Kobras 2008

Seeniorid

Lõppvooru kutsutakse 19 õpilast, osavõtjaid kokku 981.

Märkus. Kümne Puhja Gümnaasiumi õpilase tööd on hinnatud 28–30 punktiga. Serveri logist nähtus, et kõik need õpilased lahendasid viktoriini samal ajal ja sarnase aja jooksul (36–37 minutit). Neist õpilastest viis väitsid, et sooritasid testi iseseisvalt, ülejäänud viis möönsid, et leidis aset rühmatöö. Žürii otsustas seenioride lõppvooru kutsuda proportsionaalselt rohkem õpilasi võrreldes benjaminide ja juunioride grupiga, sealhulgas ka nimetatud viis Puhja Gümnaasiumi õpilast.

Nimi Kool Klass Punkte
Anli Härma Puhja Gümnaasium 11. klass 30 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Kadri Pajo Puhja Gümnaasium 11. klass 30 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Kerli Rätsep Puhja Gümnaasium 11. klass 30 kutsutud lõppvooru
Kristina Marmõš Puhja Gümnaasium 11. klass 30 kutsutud lõppvooru
Kärt Pütsep Puhja Gümnaasium 11. klass 30 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Marge Milistver Puhja Gümnaasium 11. klass 30 kutsutud lõppvooru
Mari-Liis Raamat Puhja Gümnaasium 11. klass 30 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Merily Annuk Puhja Gümnaasium 11. klass 30 rühmatöö, tulemusi ei arvestata individuaalvõistluse arvestuses
Daniel Lopez Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 28 kutsutud lõppvooru
Dmitri Samoilov Pähklimäe Gümnaasium 11. klass 28 kutsutud lõppvooru
Kristina Bondar Puhja Gümnaasium 11. klass 28 kutsutud lõppvooru
Mihkel Sokk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 28 kutsutud lõppvooru
Sirli Soolind Puhja Gümnaasium 11. klass 28 kutsutud lõppvooru
Aleksandr Serbin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 26 kutsutud lõppvooru
Andrei Boiko Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass 26 kutsutud lõppvooru
Dmitri Jegorov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 26 kutsutud lõppvooru
Gunnar Pallas Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 26 kutsutud lõppvooru
Ivan Pogorelov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 11. klass 26 kutsutud lõppvooru
Kirill Burunov Pähklimäe Gümnaasium 11. klass 26 kutsutud lõppvooru
Maksim Mishin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass 26 kutsutud lõppvooru
Mattis Marjak Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 26 kutsutud lõppvooru
Viktor Kazantsev Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 26 kutsutud lõppvooru
Viktor Shishov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 26 kutsutud lõppvooru
Vladislav Barinov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass 26 kutsutud lõppvooru
Aleksandr Maiorov Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12. klass 24
Aljona Gvozdeva Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 24
Angelina Kobeleva Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 11. klass 24
Anton Stvolov Puhja Gümnaasium 11. klass 24
Buktop Topbuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool Täiskasvanu 24
Denis Kozlov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 24
Dmitri Sinitsa Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12. klass 24
Elerin Pihel Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 24
Hando Laasmägi Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Juri Kononov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass 24
Katerina Meshcheryakova-Ilyakova Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 24
Ksenia Stasjuk Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 24
Laura K Puhja Gümnaasium 12. klass 24
Marek Pruuli Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 24
Martin Vikat Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Matis Altermann Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 24
Ott Tsarjov Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 24
Raigo Aljand Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 24
Robert Võsa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Tarass Gorevoi Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 24
Vladimir Vlototsaev Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 24
Aili Klee Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 22
Ain Salula Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 22
Alik Kardash Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 22
Andrei Smõšljajev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 22
Anna Kalinichenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 22
Birgit Laur Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 22
David Narsavidze Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 22
David Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 22
Denis Vaskin Ahtme Gümnaasium 12. klass 22
Dmitri Gorelov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 22
Helena Rinken Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 22
Jaak Lehtsalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 22
Janno Väinola Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 22
Kaarel Elissaar Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 22
Kai Aruoja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 22
Kaisa Kriiva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 22
Katik :) Ahtme Gümnaasium 12. klass 22
Kaupo Kuusalu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 22
Kirill Tšernov Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 22
Konstantin Korotkov Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 22
Madis Kangro Puhja Gümnaasium 12. klass 22
Maria Toomik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 22
Martin Henrikson Puhja Gümnaasium Täiskasvanu 22
Maxim Soroka Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12. klass 22
Pätris Halapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 22
Raido Meibaum Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 22
Reana Parve Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 22
Rene Pringi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 22
Robert Murga Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 22
Sanja Mazurkevit Tartu Vene Lütseum 12. klass 22
Sofja Tšepelevitš Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11. klass 22
Toomas Tali Puhja Gümnaasium 12. klass 22
Triin Kukk Puhja Gümnaasium 12. klass 22
Triin Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 22
Vladik Bezrukov Tartu Vene Lütseum 11. klass 22
Aleksandr Popolitov Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 20
Andrei Leskovski Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 20
Anton Astahhov Tartu Vene Lütseum 12. klass 20
Darja Vassiljeva Tartu Vene Lütseum 12. klass 20
Dima Polistsuk Tartu Vene Lütseum 11. klass 20
D. K. T. V. G. 11. klass 20
Ekaterina Lenzo Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12. klass 20
Helen Mihelson Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 20
Helen Sarkovski Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 20
Hendrik Luup Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 20
Henrik Mõttus Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 20
Ilja Butrin Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 20
Ivan Melnik Karjamaa Gümnaasium 11. klass 20
Jaak Jõgeva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 20
Jaanika Võsamaa Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 20
Jekaterina Kabatskaja Tartu Vene Lütseum 12. klass 20
Jelena Podugolnikova Tartu Vene Lütseum 12. klass 20
Jevgeni Mirošnitšenko Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass 20
Julia Ossipova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 20
Kaarel Jakobson Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 20
Karel Pitsal Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 20
Kreete Pruul Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 20
Kristen Gilden Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 20
Kristian Kõiv Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 20
Laura Vals Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 20
