Kobras 2009

Juuniorid

Lõppvooru kutsutakse 23 õpilast, osavõtjaid kokku 1158.

Nimi Kool Klass Punkte
Sergei Jakovlev Tartu Vene Lütseum 10. klass 180 kutsutud lõppvooru
Anna Bugajova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 180 kutsutud lõppvooru
Roland Plaum Tapa Gümnaasium 10. klass 180 kutsutud lõppvooru
Lera Loginova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 174 kutsutud lõppvooru
Mark Tsubarov Tartu Vene Lütseum 9. klass 174 kutsutud lõppvooru
Yura Leshenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 174 kutsutud lõppvooru
Maria Buhharova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 174 kutsutud lõppvooru
Sander Tars Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 174 kutsutud lõppvooru
Max Miruskov Tartu Vene Lütseum 9. klass 168 kutsutud lõppvooru
Aleksandr Brukvin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 168 kutsutud lõppvooru
Aleksandra Tšitšerina Tallinna Juhkentali Gümnaasium 9. klass 168 kutsutud lõppvooru
Angelina Golubtsova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 168 kutsutud lõppvooru
Saša Budarina Tallinna Juhkentali Gümnaasium 9. klass 168 kutsutud lõppvooru
Roma Dmitritsenko Tartu Vene Lütseum 9. klass 168 kutsutud lõppvooru
Alex Krug Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 168 kutsutud lõppvooru
Kirill Gratsov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 168 kutsutud lõppvooru
Lauri Uusmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 168 kutsutud lõppvooru
Mart Remmelkoor Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 168 kutsutud lõppvooru
Andre Remsel Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 168 kutsutud lõppvooru
Alyona Vershinina Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 168 kutsutud lõppvooru
Mark Semjonov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 168 kutsutud lõppvooru
Andrei Lvov Tallinna Juhkentali Gümnaasium 9. klass 168 kutsutud lõppvooru
Jörgen Jõgiste Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 166 kutsutud lõppvooru
Maksim Babjak Tartu Vene Lütseum 9. klass 162
David Sednev Narva Soldino Gümnaasium 7. klass 162
Eneli Härma Puhja Gümnaasium 10. klass 162
Kea Karja Puhja Gümnaasium 10. klass 162
Lena Shestakova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 162
Vitali Remets Tartu Vene Lütseum 9. klass 158
Karl Jõgi Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 158
Agur-Andri Tarmo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 156
Dimka Esimbekov Tartu Vene Lütseum 9. klass 156
Nikita Ivanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 156
Vitali Maksimov Tartu Vene Lütseum 10. klass 156
Kristen Luik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 156
Ljuba Prosha Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 156
Ants-Oskar Mäesalu C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 9. klass 156
Jekaterina Laar Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 156
Yura Averjanov Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 156
Lexa Borissenko Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 156
Ksenia Popova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 156
Max Gorkunov Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 156
Gutnar Leede Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 156
Tõnis Laasfeld Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 156
Marten Muru Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 156
Kadri Raag Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 156
Mihkel Kivisild Tapa Gümnaasium 10. klass 156
Andrei Tehnikov Tartu Vene Lütseum 9. klass 156
Ann Põlluäär Puhja Gümnaasium 10. klass 156
Elton Lauring Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 156
Aleksei Haabmets Tartu Vene Lütseum 9. klass 156
Alina Shatrova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 156
Alexander Varuschenkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 156
Timmu Tollimägi Kambja Põhikool 9. klass 154
Hendrik Tammekivi Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 154
Liisa-Henriette Allikas Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 154
Mikk Pärg Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 154
Aleksandr Bedereu Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 154
Mery Rosenberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 152
Ilja Lobanov Tallinna Juhkentali Gümnaasium 9. klass 150
Elvika Simtsera Tallinna 53. Keskkool 9. klass 150
Anti Haugas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 150
Veronika Pagodina Tartu Vene Lütseum 10. klass 150
Anastassia Kuptsova Karjamaa Gümnaasium 10. klass 150
Oleg Žuravljov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 150
Martin Pihooja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 150
Kristina Mais Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 150
Anton Zurov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 150
Kirill Ivanov Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 150
Sandra Vorobjovski Puhja Gümnaasium 10. klass 150
Taavi Kappak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 150
Hasso Mehide Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 150
Inna Portjanskaja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Õpetaja 150
Martin Ott Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 150
Marko Koppel Saku Gümnaasium 10. klass 150
Kätlin Kuldmaa Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 148
Merlin Alaküla Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 146
Aleksei Šmidt Tartu Vene Lütseum 10. klass 144
Artur Timko Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 144
Robert Aare Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 144
Renet Tohu Puhja Gümnaasium 10. klass 144
Alex Grachev Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 144
Oskar Mölder Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 144
Ilja Sopin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 144
Triinu Palmre Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 144
Maksim Dudkin Tartu Vene Lütseum 10. klass 144
Maarja-Liis Org Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 144
Jura Noga Tartu Vene Lütseum 10. klass 144
Nikolai Lomashko Muu asutus 10. klass 144
Ruslan Brovchuk Tartu Vene Lütseum 9. klass 144
Maksim Saidrov Tartu Vene Lütseum 10. klass 144
Gerli . Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 144
Mareli Mäemets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 144
Ivo Malve Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 144
Kevin Lepind Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 144
Siimeon Liik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 144
Teno Kangur Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 144
Elina Sikk Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 144
Martin Ploom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 144
Rainer Parve Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 144
Germo Matt Puhja Gümnaasium 10. klass 144
Marko Virk Tapa Gümnaasium 10. klass 144
Anett Karjamaa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 144
Liisi Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 144
Ivonne Ossis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 144
Ingel Soop Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 144
Nastia Gorsanova Ahtme Gümnaasium 9. klass 144
Ilja Serov Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 144
Taavi Mäe Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 144
Kristi Kilgast Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 144
Rain Laagus Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 144
Simon Suviste Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 142
Risto Laanemets Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 142
Saara Mägin Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 142
Eljar Uus Kambja Põhikool 9. klass 142
Jaan Štubis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 142
Rene Rattus Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 142
Matti Luik Kambja Põhikool 9. klass 142
Mario123 Mumm Kambja Põhikool 9. klass 142
Mari-Liis Lutsar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 140
Mari-Liis Pakats Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 140
Maksim Pesigolovets Karjamaa Gümnaasium 11. klass 140
Mart Hodirev Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 140
Vladislav Stafinjak Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 138
Anatoli Belski Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 138
Erik Saar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 138
Helena Rannala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 138
Alexander Afonski Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 138
Nikita Pavlenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 138
Angelina Studentsova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 138
Sigrid Jürimäe Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 138
Risto Põldsalu Tõrva Gümnaasium 10. klass 138
Martin T Saku Gümnaasium 10. klass 138
Vladislav Iho Ahtme Gümnaasium 9. klass 138
Jekaterina Petuhhova Tallinna 53. Keskkool 9. klass 138
German Korotin Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 138
Raune Kobin Saku Gümnaasium 10. klass 138
