Kobras 2008

Benjaminid

Lõppvooru kutsutakse 22 õpilast, osavõtjaid kokku 1768.

Nimi Kool Klass Punkte
Aleksnader Leppik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Anton Issakov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Carolin Pärn Miina Härma Gümnaasium 7. klass 30 kutsutud lõppvooru
Egle Tannenberg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Feliks Toomsoo Tapa Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Gert Lilienbach Tapa Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Heleri All Tootsi Põhikool 6. klass 30 kutsutud lõppvooru
Ina Mononen Pühajärve Põhikool 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Jaan Toots Tallinna Tehnikagümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Kenert Kaevats Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 30 kutsutud lõppvooru
Kristen Gilden Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 30
Kristo Peterson Pärnu Vanalinna Põhikool 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Kätlin Kuldmaa Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Liis Kangur Pühajärve Põhikool 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Maria Plotnikova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 30 kutsutud lõppvooru
Otto Kivisikk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 30 kutsutud lõppvooru
Riin Viigipuu Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 30 kutsutud lõppvooru
Robert Kirss Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Sander-Karl Kivivare Miina Härma Gümnaasium 7. klass 30 kutsutud lõppvooru
Signe Feodorov Kadrina Keskkool 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Tarmo Dulinets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Timothy Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 30 kutsutud lõppvooru
Liisi Metsoja Miina Härma Gümnaasium 7. klass 29 kutsutud lõppvooru
Aljona Tumanova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 28
Allan Veskilt Tootsi Põhikool 8. klass 28
Andre Ostrak Pühajärve Põhikool 8. klass 28
Annabel Kongi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 28
Anne Kuzmitski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 28
Britta Piret Peiker Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 28
Daniel Keburia Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 28
Edwin Veber Tallinna Juudi Kool 6. klass 28
Elina Ild Paikuse Põhikool 7. klass 28
Geity Miilberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 28
Gerli Umal Virtsu Põhikool 6. klass 28
Getter Marie Lemberg Miina Härma Gümnaasium 7. klass 28
Gloria Simona Pahk Paikuse Põhikool 8. klass 28
Hannagret Vanatoa Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 28
Helen Urmann Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 28
Helena Hook Paikuse Põhikool 7. klass 28
Iris Ristissaar Varbola Kool 6. klass 28
Jaagup Laaser Varbola Kool 6. klass 28
Jareli Liivak Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 28
Joel Süldre Pühajärve Põhikool 8. klass 28
Kadri Schneider Paikuse Põhikool 8. klass 28
Katja Krõmskaja Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 28
Kertu Kaasik Voore Põhikool 7. klass 28
Kätlin Plaado Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 28
Laura Liisa Lankei Kadrina Keskkool 8. klass 28
Madis-Kaspar Nigol Miina Härma Gümnaasium 7. klass 28
Mairo Toom Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 28
Mare Laube Albu Põhikool 7. klass 28
Mari Liis Pedak Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 28
Mari Metsakaev Värska Gümnaasium 8. klass 28
Marten Jaanimets Paikuse Põhikool 7. klass 28
Matis Altermann Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 28
Merylin Tihomirova Pühajärve Põhikool 6. klass 28
Miia Kiho Miina Härma Gümnaasium 7. klass 28
Mrkoer Viiding Miina Härma Gümnaasium 7. klass 28
Ragne Reigam Varbola Kool 6. klass 28
Raul Ilbi Paikuse Põhikool 7. klass 28
Renate Saluste Albu Põhikool 8. klass 28
Styv Solovjov Paikuse Põhikool 8. klass 28
Tammo Kommer Paikuse Põhikool 7. klass 28
Tatjana Levtšenkova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 28
Teisi Timma Miina Härma Gümnaasium 7. klass 28
Triin Vasemägi Kadrina Keskkool 7. klass 28
Veniamin Fainshtein Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 28
Vladimir Isunin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 28
Vladu6Ka Sutov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 28
Jane Grandberg Paikuse Põhikool 7. klass 27
Janely Tilk Paikuse Põhikool 7. klass 27
Karl Erik Karelson Miina Härma Gümnaasium 7. klass 27
Mihhail Kononov Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 27
Mirell Kurgi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 27
Natasa Troinits Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 27
Siim Paalo Pühajärve Põhikool 8. klass 27
Tiit Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 27
Valter Ott Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 27
Aivar Metsaveer Tallinna Kuristiku Gümnaasium Õpetaja 26
Albert Buhdruker Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 26
Aleks-Daniel Jakimenko Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 26
Alf Kukk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Alvar Pärnasalu Viljandi Valuoja Põhikool 7. klass 26
Andra Lepper Albu Põhikool 7. klass 26
Andreas Nagel Vali siit kool või muu asutus 7. klass 26
Andrei Antonenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 26
Andrei Drozdov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 26
Andress Vassiljev Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 26
Anna Maistruk Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 26
Anni Tedremaa Kadrina Keskkool 8. klass 26
Annika Paavel Kadrina Keskkool 8. klass 26
Anton Kornõštšenkov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 26
Arina Hrapko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 26
Artur Panov Tartu Vene Lütseum 7. klass 26
Carmen Saarnak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Cärola Almosen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Daniil Sladkov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 26
Daša Samoilova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 26
Denis Torgunov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 8. klass 26
Diana Kopõlova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 26
Dmitri Mamkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 26
Egert Välimets Kadrina Keskkool 8. klass 26
Egle Sander Tartu Veeriku Kool 6. klass 26
Eliise Kruusmaa Paikuse Põhikool 8. klass 26
Elvis Homin Albu Põhikool 7. klass 26
Ervo Ehalaas ^^. Kuusalu Keskkool 6. klass 26
Filip Fjodorov Keila Ühisgümnaasium 6. klass 26
Geir Tagapere Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 26
Greteliis Elmik Albu Põhikool 7. klass 26
Hanna Esko Miina Härma Gümnaasium 7. klass 26
Hanna Viljaste Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 26
Harlet Reinek Kadrina Keskkool 7. klass 26
Hendrik Lõpp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Jaan Bachmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Jaana Gromozdova Narva Humanitaargümnaasium Õpetaja 26
Jaroslav Orlov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 26
Johanna Raudsepp Miina Härma Gümnaasium 7. klass 26
Julia Rässa Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 26
Kadi Laaneots Miina Härma Gümnaasium 7. klass 26
Kairi Janson Tootsi Põhikool 7. klass 26
Karl Jõgi Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 26
Katariina Tilk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 26
Katja Gluzman Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 26
Kaur Valk Miina Härma Gümnaasium 7. klass 26
Kelli Põlendik Kehra Gümnaasium 7. klass 26
Kersti Sagim Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Kevin Kaar Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 26
Kristiina Aruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Kristiina Tootsman Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 26
Kristina Kraiko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 26
Kristina Rabi Paikuse Põhikool 8. klass 26
Kristjan Gornischeff Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 26
Kristjan Kukk Paikuse Põhikool 8. klass 26
Kristofer Kallas Albu Põhikool 7. klass 26
Ksenia Podljastsuk Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 26
Lea Tõnnison Kadrina Keskkool 8. klass 26
Liis Volkov Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 26
Liisbet Järviste Miina Härma Gümnaasium 7. klass 26
Magnus Leopard Pühajärve Põhikool 6. klass 26
Marge Vain Kadrina Keskkool 8. klass 26
Marit Koivistoinen Kadrina Keskkool 8. klass 26
Mart Hodirev Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 26
Martin Gitt Tartu Veeriku Kool 7. klass 26
Martin Lõbu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Mattias Suurkivi Kadrina Keskkool 7. klass 26
Max Linnamägi Miina Härma Gümnaasium 7. klass 26
Merilin Karv Varbola Kool 6. klass 26
Merilin Musthallik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Merilin Talimaa Albu Põhikool 7. klass 26
Merit Saik Kambja Põhikool 8. klass 26
Nikta Mikerin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 26
Rain Ilves Pühajärve Põhikool 6. klass 26
Remi Leopard Pühajärve Põhikool 8. klass 26
Rita Rallman Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 26
Roman Malosev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 26
Sander Jürgens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Saša Budarina Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 26
Savva Sobolev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 26
Sergei Dikarev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 26
Sergei Vikulov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 26
Siim Sillaots Tartu Veeriku Kool 7. klass 26
Sirena Pruus Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 26
Taavi Aaliste Pühajärve Põhikool 7. klass 26
Tairo Poopuu Kadrina Keskkool 7. klass 26
Tatjana Mihhailova Narva Vanalinna Riigikool Õpetaja 26
Tiiu Tommula Tapa Gümnaasium 9. klass 26
Tuule Tamme Miina Härma Gümnaasium 7. klass 26
Aleksandra Rzevskaja Ahtme Gümnaasium 7. klass 25
Aleksei Basalajev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 25
Anton Strepetov Ahtme Gümnaasium 7. klass 25
Casandra Samuel Tartu Veeriku Kool 6. klass 25
Dagne Markiine Kotkas Kuusalu Keskkool 6. klass 25
Kai-Riin Karotam Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 25
Kelly Pilme Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 25
Lauri Vunk Kuusalu Keskkool 6. klass 25
Liisu Niilo Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 25
Mariann Mäeots Kadrina Keskkool 8. klass 25
Natalia Novak Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 25
Siim Pukk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 25
Abramov Savva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 24
Aleksander Kvitš Tallinna Juudi Kool 7. klass 24
Aleksandr Boldin Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 24
Aleksandr Ivanjusin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Aleksandr Valgur Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 24
Aleksandra Matvejeva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 24
Aleksandra Tšitšerina Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 24
Alvar Aasa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Andre Treial Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Andrei Jasnev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 24
Andrei Matveev Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 24
Andres Liiver Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 24
Andres Rosme Tootsi Põhikool 9. klass 24
Andrius Kazlauskas Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 24
Anette Tiivits Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Anna Pill Miina Härma Gümnaasium 7. klass 24
Anna Tkatsjova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 24
Anna-Marija Sepp Ahtme Gümnaasium 8. klass 24
Anni Karu Kehra Gümnaasium 7. klass 24
Carolina Kask Miina Härma Gümnaasium 7. klass 24
Daniel Toode Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 24
Daniil Simonov Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 24
Darja Antonova Sillamäe Kannuka Kool 7. klass 24
Diana Belousova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 24
Eduard Proskuryakov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Elerin Mumm Kadrina Keskkool 8. klass 24
Eliise Aasa Kadrina Keskkool 8. klass 24
Ergo Veskilt Tootsi Põhikool 7. klass 24
Gregor Kiin Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Gustav Kirsipuu Miina Härma Gümnaasium 7. klass 24