Martin Järvet Puhja Gümnaasium 11. klass 20
Marvin Mitt Tõstamaa Keskkool 12. klass 20
Mihkel Sala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 20
Nikolai Konovalov Puhja Gümnaasium 11. klass 20
Olga Sidoruk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 20
Priit Sonn Puhja Gümnaasium 12. klass 20
Pärtel Paabut Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 20
Rauno Aljas Puhja Gümnaasium 11. klass 20
Roma Gorban Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass 20
Taavi Tuvi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 20
Taissia George Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 20
Tanel Adson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 20
Tarmo Kumar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 20
Timo Piirmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 20
Toivo Varrik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 20
Tõnis Tokko Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 20
Vitali Mihhejev Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12. klass 20
Vladimir Ivanov Tallinna Juhkentali Gümnaasium 11. klass 20
Aaaaa Aaaaa Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 18
Aigar Nõgene Kehra Gümnaasium 12. klass 18
Aivar Aasma Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 18
Aleksander Ivanov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 18
Aleksei Lebedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 18
Aljona Orlova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 18
Andri Raat Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Anetta Kütt Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 18
Anja Tsaussova Tartu Vene Lütseum 12. klass 18
Annela Toom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Annika Koit Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 18
Artjom Novosjolov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 18
Ceili Perlov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Denis Tšernobajev Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 18
Diana Melder Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 18
Dionis Argiri Tallinna 53. Keskkool 12. klass 18
Dmitry Suhhomjatnikov Ahtme Gümnaasium 12. klass 18
Eero Ehala Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 18
Hannes Timmi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Igor Tsugai Tartu Vene Lütseum 12. klass 18
Ilja Orlov Tartu Vene Lütseum 12. klass 18
Irina Gritsinenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium Õpetaja 18
Irmen Noormaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Ivan Zuev Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 18
Jaana Alevi Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 18
Jaanus Jagomägi Miina Härma Gümnaasium 11. klass 18
Janne Mölder Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 18
Jekaterina Kristall Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12. klass 18
Jevgeni Meštšerjakov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 18
Juri Grigorjev Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 18
Kaarel Kilki Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 18
Kadi Mõttus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 18
Karolina Jefremova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 18
Kaur Kuuskmäe Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 18
Kelli Floren Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 18
Kersti Räis Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 18
Kinne Tõnnison Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 18
Kirill Andreitshuk Tartu Vene Lütseum 12. klass 18
Klarica Topper Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Klim Evdokimov Tallinna 53. Keskkool 12. klass 18
Krislyn Aedma Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 18
Kristi Laanemaa Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 18
Kristiina Suuster Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 18
Kristjan Roosipuu Tallinna Tehnikagümnaasium 11. klass 18
Kristo Lindsalu Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 18
Ksenia Rozhina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 18
Kärolin-Lii Kaljula Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 18
Liisa Vels Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 18
Maret Loopalu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 18
Maria Õunapuu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 18
Martin Lensment Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Mihkel Pill Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 18
Nadezda Jalagina Tartu Vene Lütseum 11. klass 18
Oksana Samsonova Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 18
Paavo Parmas Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 18
Piret Pukspuu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 18
Priit Pihlamägi Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 18
Raili Lass Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 18
Relika Rämson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 18
Renat Kadirov Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 18
Risto Jürisson Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 18
Roger Stahlman Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 18
Roman Kulinski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 18
Roman Sytchyov Pähklimäe Gümnaasium 11. klass 18
Siim Kilki Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 18
Toomas Kaal Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 18
Triinu Linnas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Vitali Rõsenkov Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 18
Vjacheslav Pankevichius Pähklimäe Gümnaasium 11. klass 18
Andre Soon Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 16
Andrei Volinski Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass 16
Andres Kukka Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Angelina Ikko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 16
Anna Bontsutsnaja Karjamaa Gümnaasium 11. klass 16
Anna-Liisa Pehlak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Anton Mullo Karjamaa Gümnaasium 12. klass 16
Antti Pärna Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Ardis Vilt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Artur Hansen Tõstamaa Keskkool 12. klass 16
Deivid Sarapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 16
Diana Tsizikova Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12. klass 16
Dmitri Lihno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 16
Egon Ula Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Eneli Kajak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 16
Eveli Niilits Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 16
Evelyn Reintam Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 16
Gloria Vimberg Tõstamaa Keskkool 12. klass 16
Hardi Saarniit Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 16
Helena Hain Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Henri Rahuoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Igor Berendejev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 16
Ilona Antonova Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 16
Indrek Lepasaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Jaanika Nurk Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Joel Miidla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 16
Joonas Tanne Kehra Gümnaasium 11. klass 16
Julia Pastsenko Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 16
Julia Tsernjagina Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 16
Kadri Andresson Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 16
Kaidi Ojasoo Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 16
Kardo Laats Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Katja Morozova Ahtme Gümnaasium 12. klass 16
Kristel Mitt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 16
Kristina Metsaots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Ksenia Rozhinskaya Karjamaa Gümnaasium 11. klass 16