Stasik Zalekeshin Tartu Vene Lütseum 10. klass 137
Aleksandra Tsetsoho Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 136
Ergo Rohi Kiili Gümnaasium 9. klass 136
Jah Ei Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 136
Mihhail Gurski Karjamaa Gümnaasium 11. klass 136
Anna Bilmaijer Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 136
Jakob Koppel Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 136
Rainer Loopere Saku Gümnaasium 10. klass 136
Sirje Mägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 136
Jaan Tobro Puhja Gümnaasium 10. klass 136
Katariina Reissaar Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 136
Annett Vapper Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 136
Margo Junker Virtsu Põhikool 9. klass 136
Jana Kolpakova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 134
German Semjonov Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 134
Sandra Ivaste Kambja Põhikool 9. klass 134
Jevgeni Ratmanov Tartu Vene Lütseum 9. klass 134
Leida Pello Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 132
Roma Drugalja Ahtme Gümnaasium 9. klass 132
Siret Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 132
Aleksandra Pavlõtševa Karjamaa Gümnaasium 11. klass 132
Sigmar Viiberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 132
Kolja Ostrik Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 132
Mark Derbnev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 132
Sven Kiiss Voore Põhikool 9. klass 132
Karl Kokka Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 132
Risto Pulk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 132
Grete Kuuda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 132
Marina Kislitsina Tartu Vene Lütseum 9. klass 132
Tõnis Kirsipuu Saku Gümnaasium 10. klass 132
Jekaterina Sitnikova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 132
Allan Maziks Tartu Vene Lütseum 10. klass 132
Karl Toome Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 132
Aleksandr Boitšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 132
Erkki Sedrik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 132
Kaspar Koort Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 132
Sten Toom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 132
Jelizaveta Sergejeva Karjamaa Gümnaasium 9. klass 132
Marika Sui Tartu Vene Lütseum 10. klass 132
Eerik Kompus Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 132
Anti Ingel Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 132
Silver Marge Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 132
Regina Vetka Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 132
Kristin Tammvee Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 132
Mirko Märdimäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 132
Joosep Stomma Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 132
Laura Kelly Lumi Kiili Gümnaasium 9. klass 132
Jürgen Järvala Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 132
Eugen Bondarev Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 132
Timo Semjonov Tartu Vene Lütseum 9. klass 132
Irena Stušilina Tartu Vene Lütseum 10. klass 132
Mikk Narusk Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 132
Martin Kööp Kiltsi Põhikool 9. klass 132
Silver Tiik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 132
Kristjan Villo Kiltsi Põhikool 9. klass 132
Maša Bažulina Sillamäe Vanalinna Kool 9. klass 132
Ljubov Kuusma Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 132
Sanna Vako Mikitamäe Põhikool 9. klass 132
Marika Brusenskaja Karjamaa Gümnaasium 9. klass 132
Mairo Veeroja Tallinna Nõmme Gümnaasium 10. klass 132
Taago Tamm Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 132
Nastja Lavrentjeva Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass 132
Andres Boikov Tallinna Juhkentali Gümnaasium 9. klass 132
Keijo Õunapu Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 132
Koit Aasumets Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 132
Hans Liblik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 132
Alfred Aasa Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 132
Artur Selge Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 132
Kadri Toomast Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 130
Juri Rarov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 130
Aimur Takk Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 130
Riivo Rivimets Voore Põhikool 9. klass 130
Klaus-Peeter Ladva Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 130
Karl Rütman Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 130
Roman Pevtsov Tartu Vene Lütseum 10. klass 130
Mihkel Saar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 130
Magnus Kraak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 130
Vahur Maask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 130
Joosep Jesmin Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 130
Elis Loops Virtsu Põhikool 9. klass 130
Madis Saadik Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 130
Anastassia Muromskaja Karjamaa Gümnaasium 10. klass 130
Risto Vaidla Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 130
Kerstin Kõrre Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 130
Andres Jürisson Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 130
Rene Lillestik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 129
Argo Kenk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 128
Jegor Karasjov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 128
Julija Kaas Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 128
Dmitri Tšjornõi Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 128
Andres Aava Saku Gümnaasium 10. klass 128
Angelina Pinnonen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 128
Katja Fiškova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 126
Madis Ploompuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 126
Jelizaveta Kromskaja Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 126
Andres Neumann Tõrva Gümnaasium 10. klass 126
Egert Hiius Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 126
Mihhail Kononov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 126
Valentin Lukovski Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 126
Mari-Anne Knaps Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 126
Asd Asd Karjamaa Gümnaasium 3.e klass 126
Andrei Jermiškin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 126
Alesja Gontšarenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 126
Edward Fedjukevitch Karjamaa Gümnaasium 9. klass 126
Artur Luik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 126
Julia Tšerentsova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 126
Laura Konnula Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 126
Hendrik Koms Puhja Gümnaasium 10. klass 126
Matis Pure Puhja Gümnaasium 10. klass 126
Kristiina Kedrov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 126
Karl Kuldmets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 126
Erlis Paltsepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 126
Oksana Remets Tartu Vene Lütseum 10. klass 126
Marko Koiduste Kiili Gümnaasium 9. klass 126
Anna-Maria Himma Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 126
Karli Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 126
Mikk Viik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 126
Sten Uduste Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 126
Viktoria Tšupis Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 126
Rasmus Leini Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 124
Merit Saik Kambja Põhikool 9. klass 124
Tauri Palberg Tõstamaa Keskkool 10. klass 124
Andres Kaljuste Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 124
Hannes Poll Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 124
Ann Greetel Varunov Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 124
Kert Kõiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 122
Kaspar Tambur Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 122
Roman Lesment Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 122
Roomet Poom Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 122
Eliise Harjak Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 122
Kai Mölder Puhja Gümnaasium 10. klass 122
Marina Ditina Karjamaa Gümnaasium 11. klass 122
Nastja Postnova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 122
Grete Vellet Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 122
Alina Bukato Ahtme Gümnaasium 9. klass 122
Saša Astašov Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 122
Mariliis Rõngas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 122
Kaspar Kala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 122
Kuldar Mark Saku Gümnaasium 11. klass 122
Maria Kisljakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 122
Aleksandra Ivanova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 122
Anet Tammemäe Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 120
Sanja Majak Tartu Vene Lütseum 10. klass 120
Julia Bossenko Tartu Vene Lütseum 9. klass 120
Margot Tiru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 120
Anette Kütt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 120
