Kobras 2009

Seeniorid

Lõppvooru kutsutakse 19 õpilast, osavõtjaid kokku 787.

Nimi Kool Klass Punkte
Matis Altermann Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 87 kutsutud lõppvooru
Ago Allikmaa Saku Gümnaasium 11. klass 84 kutsutud lõppvooru
Lidia Smitkova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 78 kutsutud lõppvooru
Ain Salula Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 78 kutsutud lõppvooru
Jaanek Lehtsalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 75 kutsutud lõppvooru
Age Kattai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 75 kutsutud lõppvooru
Vladik Bezrukov Tartu Vene Lütseum 12. klass 72 kutsutud lõppvooru
Aljona Borissova Tartu Vene Lütseum 11. klass 72 kutsutud lõppvooru
Roma Gorban Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass 72 kutsutud lõppvooru
Liisa Rätsep Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 72 kutsutud lõppvooru
Karl Raik Kuressaare Gümnaasium 12. klass 72 kutsutud lõppvooru
Vitja Minotskin Tartu Vene Lütseum 12. klass 72 kutsutud lõppvooru
Sander Saarend Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 72 kutsutud lõppvooru
Mihhail Lonkin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass 69 kutsutud lõppvooru
Anti Meos Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 69 kutsutud lõppvooru
Maxim Cheremissov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 69 kutsutud lõppvooru
Kristiin Meos Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 69 kutsutud lõppvooru
Kristjan Leisner Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 69 kutsutud lõppvooru
Alexander Raldugin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 69 kutsutud lõppvooru
Andrei Postupalenko Tartu Vene Lütseum 12. klass 66
Tiiu Aaslepp Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 66
Siim Siimut Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 66
Sergei Peskovski Tartu Vene Lütseum 11. klass 66
Juri Kononov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass 66
Dmitri Maslov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 66
Anzelika Prohhozai Tartu Vene Lütseum 11. klass 66
Pavel Danilov Tartu Vene Lütseum 11. klass 66
Marge Milistver Puhja Gümnaasium 12. klass 66
Merily Annuk Puhja Gümnaasium 12. klass 66
Kärt Pütsep Puhja Gümnaasium 12. klass 66
Margus Mägi Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 66
Kerli Rätsep Puhja Gümnaasium 12. klass 66
Tuuli Puhkim Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 66
Maksim Mishin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass 66
Mark Kipt Saku Gümnaasium 11. klass 66
Anli Härma Puhja Gümnaasium 12. klass 66
Mark Laane Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass 66
Dima Polistsuk Tartu Vene Lütseum 12. klass 66
Marko Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 66
Kirsi Kaups Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 66
Pavel Kotov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 63
Artyom Morozov Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 63
Artur Malashkin Tartu Vene Lütseum 11. klass 63
Kristi Vikman Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 63
Siim Plangi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 63
Ralf Jänes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 63
Maša Barbaševa Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12. klass 60
Elena Makarova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 60
Zenja Erik Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12. klass 60
Pavel Permenov Tartu Vene Lütseum 11. klass 60
Maria Luts Puhja Gümnaasium 11. klass 60
Ilja Bogdanov Tartu Vene Lütseum 11. klass 60
Dmitri Maksimov Tartu Vene Lütseum 12. klass 60
Andrei Pärn Tartu Vene Lütseum 11. klass 60
Konstantin Korotkov Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass 60
Eneli Kajak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 60
Kristina Bondar Puhja Gümnaasium 12. klass 60
Kkatrin Kurrusk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 60
Rauno Kaiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 60
Anna Kurdova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 60
Anžela Suhhonenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12. klass 60
Zenja S Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 60
Aleksandr Popolitov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 60
Rauno Alev Saku Gümnaasium 12. klass 60
Jaan-Edgar Urm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 60
Ott Saad Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 60
Janar Salumaa Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 60
Toomas Kaal Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 60
Anete Vaks Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 60
Maria Markus Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 60
Jürgen Rünk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 60
Kangro Kunnar Puhja Gümnaasium 11. klass 60
Ira Tumanova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12. klass 60
Martin Ilmjärv Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 60
Jevgeni Samoilov Puhja Gümnaasium 12. klass 60
Silvar Säde Puhja Gümnaasium 11. klass 60
Priit Pokk Puhja Gümnaasium 11. klass 57
Denis Bystrov Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 57
Aleksandr Shved Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 57
Tarmo Habe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 57
Johann-Gustav Lend Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 57
Levoni Lemberg Puhja Gümnaasium 11. klass 57
Tarvi Tiivoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 57
Mari Sulg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 57
Mart Parind Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 57
Rait Strandmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 54
Kristen Gilden Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 54
Timo Alter Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 54
Leemet Käär Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 54
Mats Tamme Saku Gümnaasium 11. klass 54
Daisi Kaaristo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 54
Pätris Halapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 54
Kaisa Irašn Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 54