Kätlin Kroon Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Laura Andla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Lauri Lepp Kehra Gümnaasium 11. klass 16
Lauri Sild Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Liina Pärn Tõstamaa Keskkool 12. klass 16
Liis Raudsep Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Ljamtjugina Irina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 16
Lorean Türin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 16
Maarja Liik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Maia Markus Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Marii Vahtna Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 16
Mark Bauer Ahtme Gümnaasium 12. klass 16
Marko Knaps Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 16
Marten Kähr Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 16
Meigo Murde Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Mikk Habakuk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Minni Pajo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 16
Moonika Haili Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Nadya Glushkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 16
Natalja Maštšenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 16
Nikita Šihov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 16
Olev Järvala Puhja Gümnaasium 11. klass 16
Olja Koroleva Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 16
Ott Madis Ozolit Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 16
Platon Balaguta Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 16
Raiko Põllu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Rasmus Reino Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 16
Rauno Moisto Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 16
Sergei Korol Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 16
Siim Romanov Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Siim Siimut Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 16
Simret Nadžafov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 16
Slava Zotov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 16
Sulev Mõniste Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 16
Svetlana Dušenkina Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 16
Tanel Eero Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 16
Tea Tüür Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 16
Toomas Täht Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 16
Triinu Raag Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 16
Urmo Laaneots Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 16
Vaado Pruunlepp Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 16
Viksju Savruk Tartu Vene Lütseum 12. klass 16
Vitali Pavlov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 16
Vjatšeslav Beltsov Karjamaa Gümnaasium 11. klass 16
Aiko Soe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Aire Bormann Kullamaa Keskkool 12. klass 14
Aivar Voronov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Aleksander Lvov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 14
Aleksandra Antsiferova Ahtme Gümnaasium 12. klass 14
Alina Ivanova Tartu Vene Lütseum 12. klass 14
Alina Jasina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 14
Aljona Titova Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 14
Anny Paaret Kullamaa Keskkool 11. klass 14
Argo Leerima Tõstamaa Keskkool 11. klass 14
Artjom Barkanov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 14
Artjom Shev4Ik Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 14
Chris Kallas Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 14
Dagmar Meltsas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 14
Dagmar Urb Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Denis Osman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 14
Dmitri Kurotška Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 14
Eik Laasik Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 14
Ekaterina Mikhaylova Ahtme Gümnaasium 12. klass 14
Elvira Petrova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 14
Ester Peedosaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Grete : Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Heidi Koolmeister Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 14
Heleen Nurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 14
Helen Parker Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Helena Muuga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Helena Väljan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Heleri Berlokko Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 14
Helle Kruus Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 14
Igor Kornejev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 14
Inna Serikova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Janiska D Ahtme Gümnaasium 12. klass 14
Jekaterina Gluhhih Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 14
Jevgeni Sakkius Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass 14
Jevgeni Tselõshev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 14
Jevgenia Veiherman Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 14
Jevgenia Volohhova Tartu Vene Lütseum 12. klass 14
Jevgenija Kljattsenko Ahtme Gümnaasium 12. klass 14
Joan Lääne Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 14
Johanna Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 14
Jorgen Heinsoo Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 14
Julia Ivanova Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 14
Julia Kornejeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 14
Julia Singa Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 14
Juri Babkin Ahtme Gümnaasium 12. klass 14
Kadi Vaikmets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Kaidi Saaliste Tõstamaa Keskkool 11. klass 14
Kaidi Suvi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Kaisi Alt Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Kardo Akmens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 14
Karina Moskalenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 14
Karlis Klaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Kaspar Uba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Kauri Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 14
Kersti Soovik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Kertu Kais Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Konstantin Käära Tartu Vene Lütseum 12. klass 14
Kris Konsap Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Kristiina Nool Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Kristiina Rautio Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Kristina Kalde Ahtme Gümnaasium 12. klass 14
Kristjan Keskküla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Käthi Niman Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 14
Laura Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Liis Kalma Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Liis Tamm Kullamaa Keskkool 12. klass 14
Liispet Mikson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Lili Pagil Kullamaa Keskkool 12. klass 14
Maarja Berkmann Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Madis Lüsi Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Mailis Palusalu Tõstamaa Keskkool 11. klass 14
Margus Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Margus Tiik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 14
Mari Vahemets Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 14
Mari-Liis Umalas Kullamaa Keskkool 11. klass 14
Maria Altof Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 14
Maria Lazurchenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 14
Maria Smirnova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 14
Marilin Saaroja Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 14
Marilis Pärt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Mario Oha Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Maris Viikman Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 14