Marlis Simmer Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 120
Moonica Kaljund Voore Põhikool 9. klass 120
Liis Kivimägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 120
Madis Teinemaa Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 120
Dmitri Pajusov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 120
Markus Leemet Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 120
Aleksei Klimenok Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 120
Steven Lemmik Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 120
Anu Rae Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 120
Renita Kukumägi Tartu Vene Lütseum 9. klass 120
Rein Ahlberg Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 120
Rein Aasmäe Kiili Gümnaasium 9. klass 120
Helerin Karing Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 120
Jan Terentjev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 120
Ljova Georgijevski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 120
Paul Pihlak Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 120
Anete Rätsep Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 120
Sanja Serdjuk Tartu Vene Lütseum 10. klass 120
Tauri Roosipuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 120
Tatjana Klimenko Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 120
Mirko Lobjakas Virtsu Põhikool 9. klass 120
Kirill Nebõlitsõn Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 120
Elvis Laasik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 120
Karita London Kambja Põhikool 9. klass 120
Margarita Kurotškina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 120
Mirjam Kähr Kambja Põhikool 9. klass 120
Danute Motuzas Tartu Vene Lütseum 9. klass 120
Mario Meisner Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 118
Asko Kukk Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 118
Kevin Palmar Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 118
Raul Loog Puhja Gümnaasium 10. klass 118
Maur Below Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 118
Kristjan Nõmmik Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 118
Toomas Liiv Kiili Gümnaasium 9. klass 118
Jevgeni Fedotov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 118
Henry Maask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 118
Richard Sirel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 118
Siim Silver Salumaa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 118
Jüri Palo Krootuse Põhikool 9. klass 118
Riina Kopti Virtsu Põhikool 9. klass 118
Sergei Sevrjukov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 116
Egle-Helene Ervin Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 116
Keijo Viita Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 116
Aleksandra Mitrofanova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 116
Toni Tomson Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 116
Jolanda Lipu Kullamaa Keskkool 10. klass 116
Tauri Maidla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 116
Julia Poljuhovitš Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 116
Vova Šmakov Tallinna Läänemere Gümnaasium Täiskasvanu 114
Kätlin Tammoja Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 114
Mirko Lennuk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 114
Aleksei Sorokin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 114
Dmitri Kunitsa Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 114
Daniil Mrozov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 114
Bogdan Bubindus Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 114
Irina Shtork Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 114
Edik Apaljov Tartu Vene Lütseum 9. klass 114
Stanislav Gladi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 114
Katri Helen Palm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 114
Nastja Nilina Karjamaa Gümnaasium 9. klass 114
Allan Lauri Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 114
Elvana Sadigova Tallinna 53. Keskkool 9. klass 114
Gert Nassar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 114
Karel Jõgeva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 114
Sander Mitendorf Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 114
Mihkel Kase Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 114
Kaspar Suurkaev Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 114
Avely Marjapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 114
Martin Ots Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 114
Kerli Kustola Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 114
Ken Säde Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 114
Diana Karimova Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 114
Kristjan Urm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 114
Mark Vislapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 114
Maria Jaanimägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 114
Sandra Goduntsova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 112
Jekatrina-Daria Jemiljanova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 112
Erik Žandarov Karjamaa Gümnaasium 11. klass 112
Sabine Liias Kambja Põhikool 9. klass 112
Ljubov Rostovštšikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 112
Alice Karron Kiltsi Põhikool 9. klass 112
Jaagup Tamm Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 112
Karl Matteus Nemliher Kambja Põhikool 9. klass 112
Hans Tint Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 112
Rait Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 112
Kristiina Musto Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 112
Sander Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 112
Regina Maruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 112
Piret Pannal Saku Gümnaasium 11. klass 112
Anastassia Samina Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 112
Tarren Vool Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 110
Dmitri Demtsenko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 110
Liina Päss Tõrva Gümnaasium 10. klass 110
Reinhard Vuks Tallinna Nõmme Gümnaasium 9. klass 110
Merilin Kuklas Saku Gümnaasium 11. klass 110
Mark Smirnov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 110
Simmo Tõnisson Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 110
Liis Liivamägi Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 110
Kalev Kriis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 110
Kätlin Mäesalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 110
Anastassia Gromova Ahtme Gümnaasium 9. klass 110
Laura Laanesaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 110
Maiger Raag Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 110
Artur Kärblane Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 110
Erik Elissaar Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 108
Pavel Filippov Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 108
Mihkel Ulm Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 108
Eliise Kelli Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 108
Kristel Murumaa Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 108
Kaisa Maasik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 108
Tiiu Üksik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 108
Marko Mägi Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 108
Villi Kirss Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 108
Oksana Savina Tartu Vene Lütseum 9. klass 108
Anna-Erika Sepp Null-kool 9. klass 108
Valeria Lapina Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 108
Jelena Minjailova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 108
Denis Karasjov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 108
Kristina Gavrilova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 108
Ksenia Petrova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 108
Konstantin Mashtakov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 108
Len4Ik Kobiljanskaja Tartu Vene Lütseum 10. klass 108
Sander Konso Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 108
Anneli Palopson Mikitamäe Põhikool 9. klass 108
Rainer Marts Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 108
Kadi Hirv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 108
Marvin Uku Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 108
Ralf Sõitja Kiili Gümnaasium 9. klass 108
Vadim Semjonov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 108
Kristina Korovajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 108
Maksim Juura Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 108
Julia Ljashenko Karjamaa Gümnaasium 10. klass 108
Veronika Jambajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 108
Jekaterina Žemtšugova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 108
Toomas Häide Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 108
Mihkel Nõmmik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 108
Sirli Metsla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 108
Kert Kukk Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 108
Natalja Svjatova Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 108
Heiko Häng Tõstamaa Keskkool 10. klass 108
Angelina Kononova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 108
Egor Stepanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 106
