Kobras 2008

Juuniorid

Lõppvooru kutsutakse 19 õpilast, osavõtjaid kokku 1290.

Nimi Kool Klass Punkte
Sergei Jakovlev Tartu Vene Lütseum 9. klass 26 kutsutud lõppvooru
Anzelika Prohhozai Tartu Vene Lütseum 10. klass 24 kutsutud lõppvooru
Artur Timko Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 24 kutsutud lõppvooru
Hasso Mehide Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 24 kutsutud lõppvooru
Ivan Zubarev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 24 kutsutud lõppvooru
Johann Tael Vanalinna Hariduskolleegium 10. klass 24 kutsutud lõppvooru
Kristian Hunt Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 24 kutsutud lõppvooru
Kristjan Kruus Tapa Gümnaasium 10. klass 24 kutsutud lõppvooru
Lidia Smitkova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 24 kutsutud lõppvooru
Margus Lind Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10. klass 24 kutsutud lõppvooru
Alex Grachev Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 22 kutsutud lõppvooru
Alex Pavlov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 22 kutsutud lõppvooru
Alyona Vershinina Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 22 kutsutud lõppvooru
Madis Peetersoo Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 22 kutsutud lõppvooru
Marko Virk Tapa Gümnaasium 9. klass 22 kutsutud lõppvooru
Max Gorkunov Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 22 kutsutud lõppvooru
Mihkel Kivisild Tapa Gümnaasium 9. klass 22 kutsutud lõppvooru
Rasmus Zarubin Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 22 kutsutud lõppvooru
Risto Vaidla Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 22 kutsutud lõppvooru
Aileen Eek Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 20
Alex Laur Vanalinna Hariduskolleegium 10. klass 20
Alexander Raldugin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 20
Alissa Avrutina Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 10. klass 20
Andrei Jermiškin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 20
Ats Kaivapalu Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 20
Daniel Beljanin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 20
Darja Zubareva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 20
Elton Lauring Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 20
Endrik Salak Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 20
Kaisa Männamaa Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Karl-Villem Võsa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 20
Karla Saaremäe Rõngu Keskkool 9. klass 20
Katrin Berman Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 20
Kristi Paakspuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Lauri Pensa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Levoni Lemberg Puhja Gümnaasium 10. klass 20
Lexa Borissenko Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 20
Liisa Rätsep Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Luisa Markus Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Mart Remmelkoor Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Mati Sild Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 20
Mihhail Kudinski Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 20
Nastja Lavrentjeva Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 20
Nikita Boiko Lasnamäe Gümnaasium 10. klass 20
Pille Arro Voore Põhikool 9. klass 20
Sven Erik Ojavee Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 20
Tiiu Üksik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Aap Erik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Aet Tüür Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 18
Aleksander Demidov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 18
Aleksandr Boitšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 18
Aleksandr Shved Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 18
Aleksandr Zakirov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 18
Alina Pavlova Ahtme Gümnaasium 9. klass 18
Andres Aasloo Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 18
Angela Tamberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Anne-Liis Tuusis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Aptup Cyucjien Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 18
Calvin Kull Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 18
Danil Petrov Tapa Gümnaasium 10. klass 18
Danill Grinjov Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 18
Denis Bystrov Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 18
Dima Saranuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 18
Dmitrij Lanevski Tartu Vene Lütseum 10. klass 18
Eliise Tikka Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 18
Elis Uiboupin Puhja Gümnaasium 10. klass 18
Erki Eksin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Grete Vellet Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 18
Hannela Tartu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 18
Helari Kährik Puhja Gümnaasium 10. klass 18
Helen Haug Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 18
Ilja Efimov Ahtme Gümnaasium 9. klass 18
Irena Hutter Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 18
Jaan Raha Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Jaana Liiv Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 18
Jaanek Lehtsalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Janar Salumaa Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 18
Jekaterina Ivanova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 18
Joonas Lõmps Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 18
Juss Variksaar Puhja Gümnaasium 10. klass 18
Katrin Vosar Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 18
Kenneth Nousiainen Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 18
Kristen Veibri Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Kristiina Viks Puhja Gümnaasium 10. klass 18
Ksenia Volkova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 18
Leemet Käär Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 18
Lena Lavrova Ahtme Gümnaasium 9. klass 18
Liza Jevstifejeva Ahtme Gümnaasium 9. klass 18
Maris Preem Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 18
Marleen Reemann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Mart Rätsepp Puhja Gümnaasium 10. klass 18
Martin Thomas Allmere Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 18
Matis Palm Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 18
Meelis Liiv Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 18
Merike Lang Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 18
Mihhail Kurnosov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 18
Misha Korablin Ahtme Gümnaasium 9. klass 18
Oleg Žuravljov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 18
Polina Tsvelenjeva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 18
Roman Demtsenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 18
Roman Tretjakov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 18
Sander Murumaa Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 18
Siim Plangi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Silvar Vähk Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 18
Silvia Teras Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 18
Tauri-Sten Üksti Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 18
Tuuli Puhkim Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Valentin Uzlov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 18
Vika Filatova Ahtme Gümnaasium 9. klass 18
Viktor Golubjatnikov Ahtme Gümnaasium 10. klass 18
Viktoria Aleksejenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 18
Agne Allas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Albert Pimenov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 16
Aleksander Lilleoks Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 16
Aleksandr Kukanov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Aleksandr Vovk Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 16
Aleksandra Belitskaja Ahtme Gümnaasium 9. klass 16
Alina Križanovskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Alisa Kolomiets Ahtme Gümnaasium 10. klass 16
Allar Valle Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 16
Andrei Kozlov Karjamaa Gümnaasium 10. klass 16
Anna Lapidus Tallinna Juudi Kool 10. klass 16
Anton Puzõrjov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 16
Cristo Kens Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 16
Daisi Kaaristo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Daniel Kaljumägi Muu asutus 9. klass 16
Dima Aristov Ahtme Gümnaasium 9. klass 16
Edith Eding Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 16
Erik Elissaar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Geilia Schmeiman Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Gerli Tikk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
German Rumjantsev Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 16
Heikki Pukk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Heiro Kosemets Tõrva Gümnaasium 9. klass 16
Hendrik Raudik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Henn-Hillar Kalkun Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Ilja Lebedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 16
Ilja Panurov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 16
Inga Ohhapkina Ahtme Gümnaasium 10. klass 16
Irina Gritsinenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium Õpetaja 16
Irina Vassiljeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Jaan-Edgar Urm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Jana Karp Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 16
Jevgeni Brašinski Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 16
Johann-Gustav Lend Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 16
Johannes Rammo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Jüri Joonas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Jüri Roots Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 16
Jüri Väljaots Rõngu Keskkool 8. klass 16
Kadri Räis Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Kangro Kunnar Puhja Gümnaasium 10. klass 16
