Kobras 2010

Benjaminid

Lõppvooru kutsutakse 19 õpilast, osavõtjaid kokku 1977.

Nimi Kool Klass Punkte
Valeria Ovcharenko Sakala Eragümnaasium 6. klass 30 kutsutud lõppvooru
Katre Nigol Keila Kool 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Anna Petrova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Tiit Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Edwin Veber Tallinna Juudi Kool 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Tõnu Soop Kärdla Ühisgümnaasium Õpetaja 30 väljaspool vanuserühma
Artur Dragunov Sakala Eragümnaasium 6. klass 28 kutsutud lõppvooru
Aksel Randlepp Audentese Erakool 6. klass 28 kutsutud lõppvooru
Roger Kikkas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 28 kutsutud lõppvooru
Eke Tominga Surju Põhikool 7. klass 28 kutsutud lõppvooru
Nikolai Grigorjev Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Karoliine Kurvits Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Sofia Pereskoka Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Anastassia Solomanina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Karl Marti Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Krister Aleks Kasemaa Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28 väljaspool vanuserühma
Karina Lõbus Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28 väljaspool vanuserühma
Joel Pupart Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28 väljaspool vanuserühma
Anni Pupart Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28 väljaspool vanuserühma
Sander Tšernobrovkin Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28 väljaspool vanuserühma
Triin Õige Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28 väljaspool vanuserühma
Vladimir Runin Narva Kesklinna Gümnaasium Õpetaja 28 väljaspool vanuserühma
Karina Trofimova Tartu Vene Lütseum 7. klass 27 kutsutud lõppvooru
Bogdan Bobkov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 27 kutsutud lõppvooru
Sofja Koledenkova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 27 kutsutud lõppvooru
Kristin Metsmaa Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 27 kutsutud lõppvooru
Maksim Mihhaljuk Sakala Eragümnaasium 8. klass 27 kutsutud lõppvooru
Tiina Seo Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 27 väljaspool vanuserühma
Gregor Eesmaa Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 26
Kertu Johanna Jõeste Tallinna Reaalkool 6. klass 26
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 26
Madis Ross Tallinna Reaalkool 6. klass 26
Artjom Jegorov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 26
Aleksandr Kostin Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 26
Krit Lossmann Ardu Kool 7. klass 26
Johanna Matto Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 26
Meelis Matvei Tõrva Gümnaasium 7. klass 26
Valeria Mikša Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 26
Diandra Must Kambja Põhikool 7. klass 26
Annela Pindis Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 26
Jana Pronina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 26
Mark Suhhin Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 26
Aleksei Zimin Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 26
Stina Veek Virtsu Põhikool 7. klass 26
Maria Aarnis Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 26
Joonas Herne Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 26
Olesij Inno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 26
Martin Janson Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 26
Maria Jõgi Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 26
Karla Kirsch Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 26
Brüs-Robin Kitsemets Keila Kool 8. klass 26
Kaisa Kivirand Kadrina Keskkool 8. klass 26
Mihkel Leib Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 26
Triin Nigol Kadrina Keskkool 8. klass 26
Oleg Nikulin Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 26
Liina Nõmm Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 26
Martin Pajussaar Kadrina Keskkool 8. klass 26
Maxim Petrykin Sakala Eragümnaasium 8. klass 26
Sander Rang Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 26
Vladislav Zarov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 26
Liisa Lotta Tomp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 26
Kevin Ungro Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 26
Kelly Valdna Kiili Gümnaasium 8. klass 26
Nina Vatševskihh Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 26
Leanika Vetka Kadrina Keskkool 8. klass 26
Rasmus Õisma Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 26
Eliise Hoogand Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26 väljaspool vanuserühma
Jarmo Ling Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26 väljaspool vanuserühma
Artur Loorpuu Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26 väljaspool vanuserühma
Kerli Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26 väljaspool vanuserühma
Carmen Pajussaar Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26 väljaspool vanuserühma
Matis Rüütel Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26 väljaspool vanuserühma
Kert Siiner Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26 väljaspool vanuserühma
Eva-Maria Vaher Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26 väljaspool vanuserühma
Edgar Vanin Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26 väljaspool vanuserühma
Henri Äär Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26 väljaspool vanuserühma
Eeva-Laura Lõoke Tallinna Reaalkool 6. klass 25
Raul Niit Tallinna Reaalkool 6. klass 25
Daniel Gritsevdki Tallinna Juudi Kool 7. klass 25
Kristin Lisette Jõgiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 25
Veera Panova Sakala Eragümnaasium 7. klass 25
Igor Podgainõi Sakala Eragümnaasium 7. klass 25
Kristina Rastvorova Tartu Vene Lütseum 7. klass 25
Aljona Kruglova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 25
Rasmus Leini Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 25
Melissa Mühlberg Keila Kool 8. klass 25
Merlin Palmar Sõmeru Põhikool 8. klass 25
Markus Peterson Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 25
Oskar Protsin Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 25
Janno Sarikas Olustvere Põhikool 8. klass 25
Diana Skatškova Sakala Eragümnaasium 8. klass 25
Harlis All Vali siit kool või muu asutus Täiskasvanu 25 väljaspool vanuserühma
Sander Kornet Tallinna Reaalkool 6. klass 24
Tarmo Leib Tsirguliina Keskkool 6. klass 24
Catreen Lepik Tallinna Reaalkool 6. klass 24
Henri Johann Norden Tallinna Reaalkool 6. klass 24
Brigitta Rebane Tallinna Reaalkool 6. klass 24
Joosep Viik Tallinna Reaalkool 6. klass 24
Alina Eglit Ahtme Gümnaasium 7. klass 24
Ken Erk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 24
Aleksandra Filimonova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 24
Alina Haljaste Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 24
Kerli Heilu Virtsu Põhikool 7. klass 24
Maria Häling Tartu Erakool 7. klass 24
Marel Jaama Tõrva Gümnaasium 7. klass 24
Ago Jaani Tõrva Gümnaasium 7. klass 24
Silver Kera Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 24
Ronald Emanuil Kivipelto Tabasalu Ühisgümnaasium 7. klass 24
Keiti Kleitz Tamsalu Gümnaasium 7. klass 24
Angeelika Koit Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 24
Sergei Kuzmin Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 24
Ken-Henrik Kuudisiim Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 24
Tauri Leimberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 24
Alina Lerner Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Ats Liinamäe Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Siim Lomp Kiili Gümnaasium 7. klass 24
Erik Lopato Kiili Gümnaasium 7. klass 24
Hannela Lüsi Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 24
Aleksei Morozov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 24
Kristian Nefjodov Sakala Eragümnaasium 7. klass 24
Marko Orlov Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Taniel Paomees Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 24
Maarja Pertel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 24
Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 7. klass 24
Merit Rebase Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 24
Grete Roose Tartu Erakool 7. klass 24
Andrei Sadovoi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 24
Helli Seeblum Kadrina Keskkool 7. klass 24
Lars Johannes Sissas Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 24
Jevgeni Sulimenko Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 24
Dmitri Suško Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 24
Birgith Zupping Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 24
Aveli Tiiter Kadrina Keskkool 7. klass 24
Elis Tiivoja Rõuge Põhikool 7. klass 24
Richard Toome Ahtme Gümnaasium 7. klass 24
Anna Afanasjeva Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 24
Gen Alev Pühajärve Põhikool 8. klass 24
Ingrid Helena Alliksaar Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 24
Nikita Andreev Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 24
Sofia Anissimova Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 24
Markus Aru Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 24
Artur Avrusevitš Keila Ühisgümnaasium 8. klass 24
Raili Hahndorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 24
Oksana Harlamova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 24
Ivar Indrek Himmist Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 24
Rain Ilves Pühajärve Põhikool 8. klass 24
Aleksandr Juskov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 24
Astor Leon Jürgens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Kaisa Kaar Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 24
Karl Kaisel Virtsu Põhikool 8. klass 24
Grete-Marie Kajandi Keila Kool 8. klass 24
Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 24
Toomas Kirs Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 24
Liisbeth Kirss Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 24
Gleb Klimenkov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 24
Karoliina Kreem Keila Kool 8. klass 24
Kristjan Leet Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 24
Karl-Martin Lember Kuressaare Gümnaasium 8. klass 24
Magnus Leopard Pühajärve Põhikool 8. klass 24
Andrei Mirontsuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 24
Aleksandr Mogilenko Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 24
Martin Nefjodov Sakala Eragümnaasium 8. klass 24
Kristjan Jaak Ott Türi Gümnaasium 8. klass 24
Kristi Paide Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 24
Karl Penu Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 24
Romet Piller Tõrva Gümnaasium 8. klass 24
Milvi Prii Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 24
Morten Mägi Ravn Kuressaare Gümnaasium 8. klass 24
Sander Rebane Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 24
Bert Reila Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 24
Andres Rüütel Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 24
Daniil Savoskin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 24
Birgit Teemäe Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 24
Merylin Tihomirova Pühajärve Põhikool 8. klass 24
Ago Tominga Surju Põhikool 8. klass 24
Jan-Erik Truu Keila Kool 8. klass 24
Viktoria Tugedam Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 24
Hanna Tuus Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 24
Tõnis Tõnison Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 24
Celiina Valdner Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 24
Aleksei Vinogradov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 24
Pillerin Arge Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24 väljaspool vanuserühma
Gete Grahv Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24 väljaspool vanuserühma
Joosep Hallaste Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24 väljaspool vanuserühma
Kalle Kiik Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24 väljaspool vanuserühma
Annes Kurgpõld Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24 väljaspool vanuserühma
Rauno Liitmäe Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24 väljaspool vanuserühma
Tauri Nõgu Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24 väljaspool vanuserühma
Karmel Pea Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24 väljaspool vanuserühma
Hendrik Klaas Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 23
Taavi Reisenbuk Audentese Erakool 6. klass 23
Erik Martin Vetemaa Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 23
Boriss Arhipov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 23
Bogdan Gavrilov Sakala Eragümnaasium 7. klass 23
Jelizaveta Jegorova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 23
Jaan Koort Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 23
Alina Koort Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 23
Annastassija Larina Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 23
Richard Lätt Kiltsi Põhikool 7. klass 23
Annaliisa Post Emmaste Põhikool 7. klass 23
Jorgen Vaga Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 23
Ljubov Baškirova Mustvee Vene Gümnaasium 8. klass 23
Artur Kaldma Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 23
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 23
Kseina Kondõbko Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 23
Karl Kõverik Tõrva Gümnaasium 8. klass 23
Elisa Kärner Keila Kool 8. klass 23
Matthias Markus Tõrva Gümnaasium 8. klass 23
Artjom Mitroskin Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 23
Kristo Oja Tõrva Gümnaasium 8. klass 23
Kadi Sagor Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 23
Maret Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 22
Anastasija Gajevskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 22
Rael Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 22
Karl Kimmel Pühajärve Põhikool 6. klass 22
Maria Leinonen Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 22
Margret Luts Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 22
Henry Jonas Narusberk Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 22
Juri Petrov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 22
Ats Püvi Tsirguliina Keskkool 6. klass 22
Rebekka Rehe Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 22
Kristo Rohumäe Voore Põhikool 6. klass 22
Deivid Saarniit Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 22
Jana Saastamoinen Audentese Erakool 6. klass 22
Liisa Sakerman Tallinna Reaalkool 6. klass 22
Erlis Sprenger Tõrva Gümnaasium 6. klass 22