Karmen Klee Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 106
Karl Koppel Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 106
Helen Treier Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 106
Mattias Loos Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 106
Hatyn Valijeva Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 106
Märt Videvik Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 106
Anna Bulgakova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 106
Aljona Saveljeva Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 104
Marleen Allemann Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 104
Maris Tasso Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 104
Alik Kolossov Tartu Vene Lütseum 9. klass 104
Maarja Kask Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 104
Ronda Seegar Kambja Põhikool 9. klass 104
Maksim Källi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 104
Regina Randmaa Tartu Vene Lütseum 9. klass 104
Aleksandr Holin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 104
Hanna Liis Lainjärv Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 104
Alina Uvarova Karjamaa Gümnaasium Täiskasvanu 104
Janeli Õim Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 102
Kristo Altmets Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 102
Kirill Tokarev Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 102
Polina Ollo Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 102
Kaisa Jänis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 102
Aveli Nurk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 102
Viktoria Nagornaja Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 102
Herman Tilba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 102
Nikita Martõnov Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 102
Natasha Sentjureva Ahtme Gümnaasium 9. klass 102
Kinoman Coj Tallinna 53. Keskkool 9. klass 102
Julia Punger Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 102
Triinu Uiboleht Saku Gümnaasium 10. klass 102
Jaan Vassar Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 102
Kevin Orion Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 102
Reio Moor Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 102
Kristina Nasonenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 102
Viktoria Kudrenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 102
Margarita Kartezi Tartu Vene Lütseum 9. klass 102
Ksenia Dudnik Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 102
Artur Bogdan Tartu Vene Lütseum 9. klass 102
Lera Kuteneva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 102
Riina Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 102
Meriliis Kõva Saku Gümnaasium 10. klass 102
Mariana Siling-Siland Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 102
Hans Keskrand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 102
Nikita Virkunen Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 102
Viktoria Blinova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 102
Kirsika Mägi Tõrva Gümnaasium 10. klass 102
Deanna Vainoja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 102
Toomas Koost Saku Gümnaasium 10. klass 102
Vahur Hansen Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 102
Janno Saks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 102
Handra Akimov Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 102
Juri Gogua Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 100
Aleksandra Stankevits Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 100
Sander Vunk Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 100
Kaisa Roots Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 100
Sille Saareleht Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 100
Liis Kinsigo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 100
Stanislav Aleksejevski Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 100
Mikk Mehike Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 100
Aleksander Pihlak Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 100
Maarja Liivago Mikitamäe Põhikool 9. klass 100
Kevin Ojavee Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 100
Karina Ivaskevits Tallinna 53. Keskkool 9. klass 100
Kaisa Kruusmaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 100
Saskia Astla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 100
Sille Lääs Tõrva Gümnaasium 10. klass 100
Kristiin Tolk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 100
Martin Z Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 100
Piret Vuks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 98
Agnes Maasing Kullamaa Keskkool 10. klass 98
Allar Sekk Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 98
Nikita Akmaikin Karjamaa Gümnaasium 11. klass 98
Andres Pilt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 98
Elena Kazina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 98
Alina Shipacheva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 98
Aleksandr Musienko Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 98
Madis Aavik Kullamaa Keskkool 10. klass 98
Siim Kalev Kambja Põhikool 9. klass 98
Karina Krestinov Saku Gümnaasium 10. klass 98
Kati Ivask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 98
Alexander Agarjov Tartu Vene Lütseum 9. klass 98
Kristiina Rauba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 98
Kersti Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 98
Carol Eiche Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 98
Liza Akulinitseva Tartu Vene Lütseum 10. klass 96
Edward Janepomnju Tallinna 53. Keskkool 9. klass 96
Keivi Kõoleht Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 96
Julija Smirnova Tallinna 53. Keskkool 9. klass 96
Daniil Plechakov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 96
Julia Smirnova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 96
Ksenia Ollõkainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 96
Edgar Bojajev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 96
Nelly Maell Tartu Vene Lütseum 10. klass 96
Jelena Konopljova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 96
Darja Inno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 96
Natasha Zavjalova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 96
Aleks Rappu Tallinna 53. Keskkool 9. klass 96
Vitali Istsuk Tartu Vene Lütseum 10. klass 96
Valeria Abramova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 96
Ervin Piht Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 96
Daniil Gavrin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 96
Andreas Sepp Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 96
Rene Gurejev Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 96
Mihkel Kuusküll Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 96
Talis Puusepp Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 96
Jevgeni Druzkov Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 96
Mihkel Andre Tapa Gümnaasium 10. klass 96
Greete Jalast Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 96
Sander Punamäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 96
Kuldar Kokorev Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 96
Geilin Valk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 96
Anna Dunajeva Ahtme Gümnaasium 9. klass 96
Kevin Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 96
Nika Zrazevskaja Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 96
Valdek Härmsalu Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 96
Daša Levtšuk Tartu Vene Lütseum 9. klass 96
Lena Oshurkova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 96
Alina Kopats Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 96
Grete Ekker Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 96
Erlich Vahter Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 96
Aljona Demtšenko Tartu Vene Lütseum 9. klass 96
Otto Terask Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 96
Arina Hrapko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 96
Kristina Bauer Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 96
Aleksandra Jastremskaja Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 96
Mihkel Lepist Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 96
Kaisa Innos Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 96
Andre Püss Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 96
Marko Lauri Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 96
Kira Harlantshuk Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 94
Liina Leo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 94
Eli Lahesoo Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 94
Sander Veskilt Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 94
Brita Pruuel Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 94
Aleksandr Platonov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 94
Taavi Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 94
Johanna Mõtte Saku Gümnaasium 10. klass 94
Kelly Kala Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 94
Ingel Julge Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 94
Tommy Potter Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 94
Karli-Kristjan Ojala Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 94