Martin Aianurm Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Martin Kulberg Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Martin Pärnak Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 14
Mihhail Lonkin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass 14
Miroslava Karlova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 14
Natalja Saulenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 14
Oleg Koren Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 14
Olga Litvintseva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 14
Ott Saad Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Raino Reiska Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Ramona Dremljuga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Rando Lillemets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Rasmus Liiva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Rauno Liiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Rauno Prutt Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 14
Reena Pruus Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 14
Regina Galiova Ahtme Gümnaasium 12. klass 14
Robert Kiik Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 14
Siim Juss Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Siim Mõttus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Siim Singiviil Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Täiskasvanu 14
Siret Tiks Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 14
Sulev Niidumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Svetlana Trohimets Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 14
Taive Kivisild Tõstamaa Keskkool 11. klass 14
Tanel Särgava Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Tanel Valk Kullamaa Keskkool 12. klass 14
Tarvi Tiivoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Teele Kivisilla Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 14
Teele Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 14
Teele Vaarend Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Tiina Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Timo Alter Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 14
Viivika Glaser Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 14
Viktoria Drogul Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 14
Vitali Hainatski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 14
Vladislav Inostrantsev Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 14
Adolf Gittler Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 12
Agne Ruben Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 12
Aleksandr Lokai Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 12
Aleksandra Ketova Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 12
Alevtina Kudrovskaja Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Alex Dobrõi Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 12
Allan Rand Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Ande Pelberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 12
Andrei Aljakna Pähklimäe Gümnaasium 11. klass 12
Andres Toom Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Anne-Liis Lõhmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Arina Jeltsova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Artur Botsarov Ahtme Gümnaasium 12. klass 12
Artur Lubin Tartu Vene Lütseum 12. klass 12
Artur Rafikov Muu asutus 12. klass 12
Colmar Martjushev Pähklimäe Gümnaasium 10. klass 12
Darja Jedemskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Darja Muratova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Darja Zvjagintseva Ahtme Gümnaasium 12. klass 12
Diana Kovaljva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Diana Linnart Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Dmitri Mašinski Karjamaa Gümnaasium 11. klass 12
Elina Mustonen Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 12
Epp Volkov Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Erik Kukebal Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Evelina Žuravljova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Geor-Matis Heinsoo Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Georg Arju Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 12
Heidi Roos Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 12
Helena Huul Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Helena Loorits Kullamaa Keskkool 12. klass 12
Helina Kruusamägi Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Ilja Balujev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Indrek Kimber Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Ingrid Teesalu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 12
Inna Zlidnis Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 12
Irina Papsheva Tallinna Ranniku Gümnaasium Täiskasvanu 12
Irina Robakova Ahtme Gümnaasium 12. klass 12
Jaanali Koppel Kullamaa Keskkool 12. klass 12
Jana Tšuiko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Janne Urb Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Jekaterina Pestrjakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Jelizaveta Kalinina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Joosep Jõelaid Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Julia Kožegatšova Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 12
Julja Hlimonenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Kadi Lauk Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 12
Kadri Lüllmaa Kullamaa Keskkool 12. klass 12
Kaile Nõmmerga Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 12
Karend Jakobson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Karina Gussarova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 12
Kaspar Ainelo Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Kaspar Käärmann Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Katrin Tintso Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Kattri-Liis Eskla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Kaur Pai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Kerli Kelp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Kerli Onno Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Kerli Põitel Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 12
Kerli Tolk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Kersti Kaur Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Kirill Nessin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Krislin Jõgi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Kristel Kübar Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Kristi Voitehhovitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Kristiin Hanimägi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 12
Kristiina Verro Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Kristina Gorbunova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Kristina Kudryashova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 12
Kristjan K Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Ksenia Hohlova Tallinna Juudi Kool 11. klass 12
Ksenia Seledtšik Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 12
Kärt Hüdsi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Kärt Piirisild Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Kätlin Plakso Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Liisa Kesselmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Liisi Siska Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Maarja Kivistik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Maksim Budnitski Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 12
Maksim Tjušin Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Mari Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 12
Maria Knjazeva Null-kool 11. klass 12
Maria Tolppa Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Maris Silmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Marit Liivik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Marite Irašina Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 12