Katja Troinich Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 16
Kauri Aaslaid Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 16
Keiri Ruusand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Kirill Gundich Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 16
Kreet Kangur Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Kristel Keskküla Sõle Põhikool 9. klass 16
Kristen Luik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 16
Kristiine Ojamäe Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 16
Kristlin Kunnus Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 16
Liisa Otsak Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Liisa Viilvere Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Liisi Lehemets Puhja Gümnaasium 10. klass 16
Madis Põld Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 16
Madli Tuvike Puhja Gümnaasium 10. klass 16
Maria Luts Puhja Gümnaasium 10. klass 16
Maria Markus Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Marie Pajo Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Marina Selabotina Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 16
Marina Vabištševitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Maris Vette Türi Gümnaasium 10. klass 16
Martin Kala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Martin Ots Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 16
Mattias Oja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Mihkel Iljushin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 16
Milana Nikolajeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Nikita Leško Lasnamäe Gümnaasium 10. klass 16
Oleg Sinitsin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 16
Olga Jakovleva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 16
Omme We Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 16
Pavel Permenov Tartu Vene Lütseum 10. klass 16
Ragnar Pärtelsohn Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 16
Ragnar Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Sander Jõe Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 16
Sander Maasikamäe Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 16
Silvar Säde Puhja Gümnaasium 10. klass 16
Sofja Vonberg Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 16
Stas Abramov Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Stas Daletski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 16
Taavi Enno Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 16
Taavi Liik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 16
Tammo Oolup Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 16
Tanel Tursk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Teele Kalluste Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 16
Teele Toomjõe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Timmo Lind Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Toomas Tomson Ahtme Gümnaasium 9. klass 16
Toxa Xayctob Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 16
Veronika Pagodina Tartu Vene Lütseum 9. klass 16
Xsiusha Kuznetsova Sillamäe Kannuka Kool 10. klass 16
Yura Averjanov Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 16
Ago Laanejõe Tõrva Gümnaasium 9. klass 14
Aira Udras Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Akim Essen Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 14
Aleks Vannik Tartu Vene Lütseum 10. klass 14
Aleksandr Prokopenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 14
Aleksandr Ševtšenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 14
Aleksandra Onništšuk Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 14
Alesja Gontšarenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 14
Alina Tšernuhho Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 14
Anastassia Kurenkova Ahtme Gümnaasium 9. klass 14
Anastassia Ossipova Tartu Vene Lütseum 10. klass 14
Andreas Vessart Kullamaa Keskkool 9. klass 14
Andrei Karamnov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 14
Andrei Pärn Tartu Vene Lütseum 10. klass 14
Andrei Ragel Ahtme Gümnaasium 9. klass 14
Anett Haugas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 14
Angela Kannukene Tõrva Gümnaasium 9. klass 14
Anja Bulatnikova Ahtme Gümnaasium 9. klass 14
Ann Loos Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Anne Sulg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Anneli Morgenson Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 14
Anti Haugas Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Artur Apri Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 14
Artur Malashkin Tartu Vene Lütseum 10. klass 14
Artur Salus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 14
Artyom Morozov Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 14
Ats Meresmaa Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 14
Aveli Kägu Türi Gümnaasium 10. klass 14
Berit Pihlamäe Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 14
Carol Eiche Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 14
Damian Spastsansky Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 14
Danel Kaur Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Denis Davidenko Ahtme Gümnaasium 9. klass 14
Denis Karasjov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 14
Diana Rand Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 14
Dim Shveikus Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 14
Egert Hiius Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 14
Eliise Mesi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Elis Lilleõis Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 14
Erik Rattasepp Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 14
Eveliina Tikkerberi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 14
Filipp Stanovoi Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 14
Fred Kamberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Gerly Paloots Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Gertrud Leopard Pühajärve Põhikool 9. klass 14
Grete Ekker Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 14
Hans Peeter Tulmin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 14
Hans-Friedrich Urm Pühajärve Põhikool 9. klass 14
Hardi Kõlli Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Helen Tärn Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 14
Helena Rannala Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Ilja Hripkov Ahtme Gümnaasium 9. klass 14
Inge-Liis Verst Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Ira Blau Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 14
Jaanus Jallai Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Jana Cheberja Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 14
Jana L Ahtme Gümnaasium 10. klass 14
Jana Lumbe Ahtme Gümnaasium 9. klass 14
Jana Pratškina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 14
Jane Timofejev Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Jelizaveta Rutkovskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 14
Jevgeni Sigida Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 14
Johannes Karpender Türi Gümnaasium 10. klass 14
Joonas Tensing Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 14
Jorma Kütt Voore Põhikool 9. klass 14
Jorma Veiderpass Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Julia Koval Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 14
Julia Pribludnaja Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 14
Julja Katšurova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 14
Juri Krutii Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 14
Jürgen Bachmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 14
Jürgen Rünk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Kaidi Kori Türi Gümnaasium 10. klass 14
Kaisa Malk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 14
Kaja-Liis Pall Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 14
Karina Kask Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 14
Karl Timpka Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Katreen S Kehra Gümnaasium 9. klass 14
Keijo Luht Krootuse Põhikool 9. klass 14
Kerdo Riismaa Türi Gümnaasium 10. klass 14
Kersti Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 14
Kevin Kaldmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Kirill Safronov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 14
Konstantin Mashtakov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 14
Kristiina Tigasing Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Kristina Korovajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 14
Kristina Laurend Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 14
Kristina Malova Sillamäe Kannuka Kool 10. klass 14
Kristjan Laubis Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 14
Kristjan Leisner Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 14
Kristo Ummelk Haanja-Ruusmäe Põhikool 10. klass 14
Ksenia Videvik Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Kätlin Vilbaste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 14
Laurits Mets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 14
Lenno Lüüs Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Liis Kranich Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Liis Niilus Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Liis-Marie Pihus Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Liisi Sõmer Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Maksim Jegorov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 14
Maksim Salahhetdinov Karjamaa Gümnaasium 10. klass 14
Margus Mägi Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 14
Mari-Ann Konksi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Mari-Liis Ojasalu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 14
Maria Guseva Ahtme Gümnaasium 10. klass 14
Maria Štšerbak Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 14
Marian Külaviir Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Marian Tarrend Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Mariana Kappinen Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Mariliis Huul Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Mark Mikitik Karjamaa Gümnaasium 10. klass 14