Markus Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 22
Ilmar Tarto Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 22
Artjom Tšauzov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 22
Madli Vatsfeldt Virtsu Põhikool 6. klass 22
Oskar Veelma Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 22
Irina Vikentjeva Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 22
Artur Хелилайд Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 22
Aro-Ats Aasma Emmaste Põhikool 7. klass 22
Marleen Breemet Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 22
Andrei Buturlakin Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 22
Pavel Fleisher Tallinna Juudi Kool 7. klass 22
Marie Jõgi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 22
Maarja Kattel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 22
Rasmus Koiduste Ardu Kool 7. klass 22
Tarmo Kullas Rõuge Põhikool 7. klass 22
Karoliina Kullas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 22
Anzelo Kutepov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 22
Marge Käis Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 22
Karl Hendrik Leppmets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 22
Kaarel Lott Tartu Erakool 7. klass 22
Martin Theo Malk Virtsu Põhikool 7. klass 22
Naum Markovitch Tallinna Juudi Kool 7. klass 22
Eduard Mekshun Sakala Eragümnaasium 7. klass 22
Kärolyn Mikk Kiili Gümnaasium 7. klass 22
Anett Mikvere Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 22
Mihhail Mogutov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 22
Tanel Mäe Kiili Gümnaasium 7. klass 22
Kertjan Novek Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 22
Carmen Oroperv Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 22
Kristofer Paulberg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 22
Gerda Reeder Virtsu Põhikool 7. klass 22
Leon Salamatin Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 22
Marco Sepp Tabasalu Ühisgümnaasium 7. klass 22
Gretel Siida Kiili Gümnaasium 7. klass 22
Lera Suvorova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 22
Teele Talts Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 22
Kristi Toom Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 22
Johanna Liis Udumets Tabasalu Ühisgümnaasium 7. klass 22
Agnes Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 22
Johannes Kustav Viise Kadrina Keskkool 7. klass 22
Tanel Aeg Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 22
Reelika Alba Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 22
Robert Anisimov Sakala Eragümnaasium 8. klass 22
Olga Botsarova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 22
Lia Gavriljuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 22
Veronika Gofman Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 22
Anton Harak Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 22
Elina J. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 22
Stas Jeršov Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 22
Olivia Järve Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Iti Järvi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 22
Silver Kiho Pühajärve Põhikool 8. klass 22
Ken Kilumets Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 22
Deniss Kiviljov Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 22
Anna Krušatina Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 22
Karl-Kristjan Kruusi Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 22
Daniel Liik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Ott Liivaru Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Kati Markus Toila Gümnaasium 8. klass 22
Vladislav Massalin Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 22
Andrei Matvejev Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 22
Liina Murd Toila Gümnaasium 8. klass 22
Maksim Nikitin Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 22
Liana Nikolajeva Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 22
Rando Oder Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 22
Gert Oja Emmaste Põhikool 8. klass 22
Rivo Olvet Kadrina Keskkool 8. klass 22
Karl Orro Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 22
Dmitry Petrunin Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 22
Karolin Pihlak Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 22
Ruut Raev Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 22
Maria Raja Keila Kool 8. klass 22
Marko Rand Kadrina Keskkool 8. klass 22
Andris Reinberg Türi Gümnaasium 8. klass 22
Leenu Reinsalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 22
Rando Rommot Keila Kool 8. klass 22
Kardo Saaliste Surju Põhikool 8. klass 22
Tarvo Sbitnev Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 22
Marelle Soosaar Kiili Gümnaasium 8. klass 22
Mark Stsjogolev Sakala Eragümnaasium 8. klass 22
Timo Tali Sõmeru Põhikool 8. klass 22
Ainri Tarassov Kiltsi Põhikool 8. klass 22
Anna Tsegotova Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 22
Rasmus Uustulnd Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 22
Hanna Vask Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 22
Anneli Veinberg Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 22
Madis Vihmann Pühajärve Põhikool 8. klass 22
Janely Viitak Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 22
Kristo Villem Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 22
Oliver Vilu Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 22
Kelly Virroja Keila Kool 8. klass 22
Sigrid Vollmer Keila Kool 8. klass 22
Linda-Riin Võeras Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 22
Ragnar Õispuu Keila Kool 8. klass 22
Alina Parri Ahtme Gümnaasium 9. klass 22 väljaspool vanuserühma
Sven Koerakutsikas Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 22 väljaspool vanuserühma
Indrek Kula Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 22 väljaspool vanuserühma
Pärlin Luhila Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 22 väljaspool vanuserühma
Marliis Rettau Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 22 väljaspool vanuserühma
Oskar Vevers Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 22 väljaspool vanuserühma
Jurka Gruljov Narva Kesklinna Gümnaasium Täiskasvanu 22 väljaspool vanuserühma
Johannes Erm Tallinna Reaalkool 6. klass 21
Natalia Homenko Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 21
Luizi-Anna Mashalkina Sakala Eragümnaasium 6. klass 21
Marek Raudla Sakala Eragümnaasium 6. klass 21
Kristin-Liis Rätto Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 21
Paula - Brit Siimar Tallinna Reaalkool 6. klass 21
Ilja Starodubtsev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 21
Ave Liina Tennokese Tallinna Reaalkool 6. klass 21
Kaspar Valk Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 21
Slava Vassiljev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 21
Darja Asmer Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 21
Norman Ilumets Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 21
Allar Kivi Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 21
Kristjan Kõks Kadrina Keskkool 7. klass 21
Merilin Kõrnas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 21
Jaak Lepik Tõrva Gümnaasium 7. klass 21
Ingel-Ann Liibert Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 21
Kristi Murumets Kambja Põhikool 7. klass 21
Andri Soone Kadrina Keskkool 7. klass 21
Arina Stretškova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 21
Sander Tamm Kuressaare Gümnaasium 7. klass 21
Karl-Sander Eensoo Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 21
Rhesa Elmi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 21
Evelin Gerontidi Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 21
Julia Gusseva Tartu Vene Lütseum 8. klass 21
Kristina Ilina Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 21
Aale Jaer-Eer Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 21
Andres Kalavus Jäneda Kool 8. klass 21
Jana Krivonossova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 21
Maria Mikulits Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 21
Andrei Noginov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 21
Kelli Oja Toila Gümnaasium 8. klass 21
Maria Olmann Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 21
Gleb Podoljak Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 21
Nancy Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 21
Kristina Rudenko Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 21
Nastasja Tõtšinskaja Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 21
Karolin Vahtramäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 21
Ilja Vassiljev Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 21
Maarika Raja Toila Gümnaasium Õpetaja 21 väljaspool vanuserühma
Emili Kuuse Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 20
Raili Laansalu Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 20
Priit Sauer Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 20
Dobrõnja Apalkov Tallinna Juudi Kool 6. klass 20
Robert Barisovets Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 20
Valeria Goffert Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 20
Maria Gritsak Sakala Eragümnaasium 6. klass 20
Anna Grund Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 20
Georg Kennet Gutman Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Markus Haug Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 20
Kristiina Himma Haanja-Ruusmäe Põhikool 6. klass 20
Agris Janisk Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 20
Anna-Maria Jürgens Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Uku Kangur Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 20
Erika Kesvatera Tsirguliina Keskkool 6. klass 20
Aleksandr Logvinenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 20
Kristjan Maasik Audentese Erakool 6. klass 20
Helina Niit Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Robin Nurk Tabasalu Ühisgümnaasium 6. klass 20
Randy Padar Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Jürgen Pikk Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Helen Pung Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 20
Morgan Puust Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 20
Mikael Raihhelgauz Audentese Erakool 6. klass 20
Karl Reispass Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 20
Valentina Rukins Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 20
Anna-Liisa Saks Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Mari Saviauk Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 20
Denis Smirnov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 20
Deniss Stekolštšikov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 20
Silver Suurorg Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Karita Süld Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 20
Klaus Varik Tääksi Põhikool 6. klass 20
Dasha Volossatova Sakala Eragümnaasium 6. klass 20
Jürgen Adamson Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 20
Liza Ader Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 20
Ksenja Bolšakova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 20
Maksim Bronnikov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 20
Mark Fedortšenko Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 20
Margarita Gadalšina Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 20
Karina Grigorjeva Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Gertrud Grossthal Tartu Erakool 7. klass 20
Henri Ilumets Tääksi Põhikool 7. klass 20
Meriliin Irves Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Triin Jaansalu Tõrva Gümnaasium 7. klass 20
Monika Jakobson Aegviidu Põhikool 7. klass 20
Stefan Juhanson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 20
Steven Juks Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Kätriin Julle Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 20
Kristin Jänes Tõrva Gümnaasium 7. klass 20
Kerli Kaine Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 20
Lotta Kaups Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 20
Gregor Kiin Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 20
Kaupo Klemmer Tootsi Põhikool 7. klass 20
Andrea Kliimand Rõuge Põhikool 7. klass 20
Aleksandra Korzunina Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 20
Nastja Kutcherova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 20
Ants Kuusik Mikitamäe Põhikool 7. klass 20
Markel Kübe Kambja Põhikool 7. klass 20
Emily Künnap Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 20
Margaret Lankots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 20
Sirje Maria Lehestik Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 20
Eliisa Lest Jäneda Kool 7. klass 20
Mattias Liiv Kiili Gümnaasium 7. klass 20
Alois Luhomaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Merike Lööper Jäneda Kool 7. klass 20
Kert Mandel Kuressaare Gümnaasium 7. klass 20
Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 7. klass 20
Ako Ojamets Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 20
Angeliis Pallon Kambja Põhikool 7. klass 20
Doris Park Kambja Põhikool 7. klass 20
Jüri Ponomarenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 20
Mhait-Kaiju Pool-Janis Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 20
Nele Liis Pruul Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Maarja Melani Psatak Olustvere Põhikool 7. klass 20
Karl Hannes Raat Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20 oluliselt ületatud ajapiiri
Marius Soon Tartu Erakool 7. klass 20
Gleb Stepanov Ahtme Gümnaasium 7. klass 20
Danik Zavihonov Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Erik Tammeleht Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Jarl Teesalu Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 20
Steven Toobre Mikitamäe Põhikool 7. klass 20
Markus Vares Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 20
Katre Vares Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 20
Heilis Veesaar Tõrva Gümnaasium 7. klass 20
Karl Kristian Alasi Keila Kool 8. klass 20
Mart Aleksandrov Kadrina Keskkool 8. klass 20
Andres Arukask Keila Kool 8. klass 20
Paula Balic Liivalaia Gümnaasium 8. klass 20
Richard Beljohin Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 20
Max Bobrov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Jürgen Born Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 20
Erika Burova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 20
Daniil Dmitriev Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Dmitri Dobrovolski Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Vazgen Dovlatbekjan Liivalaia Gümnaasium 8. klass 20
Helen Drobet Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Filip Fjodorov Keila Ühisgümnaasium 8. klass 20