Kerlyn Jüriväli Saku Gümnaasium 11. klass 94
Andreas Sinijärv Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 94
Laura Mander Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 94
Sven Veek Virtsu Põhikool 9. klass 94
Samuil Lobanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 94
Jekaterina Provalskaja Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 94
Leilika Stepanova Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 94
Marko Kruusimägi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 92
Doris Daniel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 92
Annika Põitel Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 92
Kristin Keppi Tootsi Põhikool 9. klass 92
Sven Kivioja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 92
Viktor Sergejev Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 92
Miko Mölliits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 92
Anastassia Zubar Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 92
Marleen Veber Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 92
Gert Kevin Kurmiste Saku Gümnaasium 11. klass 92
Andreas Leerima Tõstamaa Keskkool 10. klass 92
Marrti Kõiv Kambja Põhikool 9. klass 92
Robin Veiko Metsaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 92
Karl Probal Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 92
Kristel Kaljuvee Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 92
Olja Gusseva Tartu Vene Lütseum 9. klass 92
Birgit Käsper Saku Gümnaasium 10. klass 92
Sander Suleva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 92
Denis Kitajev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 92
Alexandr Sarapov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 92
Kristina Semjonova Tartu Vene Lütseum 9. klass 90
Kaisa Komp Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 90
Villiam Põldma Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 90
Diana Smolenskaja Tartu Vene Lütseum 9. klass 90
Avely Allas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 90
Sandra Rääk Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 90
Alar Ervin Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 90
Maksim Jessin Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 90
Reigo Vint Kiili Gümnaasium 9. klass 90
Krista Kekk Saku Gümnaasium 11. klass 90
Regina Suislep Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 90
Bertti Abel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 90
Daniil Tjurin Ahtme Gümnaasium 9. klass 90
Elmet Ekker Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 90
Hendrik Kannel Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 90
Margo Reiljan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 90
Tanel Tannenberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 90
Vadim Sutškov Lasnamäe Põhikool 9. klass 90
Aleksei Baissarov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 90
Elina Inginen Tartu Vene Lütseum 9. klass 90
Dima Prohorov Keila Ühisgümnaasium 9. klass 90
Aleksei Name Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 90
Jevgenija Kisseljova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 90
Vsevolod Iljin Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 90
Alexandr Korot Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 90
Anastassia Kardaš Karjamaa Gümnaasium 10. klass 90
Aleksandra Petrova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 90
Tanel Treial Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 90
Liisa Staal Saku Gümnaasium 10. klass 90
Egert Rossmann Krootuse Põhikool 10. klass 90
Sergei Spirko Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 89
Siiri Sõmer Saku Gümnaasium 11. klass 89
Anastassia Kruglova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 88
Erko Koor Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 88
Vasilina Savinova Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 88
Alari Ots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 88
Karolin Kruusaauk Voore Põhikool 9. klass 88
Andrus Kelgu Kiltsi Põhikool 9. klass 88
Jelena Vlassenko Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 88
Nele Salak Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 88
Paul Tamme Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 88
Ivan Repinets Kohtla Põhikool 9. klass 88
Jelena Smeljova Tallinna Läänemere Gümnaasium Täiskasvanu 88
Hanna Laupä Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 88
Gerda Laura Liiv Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 88
Heiko & Andreas Mändla & Leerima Tõstamaa Keskkool 10. klass 88
Walera Kasirow Ahtme Gümnaasium 9. klass 88
Vilen Shvedov Ahtme Gümnaasium 9. klass 88
Allar Taimsaare Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 86
Oleg Akunets Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 86
Paula Ruben Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 86
Elise Kumm Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 86
Kaupo Külaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 86
Pilleriin Kallaste Kohtla Põhikool 9. klass 86
Henri Oliver Haan Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 86
Sigrid R Saku Gümnaasium 11. klass 86
Sandra Süsi Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 86
Brigita Sildvee Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 86
Marina Andrejeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 86
Angelis Palm Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 86
Markus Rahuorg Saku Gümnaasium 10. klass 86
Anna Mamadzanova Tallinna Juhkentali Gümnaasium 9. klass 86
Aleksandr Pavlov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 86
Bianka Laasi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 86
Karl Paide Kambja Põhikool 9. klass 86
Angeelika Haak Saku Gümnaasium 10. klass 86
Aet Mammuspuu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 86
Kea Kransiver Voore Põhikool 9. klass 86
Maili Õun Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 86
Silver Saluste Tallinna Nõmme Gümnaasium 9. klass 86
Kristina Shorikova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 86
Henry Mäekalle Saku Gümnaasium 10. klass 84
Stelle Šnaider Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 84
Aleksandr Frolov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 84
Arseni Sohrannov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 84
Rain Lukas Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 84
Roman Kuzmin Tartu Vene Lütseum 10. klass 84
Dasha Sita Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 84
Dmitri Sirenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 84
Kristjan Sepa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 84
Artjom Aun Ahtme Gümnaasium 9. klass 84
Indrek Remmelgas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 84
Valja Mitrjagina Tartu Vene Lütseum 9. klass 84
Regina Holjapina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 84
Uku Lepna Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 84
Kristina Handogina Lasnamäe Põhikool 9. klass 84
Vova Kreivald Tallinna 53. Keskkool 9. klass 84
Jane Meriloo Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 84
Hristina Maslova Ahtme Gümnaasium 9. klass 84
Artjom Dmitrijev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 84
Karina Vatiska Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 84
Sonja Zuravljova Ahtme Gümnaasium 9. klass 84
Jaana Saaber Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 84
Arkadi Bartsan Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 84
Julia Balõševa Tartu Vene Lütseum 10. klass 84
Darja Smoljak Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 84
Alexandr Kuznetsov Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 84
Jaroslava Zaverjuhha Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 84
Maksim Salahhetdinov Karjamaa Gümnaasium 11. klass 84
Igor Krasnov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 84
Daša Dermeljova Ahtme Gümnaasium 9. klass 84
Ilja Škatov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 84
Ain Ainainain Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 84
Karmo Kips Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 84
Hans Uuspõld Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 84
Merle Schasmin Voore Põhikool 9. klass 84
Ragnar Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 84
Melani Tali Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 84
Johhanna Loomets Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 84
Egle Laane Krootuse Põhikool 9. klass 84
Kristen Jaanus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 84
Triin Tahk Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 84
Oksana Belkova Tartu Vene Lütseum 10. klass 84
Jarmo Paluoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 84
Kaja-Liis Pall Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 84
Cärolin Karing Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 84
Greta Pentsa Krootuse Põhikool 9. klass 84
Aadu Aadu Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 84
Kristin Lichtfeldt Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 84
Joosep Kasekänd Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 84
Jaanika Väike Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 84
Aleksei Tarakanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 82