Marlen Pajumets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Mart Aron Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 14
Mart Parind Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Martin Klein Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 14
Martin Ploom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 14
Martis Roosimaa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 14
Merit Juurma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 14
Merlin Leppikus Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 14
Mihhail Jerošenkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 14
Mikk Niilus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Monika Koks Türi Gümnaasium 10. klass 14
Nastja Homina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 14
Oleg Matvejev Tallinna Juudi Kool 10. klass 14
Oliver Mazurtsak Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 14
Pavel Danilov Tartu Vene Lütseum 10. klass 14
Pirje Tumm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Ragnar Rambi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 14
Raili Pärt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Rain Saarman Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 14
Rasmus Saarna Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 14
Rauno Kaiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Rene Rattus Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 14
Rene Uibo Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Risto Põldsalu Tõrva Gümnaasium 9. klass 14
Roman Demihhovski Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 14
Romet Tammistu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 14
Sander Kalda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Sanja Majak Tartu Vene Lütseum 9. klass 14
Sarah-Harriet Sonnenberg Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 14
Sergei Gavrjushin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 14
Sergei Metropolski Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 14
Sigmar Viiberg Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Siim Moosus Tõrva Gümnaasium 9. klass 14
Silver Tiik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 14
Sima Nikolajeva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 14
Taaniel Stoitsev Türi Gümnaasium 10. klass 14
Taavi Irves Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Tanya Pushareva Ahtme Gümnaasium 9. klass 14
Tauri Roosipuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 14
Teesi Zeemann Türi Gümnaasium 10. klass 14
Tiia Saarna Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Tiiu Aaslepp Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 14
Tolik Motasnjov Ahtme Gümnaasium 9. klass 14
Valeria Grišina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 14
Valeria Kaldre Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Vitali Tribelgorn Sillamäe Kannuka Kool 9. klass 14
Vladislav Artjuh Ahtme Gümnaasium 9. klass 14
Vladislav Jevsejev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Vsevolod Iljin Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 14
Aleksandra Aleksejeva Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 12
Aleksei Evstigneev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 12
Aleksei Muhhin Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 12
Aleksei Schmidt Tartu Vene Lütseum 9. klass 12
Alerksandra Kuznetsova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Alja Bondartšuk Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 12
Alja Torgovnikova Tartu Vene Lütseum 9. klass 12
Allar Ostrak Pühajärve Põhikool 9. klass 12
Alvar Anton Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 12
Anastassia Kozitsyna Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Anastassia Kuptsova Karjamaa Gümnaasium 9. klass 12
Anders Hellaste Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Andra Mammuspuu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Andre Püss Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 12
Andres Hillep Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Andres Sooneste Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 12
Anete Vaks Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Anna Holina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Anna Kurdova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Anna Zubova Tartu Vene Lütseum 9. klass 12
Anneliis Ilves Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Anni Leo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Anton Gerassimov Tartu Vene Lütseum 10. klass 12
Argo Paavel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Arnold Järvala Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 12
Artur Arguzov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 12
Artur Makarov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Avely Marjapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Birgit Hallkivi Kullamaa Keskkool 9. klass 12
Daire Laas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Daivis Grigorjev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 12
Daniil Plechakov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 12
Deniss Latt Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 12
Deniss Vlassenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 12
Diana Lõhmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Dmitri Kolobov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 12
Dmitri Petrovits Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Dmitrij Hripunov Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 12
Edgar Savisaar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 12
Ege Selts Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Egert Kasemaa Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Egle Välba Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 12
Ekaterina Lõkasova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 12
Elia Bernhardt Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 12
Endri Vinter Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 12
Erle Porroson Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Ethel-Heidi Sepp Tõrva Gümnaasium 9. klass 12
Evgenia Lupan Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 12
Genrih Traitak Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Georg Ruberg Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 12
Grete Gross Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Grettel Elbrecht Tõrva Gümnaasium 9. klass 12
Hanna Laupä Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Hannes Poll Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Hans Liblik Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Hans Uuspõld Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 12
Heiki Lemsalu Türi Gümnaasium 10. klass 12
Helena Licht Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 12
Heleri Suurmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Hendrik Lessuk Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 12
Henri Jurkatam Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Henri Kutsar Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Henri Sõrmus Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Igor Pitsugin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 12
Igor Sokolov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 12
Ilja Kapitan Kehra Gümnaasium 10. klass 12
Imre Riik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Indrek Uibokand Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Inesa Parinskaja Ahtme Gümnaasium 9. klass 12
Jaanika Umalas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Jana Poljakova Ahtme Gümnaasium 10. klass 12
Jari Julge Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Jekaterina Andresson Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Jelena Melts Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Jelizaveta Minajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Jevgenia Kokoreva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Joosep Hoole Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Julia Domanina Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 12
Julia Fjodorova Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 12
Julia Gluhhih Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Julia Kudrenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 12
Julia Radzvilovits Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Juss Maidla Krootuse Põhikool 9. klass 12
Kaidi Press Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Kaili Kaasik Voore Põhikool 9. klass 12
Kairi Rebane Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Kaisa Jänis Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Kaisa Roots Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Kalmer Kalm Voore Põhikool 9. klass 12
Karel Maasik Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 12
Karl Kiis Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Katrin Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Keiro Jõgisalu Kullamaa Keskkool 9. klass 12
Keity Kimmel Pühajärve Põhikool 9. klass 12
Kirsika Mägi Tõrva Gümnaasium 9. klass 12
Kristiina Valling Sõle Põhikool 9. klass 12
Kristina Ebrus Tartu Vene Lütseum 9. klass 12
Kristina Konsa Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 12
Kristina Nikolajeva Tartu Vene Lütseum 9. klass 12
Kristina Satšenko Tallinna Juhkentali Gümnaasium 10. klass 12
Kristina Soromjatnikova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Kristina Tjapkina Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Laura Jõemägi Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Laura Lillepuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Laura Lisete Roosaar Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 12
Leha Sharonov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 12
Liis Rohi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Liisa Demant Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Liisa Kalviste Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 12
Liisi Rauba Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Liza Grigorjeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Lk Kl Tartu Vene Lütseum 9. klass 12