Hanno Toomla Tartu Veeriku Kool 7. klass 24
Heivo Reinek Kadrina Keskkool 7. klass 24
Henry Laur Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Hermann Eensaar Miina Härma Gümnaasium 7. klass 24
Ilja Lobanov Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 24
Ilja052 Sokolov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 24
Inga Palu Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 24
Inge Jatsko Kadrina Keskkool 8. klass 24
Innokenti Kozekin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Jako Krull Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 24
Jakov Lubenets Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 24
Jana Petrova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 24
Jaroslava Zaverjuhha Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 24
Jelissei Levin Tallinna Juudi Kool 8. klass 24
Jelizaveta Novoseltseva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Jevgeni Tsvok Tallinna Juudi Kool 8. klass 24
Juliana Kravets Tallinna Juudi Kool 8. klass 24
Julija Šukajeva Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 24
Kaarel Sõrmus Miina Härma Gümnaasium 7. klass 24
Kaidi Rannak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Kaido Müürsepp Puhja Gümnaasium 7. klass 24
Kaisa Kruusmaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 24
Kalev Karp Kadrina Keskkool 8. klass 24
Karel Kasar Tartu Veeriku Kool Täiskasvanu 24
Karoliina Palango Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Katariina Velpler Kuusalu Keskkool 6. klass 24
Kelly Toim Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 24
Kerli Suur Krootuse Põhikool 7. klass 24
Kersti Randdetailid Emmaste Põhikool 8. klass 24
Kristian Tuisk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 24
Kristiina Hein Albu Põhikool 8. klass 24
Kristin Keppi Tootsi Põhikool 8. klass 24
Kristina Nasonenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 24
Kristjan Kaldmaa Kadrina Keskkool 8. klass 24
Kristjan Seli Iisaku Gümnaasium 7. klass 24
Ksenia Trofimava Tartu Vene Lütseum 7. klass 24
Lauri Olesk Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 24
Liis Uusküla Kadrina Keskkool 8. klass 24
Lisette Pajula Kaiu Põhikool 7. klass 24
Maarika Raja Toila Gümnaasium Õpetaja 24
Margit Kont Tartu Veeriku Kool 6. klass 24
Mari-Lill Kaul Miina Härma Gümnaasium 7. klass 24
Marika Kalais Kadrina Keskkool 8. klass 24
Maris Ülper Kambja Põhikool 8. klass 24
Martina Himma Miina Härma Gümnaasium 7. klass 24
Merit Rebase Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Mihhail Sokolov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 24
Mihkel Tali Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 24
Nastja Sibanova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 24
Nikita Pokatilo Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 24
Oleg Smolenski Tartu Vene Lütseum 7. klass 24
Patricia Berens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 24
Paul Pung Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 24
Pavel Štšetko Tallinna Juudi Kool 7. klass 24
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 24
Rauno Tikk Tartu Veeriku Kool 6. klass 24
Rebeka Võsu Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 24
Regina Valdma Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Rene Tammleht Albu Põhikool 7. klass 24
Ronald Bertil Sang Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Ruti Kirikmäe Värska Gümnaasium 7. klass 24
Sander Aul Toila Gümnaasium 8. klass 24
Sander Maisvee Miina Härma Gümnaasium 7. klass 24
Sander Mõisa Kambja Põhikool 6. klass 24
Silver Kiho Pühajärve Põhikool 6. klass 24
Stepa Kotsev Tartu Vene Lütseum 8. klass 24
Sven Kiiss Voore Põhikool 8. klass 24
Sven Salajev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Teele Talts Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Teho Liiva Albu Põhikool 8. klass 24
Tormi Torn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 24
Triin Toonekurg Värska Gümnaasium 8. klass 24
Trine-Liise Lehismets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Tõnis Dare Tootsi Põhikool 10. klass 24
Tõnis Lepik Paikuse Põhikool 7. klass 24
Valek Monahhov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 24
Valeria Abramova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 24
Valeria Belova Narva Vanalinna Riigikool 6. klass 24
Viktoria Kolessova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Viktoria Lifsits Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 24
Viktoria-Debora Raudberg Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 24
Vlad Minakov Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 24
Vlad Skotnikov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 24
Vladik Kuzmenkov Ahtme Gümnaasium 8. klass 24
Woo Hoo Miina Härma Gümnaasium 7. klass 24
Alina Kopats Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 23
Alina Kopatš Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 23
Alina Parri Ahtme Gümnaasium 7. klass 23
Anastasija Kozlova Ahtme Gümnaasium 8. klass 23
Anna Bulanova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 23
Anna Hilkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 23
Anngrettsahh Sahtel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 23
Anton Stunder Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 23
Artur Mintšenkov Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 23
Asso Kesaväli Tapa Gümnaasium 9. klass 23
Daniel Kütt Värska Gümnaasium 6. klass 23
Darja Inno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 23
Edgar Latushkevich Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 23
Egert Pajor Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 23
Eva Maria Tartu Miina Härma Gümnaasium 7. klass 23
Grete-Lisett Nirk Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 23
Jegor Barannikov Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 23
Jekaterina Sdobnova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 23
Joosep Niitdetailid Emmaste Põhikool 8. klass 23
Karolin Übner Paikuse Põhikool 8. klass 23
Kaupo Külaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 23
Kertu Mustonen Tartu Veeriku Kool 6. klass 23
Kolja Ostrik Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 23
Ksenia Petrova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 23
Ksenia Sidorova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 23
Kärt Satsi Värska Gümnaasium 8. klass 23
Lana Pärn Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 23
Lotta Kaups Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 23
Mariliis Karro Värska Gümnaasium 8. klass 23
Mark Goman Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 23
Markus Land Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 23
Mihkel Jõeveer Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 23
Nastia Gorsanova Ahtme Gümnaasium 8. klass 23
Nikita Kozlovski Ahtme Gümnaasium 7. klass 23
Nikita Kuznetsov Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 23
Nipi Tiri Miina Härma Gümnaasium 7. klass 23
Piia Hälvin Mikitamäe Põhikool 8. klass 23
Rainer Sepp Paikuse Põhikool 7. klass 23
Reigo Jänes Värska Gümnaasium 7. klass 23
Riivo Rivimets Voore Põhikool 8. klass 23
Roma Smolyar Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 23
Tõnis Laugesaar Kadrina Keskkool 8. klass 23
Vadim Kolerov Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 23
Alan Kuristik Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 22
Aleksandr Bobrov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 22
Aleksandr Sukhanov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 22
Aleksandra Fazlutdinova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 22
Anastasi Sirepuu Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 22
Anatoli Belski Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 22
Andrei Lvov Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 22
Andri Roosimägi Iisaku Gümnaasium 7. klass 22
Angela Lehtpuu Kadrina Keskkool 8. klass 22
Ann Münter Kadrina Keskkool 7. klass 22
Anna Boiko Ahtme Gümnaasium 6. klass 22
Anna Misina Ahtme Gümnaasium 7. klass 22
Anna Tipukina Ahtme Gümnaasium 6. klass 22
Anne Man4Enko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 22
Artemi Beljakov Tallinna Juudi Kool 6. klass 22
Artur Sabunov Ahtme Gümnaasium 6. klass 22
Asko Meos Tapa Gümnaasium 8. klass 22
Ats Liiv Paikuse Põhikool 7. klass 22
Birgit Säinas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Borja Lebedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 22
Daniel Kalasnikov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 22
Denis Antipov Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 22
Denis Samoilov Puhja Gümnaasium 7. klass 22
Deniss Šved Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 22
Dmitri Pajusov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 22
Edvard Alekseev Sillamäe Kannuka Kool 7. klass 22
Egert Vakker Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 22
Egle Laane Krootuse Põhikool 8. klass 22
Elar Rämmeld Kadrina Keskkool 8. klass 22
Elena Borissov Kuusalu Keskkool 6. klass 22
Elina Inginen Tartu Vene Lütseum 8. klass 22
Elis Eller Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 22
Ellen Lääne Tartu Veeriku Kool 6. klass 22
Erik Salusoo Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 22
Erko Jaanson Sõle Põhikool 8. klass 22
Eva Kaarin Viise Kadrina Keskkool 8. klass 22
Gerth Keppi Tootsi Põhikool 9. klass 22
Greta Pentsa Krootuse Põhikool 8. klass 22
Harri Pihlamägi Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 22
Heiki Pruer Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 22
Helen Aaver Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 22
Helen Abroi Voore Põhikool 6. klass 22
Hendrik Laas Paikuse Põhikool 7. klass 22
Hendrik Vaidila Tootsi Põhikool 9. klass 22
Iida Elise Murumets Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 22
Ilja Andrejev Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 22
Ilja Skidan Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 22
Ilmar Mikael Sinisalu Miina Härma Gümnaasium 7. klass 22
Ilnur Hairullin Tallinna Mustamäe Gümnaasium 8. klass 22
Indra Andronova Kadrina Keskkool 8. klass 22
Ivo Laanelind Värska Gümnaasium 6. klass 22
Janar Võttin Pühajärve Põhikool 8. klass 22
Jekaterina Krasnova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 22
Joonas Käsper Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 22
Joonas Peensalu Kuusalu Keskkool 6. klass 22
Julia Smirnova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 22
Julia Zoga Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 22
Julija Shnurova Ahtme Gümnaasium 6. klass 22
Juri Podlobošnikov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 22
Kairi Tiirik Miina Härma Gümnaasium 7. klass 22
Karel Volzin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Karen Smet Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 22
Karina Romanova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 22
Karina Sedova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 22
Karl Kalmus Paikuse Põhikool 8. klass 22
Karl Matteus Nemliher Kambja Põhikool 8. klass 22
Katariina Kisand Tartu Veeriku Kool 6. klass 22
Katri-Helena Hint Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Katrin Jaani Kambja Põhikool 6. klass 22
Kaur Laas Puhja Gümnaasium 6. klass 22
Kerli Kask Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 22
Kertu Roonet Kadrina Keskkool 8. klass 22
Kevin Ojavee Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 22
Kristi Väljur Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 22
Kristiine Särg Kadrina Keskkool 7. klass 22
Kristina Zaretskaja Tallinna Juudi Kool 8. klass 22
Kristo Sauela Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 22
Kristofer Vool Tartu Veeriku Kool 6. klass 22
Ksenia Andrejeva Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 22
Ksenia Tolkova Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 22
Lauri Männistu Miina Härma Gümnaasium 7. klass 22
Lera Badanina Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 22
Leva Nikitenko Tallinna Juudi Kool 7. klass 22
Liina Punamäe Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 22
Liisbet Polakene Tartu Veeriku Kool 6. klass 22
Lisa Von Kraft Tallinna Juudi Kool 6. klass 22
Liza Kalugina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 22
Maare Kriisa Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 22
Maarja Liivago Mikitamäe Põhikool 8. klass 22
Maarja Pertel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 22
Madli Kivisto Paikuse Põhikool 7. klass 22
Magnus Laur Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 22
Maibrit Pääbus Kadrina Keskkool 8. klass 22
