Kobras 2009

Benjaminid

Lõppvooru kutsutakse 20 õpilast, osavõtjaid kokku 1537.

Nimi Kool Klass Punkte
Rain Varblane Tapa Gümnaasium 7. klass 90 kutsutud lõppvooru
Heivo Reinek Kadrina Keskkool 8. klass 84 kutsutud lõppvooru
Mattias Suurkivi Kadrina Keskkool 8. klass 84 kutsutud lõppvooru
Toom Lõhmus Miina Härma Gümnaasium 7. klass 84 kutsutud lõppvooru
Ilja Sirosh Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 81 kutsutud lõppvooru
Artur Astapov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 78 kutsutud lõppvooru
Aleksandra Matvejeva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 78 kutsutud lõppvooru
Veronika Kudrjašova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 78 kutsutud lõppvooru
Marika Vinkman Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 78 kutsutud lõppvooru
Juri Fadejev Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 78 kutsutud lõppvooru
Artur Vassiljev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 78 kutsutud lõppvooru
Karina Trofimova Tartu Vene Lütseum 6. klass 78 kutsutud lõppvooru
Timothy Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 78 kutsutud lõppvooru
Heleri All Tootsi Põhikool 8. klass 78 kutsutud lõppvooru
Polina Matvejenkova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 78 kutsutud lõppvooru
Adele Vaks Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 78 kutsutud lõppvooru
Tatjana Levtšenkova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 78 kutsutud lõppvooru
Vitali Saltin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 78 kutsutud lõppvooru
Oleg Popov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 75 kutsutud lõppvooru
Mari Liis Velner Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 75 kutsutud lõppvooru
Rauno Neito Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 72
Tõnis-Torm Nöps Miina Härma Gümnaasium 7. klass 72
Jan-Erik Aruvald Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 72
Ksenia Kukuškina Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 72
Edwin Veber Tallinna Juudi Kool 7. klass 72
Vladislava Oleinik Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 72
Villem Tõnisson Miina Härma Gümnaasium 7. klass 72
Vassili Tkatš Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 72
Anton Kornõštšenkov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 72
Kristina Rudenko Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 72
Oleg Ravoit Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 72
Pjotr Smoljanitski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 72
Paul Oja Lasnamäe Gümnaasium 6. klass 72
Lota Pung Miina Härma Gümnaasium 7. klass 72
Dmitri Malyshev Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 72
Irina Gritsinenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium Õpetaja 72
Sergei Vikulov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 72
Miša Markarjan Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 72
Konstantin Merkulajev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 72
Artjom Dobromõslov Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass 72
Vlada Uustal Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 72
Maria Jõgi Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 72
Heigo Pikkor Kohtla Põhikool 8. klass 72
Jürgen Mark Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 72
Harlet Reinek Kadrina Keskkool 8. klass 72
Janeli Kontkar Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 72
Kirill Lissov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 72
Mari Liis Pedak Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 72
Eneli Otsa Kiili Gümnaasium 8. klass 72
Mark Goman Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 72
Joosep Sild Miina Härma Gümnaasium 7. klass 72
Mark Markus Virtsu Põhikool 8. klass 72
Liza Dõljova Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 72
Kärolin Puusild Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 72
Kostja Terukov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 69
Mathias Tekkel Miina Härma Gümnaasium 7. klass 69
Andrei Sadovoi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 69
Maris Jool Kohtla Põhikool 8. klass 69
Daniel Toode Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 69
Veronika Doduhh Tartu Annelinna Gümnaasium 7. klass 69
Sasha Kornev Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 69
Olivia Järve Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 69
Tiina-Lii Borštševskaja Tartu Vene Lütseum 6. klass 69
Kirill Logvinjuk Ahtme Gümnaasium 8. klass 69
Dmitri Jevdokimenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 69
Ilja Fedorov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 66
Aleks Tšistjakov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 66
Jekaterina Sobolkova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 66
Karina Raudsik Miina Härma Gümnaasium 7. klass 66
Aljona Sytchjova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 66
Nikita Vlassenkov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 66
Artur Sokolov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass 66
Lia Gavriljuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 66
Jevgeni Smirnov Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass 66
Evert Padari Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 66
Inna Muzqka Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 66
Jelena Šibalova Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 66
Lolita Fokina Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 66
Anne Sillaste Lasnamäe Gümnaasium 6. klass 66
Viktoria Belinskaya Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 66
Jekaterina Podatšina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 66
Sofja Paes Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 66
Margarita Solovova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 66
Hanno Peipsi Kiltsi Põhikool 8. klass 66
Eva Mõtshärg Kiili Gümnaasium 8. klass 66
Kaur Tsirel Miina Härma Gümnaasium 7. klass 66
Mark Leppik Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 66
Kristjan Onton Kohtla Põhikool 8. klass 66
Karolina Laas-Dobreva Miina Härma Gümnaasium 7. klass 66
Jaagup Jesmin Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 66
Darja Volkova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 66
Vova Polstjanov Tallinna Juudi Kool 7. klass 66
Vladislav Tarraste Karjamaa Gümnaasium Täiskasvanu 66
Vitali Tšepeleviš Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 66
Nikita Bakaljas Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 66
Diana Petrova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 66
Karina Romanova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 66
Maria Plotnikova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 66
Maria Puur Miina Härma Gümnaasium 7. klass 66
Kertu Kaasik Voore Põhikool 8. klass 66
Adelheid Kiriland Miina Härma Gümnaasium 7. klass 66
Vadim Jurkevicius Ahtme Gümnaasium 8. klass 66
Valeria Tihhomirova Ahtme Gümnaasium 6. klass 66
Tatjana Tambovtseva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium Õpetaja 66
Jekaterina Grudina Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 66
Eva-Maria Tõnson Tartu Veeriku Kool 6. klass 66
Stina Veek Virtsu Põhikool 6. klass 66
Marta Jamsja Kadrina Keskkool 7. klass 66
Priit Kivisilla Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 66
Kirill Tavarjan Tallinna Juudi Kool 6. klass 66
Lika Kudrjasova Miina Härma Gümnaasium 7. klass 66
Nikita Samarin Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 66
Diana Belousova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 66
Kristi Kaeramaa Miina Härma Gümnaasium 7. klass 66
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 66
Triin Märtsin Voore Põhikool 8. klass 66
Tanel Mäe Kiili Gümnaasium 6. klass 66
Ingrid Tärk Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 66
Kristiina Ojamäe Kohtla Põhikool 8. klass 66
Kadri Siro Viljandi Valuoja Põhikool 8. klass 66
Helen Õunapuu Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 66
Karl Maruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 66
Denek Randmäe Pärnu Vanalinna Põhikool 8. klass 66
Martin Kaldmaa Kadrina Keskkool 7. klass 66
Ingrid Tamberg Noarootsi Kool 8. klass 63
Grete Kellamäe Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 63
Liina Ots Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 63
Jüri Sääsk Tõstamaa Keskkool 9. klass 63
Kristo Oja Tõrva Gümnaasium 7. klass 63
Ilmar Mikael Sinisalu Miina Härma Gümnaasium 7. klass 63
Siim Koger Miina Härma Gümnaasium 7. klass 63
Taavi Kärt Tõrva Gümnaasium 8. klass 63
Stas Stetskii Ahtme Gümnaasium 8. klass 63
Marko Pilisner Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 63
Leiki Lahtvee Krootuse Põhikool 6. klass 63
Oto Tuul Elva Gümnaasium 8. klass 63
Liza Akimova Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 63
Liia Buhhanevits Ahtme Gümnaasium 6. klass 63
German Bauer Ahtme Gümnaasium 6. klass 63
Vlad Djomin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 63
Vova Gruzdev Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 63
Kairi Janson Tootsi Põhikool 8. klass 63
Ainri Tarassov Kiltsi Põhikool 7. klass 63
Pavel Artamonov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 63
Piia Maria Tomberg Miina Härma Gümnaasium 7. klass 63
Aleksandr Boldin Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 63
Daša Kovešnikova Tartu Vene Lütseum 8. klass 63
Mattias Blehner Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 63
Vlad Põrjajev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 63
Aleksei Aljošin Ehte Humanitaargümnaasium 6. klass 63
Alina Parri Ahtme Gümnaasium 8. klass 63
Tatjana Šupljetsova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 63
Marina Pošetšenkova Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 63
Karl Henrik Palm Miina Härma Gümnaasium 7. klass 63
Merli Lillepuu Viljandi Valuoja Põhikool 8. klass 63
Richard Lätt Kiltsi Põhikool 6. klass 63
Veiko Kääp Tallinna Tehnikagümnaasium 7. klass 63
Leonora Pill Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 60
Daniil Sladkov Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 60
Vladislav Minajev Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 60
Nastja Nerobova Ahtme Gümnaasium 7. klass 60
Daniil Dobrin Tartu Vene Lütseum 6. klass 60
Artjom Vinnikov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 60
Liisa Lutter Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 60
Maria Ivanova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 60
Evgeni Bogdanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 60
Kostja Špak Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 60
Nastja Samojlova Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 60