Martin Määr Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Martin Neiman Tallinna Juudi Kool 11. klass 12
Martin Pehlak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Mattias Kangur Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Merilin Rätt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Merlin Leppmets Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 12
Miia-Meiki Visnapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Mikk Hödemann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Nastjona Bqstrova Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 12
Natalja Zõkina Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 12
Nika Danijelova Tallinna Juudi Kool 11. klass 12
Olesja Murnik Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Priit Laanelepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Ragnar Lai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Rait Strandmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Rauno Saavel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Reelika Reiljan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Robert Parker Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 12
Roland Merisalu Kullamaa Keskkool 11. klass 12
Roland Saadre Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 12
Ruslan Sokalski Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 12
Sander Ilves Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 12
Sander Voolma Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 12
Sanja Trusilin Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 12
Serezha Morozov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 12
Sergei Gromov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 12
Sergei Tokarev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Signe Kurvits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Silvar Muru Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 12
Siret Ulp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Stanislav Babuškin Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Svetlana Chernysheva Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium Õpetaja 12
Tarmo Habe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Tauri Klaas Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 12
Timo Koobakene Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Triin Lillepalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Triin Rannaste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 12
Triin Soosalu Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 12
Tuuli Raal Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 12
Valeria Donets Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 12
Valeria Korotkova Tallinna Juudi Kool 11. klass 12
Valeria Mitsik Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 12
Viktoria Tkatšuk Tartu Vene Lütseum 12. klass 12
Vyacheslav Koliyanov Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 12
Öörl Kuuma Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 12
Ülar Meejärv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Alari Ilves Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Alexander Tsirkunov Tallinna Juudi Kool 11. klass 10
Alexandra Karyagina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Alise Suursoo Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Allan Aksiim Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 10
Allan Pärn Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 10
Anastasia Bedrit Tartu Vene Lütseum 11. klass 10
Anastassia Sleikova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Anastassia Tkatsenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 10
Anatoli Vuhk Vuht Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Andre Kinna Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Anna Bobrova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass 10
Anna Makina Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 10
Anti Kuiv Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 10
Anytuik Anytik Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 10
Astrid Tiik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Birgit Remiküll Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 10
Cristina Kroon Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Danel Olesk Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Darja Antropova Keila Ühisgümnaasium 12. klass 10
Darja Pervova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass 10
Darja Tokovenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 10
Demos Pulk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 10
Edik Fil Ahtme Gümnaasium 12. klass 10
Eduard Gorodnjov Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 10
Ekaterina Ivanova Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 10
Elvira Ivanova Ahtme Gümnaasium 12. klass 10
Endrik Jäger Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Ervin Kougija Tallinna Juudi Kool 11. klass 10
Georgi Semjonov Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 10
Getter Piiroja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 10
Hardi Vassiljev Tõstamaa Keskkool 12. klass 10
Heldia Veersalu Kullamaa Keskkool 11. klass 10
Henri Hörats Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 10
Henri Kirbits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Henrik Keskrand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Henry Vider Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Igor Lavrov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 10
Ilja Ponomarjov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 10
Irina Jakovitskaja Ahtme Gümnaasium 12. klass 10
Irina Skladtšikova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Jane Varik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Janek Press Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Janne Vellak Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Jarmo Sõnna Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 10
Jegor Mljavov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 10
Jekaterina Gorbatenko Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Jekaterina Kamõševa Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Jekaterina Kolpakova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Jelizaveta Nekljudova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Johanna Hollo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Johanna Jõelaid Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Johanna Loorits Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Julia Sevastjanova Ahtme Gümnaasium 12. klass 10
Julia Šarapova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Juri Albreht Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass 10
Kadri Audo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Kaisa Küttim Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 10
Kaisa Ploom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Kalvi Kaldmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Karina Bogdanova Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 10
Karina Sprogova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 10
Katerina Andrijanova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Katerina Solomanjuk Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 10
Kati Ott Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Katja Pavlova Ahtme Gümnaasium 12. klass 10
Katrin Kiisk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 10
Kaur Joakit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Kelli Aron Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 10
Ken Lepa Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Kerta Kõiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Kirill Bõkov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Krislin Paltsar Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Kristi Verro Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Kristiina Skepasts Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Kristin Viilik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 10