Maikl Litvak Tallinna Juudi Kool 8. klass 22
Margo Müller Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 22
Maria Sipelgas Paikuse Põhikool 7. klass 22
Maria Zoga Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 22
Maria Tsarjova Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 22
Maria Vaidila Tootsi Põhikool 7. klass 22
Marili Vihmann Pühajärve Põhikool 8. klass 22
Mario Heil Värska Gümnaasium 7. klass 22
Mark Tsubarov Tartu Vene Lütseum 8. klass 22
Martin Rebane Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Masa Zavadskaja Ahtme Gümnaasium 8. klass 22
Matti Luik Kambja Põhikool 8. klass 22
Merike Metsdetailid Emmaste Põhikool 8. klass 22
Nastja Kapustina Ahtme Gümnaasium 8. klass 22
Nastja Militsina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 22
Natalja Veselova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 22
Nikita Samarin Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 22
Nikon Vidjajev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 22
Nina Kozõreva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 22
Norman Peks Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Olesij Inno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 22
Olga Potštar Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 22
Omar Purik Värska Gümnaasium 5. klass 22
Oskar Liiber Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 22
Polina Ollo Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 22
Polina Politova Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 22
Rait Bürkland Albu Põhikool 7. klass 22
Rait Siffer Puhja Gümnaasium 7. klass 22
Rasmus Retpap Tootsi Põhikool 6. klass 22
Roma Drugalja Ahtme Gümnaasium 8. klass 22
Roman Larionov Ahtme Gümnaasium 8. klass 22
Rosanna Lints Paikuse Põhikool 7. klass 22
Rosiine Vaga Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 22
Sander Liivakant Tartu Veeriku Kool 6. klass 22
Sander Pärna Paikuse Põhikool 8. klass 22
Sandra Õunapuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Sergei Mihhailjuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 22
Sergei Pir Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 5. klass 22
Sergei Sevrjukov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 22
Sergei Zaitsev Narva Vanalinna Riigikool 6. klass 22
Signe Milistver Puhja Gümnaasium 6. klass 22
Siim Saaga Kadrina Keskkool 8. klass 22
Stella Sulaoja Mikitamäe Põhikool 8. klass 22
Sveta Novosjolova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 22
Tanel Ramst Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Tania Punger Sillamäe Kannuka Kool 7. klass 22
Tatjana Jegorova Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 22
Triin Mägi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 22
Triin Taaksalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Tuuli Kams Kadrina Keskkool 8. klass 22
Veronika Zuikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 22
Violetta Lanman Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 22
Vlad Minajev Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 22
Vlad Põrjajev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 22
Vladik Venediktov Iisaku Gümnaasium 7. klass 22
Aleksei Djuzev Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 21
Anastassia Baškir Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 21
Andero Helinurm Viljandi Paalalinna Gümnaasium 8. klass 21
Angela Leht Voore Põhikool 7. klass 21
Anna Dunajeva Ahtme Gümnaasium 8. klass 21
Anton Popov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 21
Doris Kudre Värska Gümnaasium 5. klass 21
Dzuna Selivjorstova Tallinna Juudi Kool 6. klass 21
Elja Ritori Ahtme Gümnaasium 8. klass 21
Fidan Nadzafova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 21
Gelja Sindareva Ahtme Gümnaasium 7. klass 21
Gertrud Kannel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 21
Hannes Teidla Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 21
Henri Vaimla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 21
Ivan Rõbkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 21
Janeli Sikaste Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 21
Jekaterina Rarova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 21
Jelizaveta Petrova Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 21
Karli Mihkel Iisaku Gümnaasium 7. klass 21
Karolin Kruusaauk Voore Põhikool 8. klass 21
Katrin Juursalu Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 21
Kelly Arula Kadrina Keskkool 7. klass 21
Kerly Nooska Tapa Gümnaasium 9. klass 21
Kerti Vahl Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 21
Kirill Šavõrin Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 21
Kristi Kuuspalu Kuusalu Keskkool 6. klass 21
Kristina Karpenko Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 21
Kristina Vinogradov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 21
Laro4Ka Мисуна Ahtme Gümnaasium 8. klass 21
Laura Moltsaar Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 21
Maria Kustala Mikitamäe Põhikool 8. klass 21
Martin Proosa Kadrina Keskkool 8. klass 21
Merle Schasmin Voore Põhikool 8. klass 21
Natalja Beljakova Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 21
Oleg Ravoit Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 21
Olja Rupanova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 21
Rainer Loik Kuusalu Keskkool 6. klass 21
Risto Vänt Virtsu Põhikool 6. klass 21
Roma Pipich Ahtme Gümnaasium 8. klass 21
Roman Fjodorov Keila Ühisgümnaasium 8. klass 21
Sander Ivarinen Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 21
Sander Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 21
Sanna Vako Mikitamäe Põhikool 8. klass 21
Sergei Sergei Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 21
Slovar Rodozin Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 21
Sofja Zaitseva Ahtme Gümnaasium 6. klass 21
Tanel Küüt Tartu Veeriku Kool 6. klass 21
Valja Seina Ahtme Gümnaasium 7. klass 21
Vlad Tsertkov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 21
Aivar Kelk Tartu Veeriku Kool 6. klass 20
Aleksander Masso Paikuse Põhikool 8. klass 20
Alina Maksimova Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 20
Anastasia Bekasova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 20
Andrei Keldrimagi Tallinna Juudi Kool 8. klass 20
Angeelika Koit Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 20
Anita Hohlov Paikuse Põhikool 8. klass 20
Anita Šaronberg Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 20
Anna Petrova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 20
Anti Kaasik Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Ants Tiido Pühajärve Põhikool 8. klass 20
Aptem Koxah4Yk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 20
Arina Šablinskaja Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Artjom Jegorov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 20
Artur Karjalainen Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 20
Bernd Omann Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 20
Daniil Gornov Ahtme Gümnaasium 7. klass 20
Dasha Shubina Ahtme Gümnaasium 7. klass 20
David Zingerman Tallinna Juudi Kool 6. klass 20
Diana Sokurova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 20
Dimka Esimbekov Tartu Vene Lütseum 8. klass 20
Dmitri Jevdokimenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 20
Eli Lahesoo Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 20
Elizaveta Ivanova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Grete Hansson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Helen Rebane Krootuse Põhikool 6. klass 20
Henri Jaakson Paikuse Põhikool 8. klass 20
Ilmar Raud Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Jaan Valk Kadrina Keskkool 8. klass 20
Jaana Vispel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 20
Jekaterina Gataullina Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 20
Jelena Rozinko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 20
Jelizaveta Vaskovskaja Narva Vanalinna Riigikool 6. klass 20
Jujura123 Gusarov Tartu Vene Lütseum 7. klass 20
Julia Punger Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 20
Jüri Palo Krootuse Põhikool 8. klass 20
Kait Org Tootsi Põhikool 9. klass 20
Karina Model Ahtme Gümnaasium 7. klass 20
Karina Repetun Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 20
Karl Maruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Karmo Kalamäe Kadrina Keskkool 7. klass 20
Kaspar Kell Kadrina Keskkool 8. klass 20
Katja Jefimova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 20
Katja Tužilina Ahtme Gümnaasium 6. klass 20
Keiso Pedriks Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Keith Lemendik Kadrina Keskkool 8. klass 20
Keitti Kolesov Kuusalu Keskkool 6. klass 20
Kelly Hausman Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Ken Kaasik Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 20
Kerli Plado Krootuse Põhikool 6. klass 20
Ketryn Kustasson Paikuse Põhikool 7. klass 20
Kris Oliver Maiberg Kuusalu Keskkool 6. klass 20
Kristina Votjakova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 20
Kristjan Tigane Tartu Veeriku Kool 7. klass 20
Ksenia Koroljova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Kuldar Kivimäe Kuusalu Keskkool 6. klass 20
Liisa Veri Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Liisbet Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 20
Linoi Spon Tallinna Juudi Kool 7. klass 20
Lisbeth Kõiv Tartu Veeriku Kool 6. klass 20
Ljova Georgijevski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 20
Maksim Hussu Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 20
Marek Sahtel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 20
Margo Martinsondetailid Emmaste Põhikool 8. klass 20
Mari-Liis Tulev Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Maria Filina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 20
Maria Leping Värska Gümnaasium 6. klass 20
Mario123 Mumm Kambja Põhikool 8. klass 20
Mark Markivich Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 20
Mark Väli Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 8. klass 20
Marko Virk Tapa Gümnaasium 9. klass 20
Martin Mägi Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 20
Maxin Moissejev Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 20
Meril Mägi Miina Härma Gümnaasium 7. klass 20
Merily Saare Paikuse Põhikool 8. klass 20
Mirko Aus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Misha Trubin Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 20
Nastja Frolova Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 20
Natasha Sentjureva Ahtme Gümnaasium 8. klass 20
Nikita Menkov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 20
Nikita Mihnenko Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 20
Oleg Dudašov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 20
Olesja Zaitseva Ahtme Gümnaasium 8. klass 20
Olger Lehtsaar Miina Härma Gümnaasium 7. klass 20
Ott Tammemäe Kuusalu Keskkool 6. klass 20
Ott Trink Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 20
Pillerin Pruul Kadrina Keskkool 7. klass 20
Ragnar Hansalu Paikuse Põhikool 8. klass 20
Ragne Roosimägi Kadrina Keskkool 8. klass 20
Rassim Valijev Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 20
Robert Saks Miina Härma Gümnaasium 7. klass 20
Romet Laanjärv Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 20
Ronald Toome Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 20
Roomet Ruunik Värska Gümnaasium 8. klass 20
Sander Tamm Paikuse Põhikool 8. klass 20
Sandra . Tootsi Põhikool 9. klass 20
Sanja Kolomar Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 20
Sergei Bogdanov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Sigrid Meemaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Silvia Põder Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Stas Botskovskii Tallinna Juudi Kool 8. klass 20
Sten Saaremäel Miina Härma Gümnaasium 7. klass 20
Taaniel Piiskoppel Kadrina Keskkool 8. klass 20
Taavi Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 20
Tanja Gorbenko Ahtme Gümnaasium 8. klass 20
Tarvo Kodu Paikuse Põhikool 8. klass 20
Teven Käosaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Timo Kopli Pühajärve Põhikool 8. klass 20
Timo Tori Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Toomas Hudelainen Ahtme Gümnaasium 8. klass 20
Vadim Jurkevicius Ahtme Gümnaasium 7. klass 20
Valerya Trofimova Ahtme Gümnaasium 6. klass 20
Veiko Sild Paikuse Põhikool 8. klass 20
Vitja Antipov Narva Humanitaargümnaasium 6. klass 20
Vlad Dubrovski Tallinna Juudi Kool 8. klass 20
Vladislav Lunevski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 20