Diana Rogova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 60
Georgii Anistsuk Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 60
Anastasia Pivovarova Ahtme Gümnaasium 6. klass 60
Aleksandra Musajeva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 60
Valera Randalainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 60
Ulrika Tambur Kuusalu Keskkool 6. klass 60
Sergei Jashuk Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 60
Jürgen Laur Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 60
Angela Veronika Breivel Kadrina Keskkool 7. klass 60
Liza Zalnina Ahtme Gümnaasium 6. klass 60
Aide Kann Mikitamäe Põhikool 8. klass 60
Mark Stambler Karjamaa Gümnaasium 7. klass 60
Alisa Tuljakova Ahtme Gümnaasium 6. klass 60
Aleksandr Mogilenko Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 60
Anita Šagonberg Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 60
Nikolai Grigorjev Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 60
Lev Savitski Vali siit kool või muu asutus 8. klass 60
Julia Rässa Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 60
Daniel Koltsov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 60
Ksenia Sidorova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 60
Rasim Valijev Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 60
Daniil Pihla Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass 60
Kristina Burmistrova Tartu Vene Lütseum 7. klass 60
Artur Panov Tartu Vene Lütseum 8. klass 60
Aljoša Barbašev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 60
Triinu Timofejev Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 60
Rasmus Õisma Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 60
Artur Trubatsov Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Karl-Kristjan Kruusi Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 60
Ann Münter Kadrina Keskkool 8. klass 60
Kristjan Vedler Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Roman Danilov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 60
Erika Treiman Kadrina Keskkool 8. klass 60
Erik Grenberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 60
Evert-Sten Raudsepp Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 60
Reedik Sõber Kihelkonna Põhikool 8. klass 60
Alari Parind Krootuse Põhikool 7. klass 60
Riina Gurejev Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 60
Nikita Mihnenko Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 60
Aike Kaasik Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 60
Ilja Vashuta Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 60
Lisanna Semilarski Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Rebeka Võsu Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 60
Ergo Veskilt Tootsi Põhikool 8. klass 60
Voldemar Andre Lasnamäe Põhikool 8. klass 60
Markus Alttoa Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Margarita Ossipenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 60
Tanel Kappet Kambja Põhikool 8. klass 60
Julia Rudik Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 60
Karmen Urb Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 60
Gerda Raag Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Mihkel Vaino Kadrina Keskkool 8. klass 60
Remy Hänilane Kiili Gümnaasium 7. klass 60
Martin Pajussaar Kadrina Keskkool 7. klass 60
Erik Pungar Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 60
Raul Volmer Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Rauno Kobin Tõrva Gümnaasium 7. klass 60
Anu Jaagosild Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Taimi Tamme Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Helen Rebane Krootuse Põhikool 7. klass 60
Marelle Soosaar Kiili Gümnaasium 7. klass 60
Rasmus Kaver Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7. klass 60
Maarja Villako Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 60
Vladislava Guskova Ahtme Gümnaasium 6. klass 60
Saara Petra Krosmann Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 60
Cassandra Laur Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Marel Jaama Tõrva Gümnaasium 6. klass 60
Arturnik Bojarmar Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 60
Birgit Värv Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Emil Zeludkov Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 60
Mirjam Ruder Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Tamar Püve Mikitamäe Põhikool 8. klass 60
Jelizaveta Borovik Ahtme Gümnaasium 6. klass 60
Anna Pauliina Aavik Virtsu Põhikool 8. klass 60
Karmen Alamets Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 60
Leila Õis Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 60
Nastja Militsina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 60
Lera Gaidukevits Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 60
Ksenija Zurina Tartu Vene Lütseum 7. klass 60
Misha Trubin Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 60
Laura Metsvaht Miina Härma Gümnaasium 7. klass 60
Annika Kesa Luunja Keskkool 8. klass 60
Oliver Lauri Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 60
Henry Hekk Kuusalu Keskkool 6. klass 60
Anton Tšalõi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 57
Vlad Babkov Ahtme Gümnaasium 6. klass 57
Artur Tukmatsov Tartu Vene Lütseum 8. klass 57
Kirill Bõstrov Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 57
Burdakov Konstantin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 57
Elisa Kolk Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 57
Kirill Yevstignejev Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 57
Jekaterina Tatarshuk Ahtme Gümnaasium 6. klass 57
Kreetu Traat Krootuse Põhikool 6. klass 57
Vladimir Cherkašin Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 57
Kärt Tamme Miina Härma Gümnaasium 7. klass 57
Dmitri Timofejev Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 57
Ilja Vassiljev Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 57
Sten Rääbis Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 57
Naum Markovitš Tallinna Juudi Kool 6. klass 57
Astor Leon Jürgens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 57
Andrei Mjakišev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 57
Ksenja Šarkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 57
Anne Kuzmitski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 57
Aljona Kruglova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 57
Aleksandr Tsurakov Ahtme Gümnaasium 6. klass 57
Daniel Brotkin Tallinna Juudi Kool 6. klass 57
Pavel Fleisher Tallinna Juudi Kool 6. klass 57
Lolita Bagojan Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 57
Marko Malling Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 57
Loolo Treial Luunja Keskkool 8. klass 57
Jürgen Hiiekivi Kiili Gümnaasium 6. klass 57
Ardi Tähe Voore Põhikool 8. klass 57
Eduard Lotov Tõrva Gümnaasium 8. klass 57
Angela Holm-Kaas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 57
Jaspar Jõhvik Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 57
Beata Nei Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 57
Joanna Jürimäe Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 57
Diana Garkuša Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 57
Karl Gregori Kadatski Miina Härma Gümnaasium 7. klass 57
Karl E. Kalmus Miina Härma Gümnaasium 7. klass 57
Sigmar Aasma Tootsi Põhikool 8. klass 57
Merit Tammesaar Kohtla Põhikool 6. klass 57
Sten Pihlamets Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 57
Bogdan Kovaljov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 57
Jüri Lääs Tõrva Gümnaasium 8. klass 57
Jaana Harjula Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 57
Nasty Stserbakova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 57
Elizaveta Saveljeva Tartu Vene Lütseum 7. klass 57
Mark Joel Tamm Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 57
Aleksandr Safronov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 57
Marten Oliver Lemmats Miina Härma Gümnaasium 7. klass 57
Dmitri Kolybanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 57
Samuel Kutser Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 57
Mairold Mänd Viljandi Valuoja Põhikool 8. klass 57
Mykee Kosjuk Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 57
Stella Villemson Miina Härma Gümnaasium 7. klass 57
Aleksei Tanjuhhin Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 57
Saamuel Rammo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6. klass 57
Rene Rätsep Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 54
Emily Stella Tintso Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 54
Elnara Kuzmina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Sofja Voronova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Jana Veršinina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 54
Martin Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 54
Kristiine Särg Kadrina Keskkool 8. klass 54
Renna Vist Kohtla Põhikool 8. klass 54
Ott Trink Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 54
Silja Veddel Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 54
Maria Vaidila Tootsi Põhikool 8. klass 54
Liisbet Valgiste Kuusalu Keskkool 6. klass 54
Sanja Harlamov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 54
Carl Zibo Kiltsi Põhikool 6. klass 54
Liisi Trumm Miina Härma Gümnaasium 7. klass 54
Nikita Kozlovski Ahtme Gümnaasium 8. klass 54
Darina Melis Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Ketrin Grigorova Tartu Vene Lütseum 7. klass 54
Marjana Tjazelova Ahtme Gümnaasium 7. klass 54
Edith Saks Krootuse Põhikool 7. klass 54
Jako Krull Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 54
Kaarel Kase Tõstamaa Keskkool 9. klass 54
Elena-Laura Kelder Virtsu Põhikool 8. klass 54
Matu Mölder Miina Härma Gümnaasium 7. klass 54
Heli Parašin Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 54
Mirjam Laanejõe Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 54
Kadi Rahu Kuusalu Keskkool 6. klass 54
Triin Jaansalu Tõrva Gümnaasium 6. klass 54
Karl Martin Kirm Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 54
Silver Schnur Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 54
Vladimir Galitckij Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Mirjam Sarnit Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 54
Ardo Must Voore Põhikool 8. klass 54
Kevin Vallkruusmann Kuusalu Keskkool 6. klass 54
Kärt Unt Miina Härma Gümnaasium 7. klass 54
Mart Aleksandrov Kadrina Keskkool 7. klass 54
Triinu Hiielaid Kiltsi Põhikool 8. klass 54
Romet Laanjärv Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 54
Eliisa Mölder Kadrina Keskkool 7. klass 54
Ervo Ehalaas Kuusalu Keskkool 7. klass 54
Kairit Kruusimägi Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 54
Merily Rool Kuusalu Keskkool 6. klass 54