Lev Goffert Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 20
Ketrin Grigorova Tartu Vene Lütseum 8. klass 20
Ingmar Ignatenko Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Jaagup Jairus Jäneda Kool 8. klass 20
Eduard Junussov Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 20
Vello Juurik Surju Põhikool 8. klass 20
Kaspar Kannik Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 20
Liza Karner Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 20
Dimas Kiriljuk Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 20
Kristo Kivi Tõrva Gümnaasium 8. klass 20
Debora Koit Keila Kool 8. klass 20
Milla Esta Koitmaa Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 20
Edvard Kolk-Tjurin Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 20
Misha Kozhevnikov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Kristina Krehhova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 20
Bogdan Kurašov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Andres Kurjanov Surju Põhikool 8. klass 20
Elis Kuusik Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 20
Merilin Kuuskmann Keila Kool 8. klass 20
Edwin Lee Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 20
Grete-Liis Loog Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Kristi Lootus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Elise Luik Keila Kool 8. klass 20
Henri Lumiste Keila Kool 8. klass 20
Katariina Murdla Keila Kool 8. klass 20
Maris Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 20
Roman Naduvajev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 20
Andres Nigols Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 20
Egli Noodapera Keila Kool 8. klass 20
Patrick Nukka Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 20
Andro Ool Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 20
Edgar Panov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 20
Jekaterina Podatšina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Carmel Pukki Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 20
Karina Puskarjeva Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 20
Endrik Põldsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Karl Robert Reinart Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 20
Adeliina Saar Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 20
Sofja Saveljeva Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Henri Seppel Keila Kool 8. klass 20
Ragnar Slentsuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 20
Nikita Zablotski Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Nastja Zahharova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 20
Polina Tšelnokova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Gerli Umal Virtsu Põhikool 8. klass 20
Helen Undrits Liivalaia Gümnaasium 8. klass 20
Norman Vabson Keila Kool 8. klass 20
Veli Vaigur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Kristin Vaisma Keila Kool 8. klass 20
Liilia Veerik Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 20
Joanna Maria Veltson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 20
Kristina Veressova Tartu Vene Lütseum 8. klass 20
Risto Vänt Virtsu Põhikool 8. klass 20
Cофья Помазан Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Kristjan Hinno Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 19
Siret Sahtel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 19
Annemari Aaman Kuusalu Keskkool 6. klass 19
Aleksandr Boiko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 19
Anastassija Chupurja Sakala Eragümnaasium 6. klass 19
Artjom Fjodorov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 19
Veiko Leegiste Tsirguliina Keskkool 6. klass 19
Sander Lepik Tõrva Gümnaasium 6. klass 19
Vladislav Linko Karjamaa Gümnaasium 6. klass 19
Mari-Liis Müür Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 19
Olga Nehajeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 19
Kelly Palts Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 19
Markus Kaspar Roosla Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 19
Mihhail Rožko Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 19
Aleksei Soboljev Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 19
Jelizaveta Vabištševitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 19
Martin Valgmäe Audentese Erakool 6. klass 19
Eliisabet Velpler Kuusalu Keskkool 6. klass 19
Kert Ani Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 19
Aleksandra Bondaruk Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 19
Aleksandra Freimanis Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 19
Eerik Jürgens Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 19
Artjom Kalinjuk Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 19
Nika Karabelskaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 19
Grete Keskpalu Kambja Põhikool 7. klass 19
Nikita Konstantinov Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 19
Evely Kullamägi Emmaste Põhikool 7. klass 19
Karmen Kõrnas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 19
Hanna Lattik Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 19
Elar Mitt Tootsi Põhikool 7. klass 19
Meeri Muru Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 19
Kristi Rahulaan Olustvere Põhikool 7. klass 19
Slava Rozenfeld Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 19
Heigo Siilbek Kambja Põhikool 7. klass 19
Harlis Talvis Emmaste Põhikool 7. klass 19
Martin Tiideberg Tartu Erakool 7. klass 19
Svetlana Ušakova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 19
Rosiine Vaga Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 19
Paula Adamson Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 19
Edik Danilov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 19
Marita Haho Keila Kool 8. klass 19
Veera Huovinen Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 19
Helen Hütt Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 19
Liisu Inno Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 19
Artjom Ivanov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 19
Kati Jaanus Keila Kool 8. klass 19
Sergei Jashuk Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 19
Joann Klaas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 19
Kaur Koppel Toila Gümnaasium 8. klass 19
Kätriin Niinberg Keila Kool 8. klass 19
Indrek Pertman Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 19
Maris Pille Keila Kool 8. klass 19
Vladislav Polomoshnov Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 19
Vlad Põrjajev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 19
Marek Sarkisjan Mustvee Vene Gümnaasium 8. klass 19
Elizaveta Saveljeva Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Reante Soosalu Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 19
Maksim Zigailov Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Relle Zimmermann Kiili Gümnaasium 8. klass 19
Angelica Tiik Jäneda Kool 8. klass 19
Tano Toomjõe Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 19
Mark Tšernjajev Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 19
Andres Vellamo Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 19
Andres Kriiska Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 18
Carmel Kuusk Tallinna Reaalkool 5. klass 18
Mirel Mesila Tallinna Reaalkool 5. klass 18
Karl Mihkel Pohga Tallinna Reaalkool 5. klass 18
Sven-Erik Vahessaar Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 18
Kariina Adamberg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 18
Deniss Akmaikin Karjamaa Gümnaasium 6. klass 18
Brita Ennok Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 18
Julya Grigorjeva Karjamaa Gümnaasium 6. klass 18
Riin Haljasorg Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Anneriin Isand Surju Põhikool 6. klass 18
Minna Joor Kiltsi Põhikool 6. klass 18
Carmeliina Julika Surju Põhikool 6. klass 18
Erik Kaljumäe Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 18
Ketlin Klaaser Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Oskar Kobar Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Kätriin Kuiv Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Kelin Kuznetsova Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Ivo Kütt Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Marko Laanemets Kuusalu Keskkool 6. klass 18
Grete Liisa Lepik Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Oskar Lusti Audentese Erakool 6. klass 18
Martin Maiste Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Kaisa Mallene Tallinna Reaalkool 6. klass 18
Jekaterina Maslennikova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 18
Darja Molodtsova Karjamaa Gümnaasium 6. klass 18
Erik Mukk Tallinna Reaalkool 6. klass 18
Brigitta Nomberg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 18
Julius Nurmoja Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 18
Linda Oinus Pühajärve Põhikool 6. klass 18
Grete Pall Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Brigita Park Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 18
Vova Pleshankov Tartu Vene Lütseum 6. klass 18
Denis Povsten Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 18
Liisa-Marie Printsmann Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 18
Annabel Pruer Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Kert Päss Tõrva Gümnaasium 6. klass 18
Alice Raidmets Pühajärve Põhikool 6. klass 18
Harald Reemets Tallinna Reaalkool 6. klass 18
Adele Ruuder Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Olle Saar Tallinna Reaalkool 6. klass 18
Karina Sein Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Kerli Semjonov Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Karl Suurorg Tallinna Reaalkool 6. klass 18
Hendrik Šuvalov Tallinna Reaalkool 6. klass 18
Mariann Tarkonen Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 18
Aga Vot Nüüd Sa Ei Tea Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 18
Rasmus Tõnisson Tõrva Gümnaasium 6. klass 18
Karmen Vaabel Surju Põhikool 6. klass 18
Rainer Vabrit Surju Põhikool 6. klass 18
Otto-Kristjan Vanajuur Audentese Erakool 6. klass 18
Andres Aaliste Pühajärve Põhikool 7. klass 18
Helena Aksberg Kadrina Keskkool 7. klass 18
Lembit Aruvee Liivalaia Gümnaasium 7. klass 18
Evelina Bassova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 18
Konstantin Blinkov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 18
Elizabeth Erenbus Kadrina Keskkool 7. klass 18
Hansjohan Erikson Kadrina Keskkool 7. klass 18
Sofia Fattahhova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 18
Jekaterina Fjodorova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Kristina Fomina Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 18
Kristo Freienthal Tamsalu Gümnaasium 7. klass 18
Kristin Haase Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Maksim Hazinski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Ott Jan Hendrikson Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Aivo Jõeleht Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Richard Jõgi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Kaire Jürgenson Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 18
Gerda Kallari Mikitamäe Põhikool 7. klass 18
Meelis Kesperi Kambja Põhikool 7. klass 18
Kirsten Kiholane Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Helen Kivi Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Ireen Komarova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Kärt Koolmann Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 18
Geitrud Kursk Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 18
Joanna Kurvits Rõuge Põhikool 7. klass 18
Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 7. klass 18
Laura-Retti Laos Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 18
Valdur Laud Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Anete Leesment Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Igor Leznin Sakala Eragümnaasium 7. klass 18
Brigita Lukk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Andreas Malk Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Rauno Martin Voore Põhikool 7. klass 18
Silvio Meskat Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Kerttu Molder Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Kaile Mumm Tõrva Gümnaasium 7. klass 18
Merili Männilaan Virtsu Põhikool 7. klass 18
Kristofer Nõmm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Kristjan Ojasaar Kiili Gümnaasium 7. klass 18
Kristjan Palmiste Kadrina Keskkool 7. klass 18
Kevin Perle Pühajärve Põhikool 7. klass 18
Urmo Pink Virtsu Põhikool 7. klass 18
Kristtin Polegi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 18
Mait Poolak Mikitamäe Põhikool 7. klass 18
Oliver Puhlov Tõrva Gümnaasium 7. klass 18
Crislyn Puik Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 18
Sten Raadel Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 18
Danik Raid Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Jaan Rebel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Brayn-Axel Redi Liivalaia Gümnaasium 7. klass 18
Anu Saaremäe Pühajärve Põhikool 7. klass 18
Tanel Salu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Triinu-Liis Seerma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Liana Sepamäe Jäneda Kool 7. klass 18
Darja Sidorova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Siim Simsalu Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Evelin Suvi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Darja Šibalova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 18
Alexander Zavadovski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 18
Denis Zemski Tamsalu Gümnaasium 7. klass 18
Carl Zibo Kiltsi Põhikool 7. klass 18
Hannes Teidla Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Leana Tiks Rõuge Põhikool 7. klass 18
Edgar Johannes Trumm Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 18
Rando Udris Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 18
Liis Urman Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 18
Robin Valting Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Feliks Vassiljev Jäneda Kool 7. klass 18
Ketryn Õun Pühajärve Põhikool 7. klass 18
Georg Abozenko Liivalaia Gümnaasium 8. klass 18
Erik Adra Virtsu Põhikool 8. klass 18
Madis Aigro Keila Kool 8. klass 18
Reivo Albrecht Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Christer Arakas Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 18
Rasmus Arge Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Kairo Arna Keila Kool 8. klass 18
Artemi Beljakov Tallinna Juudi Kool 8. klass 18
Deniss Bilkins Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 18