Kristina Andrijanova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Kristina Kraani Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Kristina Vassiljeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Kristjan Liik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 10
Kristjan Uibo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Kristjan-Mart Piirsalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Kristo Klementi Kullamaa Keskkool 11. klass 10
Ksenia Tolstikh Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 10
Kätlin Berišvili Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Lauri Kunz Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Lembit Lühi Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 10
Liina Pasenau Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 10
Liina Virusiim Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 10
Liis Havi Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 10
Linda Kisand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Mari Peits Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 10
Mari-Liis Tolga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Mariel Salumaa Kullamaa Keskkool 12. klass 10
Marina Nikolajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 10
Marina Vabištševitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Maris Hinno Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 10
Maris Pihle Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Marit Leisberg Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 10
Martin Mihk Kullamaa Keskkool 12. klass 10
Matis Kivila Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Merle Lallo Tõstamaa Keskkool 11. klass 10
Mihkel Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 10
Mihkel Morel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Mirko Hani Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Natalia Gromovaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Natalija Mihitarjan Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Natalja Maksimova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Natalja Zapevalova Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 10
Oksana Korosteljova Tartu Vene Lütseum 11. klass 10
Olga Kabanova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Oliver Puu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Olivia Jürjendal Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Pavel Putškov Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 10
Priit Tiidla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Ragnar Raag Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 10
Raul Kerme Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 10
Rodion Otseljuk Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 10
Rodion Sidorov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Sander Juurik Tõstamaa Keskkool 11. klass 10
Sergei Sirotjuk Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass 10
Sigrid Raju Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Siim Lüüs Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Siim Tikerpuu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 10
Siki Rand Tõstamaa Keskkool 12. klass 10
Siret Avasoo Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Stanislav Vtorov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Stiina-Riin Saar Tõstamaa Keskkool 11. klass 10
Susan Sirel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 10
Zanna Stsepotskina Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 10
Zenja Erik Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11. klass 10
Ženja Stogov Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 10
Taavi Tõnisson Tõstamaa Keskkool 11. klass 10
Taili Ojaviir Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Tamar Tigane Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 10
Tanja Piksajeva Ahtme Gümnaasium 12. klass 10
Tatjana Sleptšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 10
Triinu Tammaru Kullamaa Keskkool 12. klass 10
Ttuvikene Puhja Gümnaasium 11. klass 10
Ursula Mängli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 10
Vadim Shneur Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 10
Valeri Vilpo Kehra Gümnaasium 12. klass 10
Viktoria Zibinova Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 10
Vjatšeslav Babkevitš Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 10
Vladislav Gussev Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass 10
Aelita Zagidullina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Aleksander Babahin Keila Ühisgümnaasium 11. klass 8
Aleksandr Gortšak Keila Ühisgümnaasium 11. klass 8
Aleksandr Kravtsuk Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 8
Aleksandra Brõnkina Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 8
Aleksandra Labetskaja Ahtme Gümnaasium 12. klass 8
Alina Denissova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Alina Malõševa Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 8
Aljona Jegorova Ahtme Gümnaasium 12. klass 8
Anastasia Žurba Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Anastassia Kruglova Ahtme Gümnaasium 12. klass 8
Anastassia Nikolajeva Tartu Vene Lütseum 11. klass 8
Andreas Kink Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 8
Andrei Karalkevitš Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 8
Andres Kohv Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 8
Anna Malozjomova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 8
Anne-Jana Prantsuzova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 8
Anni Pea Kullamaa Keskkool 12. klass 8
Anton Ždanov Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Anton Veikman Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Antonina Karetnikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Ardo Viigimäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Artjom Stepanjuk Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Artur Ussanov Tartu Vene Lütseum 11. klass 8
Ats Veensalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Daniil Masljakov Ahtme Gümnaasium 11. klass 8
Diana Kolmqkova Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 8
Dima Chistjakov Null-kool 10. klass 8
Dima Sidorov Ahtme Gümnaasium 11. klass 8
Dmitri Kovalevski Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 8
Edgar Jõevee Kullamaa Keskkool 12. klass 8
Eeva-Maarja Laur Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 8
Elena Makarova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Epp Alvela Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Epp Oro Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Eva-Triin Pehlak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Eveli Aasa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Filipp Vinograd Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 8
Gerli Enula Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 8
Getter Uusmaa Kullamaa Keskkool 11. klass 8
Henri Ots Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Henrik Heinmets Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 8
Hurmet Ruusmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Ilia Dashkin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Ilja Ilja Ahtme Gümnaasium 12. klass 8
Ingrid Õispuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 8
Irina Dervenjova Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 8
Jaak Järvpõld Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Jana Noorkõiv Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 8
Jana Osman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 8
Jane Eskla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Jekaterina Beljajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Jekaterina Tilik Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Jelena Golova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Jelizaveta Volkova Ahtme Gümnaasium 11. klass 8