Anna Shalkina Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 82
Christian Priivits Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 82
Gerli Jürgenson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 82
Julia Lastovskaja Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 82
Maria Vassiljeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 82
Johanna Matt Saku Gümnaasium 10. klass 82
Nikolai Tsaskin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 82
Fidan Nadzafova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 82
Roman Larionov Ahtme Gümnaasium 9. klass 82
Johan Savi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 82
Janek Nõu Saku Gümnaasium 11. klass 82
Kristiina Kaalma Saku Gümnaasium 10. klass 82
Maria Kraav Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 82
Ksenia Võhma Kohtla Põhikool 9. klass 82
Kaisa Kalvet Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 82
Mario Press Tõstamaa Keskkool 10. klass 82
Rainer Tok Saku Gümnaasium 11. klass 82
Ervin Saar Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 82
Barbara Konsa Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 82
Diane Mõttus Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 80
Ingrid Margus Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 80
Kertu Soodla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 80
Kirke Metsa Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 80
Stas Volf Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 80
Mihkel Eliste Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 80
Triinu Avans Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 80
Kristin Moppel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 80
Andreas Org Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 80
Fjodor Rastovtsev Tallinna 53. Keskkool 9. klass 80
Evelin Hoel Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 80
Gerli Tikk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 80
Mailis Kuresson Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 80
Kert Joakit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 80
Jekaterina Bahmat Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 80
Oleg Kolunov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 80
Raina Oselin Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 80
Asja Pogonjailova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 78
Kristjan Leotoots Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 78
Nastja Bogdanova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 78
Stella Sulaoja Mikitamäe Põhikool 9. klass 78
Edgar Salumets Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 78
Elise Jepisov Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 78
Kristiina Prants Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 78
Lars Samolberg Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 78
Keidi Järvela Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 78
Kristina Sabanova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 78
Chuck Norris Karjamaa Gümnaasium 11. klass 78
Piia Hälvin Mikitamäe Põhikool 9. klass 78
Abramov Savva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 78
Kaja Karing Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 78
Johannes Kiiver Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 78
Boba Sereda Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 78
Kristiina Kivest Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 78
Roma Sahhalevi4 Ahtme Gümnaasium 9. klass 78
Roman Veremejenko Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 78
Veronika Jassinskaja Karjamaa Gümnaasium 11. klass 78
Valentin Pekurin Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 78
Darja Burnossova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 78
Mark Von Black Tallinna 53. Keskkool 9. klass 78
Maksim Stixxxan Lasnamäe Põhikool 9. klass 78
Valera Shipoff Tartu Vene Lütseum 9. klass 78
Kadi Zemskov Tõrva Gümnaasium 10. klass 78
Karin Kallisma Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 78
Silver Valle Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 78
Dreisy Paat Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 78
Ingel Kink Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 78
Hegert Leidsalu Kullamaa Keskkool 10. klass 78
Irina Lavrentjeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 78
Emil Shehali Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 77
Katja Kaskar Ahtme Gümnaasium 9. klass 76
Alo-Aerton Kiisla Räpina Ühisgümnaasium 9. klass 76
Lewa Andreychuk Tartu Vene Lütseum 9. klass 76
Markus Hallang Tallinna Nõmme Gümnaasium 10. klass 76
Kevin Malling Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 76
Aleksei Odegov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 76
Tanel Plakso Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 76
Gerda Karman Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 76
Marek Adilhanov Kohtla Põhikool 9. klass 76
Julia Volodina Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 76
Maria Jefimova Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 76
Kerli Kaasik Voore Põhikool 9. klass 76
Margit Koppel Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 76
Kadri Külaots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 76
Keito Kööp Saku Gümnaasium 10. klass 76
Regina Laurend Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 76
Keiro Jõgisalu Kullamaa Keskkool 10. klass 76
Kristi Tonka Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 76
Ott Soovik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 76
Egon Jugomäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 76
Elina Kangur Tõrva Gümnaasium 10. klass 75
Roland Ttuuuut Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 74
Anton Sviderski Ahtme Gümnaasium 9. klass 74
Marina Hitrova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 74
Jan Toome Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 74
Tanel Purgats Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 74
Kristjan Mihk Kullamaa Keskkool 10. klass 74
Ariina Haug Kullamaa Keskkool 10. klass 74
Kätlin Kerstna Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 74
Kuido Hint Voore Põhikool 9. klass 74
Heleri Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 74
Kristel Mäekivi Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 74
Zarina Zobnina Tartu Vene Lütseum 9. klass 74
Aljona Frolova Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 74
Liis Nitsar Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 74
Artur Gorynin Karjamaa Gümnaasium 11. klass 74
Maris Preem Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 74
Irina Ku4Erenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 74
Kaspar Tõnson Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 74
Masa Tsumakova Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 74
Tamara Andreeva Narva Humanitaargümnaasium Täiskasvanu 74
Kaisa Takis Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 74
Mikk Pihu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 74
Marko Tõldsepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 74
Julia Katšurova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 72
Annemarie Randosevskaja Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 72
Rauno Juuse Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 72
Sveta Kurlõkova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 72
Mark-Gregor Onna Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 72
Kätlin Vahemets Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 72
Torsten Ojaperv Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 72
Merlin Melser Kambja Põhikool 9. klass 72
Henri Rüütmaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 9. klass 72
Diana Heliste Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 72
Sandra Volkov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 72
Kaisa Malk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 72
Maris Ülper Kambja Põhikool 9. klass 72
Tatiana Rumyantseva Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Bogdan Golubev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 72
Irina Tihhomirova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 72
Aljona Rassadina Ahtme Gümnaasium 9. klass 72
Aljona Afanassenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Angelina Ivanova Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 72
William Inozemtsev Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 72
Jennie Rammo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 72
Arina Ustinova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Aljona Potapova Lasnamäe Põhikool 9. klass 72
Rita Dzendzalovskaja Tallinna 53. Keskkool 9. klass 72
Nadezda Babkova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Julia Burlaka Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Anatoli Xd Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Natalja Kisseljova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 72
Pavel Satsinski Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Maria Abramova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Vladik Kuzmenkov Ahtme Gümnaasium 9. klass 72
Kristel Koldek Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 72