Rauno Aljas Puhja Gümnaasium 12. klass 54
Jyrgen Puuri Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 54
Kristina Marmõš Puhja Gümnaasium 12. klass 54
Kristiina Tigasing Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 54
Mirjam Vikisk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 54
Eleriin Juur Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 54
Oksana Korosteljova Tartu Vene Lütseum 12. klass 54
Eero Ehala Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 54
Kristiina Suuster Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 54
Aljona Treffner Puhja Gümnaasium 12. klass 54
Sirli Sisas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 54
Evgeni Menshenin Tartu Vene Lütseum 11. klass 54
Anton Gerassimov Tartu Vene Lütseum 11. klass 54
Diana Melder Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 54
Pavel Ornatsi Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 54
Lena Fjodorova Tartu Vene Lütseum 12. klass 54
Ivan Teperik Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 54
Artjom Melentjev Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 54
Matis Kivila Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 54
Maia Jegorova Tartu Vene Lütseum 11. klass 54
Darja Jedemskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 54
Harri Bendi Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 54
Sofja Vonberg Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 54
Kauri Aaslaid Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 54
Mikk Maasik Kuressaare Gümnaasium 11. klass 54
Mario Oha Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 54
Aleksandr Zakirov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 54
Kristjan Liik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 54
Siim Juss Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 54
Morten Õunpuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 51
Tatjana Moisejonok Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 51
Maire Orusaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 51
Gerli Rapper Saku Gümnaasium 12. klass 51
Arina Maslova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 51
Marina Zolotnikova Tartu Vene Lütseum 12. klass 51
Vitali Judin Tallinna 53. Keskkool 11. klass 51
Karina Gussarova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 51
Artur Apri Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 51
Jelena Golova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 51
Maxim Seljodkin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11. klass 51
Maks Jakovlev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 51
Zmei Zmei Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11. klass 51
Polina Tsvelenjeva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 51
Ilja Ponomarjov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 51
Artjom Stepanjuk Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 51
Dmitri Solovjov Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 51
Valera Abasin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 51
Maksim Kukonenko Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 51
Mariliis Huul Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 51
Dmitri Sokolov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 51
Kätlin Jõgi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 51
Dmitri Afanasjev Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 51
Ramon Varlašev Tallinna Juudi Kool 11. klass 51
Anastassia Lisatovitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 51
Maria Korotkova Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass 51
Veronika Novikova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 51
Aleksandr Šumeiko Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 51
Sirli Soolind Puhja Gümnaasium 12. klass 51
Priidu Koppel Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 51
Asko Maivel Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 51
Marian Külaviir Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 51
Kristjan Saaremets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 51
Aileen Eek Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 51
Ragnar Rambi Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 51
Angela Tamberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 51
Irina Mitiš Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 51
Siim Sadrak Saku Gümnaasium 11. klass 51
Alissa Aigro Tartu Vene Lütseum 12. klass 48
Keiri Ruusand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Lauri Pensa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Eveli Aasa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 48
Johanna Jõelaid Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 48
Terli Linnas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Argo Maripuu Saku Gümnaasium 11. klass 48
Aleksandr Ševtšenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 48
Julia Kosolobova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Kadri Pajo Puhja Gümnaasium 12. klass 48
Jane Mölder Puhja Gümnaasium 11. klass 48
Ilja Natalinov Tallinna Juudi Kool 11. klass 48
Kristi Paakspuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Aap Erik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Keveli Helistvee Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Teele Vaarend Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 48
Alise Suursoo Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 48
Rasmus Zarubin Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 48
Ralf Strandmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Ott Madis Ozolit Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 48
Aleksandr Pekinar Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 48
Sten Paltsar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 48
Anne Sulg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Katriine Lauri Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 48
Liisa Demant Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Mart Rätsepp Puhja Gümnaasium 11. klass 48
Maria Taljantsevca Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 48
Madli Tuvike Puhja Gümnaasium 11. klass 48
Marina Vabištševitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 48
Jekaterina Gluhhih Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 48