Madis Mark Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 12
Madleen Trubetsky Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 12
Madli Keerman Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 12
Maia Jegorova Tartu Vene Lütseum 10. klass 12
Maiken Mägi Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Marek Väli Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Margus Tanneberg Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 12
Mari-Liis Aron Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Mari-Liis Lume Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Maria Elonen Ahtme Gümnaasium 9. klass 12
Maria Ivanova Lasnamäe Gümnaasium 10. klass 12
Mariann Hobustkoppel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Marili Ott Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 12
Mariliis Kivimäe Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Marko Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Mart Veliste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 12
Marta Velt Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Martin Paasoja Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Martin Põhjakivi Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 12
Meriliis Alaniit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Merilin Palm Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 12
Mihail Kurnossov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 12
Mihhail Zaplava Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 12
Mikk Kinsiveer Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Mirjam Vikisk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Monika Eichenbaum Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Nadežda Simonovitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Nelli Kirejeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Nikita Korhonen Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 12
Nikita Skripnikov Ahtme Gümnaasium 9. klass 12
Nikolai Tsõgankov Tartu Vene Lütseum 10. klass 12
Oksana Surpa Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 12
Ol4Ik Meleshko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 12
Oleg Razumov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 12
Paul Tamme Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Paula Norts Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 12
Paula Ruben Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Priit Tikker Sõle Põhikool 9. klass 12
Rain Ventsel Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Rait Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Ralf Jänes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Ralf Strandmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Rasmus Kaur Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 12
Reigo Tartu Krootuse Põhikool 9. klass 12
Renar Telling Krootuse Põhikool 9. klass 12
Riina Feld Sõle Põhikool 9. klass 12
Robert Täht Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Romanravlov Pavlov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 12
Sander Punamäe Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Sandra Goduntsova Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Sandra Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Sanja Serdjuk Tartu Vene Lütseum 9. klass 12
Sanja Struzija Ahtme Gümnaasium 9. klass 12
Sass Nesterov Sõle Põhikool 9. klass 12
Siim Jaanoja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Silja Aasmäe Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Siret Tamm Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Sirje Mägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Sirli Sisas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Slava Romanov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Sofia Islevskaja Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 12
Steven Leis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Taavi Lutsar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Taavi Peelo Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Tanja Kalinitsenko Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 12
Tanja Zaitseva Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 12
Tatjana Tjuljukova Sillamäe Kannuka Kool 10. klass 12
Tauri Taales Tõrva Gümnaasium 9. klass 12
Teele Toots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Tomas Tikerpuu Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 12
Triinu Peedosaar Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Tuljo Ööbik Sõle Põhikool 9. klass 12
Urmo Tubala Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Valentina Maseejeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Valeria Dolgorukova Tartu Vene Lütseum 9. klass 12
Valery Malovsky Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 12
Veronika Novikova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Veronika Tabrissova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Viktor Mazur Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Viljam Shapp Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 12
Vitalia Ladoshina Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 12
Vitj Zagurskkii Ahtme Gümnaasium 9. klass 12
Vladimir Gladkov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 12
Yegor Patsenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 12
Aleksandr Nikolajev Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 10
Aleksandr Sorokin Keila Ühisgümnaasium 10. klass 10
Aleksei Sorokin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Aleksej Gerstle Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 10
Alexander Navolokin Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 10
Aliis Külaviir Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Alina Kuritsõna Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Alina Pitkjanin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Alina Vesselkova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 10
Anastassia Vasiljeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Andra Aedma Türi Gümnaasium 10. klass 10
Andres Neumann Tõrva Gümnaasium 9. klass 10
Anett Allas Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Angelina Pinnonen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Anna Morozova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 10
Anni Rebenko Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 10
Anni Reitalu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Annika Põitel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Annika Sosi Voore Põhikool 9. klass 10
Arabell Liik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 10
Ariina Haug Kullamaa Keskkool 9. klass 10
Arina Maslova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 10
Arthur Rybalko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Artjom Melentjev Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Artur Permin Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Astrit Pent Türi Gümnaasium 10. klass 10
Bert Järv Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 10
Berta Mürk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Betti Säre Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Birgit Pettai Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Boris Ulizko Tartu Vene Lütseum 10. klass 10
Daisy Kudre Värska Gümnaasium 9. klass 10
Daniil Gavrin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Deivi Dello Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Deniss Burašnikov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 10
Diana Ivanova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 10
Diana Tšarelasvili Lasnamäe Gümnaasium 10. klass 10
Dima Mitikov Sillamäe Kannuka Kool 10. klass 10
Dima Snitsarev Ahtme Gümnaasium 9. klass 10
Eduard Lobanov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 10
Eduard Sing Tartu Vene Lütseum 10. klass 10
Egert Pütsepp Voore Põhikool 9. klass 10
Egle Pikhof Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 10
Egor Saveljev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 10
Eleri Pütsepp Voore Põhikool 9. klass 10
Eleriin Juur Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Eliise Glaser Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Elina Sikk Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Endel Lõhmus Türi Gümnaasium 10. klass 10
Ergo Kajakas Türi Gümnaasium 10. klass 10
Erlis Paltsepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Evelin Hoel Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 10
Evelina Shepel' Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 10
Gerda Mango Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 10
Gert Siniloo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Grete Remiküll Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 10
Gristel Aste Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Gätlyn Mägi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 10
Hannes Härma Krootuse Põhikool 9. klass 10
Helena Kullasaar Värska Gümnaasium 9. klass 10
Heleri Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Henri Kink Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 10
Ilona Suvorova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 10
Imre Vätson Krootuse Põhikool 9. klass 10
Indrek Pärtel Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 10
Ingel Kink Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Irina Mitiš Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 10
Ivan Vinogradov Sillamäe Kannuka Kool 10. klass 10
Jaanika Kutser Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Jago Niin Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 10
Jana Petrova Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 10
Janar Oks Tootsi Põhikool 9. klass 10
Janeli Õim Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Janter Aniste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Jekaterina Kolpakova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Jekaterina Novohatskaja Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Jelzaveta Kotserina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Jevgeni Druzkov Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 10
