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 7
Copy Copy Ahtme Gümnaasium 12. klass 7
Imre Käpa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 7
Joosep Laine Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 7
Keili Kivine Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 7
Kristina Ikohhainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 7
Kristine Ivask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 7
Laura Oimet Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 7
Madis Pärn Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 12. klass 7
Nikita Kundozjorov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 7
Pavel Saar Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 7
Peeter Tamla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 7
Sander Saat Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 7
Silja Aadusoo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 7
Vadik Pibovarov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 7
Aksel Müür C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 6
Aleksei Heinsaar Muu asutus 11. klass 6
Andrei Pikaljov Narva Õigeusu Humanitaarkool 11. klass 6
Annela Toom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Anni Ansmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Antoha Blinov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 6
Irmen Noormaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Jevgeni Borissov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 6
Kadi Kallas C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 6
Kadi Vaikmets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Kaile Nõmmerga Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 6
Kaili Väli Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 6
Katrin Katrin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Kirsi Lember Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Konstantin Muhhin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Liis Post Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 6
Maia Markus Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 6
Mario Tasso Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Maris Silmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Merilin Tiikerber Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 6
Mihkel Morel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Olga Ademson Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 6
Olga Nikolajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 6
Pavel Tsarjov Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Reena Pruus Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 6
Risto Pokk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 6
Roman Vomm Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 6
Timo Koobakene Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Zhanna Kadurina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Aljona Kutavkina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 6
Almar Vasar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 6
Artjom Losev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 6
Ergo Elland Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 6
Jaanika Metsnik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 6
Kätlin Kattai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 6
Maria Velt Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 6
Merilyn Veskimäe Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 6
Mikk Helleste Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 6
Priit Veeroja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 6
Siim Tolsting Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 6
Sten Lill Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 6
Sten Mahov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 6
Tanel Siigur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 6
Tanel Viert Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 6
Denis Sem4Enkov Null-kool 9. klass 6
Ervin Sokk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Täiskasvanu 6
Alexandr Mamedov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 5
Andres Kohv Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 5
Irina Svetlyshenko Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 5
Martin Kõmmus Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 5
Olja Aleksejeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 5
Silver Mähar Nõo Reaalgümnaasium 11. klass 5
Sofia Slomka Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 5
Alina Tšestjakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 5
Eduard Mubarakshin Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 5
Irina Sevko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 5
Julia Šamkova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 5
Kaarel Koitne Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 12. klass 5
Lona Sarapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 5
Meelis Pihlakas Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 5
Merit Meister Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 5
Mihkel Ritson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 5
Narek Matevosjan Karjamaa Gümnaasium 12. klass 5
Pavel Chernyshev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 5
Silver Salben Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 5
Aleksandra Hohlova Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 4
Anastasia Šmatjuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 4
Erki Kikas Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 11. klass 4
German Malinowski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 4
Jaagup Luhakooder C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 11. klass 4
Kaisa Küttim Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 4
Kaur Joakit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 4
Kristiina Käärik Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 4
Maria Rožkova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 4
Mati Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 4
Anna Smirnova Karjamaa Gümnaasium 12. klass 4
Gatriin Kallion Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 4
Kalev Kalda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 4
Kati Helstein Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 4
Marko Noppel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 4
Merrit Reinumägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 4
Aleksei Galich Karjamaa Gümnaasium 12. klass 3
Andrei Morozov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 3
Eleri Palgi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 3
Aleksandr Antonov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 11. klass 2
Dmitri Mihailov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 2
Dmitri Naumov Narva Õigeusu Humanitaarkool 11. klass 2
Ilja Tšernjajev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 2
Jana Tšuiko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 2
Jevgeni Meštšerjakov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 2
Rasmus Valting Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 2
Teele Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 2
Tosha Kar Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 2
Madis Saia Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 2
Sigrit Kõomägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 2