Ilja Mazurenko Tallinna 53. Keskkool 11. klass 48
Katrin Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Janri Tori Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 48
Eduard Sing Tartu Vene Lütseum 11. klass 48
Tiina Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 48
Juli Golubev Karjamaa Gümnaasium 12. klass 48
Roma Kuzmenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 48
Helari Kährik Puhja Gümnaasium 11. klass 48
Marlen Pajumets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Lembit Lühi Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 48
Kirill Gutmann Tallinna Juudi Kool 11. klass 48
Alissa Poljatšihhina Tartu Vene Lütseum 12. klass 48
Issako Anna Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 48
Nastja Balõseva Tartu Vene Lütseum 12. klass 48
Raudo Lepik Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 48
Miia-Meiki Visnapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 48
Katja Dõtsjura Tartu Vene Lütseum 12. klass 48
Mattias Oja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 48
Ragnar Pärtelsohn Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 48
Kristjan K Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 48
Mailis Palusalu Tõstamaa Keskkool 12. klass 48
Liza Kozlova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 48
Stas Sobolev Tartu Vene Lütseum 12. klass 48
Valentina Massejeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 48
Ira Jefimova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 48
Anastasia Sakovits Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 48
Julia Gavrilenko Tartu Vene Lütseum 11. klass 48
Igor Kornejev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 48
Erik Kukebal Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 48
Liisi Lehemets Puhja Gümnaasium 11. klass 48
Tanel Tõru Kuressaare Gümnaasium 11. klass 48
Mareli Vodi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 45
Leiki Sild Puhja Gümnaasium 12. klass 45
Tea Tüür Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 45
Kairi Tammik Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 45
Konstantin Ljubotškin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 45
Janter Aniste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 45
Mihkel Näks Saku Gümnaasium 11. klass 45
Kadri Räis Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 45
Igor Demidovich Sillamäe Vanalinna Kool 11. klass 45
Rostislav Revako Tallinna Juudi Kool 11. klass 45
Brian Friker Saku Gümnaasium 11. klass 45
Sander Tüve Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 45
Mikk Niilus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 45
Anna Lapidus Tallinna Juudi Kool 11. klass 45
Sander Kalda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 45
Vitali Pavlov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 45
Teele Toomjõe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 45
Luisa Markus Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 45
Kaisa Karjane Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 45
Aleksander Lvov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 45
Renat Kadirov Sillamäe Vanalinna Kool 12. klass 45
Boris Kuzmenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 45
Artem Sisiomorov Ahtme Gümnaasium 11. klass 45
Vadim Lekštedt Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 45
Marina Nikolajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 45
Marliis Lahesalu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 45
Kaidi Ojasoo Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 45
Siim Joosep Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 45
Gert Kevin Kurmiste Saku Gümnaasium 11. klass 45
Kärolin-Lii Kaljula Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 45
Katrina Aps Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 45
Katja Tšehhonina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 45
Kätlin Eskla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 45
Sander Terepson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 45
Heleen Nurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 45
Irena Hutter Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 45
Juri Kuzmitšjov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 45
Konstantin Ponomarenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 45
Jana Pratškina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 45
Dmitri Petrovits Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 45
Rasmus Liiva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 45
Liispet Mikson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 45
Pirje Tumm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 45
Eva-Triin Pehlak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Maria Erk Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 42
Valera Kurlõtskin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 42
Laura Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 42
Jevgeni Serov Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 42
Kardo Akmens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 42
Mairo Tänav Kuressaare Gümnaasium 11. klass 42
Kevin Kallas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Meelis Liiv Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 42
Kaarel Piip Saku Gümnaasium 12. klass 42
Anton Šerjukov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 42
Juri Holvason Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 42
Peep Trave Kuressaare Gümnaasium 11. klass 42
Marina Selabotina Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 42
Anton Nikiforov Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 42
Maria Vasenjova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 42
Andrey Martqnenko Tartu Vene Lütseum 12. klass 42
Kersti Lang Tallinna Nõmme Gümnaasium 12. klass 42
Elis Uiboupin Puhja Gümnaasium 11. klass 42
Martin Kala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 42
Marjana Vissel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Ester Peedosaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Maili Sikk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 42
Merilin Puusepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Sander Kägu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 42