Pillerin Pruul Kadrina Keskkool 8. klass 54
Roomet Oja Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 54
Geir Tagapere Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 54
Relika Toome Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 54
Anita Kirotar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 54
Darja Daalia Mihheljus Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 54
Märt Männilaan Virtsu Põhikool 8. klass 54
Hardo Adamson Tõrva Gümnaasium 6. klass 54
Kaarel Kuljus Tõrva Gümnaasium 8. klass 54
Maksim Spugnin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 54
Reigo Palm Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 54
Kevin Annion Kiili Gümnaasium 7. klass 54
Maria Tsarjova Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 54
Elis Mikšina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 54
Mirjam Luts Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 54
Kristina Dolgopolova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 54
Katja Petrikova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Reelika Krumm Kiltsi Põhikool 7. klass 54
Rivo Olvet Kadrina Keskkool 7. klass 54
Sandra Kremann Miina Härma Gümnaasium 7. klass 54
Celiina Valdner Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 54
Masha Kokareva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Sandra Pragi Kohtla Põhikool 6. klass 54
Heleri Treima Kuusalu Keskkool 6. klass 54
Asso Soosalu Kuusalu Keskkool 6. klass 54
Martin Niklus Viljandi Valuoja Põhikool 8. klass 54
Madis Poolak Mikitamäe Põhikool 8. klass 54
Paula Noorem Miina Härma Gümnaasium 7. klass 54
Johannes Jaagomann Miina Härma Gümnaasium 7. klass 54
Siim Luik-Arras Puhja Gümnaasium 6. klass 54
Tuuli Lill Tõrva Gümnaasium 7. klass 54
Uku Holts Krootuse Põhikool 6. klass 54
Karl Kivisto Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 54
Karl-Robert Parve Kiili Gümnaasium 7. klass 54
Raigo Jõeleht Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 54
Kelly Seinpere Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 54
Kristel Sutt Tõstamaa Keskkool 7. klass 54
Urmo Kannukene Tõrva Gümnaasium 8. klass 54
Anastasia Almar Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 54
Aleksandra Rzevskaja Ahtme Gümnaasium 8. klass 54
Viktoria Sidorova Ahtme Gümnaasium 6. klass 54
Len4Ik Koljakina Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 54
Gelja Sindareva Ahtme Gümnaasium 8. klass 54
Olesij Inno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 54
Natalja Veselova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 54
Jevgenija Bulavskaja Ahtme Gümnaasium 6. klass 54
Anna Nikiforova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 54
Raiko Savolainen Viljandi Valuoja Põhikool 8. klass 54
Viktoria Põsh Ehte Humanitaargümnaasium 6. klass 54
Roman Knjazev Keila Ühisgümnaasium 7. klass 54
Valeria Mituina Tartu Vene Lütseum 7. klass 54
Vladislav Lunevski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 54
Aleksei Runov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Slava Nikolas Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Pavel Halzov Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Olesja Prokofjeva Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 54
Vladislav Bartosh Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 54
Dennis Kempa Tallinna Juudi Kool 7. klass 54
Mark Bahhanevits Ahtme Gümnaasium 6. klass 54
Maria Filina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Kairo Kivi Noarootsi Kool 7. klass 54
Maarek Malm Kuusalu Keskkool 6. klass 54
Anvar Ulanbegov Viljandi Valuoja Põhikool 8. klass 54
Karl-Sander Soro Tõrva Gümnaasium 6. klass 54
Diana Kopõlova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 54
Nastja Frolova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 54
Anna Tipukina Ahtme Gümnaasium 7. klass 54
Deniss Dudarev Tartu Vene Lütseum 6. klass 54
Maks Sjomin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Tatjana Ljubimtseva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 54
Jelizaveta Paškovskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 54
Aleksandr Valgur Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 54
Liis Bergmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 54
Gert Selge Miina Härma Gümnaasium 7. klass 54
Anett Roosa Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 54
Rudolf Tammekivi Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 54
Cheimo Freimann Tootsi Põhikool 10. klass 54
Janika Dulinets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 54
Janar Valdner Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 54
Ragnar Mednikov Kiltsi Põhikool 8. klass 54
Kerli Heilu Virtsu Põhikool 6. klass 54
Mati Märtsin Voore Põhikool 8. klass 54
Markus Mets Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 54
Juliana Filtsenkova Tartu Vene Lütseum 7. klass 54
Argo Hansen Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 54
Karmo Orav Voore Põhikool 7. klass 54
Raido Karelson Viljandi Valuoja Põhikool 8. klass 54
Paul Marmor Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 54
Katja Afansjeva Ahtme Gümnaasium 6. klass 51
Nastja Aleksandrova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 51
Katrin Livappuu Lasnamäe Gümnaasium 6. klass 51
Leonid Korablin Ahtme Gümnaasium 7. klass 51
Maria Malk Virtsu Põhikool 8. klass 51
Kristjan Tooming Tamsalu Gümnaasium 7. klass 51
Jaanika Üprus Kuusalu Keskkool 6. klass 51
Kristin Rossmann Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 51
Tanel Tõemets Tõrva Gümnaasium 7. klass 51
Geio Vassila Krootuse Põhikool 8. klass 51
Jujura Gusarov Tartu Vene Lütseum 8. klass 51
Samson Magomedagajev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 51
Henry Jonas Narusberk Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 51
Annika Bunder Miina Härma Gümnaasium 7. klass 51
Edgar Selihov Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 51
Evgeni Beljaev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 51
Igor Stulov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 51
Tamara Bezljudova Tartu Vene Lütseum 7. klass 51
Tatjana Sergeeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 51
Anastassia Larina Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 51
Artemi Beljakov Tallinna Juudi Kool 7. klass 51
Jegor Barannikov Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 51
Karyna Kuljawova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 51
Anna Kilp Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 51
Anna Guseva Ahtme Gümnaasium 6. klass 51
Maksim Andrejev Tartu Vene Lütseum 6. klass 51
Vlad Rqzkov Null-kool 8. klass 51
Daniil Revjakin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 51
Rita Jevmenova Ahtme Gümnaasium 6. klass 51
Anja Iljina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 51
Nastja Davidova Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 51
Reelika Bilan Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 51
Aleksei Sotnichenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 51
Anton Strepetov Ahtme Gümnaasium 8. klass 51
Ken Rebane Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 51
Andra Braun Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 51
Keidi Leppik Tõrva Gümnaasium 7. klass 51
Siiri Heindla Tõstamaa Keskkool 6. klass 51
Markus Kivimagi Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 51
Kristel Zimmermann Tõrva Gümnaasium 8. klass 51
Janno Utrov Kiltsi Põhikool 8. klass 51
Karina Trofimova Ahtme Gümnaasium 6. klass 51
Oliver Vassiljev Kambja Põhikool 8. klass 51
Roland Rebane Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 51
Kaspar Kundla Tamsalu Gümnaasium 6. klass 51
Sergei Kuštšenko Tartu Vene Lütseum 8. klass 51
Igor Tammiste Kohtla Põhikool 8. klass 51
Sandra Palk Kambja Põhikool 8. klass 51
Sander Lüüs Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 51
Aleksandr Bobrov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 51
Jaana Niroda Kiltsi Põhikool 8. klass 51
Diana Halla Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 51
Kristin Suur Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 51
Rihard Simmer Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 51
Anette Sutt Miina Härma Gümnaasium 7. klass 51
Relle Zimmermann Kiili Gümnaasium 7. klass 51
Gerda Uutma Kuusalu Keskkool 6. klass 51
Raina Mikotalo Luunja Keskkool 8. klass 51
Victoria Vahur Kuusalu Keskkool 7. klass 51
Kertu Väikemaa Kiili Gümnaasium 6. klass 51
Stas Fadejev Tartu Vene Lütseum 6. klass 51
Julija Shnurova Ahtme Gümnaasium 7. klass 51
Kati Aavasalu Miina Härma Gümnaasium 7. klass 48
Mihhail Sokolov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 48
Timo Tori Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 48
Pilleriin Masing Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 48
Jekaterina Rarova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 48
Denis Leping Tartu Vene Lütseum 8. klass 48
Andre Monso Pärnu Vanalinna Põhikool 8. klass 48
Anna-Liisa Valdmann Kuusalu Keskkool 7. klass 48
Heiko Piirme Tõstamaa Keskkool 6. klass 48
Merilin Linsi Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 48
Birjo Rasmussen Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 48
Kert Vahisalu Tamsalu Gümnaasium 7. klass 48
Kelly Treu Kiili Gümnaasium 7. klass 48
Edgar Metsar Tõrva Gümnaasium 7. klass 48
Andres Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 7. klass 48
Taavi Reinike Viljandi Valuoja Põhikool 8. klass 48
Edgar Mironov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 48
Eleanora-Marianne Veber Kadrina Keskkool 8. klass 48
Enrico-Rene Einberg Kuusalu Keskkool 7. klass 48
Mark Doroshenko Ahtme Gümnaasium 7. klass 48
Caroliina Ladva Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 48
Keith Kukkela Miina Härma Gümnaasium 7. klass 48
Maido Maasepp Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 48
Gregor Põldvere Miina Härma Gümnaasium 7. klass 48
Risto Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 48
Anna Ermolina Ahtme Gümnaasium 6. klass 48
Ardo Laupa Kadrina Keskkool 8. klass 48
Jaak Lepik Tõrva Gümnaasium 6. klass 48
Gretli Särel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 48
Jaanika Viljaste Puhja Gümnaasium 6. klass 48
Lisett Lepiksaar Kadrina Keskkool 7. klass 48
Nikita Postoyalkin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 48
Anna Marin Mõttus Miina Härma Gümnaasium 7. klass 48
Liis Ehrlich Kambja Põhikool 8. klass 48
Andrei Matveev Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 48
Rainer Loik Kuusalu Keskkool 7. klass 48
Katrin Orumaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 48
Karel Külm Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 48
Martin Klaamas Kuusalu Keskkool 7. klass 48