Vladuslav Ignatjev Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 20
Yana Gyach Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 20
Aksana Kalashenka Ahtme Gümnaasium 6. klass 19
Aleksei Permenov Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Alina Zahharova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 19
Aljona Kruglova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 19
Andrei Sokolov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 19
Angela Holm-Kaas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 19
Anja Timchenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 19
Ardo Laupa Kadrina Keskkool 7. klass 19
Arthur Narusberk Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 19
Artur Mhitarjan-Nersesjan Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 19
Ave Nurmeots Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 19
Avgust Kavrus Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 19
Bogdan Bobkov Narva Vanalinna Riigikool 6. klass 19
Carmen Rado Kadrina Keskkool 7. klass 19
Daniil Lõssenko Tallinna Juudi Kool 6. klass 19
Daniil Mrozov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 19
Daniil Tjurin Ahtme Gümnaasium 8. klass 19
Erik Grenberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 19
Erle Tamm Puhja Gümnaasium 6. klass 19
Ervin Ranna Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 19
Evert Laupa Kadrina Keskkool 8. klass 19
Gerli Niit Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 19
Helen Kivi Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 19
Igor Bassov Tartu Vene Lütseum 7. klass 19
Ija Palapa Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 19
Ilja Gabovits Tallinna Juudi Kool 8. klass 19
Jaagup Jõgela Värska Gümnaasium 8. klass 19
Jaagup Russak Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 19
Jaan Kostõgov Värska Gümnaasium 8. klass 19
Janno Jõks Värska Gümnaasium 8. klass 19
Jekaterina Sobolkova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 19
Jelizaveta Fišer Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 19
Johan Raimond Anzov Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 19
Johanna Matto Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 19
Jorgen Vaga Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 19
Kaarel Mark Kuusalu Keskkool 6. klass 19
Karl Anders Vaikla Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 19
Karl-Gustav Nagel Kadrina Keskkool 7. klass 19
Katja Prošina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 19
Keijo Antonov Voore Põhikool 7. klass 19
Kelian Kuuskyll Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 19
Kerit Kuusküll Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 19
Kert Kuusalu Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 19
Kessu Kindsigo Krootuse Põhikool 6. klass 19
Kostja Merkulajev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 19
Kristina Dušina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 19
Kristina Orav Kadrina Keskkool 8. klass 19
Kätlin Marjapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 19
Leore Lisann Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 19
Lera Sergejeva Sillamäe Kannuka Kool 7. klass 19
Maksim Babjak Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Maria Pankina Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 19
Maria Pavlova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 19
Marja-Liisa Šavrak Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 19
Marko Pilisner Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 19
Marta Karu Miina Härma Gümnaasium 7. klass 19
Merilin Sepandi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 19
Mihkel Visk Kaiu Põhikool 6. klass 19
Miia Järva Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 19
Misha Smirnov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 19
Nikita Istsenko Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 19
Norman Ilumets Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 19
Paul Kangro Jun. Puhja Gümnaasium 6. klass 19
Sonja Zuravljova Ahtme Gümnaasium 8. klass 19
Steven Saarnak Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 19
Tanel Pakk Värska Gümnaasium 7. klass 19
Triin Kitsing Tapa Gümnaasium 9. klass 19
Triin Lanno Paikuse Põhikool 7. klass 19
Valeria Krikova Ahtme Gümnaasium 6. klass 19
Veera Gontsugova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 19
Vitali Remets Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Vladislav Iho Ahtme Gümnaasium 8. klass 19
Vladislav Roi Ahtme Gümnaasium 6. klass 19
Adolf Kroll Tartu Veeriku Kool 6. klass 18
Alari Parind Krootuse Põhikool 6. klass 18
Aleksandra Listratova Ahtme Gümnaasium 7. klass 18
Aleksandra Petrova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 18
Aleksei Lutkov Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 18
Alisa Raužina Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 18
Alvar Nursdetailid Emmaste Põhikool 8. klass 18
Anar Ivanov Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Anastassia Romanovskaja Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 18
Andrei Grjunbaum Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Andro Andronov Kadrina Keskkool 5. klass 18
Andron Arula Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Anna-Liisa Palatu Värska Gümnaasium 8. klass 18
Anna-Maria Udeküll Kadrina Keskkool 5. klass 18
Anneli Palopson Mikitamäe Põhikool 8. klass 18
Ardi Tähe Voore Põhikool 7. klass 18
Arina Maslakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 18
Arina Sigida Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 18
Arsentii Morozov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 18
Artjom Tsuzas Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 6. klass 18
Artur Chariton Tallinna Juudi Kool 8. klass 18
Artur Petuhhov. Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Bertha Kiur Kadrina Keskkool 8. klass 18
Daniel Sikut Miina Härma Gümnaasium 7. klass 18
Darja Selivonets Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Dennis Kempa Tallinna Juudi Kool 6. klass 18
Dima Sim Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 18
Dimaa Maaatuzilov Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 18
Elis Mikšina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 18
Erik Sulg Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 18
Ernest Zagorskii Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 18
Gerly Roosmets Kadrina Keskkool 8. klass 18
Gretli Särel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Hanna Jõgi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Heglis Roosima Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 18
Helemai Valge Kadrina Keskkool 7. klass 18
Ilja Badikov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Ilja Kozlov Ahtme Gümnaasium 8. klass 18
Ilja Vassiljev Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 18
Ilona Gornova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 18
Indrek Remmelgas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Ivan Konovka Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Jaak Lillesalu Tapa Gümnaasium 9. klass 18
Jaanika Sulev Kadrina Keskkool 8. klass 18
Jako Nõmme Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Jakob Lindam Kadrina Keskkool 8. klass 18
Jan Lõssanov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 18
Jana Blinova Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 18
Jana Kroman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Jekaterina Loginova-Janot Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 18
Jekaterina Podatšina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 18
Jens Padar Tartu Veeriku Kool 6. klass 18
Jevgeni Šugurov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 18
Jevgenia Korshunova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 18
Joonas Kongas Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Juku Teetlok Kadrina Keskkool 7. klass 18
Julja Kozemjaka Ahtme Gümnaasium 7. klass 18
Justin Hein Miina Härma Gümnaasium 7. klass 18
Karl Breemet Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Karl Nool Tartu Veeriku Kool 6. klass 18
Karl Paide Kambja Põhikool 8. klass 18
Karl-Martin Peri Kadrina Keskkool 7. klass 18
Karli Alliku Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Karolin Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Katja Ermoskina Ahtme Gümnaasium 8. klass 18
Keidy Järv Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Keit Kolga Tapa Gümnaasium 9. klass 18
Ken Erk Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 18
Kerda Kukk Värska Gümnaasium 7. klass 18
Kerli Kaasik Voore Põhikool 8. klass 18
Kevin Metrsanurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Kristel Raudik Tartu Veeriku Kool Täiskasvanu 18
Kristiina Ojamets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Kristina Azanovits Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 18
Kristina Pendonen Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 18
Lauri Kepler Tartu Veeriku Kool 5. klass 18
Lida Muur Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 18
Liis Lage Paikuse Põhikool 8. klass 18
Ljoha Švõrov Ahtme Gümnaasium 8. klass 18
Maikren Varov Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Mairo Einard Kadrina Keskkool 7. klass 18
Maksim Bakšajev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 18
Margarita Serko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 18
Mari-Liis Sikka Sõle Põhikool 6. klass 18
Mariaana Sipelgas Paikuse Põhikool 7. klass 18
Marjana Tjazelova Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Mark Saaremägi Tartu Veeriku Kool 6. klass 18
Marko Ranna Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 18
Marko Vahi Miina Härma Gümnaasium 7. klass 18
Markus Lomann Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 18
Markus Mets Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 18
Martin Terna Tartu Vene Lütseum 8. klass 18
Mary Lillemäe Tootsi Põhikool 7. klass 18
Merit Aamisepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Mihhail Eršov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Nadja Pritulina Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Nastja Nerobova Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Nikita Jeršov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 18
Nikita Nikonov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 18
Olesja Klink Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 18
Peeter Saan Tartu Veeriku Kool 6. klass 18
Ragne Järv Tartu Veeriku Kool 6. klass 18
Rain Raudla Tapa Gümnaasium 8. klass 18
Randel Lillep Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Rasmus Soome Kuusalu Keskkool 6. klass 18
Rauno Joost Paikuse Põhikool 7. klass 18
Reijo Pajussaar Kadrina Keskkool 5. klass 18
Reino Luige Kaiu Põhikool 7. klass 18
Reio Joelo Miina Härma Gümnaasium 7. klass 18
Richard Kõiv Pühajärve Põhikool 7. klass 18
Riin Kippa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Risto-Mario Tammisaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Robin Veiko Metsaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Sabine Liias Kambja Põhikool 8. klass 18
Sergei Fatejev Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 18
Sergei Kuštšenko Tartu Vene Lütseum 7. klass 18
Siiri Nilsk Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 18
Siret Poroson Kadrina Keskkool 8. klass 18
Sirli Koplimets Albu Põhikool 8. klass 18
Snezana Prohhozai Tartu Vene Lütseum 7. klass 18
Stefan Kaibald Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 18
Zenja Prostsenko Ahtme Gümnaasium 8. klass 18
Taavi Lehtmann Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Taavi Tagam Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Tanja Jegorova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 18
Triinu Trahv Tartu Veeriku Kool 6. klass 18
Tõnu Tamm Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Valeria Balotsenko Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Videvik Videvik Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Viktorija Kovaljova Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 18
Vivian Praks Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Vlad Kruzo Ahtme Gümnaasium 7. klass 18
Vladimir Liiva Tallinna Juudi Kool 8. klass 18
Adriana Maranik Sõle Põhikool 6. klass 17
Aivo M2Ela Tapa Gümnaasium 8. klass 17
Alan Durnev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 17
Aleksandr Safronov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 17
Alena Kurbatova Sillamäe Kannuka Kool 7. klass 17
Alina Andrejeva Iisaku Gümnaasium 7. klass 17
Anastssia Voronova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 17