Liis Havi Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 42
Marleen Reemann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 42
Mari-Liis Tamm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 42
Hendrik Raudik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 42
Anni Reitalu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 42
Jaanika Kutser Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 42
Martin Jõpiselg Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 42
Joosep Hoole Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 42
Henri Oru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 42
Sander Tulk Kuressaare Gümnaasium 11. klass 42
Kätlin Plakso Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Mart Tiitsaar Kuressaare Gümnaasium 11. klass 42
Erkki Põld Kuressaare Gümnaasium 11. klass 42
Edith Eding Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 42
Kevin Kaldmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 42
Kristian Hunt Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 42
Anett Männiste Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 42
Irina Kartseva Karjamaa Gümnaasium 12. klass 42
Kreet Kokla Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 42
Kaspar Vihmaru Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 42
Krista Kekk Saku Gümnaasium 11. klass 42
Margus Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 42
Igor Sokolov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 42
Maria Tolppa Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 42
Kevin Loodla Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 42
Liisi Sikk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 42
Evelyn Reintam Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 42
Nele Rõõmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Alina Kuritsõna Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 42
Anton Merezhko Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 42
Eva Aasmäe Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 42
Heikki Pukk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 42
Taive Kivisild Tõstamaa Keskkool 12. klass 42
Grete Nigu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 42
Carolys Kallas Saku Gümnaasium 12. klass 42
Noku17 Aunapuu Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 42
Roman Shestilovsky Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 42
Sander Rebane Saku Gümnaasium 11. klass 42
Darja Zubareva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 42
Gerttu Uibo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 42
Triin Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 42
Dmitrij Lanevski Tartu Vene Lütseum 11. klass 42
Jevgeni Voss Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11. klass 42
Andreas Siniväli Saku Gümnaasium 12. klass 42
Jekaterina Fjodorova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 42
Anastassia Kozitsyna Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 42
Hristo Neiland Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 42
Aleksandr Kovrigin Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 42
Veronika Tabrissova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 42
Henri Rahuoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Merili Liivoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Kerli Kelp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Merle Mõttus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 42
Anastassia Matina Karjamaa Gümnaasium 12. klass 42
Jevgenia Veiherman Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 39
Julia Spaževa Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 39
Tanel S2Rgava Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 39
Karl Martin Saar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 39
Antero Maksing Saku Gümnaasium 12. klass 39
Kaubo Kesküla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 39
Julia Radzvilovits Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 39
Aleksandr Petkevits Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 39
Dima Beljajev Tartu Vene Lütseum 11. klass 39
Tatjana-Aleksandra Grunina Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 39
Nikita Ivanov Tartu Vene Lütseum 11. klass 39
Zanna Jaskina Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12. klass 39
Arnold Järvala Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 39
Artur Zhernak Tartu Vene Lütseum 12. klass 39
Aleksei Gaponov Keila Ühisgümnaasium 11. klass 39
Anna Bon Karjamaa Gümnaasium 12. klass 39
Marit Liivik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 39
Agnes Kuldner Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 39
Birgit Maasing Saku Gümnaasium 11. klass 39
Robert Kiil Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 39
Eduard Ivannikov Tallinna Nõmme Gümnaasium 12. klass 39
Kevin Tomson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 39
Joosep Lall Tallinna Nõmme Gümnaasium 12. klass 39
Annette Pelberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 39
Kaidi Press Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 39
Gudrun Vene Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 39
Karel Kirss Saku Gümnaasium 11. klass 39
Kaisi Alt Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 39
Gerda Aava Saku Gümnaasium 11. klass 39
Reet Koppel Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 39
Siim Pajula Saku Gümnaasium 11. klass 39
Anne-Liis Tuusis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 39
Natalja Zapevalova Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 39
Ilia Dashkin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 39
Ksenia Stasjuk Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass 39
Liza Kolossova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 39
Liis Kohv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 39
Marta Velt Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 39
Oleg Jakovlev Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 39
Vitali Lõsjuk Tallinna Läänemere Gümnaasium Täiskasvanu 39
Aleks Trostnikov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 39
Sirle Tael Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 39
Kristin Kõrre Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 39