Anja Altuhova Ahtme Gümnaasium 7. klass 48
Enely Lehtme Kadrina Keskkool 7. klass 48
Alice Lublo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 48
Rainer Metsküla Kohtla Põhikool 6. klass 48
Mihhail Brodski Kohtla Põhikool 6. klass 48
Ingmar Ignatenko Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 48
Triin Veli Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 48
Kristjan Seeme Krootuse Põhikool 7. klass 48
Kristel Valk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 48
Johannes Palo Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 48
Mary Lillemäe Tootsi Põhikool 8. klass 48
Carl Väljaäär Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 48
Matiias Ojaveski Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 48
August Reila Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 48
Inger-Liis Heinsoo Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 48
Angela Leht Voore Põhikool 8. klass 48
Karoli Loot Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 48
Kevin Baumann Kadrina Keskkool 7. klass 48
Karolin Tamm Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 48
Ragnar Suuster Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 48
Anett Padul Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 48
Marian Orav Tõrva Gümnaasium 7. klass 48
Leanika Vetka Kadrina Keskkool 7. klass 48
Sarah Maiberg Kuusalu Keskkool 6. klass 48
Silver Toom Pärnu Vanalinna Põhikool 8. klass 48
Mari-Liis Tsernant Miina Härma Gümnaasium 7. klass 48
Kristi Heinaste Kohtla Põhikool 8. klass 48
Jekaterina Fjodorova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 48
Julia Gusseva Tartu Vene Lütseum 7. klass 48
Alo Altement Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 48
Kristina Vinogradov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 48
Ivica Peterson Kambja Põhikool 8. klass 48
Kairit Lood Luunja Keskkool 8. klass 48
Martin Veimann Tõrva Gümnaasium 8. klass 48
Raigo Pank Virtsu Põhikool 8. klass 48
Maksim Zigailov Tartu Vene Lütseum 7. klass 48
Anette Steinberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 48
Valja Krjukva Lasnamäe Põhikool 6. klass 48
Liis Bergmann Null-kool 8. klass 48
Taivo Soobard Virtsu Põhikool 8. klass 48
Brenda Kukk Tõrva Gümnaasium 8. klass 48
Aleksei Lutkov Sillamäe Vanalinna Kool 7. klass 48
Karina Sedova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 48
Natalja Mehrengina Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 48
Aleksei Basalajev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 48
Ivan Rõbkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 48
Maksim Hazinski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 48
Jelizaveta Polititsenko Ahtme Gümnaasium 7. klass 48
Karli Alliku Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 48
Rita Mironova Ahtme Gümnaasium 8. klass 48
Vitja Kurasjev Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 48
Anna Lipskaja Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 48
Georg Korotkihh Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 48
Krista Girasimava Ahtme Gümnaasium 8. klass 48
Andrek Mikk Kiili Gümnaasium 7. klass 48
Artjom Russak Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 48
Sveta Kislitsina Tartu Vene Lütseum 7. klass 48
Aleksandr Nagibin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 48
Mered Kalinin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6. klass 48
Andrei Jasnev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 48
Veli Vaigur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 48
Eduard Junusov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 48
Kaarel Haavajõe Kadrina Keskkool 7. klass 48
Timo Tali Sõmeru Põhikool 7. klass 48
Carmen Rado Kadrina Keskkool 8. klass 48
Alisa Tsibar Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 48
Jaak Valdmann Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 48
Sandra Liis Hääl Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 48
Anette-Kristiin Olt Tamsalu Gümnaasium 7. klass 48
Anna A Andrejeva Tartu Vene Lütseum 8. klass 48
Artur Tarasevski Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 48
Keitti Kolesov Kuusalu Keskkool 7. klass 48
Nikita Pes Karjamaa Gümnaasium 7. klass 48
Veronika Marinova Tartu Vene Lütseum 8. klass 48
Katriin Põlluäär Puhja Gümnaasium 6. klass 48
Karina Brõnkina Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 48
Anastasia Bekasova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 48
Evelin Suvi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 48
Kristi Kuuspalu Kuusalu Keskkool 7. klass 48
Igor Bassov Tartu Vene Lütseum 8. klass 48
Henri Vaimla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 48
Asko Nuume Puhja Gümnaasium 6. klass 48
Valera Bavšin Lasnamäe Põhikool 6. klass 48
Carol Kivaste Puhja Gümnaasium 6. klass 48
Kersti Mölder Puhja Gümnaasium 6. klass 48
Ragnar Rohumae Kiili Gümnaasium 7. klass 48
Kreete Kokovkin Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 48
Edvin-Ander Timofejev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 48
Pavel Lavrov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 48
Katja Vahe Ahtme Gümnaasium 8. klass 48
Kelly Ilves Tõrva Gümnaasium 8. klass 48
Ruth Rehme Puhja Gümnaasium 6. klass 48
Casper Ottens Kiltsi Põhikool 7. klass 48
Aimar Kippus Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 48
Karin Lombiots Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 48
Ann Saskia Schütz Tõrva Gümnaasium 8. klass 48
Rainer Arak Kadrina Keskkool 8. klass 48
Kalju Lillepea Kadrina Keskkool 8. klass 48
Martin Piir Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7. klass 48
Veiko Sommer Tõstamaa Keskkool 9. klass 48
Veronika Aleksejeva Ahtme Gümnaasium 6. klass 48
Siim Vissak Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 48
Marti Mölder Tõstamaa Keskkool 9. klass 48
Andre Sokologorski Karjamaa Gümnaasium 7. klass 48
Slava Jorik Karjamaa Gümnaasium Täiskasvanu 48
Andrei Holtsman Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 48
Richard Esta Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 48
Vitali Jeltsov Ahtme Gümnaasium 6. klass 48
Deniss Pissarenko Keila Ühisgümnaasium 7. klass 48
Darja Krasnoumova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 48
Nikita Bogdanov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 48
Vlad Minakov Sillamäe Vanalinna Kool 8. klass 48
Kaire Kaljuveer Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 48
Lera Gerasin Lasnamäe Põhikool 6. klass 48
Anastassia Kaulkina Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 48
Arina Anistsenko Lasnamäe Põhikool 6. klass 48
Liis Leerima Tõstamaa Keskkool 9. klass 48
Ilja Lebedev Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 48
Dima Latisev Tartu Vene Lütseum 8. klass 48
Nastja Potapova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 48
Vadim Gomzjakov Lasnamäe Põhikool 6. klass 48
Sten Tammik Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 48
Andra Arumäe Kiltsi Põhikool 7. klass 48
Valera Randalainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 48
Siim Lomp Kiili Gümnaasium 6. klass 48
Karina Fomina Ehte Humanitaargümnaasium 6. klass 48
Bilkins Deniss Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 48
André Laanepõld Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 48
Raul Marjama Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 48
Johanna Linda Pihlak Kadrina Keskkool 8. klass 48
Merili Männilaan Virtsu Põhikool 6. klass 48
Hegne Kohjus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 45
Artur Belogorski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 45
Kessu Kindsigo Krootuse Põhikool 7. klass 45
Maksim Tkalitz Tartu Vene Lütseum 7. klass 45
Alar Tüvi Kuusalu Keskkool 6. klass 45
Elina Pisarenko Ehte Humanitaargümnaasium 6. klass 45
Daigi-Riin Pokbinder Krootuse Põhikool 6. klass 45
Jana Konovalova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 45
Aleksandr Cherenkov Tartu Vene Lütseum 8. klass 45
Jaana Kirss Voore Põhikool 8. klass 45
Kaidi Kaasik Luunja Keskkool 8. klass 45
Elena Borissov Kuusalu Keskkool 7. klass 45
Ingvar Osjamets Tartu Vene Lütseum 8. klass 45
Pille-Riin Kaljumägi Tootsi Põhikool 7. klass 45
Pain Int Tamsalu Gümnaasium 7. klass 45
Kristo Vinogradov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 45
Masha Stepanova Ahtme Gümnaasium 8. klass 45
Pille-Riin Raidma Kadrina Keskkool 7. klass 45
Valentin Agamalov Noarootsi Kool 7. klass 45
Cаша Кошелева Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 45
Maksimilian Korostyljov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 45
Mihhail Suvalov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 45
Julia Drondina Ahtme Gümnaasium 6. klass 45
Natawa Vasko Lasnamäe Põhikool 6. klass 45
Andrei Mozejev Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 45
Maksim Koval Karjamaa Gümnaasium 7. klass 45
Alina Kovaljova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 45
Maria Malqweva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 45
Pasha Belihh Ahtme Gümnaasium 8. klass 45
Jana Pronina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 45
Nikita Kotenko Lasnamäe Põhikool 6. klass 45
Nikita Kravtšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 45
Jana Puzina Tallinna Juudi Kool 6. klass 45
Jura Belov Tartu Vene Lütseum 8. klass 45
Deniss Stepanjuk Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 45
Kristiina Ivanova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 45
Liisi Kuusik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 45
Karl-Martin Peri Kadrina Keskkool 8. klass 45
Liis Unt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 45
Daniil Popov Ahtme Gümnaasium 8. klass 45
Natalja Baran Ahtme Gümnaasium 6. klass 45
Kärt Kaska Kiili Gümnaasium 6. klass 45
Kristiina Lemetti Miina Härma Gümnaasium 7. klass 45
Alari Tippi Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 45
Etliin Eding Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 45
Perli Raus Tamsalu Gümnaasium 7. klass 45
Mario Nurmis Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 45
Karli Säärits Voore Põhikool 8. klass 45
Kairi Tamsalu Luunja Keskkool 8. klass 45
Tuuli-Brit Vaga Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 45
Karmen Klaasen Kiili Gümnaasium 7. klass 45
Anni Pent Kiltsi Põhikool 7. klass 45
Stiven Arike Kiili Gümnaasium 6. klass 45
Silver Seene Krootuse Põhikool 7. klass 45
Kelly Rajamäe Noarootsi Kool 8. klass 45
Slaven Frolov Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 45
Karin Rosenberg Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 45
Aira Meier Tamsalu Gümnaasium 6. klass 45
Carol Jõesaar Tõrva Gümnaasium 6. klass 45
Kristin Jänes Tõrva Gümnaasium 6. klass 45
Rainer Kopli Kuusalu Keskkool 6. klass 45