Aleksander D Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Dima Dima Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Janika Dulinets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Tarvo Erimäe Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 18
Tanel Falberg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 18
Juliana Filtsenkova Tartu Vene Lütseum 8. klass 18
Aleksandr Grubõi Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 18
Andrei Jasnev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 18
Jana Jevstafjeva Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 18
Johannes Kadak Türi Gümnaasium 8. klass 18
Kristjan-Kerber Kangur Keila Kool 8. klass 18
Karl Erik Kasak Tabasalu Ühisgümnaasium 8. klass 18
Roland Kasenurm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 18
Axel Kerdo Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 18
Marek Kesküll Kuressaare Gümnaasium 8. klass 18
Dima Kobzar Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 18
Leonid Kovostjanov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Asko Krais Türi Gümnaasium 8. klass 18
Laura Kriska Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Kulla Kroon Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 18
Arlet Kubu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 18 oluliselt ületatud ajapiiri
Ksenia Kukuškina Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 18
Grethel Kõiv Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Ragnar Laur Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 18
Kelly Lehtsaar Emmaste Põhikool 8. klass 18
Jürgen Liiv Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Nastja Lonina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 18
Raido Looväli Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 18
Irina Lukitšova Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 18
Aire Lumiste Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 18
Hain Luud Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 18
Eneli Läte Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 18
Rasmus Maasen Keila Kool 8. klass 18
Hendry Martoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 18
Markus Mets Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 18
Martin Mitt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 18
Vladislav Morozov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Mikk Märtson Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 18
Elis Niinberg Keila Kool 8. klass 18
Vlad Ossipov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 18
Teet Ottin Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Sofia Paes Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 18
Maris Pedaja Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 18
Sandra Peegel Virtsu Põhikool 8. klass 18
Valeria Petorva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 18
Kostik Pirowkov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Kaarel Polding Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Glen-Ander Popovitš Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 18
Pamela Põld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 18
Berit Põldoja Kiili Gümnaasium 8. klass 18
Keily Pärn Tootsi Põhikool 8. klass 18
Laura Randoja Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 18
Vladislav Ratkevitš Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Karl Eik Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Merily Roosmets Kadrina Keskkool 8. klass 18
Reiko Saagpakk Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Andres Saar Türi Gümnaasium 8. klass 18
Kätlin Sagim Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Kristo Sepp Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Eduard Sergejev Keila Kool 8. klass 18
Ralf Sild Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 18
Mattias Simson Türi Gümnaasium 8. klass 18
Nikita Sisalevits Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 18
Aleksandr Smirnov Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 18
Rihard Soodla Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 18
Carl Robert Sookael Türi Gümnaasium 8. klass 18
Ingrid Soomets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Mari Stepanjan Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 18
Jelena Šibalova Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 18
Darina Zamahova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Karlis Tiido Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 18
Maarika Toompere Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 18
Maria Toomsalu Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Anton Tsizov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 18
Aleks Tšistjakov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 18
Liis Tuulik Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 18
Estin Ude Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 18
Krista Vaabel Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Veiko Vaabel Surju Põhikool 8. klass 18
Aleksandra Vassiljeva Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 18
Oliver Vendel Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Anni Viskus Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Keidi Õisnurm Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Paula Õispuu Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 18
Sander Õun Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 18
Kerli Ööbik Keila Kool 8. klass 18
Valentina Gorohh Narva Kesklinna Gümnaasium Õpetaja 18 väljaspool vanuserühma
Robin Lauring Tallinna Reaalkool 5. klass 17
Alvar Antson Tallinna Reaalkool 6. klass 17
Konstantin Demidov Karjamaa Gümnaasium 6. klass 17
Martin Dranenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 17
Klim Gussarov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 17
Mark-Daniel Kalavus Aegviidu Põhikool 6. klass 17
Neeno Kutsar Tsirguliina Keskkool 6. klass 17
Anna Luther Tõrva Gümnaasium 6. klass 17
Annabel Maripuu Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 17
Mihkel Missing Tallinna Reaalkool 6. klass 17
Ingomar Osokin Voore Põhikool 6. klass 17
Joonas Rello Pühajärve Põhikool 6. klass 17
Maria Tahk Audentese Erakool 6. klass 17
Evelin Tarro Võru Kesklinna Gümnaasium 6. klass 17
Cristo Chrisosthomus Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 17
Ilona Dudnik Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 17
Maria Gratsova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 17
Anu Korsar Olustvere Põhikool 7. klass 17
Maksim Kozlov Sakala Eragümnaasium 7. klass 17
Andrii Lischuk Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 17
Jan Imre Reimo Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 17
Steven Saarnak Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 17
Jelena Savitševa Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 17
Nalong-Noorman Seeba Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 17
Ilja Semjonov Ahtme Gümnaasium 7. klass 17
Madlen Siniallik Kadrina Keskkool 7. klass 17
Kevin Sults Tõrva Gümnaasium 7. klass 17
Aljona Sõchova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 17
Joel Viskov Tõrva Gümnaasium 7. klass 17
Katja Прощенко Ahtme Gümnaasium 7. klass 17
Laur Allik Türi Gümnaasium 8. klass 17
Anastasia Alsevitš Keila Kool 8. klass 17
Marks Daniilov Kiltsi Põhikool 8. klass 17
Jelizaveta Gorpintsenko Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 17
Kaspar Haavajõe Kadrina Keskkool 8. klass 17
Andrei Ignasev Tartu Vene Lütseum 8. klass 17
Maris Kivi Kiili Gümnaasium 8. klass 17
Karmen Klaasen Kiili Gümnaasium 8. klass 17
Kristin Kuusk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 17
Semjon Lukin Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 17
Karl Mooses Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 17
Valentina Moskaljova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 17
Jaagup Otsa Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 17
Ann-Marii Palang Kadrina Keskkool 8. klass 17
Anette Põldsalu Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 17
Elis Rahulaan Olustvere Põhikool 8. klass 17
Zeka Redko Muu asutus 8. klass 17
Nikolai Senin Kadrina Keskkool 8. klass 17
Andrei Sirotin Kadrina Keskkool 8. klass 17
Veronika Smotrova Tartu Vene Lütseum 8. klass 17
Marten Zion Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 17
Ira Taratõn Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 17
Ilja Terjohin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 17
Maret Tolbuzova Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 17
Aiki Uukivi Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 17
Birgit Väljas Jäneda Kool 8. klass 17
Kirill Logvinjuk Ahtme Gümnaasium 9. klass 17 väljaspool vanuserühma
Iiris Eglit Tallinna Reaalkool 5. klass 16
Jaagup Kukk Tallinna Reaalkool 5. klass 16
Kuldar Kullaste Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Kristo Laanemäe Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Dana Lukk Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Mattias Valdma Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Merilin Võrk Tallinna Reaalkool 5. klass 16
Suzy Anett Aavik Audentese Erakool 6. klass 16
Ardo Ammas Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 16
Dina Fahrutdinova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 16
Igor Filippov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass 16
Kaspar Hiis Emmaste Põhikool 6. klass 16
Reiko Hämäläinen Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 16
Karoliina Jung Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Britta Jürgenson Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 16
Jaan Kaasik Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Krõõt Kaldre Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Katrin Helen Kasvandik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 16
Vlad Kotšnov Lasnamäe Gümnaasium 6. klass 16
Mai Kuuskme Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Liis Lehtla Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 16
Danila Lutsai Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 16
Max Miljan Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Nikolai Moissejev Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 16
Maris Mändmets Surju Põhikool 6. klass 16
Marit Müürsepp Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 16
Kadri Ojaste Surju Põhikool 6. klass 16
Heikko Peensaar Tabasalu Ühisgümnaasium 6. klass 16
Hanna-Greth Peetson Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Kristel Pruks Tsirguliina Keskkool 6. klass 16
Marko Pruunlepp Emmaste Põhikool 6. klass 16
Kenneth Raisma Audentese Erakool 6. klass 16
Liisi Rand Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Kristen Rattasepp Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 16
Martin Rebane Audentese Erakool 6. klass 16
Merilin Reigo Tõrva Gümnaasium 6. klass 16
Jaan Saluv Audentese Erakool 6. klass 16
Madeleine Patricia Schmidt Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 16
Jekaterina Šibalova Karjamaa Gümnaasium 6. klass 16
Mihkel Taros Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 16
Otto Tiidermann Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Kris Tänav Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 16
Markus Viitkar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 16
Reelika Vinogradov Kiltsi Põhikool 6. klass 16
Sille Võsaste Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 16
Hardo Adamson Tõrva Gümnaasium 7. klass 16
Marika Almar Pühajärve Põhikool 7. klass 16
Marjana Amur Tamsalu Gümnaasium 7. klass 16
Krete-Kristin Aruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Darja Baljura Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 16
Aleksandra Beljaeva Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 16
Aleks Bõstrov Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 16
Georg Mattias Daniel Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Kirill Demišin Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Mark Dudorin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 16
Janeku Ekja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 16
Nastja Fjodorova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 16
Karmen Floren Kadrina Keskkool 7. klass 16
Valeria Gorlats Sakala Eragümnaasium 7. klass 16
Daniel Hakk Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Leona Hint Tartu Erakool 7. klass 16
Kaspar Hordo Ardu Kool 7. klass 16
Elis Jurkatam Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Richard K Rõuge Põhikool 7. klass 16
N... K.... Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 16
Oliver Kaldre Liivalaia Gümnaasium 7. klass 16
Kelli Kallas Voore Põhikool 7. klass 16
Magnus Kallas Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Gertrud Kannel Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Artjom Kapetonenko Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 16
Heinrich Kaptein Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Karl Karpov Tõrva Gümnaasium 7. klass 16
Alina Kasper Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 16
Kris Kattel Tartu Erakool 7. klass 16
Laura Kenert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 16
Kevin Kiiroja Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Vika Kiritsuk Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Mihkel Kirves Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Märt Kivipõld Tääksi Põhikool 7. klass 16
Annabel Klein Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 16
Helly Klooster Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Richard Kolsar Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Janar Kopli Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Rivo Kopli Pühajärve Põhikool 7. klass 16
Gerton Korsten Null-kool 7. klass 16
Küllike Kuber Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Nastja Kutsõk Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 16
Henry Laanemets Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 16
Kaie Lahe Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 16
Siret Laur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Henry Laur Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Maarja Lipp Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Joonas Markus Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 16
Sten Matson Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 16
Getter Matto Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Rauno Matvejev Tamsalu Gümnaasium 7. klass 16
Rudolf Mets Kadrina Keskkool 7. klass 16
Paul Oja Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 16
Johhanna Partsioja Tamsalu Gümnaasium 7. klass 16
Jelizaveta Paškovskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 16