Cristina Kroon Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 39
Jekaterina Beljajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 39
Taavet Kollo Saku Gümnaasium 12. klass 39
Mihkel Jõe Tõstamaa Keskkool 11. klass 39
Maris Mosona Saku Gümnaasium 12. klass 36
Argo Sannik Kuressaare Gümnaasium 11. klass 36
Kateriina Frolova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Siret Somarokov Kiili Gümnaasium 12. klass 36
Johanna Hollo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 36
Maila Heindla Tõstamaa Keskkool 12. klass 36
Kerli Uib Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 36
Jevgenia Kokoreva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 36
Kadi Martin Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 36
Janek Nõu Saku Gümnaasium 11. klass 36
Peeter Liedemann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 36
Andres Sooneste Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 36
Kristlin Kunnus Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 36
Kertu Niitmets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Maria Hairetdinova Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 36
Elis Lilleõis Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 36
Madis Mark Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 36
Evert Viibur Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 36
Kirill Kotsergin Ahtme Gümnaasium 11. klass 36
Allar Valle Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 36
Mariliis Maasik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 36
Jüri Joonas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Kersti Räis Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 36
Aleksandr Kukanov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 36
Rasmus Saarna Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 36
Karend Jakobson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 36
Mari-Liis Tammann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 36
Agne Linnas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 36
Kerli-Kristin Salo Saku Gümnaasium 11. klass 36
Vlad Aleksejev Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 36
Rene Konar Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 36
Epp Oro Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 36
Tarmo Kumar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 36
Signe Kurvits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 36
Laura Staal Saku Gümnaasium 12. klass 36
Juri Krutii Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 36
Tammo Oolup Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 36
Stiina-Riin Saar Tõstamaa Keskkool 12. klass 36
Dmitri Jershov Tallinna Tõnismäe Reaalkool Täiskasvanu 36
Martin Järvet Puhja Gümnaasium 12. klass 36
Mihkel Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 36
Merle Muruvee Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 36
Geidi Raud Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Liisa Viilvere Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 36
Kaarel Elissaar Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 36
Kauri Veertee Saku Gümnaasium 11. klass 36
Marian Tarrend Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Hannela Tartu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 36
Maiette Talpsepp Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 36
Katrin Kiisk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 36
Kristjan Josu Saku Gümnaasium 12. klass 36
Tanel Lindmets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Aleksandra Vorobjova Tartu Vene Lütseum 11. klass 36
Kristin Viilik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 36
Nastja Homina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 36
Priidu Pärna Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Slava Romanov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 36
Laura Pajussaar Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 36
Jaroslav Simanov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 36
Aptup Cyucjien Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 36
Eva Kristjuhan Saku Gümnaasium 12. klass 36
Mari-Liis Aron Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 36
Laura Vals Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 36
Mait Tamm Puhja Gümnaasium 12. klass 36
Kristina Baranina Tartu Vene Lütseum 11. klass 36
Johannes Rammo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Jaan Teekel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Olga Vorobjova Tartu Vene Lütseum 12. klass 36
Agne Allas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Sven Jefimov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Raimond Jurson Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 36
Kristen Veibri Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 36
Aleksandr Sorokin Keila Ühisgümnaasium 11. klass 36
Olesja Lapitskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 36
Andres Bõkov Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 36
Onneliis Ennok Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 36
Alerksandra Kuznetsova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 36
Maria Sutt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 36
Anastassia Lenskaja Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 36
Priit Kasari Saku Gümnaasium 11. klass 36
Taavi Lepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 36
Tanel Tursk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 36
Zlata-Maria Naidis Tartu Vene Lütseum 11. klass 36
Maria Proshuta Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 36
Kirill Guskov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11. klass 36
Karolin Sakk Saku Gümnaasium 12. klass 36
Kirill Dremljuga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 36
Ats Tamme Saku Gümnaasium 11. klass 36
Maksim Simtšenko Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 36
Mario Sepp Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 36
Mersin Võrno Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 36
Alissa Naretšina Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 33
Elina Sallo Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 33
Dmitri Mašinski Karjamaa Gümnaasium 12. klass 33