Andres Artsimovitsus Ahtme Gümnaasium 6. klass 17
Arina Ostsepkova Tallinna Juudi Kool 8. klass 17
Arseni Nuzhnyj Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 17
Arvo Paomeesdetailid Emmaste Põhikool 8. klass 17
Asko Kaljura Tapa Gümnaasium 9. klass 17
Baavo Reitel Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 17
Boris Geiko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 17
Claus Mootse Värska Gümnaasium 8. klass 17
Daniel Konovalov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 17
Daniil Didenko Ahtme Gümnaasium 7. klass 17
Darina Verina Tallinna Juudi Kool 8. klass 17
Deili Kalamees Tapa Gümnaasium 8. klass 17
Edgar Morozov Ahtme Gümnaasium 9. klass 17
Edgar Päll Iisaku Gümnaasium 7. klass 17
Glen Arengu Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 17
Grinja Zenov Sillamäe Kannuka Kool 7. klass 17
Hans Reissaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 17
Herman Neiman Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 17
Ilja Šepelv Sillamäe Kannuka Kool 7. klass 17
Inga Konovalova Puhja Gümnaasium 6. klass 17
Jekaterina Bukina Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 17
Julia Kurgina Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 17
Julja Mihhailova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 17
Karina Jevstegnejeva Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 17
Karmo Noor Albu Põhikool 8. klass 17
Katja Leppo Ahtme Gümnaasium 7. klass 17
Kaupo Kiilaspää Kuusalu Keskkool 6. klass 17
Keil Ootsing Krootuse Põhikool 7. klass 17
Kerli Hein Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 17
Kevin Hallop Värska Gümnaasium 5. klass 17
Kirill Bõstrov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 17
Krissu Konoplitski Puhja Gümnaasium 7. klass 17
Krista Kudre Värska Gümnaasium 6. klass 17
Kristi Laanemäe Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 17
Kristiina Nikolajeva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 17
Kristiina Possul Kadrina Keskkool 8. klass 17
Kristjan Mägi Tartu Veeriku Kool 7. klass 17
Laura Rähni Tartu Veeriku Kool 6. klass 17
Maarja-Liis Stadnik Kadrina Keskkool 8. klass 17
Margo Mets Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 17
Margus Saks Tapa Gümnaasium 8. klass 17
Mariliis Tiiter Kadrina Keskkool 7. klass 17
Marina Pošetšenkova Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 17
Marleen Breemet Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 17
Martin Jaago Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 17
Mattias Blehner Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 17
Mik Mik Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 17
Monika Vana Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 17
Nastja Zimareva Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 17
Nikita Kotsubei Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 17
Nikita Panov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 17
Oleg Popov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 17
Olesja Melnikova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 17
Ove Leheste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 17
Ragne Toompere Miina Härma Gümnaasium 7. klass 17
Raino Kauponen Puhja Gümnaasium 7. klass 17
Raul Luts Värska Gümnaasium 8. klass 17
Regina Kkkkkk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 17
Reno Kööts Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 17
Rita Mironova Ahtme Gümnaasium 7. klass 17
Ronda Seegar Kambja Põhikool 8. klass 17
Sander Saar Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 17
Sandra Pajo Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 17
Sasa Tse Tartu Vene Lütseum 7. klass 17
Sigmar Aasma Tootsi Põhikool 7. klass 17
Silver Ohlo Sõle Põhikool 7. klass 17
Zhanna Valkova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 17
Žanna Beilinson Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 17
Tairi Ehlvest Kadrina Keskkool 8. klass 17
Teele Rehe Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 17
Valdur Laud Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 17
Valera Randalainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 17
Viva Leedjärv Tallinna Juudi Kool 6. klass 17
Aiki Uukivi Sõle Põhikool 6. klass 16
Aleksandr Brukvin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 16
Aleksandr Holin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 16
Aleksandr Smirnov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 16
Alina Bukato Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Alina Gritsai Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 16
Alina Podleskova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 16
Alina Razina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 16
Alina Saksina Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 16
Aljona Saveljeva Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 16
Alöna00 Рассадина Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Anastasija Kotova Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Anastasija Murašina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Andi Jaaska Krootuse Põhikool 7. klass 16
Andrej Novozilov Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Anet Aunapuu Kadrina Keskkool 8. klass 16
Anfisa Popova Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 16
Anja Filatova Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Anja Lobanova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 16
Annika Strutinskaja Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Berit Tõnu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Birgit Laupä Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Daniil Popov Ahtme Gümnaasium 7. klass 16
Darja Moskvina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 16
Diana Harlamova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 16
Edgar Egers Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 16
Elina Karpova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 16
Erik Adra Virtsu Põhikool 6. klass 16
Erika Kalais Kadrina Keskkool 7. klass 16
Esko Kammori Ahtme Gümnaasium 6. klass 16
Geili Pärn Albu Põhikool 7. klass 16
Gen Alev Pühajärve Põhikool 6. klass 16
Gerli Haavel Kuusalu Keskkool 6. klass 16
Gert Vigel Krootuse Põhikool 7. klass 16
Gisela Osi Kuusalu Keskkool 6. klass 16
Heleene Mäe Kadrina Keskkool 7. klass 16
Hristina Kornejeva Tartu Vene Lütseum 7. klass 16
Ilja Lebedev Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 16
Ilja Tetjujev Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 16
Ilja Utjomow Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 16
Inge Pikkor Paikuse Põhikool 8. klass 16
Ismihan-Iljas Mirzojev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 16
Jegor Jeršov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 16
Johanna Linda Pihlak Kadrina Keskkool 7. klass 16
Julia Tsirkova Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 16
Jura Malm Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Kamil Vahrušin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Karl Kirs Miina Härma Gümnaasium 7. klass 16
Katariina Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 16
Katja Kosareva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Katja Svešnikova Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 16
Kevin Kroon Puhja Gümnaasium 7. klass 16
Kevin Park Paikuse Põhikool 7. klass 16
Kristi Rohtmets Puhja Gümnaasium 6. klass 16
Kristi Tonka Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 16
Kristiina Sokk Värska Gümnaasium 7. klass 16
Kristina Mazova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 16
Kristina Puksing Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Kristina Sundejeva Kadrina Keskkool 7. klass 16
Kristo Ruuto Paikuse Põhikool 7. klass 16
Kärol Mae Kuusalu Keskkool 6. klass 16
Lauris Lahtvee Krootuse Põhikool 7. klass 16
Lena Listova Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Liza Lavrentjeva Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 16
Maido Park Kadrina Keskkool 7. klass 16
Maili Peetsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Mairiin Laidla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Maks Zheludkow Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 16
Margaret Pappa Paikuse Põhikool 7. klass 16
Marija Laabe Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Mihkel Baranov Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Nastja Bagnetova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 16
Nastja Ljap... Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 16
Natalja Kornõšova Kohtla-Järve Oru Põhikool Õpetaja 16
Olga Kuznetsova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 16
Pauline Tommingas Miina Härma Gümnaasium 7. klass 16
Raido Jänesmägi Värska Gümnaasium 8. klass 16
Rasmus Kasteindetailid Emmaste Põhikool 8. klass 16
Renata Lopetaite Kadrina Keskkool 7. klass 16
Roland Rebane Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 16
Roman Karetin Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
Ruslan Lukin Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 16
Sander Napp Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Sasha Laada Ahtme Gümnaasium 6. klass 16
Semjon Isajevski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 16
Silver Metsanurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Sofia Karajeva Puhja Gümnaasium 6. klass 16
Stas Titushko Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 16
Stas Volf Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 16
Susanna Sepp Ahtme Gümnaasium 7. klass 16
Taavet Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Taavi Salum Tartu Veeriku Kool 6. klass 16
Taimo Sipria Tapa Gümnaasium 9. klass 16
Tiina Karbus Albu Põhikool 7. klass 16
Tredward Arula Virtsu Põhikool 6. klass 16
Triinu Tomingas Kuusalu Keskkool 6. klass 16
Valera Kirillov Ahtme Gümnaasium 8. klass 16
Veronika Marinova Tartu Vene Lütseum 7. klass 16
Viktoria Kalli Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 16
Vlad Aljoshin Ahtme Gümnaasium 6. klass 16
Vladimir Bednoi Karjamaa Gümnaasium 7. klass 16
Aina Vals Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 15
Aleksander Vaarmann Tootsi Põhikool 9. klass 15
Alina Derman Tallinna Juudi Kool 6. klass 15
Alina Pahomova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 15
Aljona Iljina Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 15
Alvar Viin Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 15
Anastasija Kogan Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 15
Anastasiya Samoylova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 15
Ander Lõns Kadrina Keskkool 5. klass 15
Andrei Aleksandrov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 15
Anna Humonen Keila Ühisgümnaasium 8. klass 15
Anton Laagus Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 15
Anton Sviderski Ahtme Gümnaasium 8. klass 15
Antonina Bqkova Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 15
Artjom Ivanov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 15
Artjom Razkazov Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 15
Carmen Aas Kuusalu Keskkool 6. klass 15
Dennis Prans Pühajärve Põhikool 7. klass 15
Dima Makošin Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 15
Dima Nikitin Ahtme Gümnaasium 7. klass 15
Eleanora-Marianne Veber Kadrina Keskkool 7. klass 15
Elina Lebjodkina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 15
Elizaveta Silman Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 15
Erika Kiisvek Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 15
Ervin Saar Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 15
Evgeni Beljaev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 15
Gelja Burtseva Null-kool 6. klass 15
Gleb Stoljarski Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 15
Grity-Stella Danilson Kadrina Keskkool 8. klass 15
Heimo Ehasalu Kadrina Keskkool 8. klass 15
Hendrik Tiido Pühajärve Põhikool 6. klass 15
Igor' Sakovich Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 15
Ilja Ruljov Sillamäe Kannuka Kool 7. klass 15
Ilja Sapovalov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 15
Indrek Rebane Kuusalu Keskkool 6. klass 15
Ingmar Mäeots Kadrina Keskkool 8. klass 15
Iskander Mursalov Tartu Vene Lütseum 7. klass 15
Izabella Neff Ahtme Gümnaasium 7. klass 15
Jakob Pindis Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 15
Janis Olle Iisaku Gümnaasium 7. klass 15
Julian Krivolessov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 15
Karolin Kuningas Tapa Gümnaasium 8. klass 15
Katja Vahe Ahtme Gümnaasium 7. klass 15
Katrin Väli Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 15