Jevgeni Zverok Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Joseph Rumvolt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Kadi Kivi Kullamaa Keskkool 12. klass 8
Kadi Oja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 8
Kadi Pea Kullamaa Keskkool 12. klass 8
Kadi Sodila Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Kadri Kilgast Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Karlo Salu Tõstamaa Keskkool 12. klass 8
Karolin Pikner Tõstamaa Keskkool 12. klass 8
Katriine Lauri Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Katrin Mägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Kaupo Valdmann Kullamaa Keskkool 12. klass 8
Kerli Puusepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Kerli Uib Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Kirsi Kaups Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 8
Kirsika Tedre Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Konstantin Ponomarenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Krista Kapp Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 8
Kristi Burmeister Kullamaa Keskkool 11. klass 8
Kristi Visnapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Kristina Hints Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 8
Kristina Niman Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Kristina Zukmanis Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 8
Ksenia Gureeva Ahtme Gümnaasium 12. klass 8
Ksenja Platonova Ahtme Gümnaasium 12. klass 8
Kätlin Koemets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Kätlin Käärmaa Kullamaa Keskkool 11. klass 8
Külli Sommer Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Laura Eiber Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 8
Liina Seiton Kullamaa Keskkool 12. klass 8
Liis Lõune Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 8
Lilia Barakova Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 8
Madis Tasane Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Maila Alpius Kullamaa Keskkool 12. klass 8
Maila Heindla Tõstamaa Keskkool 11. klass 8
Maks Jakovlev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Maksim Taškin Ahtme Gümnaasium 12. klass 8
Marek Reinol Pähklimäe Gümnaasium 11. klass 8
Margit Männamaa Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 8
Mari-Jaana Jaagu Tõstamaa Keskkool 12. klass 8
Mari-Liis Nurk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Maria Taljantsevca Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Mario Tasso Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Maris Habe Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 8
Marje Jallai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Markus Must Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 8
Martin Kõmmus Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 8
Martin Männik Kullamaa Keskkool 12. klass 8
Melissa Külaots Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 8
Merle Annus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Merle Mõttus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Mihhail Obdulov Pähklimäe Gümnaasium 11. klass 8
Märdimäe Brigitta Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Nastja Burljajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 8
Natalia Borissenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Natalja Jalagina Tartu Vene Lütseum 11. klass 8
Olga Nikolajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 8
Olga Sotskova Ahtme Gümnaasium 12. klass 8
Olja Aleksejeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 8
Pavel Turkulets Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 8
Piia Onkel Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 8
Raimond Jurson Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 8
Rainis Pilt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Ramil Halilov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 8
Risto Egipti Kullamaa Keskkool 12. klass 8
Risto Pokk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 8
Robert Rand Tõstamaa Keskkool 11. klass 8
Sergei Ruban Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 8
Siim Heindla Tõstamaa Keskkool 11. klass 8
Silver Jõesaar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 8
Silvester Saleh Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 8
Slver Liisma Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 8
Sofia Šarapova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Sten Maasik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 8
Sten Maask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 8
Šošana Kandel Tallinna Juudi Kool 11. klass 8
Taavet Taimla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Tanel Altmets Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 8
Tanja Purovets Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 8
Tatjana Moisejonok Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Tiina Ojasaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Toomas Horn Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Tõnis Voitka Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 8
Vadim Rõbtsov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass 8
Valja Bozok Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 8
Vassilli Djakov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 8
Verner Lätt Kullamaa Keskkool 11. klass 8
Veronika Razumova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Veronika Sharymova Ahtme Gümnaasium 12. klass 8
Victoria Drumova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 8
Viktor Šipilov Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 8
Viljar Andrejev Toila Gümnaasium 9. klass 8
Vitali Eller Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 8
Agne Linnas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Aire Lehis Tõstamaa Keskkool 11. klass 6
Alan Reiss Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Aleksei Škrjabin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 6
Anastassia Kalenkovits Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 6
Ando Valli Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 6
Andre Hamburg Kullamaa Keskkool 11. klass 6
Andrei Pnevski Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 6
Anna Bormotina Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 6
Anna šuśpanova Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 6
Anneli Iljina Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 6
Antoha Blinov Null-kool 12. klass 6
Anton Dudal Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 6
Artjom Lovjagin Tartu Vene Lütseum 11. klass 6
Arturs Rits Ahtme Gümnaasium 11. klass 6
Artyom Znoiko Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 6
Asja Klebanskaja Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 6
Asko Vau Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 6
Bony Bony Muu asutus 11. klass 6
Boris Kuzmenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 6
Boris Levitin Ahtme Gümnaasium 11. klass 6
Dima Popov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 6
Dmitri Maksimov Tartu Vene Lütseum 11. klass 6
Dmitri Timofejev Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 6
Dmitrij Lyssenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 6
Eduard Martin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 6
Elena Kaporina Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 6
Elina Sallo Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 6
Eret Valk Kullamaa Keskkool 12. klass 6
Hannes Reinsoo Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 6
Helina Verbak Kullamaa Keskkool 12. klass 6
Igor Pantšenkov Tallinna Juudi Kool 11. klass 6
Ilja Filippov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 6
Ilja Habarov Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 6
Ilja Semjonov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 6
Indrek Soots Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 6
Irina Tokareva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 6