Joonas Juurikas Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 33
Steven Leis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 33
Epp Alvela Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 33
Darja Tokovenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 33
Vadim Tehnikov Tartu Vene Lütseum 11. klass 33
Jelizaveta Rutkovskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 33
Kennet Käpp Saku Gümnaasium 11. klass 33
Nikita Vassiljev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 33
Vitali Raikov Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 33
Maksim Sokolov Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 33
Aleksandra Koreshkova Karjamaa Gümnaasium 12. klass 33
Sander Rosenbaum Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 33
Dmitri Kirli Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 33
Liis Raudsep Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 33
Kaisa Raudla Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 33
Reelika Riis Saku Gümnaasium 12. klass 33
Lenno Lüüs Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 33
Rando Leppik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 33
Malle Jõgeda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 33
Rauno Nõmmiko Saku Gümnaasium 11. klass 33
Aleksandr Zinovjev Karjamaa Gümnaasium 12. klass 33
Natalja Gavrilenko Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 33
Eduard Udatšnõi Tartu Vene Lütseum 11. klass 33
Rommy Otti Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 33
Robert Kullamaa Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 33
Anni Kivimäe Saku Gümnaasium 11. klass 33
Julia Karnjusina Saku Gümnaasium 11. klass 33
Kristel Lukk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 33
Andrei Belenko Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 33
Jürgen Bachmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 33
Jevgeni Miroshnichenko Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass 33
Kristina Andrejeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 33
Maarja Laas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 33
Stas Goldberg Tallinna 53. Keskkool 11. klass 33
Roman Tretjakov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 33
Kairi Eliaser Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 33
Ursula Mängli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 33
Andres Toom Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 33
Mari-Liis Tolga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 33
Pille Ivask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 33
Liza Dzhikia Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 33
Sigrid Habe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 33
Lorean Türin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 33
Tanja Purovets Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 33
Kadri Andresson Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 33
Kristin Jakobson Saku Gümnaasium 12. klass 33
Vjatšeslav Beltsov Karjamaa Gümnaasium 12. klass 33
Ira Blau Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 30
Alari Allik Tallinna Nõmme Gümnaasium 11. klass 30
Janne Luha Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Evgenia Lupan Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 30
Liisa Otsak Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 30
Margo Metsoja Tõrva Gümnaasium 11. klass 30
Natalia Borissenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 30
Sass Astla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Vladimir Nikiforov Tallinna 53. Keskkool 11. klass 30
Mihhail Jerošenkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 30
Sven Saagim Saku Gümnaasium 11. klass 30
Kadi Mõttus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Andrei Dolgov Tartu Vene Lütseum 11. klass 30
Darja Zaitseva Tartu Vene Lütseum 11. klass 30
Martin Aua Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 30
Sofia Islevskaya Tallinna Tõnismäe Reaalkool Täiskasvanu 30
Diana Loskova Tartu Vene Lütseum 11. klass 30
Elina Vähi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Viljam Shapp Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 30
Anzela Kurets Tartu Vene Lütseum 12. klass 30
Ayhan Gayybly Tartu Vene Lütseum 11. klass 30
Igor Tšepulkovski Tartu Vene Lütseum 11. klass 30
Merilin Kuklas Saku Gümnaasium 11. klass 30
Signe Heindla Tõstamaa Keskkool 11. klass 30
Ann Loos Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Tobi Tobauskos Saku Gümnaasium 12. klass 30
Kristjan-Mart Piirsalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Kaisa Männamaa Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 30
Teele Kivisilla Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 30
Marianna Liik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 30
Andra Pärnpuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 30
Reana Parve Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 30
Eliise Mesi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Julia Osad4Aja Ahtme Gümnaasium 11. klass 30
Dasha Smirnova Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 30
Andrej Barybin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11. klass 30
Grete Heinaste Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Calvin Kull Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 30
Linda Kisand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Jana L Ahtme Gümnaasium 11. klass 30
Sergei Metropolskiy Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 30
Kadiliis Vabaoja Saku Gümnaasium 12. klass 30
Jane Varik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Aleksandr Kravtsuk Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 30
Martti Voolma Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 30
Tarvo Maasik Saku Gümnaasium 11. klass 30
Mari-Liis Lume Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Robert Rand Tõstamaa Keskkool 12. klass 30
Airy Ust Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 30
Meigo Murde Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Kristina Luik Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 30
Relika Rämson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Karina Tjushina Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 30