Jevgenia Dossajeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Joana Jõgela Värska Gümnaasium 9. klass 10
Julia Dikanjova Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 10
Julia Siljukova Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 10
Julia Soboleva Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Julia Truhhanova Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Julia Uskova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Jura Noga Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Juri Kuzmitšjov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Kaia Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Kaido Maido Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 10
Kairi Eliaser Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Kairit Pilsas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Kaisa Kartau Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Kaisa Maasik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Kaisa Takis Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Karita Kangur Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 10
Karl-Kevin Luts Kullamaa Keskkool 10. klass 10
Kaspar Tambur Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 10
Kasper Keps Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Kati Aleksandrova Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 10
Katre Kasak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Katri Helen Palm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Keidi Porval Türi Gümnaasium 10. klass 10
Keili Horn Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Keit Rebane Türi Gümnaasium 10. klass 10
Kenneth Hütt Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 10
Kerly Villakov Voore Põhikool 9. klass 10
Kertu Mäeots Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 10
Kevin Lepind Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Kevin Loodla Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Kevin Tomson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Kreet Kokla Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Kris Kranich Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Kriss-Elin Rokk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Kristel Kerstna Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 10
Kristel Leino Kullamaa Keskkool 9. klass 10
Kristel Murumaa Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 10
Krister Tammjärv Kehra Gümnaasium 9. klass 10
Kristiin Meos Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Kristiina Musto Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Kristin Riik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 10
Kristina Beljakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Kristina Olt Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 10
Kristina Tepper Voore Põhikool 9. klass 10
Kristjan Voolaid Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Ksenija Davõdova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 10
Ksenija Krehhova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Ksjuha Ollikainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Larissa Rubtsova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 10
Len4Ik Kobiljanskaja Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Lera Norina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 10
Liana Kirspuu Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Liis Liivamägi Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Liis Lusikas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Liisi Mai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Liivi Kirtsi Voore Põhikool 9. klass 10
Lija Ivanova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Lisanna Kaar Tõrva Gümnaasium 9. klass 10
Listov Listov Ahtme Gümnaasium 9. klass 10
Liza Kolossova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 10
Madis Viik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 10
Magnus Kraak Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Mai-Brit Vardja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Maido Rämmel Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 10
Mailis Ast Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Maksik Getz Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 10
Maksim Medvedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 10
Marek Kapp Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Marek Pusep Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Margarita Kulbok Lasnamäe Gümnaasium 10. klass 10
Margarita Smirnovskaja Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 10
Margit Ainso Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 10
Mari Küla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Mari-Liis Tamm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Maria Klimova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 10
Maria Kraav Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Maria Rezvan Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 10
Marian Baranov Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Marika Sui Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Marileen Haan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Mariliis Muga Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 10
Marin Kink Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 10
Marit Karon Krootuse Põhikool 9. klass 10
Marit Kiisk Sõle Põhikool 9. klass 10
Marius Mee Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Mark Kostõgov Värska Gümnaasium 9. klass 10
Marko Miller Kullamaa Keskkool 9. klass 10
Mart Toome Tootsi Põhikool 9. klass 10
Martin Jõgeva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Martin Jõpiselg Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Masa Tsumakova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 10
Mati Jõgiste Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Maxim Shishov Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 10
Mehka : Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Merilin Orgma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Merilyn Vainu Kullamaa Keskkool 9. klass 10
Mihhail Djuzev Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 10
Mihhail Pankratov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 10
Mikk Värnik Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 10
Minni Metsunt Türi Gümnaasium 10. klass 10
Nastja Postnova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 10
Natalia Sahhonenko Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 10
Natalija Lykashova Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 10
Niina Polištšuk Lasnamäe Gümnaasium 10. klass 10
Nina Koll Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Oksana Remets Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Oleg Egorov Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 10
Olena Poprik Kullamaa Keskkool 10. klass 10
Olga Kawleva Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 10
Otto Aron Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 10
Peter Nikolajev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 10
Phil Kaat Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 10
Priidu Koppel Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 10
Priidu Pärna Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Ragne Kütt Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 10
Rain Leotoots Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Rain Tettermann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Ramon Kallas Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 10
Rando Pajula Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 10
Rasmus Kolling Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Rasmus Rooks Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 10
Rene Kõrtsmann Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Rene Lillestik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Richard Sirel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 10
Riho Haugas Kehra Gümnaasium 9. klass 10
Risto Klement Sõle Põhikool 9. klass 10
Rita Jurman Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Robert Lilleõis Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Roman Kuzmin Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Roman Makarov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Rudolf Kuklase Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Ruslan Hristenko Ahtme Gümnaasium 9. klass 10
Saasa Sasa Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Sander Kägu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Sandra Int Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 10
Semen Turok Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 10
Sergei Lovjagin Tartu Vene Lütseum 10. klass 10
Siim Hiis Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Siim Kivisalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 10
Siim Simso Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 10
Siimo Salm Sõle Põhikool 9. klass 10
Sille Lääs Tõrva Gümnaasium 9. klass 10
Slava Sengen Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 10
Stanislav Vatin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Sten-Henrik Kendaru Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 10
Sulev Pesur Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Zlata-Maria Naidis Tartu Vene Lütseum 10. klass 10
Terli Linnas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 10
Triin Kaasik Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Triin Rannak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 10
Tõnis Dare Tootsi Põhikool 10. klass 10
Vadim Jekimov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 10
Valera Abasin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 10
Veronika Pozdejeva Tartu Vene Lütseum 9. klass 10
Viljar Vooremäe Türi Gümnaasium 10. klass 10
Aet Mammuspuu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Age Kattai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Agor Mees Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Ain Lamp Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 8