Irina Volga Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Ivan Teperik Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 6
Jana Postnikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Jekaterina Murnina Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 6
Julia Grigorjeva Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 6
Julja Spaževa Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 6
Jürgen Rand Tõstamaa Keskkool 12. klass 6
Kaili Väli Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 6
Kairi Gilden Kullamaa Keskkool 11. klass 6
Kaspar Maila Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 6
Katerina Viilup Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 6
Keiu Kasch Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 6
Kirill Dremljuga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Konstantin Vanakov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 6
Kristina Andrejeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 6
Kristina E Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 6
Kristina Viktorova Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 6
Kristjan Saaremets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 6
Liis Noring Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 6
Lija Borissova Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 6
Liza Pijavkina Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 6
Ljudmilla Galkina Tartu Vene Lütseum 11. klass 6
Margarita Treier Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Margarita Tserpuhhina Ahtme Gümnaasium 12. klass 6
Mario Laut Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 6
Mart Madisson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 6
Martin Klaats Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 6
Mihhail Makoshin Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 6
Natalja Hrabrova Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 6
Natalja Sinitsõna Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Nele Tamm Tõstamaa Keskkool 11. klass 6
Nil Stsekin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 6
Olga Ossetrova Ahtme Gümnaasium 12. klass 6
Olja Barabanova Ahtme Gümnaasium 12. klass 6
Onneliis Ennok Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 6
Polina Kristovald Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Rasmus Valting Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 6
Sergei Karasjov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 6
Sergey Pliznik Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 6
Siim Mõisavald Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Siim Palok Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 6
Siim Treilmann Kehra Gümnaasium 11. klass 6
Stanislav Dolmatov Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Zenja Morjuhhova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 6
Taavi Lepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Tanja Pleshankova Tartu Vene Lütseum 11. klass 6
Teele Saar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 6
Victor Tolbuzov Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 6
Viktoria Božkova Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 6
Viktoria Lipavski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 6
Viktoria Malinova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Viktoria Žuravljva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 6
Viktoriya Peretrukhina Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 6
Vladimir Kolesnik Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 6
Vladimir Serdjukov Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 6
Aleksandr Shtereb Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 4
Aleksandra Jermolajeva Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 4
Aleksei Urbanovitš Tallinna Ranniku Gümnaasium 10. klass 4
Alina Sergejeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 4
Anastassia Gurjakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 4
Anton Aljoshin Ahtme Gümnaasium 11. klass 4
Anton Stasjuk Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 4
Darja Sotska Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 4
Dina Tallerma Ahtme Gümnaasium 11. klass 4
Elena Solaeva Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 4
Elin Küttis Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 4
Eveli Verbak Kullamaa Keskkool 12. klass 4
Georgi Šotskov Ahtme Gümnaasium 12. klass 4
Grete Nigu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 4
Hanno Ratas Kullamaa Keskkool 11. klass 4
Igor Makarenkov Tartu Vene Lütseum 12. klass 4
Ilja Sizmin Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 4
Ira Jefimova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 4
Irina Antonova Sillamäe Kannuka Kool 11. klass 4
Irina Bojarintseva Ahtme Gümnaasium 12. klass 4
Jaan Riisalu Kullamaa Keskkool 11. klass 4
Janeli Roosen Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 4
Jekaterina Fjodorova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 4
Julja Makalengva Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 4
Karina Džikajeva Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 4
Katja Koval Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 4
Katri Järvpõls Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 4
Keiti Uibopuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 4
Kristiina Raudnagel Kullamaa Keskkool 12. klass 4
Ksenia Žarikova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 4
Liza Kozlova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 4
Maarja Ilves Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 4
Maksim Bezrukavõi Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 4
Mart Randmäe Tõstamaa Keskkool 11. klass 4
Monika Uustalu Kullamaa Keskkool 12. klass 4
Oleg Dolgov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 4
Olga Vesikko Ahtme Gümnaasium 12. klass 4
Oliver Lemmik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 4
Olja Vinogradova Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 4
Pavel Nikiforov Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 4
Riho Ruusamäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 4
Sergei Mensenin Tartu Vene Lütseum 12. klass 4
Sofia Talalai Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 4
Stanislav Machel Ahtme Gümnaasium 11. klass 4
Svetlana Abramova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass 4
Zina Koltsova Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 4
Tanja Nemkova Keila Ühisgümnaasium 12. klass 4
Tõnu Pihu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 4
Valeria K Pähklimäe Gümnaasium 11. klass 4
Valja Bojok Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 4
Viktoria Martšenko Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 4
Vitalik Jegorov Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 4
Vladislav Babuškin Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 4
Aleksandra Issajenkova Ahtme Gümnaasium 12. klass 2
Dmtry Sevtsenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 2
Ivan Smirnov Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 2
Jaanika Leinpere Kullamaa Keskkool 11. klass 2
Jelena Borovkova Sillamäe Kannuka Kool 12. klass 2
Julia Meleško Tallinna Ranniku Gümnaasium 11. klass 2
Kertu Kelement Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 2
Kristina Andrejeva Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 11. klass 2
Kristo Feldberg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 2
Leana Lõhmus Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 2
Maria Proshuta Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 2
Martin Kallas Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 2
Naninee Ivonin Kullamaa Keskkool 11. klass 2
Nikolay Sokolov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 2
Tanel Mängel Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 2
Timo Rohula Kullamaa Keskkool 11. klass 2
Viktoria Stsukina Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass 2