Merle Juurik Tõstamaa Keskkool 10. klass 72
Oleg Sok Ahtme Gümnaasium 9. klass 72
Dennis Kotelnikov Karjamaa Gümnaasium 11.b klass 72
Anna Hilkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 72
Liis Kuusk Saku Gümnaasium 11. klass 72
Alina Ognevaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Bogdan Kozerev Karjamaa Gümnaasium 10. klass 72
Vladimir Kirjuhhin Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 72
Kirill Ivanov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 72
Anna Stepanova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Sirli Mändmets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 72
Diana Pinnonen Tallinna 53. Keskkool 9. klass 72
Katrin Aardam Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 70
Diane Sirelpuu Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 70
Aleksei Paskov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 70
Dmitri Vovk Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 70
Egert Vakker Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 70
Grettel Elbrecht Tõrva Gümnaasium 10. klass 70
Marleen Plõks Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 70
Aleksei Trofimov Tallinna 53. Keskkool 9. klass 70
Anastassia Galanova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 70
Kristiina Kriisa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 70
Morten L Lättt Kullamaa Keskkool 10. klass 70
Reijo Mälton Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 68
Jorgen Helbre Voore Põhikool 9. klass 68
Aivo Tõnning Tõstamaa Keskkool 10. klass 68
Alvar Vadi Saku Gümnaasium 10. klass 68
Hendriko Gävgänen Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 68
Sten Ulp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 68
Ilja Latisev Ahtme Gümnaasium 9. klass 68
Butek Kjasperov Tallinna 53. Keskkool 9. klass 68
Ksenija Tsehhovaja Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 68
Catri Koidu Tõstamaa Keskkool 10. klass 68
Arthur Rybalko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 68
Natasha Moisejonok Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 68
Hans Reissaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 68
Tanja Gorbenko Ahtme Gümnaasium 9. klass 68
Daniel Vink Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 68
Lena Listova Ahtme Gümnaasium 9. klass 67
Danik Protsak Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 67
Jana Tenitskaja Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 66
Daniil Grankin Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 66
Jekaterina Zorina Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 66
Anna Mohhonko Karjamaa Gümnaasium 10. klass 66
Kairo Kaasik Voore Põhikool 9. klass 66
Aleksei Šarandak Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 66
Andrei Iljitsov Tallinna 53. Keskkool 9. klass 66
Toomas Hudelainen Ahtme Gümnaasium 9. klass 66
Valentina Shestero Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 66
Marju Sala Kohtla Põhikool 9. klass 66
Liisa Rakovski Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 66
Alina Pitkjanin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 66
Fedor Fershinin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 66
Denis Tarassov Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 66
Ergo Põdersalu Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 66
Erki Adamson Kambja Põhikool 9. klass 66
Allar Mölder Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 66
Kirsti Aulik Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 66
Ailen Lumera Tõstamaa Keskkool 10. klass 66
Eneli Simson Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 66
Aljona Kaliyanova Tallinna 53. Keskkool 9. klass 64
Anders Kaasik Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 64
Anton Bobkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 64
Svetlana Fainitskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 64
Veronika Arak Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 64
Jaana Õhtu*(Vetšerkovskaja) Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 64
Getter Kaevandes Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 64
Kristina Azanovits Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 64
Aleksei Katsilo Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 64
Vadim Vedehhov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 64
Sander Vähi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 64
Egert Tolk Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 64
Tatjana Gromova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium Õpetaja 64
Anastasia Krjukova Karjamaa Gümnaasium 10. klass 64
Hanna Bahmatsev Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 64
Kevin Ariko Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 64
Alla Tepljakova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 64
Aleksandr Lavrentjev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 64
Tatyana Bauer Karjamaa Gümnaasium 10. klass 64
Margus Braust Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 64
Silver Valter Saku Gümnaasium 10. klass 64
Mari-Liis Ojasalu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 62
Kirill Pipujev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 62
Hendri Tärnu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 62
Tarmo Terreping Kambja Põhikool 9. klass 62
Bonny Bonny Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 62
Ivo Rohula Kullamaa Keskkool 10. klass 62
Maria Kuznetsova Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 62
Marko Miller Kullamaa Keskkool 10. klass 62
Katariina Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 62
Jelizaveta Kozõreva Tallinna 53. Keskkool 10. klass 62
Angella Helimets Tartu Vene Lütseum 9. klass 62
Merilin Aunapuu Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 62
Getter Ulk Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 62
Maria Kohv Saku Gümnaasium 10. klass 62
Anastassia Ivashkiva Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 62
Anna-Liis Uustalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 62
Stella Pervunin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 62
Katrin Teetlok Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 62
Greete Peterson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 62
Sergei Akimenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 62
Karina Makarova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 62
Stas Esenfeld Ahtme Gümnaasium 9. klass 62
Ol4Ik Meleshko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 62
Kadri Kõrm Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 61
Birgit Hallkivi Kullamaa Keskkool 10. klass 60
Jako Nõmme Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 60
Marta Aun Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 60
Kadi Räis Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 60
Greteliis Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 60
Daniila Platonov Tartu Vene Lütseum 9. klass 60
Kerstin Peedosaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 60
Karina Ivanova Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 60
Ilona Gornova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 60
Roman Vorontsov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 60
Siiri Vaarpu Kullamaa Keskkool 10. klass 60
Julia Karnjusina Saku Gümnaasium 11. klass 60
Martin Kohandi Tootsi Põhikool 9. klass 60
Egert Kasemaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 60
Indrek Orlov Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 60
Steve Kurvits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 60
Masa Beljajeva Ahtme Gümnaasium 9. klass 60
Rait Lõhmus Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 60
Masha Riimast Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 60
Lexa Gussev Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 60
Nikita Sarajev Karjamaa Gümnaasium 9. klass 60
Andrej Novozilov Ahtme Gümnaasium 9. klass 60
Arina Maslakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 60
Hanna Demus Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 60
Eerika Jakobi Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 60
Mihkel Lehtsaar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 60
Carmen Kivi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 60
Viktoria Logatseva Tallinna Läänemere Gümnaasium Täiskasvanu 60
Johanna Mäekivi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 58
Tomas Tikerpuu Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 58
Alex Kudrjashova Ahtme Gümnaasium 9. klass 58
Mari-Ann Kaasma Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 58
Joanna Erm Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 58
Dawwwkaa Dawwwkaa Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 58
Kristina Piliptchuk Narva Humanitaargümnaasium 8.b klass 58
Amina Ahhajeva Kiili Gümnaasium 9. klass 58
Margit Jõerand Saku Gümnaasium 10. klass 58
Merit Mäsak Saku Gümnaasium 10. klass 58
Nastja Tsombal Ahtme Gümnaasium 9. klass 56
Nastja Kogan Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 56
Dima Olimpov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 56
Mark Aleksejev Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 56
Kristin Tärn Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 56