Sirli Kikas Kiili Gümnaasium 7. klass 45
Kaarel Tipp Kadrina Keskkool 7. klass 45
Markus Ylikangas Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 45
Vladik Tsaregorodtsev Tartu Vene Lütseum 8. klass 45
Kairo Kukk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 45
Maksim Sukristik Ahtme Gümnaasium 6. klass 45
Andra Sööt Tõrva Gümnaasium 6. klass 45
Anneli Lanto Kadrina Keskkool 7. klass 45
Sander Kaljula Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 45
Viktor Kruglikov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 45
Ilma Tobro Puhja Gümnaasium 6. klass 45
Signe-Rita Lahe Kadrina Keskkool 7. klass 45
Martin Volt Tõrva Gümnaasium 8. klass 45
Christopher Läll Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 45
Gert Vigel Krootuse Põhikool 8. klass 45
Cäroly Ilves Tamsalu Gümnaasium 6. klass 42
Emily Baburenkova Lasnamäe Põhikool 6. klass 42
Aksana Kalashenka Ahtme Gümnaasium 7. klass 42
Kevin Hövelson Kiltsi Põhikool 8. klass 42
Braien Kasser Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 42
Nele Kõiv Luunja Keskkool 8. klass 42
Helen Mirt Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 42
Berit Põldoja Kiili Gümnaasium 7. klass 42
Jessika Buht Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 42
Martin Ugandu Pirita Majandusgümnaasium 7. klass 42
Kerlin Sepp Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 42
Triinu Parve Kuusalu Keskkool 6. klass 42
Vlada Safonova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 42
Jane Künnapuu Kambja Põhikool 8. klass 42
Vitalik Volotovski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 42
Cäroly Ristmägi Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 42
Anni Rätsep Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 42
Janika Vana Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 42
Kerli Suur Krootuse Põhikool 8. klass 42
Ats Villemson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 42
Roland Poom Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 42
Kristofer-Mark Trepp Kuusalu Keskkool 6. klass 42
Fredyke Toim Kiili Gümnaasium 6. klass 42
Karmen Visnapuu Kuusalu Keskkool 6. klass 42
Ly-Andra Pärnaste Tõstamaa Keskkool 9. klass 42
Hendrik Lindre Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 42
Elis Pihelpuu Tallinna Juudi Kool 6. klass 42
Kadi Lääts Tõrva Gümnaasium 6. klass 42
Artur Orlov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 42
Jarmo Puura Kiili Gümnaasium 6. klass 42
Anželika Babitševa Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 42
Grete-Liis Loog Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 42
Meri-Ly Sõitja Kiili Gümnaasium 7. klass 42
Küllike Kuber Kiili Gümnaasium 6. klass 42
Nataša Šironkina Ahtme Gümnaasium 8. klass 42
Veronika Smotrova Tartu Vene Lütseum 7. klass 42
Kirsi-Karoliine Järvis Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 42
Erlend Saks Krootuse Põhikool 8. klass 42
Riivo Ilisson Tõrva Gümnaasium 7. klass 42
Kaspar Puus Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 42
Roma Xorosavin Karjamaa Gümnaasium 7. klass 42
Kelly Glavina Tamsalu Gümnaasium 7. klass 42
Joosep Laev Virtsu Põhikool 7. klass 42
Lisette Lisette Tootsi Põhikool 6. klass 42
Karoliina Omuk Tõrva Gümnaasium 7. klass 42
Krislin Kivistik Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 42
Keil Ootsing Krootuse Põhikool 8. klass 42
Chris Jaagu Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 42
Janne Nurk Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 42
Grigori Sahharov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 42
Kadriann Kalamees Tõrva Gümnaasium 6. klass 42
Chris Vinkel Kuusalu Keskkool 6. klass 42
Nadežda Pritulina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 42
Kevin Kiil Kiili Gümnaasium 6. klass 42
Diana Šantarevitš Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 42
Jelizaveta Titova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 42
Sergei Aleksandrov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 42
Pavel Ustinov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 42
Andrei Minch Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 42
Samira Geidarova Ahtme Gümnaasium 7. klass 42
Mihhail Eršov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 42
Valeria Balotsenko Ahtme Gümnaasium 7. klass 42
Misa Statland Tallinna Juudi Kool 6. klass 42
Edgar Egers Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 42
Ilja Muromski Karjamaa Gümnaasium 7. klass 42
Indrek Tisler Luunja Keskkool 8. klass 42
Aljoša Korobov Ahtme Gümnaasium 8. klass 42
Luisa Harjak Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 42
Mark Kotelevskiy Tallinna Juudi Kool 6. klass 42
Jan Zabrodin Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 42
Pavel Tsistjakov Tallinna Juudi Kool 6. klass 42
Eve Engelbrecht Tõrva Gümnaasium 6. klass 42
Andrei Zahharenkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 42
Leon Shtroman Tartu Vene Lütseum 7. klass 42
Iskander Mursalov Tartu Vene Lütseum 8. klass 42
Mark Iljin Tallinna Juhkentali Gümnaasium 8. klass 42
Klaarika Kaat Tõrva Gümnaasium 8. klass 42
Aljona Komarova Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 42
Vlad Aljoshin Ahtme Gümnaasium 7. klass 42
Robert Matt Puhja Gümnaasium 6. klass 42
Egor Малечкин Ahtme Gümnaasium 8. klass 42
Jane Tagu Tõstamaa Keskkool 6. klass 42
Mari-Liis Palk Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 42
Jaana Aunapuu Kuusalu Keskkool 6. klass 42
Triin Vasemägi Kadrina Keskkool 8. klass 42
Rihard Paist Kiili Gümnaasium 7. klass 42
Christopher Lehe Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 42
Andree Laas Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 42
Karlhannes Ilisson Tõrva Gümnaasium 6. klass 42
Martin Vomm Ahtme Gümnaasium 8. klass 42
Laura Kotova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 42
Hristina Kornejeva Tartu Vene Lütseum 8. klass 42
Linda Tusti Miina Härma Gümnaasium 7. klass 42
Anna Boiko Ahtme Gümnaasium 7. klass 42
Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 6. klass 42
Merilin Sepandi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 42
Maksim Sokolovski Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 42
Nikolai Pleševenja Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 42
Angela Aasa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 42
Ken Vaide Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 42
Merike Burk Tamsalu Gümnaasium 7. klass 42
Lyna Tsvetkova Kadrina Keskkool 7. klass 42
Kelly-Krette Kase Luunja Keskkool 8. klass 42
Kelly Värva Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 42
Ege Pohlak Kiltsi Põhikool 8. klass 42
Teele Tahk Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 42
Karl Kaisel Virtsu Põhikool 7. klass 42
Andrei Sirootina Kadrina Keskkool 7. klass 42
Kristi Rikma Kuusalu Keskkool 6. klass 42
Alexandra Miho Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 42
Egglet Marton Kadrina Keskkool 7. klass 42
Liisi Raudsepp Pärnjõe Põhikool 7. klass 42
Felicia Palmsaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 42
Karina Suik Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 42
Anett Hallap Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 42
Teele Tammsaar Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 42
Karl Uibo Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 42
Helena Link Kuusalu Keskkool 6. klass 42
Oliver Puhlov Tõrva Gümnaasium 6. klass 42
Birgit Vahi Luunja Keskkool 8. klass 42
Maido Park Kadrina Keskkool 8. klass 42
Tuuli Merit Leiumaa Virtsu Põhikool 8. klass 42
Denis Zemski Tamsalu Gümnaasium 6. klass 42
Karmo Jaaska Puhja Gümnaasium 6. klass 42
Greete Getter Pilv Miina Härma Gümnaasium 7. klass 42
Aleksandra Zaskina Tartu Vene Lütseum 7. klass 42
Ljoša Лу,Tytw Lasnamäe Põhikool 6. klass 42
Kätlin-Carolin Noormägi Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 42
Eirik Teär Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 42
Olga Tarasovskaj Ahtme Gümnaasium 8. klass 42
Sasa Kamisev Tallinna Juudi Kool 7. klass 42
Eerik Tamm Kadrina Keskkool 7. klass 42
Gunnar Kutser Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 42
Sandra Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 42
Daniel Armand Tallinna Juudi Kool 7. klass 42
Maksim Sosnovski Ahtme Gümnaasium 6. klass 42
Andi Jaaska Krootuse Põhikool 8. klass 42
Elis Raudkett Mikitamäe Põhikool 8. klass 42
Aleksander Smirnov Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 42
Aire Randalu Kuusalu Keskkool 6. klass 42
Matthias Markus Tõrva Gümnaasium 7. klass 42
Egert Liias Kambja Põhikool 8. klass 42
H R Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 42
Ingrid Soomets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 42
Gerli Haavel Kuusalu Keskkool 7. klass 42
Merje Aavik Kambja Põhikool 8. klass 42
Kristel Meos Kadrina Keskkool 7. klass 42
Kristo Neerot Voore Põhikool 8. klass 42
Roland Lilleõis Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 42
Erik Belov Kiili Gümnaasium 7. klass 42
Karoliina Tisler Tõrva Gümnaasium 8. klass 42
Kati Viirna Tõstamaa Keskkool 8. klass 42
Taavi Tõnisson Tõrva Gümnaasium 8. klass 42
Johannes-Gristofer Tuule Pärnu Vanalinna Põhikool 8. klass 42
Kaisa Kivirand Kadrina Keskkool 7. klass 42
Margret Alttoa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 42
Martin Ivanov Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 42
Karl-Kristjan Kalmus Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 42
Christin Villmann Tamsalu Gümnaasium 7. klass 42
Mihkel Takk Tamsalu Gümnaasium 7. klass 42
Elissa Lehis Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 42
Daniel Gritsevdki Tallinna Juudi Kool 6. klass 42
Bogdan Stratko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 42
Carolin Kattel Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 42
Kristiina Lillakas Tootsi Põhikool 6. klass 42
Greete Härma Krootuse Põhikool 8. klass 42
Andree Horm Kuusalu Keskkool 6. klass 42
Maarja Press Tõstamaa Keskkool 9. klass 42
Monika Ojarand Krootuse Põhikool 7. klass 42
Martin Kütt Kadrina Keskkool 8. klass 42
Igor Kabatov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 42
Kardo Pink Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 42
Artjom Silman Ahtme Gümnaasium 7. klass 42
Mariliis Metsaveer Kuusalu Keskkool 6. klass 42
Silver Matvei Tõrva Gümnaasium 8. klass 42
Mark Korseikin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 39
Raiko Raud Kuusalu Keskkool 6. klass 39
Birgit Põder Kambja Põhikool 8. klass 39
Sasha Zakurdaev Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 39
Liisi Kuuusik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 39
Kätlin Tilga Tamsalu Gümnaasium 7. klass 39
Gerda Mõttus Kiili Gümnaasium 7. klass 39
Martin Nurmsalu Kadrina Keskkool 7. klass 39