Meelis Perli Haanja-Ruusmäe Põhikool 7. klass 16
Arvo Piil Emmaste Põhikool 7. klass 16
Aljona Premudrova Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Maarjo Põder Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Johanna Pärn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 16
Rasmus Randmaa Liivalaia Gümnaasium 7. klass 16
Marko Ranna Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Kirsi Rannamäe Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Ants Rootslane Kambja Põhikool 7. klass 16
Raito Rosimannus Kadrina Keskkool 7. klass 16
Kertu Saviots Virtsu Põhikool 7. klass 16
Sandra Schmidt Kadrina Keskkool 7. klass 16
Alina Semyonova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 16
Rain Seppel Kadrina Keskkool 7. klass 16
Kätlin Siirak Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Artjom Sklabovski Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 16
Aleksandr Sokol Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 16
Liina Sõrmus Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 16
Vova Šulžik Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 16
Anna Šved Karjamaa Gümnaasium 7. klass 16
Johanna Tamsalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 16
Katrin Toom Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Michelle Uelskaja Tartu Erakool 7. klass 16
Valerija Uhhalova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 16
Merlyn Valberg Emmaste Põhikool 7. klass 16
Hegle-Maris Veeremaa Tamsalu Gümnaasium 7. klass 16
Ketlin Veidemann Pühajärve Põhikool 7. klass 16
Anton Verner Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 16
Adeele Vesingi Emmaste Põhikool 7. klass 16
Merli Viigimäe Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Isabel Vilson Tartu Erakool 7. klass 16
Mari-Ann Virunurm Tamsalu Gümnaasium 7. klass 16
Evely Väin Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Jargo Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 16
Merili Algo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Kristin Amberg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 16
Marko Anger Toila Gümnaasium 8. klass 16
Helar Arge Türi Gümnaasium 8. klass 16
Dmitri Fjodorov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Gerly Gurt Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 16
Anastassia Gutnitshenko Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 16
Karmen Hiis Emmaste Põhikool 8. klass 16
Ave-Ly Himmaste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
Martin Idarand Keila Kool 8. klass 16
Vadik Jurkov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Moonika Jõe Keila Kool 8. klass 16
Fred Jõks Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 16
Keio Kaarlõp Mikitamäe Põhikool 8. klass 16
Melissa Kaarpalu Keila Kool 8. klass 16
Mauri Kabanen Tõrva Gümnaasium 8. klass 16
Laura Kaesvelt Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 16
Jan Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium 8. klass 16
Kris Kalvet Keila Kool 8. klass 16
Karola Kaugema Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 16
Gertu Kinks Keila Kool 8. klass 16
Oksana Kodenko Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
Mery-Liis Kolbak Kiili Gümnaasium 8. klass 16
Edgar Kolesnikov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Mariliis Kolk Keila Kool 8. klass 16
Laura Kotova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Maria Krasnopevtseva Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 16
Reelika Krumm Kiltsi Põhikool 8. klass 16
Raul Kullam Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
Ragnar Laak Keila Kool 8. klass 16
Aleksandr Lissitsõn Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Sandra Lohk Keila Kool 8. klass 16
Ilja Luptov Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
Monika Lõuna Toila Gümnaasium 8. klass 16
Jelizaveta Metjolkina Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Alvar Metsar Keila Kool 8. klass 16
Marleen Mihkelson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Karmo Orav Voore Põhikool 8. klass 16
Mihkel Paalberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Lauri Paat Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 16
Helery Ketter Pirs Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
Roland Pruuli Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 16
Reigo Randver Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
Ragnar Rohumae Kiili Gümnaasium 8. klass 16
Märt Rosenfeldt Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 16
Sören Klaus Saarts Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 16
Johanna Sepp Keila Kool 8. klass 16
Triinu Sink Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 16
Anna Solovjova Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
Elge Spelman Keila Kool 8. klass 16
Anna-Maria Stepanova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 16
Inga Stutsilina Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
David Zingerman Tallinna Juudi Kool 8. klass 16
Ksenija Zurina Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
Martin Tachilin Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Polina Tereshchenko Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 16
Laura Tillo Mikitamäe Põhikool 8. klass 16
Pia-Lotta Toom Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 16
Anni Toon Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 16
Lisann Treial Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
Aleksandra Tsiplis Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 16
Eva Sandra Uustal Toila Gümnaasium 8. klass 16
Artur Veske Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Lizette Vetik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
T6Nn Viilik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
Kristo Vinogradov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Rasmus Õisnurm Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 16
Kristina Piliptsuk Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 16 väljaspool vanuserühma
Laure Paldrok Tallinna Reaalkool 5. klass 15
Brita Kärt Vähejaus Tallinna Reaalkool 5. klass 15
Valeria Gavrilenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 15
Martin Järv Voore Põhikool 6. klass 15
Anette Kuklane Audentese Erakool 6. klass 15
Mattias Käit Tallinna Reaalkool 6. klass 15
Hanto Lember Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 15
David Maniv4Uk Tartu Vene Lütseum 6. klass 15
Marissabell Miadzielec Kiltsi Põhikool 6. klass 15
Vladik Polyak Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 15
Kristjan Pärn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 15
Arnold Sumberg Pühajärve Põhikool 6. klass 15
Indra Suvi Aegviidu Põhikool 6. klass 15
Agata Tarraste Karjamaa Gümnaasium 6. klass 15
Peeter Tumbalaat Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 15
Merlin Veilberg Tamsalu Gümnaasium 6. klass 15
Valeria Aleinikova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 15
Alex Boldin Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 15
Georgi Chuprov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 15
Andrei Dubintšuk Karjamaa Gümnaasium 7. klass 15
Anna Gerassimova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 15
Anna Guseva Ahtme Gümnaasium 7. klass 15
Anton Jermakov Lasnamäe Põhikool 7. klass 15
Marten Karu Tartu Erakool 7. klass 15
Kärt Kaska Kiili Gümnaasium 7. klass 15
Kert Kuusalu Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 15
Martin Käi Tamsalu Gümnaasium 7. klass 15
Dmitri Landing Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 15
Eeros Lees Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 15
Elina Lekk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 15
Martis Markus Tamsalu Gümnaasium 7. klass 15
Meleri Melser Kambja Põhikool 7. klass 15
Ketlin Mäesalu Liivalaia Gümnaasium 7. klass 15
Igor Nehorošev Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 15
Karin Orgulas Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 15
Marit Pekkermann Tamsalu Gümnaasium 7. klass 15
Liza Sarafanova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 15
Oleg Savik Karjamaa Gümnaasium 7. klass 15
Meril Sinisalu Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 15
Valeria Tihhomirova Ahtme Gümnaasium 7. klass 15
Alex Vlassenkov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 15
Elina Volkova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 15
Andres Heikinen Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 15
Kerdo Jakunin Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 15
Andrei Jasinski Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Mart Jänes Liivalaia Gümnaasium 8. klass 15
Marek Kalpus Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Olivia Laul Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 15
Samanta Leotjeva Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Jana Lopuhina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 15
Christofer Maasikas Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 15
Ksenia Malõševa Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 15
Robert Matso Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 15
Viktoria Meniv Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 15
Ksenia Mitkevitš Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 15
Sasa Nikolajev Tartu Vene Lütseum 8. klass 15 oluliselt ületatud ajapiiri
Kristina Orlova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 15
Eero Puusepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 15
Diana Raabis Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Teele Raudkett Mikitamäe Põhikool 8. klass 15
Hendrik Reinula Jäneda Kool 8. klass 15
Anastasia Rqbakova Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Silver Saun Rakvere Põhikool 8. klass 15
Nika Smõkova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 15
Iris Velitschinsky Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 15
Sandra Vool Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 15
Katja Voroshilova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 15
Sander Haas Tsirguliina Keskkool 5. klass 14
Saara Kattel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Kristopher Kinkar Tallinna Reaalkool 5. klass 14
Markus Mikko Tallinna Reaalkool 5. klass 14
Rasmus Pertel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Kalle Johannes Reinmets Tallinna Reaalkool 5. klass 14
Johannes Simson Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Andre Altosaar Tsirguliina Keskkool 6. klass 14
Igor Barabolja Lasnamäe Põhikool 6. klass 14
Cathy Efert Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Slava Frolov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 14
Artur Glotov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 14
Kaidi Griffel Tamsalu Gümnaasium 6. klass 14
Kirti Haller Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 14
Kairi Hein Haanja-Ruusmäe Põhikool 6. klass 14
Maria Huntsaar Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Katariina Idla Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Greta Ilmas Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 14
Ken Martti Järvekald Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 14
Kreete-Elis Kalda Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 14
Konstantin Knjazev Ahtme Gümnaasium 6. klass 14
Jaan Kolk Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 14
Stanislav Kozõrev Karjamaa Gümnaasium 6. klass 14
Erik Kruusik Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 14
Märtin Kõva Haanja-Ruusmäe Põhikool 6. klass 14
Edvard Lamartson Audentese Erakool 6. klass 14
Cristiine Laugmaa Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 14
Karl Lember Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 14
Janar Liias Voore Põhikool 6. klass 14
Laur Lilienberg Audentese Erakool 6. klass 14
Taavi Markus Tamsalu Gümnaasium 6. klass 14
Peter Mikvere Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 14
Maksim Nessin Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 14
Rait Ourje Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Kaisa Hanna Parel Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Priit Peterson Pühajärve Põhikool 6. klass 14
Katarina Piven Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 14
Lisette Põld Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 14
Marjo Põldoja Kuusalu Keskkool 6. klass 14
Katariina Päts Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Ragnar Raud Virtsu Põhikool 6. klass 14
Grete Raudsepp Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 14
Raimond Reinap Audentese Erakool 6. klass 14
Jonathan Ristlaan Audentese Erakool 6. klass 14
Kostja Roots Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 14
Viktoria Rõhlinskaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 14
Niina Rätsep Audentese Erakool 6. klass 14
Aimar Salve Tamsalu Gümnaasium 6. klass 14
Hannes Sass Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 14
Editha Schmalz Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 14
Erik Sepp Emmaste Põhikool 6. klass 14
Kristofer Siimar Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Kristel Sild Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 14
Christin Sillamaa Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 14
Karl M. Sutter Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 14
Anastassia Štšetnikova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 14
Darja Zherebtsova Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 14
Janno Sajj Tea Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 14
Bruno Tinnuri Vasta Põhikool 6. klass 14
Matz Topkin Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Martin Täär Pühajärve Põhikool 6. klass 14
Andra Vaimla Kuusalu Keskkool 6. klass 14
Getriin-Liisbet Veeremaa Tamsalu Gümnaasium 6. klass 14
Aleksandr Vinokurov Lasnamäe Põhikool 6. klass 14
Marilin Virolainen Tamsalu Gümnaasium 6. klass 14
Ilmar Vodi Haanja-Ruusmäe Põhikool 6. klass 14
Katja Afansjeva Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Anastasia Almar Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Ats Altmäe Kadrina Keskkool 7. klass 14
Taavi Aus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Viktor Bahtinov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 14
Uljana Bolšakova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 14
Jennifer Buht Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Viktoria Doll Karjamaa Gümnaasium 7. klass 14
Mirko Haljasmets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Hentrik Hein Haanja-Ruusmäe Põhikool 7. klass 14
Jürgen Hiiekivi Kiili Gümnaasium 7. klass 14