Aleks Trostnikov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 8
Aleksandra Seppar Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Aleksandra Speht Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Aleksandra Vorobjova Tartu Vene Lütseum 10. klass 8
Alex Dorodko Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 10. klass 8
Alina Shipacheva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Alina Truuse Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Alina Verigina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Alise Randmaa Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Aljona Litvinenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Allan Lauri Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Anastasia Drondina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Anastasia Žurba Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Anastasija Kolessova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Anastassia Petrova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Anastassia Radtšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Anastassia Zubar Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Ando Ratas Kullamaa Keskkool 10. klass 8
Andrei Belenko Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Andrei Moissejev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 8
Andres Metsaots Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 8
Anita Karzubova Tartu Vene Lütseum 9. klass 8
Anja Ziljaeva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 8
Anna Issako Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 8
Anna Peterson Ahtme Gümnaasium 10. klass 8
Anna Shklyarova Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 8
Anna-Liiza Lvova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Anni Vilepill Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Anni-Helen Paulus Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Artur Poljatsihhin Tartu Vene Lütseum 9. klass 8
Artur Teslenko Tartu Vene Lütseum 9. klass 8
Artyom Basev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 8
Asko Maivel Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Avelin Oper Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Birgit Karus Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Brent Lepistu Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Brigita Sildvee Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Carol Vallik Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Christo Alliksoo Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Dagmar Laevameister Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Darja Nefjodova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Deniss Jermolov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Diana Jurkina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Diana Karimova Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Dima Olimpov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 8
Dima Ptitsõn Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Dmitri Jershov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 8
Dmitri Lunin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Elen Saksing Sõle Põhikool 9. klass 8
Elin Vaidre Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Elina Rõbakova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 8
Elise Kumm Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Elise Võsu Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Emilia Tšernjajeva Null-kool 9. klass 8
Eneli Tiisler Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Erika Luks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Eugen Bondarev Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Evgenia Romanenko Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 8
Geidi Raud Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Geilin Valk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Gert Baum Sõle Põhikool 9. klass 8
Gert-Kaspar Lokkota Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 8
Hannes-Martin Uibooss Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Hedi Eigi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 8
Hekit Zhurkin Tartu Vene Lütseum 9. klass 8
Heleene Martin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 8
Helina Sildvee Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Hendrik Vaidila Tootsi Põhikool 9. klass 8
Henri Kompus Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 8
Igor Demidovitš Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 8
Igor Ostr Keila Ühisgümnaasium 10. klass 8
Ilja Bogdanov Tartu Vene Lütseum 10. klass 8
Ilja Pari Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 8
Imre Kirikmäe Värska Gümnaasium 9. klass 8
Irina Lavrentjeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Jaan Teekel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Jaanika Torp Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Jaanus Polli Türi Gümnaasium 10. klass 8
Jana Tenitskaja Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 8
Jane Jakovleva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 8
Jekaterina Spiridonova Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 8
Jekaterna Kapustina Sillamäe Kannuka Kool 10. klass 8
Jelena Martõnjuk Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Jete Suure Värska Gümnaasium 9. klass 8
Julia Kardash Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 8
Julia Kosolobova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Julia Kundaeva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 8
Julia Serova Sillamäe Kannuka Kool 10. klass 8
Jura Kropachjov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 8
Kaisa Mill Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Kalju Kuldner Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Karel Jõgeva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Karin Kallisma Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Karin Rebmann Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Karl-Sander Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Katerina Andrijanova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Kati Ivask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Katrin Tiitus Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 8
Katrina Perkanjuk Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 8
Keidy Lillmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Kent Liivaste Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Kertu Kannumäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Kertu Niitmets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Kertu Sikk Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Kevin Orion Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Kirill Gutmann Tallinna Juudi Kool 10. klass 8
Kirill Pekkonen Sõle Põhikool 9. klass 8
Konstantin Ljubotškin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Kostja Morozov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 8
Kostja Nikoneko Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Kristel Kiisk Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Kristen Kaevats Kullamaa Keskkool 9. klass 8
Kristèn Maalinn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 8
Kristi Koppel Tõrva Gümnaasium 9. klass 8
Kristiin Tolk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Kristiina Miller Kullamaa Keskkool 10. klass 8
Kristina Jürmann Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 8
Kristina Levina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 8
Kristina Tamm Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 8
Kristjan Mast Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Kristjan Satsi Värska Gümnaasium 9. klass 8
Ksenia Dudnik Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Ksenia Olt Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 8
Ksenija Tsehhovaja Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 8
Kätlin Eskla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Kätlin Jõgi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Kätlin Katlin.Variksaar Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Laura Laanesaar Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Laura Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Lena Sohhinova Tartu Vene Lütseum 9. klass 8
Lena Vardova Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 8
Leonid Melikjan Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Liisi Kongo Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Linda .... Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Ljuba Andreeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Maarja Sööl Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Mai-Brit Võru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Maksim Källi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Maksim Moissejonok Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Maksim Simtšenko Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Marek Jaanson Sõle Põhikool 9. klass 8
Mari Poom Sõle Põhikool 9. klass 8
Mari Sulg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Maria Erk Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Maria Kuznetsova Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Marianna Liik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Marietta Juurikas Tõrva Gümnaasium 9. klass 8
Marii Uduvee Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Mariliis Mets Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Marina Ranneva Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 8
Mario Sepp Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Maris Nisu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 8
Mark Smirnov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Martin Aua Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 8
Martin Kolbrg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Martin Luup Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Martin Meeksa Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Martti Voolma Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Marvin Osi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Mattias Allmann Sõle Põhikool 9. klass 8
Merilin Sepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 8