Joosep Aedma Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 39
Karl Gudim Kuusalu Keskkool 6. klass 39
Kelly Valdna Kiili Gümnaasium 7. klass 39
Marit Lusti Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 39
Otto Keerberg Kiili Gümnaasium 7. klass 39
Artjom Melnikov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 39
Artur Järveküla Kiili Gümnaasium 7. klass 39
Laura Eiche Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6. klass 39
Denis Kotkas Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 39
Robert Sesmin Noarootsi Kool 7. klass 39
Marc Gusev Tallinna Juudi Kool 6. klass 39
Aq Mushroom Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 39
Kaupo Saarmann Tamsalu Gümnaasium 7. klass 39
Karina Korol Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 39
Elar Mitt Tootsi Põhikool 6. klass 39
Häli Siilbek Kambja Põhikool 8. klass 39
Mihkel Leib Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 39
Käts T Tõstamaa Keskkool 9. klass 39
Maarjan Rand Tõstamaa Keskkool 9. klass 39
Marleen Mihkelson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 39
Andres Pärn Pärnu Vanalinna Põhikool 8. klass 39
Kris Kärner Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 39
Olavi Margus Tõrva Gümnaasium 7. klass 39
Filipp Guivan Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 39
Caspar Koit Kadrina Keskkool 8. klass 39
Mati Pikki Kadrina Keskkool 7. klass 39
Koit Metsalu Tamsalu Gümnaasium 6. klass 39
Kirke Rajamets Tõrva Gümnaasium 8. klass 39
Martin Ausmees Tamsalu Gümnaasium 7. klass 39
Tõnu Tanel Noarootsi Kool 7. klass 39
Mario Piho Adavere Põhikool 8. klass 39
Ilja Semjonov Ahtme Gümnaasium 6. klass 39
Toomas Kiisla Tamsalu Gümnaasium 7. klass 39
Kevin Gustasson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 39
Ringo Kütt Kohtla Põhikool 6. klass 39
Keith-Jorven Kütsen Kiili Gümnaasium 7. klass 39
Risto Vänt Virtsu Põhikool 7. klass 39
Urmo Pink Virtsu Põhikool 6. klass 39
Siim Villako Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 39
Marko Heinpaju Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 39
Meelis Skeber Kuusalu Keskkool 6. klass 39
Dmitri Svorov Ahtme Gümnaasium 6. klass 39
Kristiina Tsebotkova Noarootsi Kool 8. klass 39
Arina Sigida Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 39
Katrin Saarep Tõrva Gümnaasium 7. klass 39
Ljona Lobanov Sillamäe Vanalinna Kool 6. klass 39
Martis Karon Krootuse Põhikool 6. klass 39
Liisa Hämäläinen Puhja Gümnaasium 6. klass 39
Taavi Jürinõmm Viljandi Valuoja Põhikool 8. klass 39
Karl Toomas Vana Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 39
Johanna Mäits Kadrina Keskkool 7. klass 39
Kristi Lootus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 39
Marina Salamova Ahtme Gümnaasium 7. klass 39
Aleksei Tverdohleb Tartu Vene Lütseum 7. klass 39
Ranel Rohtla Kadrina Keskkool 7. klass 39
Juri Fomin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 39
Kati Küngas Luunja Keskkool 8. klass 39
Robert Petrovitskii Ahtme Gümnaasium 6. klass 39
Aleksandra Tšmil Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 39
Maksim Kazajev Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 39
Merabi Nadvornõi Lasnamäe Põhikool 6. klass 39
Anna Mihailova Ahtme Gümnaasium 7. klass 39
Valeri Muhhametzjanov Ahtme Gümnaasium 6. klass 39
Kaspar Junolainen Kuusalu Keskkool 7. klass 39
Vladislav Turaskin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 39
Arina Budanova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 39
Karoliine Puusalu Tõrva Gümnaasium 7. klass 39
Maria Vasjukovi4 Tallinna Juudi Kool 6. klass 39
Dima Minakov Ahtme Gümnaasium 8. klass 39
Dmitri Kondratjev Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 39
Kristian Tuisk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 39
Kristina Sirjak Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 39
Madis Hiis Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 39
Valja Seina Ahtme Gümnaasium 8. klass 39
Jüri Käer Kiili Gümnaasium 6. klass 39
Irina Tištšenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 36
Kelly Arula Kadrina Keskkool 8. klass 36
Dzozef Lukasevith Lasnamäe Põhikool 8. klass 36
Vitalina Katsan Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 36
Sasa Generalov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 36
Igor Tsverkunov Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 36
Alisa Kalayian Ahtme Gümnaasium 6. klass 36
Andra Smirnov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 36
Kairo Parts Kiili Gümnaasium 6. klass 36
Nastja Sochka Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 36
Sasha Laada Ahtme Gümnaasium 7. klass 36
Jürgen Tammepärg Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 36
Merili Algo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 36
Kätlin Michelis Kiili Gümnaasium 7. klass 36
Lauris Lahtvee Krootuse Põhikool 8. klass 36
Karina Aleksejeva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 36
Johannes Luht Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 36
Julia Lebedeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 36
Stas Borodin Karjamaa Gümnaasium 7. klass 36
Tema Larin Karjamaa Gümnaasium 7. klass 36
Ilja Andrejev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 36
Alice Rehkli Tõrva Gümnaasium 7. klass 36
Rannar Park Tõrva Gümnaasium 7. klass 36
Tiia Kaare Kiili Gümnaasium 6. klass 36
Nils-Emil Lille Kadrina Keskkool 7. klass 36
Kelli Kallas Voore Põhikool 6. klass 36
Ave Tüür Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 36
Sirje Viilver Kadrina Keskkool 8. klass 36
Janno Jaanoja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 36
Raido Reeder Virtsu Põhikool 8. klass 36
Kaisa Annuk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 36
Rebeca Aaman Kadrina Keskkool 7. klass 36
Gerli Umal Virtsu Põhikool 7. klass 36
Loret Miidu Tõstamaa Keskkool 6. klass 36
Merlin Kalmus Tõrva Gümnaasium 7. klass 36
Nikolai Senin Kadrina Keskkool 7. klass 36
Janar Laur Kiltsi Põhikool 8. klass 36
Nadja Svõrjova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 36
Daisy Uue Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 36
German Orlov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 36
Richard Toome Ahtme Gümnaasium 6. klass 36
Anastassia Volina Ahtme Gümnaasium 8. klass 36
Andrei Orlov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 36
Dima Kutsarev Tartu Vene Lütseum 6. klass 36
Jevgenia Korshunova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 36
Anneli Maiste Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 36
Laura-Liis Piigert Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 36
Erika Kiisvek Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 36
Aljona Vdonina Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 36
Alina Haljaste Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 36
Steven Lübek Kiili Gümnaasium 7. klass 36
Kärolyn Mikk Kiili Gümnaasium 6. klass 36
Viktoria Õhtu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 36
Lisette Lillemäe Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 36
Kimberly Maaniit Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 36
Lauri Luik Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 36
Triinu Olmre Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 36
Tõnis Soovik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 36
Renita Leiger Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 36
Anette-Maria Kõmmus Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 36
Birgit Talton Kadrina Keskkool 7. klass 36
Marelle Raud Voore Põhikool 8. klass 36
Mari-Liis Viisma Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 36
Helen Rand Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 36
Markus Pärtel Pärnu Vanalinna Põhikool 8. klass 36
Sven Subbe Noarootsi Kool 7. klass 36
Grete Uudeküll Tamsalu Gümnaasium 7. klass 36
Betty Sims Krootuse Põhikool 8. klass 36
Robert Kiirkivi Kadrina Keskkool 8. klass 36
Karen Larkina Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 36
Karmo Kalamäe Kadrina Keskkool 8. klass 36
Martin Paas Luunja Keskkool 8. klass 36
Riivo Rohi Kiili Gümnaasium 7. klass 36
Joel Viskov Tõrva Gümnaasium 6. klass 36
Kaisa Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 36
Katre Lehtpuu Kiili Gümnaasium 6. klass 36
Marit Martin Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 36
Johannes Kollist Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 36
Henry Suits Luunja Keskkool 8. klass 36
Kristo Uljak Mikitamäe Põhikool 8. klass 36
Lorena Raid Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 36
Esko Kammori Ahtme Gümnaasium 7. klass 36
Diana Rõnkevits Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 36
Stevert Lehtsaar Tõrva Gümnaasium 6. klass 36
Gerly Kivisto Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 36
Martin Saul Tamsalu Gümnaasium 7. klass 36
Ruslan Kalnin Ahtme Gümnaasium 8. klass 36
Ignas Koit Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 36
Aleksandr Hlobostin Ahtme Gümnaasium 6. klass 36
Jelizaveta Škelja Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 36
Maria Stepanova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 36
Karl-Gustav Nagel Kadrina Keskkool 8. klass 36
Dmitri Smorgevski Ahtme Gümnaasium 6. klass 36
Martin Juhanson Ahtme Gümnaasium 6. klass 36
Tanja Rad4Enko Lasnamäe Põhikool 6. klass 36
Veronika Matrosova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 36
Vladislav Zõrjanov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 36
Kert Kevin Lissmann Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 36
Anna Saukas Kiili Gümnaasium 7. klass 36
Lika Galkina Ahtme Gümnaasium 8. klass 36
Cammii Kruusementt Kuusalu Keskkool 6. klass 36
Vanja Rementsov Tartu Vene Lütseum 8. klass 36
Marko Otsus Kiili Gümnaasium 6. klass 36
Kristina Burlaka Tartu Vene Lütseum 8. klass 36
Julia Vorobjova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 36
Martin Theo Malk Virtsu Põhikool 6. klass 36
Elina Vassiljeva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 36
Snezana Prohhozai Tartu Vene Lütseum 8. klass 36
Arles Berg Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 36
Janar Sõmerik Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 36
Noomi Kams Kadrina Keskkool 7. klass 36
Tauno Otti Tõrva Gümnaasium 8. klass 36
Romet Piller Tõrva Gümnaasium 7. klass 36
Kerli Plado Krootuse Põhikool 7. klass 36
Michael Jeffrey Lust Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 36
Kätriin Kruusaauk Voore Põhikool 6. klass 36
Erik Medzidov Tamsalu Gümnaasium 7. klass 36
Daniel Sallo Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 36
Roland Joao Tõstamaa Keskkool 7. klass 36
Ilja Filippov Tartu Vene Lütseum 8. klass 36
Kristjan Kullerkupp Tõstamaa Keskkool 8. klass 36