Margo Ilves Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Diana Ivanova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 14
Jane Juhanson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Gerli Jüriado Voore Põhikool 7. klass 14
Kirke Kalamats Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 14
Marii Kender Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Robert Kendra Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Anet Kivirand Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Raymond Koni Tartu Erakool 7. klass 14
Kren Koosapoeg Kadrina Keskkool 7. klass 14
Kert Kotov Tabasalu Ühisgümnaasium 7. klass 14
Erik Koverda Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 14
Teelia Kunberg Voore Põhikool 7. klass 14
Kerit Kuusküll Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Maiken Kõiv Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Eliisabeth Leheste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Magnus Lehiste Kambja Põhikool 7. klass 14
Stevert Lehtsaar Tõrva Gümnaasium 7. klass 14
Liilia Lehtsaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Allan Leigri Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Kerttu Leimann Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Annabel Lepiste Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Marlene Leppänen Tabasalu Ühisgümnaasium 7. klass 14
Joosep Liiv Rõuge Põhikool 7. klass 14
Kristiina Lillakas Tootsi Põhikool 7. klass 14
Taur Lillestik Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 14
Taavi Luik Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Maris Lutsar Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 14
Kaspar Maiste Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Nadežda Makarova Vali siit kool või muu asutus 7. klass 14
Kardo Malva Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Kätlin Maran Rõuge Põhikool 7. klass 14
Anželika Martirosjan Karjamaa Gümnaasium 7. klass 14
Aira Meier Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Anna-Liis Merimaa Liivalaia Gümnaasium 7. klass 14
Marianna Mihailenko Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Artjom Murnik Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 14
Harles Ojamaa Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Artur Orlov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Georgi Ostapenko Ahtme Gümnaasium 7. klass 14
Magnus Paumees Emmaste Põhikool 7. klass 14
Raigo Pennula Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 14
Madis Perli Haanja-Ruusmäe Põhikool 7. klass 14
Gerda Raag Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Simson Reimand Jäneda Kool 7. klass 14
Maria Riis Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Sergei Rjabtsev Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 14
Marleen Ruusamäe Rõuge Põhikool 7. klass 14
Stella Rõbakov Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 14
Siim Saalits Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Sirelin Sasi Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Roman Semjonov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 14
Kersti Sirge Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Tanel Sokolov Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Talis Tamula Rõuge Põhikool 7. klass 14
Anneliina Tennov Voore Põhikool 7. klass 14
Dabrel-Samuel Tiivits Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Toomas-Hendrik Tomberg Tabasalu Ühisgümnaasium 7. klass 14
Alar Tovstsik Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Birgit Trik Pühajärve Põhikool 7. klass 14
Lauri Tõkke Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Karina Ustenko Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Hanna-Mai Vaikla Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Regina Valdma Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Tarmo Varov Tõrva Gümnaasium 7. klass 14
Aleksandr Vesselov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 14
Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14
Kristi Väli Emmaste Põhikool 7. klass 14
Angela Aasa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Georg Alemaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 14
Andra Arumäe Kiltsi Põhikool 8. klass 14
Valera Atonen Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Aaron Lee Baum Jäneda Kool 8. klass 14
Erik Belov Kiili Gümnaasium 8. klass 14
Kristina Blitsyn Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 14
Aleksandr Bobrov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Tatjana Brodneva Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 14
Kristina Bubovi4 Lasnamäe Põhikool 8. klass 14
Kristina Burmistrova Tartu Vene Lütseum 8. klass 14
Kevin Enni Keila Kool 8. klass 14
Anfissa Fanfora Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Leila Guseynova Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 14
Nikitadaniil Gutsalosavoskin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 14
Markus Härma Keila Kool 8. klass 14
Kristiina Jatla Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 14
Maria K Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 14
Karenn Kaareste Kiili Gümnaasium 8. klass 14
Kristina Kaljakina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Pille-Riin Kaljumägi Tootsi Põhikool 8. klass 14
Rometh Kartau Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 14
Tanel Kivistik Keila Kool 8. klass 14
Sofia Klimas Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 14
Daniel Koltsov Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 14
Rikomar Kuld Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 14
Siim Kulp Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Henry Kõvatomas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 14
Marius Lossmann Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 14
Tõnis Luts Jäneda Kool 8. klass 14
Inga Maasikas Keila Kool 8. klass 14
Dmitri Maksimov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 14
Edgar Metsar Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Kätlin Michelis Kiili Gümnaasium 8. klass 14
Jan-Morten Mõistus Keila Kool 8. klass 14
Sander Mõttus Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 14
Eva-Maria Männik Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 14
Kaspar Mölder Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 14
Ander Nabi Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 14
Kelli Niitsoo Keila Kool 8. klass 14
Martin Nikolajev Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Ester Nilson Keila Kool 8. klass 14
Andres Nöps Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 14
Felicia Palmsaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Rannar Park Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Tiit Piik Toila Gümnaasium 8. klass 14
Peeter Purgel Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 14
Tarmo Ranne Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Grete Raudam Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 14
Aku Reppo Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 14
Kristin Reva Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 14
Annabel Rillo Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 14
Sander Rohulaid Liivalaia Gümnaasium 8. klass 14
Silver Rätsep Keila Kool 8. klass 14
Meri-Ly Sõitja Kiili Gümnaasium 8. klass 14
Triine Tamm Keila Kool 8. klass 14
Hanna Tammik Keila Kool 8. klass 14
Kadri Treiman Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 14
Jekaterina Tšvanova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 14
Kaisa Uusen Olustvere Põhikool 8. klass 14
Daša Vatševskihh Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 14
Mark Överus Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 14
Kevin-Silver Üprus Keila Kool 8. klass 14
Elis Kikas Tallinna Kuristiku Gümnaasium Täiskasvanu 14 väljaspool vanuserühma
Mark-Herman Ilumets Ilumets Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 13
Taigor Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 13
Valentin Baburin Mustvee Vene Gümnaasium 6. klass 13
Vladik Bulavenko Lasnamäe Põhikool 6. klass 13
Karina Dikan Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 13
Anastassia Grishina Ahtme Gümnaasium 6. klass 13
Gäroli Haavel Kuusalu Keskkool 6. klass 13
Kirill Ivanov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 13
Aron Koppel Audentese Erakool 6. klass 13
Denis Krasilnikov Lasnamäe Põhikool 6. klass 13
Age-Djana Kruutmann Tamsalu Gümnaasium 6. klass 13
Mai-Liis Logina Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 13
Konstantin Olhovik Karjamaa Gümnaasium 6. klass 13
Triin Rennit Audentese Erakool 6. klass 13
Rasmus Roasto Audentese Erakool 6. klass 13
Mattias Siimar Tallinna Reaalkool 6. klass 13
Jessica Šimanel Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 13
Kristjan Tammaa Kuusalu Keskkool 6. klass 13
Edgar Trumm Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 13
Kirill Voštšilenko Karjamaa Gümnaasium 6. klass 13
Dan ´´ Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 13
Natik Alijev Karjamaa Gümnaasium 7. klass 13
Vager Alllar Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 13
Valera Bavšin Lasnamäe Põhikool 7. klass 13
Ksju Bogdanova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 13
Iida-Mai Einmaa Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 13
Karl Freimanis Pühajärve Põhikool 7. klass 13
Justus Jänes Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 13
Maris Kahri Rõuge Põhikool 7. klass 13
Jane Kaivel Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 13
Jegor Kolesnikov Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 13
Dmitri Kolõbanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 13
Aleksandr Kotšetov Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 13
Nikita Kuzmin Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 13
Mari-Liis Kõiv Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 13
Jüri Käer Kiili Gümnaasium 7. klass 13
Saša Maiste Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 13
Merabi Nadvornõi Lasnamäe Põhikool 7. klass 13
Kaijo-Martti Nurmsoo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 13
Sille Pragi Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 13
Janar Sarikas Olustvere Põhikool 7. klass 13
Evelina Sidorova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 13
Marina Smirnova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 13
Kristina Tepljakova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 13
Maali Timpka Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 13
Regina Tselik Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 13
Timo Vares Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 13
Daniil Afanasjev Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 13
Maksim Aksel Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 13
Kevin Annion Kiili Gümnaasium 8. klass 13
Violetta Baglova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 13
Vika Fedotova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 13
Maksim Ivanov Keila Kool 8. klass 13
Segei10 Ivanov Tartu Vene Lütseum 8. klass 13
Sten Jaaksoo Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 13
Otto Keerberg Kiili Gümnaasium 8. klass 13
Elery Kullamägi Emmaste Põhikool 8. klass 13
Jürgen Küttim Emmaste Põhikool 8. klass 13
Casper Lohk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 13
Lol Lol Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 13
Daniel Nüüd Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 13
Erik Pahlberg Keila Kool 8. klass 13
Saša Pavlov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 13
Kristina Pavlova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 13
Jura Poljakov Tartu Vene Lütseum 8. klass 13
Helery Põllumägi Kiili Gümnaasium 8. klass 13
Raimo Ross Kiili Gümnaasium 8. klass 13
Kati Saarelaan Mikitamäe Põhikool 8. klass 13
Viktoria Savitševa Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 13
Andra Smirnov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 13
Risto Vettik Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 13
Sander Elvet Tsirguliina Keskkool 5. klass 12
Georg Hiiesalu Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Emma Kaups Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Mattias Liik Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Kaspar Lkadalipp Tallinna Reaalkool 5. klass 12
Merit-Merken Malk Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Taaniel Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Rebecca Põldma Tallinna Reaalkool 5. klass 12
Ivar Äkke Orissaare Gümnaasium 5. klass 12
Karl Hans Akkel Tallinna Reaalkool 6. klass 12
Sergei Aksjenov Lasnamäe Põhikool 6. klass 12
Nikita Bogdanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 12
Aivi Ende Tootsi Põhikool 6. klass 12
Karita Ers Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 12
Eduard Fedotov Ahtme Gümnaasium 6. klass 12
Mark Fischer Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 12
Rita Fyodorova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 12
Jana Goidina Karjamaa Gümnaasium 6. klass 12
Sergei Gussev Lasnamäe Gümnaasium 6. klass 12
Elnor Halilov Tamsalu Gümnaasium 6. klass 12
Jekaterina Harsejeva Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 12
Tõiv Helm Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 12
Angelina Hozjainova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 12
Kärt Kaal Tallinna Reaalkool 6. klass 12
Klaudia Sarah Kaar Tõrva Gümnaasium 6. klass 12
Karel Kaarma Tallinna Reaalkool 6. klass 12
Karmen Kahu Kuusalu Keskkool 6. klass 12
Gert Kallari Mikitamäe Põhikool 6. klass 12
Marian Keller Tallinna Reaalkool 6. klass 12
Mihhail Kossarev Karjamaa Gümnaasium 6. klass 12
Anne-Mari Kukk Tallinna Reaalkool 6. klass 12
Roomet Kukumägi Mikitamäe Põhikool 6. klass 12
Martin Kööp Virtsu Põhikool 6. klass 12
Matheus Leemet Aegviidu Põhikool 6. klass 12
Madis Lember Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 12
Kevin Oja Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 12
Markus Paalo Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 12
Eliise Palotu Surju Põhikool 6. klass 12
Jelizaveta Petrova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 12
Viktor Prjadkin Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 12
Albert Prokoptšik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 12
Berit Pärt Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 12
Sandra Ratasepp Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 12
Oliver Roo Tabasalu Ühisgümnaasium 6. klass 12
Robin Rõigas Tabasalu Ühisgümnaasium 6. klass 12
Toomas Rüütel Tõrva Gümnaasium 6. klass 12
Kent Serikov Kuusalu Keskkool 6. klass 12
Luiza Shmidt Karjamaa Gümnaasium 6. klass 12
Mihhail Skripnik Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 12