Ken Rebane Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 15
Kewwka Kewka Tartu Veeriku Kool 7. klass 15
Kirill Mihhailov Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 15
Kostantin Borissov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 15
Kristina Starostenko Tallinna Juudi Kool 8. klass 15
Kristjan Orav Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 15
Kätlin Kerstna Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 15
Lera Junolainen Ahtme Gümnaasium 8. klass 15
Lera Pjatajeva Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 15
Madis Vihmann Pühajärve Põhikool 6. klass 15
Maile Kikerpill Kadrina Keskkool 5. klass 15
Maksim Anohhin Muu asutus 6. klass 15
Maksim Spungin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 15
Mari-Ann Lepp Tartu Veeriku Kool 6. klass 15
Mario Siilbek Kambja Põhikool 6. klass 15
Maris Jõpiselg Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 15
Mark Galanin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 15
Marko Kahre Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 15
Meeli-Heli Lepna Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 15
Mihhail Ivanov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 15
Nataša Artjušenkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 15
Nikita Makarov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 15
Olev Oidema Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 15
Reigo Teervalt Värska Gümnaasium 8. klass 15
Riina Arro Kadrina Keskkool 8. klass 15
Saša Kislenkova Ahtme Gümnaasium 7. klass 15
Sergei Dzjubenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 15
Sigmar Aer Paikuse Põhikool 7. klass 15
Siim Tarro Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 15
Sveta Taranenko Tallinna Juudi Kool 7. klass 15
Ženja Dergatšov Ahtme Gümnaasium 7. klass 15
Tanel Paabo Kuusalu Keskkool 6. klass 15
Ulvija Bairamova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 15
Veronika Arak Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 15
Victor Shashkin Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 15
Victoria Vahur Kuusalu Keskkool 6. klass 15
Viktor Korjas Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 15
Vlad Gontsarov Ahtme Gümnaasium 8. klass 15
Vlad Kaskirov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 15
Aigo Allmae Kadrina Keskkool 8. klass 14
Alex Olovjanishnikov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 14
Aljona Premudrova Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Andrei Mirontsuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 14
Andris Aasala Voore Põhikool 8. klass 14
Anette Teesaar Kambja Põhikool 6. klass 14
Anja Altuhova Ahtme Gümnaasium 6. klass 14
Annela Avarlaid Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Arina Koptelkova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Artur Astapov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 14
Artur Šagarov Tallinna Juudi Kool 7. klass 14
Aune Strauss Tapa Gümnaasium 9. klass 14
Aygar Uusküla Kadrina Keskkool 7. klass 14
Betty Sims Krootuse Põhikool 7. klass 14
Boba Sereda Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 14
Brigita Lukk Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Caimar Vaher Kadrina Keskkool 5. klass 14
Daina Kiseljova Puhja Gümnaasium 6. klass 14
Daniil Orlov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 14
Dima Polisuk Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 14
Dmitri Bondar Ahtme Gümnaasium 8. klass 14
Egeti Heldja Paikuse Põhikool 7. klass 14
Egor Малечкин Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Erio Ermann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Esfir Timofejeva Ahtme Gümnaasium 8. klass 14
Gloria Kadarpik Värska Gümnaasium 8. klass 14
Hedi Taelma Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 14
Helena Armas Kadrina Keskkool 8. klass 14
Helis Kraav Värska Gümnaasium 7. klass 14
Henri Karm Kadrina Keskkool 7. klass 14
Ilmar Pärnaste Kadrina Keskkool 8. klass 14
Inessa Dmitrovskidetailid Emmaste Põhikool 8. klass 14
Irina Alejeva Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 14
Jan Golinski Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 14
Jana Veršinina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 14
Janek Hell Kadrina Keskkool 8. klass 14
Jekaterina Maurina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 14
Jevgenia Fahrutdinova Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 14
Joosep Laev Virtsu Põhikool 6. klass 14
Juss Kimber Tapa Gümnaasium 8. klass 14
Kaidi Seppas Kadrina Keskkool 5. klass 14
Kaisa Komp Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Kaspar Junolainen Kuusalu Keskkool 6. klass 14
Kaspar Maiste Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Kermo Kukk Värska Gümnaasium 8. klass 14
Kevin Entson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Kevyn Tolp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Kreete Uustalu Miina Härma Gümnaasium 7. klass 14
Kristen Sala Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Kristin Aljaste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Ksenia Frants Ahtme Gümnaasium 6. klass 14
Kuldar Kokorev Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Laura Hämäläinen Puhja Gümnaasium 7. klass 14
Maarja Kohjus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Mari Klesment Kehra Gümnaasium 7. klass 14
Martti Laas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Merili Post Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Mihkel Ojaots Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Milla-Esta Koitmaa Sõle Põhikool 6. klass 14
Nastja Kornilova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 14
Nastja Krutšinina Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 14
Nastja Nazarenko Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Olja Aleksejeva Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 14
Rainer Arak Kadrina Keskkool 7. klass 14
Reelika Rehme Puhja Gümnaasium 7. klass 14
Rene Afanasjev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Rimma Tsertovikova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 14
Robert Suun Värska Gümnaasium 5. klass 14
Roger Vene Kadrina Keskkool 8. klass 14
Roland Treial Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Roma Sahhalevi4 Ahtme Gümnaasium 8. klass 14
Ruslan Kitov Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 14
Sandra Ivaste Kambja Põhikool 8. klass 14
Sandra Lints Paikuse Põhikool 8. klass 14
Silver Fokindetailid Emmaste Põhikool 8. klass 14
Stas Tumanov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 14
Taneli Koronen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Triin Laas Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 14
Triin Lauri Kadrina Keskkool 8. klass 14
Tuuli Kristiina Saarmets Tapa Gümnaasium 9. klass 14
Valeria Lill Tartu Veeriku Kool 7. klass 14
Vanja Škvarov Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 14
Viktor Levin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 14
Viktor Pissarev Tallinna Juudi Kool 7. klass 14
Vivijan Villak Tartu Veeriku Kool 6. klass 14
Vladislav Gavriltsenko Tartu Vene Lütseum 8. klass 14
Vova Satcuk Ahtme Gümnaasium 8. klass 14
Vova Semenov Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 14
Alex Semjonov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 13
Alina Skabrenova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 13
Alina Tšeremnõh Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 13
Alla Mirotvortseva Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 13
Allar Mölder Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 13
Anastassia Zhbankova Tartu Vene Lütseum 8. klass 13
Anders Kaasik Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 13
Anna Mihailova Ahtme Gümnaasium 6. klass 13
Anna Pljuštšekova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 13
Armin Laanemäe Kadrina Keskkool 5. klass 13
Armin Siig Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 13
Artur Sokolov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 13
Cheimo Freimann Tootsi Põhikool 9. klass 13
Christjan Freimann Tootsi Põhikool 9. klass 13
Darja Nikolajeva Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 13
Darja Sevastjanova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 13
Dima Šapotšnikov Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 13
Dima Tsugrov Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 13
Edgar Bojajev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 13
Edith Saks Krootuse Põhikool 6. klass 13
Eduard Kandin Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 13
Eleri Uus Kambja Põhikool 6. klass 13
Eneli Järve Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 13
Ergo Sukk Kadrina Keskkool 5. klass 13
Ermo Tiits Tapa Gümnaasium 8. klass 13
Freda Purik Tartu Veeriku Kool 6. klass 13
Fredi Normak Kadrina Keskkool 5. klass 13
Geio Vassila Krootuse Põhikool 7. klass 13
Gerli Loodus Tartu Veeriku Kool 7. klass 13
Gerly Annok Tartu Veeriku Kool 7. klass 13
Grigori Komasko Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 13
Henriko Heil Värska Gümnaasium 8. klass 13
Ilja Gorlovitš Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 13
Indrek Kaasik Kadrina Keskkool 5. klass 13
Jüri Simson Albu Põhikool 7. klass 13
Kaisa Katrina Käärik Puhja Gümnaasium 6. klass 13
Karl-Jürgen Liivsoo Kadrina Keskkool 8. klass 13
Katja Baranova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 13
Katrin Orumaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 13
Keit Kuldsaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 13
Keiti Pehlak Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 13
Kerli Kivimägi Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 13
Kertjan Novek Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 13
Kevin Kirbits Tartu Veeriku Kool 6. klass 13
Kostja Ksjonzik Vali siit kool või muu asutus 6. klass 13
Kristel Urb Kadrina Keskkool 7. klass 13
Kristi Laursoo Tartu Veeriku Kool 7. klass 13
Kristina Kaljakina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 13
Kristjan Seeme Krootuse Põhikool 6. klass 13
Kristo Nupp Kadrina Keskkool 8. klass 13
Ksenija Šarkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 13
Kätlin Veemees Kadrina Keskkool 7. klass 13
Lev Širov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 13
Lia Gavriljuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 13
Lii Pedajas Puhja Gümnaasium 6. klass 13
Liis Unt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 13
Liza Pjatnitskaja Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 13
Maret Viirma Tartu Veeriku Kool 7. klass 13
Margot Oinus Tartu Veeriku Kool 7. klass 13
Mari Pea Virtsu Põhikool 6. klass 13
Marianna Jevonen Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 13
Mark Lapidus Tallinna Juudi Kool 7. klass 13
Marrti Kõiv Kambja Põhikool 8. klass 13
Martin Kohandi Tootsi Põhikool 8. klass 13
Martin Kütt Kadrina Keskkool 7. klass 13
Mihhail Sokolov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 13
Mihhail Svistunov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 13
Mikk Mandel Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 13
Misha Fedulov Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 13
Nastja Tsombal Ahtme Gümnaasium 8. klass 13
Natalia Tsoi Ahtme Gümnaasium 7. klass 13
Nataša Žironkina Ahtme Gümnaasium 7. klass 13
Pasha Mihhailov Ahtme Gümnaasium 6. klass 13
Peeter Sepp Värska Gümnaasium 7. klass 13
Rando Kikkas Sõle Põhikool 7. klass 13
Rasmus Talvik Kadrina Keskkool 7. klass 13
Renat Tihonov Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 13
Roland Märjamaa Kuusalu Keskkool 6. klass 13
Samelia Knäzeva Virtsu Põhikool 6. klass 13
Samira Geidarova Ahtme Gümnaasium 6. klass 13
Sander Rau Varbola Kool 6. klass 13
Stas Kosharinski Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 13
Tanel Kuusemaa Albu Põhikool 8. klass 13
Tanel Toomsalu Puhja Gümnaasium 7. klass 13
Tiina Koppelman Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 13
Toomas Toom Puhja Gümnaasium 7. klass 13
Urmo Kullamägi Kadrina Keskkool 8. klass 13
Vika Ljutkina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 13
Aivo Jõeleht Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Aleksandr Lavrentjev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Aleksandra Stankevits Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 12
Alina Anikejeva Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 12
Alina Samoilova Puhja Gümnaasium 6. klass 12
Caspar Koit Kadrina Keskkool 7. klass 12
Daniil Tronin Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 12
Danver Vään Tartu Veeriku Kool 6. klass 12