Merten Ots Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 8
Mihhail Pozharnikov Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 8
Mihkel Andre Tapa Gümnaasium 9. klass 8
Nastja Kukina Tartu Vene Lütseum 9. klass 8
Nastja Stukolina Sillamäe Kannuka Kool 10. klass 8
Natasha Moisejonok Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Nekit Mistsenko Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 8
Nele Tammiku Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Nevel Jagor Tõrva Gümnaasium 9. klass 8
Nikita Štšerbakov Tartu Vene Lütseum 9. klass 8
Olja Buldakova Tartu Vene Lütseum 9. klass 8
Pavel Konstantinov Tartu Vene Lütseum 9. klass 8
Pavel Krotov Ahtme Gümnaasium 9. klass 8
Peep Pirnpuu Värska Gümnaasium 9. klass 8
Peeter Liedemann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 8
Rahel Allas Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 8
Rainer Marts Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 8
Rasmus Saarniit Tõrva Gümnaasium 9. klass 8
Rauno Aksin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 8
Regina Suislep Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 8
Riina Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Rivo Rahuoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Roma Kuzmenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 8
Saanja Petkevich Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 8
Sander Karon Krootuse Põhikool 9. klass 8
Sander Niidumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 8
Sander Sedrik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Sandra Hiller Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Sandra Pastarus Sõle Põhikool 9. klass 8
Sandra Süsi Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Sasa Balisov Ahtme Gümnaasium 9. klass 8
Sergei Peskovski Tartu Vene Lütseum 10. klass 8
Sigrid Grents Kehra Gümnaasium 9. klass 8
Sigrid Habe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 8
Siim Elmik Türi Gümnaasium 10. klass 8
Siim Joosep Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 8
Slava Pokatsalov Sillamäe Kannuka Kool 10. klass 8
Sven Jefimov Null-kool 10. klass 8
Zenja S Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 8
Tanel Püve Mikitamäe Põhikool 9. klass 8
Tiivi Paabut Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Tramo Nairis Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 8
Triinu Piirimäe Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 8
Umar Zarip Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 8
Urlis Helenurm Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 8
Valentina Knjazeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 8
Valeria Fjodorova Keila Ühisgümnaasium 9. klass 8
Veronika Panova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Vladislav Filimonov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Woot Torm Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 8
Aimar Soots Tõrva Gümnaasium 9. klass 6
Aleks Vaarpu Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Aleksandr Kuznetsov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 10. klass 6
Aleksandr Listov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 6
Aleksandr Tarasjuk Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 6
Aleksandr Uluhanjants Tartu Vene Lütseum 9. klass 6
Alfred Alliksoo Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 6
Aljona Borissova Tartu Vene Lütseum 10. klass 6
Aljona Frolova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 6
Allan Kuldre Türi Gümnaasium 10. klass 6
Allan Maziks Tartu Vene Lütseum 9. klass 6
Anastassia Kliimask Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Andrei Jersov Ahtme Gümnaasium 9. klass 6
Andrei Taraskin Tartu Vene Lütseum 9. klass 6
Anette Nurmelaid Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Anna Gontsarova Sõle Põhikool 9. klass 6
Anna Kulakovskaja Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 6
Anna Malozjomova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 6
Anni Raudsep Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 6
Anti Laidoner Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 6
Anton Laus Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 6
Argo Kenk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 6
Artjom Rogozik Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 6
Artur Lundalin Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 6
Bertti Abel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 6
Bhatrice Smitt Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Darja Muratova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 6
Darja Sobolko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Denis Koval Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 6
Diana Laurend Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 6
Diana Nikiforova Keila Ühisgümnaasium 9. klass 6
Dima Martqnov Keila Ühisgümnaasium 9. klass 6
Edgar Miadzieles Türi Gümnaasium 10. klass 6
Egert Eilaste Kullamaa Keskkool 10. klass 6
Egert Kängsepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 6
Egle Linnas Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 6
Eilin Sepp Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 6
Eliisa Sommer Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 6
Elina Vähi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Ellis Peets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 6
Erli Kaseväli Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Evgeni Menshenin Tartu Vene Lütseum 10. klass 6
Evgenia Lysenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 6
Evgenija Burljajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 6
German Gavzijev Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 6
Gerttu Uibo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Gleb Šalavin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Grete Vahter Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 6
Greteliis Paalberg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 6
Grigori Ilkevitch Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 6
Hegert Leidsalu Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Heilo Heil Värska Gümnaasium 9. klass 6
Hendrik Kannel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 6
Ilja Natalinov Tallinna Juudi Kool 10. klass 6
Imre Priks Sõle Põhikool 9. klass 6
Inna Belogurova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 6
Irina Bilok Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Ivan Smirnov Ahtme Gümnaasium 9. klass 6
Ivo Rohula Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Jan Kuzmin Ahtme Gümnaasium 9. klass 6
Jana Saareke Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 6
Jekaterina Iljina Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 6
Jelena Matvejeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 6
Jelizaveta Feldman Tallinna Juudi Kool 10. klass 6
Jelizaveta Zimina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Jksdhfdskgjös Klhfjldsh Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 6
Julia Mentjuk Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Julia Serova Tartu Vene Lütseum 9. klass 6
Julija Polkina Tartu Vene Lütseum 9. klass 6
Julja Balõševa Tartu Vene Lütseum 9. klass 6
Juri Holvason Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 6
Jyrgen Puuri Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 6
Kadri Kirisberg Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Kairi Arras Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Kaisa Irašn Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Kaisa Simmer Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Kaisi Kalma Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Karel Reisenbuk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 6
Karl Kirt Tõrva Gümnaasium 9. klass 6
Karol Pokbinder Krootuse Põhikool 9. klass 6
Kaspar-Kaspar Joakit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Kati Põld Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 6
Katja Tregubova Sillamäe Kannuka Kool 10. klass 6
Katja Tšehonina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 6
Keidi Vatter Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Keijo Kustavson Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Ken Kramer Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 6
Kerli Rõzikov Mikitamäe Põhikool 9. klass 6
Kerstin Peedosaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 6
Keveli Helistvee Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Kevin Järva Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 6
Kirill Savkun Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Klaus Pärisma Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 6
Kleer Kaasik Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 6
Kris Kuuskyll Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 6
Kristiina Rogenbaum Kullamaa Keskkool 10. klass 6
Kristina Hink Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 6
Kristina Kaniava Lasnamäe Gümnaasium 10. klass 6
Kristina Romanova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Kristo Juurikas Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 6
Ksenia Zaitseva Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Ksenija Popikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 6
Kätlin Koik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 6
Laura Ruuben Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 6
Laura Sikk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 6
Lauri Pent Türi Gümnaasium 10. klass 6
Leevika Vilja Sõle Põhikool 9. klass 6
Leskin Pjotr Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 6
Liina Remmelg Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 6
Liis Kinsigo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 6
Liis Konno Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 6
Liis Nitsar Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 6
Liis Valdre Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 6
Liisi Sikk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Lilian Seeme Krootuse Põhikool 9. klass 6