Anne-Mari Soosalu Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 12
Hendrik Tali Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 12
Kaarel Talistu Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 12
Andre Tammaru Tamsalu Gümnaasium 6. klass 12
Valja Teresetsenko Lasnamäe Põhikool 6. klass 12
Marlene Tiits Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 12
Nikita Tšernõšov Lasnamäe Põhikool 6. klass 12
Marie-Helene Uiga Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 12
Jaan Vahl Audentese Erakool 6. klass 12
Stella Vask Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 12
Elis Vassiltsova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 12
Liisi Viirpalu Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 12
Helena Vuntus Tamsalu Gümnaasium 6. klass 12
Liis Väling Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 12
Kenno Aaslaid Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Katrin Pole Sinu Asi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 12
Birgit Balitski Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 12
Ilja Batin Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Daniil Beljajev Karjamaa Gümnaasium 7. klass 12
Nikita Derjugin Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 12
Valentin Dragun Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 12
Siim Elmers Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 12
Sander Grosenstein Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Andrei Gusev Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Kristel Ild Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Taave Ilves Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Martin Juhanson Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Jass Jürimaa Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Kerli Kaelep Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Stefan Kaibald Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Martin Kokk Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 12
Viktorija Kolmõkova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 12
Danik55 Kudiev Karjamaa Gümnaasium 7. klass 12
Karla-Kalvar Kupper Olustvere Põhikool 7. klass 12
Kadi Kustavson Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Sigrid Lauring Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Dmitri Lefanov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 12
Daniel Liiv Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Lisette Lisette Tootsi Põhikool 7. klass 12
Elise Loo Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 12
Raivo Maripuu Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Mairo Mälk Tamsalu Gümnaasium 7. klass 12
Marleen Nõmm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Georg Erich Oinus Pühajärve Põhikool 7. klass 12
Janet Ostra Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 12
Marko Otsus Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Ketely Pajusalu Liivalaia Gümnaasium 7. klass 12
Daniil Parhomenko Karjamaa Gümnaasium 7. klass 12
Kenor Pille Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Jarmo Puura Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Egert Pärtel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Andra Raja Rõuge Põhikool 7. klass 12
Rait Rehemets Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Julius Reila Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Kersten Roose Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 12
Karina Rqmar Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 12
Sveta Samsonov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 12
Natjan-Naatan Seeba Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 12
Haron Sepper Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Kevin Sinijärv Tamsalu Gümnaasium 7. klass 12
Kristina Sirjak Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 12
Anna Solts Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 12
Kelly Sule Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Karl Sõmerik Liivalaia Gümnaasium 7. klass 12
Karl-Richard Sänna Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Anastassija Šeršnjova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 12
Diana Tiitsmaa Tamsalu Gümnaasium 7. klass 12
Aleksandr Tokarev Karjamaa Gümnaasium 7. klass 12
Kristo Treiman Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 12
Alisa Tuljakova Ahtme Gümnaasium 7. klass 12
Kenneth Tutt Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Heidi Valb Haanja-Ruusmäe Põhikool 7. klass 12
Eleonore Emilia Varblane Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 12
Kaisa Vulkan Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Valmar Alajaan Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 12
Aap Allemann Türi Gümnaasium 8. klass 12
Margret Alttoa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Getter Anett Arro Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 12
Tredward Arula Virtsu Põhikool 8. klass 12
Madis Arust Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 12
Valeria Belova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 12
Agnes Belski Keila Kool 8. klass 12
Tamara Bezljudova Tartu Vene Lütseum 8. klass 12
Christopher Hiir Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 12
Sandra Hurt Keila Kool 8. klass 12
Riivo Ilisson Tõrva Gümnaasium 8. klass 12
Inga Iljina Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Krista Ivaste Mikitamäe Põhikool 8. klass 12
Sander Jants Kadrina Keskkool 8. klass 12
Veronika Jermakova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Birgit Kangro Olustvere Põhikool 8. klass 12
Mihkel Kanne Keila Kool 8. klass 12
Ioanna Katovskaja Lasnamäe Põhikool 8. klass 12
Sveta Kislitsina Tartu Vene Lütseum 8. klass 12
Samelia Knäzeva Virtsu Põhikool 8. klass 12
Aleksandr Kozemjakin Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 12
Aleksandr Kotilevski Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 12
Mihkel Kriisa Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 12
Katerina Krõssanova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Valentin Kurka Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 12
Kert Kustavson Kiili Gümnaasium 8. klass 12
Regina Lahe Kiili Gümnaasium 8. klass 12
Anneli Leesment Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 12
Liisa Lepasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 12
Nils-Emil Lille Kadrina Keskkool 8. klass 12
Kristin Merilaid Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 12
Valeria Mitjurina Tartu Vene Lütseum 8. klass 12
Meelis Mäearu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 12
Rauno Mägi Kiili Gümnaasium 8. klass 12
Kuukuninganna Neerut Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 12
Kristiina Eli Oeselg Liivalaia Gümnaasium 8. klass 12
Karl-Eerik Otstavel Keila Kool 8. klass 12
Anja Pastushkova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Anni Pent Kiltsi Põhikool 8. klass 12
Maidu Rasva Virtsu Põhikool 8. klass 12
Rain Ristimägi Keila Kool 8. klass 12
Riivo Rohi Kiili Gümnaasium 8. klass 12
Olga Smõkova Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 12
Heigo Soomets Olustvere Põhikool 8. klass 12
Kelli Tilga Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 12
Kaarel Tipp Kadrina Keskkool 8. klass 12
Alvar Tobbi Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 12
Eva-Marleen Tosin Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 12
Andris Treimanis Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 12
Viktoria Turavaite Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass 12
Kaido Tähe Virtsu Põhikool 8. klass 12
Steven Vislapu Türi Gümnaasium 8. klass 12
Krister Kallas Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 11
Timmo Tohus Tsirguliina Keskkool 5. klass 11
Mirko Abel Vasta Põhikool 6. klass 11
Marie-Helene Allik Tallinna Reaalkool 6. klass 11
Sander Andla Audentese Erakool 6. klass 11
David Bojetski Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 11
Ksenia Burkivskaja Karjamaa Gümnaasium 6. klass 11
Boriss Drozdov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 11
Mark-Richard Johanson Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 11
Oleg Kalmuk Lasnamäe Põhikool 6. klass 11
Denis Kozlovski Lasnamäe Põhikool 6. klass 11
Arina Kuznetsova Ahtme Gümnaasium 6. klass 11
Indre Lember Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 11
Gerry - Rego Lepik Tamsalu Gümnaasium 6. klass 11
Gregor Noges Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 11
Alice Papinova Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 11
Marleen Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 6. klass 11
Gerli Rooda Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 11
Alisa Savitskaja Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 11
Vlad Siljonok@Mail.Ru Lasnamäe Põhikool 6. klass 11
Hanna-Carolin Toome Vasta Põhikool 6. klass 11
Julia Tsitserina Ahtme Gümnaasium 6. klass 11
Aleksandra Babii Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 11
Karl Bammer Aegviidu Põhikool 7. klass 11
Anatoli Gomalin Karjamaa Gümnaasium 7. klass 11
Maksim Grankin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 11
Aleksandr Hlobostin Ahtme Gümnaasium 7. klass 11
Urmet Kaur Voore Põhikool 7. klass 11
Kita Kiisküla Kiltsi Põhikool 7. klass 11
Riho Kilk Mikitamäe Põhikool 7. klass 11
Veronika Kiseljova Lasnamäe Põhikool 7. klass 11
Sven Kormilets Lasnamäe Põhikool 7. klass 11
Joel Lassi Tartu Erakool 7. klass 11
Aleksandra Mihhailova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 11
Alina Molkova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 11
Rene Nestea Aegviidu Põhikool 7. klass 11
Liza Nikolas Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 11
Aleksandr Tsurakov Ahtme Gümnaasium 7. klass 11
Kalli Alev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 11
Vladislav Dovbõš Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 11
Stefan Guz Mustvee Vene Gümnaasium 8. klass 11
Jegor Guž Mustvee Vene Gümnaasium 8. klass 11
Vovana Haljavin Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Janek Kornak Keila Kool 8. klass 11
Aigar Lumiste Jäneda Kool 8. klass 11
Nikolai Malkow Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Faina Osokina Lasnamäe Põhikool 8. klass 11
Deniss Pissarenko Keila Ühisgümnaasium 8. klass 11
Tõnis Püssa Olustvere Põhikool 8. klass 11
Ranel Rohtla Kadrina Keskkool 8. klass 11
Martin Roos Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 11
Dima Solovjov Tartu Vene Lütseum 8. klass 11
Oleg Trofimov Tartu Vene Lütseum 8. klass 11
Ats Vahi Tõrva Gümnaasium 8. klass 11
Rene Vaupere Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 11
Veronika Verk Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 11
Rene Berkmann Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 10
Ervin Kasak Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 10
Kaimar Kesa Tsirguliina Keskkool 5. klass 10
Kristiin Kirss Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 10
Reeno Paat Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 10
Matthias Tass Tallinna Reaalkool 5. klass 10
Marii Vispel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 10
Mari-Ellen Aaman Kuusalu Keskkool 6. klass 10
Sten Aasmäe Kuusalu Keskkool 6. klass 10
Hans Allemann Aegviidu Põhikool 6. klass 10
Egelin Altmäe Voore Põhikool 6. klass 10
Hans Kristian Amjärv Audentese Erakool 6. klass 10
Helen Blomerius Kuusalu Keskkool 6. klass 10
Lera Bogdan Lasnamäe Põhikool 6. klass 10
Gregor Eevardi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 10
Laura Ehala Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 10
Henri Georg Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 10
Ksenia Gontsarova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 10
Georgi Gritsyk Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 10
Carolina Heinsar Kuusalu Keskkool 6. klass 10
Geisi Ilves Mikitamäe Põhikool 6. klass 10
Natalja Ivanova Karjamaa Gümnaasium 6. klass 10
Oskar Juksar Tabasalu Ühisgümnaasium 6. klass 10
Evely Jürgenson Tamsalu Gümnaasium 6. klass 10
Marek Karu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 10
J[Rgen Kesamaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 10
Kai Koovisk Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 10
Kärt Kotšin Vasta Põhikool 6. klass 10
Siiri Kunder Tamsalu Gümnaasium 6. klass 10
Silvia-Maria Kuntur Tamsalu Gümnaasium 6. klass 10
Kelly Kõiv Kuusalu Keskkool 6. klass 10
Valdur Latik Kuusalu Keskkool 6. klass 10
Teodor Leheste Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 10
Nikita Lutsai Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 10
Lisett Läänemets Tamsalu Gümnaasium 6. klass 10
Karl Maimre Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 10
Jura Omeltšenko Lasnamäe Gümnaasium 6. klass 10
Aleksandr Patrikejev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 10
Heleri Piip Audentese Erakool 6. klass 10
Nika Saveljeva Tamsalu Gümnaasium 6. klass 10
Seliine Sommer Kuusalu Keskkool 6. klass 10
Karen Sonts Mikitamäe Põhikool 6. klass 10
Sille Säärits Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 10
Annika Tiits Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 10
Markus Truus Kuusalu Keskkool 6. klass 10
Robert Vaarpuu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 10
Daniel Vain Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 10
Maanus Vene Virtsu Põhikool 6. klass 10
Mihkel Õis Tõrva Gümnaasium 6. klass 10
Arti Aalpere Tamsalu Gümnaasium 7. klass 10
Janar Aesma Jäneda Kool 7. klass 10
Nastja Apostoljuk Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 10
Merit Ausmeel Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 10
Juri Gagarin Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 10
Kirill Gurinovitch Karjamaa Gümnaasium 7. klass 10
Kevin Hausman Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Karlhannes Ilisson Tõrva Gümnaasium 7. klass 10
Cäroly Ilves Tamsalu Gümnaasium 7. klass 10
Helina Issi Jäneda Kool 7. klass 10
Aleksei Ivanov Lasnamäe Põhikool 7. klass 10
Kaur Jasson Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 10
Kaisa Jõgeda Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Tiia Kaare Kiili Gümnaasium 7. klass 10
Anete Kaevand Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Kevin Kiil Kiili Gümnaasium 7. klass 10
Jürgen Kolk Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Valerria Kubblinskaja Karjamaa Gümnaasium 7. klass 10
Tauri Laanesaar Rõuge Põhikool 7. klass 10
Magnus Laur Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 10
Valeria Leonova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 10
Rauno Major Kiili Gümnaasium 7. klass 10