Denis Škljar Paikuse Põhikool 7. klass 12
Diana Elisa Tammiste Kuusalu Keskkool 6. klass 12
Edgar Merkulov Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 12
Grigori Sahharov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 12
Gustav Juurikas Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Hedvig Hedvig Saare Krootuse Põhikool 7. klass 12
Henri Voogla Kadrina Keskkool 5. klass 12
Igor Smirnov Keila Ühisgümnaasium 6. klass 12
Inge Sandman Kadrina Keskkool 7. klass 12
Ingmar Laisaar Kadrina Keskkool 8. klass 12
Innar Raja Mikitamäe Põhikool 8. klass 12
Jane Vako Värska Gümnaasium 6. klass 12
Janno Klamus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Juhan Possul Kadrina Keskkool 7. klass 12
Kaido Kõrgemäe Tartu Veeriku Kool 7. klass 12
Karel Kuimets Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Karita Kuusing Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 12
Kermo Lang Kadrina Keskkool 8. klass 12
Kevin Lippe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Konstantin Prihodko Keila Ühisgümnaasium 8. klass 12
Krista Girasimava Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Krista Pärn Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Kristian Oliver Lepp Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Kristjan Pellja Ahtme Gümnaasium 8. klass 12
Ksenia Zelenskaja Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 12
Kuido Hint Voore Põhikool 8. klass 12
Kätlin Kübarsepp Kadrina Keskkool 7. klass 12
Külliki Ander Voore Põhikool 7. klass 12
Laura Kruusamae Värska Gümnaasium 7. klass 12
Leho Lepik Kadrina Keskkool 7. klass 12
Lera Katšajeva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 12
Lera Petrovich Ahtme Gümnaasium 8. klass 12
Liisu Mäekask Kuusalu Keskkool 6. klass 12
Lisete Laisaar Kadrina Keskkool 7. klass 12
Liza Surina Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 12
Loll Dddd Tartu Veeriku Kool 6. klass 12
Maarja Närska Puhja Gümnaasium 7. klass 12
Marek Vall Kadrina Keskkool 7. klass 12
Mari-Liis Ojatamm Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Maria Nudelman Tallinna Juudi Kool 8. klass 12
Maria Tšepelova Kohtla-Järve Oru Põhikool 5. klass 12
Martin Zahkna Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Merilin Kaasik Puhja Gümnaasium 7. klass 12
Michel Ojarand Krootuse Põhikool 8. klass 12
Mihkel Välgu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Mirjam Kähr Kambja Põhikool 8. klass 12
Nastja Kuznetsova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 12
Oleg Sok Ahtme Gümnaasium 8. klass 12
Oliver Lillestik Värska Gümnaasium 5. klass 12
Osastus Tsistjakova Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 12
Oskar Mägi Tartu Veeriku Kool 6. klass 12
Raiko Porval Kadrina Keskkool 7. klass 12
Rait Palo Krootuse Põhikool 6. klass 12
Rasmus Jootma Kuusalu Keskkool 6. klass 12
Reelika Tsirp Kambja Põhikool 6. klass 12
Regina Botšarova Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Robert Kiirkivi Kadrina Keskkool 7. klass 12
Roma Ivanov Ahtme Gümnaasium 8. klass 12
Sandra Pärtel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Siim Simsalu Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Silver Naarits Kadrina Keskkool 5. klass 12
Sirje Lepik Tartu Veeriku Kool 7. klass 12
Sixtyn-Gloria Toomas Värska Gümnaasium 8. klass 12
Urmas Uibo Kadrina Keskkool 8. klass 12
Valdeko Tobro Puhja Gümnaasium 7. klass 12
Walera Kasirow Ahtme Gümnaasium 8. klass 12
Viktoria Õhtu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
William Inozemtsev Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 12
Agnit Lees Kuusalu Keskkool 6. klass 11
Anastasia Kostjuk Ahtme Gümnaasium 6. klass 11
Anastasija Alifirovets Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 11
Andrei Spivak Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 11
Angelina Jevdokimenkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 11
Anna Berezina Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 11
Anna Golub Tallinna Juudi Kool 8. klass 11
Anna-Liza Volf Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 11
Ardo Must Voore Põhikool 7. klass 11
Arin Trubajeva Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 11
Arina Porval Ahtme Gümnaasium 6. klass 11
Arseni-Aleksei Bubnov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 11
Artjom Aun Ahtme Gümnaasium 8. klass 11
Brain Peters Kuusalu Keskkool 6. klass 11
Carmen Kikerpill Kadrina Keskkool 7. klass 11
Cäroli Vardja Puhja Gümnaasium 7. klass 11
Daniil Volkov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 11
Dawa Kalinina Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 11
Diana Bondareva Tartu Veeriku Kool 6. klass 11
Diana Gongoeva Tartu Vene Lütseum 8. klass 11
Diana Nostsenko Tallinna Juudi Kool 8. klass 11
Diana Tammekand Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 11
Dmitri Baranov Kuusalu Keskkool 6. klass 11
Dmitri Bazenov Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 11
Edgar Mironov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 11
Edgar Peepmaa Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 11
Eljar Uus Kambja Põhikool 8. klass 11
Erika Zasopkina Ahtme Gümnaasium 6. klass 11
Erki Vorobjovski Puhja Gümnaasium 7. klass 11
Erlend Saks Krootuse Põhikool 7. klass 11
Georgii Anistsuk Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 11
Gerrit Raiesmaa Tootsi Põhikool 8. klass 11
Greete Mölder Sõle Põhikool 8. klass 11
Hardi Madi Tartu Veeriku Kool 6. klass 11
Helena Vahar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 11
Helina Kollamagi Värska Gümnaasium 7. klass 11
Ilja Latisev Ahtme Gümnaasium 8. klass 11
Ilja Škatov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 11
Ingrid Myyrisepp Tapa Gümnaasium 8. klass 11
Ira Zaitseva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 11
Janely Võsonurm Värska Gümnaasium 6. klass 11
Jass Roosa Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 11
Julia Lebedeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 11
Kaido Tähe Virtsu Põhikool 6. klass 11
Kairo Kukk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 11
Karine Läänesaar Puhja Gümnaasium 6. klass 11
Karmo Orav Voore Põhikool 6. klass 11
Ken Pikkma Kadrina Keskkool 8. klass 11
Klarika Hannus Kehra Gümnaasium 7. klass 11
Lauri Tõkke Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 11
Mari-Liis Lambing Puhja Gümnaasium 6. klass 11
Marina Salamova Ahtme Gümnaasium 6. klass 11
Mark Klimentev Tallinna Juudi Kool 8. klass 11
Mauno Kapten Värska Gümnaasium 6. klass 11
Mihkel Feršel Iisaku Gümnaasium 7. klass 11
Nastya Moshnina Tallinna Juudi Kool 7. klass 11
Natali Buntsel Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 11
Nikita Rostsin Ahtme Gümnaasium 6. klass 11
Oleg Nikolajenko Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 11
Olga Kutilova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 11
Polina Matvejenkova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 11
Ragnar Joonas Tapa Gümnaasium 8. klass 11
Ranet Kikkas Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 11
Rivo Laivadetailid Emmaste Põhikool 8. klass 11
Robert Rudõk Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 11
Sahsa Titov Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 11
Samira Dementjeva Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 11
Sander Pulk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 11
Sander Päll Kadrina Keskkool 5. klass 11
Sergei Milnitsuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 11
Tauri Valdmets Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 11
Tiia Afanasjeva Iisaku Gümnaasium 7. klass 11
Timo Vares Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 11
Vello Laanemets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 11
Viktor Masljonov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 11
Vlada Pjulzju Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 11
Vladislav Zõrjanov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 11
Vova Polstjanov Tallinna Juudi Kool 6. klass 11
Aleksandra Tšmil Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 10
Alexandr Janchuk Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 10
Aljoša Korobov Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Alo Kivisik Kadrina Keskkool 7. klass 10
Anet Suure Värska Gümnaasium 6. klass 10
Anton Perejaslov Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 10
Artjom Sustrov Ahtme Gümnaasium 6. klass 10
Carmen Sillari Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 10
Christopher Paul Kuusalu Keskkool 6. klass 10
Daniel Reikop Keila Ühisgümnaasium 6. klass 10
Daniil Kozinets Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 10
Diana Kovalevskaja Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 10
Egle Kattel Voore Põhikool 7. klass 10
Egon Jugomäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Erik Mölder Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Gennadi Judin Puhja Gümnaasium 6. klass 10
Gera Kovalchuk Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 10
Gert Kaso Kadrina Keskkool 7. klass 10
Handerss Piho Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 10
Indrek Kalm Kadrina Keskkool 8. klass 10
Ingel-Ann Liibert Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 10
Jass Jürimaa Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 10
Jelizaveta Polititsenko Ahtme Gümnaasium 6. klass 10
Kaidi Käkki Puhja Gümnaasium 7. klass 10
Karina Koivistanen Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 10
Karlis Ilves Tartu Veeriku Kool 6. klass 10
Katja Gutnitsenko Sõle Põhikool 6. klass 10
Katja Kondrašova Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 10
Kelly Küün Tartu Veeriku Kool 7. klass 10
Kertu Moisto Puhja Gümnaasium 6. klass 10
Kristi Luik Muu asutus 8. klass 10
Kädi-Liis Sarapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Lera Buravljova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 10
Lii Parv Kambja Põhikool 6. klass 10
Liina Ratassepp Puhja Gümnaasium 7. klass 10
Loll Maskd Tartu Veeriku Kool 6. klass 10
Loona Ljash Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 10
Magnus Kapten Värska Gümnaasium 5. klass 10
Maksim Šantšuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 10
Marek Puieräst Kadrina Keskkool 5. klass 10
Margit Karing Värska Gümnaasium 5. klass 10
Mark Doroshenko Ahtme Gümnaasium 6. klass 10
Martin Saul Kuusalu Keskkool 6. klass 10
Matu Koger Tartu Veeriku Kool 6. klass 10
Nadezda Bjorn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 10
Nastja Davidova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 10
Nastja Gut. Sõle Põhikool 6. klass 10
Nastja Jrohhina Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 10
Oksana Babakina Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 10
Raido Pärn Albu Põhikool 9. klass 10
Raki Pukk Kadrina Keskkool 7. klass 10
Sahsa Seepqld Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Sander Kaljula Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Sander Kangro Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Sander Luupdetailid Emmaste Põhikool 8. klass 10
Sergei Markov Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 10
Siim Nopri Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Sten Sibul Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Svetlana Komarova Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 10
Zenja Dorosenko Ahtme Gümnaasium 7. klass 10
Tairi Toomsalu Puhja Gümnaasium 6. klass 10
Tatjana Filippova Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 10
Timmo Tamm Tootsi Põhikool 8. klass 10
Toma Babik Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 10
Tõnis Kalda Kadrina Keskkool 8. klass 10
Urmet Kullamägi Kadrina Keskkool 7. klass 10
Valerija Maštakova Ahtme Gümnaasium 8. klass 10
Vanja Kruglikov Ahtme Gümnaasium 6. klass 10
Vlad Erte Ahtme Gümnaasium 8. klass 10
Vladimir Vtornikov Ahtme Gümnaasium 6. klass 10
Alexander Agarjov Tartu Vene Lütseum 8. klass 9
Alina Titova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 9
Anja Kapustina Sillamäe Kannuka Kool 7. klass 9
Anja Zukova Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 9
Anti Padumäe Värska Gümnaasium 6. klass 9
Arina Kisseljova Tallinna Juudi Kool 6. klass 9
Arlet Määrits Krootuse Põhikool 6. klass 9
Artjom Kalnitskii Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 9
Artjom Melnikov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 9
Artjom Silman Ahtme Gümnaasium 6. klass 9
Daniel Sallo Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 9
Daniil Tsqbulski Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 9
Denis Brilevski Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 9