Kirsika Tedre Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Anneliis Ilves Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Taavi Tõnisson Tõstamaa Keskkool 12. klass 30
Linda Luig Saku Gümnaasium 12. klass 30
Germans Ojala Keila Ühisgümnaasium 11. klass 30
Eeva Õun Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 30
Ingrid Õispuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 30
Taavi Kitsel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 30
Liis Lusikas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 30
Mairo Müürsepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Kersti Kaur Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Tauri Tõugjas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Anni Ulmas Saku Gümnaasium 12. klass 30
Beezzz Beezzzoov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 30
Martin Jõgeva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Alan Reiss Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Helen Parker Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Jevgeni Sigida Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 30
Liis Kalma Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Sten Karu Saku Gümnaasium 11. klass 30
Kersti Soovik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 30
Andra Mammuspuu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 30
Liis Kuusk Saku Gümnaasium 11. klass 30
Janika Klaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 30
Rasmus Kolling Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Kaisi Kalma Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 30
Marek Väli Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 27
Daisy Talpsepp Saku Gümnaasium 12. klass 27
Iljas Gusseinov Tartu Vene Lütseum 11. klass 27
Andro Tali Saku Gümnaasium 11. klass 27
Laura Andla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 27
Andrei Jerjomin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 27
Helina Kruusamägi Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 27
Alexey Evstigneev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 27
Kertu Tampõld Saku Gümnaasium 12. klass 27
Nikoolai Ionishkan Karjamaa Gümnaasium 12. klass 27
Aleksandr Teras Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 27
Egor Kunznetsov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11. klass 27
Jelena Zagriva Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 27
Carol Käär Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 27
Keidy Lillmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 27
Mari-Liis Vakkermann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 27
Maris Viikman Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 27
Keit Reinsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 27
Jevgeni Zverok Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 27
Aleksander Lilleoks Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 27
Marileen Haan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 27
Marika T Saku Gümnaasium 12. klass 27
Valery Malovsky Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 27
Dmitri Didenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 27
Viktoria Titova Tallinna Läänemere Gümnaasium Täiskasvanu 27
Evelin Leerima Tõstamaa Keskkool 12. klass 27
Tanel Tambre Tõstamaa Keskkool 11. klass 27
Mari Niinemäe Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 27
Reigo Adamson Saku Gümnaasium 12. klass 27
Saku Sakuk Saku Gümnaasium 12. klass 27
Nikol Moroz Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Kalvi Kaldmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 24
Kristel Mitt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Käthi Niman Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Pirjo Paulus Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Aivar Voronov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 24
Rainer Amor Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Siim Kask Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Registreerun Registreerun Saku Gümnaasium 12. klass 24
Raili Pärt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 24
Maria Chtcherbak Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 24
Valja Zeljonaja Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 24
Maarja Sööl Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 24
Michaelllllll Zaplavaaaaaa Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 24
Aljona Davqdova Tartu Vene Lütseum 12. klass 24
Anton Stvolov Puhja Gümnaasium 12. klass 24
German Gavzijev Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 24
Igor Ostr Keila Ühisgümnaasium 11. klass 24
Andra King Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Sigrit Sepper Saku Gümnaasium 12. klass 24
Heleene Martin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 24
Mariliis Lillemets Tõstamaa Keskkool 11. klass 24
Hanno Tõnne Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Ilja Lebedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 24
Uudo Uudo Saku Gümnaasium 12. klass 24
Matis Pedak Saku Gümnaasium 12. klass 24
Nvard Oganisjan Tallinna Juudi Kool 11. klass 24
Janne U Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 24
Mihkel Kivi Saku Gümnaasium 12. klass 24
Kaur Pai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 24
Karl-Sander Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 24
Dagmar Meltsas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Dmitri Trubkin Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 24
Annika Tooming Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Reelika Reiljan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 24
Deniss Snitko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 24
Piret Pannal Saku Gümnaasium 11. klass 24
Mart Aron Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 24
Sulev Pijon Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 24
Jekaterina Lestsinskaja Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 24
Kaisa Jürioja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 24
Denis Koval Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 24
Karina Lühi Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 24
Kaisa Kütt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Indrek Lillepuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 24