Daniel Mets Emmaste Põhikool 7. klass 10
Maige Mitt Rõuge Põhikool 7. klass 10
Kaarel Niit Emmaste Põhikool 7. klass 10
Rando Pilberg Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Franko Reinhold Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Mario Ruustalu Liivalaia Gümnaasium 7. klass 10
Vova Shyshkovich Karjamaa Gümnaasium 7. klass 10
Melani Sinikalda Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 10
Karoliina Sreiberg Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Karoliina Suvi Kadrina Keskkool 7. klass 10
Anastassia Šidlauskaite Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 10
Sten Talisaar Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 10
Janar Tiik Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 10
Kevin Triik Kiili Gümnaasium 7. klass 10
Marta Tross Tartu Erakool 7. klass 10
Anna Tsap Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 10
Kairit Ülper Kambja Põhikool 7. klass 10
Frank Ahermaa Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 10
Alina Anejarova Tartu Vene Lütseum 8. klass 10
Birgit Bamberg Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 10
Vladik Buivol Tartu Vene Lütseum 8. klass 10
Greete Hiiemäe Keila Kool 8. klass 10
Vitali Jegorov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 10
Marek Kangur Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 10
Brigitta Kannel Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 10
Viktor Kudrjasov Toila Gümnaasium 8. klass 10
Keith-Cärol Küttim Keila Kool 8. klass 10
Jagnar Lepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Karl Hendrik Leppik Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 10
Steven Lübek Kiili Gümnaasium 8. klass 10
E M Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 10
Martti Maasik Tõrva Gümnaasium 8. klass 10
Agnes Maisalu Olustvere Põhikool 8. klass 10
Jüri Metsvahi Keila Kool 8. klass 10
Marion Mägi Keila Kool 8. klass 10
Casper Ottens Kiltsi Põhikool 8. klass 10
Henri Palu Mikitamäe Põhikool 8. klass 10
Karl- Robert Parve Kiili Gümnaasium 8. klass 10
Mari Pea Virtsu Põhikool 8. klass 10
Kertu Ploomipuu Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 10
Kreta Rand Saaremaa Ühisgümnaasium 8. klass 10
Elina Reili Voore Põhikool 8. klass 10
Romet Saar Emmaste Põhikool 8. klass 10
Toomas Samun Keila Kool 8. klass 10
Anna Savalainen Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 10
Rait Siirand Jäneda Kool 8. klass 10
Anette Steinberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Kevin Suur Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 10
Tauri Taal Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 10
Vika Turun Lasnamäe Põhikool 8. klass 10
Rasmus Villota Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 10
Joel-Mark Stomma Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 9
Vadim Aleknavitsjus Tamsalu Gümnaasium 6. klass 9
Andrei Arhipov Lasnamäe Põhikool 6. klass 9
Aleksei Balahnichev Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 9
Ksenia Barkanova Ahtme Gümnaasium 6. klass 9
Aleksandr Gorodnjakov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 9
Ain-Eerik Heier Haanja-Ruusmäe Põhikool 6. klass 9
Elle Kask Kuusalu Keskkool 6. klass 9
Hannes Kask Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 9
Ainar Kuuskmann Kuusalu Keskkool 6. klass 9
Kristjan Kõva Haanja-Ruusmäe Põhikool 6. klass 9
Danel Leppenen Tääksi Põhikool 6. klass 9
Stanislav Loktev Tartu Vene Lütseum 6. klass 9
Denis Netsiporenko Ahtme Gümnaasium 6. klass 9
Marleen Rang Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 9
Rauliina Seleznjova Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 9
Anton Zubovich Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 9
Pasha Utkin Lasnamäe Põhikool 6. klass 9
Nika Лukianova Lasnamäe Põhikool 6. klass 9
Roma Bondareyski Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 9
Martin Gristsuk Karjamaa Gümnaasium 7. klass 9
Karina Klauzer Tartu Vene Lütseum 7. klass 9
Sander Napp Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 9
Aleksei Nesterovitš Karjamaa Gümnaasium 7. klass 9
Keit Vaher Tamsalu Gümnaasium 7. klass 9
Rain Allese Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 9
Daniel Armand Tallinna Juudi Kool 8. klass 9
Mark Gorban Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 9
Remy Hänilane Kiili Gümnaasium 8. klass 9
Keith-Jorven Kütsen Kiili Gümnaasium 8. klass 9
Arko Sild Mikitamäe Põhikool 8. klass 9
Dima Dovbish Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Täiskasvanu 9 väljaspool vanuserühma
Karl-Erik Aasmaa Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 8
Genert Allikmaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 8
Britta Arrak Kuusalu Keskkool 6. klass 8
Karl-Erich Aru Vali siit kool või muu asutus 6. klass 8
Germo Ausin Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 8
Sander Hannust Haanja-Ruusmäe Põhikool 6. klass 8
Mailis Härma Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 8
Vladik Jarinits Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 8
Nikita Kvasnevski Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 8
Ingrid Kütt Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 8
Kätlin Laast Vasta Põhikool 6. klass 8
H Lapp Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 8
Aleks Lesk Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 8
Martin - Ando Muttik Vasta Põhikool 6. klass 8
Mariann Oeselg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 8
Sigrid Paas Tääksi Põhikool 6. klass 8
Aleksandr Popov Pähklimäe Gümnaasium 6. klass 8
Andra Prutt Haanja-Ruusmäe Põhikool 6. klass 8
Jandra Prutt Haanja-Ruusmäe Põhikool 6. klass 8
Carolin Raad Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 8
Villem Ruus Audentese Erakool 6. klass 8
Reili Saar Pühajärve Põhikool 6. klass 8
Sander Saks Pelgulinna Gümnaasium 6. klass 8
Tiina Saksladu Vasta Põhikool 6. klass 8
Kristin Talpas Tamsalu Gümnaasium 6. klass 8
Sigrid Tigane Karjamaa Gümnaasium 6. klass 8
Elar Vahtramäe Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 8
Rivo Valge Tääksi Põhikool 6. klass 8
Karl Varusk Tamsalu Gümnaasium 6. klass 8
Aleksandr Vingisaar Lasnamäe Põhikool 6. klass 8
Andre Virks Tamsalu Gümnaasium 6. klass 8
Teet Ahelik Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Stiven Arike Kiili Gümnaasium 7. klass 8
Irina Guk Lasnamäe Põhikool 7. klass 8
Igor Gurenko Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 8
Illimar Hein Jäneda Kool 7. klass 8
39-147 Igumnov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7. klass 8
Jüri Ivask Tootsi Põhikool 7. klass 8
Anette Kaimak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Mariliis Kiisu Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 8
Rain Klee Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass 8
Anton Korolko Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Renno Köönverk Kiili Gümnaasium 7. klass 8
Madli Lehiste Kambja Põhikool 7. klass 8
Eliisbeth Melts Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Koit Metsalu Tamsalu Gümnaasium 7. klass 8
Mike Miiter Voore Põhikool 7. klass 8
Saveli Murašin Karjamaa Gümnaasium 7. klass 8
Kärol Prints Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 8
Rait Rüts Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 8
Carlis Sinijärv Tamsalu Gümnaasium 7. klass 8
Teet-Sinimeri Sinimeri Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 8
Liis Slugen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Karin Tivik Tootsi Põhikool 7. klass 8
Liis Treubladt Liivalaia Gümnaasium 7. klass 8
Merilin Ulm Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 8
Andrian Veske Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Dimitry Vlasov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 8
Kenneth Allik Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 8
Jessika Buht Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Alsu Fetkulima Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 8
Katja Gutnitšenko Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 8
Inge Jegorenkov Muu asutus 8. klass 8
Martin Kais Virtsu Põhikool 8. klass 8
Irmelin Kallari Mikitamäe Põhikool 8. klass 8
Ellina Katshan Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 8
Sirli Kikas Kiili Gümnaasium 8. klass 8
Timo Kurves Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 8
Vladislav Laumets Tartu Vene Lütseum 8. klass 8
Helen Luidalep Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 8
Diana Maksimova Tartu Vene Lütseum 8. klass 8
Gerda Mõttus Kiili Gümnaasium 8. klass 8
Riko Petrov Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 8
Sergei Popov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 8
Armin Purlau Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 8
Meriliis Raidma Kiili Gümnaasium 8. klass 8
Andreas Saltsberg Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 8
Kevin Tankler Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 8
Maarjo Tismus Keila Kool 8. klass 8
Siret Upan Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 8
Kristiina Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 8
Marianne Mitt Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 8 väljaspool vanuserühma
Genry Kepart Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 7
Herki Aan Tääksi Põhikool 6. klass 7
Denis Krutilov Lasnamäe Põhikool 6. klass 7
Tanja Kurnasova Lasnamäe Põhikool 6. klass 7
Anna Porsneva Ahtme Gümnaasium 6. klass 7
Mihhail Vojevoda Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 7
Jevgeni Beketov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 7
German Gerchikov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 7
Samuel Jõgi Voore Põhikool 7. klass 7
Gennadi Karev Lasnamäe Põhikool 7. klass 7
Kristjan-Eke Käärdi Kiili Gümnaasium 7. klass 7
Steve Ree Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 7
Kristjan Tamla Lasnamäe Põhikool 7. klass 7
Maksim Abanin Vali siit kool või muu asutus 8. klass 7
Margus Ader Emmaste Põhikool 8. klass 7
Sander Aedla Keila Kool 8. klass 7
Daniil Bogdanov Tartu Vene Lütseum 8. klass 7
Lera Krutetskaja Lasnamäe Põhikool 8. klass 7
Daniil Lõssenko Tallinna Juudi Kool 8. klass 7
Fedor Sqtsevski Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 7
Marion Demus Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 6
Vladislav Ivanovs Tsirguliina Keskkool 5. klass 6
Maris Pertel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 6
Ilja Bulah Lasnamäe Põhikool 6. klass 6
Sander Hiiemäe Tääksi Põhikool 6. klass 6
Kevin Juus Pühajärve Põhikool 6. klass 6
Riccokarol Klemmer Tamsalu Gümnaasium 6. klass 6
Georgina Komkova Lasnamäe Põhikool 6. klass 6
Nikolet Korsak Tamsalu Gümnaasium 6. klass 6
Katarina Nyyssönen Kuusalu Keskkool 6. klass 6
Egge-Ly Parts Surju Põhikool 6. klass 6
Alari Pent Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 6
Hendrik Põhjala Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 6
Jaanika Rusi Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 6
Georg Rõzov Ahtme Gümnaasium 6. klass 6
Janely Simenson-Plakso Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 6
Natalja Zvonova Karjamaa Gümnaasium 6. klass 6
Henrik Toomsalu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 6
Rivo Truupõld Pühajärve Põhikool 6. klass 6
Raul Vihula Tabasalu Ühisgümnaasium 6. klass 6
Tatjana Harina Karjamaa Gümnaasium 7. klass 6
Ingrid Ignatenko Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 6
Keio Kaasik Voore Põhikool 7. klass 6
Cauro-Caspar Kadakas Emmaste Põhikool 7. klass 6
Kaabriel Kangro Olustvere Põhikool 7. klass 6
Angela Kokunko Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 6
Jarekkarl Kunman Kadrina Keskkool 7. klass 6
Lisett Lepik Liivalaia Gümnaasium 7. klass 6
Keili Lääne Kambja Põhikool 7. klass 6
Kairo Parts Kiili Gümnaasium 7. klass 6
Karl Reispass Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass 6
Lenar Rohtla Tamsalu Gümnaasium 7. klass 6
Anastassija Sirotina Karjamaa Gümnaasium 7. klass 6
Triin Teppe Aegviidu Põhikool 7. klass 6
Eldar Tskekapibzev Muu asutus 7. klass 6
Vika Arapina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 6
Ilja Artemjev Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 6
Jevgeni Avramchuk Tartu Vene Lütseum 8. klass 6
Maksim Djarjagin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 6
Erik Elbreht Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 6
Valentina Ivtšik Liivalaia Gümnaasium 8. klass 6
Virkko Jõesoo Türi Gümnaasium 8. klass 6
Astra Sild Kadrina Keskkool 8. klass 6
Mernis Sinijärv Keila Kool 8. klass 6
Aleksandr Sirotkin Türi Gümnaasium 8. klass 6
Rin Tjan Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 6
Maksim Tkalitz Tartu Vene Lütseum 8. klass 6
Tanel Vulff Tartu Raatuse Gümnaasium 8. klass 6
Olga Kazmirtsuk Narva Kesklinna Gümnaasium 5. klass 5
Rudolf Botško Vasta Põhikool 6. klass 5
Juri Karjakin Karjamaa Gümnaasium 6. klass 5
Karl-Erik Merisaar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 5
Nikita Rooden Ahtme Gümnaasium 6. klass 5
Denis Salkauskas Ahtme Gümnaasium 6. klass 5
Julia Vassina Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 5
Jan Fjodorov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 5
Mark Kulkov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 5
Taavi Bergmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 5
Maza Kareva Lasnamäe Põhikool 8. klass 5
Karina Murova Tartu Vene Lütseum 8. klass 5
Artjom Petrunin Narva Kesklinna Gümnaasium 5. klass 4
Valeria Anissimova Vasta Põhikool 6. klass 4
Alina Kirilloa Ahtme Gümnaasium 6. klass 4
Erika Krusman Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 4
Karl Orgusaar Kuusalu Keskkool 6. klass 4
Jana Savisko Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 4
Reiko Schmidt Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6. klass 4
Aleksei Semjonov Karjamaa Gümnaasium 6. klass 4
Annika Vilbaste Kuusalu Keskkool 6. klass 4
Diana Gukova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 4
Roomet Katko Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 4
Mario Kuiva Pelgulinna Gümnaasium 7. klass 4
Rait Randoja Rõuge Põhikool 7. klass 4
Nadja Iljina Lasnamäe Põhikool 8. klass 4
Kristiina Kimmel Mikitamäe Põhikool 8. klass 4
Ellinor Mänd Tartu Vene Lütseum 8. klass 4
Merilis Sarv Surju Põhikool 8. klass 4
Liisi Sõrmus Pelgulinna Gümnaasium 8. klass 4
Triin Kaljumäe Saaremaa Ühisgümnaasium 6. klass 3
Polina Solovjova Ahtme Gümnaasium 6. klass 3
Arina Anistsenko Lasnamäe Põhikool 7. klass 3
Sergei Morozov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 3
Sanja Krestin Lasnamäe Põhikool 8. klass 3
Katariina Lilleorg Vasta Põhikool 6. klass 2
Markel Luiv Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6. klass 2