Arles Leetmaa Tõstamaa Keskkool 8. klass 36
Andre Koor Kambja Põhikool 8. klass 36
Urmas Paju Tamsalu Gümnaasium 7. klass 36
Oskar Vaaramaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 36
Kathariina Erstu Kambja Põhikool 8. klass 36
Merje Teer Tamsalu Gümnaasium 7. klass 36
Laura Luhamägi Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 36
Endrik Põldsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 36
Ivonne Tomson Tõrva Gümnaasium 8. klass 36
Georgi Ostapenko Ahtme Gümnaasium 6. klass 36
Christopher Paul Kuusalu Keskkool 7. klass 36
Kati Aunpuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 36
Madli Reesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 36
Kristin Kaha Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 36
Jevgeni Hamidzanov Kiltsi Põhikool 7. klass 36
Reiko Gregor Ruuda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7. klass 36
Kalli Alev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 36
Jens Udras Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 36
Kristi Küber Tõrva Gümnaasium 8. klass 36
Dima Melnikov Ahtme Gümnaasium 8. klass 36
Ilmar Raud Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 36
Kaspar Haavajõe Kadrina Keskkool 7. klass 36
Pawa Bondarenko Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 36
Liina Tennosaar Tõrva Gümnaasium 7. klass 36
Kristina Peegel Virtsu Põhikool 8. klass 36
Indrek Kadak Tõrva Gümnaasium 8. klass 36
Kristi Jaama Tõrva Gümnaasium 8. klass 36
Kätlin Suitsik Adavere Põhikool 8. klass 36
Nele Tomson Tõrva Gümnaasium 7. klass 36
Karolin Salmus Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 36
Tuuli Vill Kadrina Keskkool 7. klass 36
Renata Lopetaite Kadrina Keskkool 8. klass 36
Sandra Peegel Virtsu Põhikool 7. klass 36
Daniil Lõssenko Tallinna Juudi Kool 7. klass 36
Sandra Braun Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 36
Ingvar Kalbach Tõstamaa Keskkool 7. klass 36
Rasmus Talvik Kadrina Keskkool 8. klass 36
Pede Pede Tõstamaa Keskkool 6. klass 36
Anton Voronov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 36
Kaupo Klemmer Tootsi Põhikool 6. klass 36
Ingmar Juurik Tõstamaa Keskkool 8. klass 36
Elen Tumanovis Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 33
Kerli Salu Kambja Põhikool 8. klass 33
Jüri Ivask Tootsi Põhikool 6. klass 33
Silver Kullerkupp Kadrina Keskkool 7. klass 33
Kristen Sala Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 33
Egor Belohh Ahtme Gümnaasium 6. klass 33
Henris Kuusalu Keskkool 6. klass 33
Ardo Sireli Tõstamaa Keskkool 9. klass 33
Lillerine Lille Tõstamaa Keskkool 7. klass 33
Diana Appel Kadrina Keskkool 8. klass 33
Romet Kirsch Kadrina Keskkool 7. klass 33
Brain Nordström Tootsi Põhikool 6. klass 33
Kerttu Leimann Tamsalu Gümnaasium 6. klass 33
Karmen Sõerd Tõstamaa Keskkool 8. klass 33
William Madisson Kuusalu Keskkool 6. klass 33
Marge Rand Kadrina Keskkool 7. klass 33
Martin Kais Virtsu Põhikool 7. klass 33
Maksim Vasiljuk Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 33
Maive Padrik Tõrva Gümnaasium 8. klass 33
Stas Iljin Lasnamäe Põhikool 8. klass 33
Gretel Siida Kiili Gümnaasium 6. klass 33
Janelle Jürikivi Kuusalu Keskkool 6. klass 33
Kati-Karolin Prangli Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 33
Vladislav Zujev Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 33
Juku Teetlok Kadrina Keskkool 8. klass 33
Marily Lumiste Kuusalu Keskkool 6. klass 33
Brigita Sillaots Tõrva Gümnaasium 8. klass 33
Kätlin Pillart Kuusalu Keskkool 6. klass 33
Tobi Sikk Tõstamaa Keskkool 8. klass 33
Karl-Henri Akimov Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 33
Annabel Lillo Miina Härma Gümnaasium 7. klass 33
Kersti Liiva Tamsalu Gümnaasium 7. klass 33
Roland Märjamaa Kuusalu Keskkool 7. klass 33
Sirl Sepp Kuusalu Keskkool 6. klass 33
Valera Gerts Tartu Vene Lütseum 8. klass 33
Meryl Komp Kadrina Keskkool 7. klass 33
Sergei Poljanski Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 33
Raimond Juhanson Pärnjõe Põhikool 7. klass 33
Tarvo Kivisilla Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 33
Kristo Freienthal Tamsalu Gümnaasium 6. klass 33
Hedvig Hedvig Saare Krootuse Põhikool 8. klass 33
Ann-Marii Palang Kadrina Keskkool 7. klass 33
Kätlin Sagim Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 33
Faina Osokina Lasnamäe Põhikool 7. klass 33
Alina Razina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 33
Alina Pašina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 33
Egor Monogarov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 33
Andres Lehesalu Tartu Vene Lütseum 8. klass 33
Artjom Njumanen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 33
Artur Morjakov Tartu Vene Lütseum 8. klass 33
Susanna Sepp Ahtme Gümnaasium 8. klass 33
Merily Roosmets Kadrina Keskkool 7. klass 33
Arina Bolotskihh Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 33
Natalja Laanet Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 33
Roman Klopov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 33
Roman Panov Tartu Vene Lütseum 8. klass 33
Diana Ostapenko Karjamaa Gümnaasium 7. klass 33
Deniss Duda Ahtme Gümnaasium 6. klass 33
Artur Sabunov Ahtme Gümnaasium 7. klass 33
Annabel Kruusakivi Kuusalu Keskkool 6. klass 33
Triinu Tomingas Kuusalu Keskkool 7. klass 33
Mark Jakkimainen Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 33
Dima Olhovikov Tartu Vene Lütseum 8. klass 33
Andrei 4Embulatov Lasnamäe Põhikool 8. klass 33
Maksim Turko Tartu Vene Lütseum 8. klass 33
Ksenia Bitjutskaja Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 33
Dima Polisuk Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 33
Oleg Tusin Luunja Keskkool 8. klass 33
Roman Kurtšanov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass 33
Ivan Šõk Ehte Humanitaargümnaasium 6. klass 33
Kristjan Laurend Kuusalu Keskkool 6. klass 33
Rauno Merila Pärnu Vanalinna Põhikool 8. klass 33
Andrei Barabolja Lasnamäe Põhikool 6. klass 33
Kristina Kaljakina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 33
Hardy Suits Luunja Keskkool 8. klass 33
Nikita Luzgin Tartu Vene Lütseum 8. klass 33
Regina Lahe Kiili Gümnaasium 7. klass 33
Targo Torn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 30
Mihkel Alasi Tõstamaa Keskkool 9. klass 30
Artur Kulik Tartu Vene Lütseum 7. klass 30
Rene Vessmann Tamsalu Gümnaasium 7. klass 30
Meriliis Ojala Kadrina Keskkool 7. klass 30
Inna Leppik Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 30
Mery-Liis Kolbak Kiili Gümnaasium 7. klass 30
Maarja Lipp Kiili Gümnaasium 6. klass 30
Alex Semjonov Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 30
Mihhkel Velbaum Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 30
Vika Bolisedonova Lasnamäe Põhikool 8. klass 30
Vladislav Laumets Tartu Vene Lütseum 7. klass 30
Karina Baskova Lasnamäe Põhikool 6. klass 30
Janno Pavlov Tõstamaa Keskkool 6. klass 30
Jonathan Simson Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 30
Anton Sheng Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 30
Mihkel Kaarov Krootuse Põhikool 8. klass 30
Zenja Kutkin Tartu Vene Lütseum 8. klass 30
Allan Sakala Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 30
Raivo Maripuu Kiili Gümnaasium 6. klass 30
Nastja Nazarenko Ahtme Gümnaasium 8. klass 30
Viktoria Trelina Ahtme Gümnaasium 6. klass 30
Birgit Neeme Tamsalu Gümnaasium 7. klass 30
Kaspar Kuusmann Kohtla Põhikool 8. klass 30
David Zingerman Tallinna Juudi Kool 7. klass 30
Kristjan Ojasaar Kiili Gümnaasium 6. klass 30
Dagne Pihel Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 30
Roman Danilov Ahtme Gümnaasium 6. klass 30
Külliki Ander Voore Põhikool 8. klass 30
Laura Martin Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 30
Urmet Kaur Voore Põhikool 6. klass 30
Viktorija Protassova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 30
Sten Erm Kohtla Põhikool 8. klass 30
Getter Paatsi Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 30
Anastassia Zabarina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 30
Janete Meos Luunja Keskkool 8. klass 30
Juhan Possul Kadrina Keskkool 8. klass 30
Helemai Valge Kadrina Keskkool 8. klass 30
Taaniel Knuut Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 30
Kermo Kurvits Pärnjõe Põhikool 7. klass 30
Kairit Rosenberg Krootuse Põhikool 6. klass 30
Reelika Kukk Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 30
Veronika Saibak Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 30
Egle Pallas Kiili Gümnaasium 7. klass 30
Angelina Jevdokimenkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 30
Martti Maasik Tõrva Gümnaasium 7. klass 30
Maico Eensalu Tõstamaa Keskkool 9. klass 30
Maris Kaimak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 30
Haron Sepper Kiili Gümnaasium 6. klass 30
Kristjan Niibon Noarootsi Kool 8. klass 30
Kristina Sundejeva Kadrina Keskkool 8. klass 30
Rauno Reimund Tõrva Gümnaasium 6. klass 30
Karolina Orav Kadrina Keskkool 7. klass 30
Jura Poljakov Tartu Vene Lütseum 7. klass 30
Gustav Tomingas Noarootsi Kool 8. klass 30
Indra Põhjala Tamsalu Gümnaasium 7. klass 30
Gert Metsküla Kadrina Keskkool 7. klass 30
Oliver Õun Pärnu Vanalinna Põhikool 8. klass 30
Heidy Miir Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 30
Maksim Regntov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 30
Kertu Tapp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 30
Karl Karpov Tõrva Gümnaasium 6. klass 30
Mikk Rooden Kohtla Põhikool 8. klass 30
Sandra Lohk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 30
Kaile Vahtmeister Tõstamaa Keskkool 6. klass 30
Teet K4d4k Kambja Põhikool 8. klass 30
Erkki Tuule Krootuse Põhikool 8. klass 30
Sandra Audova Miina Härma Gümnaasium 7. klass 30
Sander Roosa Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 30
Merike Järvamägi Tamsalu Gümnaasium 7. klass 30
Jan Erk Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 30
Karel Hiius Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 30
Kael Kirjak Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 30
Fred Niilus Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 30
Richard Bossenko Miina Härma Gümnaasium 7. klass 30
Julian Krivolessov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 30
Johani Kuivonen Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 30
Frank Westholm Kiili Gümnaasium 7. klass 30
Ave Alas Kadrina Keskkool 7. klass 30
Gert Kaso Kadrina Keskkool 8. klass 30
Rauno Otti Tõrva Gümnaasium 8. klass 30
Ivan Fiškov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 30
The Mehike Puhja Gümnaasium 6. klass 30
Allan Laansalu Tamsalu Gümnaasium 7. klass 30
Valera Taljts Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass 30
Anette Haidak Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 30