Katre Kasak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 24
Helen Tärn Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Egle Pikhof Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Teele P Saku Gümnaasium 12. klass 24
Arnold Sanglepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 24
Barbara Lichtfeldt Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Liisi Kroonmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 24
Mirjam Lepiksaar Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Mai-Brit Vardja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 24
Henri Kompus Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Lauri Raus Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Pernilla Prual Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 24
Henri Hörats Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Maris Hinno Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 24
Eneli Tiisler Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 24
Karoliine Alliku Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 24
Angelina Gamtak Tallinna Juudi Kool 11. klass 21
Mark Kitsemets Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 21
Andrei Novikov Ahtme Gümnaasium 11. klass 21
Jegor Zavidov Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 21
Ksenia Tolmasova Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 21
Mark Tjaptin Tallinna Läänemere Gümnaasium Täiskasvanu 21
Kristel Vippul Saku Gümnaasium 12. klass 21
Anna Zavolner Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 21
Artur Toom Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 21
Slava Sengen Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 21
Kairi Rebane Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 21
Kristina Tamm Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 21
Nele Tamm Tõstamaa Keskkool 12. klass 21
Stass Udatshnõi Tartu Vene Lütseum 11. klass 21
Viktoria Timofejeva Tartu Vene Lütseum 12. klass 18
Silver Urb Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 18
Dima Popov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 18
Olev Järvala Puhja Gümnaasium 12. klass 18
Maali Pert Tõstamaa Keskkool 11. klass 18
Kätlin Kekk Saku Gümnaasium 12. klass 18
Liis Valdre Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 18
Diana Kolmqkova Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 18
Teele Vänto Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 18
Svetlana Simanenkova Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 18
Kristi Visnapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Alina Petrova Ahtme Gümnaasium 11. klass 18
Tanja Kalinitsenko Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 18
Sander Juurik Tõstamaa Keskkool 12. klass 18
Siim Heindla Tõstamaa Keskkool 12. klass 18
Carmen Roovali Saku Gümnaasium 12. klass 18
Elina Mustonen Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Eret Eerik Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 18
Taavi Tamm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 18
Meriliis Alaniit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 18
Rauno Lunde Saku Gümnaasium 12. klass 18
Hedi Gretski Tõstamaa Keskkool 11. klass 18
Regiina Tali Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 18
Olja Koroleva Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 18
Anne-Liis Lõhmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 18
Kerlyn Jüriväli Saku Gümnaasium 11. klass 18
Mai-Brit Võru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 18
Darja Sahhova Ahtme Gümnaasium 11. klass 18
Argo Leerima Tõstamaa Keskkool 12. klass 18
Lauri Molder Tõstamaa Keskkool 11. klass 18
Maria Voloshina Ahtme Gümnaasium 11. klass 18
Jekaterina Isunina Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 18
Katerina Muttonen Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 18
Aili Klee Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 18
Diana Krõlova Tallinna 53. Keskkool 11. klass 18
Jura Kropachjov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 18
Anna Govorova Ahtme Gümnaasium 11. klass 18
Aljona Russakova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11. klass 18
Ken Virula Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 18
Aleksandr Listov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass 15
Veronika Panova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 15
Joseph Rumvolt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 15
Aelita Zagidullina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass 15
Marinka Vassiljeva Tallinna Paekaare Gümnaasium 11. klass 12
Alina Truuse Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass 12
Ardis Vilt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Kati Part Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 12
Liis Kasekänd Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 12
Tõnis Tokko Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 12
Margot Lindpere Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 12
Liisa Kalviste Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 12
Krissu Krissu Saku Gümnaasium 12. klass 12
Allan Temin Tallinna Juudi Kool 11. klass 12
Anastasia Butina Tallinna 53. Keskkool 11. klass 12
Kaisa Torn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 12
Anna Lutter Saku Gümnaasium 12. klass 12
Sigrid R Saku Gümnaasium 11. klass 12
Julia Karpitseva Tartu Vene Lütseum 11. klass 12
Rannar Uusna Saku Gümnaasium 12. klass 12
Karina Kerge Saku Gümnaasium 11. klass 12
Mariliis Laanes Saku Gümnaasium 12. klass 12
Kaupo Rätte Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 12
Liina Laasma Tõstamaa Keskkool 11. klass 12
Mih Ilj Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11. klass 12
Jelizaveta Feldman Tallinna Juudi Kool 11. klass 9
Karina Bogdanova Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 9
Inna Malinovskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 9
Viktoria Didenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass 6
Paula Noera Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass 6
Kaspar-Kaspar Joakit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 6
Evelin Ots Saku Gümnaasium 11. klass 6
Anni-Helen Paulus Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 0