Diana Kozõrenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 9
Eduard Ovsijenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 9
Ekaterina Antonova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 9
Ekaterina Zaykina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 9
Elo Ploom Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 9
Helena Jõesaar Kadrina Keskkool 8. klass 9
Jaan Rebel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 9
Jaana Kirss Voore Põhikool 7. klass 9
Jana Zigabova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 9
Julja Urlich Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 9
Jörg Marius Toomas Värska Gümnaasium 7. klass 9
Kadri Treiman Sõle Põhikool 6. klass 9
Karen Ofljan Tallinna Juudi Kool 7. klass 9
Karl Xd Puhja Gümnaasium 6. klass 9
Kati Koemets Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 9
Kirill Badikov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 9
Kirill Logvinjuk Ahtme Gümnaasium 7. klass 9
Kristiina J Puhja Gümnaasium 7. klass 9
Kristina Malinina Sõle Põhikool 8. klass 9
Kristjan Talvoja Kuusalu Keskkool 6. klass 9
Ksenija Solodova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 9
Kätriin Seli Miina Härma Gümnaasium 7. klass 9
Laura-Brit Mekk Tartu Veeriku Kool 7. klass 9
Lesja Ketsko Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 9
Lizunka-Malunka Kuznetsova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 9
Maarja Kattel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 9
Maksim Utkin Ahtme Gümnaasium 7. klass 9
Marina Semjonova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 9
Maris Silgo Värska Gümnaasium 6. klass 9
Mark Korseikin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 9
Masha Riimast Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 9
Matvei Kinko Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 9
Morten Birk Kadrina Keskkool 5. klass 9
Nikita Kapkov Ahtme Gümnaasium 6. klass 9
Ole Hint Puhja Gümnaasium 6. klass 9
Rando Valvik Kadrina Keskkool 5. klass 9
Rauno Kaldmäe Voore Põhikool 8. klass 9
Rauno Rätsep Puhja Gümnaasium 6. klass 9
Reelika Lui Kadrina Keskkool 5. klass 9
Reet Rosar Tapa Gümnaasium 9. klass 9
Regina Slessarevskaja Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 9
Revo Piho Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 9
Roman Toffert Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 9
Rommi Iljin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 9
Roomet Taevere Puhja Gümnaasium 6. klass 9
Silver Seene Krootuse Põhikool 6. klass 9
Taniel Paomees Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 9
Tarvo Altmäe Voore Põhikool 7. klass 9
Vasili Tkach Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 9
Vika Chalkuwina Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 9
Vlad Sjomin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 9
Agne-Andra Aasmaa Värska Gümnaasium 6. klass 8
Albert Anissimov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Aljona Matveeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Allan Leigri Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 8
Alvar Ansip Tartu Veeriku Kool 6. klass 8
Anita Kimber Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 8
Artur Vassiljev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 8
Christian Priivits Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Cindy-Caroly Toomas Värska Gümnaasium 5. klass 8
Danel Kase Kuusalu Keskkool 6. klass 8
Diana Morjakova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Eliise Proos Kuusalu Keskkool 6. klass 8
Erki Adamson Kambja Põhikool 8. klass 8
Ester-Meelike Seppar Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Ivan Fiškov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 8
Ivan Lisovski Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 8
Jaan Toome Tootsi Põhikool 8. klass 8
Jane Rüntü Tapa Gümnaasium 8. klass 8
Janno Koor Kambja Põhikool 6. klass 8
Jaroslav Soldatov Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 8
Jelena Balanenkova Värska Gümnaasium 8. klass 8
Karl Sarapuu Kadrina Keskkool 5. klass 8
Keiro Jaagre Kadrina Keskkool 5. klass 8
Kerlyn Kisla Värska Gümnaasium 5. klass 8
Kirill Korotkov Tallinna Juudi Kool 8. klass 8
Kirill Krutsin Ahtme Gümnaasium 7. klass 8
Kristin Liis Tammis Kuusalu Keskkool 6. klass 8
Kristjan Kattai Värska Gümnaasium 7. klass 8
Lelik Belajev Ahtme Gümnaasium 8. klass 8
Liiza Baiguzova Tallinna Juudi Kool 6. klass 8
Maksim Olefirenko Puhja Gümnaasium 6. klass 8
Marelle Raud Voore Põhikool 7. klass 8
Martin Vomm Ahtme Gümnaasium 7. klass 8
Maša Poglid Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 8
Mati Tamm Tootsi Põhikool 8. klass 8
Mersedes Tuulik Kambja Põhikool 6. klass 8
Mihkel Mehine Värska Gümnaasium 6. klass 8
Milena Milevskaja Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 8
Nastja Pustqnskaja Tallinna Juudi Kool 7. klass 8
Nastja Satsuk Ahtme Gümnaasium 8. klass 8
Reelika Kilk Mikitamäe Põhikool 8. klass 8
Riho Laanemäe Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 8
Riimo Võlumägi Kuusalu Keskkool 6. klass 8
Robin Valting Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 8
Roman Panov Tartu Vene Lütseum 7. klass 8
Sasha Lavrov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 8
Siim Piilbaum Kadrina Keskkool 5. klass 8
Sten-Martin Esna Kuusalu Keskkool 6. klass 8
Sven Arukaev Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 8
Teisi Sirvel Kadrina Keskkool 5. klass 8
Tuuli Aunpuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Valeria Jegorova Värska Gümnaasium 6. klass 8
Veronika Polovinkina Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 8
Alex Kudrjashova Ahtme Gümnaasium 8. klass 7
Andrei Ganin Ahtme Gümnaasium 8. klass 7
Andres Kalm Kadrina Keskkool 7. klass 7
Angela Koidu Virtsu Põhikool 6. klass 7
Anna-Liisa Valdmann Kuusalu Keskkool 6. klass 7
Anželika Babitševa Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 7
Anton Jevglevski Tallinna Juudi Kool 6. klass 7
Artur Jarnja Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 7
Damar Talas Värska Gümnaasium 5. klass 7
Dima Solovjov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 7
Edgar Selihov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 7
Egor Vogt Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 7
Fedja Benetis Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 7
Herkis Roosimaa Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 7
Jevgeni Ratmanov Tartu Vene Lütseum 8. klass 7
Justus Jänes Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 7
Kaia Korela Värska Gümnaasium 5. klass 7
Katja Murashova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 7
Kirill Zautin Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 7
Ksenia Bitjutskaja Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 7
Ksenija Jakovleva Sillamäe Kannuka Kool 6. klass 7
Leili Bairamova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 7
Liana Muravjova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 7
Liis Toomas Värska Gümnaasium 5. klass 7
Liza Rimmi Tallinna Juudi Kool 6. klass 7
Maarit Tolbuzova Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 7
Marina Sundejeva Kadrina Keskkool 7. klass 7
Marleen Pill Miina Härma Gümnaasium 7. klass 7
Martin Piildetailid Emmaste Põhikool 8. klass 7
Monika Silgo Värska Gümnaasium 7. klass 7
Nikolai Pjatnitski Pähklimäe Gümnaasium 8. klass 7
Olesja Berezina Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 7
Rain Linnam Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 7
Sander Leiar Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 7
Sander Salusoo Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 7
Sasa Kamisev Tallinna Juudi Kool 6. klass 7
Simon Magomedagajev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 7
Slava Podhodjasev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 7
Stas Esenfeld Ahtme Gümnaasium 8. klass 7
Ženja Nazarova Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 7
Valeria Beljakova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 7
Wika Sirokowa Ahtme Gümnaasium 8. klass 7
Vlada Uustal Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 7
Aleksandr Kondratjuk Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 6
Andra Kimask Puhja Gümnaasium 6. klass 6
Danja Sokolovski Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 6
Diana Rõnkevits Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 6
Erkki Tuule Krootuse Põhikool 8. klass 6
Hegne Kohjus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 6
Hristina Maslova Ahtme Gümnaasium 8. klass 6
Ilja Pikalov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 6
Ivano Pavlov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 6
Jaak Püss Kadrina Keskkool 5. klass 6
Janne Lausmaa Kadrina Keskkool 7. klass 6
Kaili Kaur Kadrina Keskkool 8. klass 6
Kaspar Reinson Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 6
Kevin Raiesmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Kristel Mäekivi Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 6
Lena Gorbova Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 6
Liisa Käbi Tartu Veeriku Kool 6. klass 6
Liisi Lõiv Värska Gümnaasium 6. klass 6
Margit Pertelson Kadrina Keskkool 7. klass 6
Mario Prins Kadrina Keskkool 5. klass 6
Mehis Söötmaa Sõle Põhikool 8. klass 6
Monika Sild Tapa Gümnaasium 9. klass 6
Nastja Pjatnitsa Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 6
Nikita Masljakov Ahtme Gümnaasium 6. klass 6
Rando Kask Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 6
Reet Arro Kadrina Keskkool 8. klass 6
Ruslan Kalnin Ahtme Gümnaasium 7. klass 6
Steven Helimets Puhja Gümnaasium 7. klass 6
Tauri Lepasild Mikitamäe Põhikool 8. klass 6
Vadim Jelissejev Pähklimäe Gümnaasium 7. klass 6
Veronika Kuzmina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 6
Anna Nikiforova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 5
Annely Lillepea Tapa Gümnaasium 8. klass 5
Annika Remmelgas Kadrina Keskkool 5. klass 5
Artur Bodassov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 5
Dima Minakov Ahtme Gümnaasium 7. klass 5
Elina Grigorieva Kohtla-Järve Oru Põhikool 6. klass 5
Ingrit Tuul Kadrina Keskkool 7. klass 5
Kaidi Kahar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 5
Kristina Karpovits Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 5
Larik Kobzev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 5
Ljuda Litvinova Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 5
Martin Klaamas Kuusalu Keskkool 6. klass 5
Merike Kostõgov Värska Gümnaasium 6. klass 5
Mihkel Kaarov Krootuse Põhikool 7. klass 5
Oleg Tolsteniov Ahtme Gümnaasium 7. klass 5
Risto Kullasepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 5
Semjon Noskov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 5
Zahar Ossiitsuk Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 5
Anna Rikonen Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 4
Argo Alamaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 4
Dima Baikov Kadrina Keskkool 7. klass 4
Dmitri Voronin Kohtla-Järve Oru Põhikool 6. klass 4
Eike Koppel Värska Gümnaasium 5. klass 4
Elari Kõivik Kambja Põhikool 6. klass 4
Ergo Leppik Puhja Gümnaasium 7. klass 4
Janno Hell Kadrina Keskkool 7. klass 4
Kaili Seppas Kadrina Keskkool 5. klass 4
Karita London Kambja Põhikool 8. klass 4
Katrin Metsman Kadrina Keskkool 8. klass 4
Kostja Jakub Narva Kreenholmi Gümnaasium 6. klass 4
Kris Selleke Puhja Gümnaasium 6. klass 4
Kristjan Ärm Kadrina Keskkool 7. klass 4
Ksenija Nikitina Ahtme Gümnaasium 8. klass 4
Liisi Nurmsalu Kadrina Keskkool 5. klass 4
Rauno Kõremäe Kadrina Keskkool 7. klass 4
Sofia Burunova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 4
Taavi Ojala Värska Gümnaasium 6. klass 4
Tauri Eskla Kuusalu Keskkool 6. klass 4
Valera Kiseljov Puhja Gümnaasium 6. klass 4
Igor Luba Sillamäe Kannuka Kool 7. klass 3
Jevgeni Negrja Kadrina Keskkool 8. klass 3
Ragnar Talpas Kadrina Keskkool 7. klass 3
Rain Klee Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 3
Diana Appel Kadrina Keskkool 7. klass 2
Ivan Pavlov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7. klass 2
Jevgeni Kuznetsov Ahtme Gümnaasium 6. klass 2
Kairit Lang Kadrina Keskkool 8. klass 2
Kristjan Jõesalu Kadrina Keskkool 7. klass 2
Liza Rumjantseva Ahtme Gümnaasium 8. klass 2
Markus Põder Kadrina Keskkool 8. klass 2
Masha Stepanova Ahtme Gümnaasium 7. klass 2
Paša Sezjko Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 2
Rainis Matvejev Albu Põhikool 6. klass 2
Toomas Männik Sõle Põhikool 8. klass 2
Valeria Askeljainets Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 2