Kita Kiisküla Kiltsi Põhikool 6. klass 30
Katja Hodanjonok Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 30
Kristen Krihvel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 30
Liina Raavik Tõstamaa Keskkool 9. klass 30
Kermon Kopli Puhja Gümnaasium 6. klass 30
Teele Sein Kiltsi Põhikool 8. klass 30
Kadri Kiisk Tõstamaa Keskkool 8. klass 30
Kristiina Pleskovskaja Tartu Vene Lütseum 8. klass 30
Renno Köönverk Kiili Gümnaasium 6. klass 30
Triin Nigol Kadrina Keskkool 7. klass 30
Tõnis Pärn Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 30
Heleene Mäe Kadrina Keskkool 8. klass 30
Juss Vahar Tõrva Gümnaasium 8. klass 30
Evgenia Savrutskaja Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 30
Juri Podlobošnikov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 30
Kertu Koidu Tõstamaa Keskkool 7. klass 30
Samelia Knäzeva Virtsu Põhikool 7. klass 30
Andrei Ignasev Tartu Vene Lütseum 7. klass 30
Raiko Porval Kadrina Keskkool 8. klass 30
Mari Avamere Kiili Gümnaasium 7. klass 30
Cetlin Keskküla Miina Härma Gümnaasium 7. klass 30
Pr. Oud. Puhja Gümnaasium 6. klass 30
Lisete Laisaar Kadrina Keskkool 8. klass 30
Mihkel Roosa Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 30
Lilian Valge Kadrina Keskkool 7. klass 30
Ragnar Rohtla Kadrina Keskkool 8. klass 30
Merilin Pross Voore Põhikool 8. klass 30
Helery Põllumägi Kiili Gümnaasium 7. klass 30
Kelly Viks Tõrva Gümnaasium 8. klass 27
Iren Petrovskaja Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 27
Rait Palo Krootuse Põhikool 7. klass 27
Mariliis Tiiter Kadrina Keskkool 8. klass 27
Adelina Kulkova Kohtla Põhikool 6. klass 27
Riin Pajumets Kuusalu Keskkool 6. klass 27
Andres Artsimovitsus Ahtme Gümnaasium 7. klass 27
Denis Smeljov Lasnamäe Põhikool 8. klass 27
Aljona Veizer Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 27
Randel Rebane Tõrva Gümnaasium 6. klass 27
Mawenjka Starokadomskaya Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 27
Mare Vahtre Tõrva Gümnaasium 7. klass 27
Angelika Jansons Adavere Põhikool 8. klass 27
Hegle-Maris Veeremaa Tamsalu Gümnaasium 6. klass 27
Tauri Eskla Kuusalu Keskkool 7. klass 27
Tiffany Kruuse Noarootsi Kool 7. klass 27
Martin Tätte Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 27
Dima Solovjov Tartu Vene Lütseum 7. klass 27
Aigar Sander Puhja Gümnaasium 6. klass 27
Marks Daniilov Kiltsi Põhikool 7. klass 27
Kaisa Elbrecht Tõrva Gümnaasium 7. klass 27
Silver Ernesaks Kuusalu Keskkool 6. klass 27
Aaro Videvik Tõstamaa Keskkool 8. klass 27
Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 6. klass 27
Janar Arro Noarootsi Kool 8. klass 27
Dmitry Kolokolnikov Lasnamäe Põhikool 8. klass 27
Vlad Duskin Tartu Vene Lütseum 8. klass 27
Mariliis Karell Kadrina Keskkool 7. klass 27
Mattias Liiv Kiili Gümnaasium 6. klass 27
Maigi-Ly Kõll Kambja Põhikool 8. klass 27
Gerli Virves Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 27
Anton Jevglevski Tallinna Juudi Kool 7. klass 27
Pasha Mihhailov Ahtme Gümnaasium 7. klass 27
Kristjan-Eke Käärdi Kiili Gümnaasium 6. klass 27
Keit Umda Noarootsi Kool 8. klass 27
Leenu Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 27
Kevin Sinijärv Tamsalu Gümnaasium 6. klass 27
Kaspar Kivistu Kiltsi Põhikool 8. klass 27
Brenda Säinast Kiili Gümnaasium 7. klass 27
Kaur-Joosep Lomp Tõstamaa Keskkool 9. klass 27
Kauri Hedtrits Tõrva Gümnaasium 7. klass 27
Sten Zeider Kiili Gümnaasium 6. klass 24
Aiki Ei Ütle Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 24
Grete Vasar Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Ronja Liis Tamm Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 24
Carmen Kikerpill Kadrina Keskkool 8. klass 24
Tarmo Adilhanov Kohtla Põhikool 6. klass 24
Rauno Klee Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Andrei Mirontsuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 24
Andre Lumiste Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Raivi Võlumägi Kuusalu Keskkool 6. klass 24
Ardi Kala Tõrva Gümnaasium 8. klass 24
Rasmus Jootma Kuusalu Keskkool 7. klass 24
Alina Zabrodina Karjamaa Gümnaasium 7. klass 24
Danel Adra Tori Põhikool 8. klass 24
Argo Elken Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 24
Jaanika Odes Tõstamaa Keskkool 6. klass 24
Alina Gritsai Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8. klass 24
Kristel Steinberg Tamsalu Gümnaasium 6. klass 24
Mirell Luik Tõrva Gümnaasium 6. klass 24
Getlin Maruse Tõstamaa Keskkool 8. klass 24
Gertu Pabbo Tõrva Gümnaasium 7. klass 24
Anne Rudnitski Tõstamaa Keskkool 7. klass 24
Vladislav Polomoshnov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 24
Kristin Mõts Tõrva Gümnaasium 7. klass 24
Sasa Semjonov Keila Ühisgümnaasium 7. klass 24
Arthur Niin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Anneli Roopa Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 24
Madis Mets Kadrina Keskkool 7. klass 24
Agnes Pähna Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Johanna Sinik Tamsalu Gümnaasium 7. klass 24
Gloria Türkei Kohtla Põhikool 8. klass 24
Kristo Kivi Tõrva Gümnaasium 7. klass 24
Agnes Kirss Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 24
Joonas Kikerpill Kadrina Keskkool 7. klass 24
Kristofer Pavlov Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 24
Melissa Ploom Tõrva Gümnaasium 7. klass 24
Virve Gutkina Karjamaa Gümnaasium 7. klass 24
Triin Tugim Tõstamaa Keskkool 7. klass 24
Elisabeth Kiiver Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Raili Toomejõe Kuusalu Keskkool 6. klass 24
Kristiina Kimmel Mikitamäe Põhikool 8. klass 24
Kenneth Tutt Kiili Gümnaasium 6. klass 24
Tarvo Altmäe Voore Põhikool 8. klass 24
Mari Pea Virtsu Põhikool 7. klass 24
Aleksander Kartau Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 24
Kristjan Kängsepp Kohtla Põhikool 6. klass 24
Rain Allese Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 24
Johannes Vask Tamsalu Gümnaasium 7. klass 24
Ioanna Volkova Tallinna Juudi Kool 6. klass 24
Meriliis Raidma Kiili Gümnaasium 7. klass 24
Astra Sild Kadrina Keskkool 7. klass 24
Laura Sekk Kohtla Põhikool 6. klass 24
Maris Matikainen Kadrina Keskkool 8. klass 24
Egle Valk Tamsalu Gümnaasium 7. klass 24
Allar Martson Tõstamaa Keskkool 6. klass 24
Jagnar Lepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 24
Gerda Reeder Virtsu Põhikool 6. klass 24
Rauno Matvejev Tamsalu Gümnaasium 6. klass 24
Katariina Pertel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 24
Krislin Kasemets Tõstamaa Keskkool 6. klass 24
Pavel Galkan Tartu Vene Lütseum 7. klass 21
Anatoli Larionov Kiltsi Põhikool 7. klass 21
Jevgeni Kuznetsov Ahtme Gümnaasium 7. klass 21
Toni Heiskonen Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 21
Kaarel Almosen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 21
Kristina Juhkum Tartu Vene Lütseum 8. klass 21
Elis Juurmann Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 21
Raul Lepaste Luunja Keskkool 8. klass 21
Erki Turu Kadrina Keskkool 7. klass 21
Caisy Sutt Tõstamaa Keskkool 8. klass 21
Edgar Peepmaa Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 21
Kevin Sults Tõrva Gümnaasium 6. klass 21
Amor Loune Tamsalu Gümnaasium 7. klass 21
Rivo Mururmägi Adavere Põhikool 8. klass 21
Jarko Pähn Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 21
Keijo Koor Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 21
Moonika Saska Adavere Põhikool 8. klass 21
Kardo Malva Tamsalu Gümnaasium 6. klass 21
Must-Valge Valge-Must Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 21
Nataša Latõševa Lasnamäe Põhikool 8. klass 21
Kert Saal Kuusalu Keskkool 6. klass 21
Sveta Novi4Kova Lasnamäe Põhikool 8. klass 21
Agnes Rüüsak Tõrva Gümnaasium 8. klass 21
Sergei Jegorov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 21
Marleen Rehepapp Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 21
Ester Kängsepp Kohtla Põhikool 8. klass 21
Kaido Tähe Virtsu Põhikool 7. klass 21
Mattias Aksli Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 21
Jüri Obrizan Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 21
Kristjan Tõnissaar Pärnjõe Põhikool 7. klass 21
Merilin Kaasik Kadrina Keskkool 7. klass 21
Kaspar Saar Tamsalu Gümnaasium 7. klass 21
Grete Savi Tõrva Gümnaasium 7. klass 18
Raimo Ross Kiili Gümnaasium 7. klass 18
Aigi Adamson Tõrva Gümnaasium 7. klass 18
Eilika Lahe Kadrina Keskkool 7. klass 18
Even Baumann Kadrina Keskkool 7. klass 18
Stanislav Polkovnikov Ahtme Gümnaasium 6. klass 18
Priit Kuzmin Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Richard Veeväli Tõstamaa Keskkool 6. klass 18
Kostja Ksjonzik Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 18
Helena Vahar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Gert Kandelin Tõstamaa Keskkool 7. klass 18
Karel Kuutma Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Sander Laur Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Heino Laurits Virtsu Põhikool 7. klass 18
Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 6. klass 18
Kerli Parind Krootuse Põhikool 6. klass 18
Daniil Bogdanov Tartu Vene Lütseum 7. klass 18
Triinu Koppel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 18
Ott Liivaru Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Raili Laanemets Kohtla Põhikool 6. klass 18
Dron Xz Lasnamäe Põhikool 6. klass 18
Kalle Padar Luunja Keskkool 8. klass 18
Olga Erm Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 18
Egle Merilo Tamsalu Gümnaasium 7. klass 18
Cawa Хомчик Karjamaa Gümnaasium 7. klass 18
Sofja Zaitseva Ahtme Gümnaasium 7. klass 15
Jevgeni Avramchuk Tartu Vene Lütseum 7. klass 15
Olga Smirnova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 15
Andrus Sibul Tartu Kommertsgümnaasium 8. klass 15
Ats Uhek Tõrva Gümnaasium 8. klass 15
Vitalii Maraev Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Tanel Sokolov Tamsalu Gümnaasium 6. klass 15
Urmas Aamann Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 15
Oleg Tolstenjov Ahtme Gümnaasium 8. klass 15
Maksim Korobov Lasnamäe Põhikool 8. klass 15
Aleksandr Ivanov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 12
Kaidi Steinfeld Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Kristiina Kullerkupp Tõstamaa Keskkool 8. klass 12
Eliise Palk Tõrva Gümnaasium 7. klass 12
Karin Tivik Tootsi Põhikool 6. klass 12
Samuel Allikas Tõstamaa Keskkool 9. klass 12
Inga Iljina Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Martin Käi Tamsalu Gümnaasium 6. klass 12
Ken Heamets Tõstamaa Keskkool 8. klass 9
Hendrik Kalvet Tamsalu Gümnaasium 7. klass 9
Tanel Nigul Kiili Gümnaasium 7. klass 9
Magnus Kebuse Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 6
Dima Jerjomin Tamsalu Gümnaasium 7. klass 6
Gerli Jüriado Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 6