Heler Mustrik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 56
Martin Korjus Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 56
Mihhail Gribov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 56
Jana Gapi Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 56
Vlad Erte Ahtme Gümnaasium 9. klass 56
Sten-Ander Ojakallas Tõstamaa Keskkool 10. klass 56
Annela Avarlaid Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 56
Sten Karu Saku Gümnaasium 11. klass 56
Veronika Kuzmina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 56
Anja Zukova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 56
Kaspar Reinson Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 56
Wika Sirokowa Ahtme Gümnaasium 9. klass 56
Kristiina Landson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 54
Kristina Beljakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 54
Teele Toots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 54
Vova Semenov Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 54
Kaupo Kõnd Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 54
Ilja Kozlov Ahtme Gümnaasium 9. klass 54
Kamil Vahrušin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 54
Kevin Kalkun Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 54
Kristjan Pellja Ahtme Gümnaasium 9. klass 54
Anastasia Tsvetkova Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 54
Anna Tomashova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 54
Maria Kudijeva Karjamaa Gümnaasium 9. klass 54
Aleksandra Hlebovits Karjamaa Gümnaasium 10. klass 54
Anton Anikin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 54
Kirill Krutsin Ahtme Gümnaasium 8.a klass 54
Gerth Keppi Tootsi Põhikool 10. klass 54
Karl Kangur Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 54
Ženja Borissenko Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 54
Evgenia Romanenko Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 54
Mario Väli Kohtla Põhikool 9. klass 54
Ardo Kaaver Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 54
Artjom Veresov Ahtme Gümnaasium 9. klass 54
Avelin Oper Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 54
Saša Lõštšenko Tartu Vene Lütseum 9. klass 54
Liina Hirv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 52
Gerda Meriorg Tõstamaa Keskkool 10. klass 52
Keidy Järv Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 52
Dmitri Titov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 52
Jollu Harak Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 52
Anatoli Fomin Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 52
Nataša Artjušenkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 52
Anna Zimina Narva Humanitaargümnaasium 7. klass 52
Taavi Lutsar Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 52
Andreas Vessart Kullamaa Keskkool 10. klass 52
Grete Allilender Tõrva Gümnaasium 10. klass 52
Nastja Kapustina Ahtme Gümnaasium 9. klass 52
Anita Jazeva Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 50
Karel Osi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 50
Karolin Truu Voore Põhikool 9. klass 50
Robert Zeel Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 50
Ellis Miroshkina Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 50
Lauri Kasak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 50
Kristine Noodla Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 50
Anet Airapetjan Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 50
Risto Kuusemäe Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 50
Gleb Šalavin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 50
Bert J2Rv Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 50
Vadim Sidorov Kohtla Põhikool 9. klass 50
Dima Sipulin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10. klass 50
Liis Ula Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 48
Artur Samarin Tallinna 53. Keskkool 9. klass 48
Gerli T. Saku Gümnaasium 10. klass 48
Vova Satcuk Ahtme Gümnaasium 9. klass 48
Laura Vähter Kohtla Põhikool 9. klass 48
Oksana Babakina Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 48
Sasa Toropov Tartu Vene Lütseum 9. klass 48
Ruf Savtsuk Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 48
Leha Jozik Tallinna 53. Keskkool 9. klass 48
Viktoria Lasberg Karjamaa Gümnaasium 9. klass 48
Zanna Vasiljeva Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 48
Polina Sofjankova Tallinna 53. Keskkool 9. klass 47
Dima Tur Tallinna 53. Keskkool 9. klass 46
Katja Ermoskina Ahtme Gümnaasium 9. klass 46
Nadezhda Klimova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 46
Sandra Heinaste Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 46
Andri Lambur Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 46
Mihhail Gorlov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 46
Anton Lipatov Karjamaa Gümnaasium 9. klass 46
Toomas Telling Kohtla Põhikool 9. klass 46
Ott Mesikäpp Saku Gümnaasium 10. klass 46
Anjuu Bespalova Karjamaa Gümnaasium 9. klass 44
Ira Miljajeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 44
Pavel Golotovski Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 44
Indzi Aidõnbekova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 42
Mati Tamm Tootsi Põhikool 9. klass 42
Karoliina Kukk Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 42
Polina Dušina Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 42
Rauf Guliev Tallinna 53. Keskkool 9. klass 42
Anna Bender Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 42
Jevgenia Spiljova Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 42
Kristina Kuzmina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 40
Vladislav Kostjuk Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 40
Lisethe Susi Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 40
Eliis Uudeküll Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 40
Andrei Babitsev Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 40
Diana Tammekand Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 39
Reili Kuusemäe Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 38
Jevgeni Gribov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 38
Sanda Meristu Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 38
Michel Ojarand Krootuse Põhikool 9. klass 38
Alla Sarnavskaja Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 38
Sandra Int Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 38
Maarit Tolbuzova Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 38
Simon Magomedagajev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 38
Ljuda Litvinova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 38
Andres Andres Tartu Kommertsgümnaasium 9. klass 38
Ivan Grebensuk Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 38
Annaliisa Täht Saku Gümnaasium 11. klass 38
Ken Kaasik Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 38
Ksenija Krehhova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10. klass 36
Janno Paluoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 36
Rait Jürgenson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 36
Katrin Vosar Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 36
Andreas Arumäe Kiltsi Põhikool 9. klass 36
Kirill Dovzenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 36
Kaur Tiisler Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 36
Laura Sikk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 36
Keijo Kustavson Kullamaa Keskkool 10. klass 34
Anna Levitskaja Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 34
Dmitri Škredov Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 34
Dzessika Toropova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 32
Kristina Voltsek Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 32
Aina Vals Tallinna Juhkentali Gümnaasium 9. klass 32
Madis Susi Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 32
Kristi Väljur Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 30
Tiina Koppelman Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 30
Viktoria Zverkova Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 30
Erli Kaseväli Kullamaa Keskkool 10. klass 28
Liza Rumjantseva Ahtme Gümnaasium 9. klass 28
Maile-Triin Nõlvak Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 28
Anna-Liisa Konovalov Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 26
Mesike Elias Kullamaa Keskkool 10. klass 26
Darja Kudinova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 9. klass 26
Rene Afanasjev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass 26
Deniss Veikolainen Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 26
Reinika Rehi Saku Gümnaasium 10. klass 26
Anna Sarnavskaja Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 24
Dima Dmirij Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9. klass 24
Aljosa Polkin Tartu Vene Lütseum 9. klass 24
Kristel Leino Kullamaa Keskkool 10. klass 24
Kononova Kristina Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 24
Karl Saaver Rakvere Reaalgümnaasium 9. klass 24
Carina Shitova Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass 20
Triin Pung Kohtla Põhikool 9. klass 20
Jevgeni Brodnev! Kohtla Põhikool 9. klass 18
Aleksei Krjazkov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 18
Jevgeni Pozdnjakov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 16