Maarja Laas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Madis Aavik Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Maire Orusaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Mairo Müürsepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Marget Kunts Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Mari Umbjärv Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Maria Volkova Tallinna Juudi Kool 10. klass 6
Marian Kuusk Kullamaa Keskkool 10. klass 6
Mariete Popman Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Marika Krell Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Maris Mets Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 6
Mark Ozogin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Mark Testenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 6
Marko Tõldsepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 6
Marvin Uku Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Matis Mäesaar Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Merle Nõmm Tootsi Põhikool 9. klass 6
Merli Jogi Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Morten L Lättt Kullamaa Keskkool 9. klass 6
Natalja Kalmaznina Tartu Vene Lütseum 9. klass 6
Niilo Leppik Kullamaa Keskkool 10. klass 6
Nika Zrazevskaja Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 6
Nikita Zavodov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Nikita Vassiljev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 6
Nois Niin Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 6
Norman Kiik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 6
Oksana Belkova Tartu Vene Lütseum 9. klass 6
Oksana Dobronina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Pavel Daniltchenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 6
Pavel Filippov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 6
Polina Tolmatseva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Ragne Erik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 6
Ramil Baširov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 6
Rannar Edovald Sõle Põhikool 9. klass 6
Regina Laurend Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 6
Reimo Eskor Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 6
Reio Moor Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 6
Relika Miilsaar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 6
Risto Rumask Sõle Põhikool 9. klass 6
Risto Täht Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 6
Roman Skatskov Null-kool 9. klass 6
Sander Koort Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 6
Sander Terepson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 6
Sander Vako Mikitamäe Põhikool 9. klass 6
Sandra Kustala Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 6
Sergei Stepanov Ahtme Gümnaasium 9. klass 6
Sergei Vertepov Värska Gümnaasium 9. klass 6
Sven Meister Värska Gümnaasium 9. klass 6
Svetlana Arharova Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 6
Taavi Mesi Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 6
Tamara Samalova Tartu Vene Lütseum 10. klass 6
Tanel Kilch Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 6
Tatjana Sleptšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 6
Toomas Tatar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 6
Triin Mähar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 6
Triin Rebel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 6
Vadik Ragozenko Tartu Vene Lütseum 9. klass 6
Valentin Kostin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 6
Valera Juvmenov Ahtme Gümnaasium 9. klass 6
Valeri Kurlõtskin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 6
Valmar Vahtre Tõrva Gümnaasium 9. klass 6
Veiko Aunapuu Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 6
Veronika Jambajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 6
Viktoria Lugovets Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 6
Vitali Istsuk Tartu Vene Lütseum 9. klass 6
Vladik Vasin Keila Ühisgümnaasium 9. klass 6
Vladimir Kirjuhhin Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 6
Vladjuha5 Labetski Ahtme Gümnaasium 9. klass 6
Vova Gavrilov Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 6
Agnes Maasing Kullamaa Keskkool 9. klass 4
Airika Ploom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 4
Aleksei Ossipov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 4
Alvar Kasak Tõrva Gümnaasium 9. klass 4
Anastassia Malinovskaja Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 4
Anette Gertrud Kruusement Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 4
Anna-Liisa Mäeots Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 4
Anneli Allert Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 4
Arseni Blinov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 4
Artur Toon Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 4
Chelly Siniväli Sõle Põhikool 9. klass 4
Dmitri Timofejev Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 4
Erkki Sedrik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 4
Gerli Kallo Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 4
Gregori Benbik Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 4
Hanna-Liina Einard Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 4
Harri Bendi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 4
Heily Uustam Kullamaa Keskkool 10. klass 4
Ivo Keel Sõle Põhikool 9. klass 4
Jana Meigas Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 4
Janno Tori Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 4
Jekaterina Ivanova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 4
Jelena Zagriva Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 4
Jessica Korjus Kullamaa Keskkool 9. klass 4
Jevgeni Jakovlev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 4
Jevgeni Orehhov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 4
Jogita Järvemägi Värska Gümnaasium 9. klass 4
Kadri Külaots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 4
Kadri Migul Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 4
Kaire Liivar Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 4
Kairi Kann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 4
Karina Tjushina Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 4
Karolin Rätt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 4
Keijo Leino Kullamaa Keskkool 9. klass 4
Kertu Piller Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 4
Kirill Nessin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 4
Kristel Lukk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 4
Kristiina Rauba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 4
Kristjan Hanson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 4
Kristjan Kivirand Sõle Põhikool 9. klass 4
Lele Pagil Kullamaa Keskkool 10. klass 4
Lenne Lõiv Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 4
Maarja Holzberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 4
Madis Tuulik Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 9. klass 4
Maksim Murasov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 4
Mari-Liis Aalmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 4
Maria Rant Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 4
Mariliis Gorbovtsova Kehra Gümnaasium 10. klass 4
Marina Boiko Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 4
Mihkel Kase Mikitamäe Põhikool 9. klass 4
Nikolai Gordienko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 4
Ragnar Elmi Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 4
Ragnar Kraav Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 4
Raido Keem Värska Gümnaasium 9. klass 4
Rauno Leotoots Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 4
Risto Merimaa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 4
Roma Tistsenko Tartu Vene Lütseum 9. klass 4
Roman Pevtsov Tartu Vene Lütseum 9. klass 4
Ruudi Ottisaar Kehra Gümnaasium 9. klass 4
Sarah Eerikson Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 4
Sass Astla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 4
Saveli Vladimirov Vali siit kool või muu asutus 9. klass 4
Semjon Borisov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 4
Sergei Bosak Tartu Vene Lütseum 9. klass 4
Sergei Martsenko Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 4
Siret Põder Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 4
Tadik Ragel Ahtme Gümnaasium 9. klass 4
Taissia Jegorova Värska Gümnaasium 9. klass 4
Tatjana Vinogradova Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 4
Valja Zeljonaja Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 4
Viktoria A Null-kool Null-klass 4
Viktoria Glazõrina Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 4
Vova Uskov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 4
Aleksander Rostovski Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9. klass 2
Andrei Medvedski Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 2
Angela Maripuu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 2
Anu Riisalu Kullamaa Keskkool 9. klass 2
Artjom Dmitrijev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 2
Edik Rybel Tartu Vene Lütseum 9. klass 2
Egert Rossmann Krootuse Põhikool 9. klass 2
Elizaveta Dzhikiya Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10. klass 2
Heler Mustrik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 2
Ingrid Vako Värska Gümnaasium 9. klass 2
Ivan Grebensuk Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 2
Jevgeni Fedotov Sõle Põhikool 9. klass 2
Kätlin Päll Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 2
Laura Mänd Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 2
Mari Jõemägi Tõrva Gümnaasium 9. klass 2
Martin Kuusk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 2
Mesike Elias Kullamaa Keskkool 9. klass 2
Nikolai Budilov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 2
Ruslan Kapralov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 10. klass 2
Triin Martin Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 2
Viktoria Anisimova Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 2
Vjatseslav Sotsjov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 2
Vlad Žerdev Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 2