Kobras 2010

Juuniorid

Lõppvooru kutsutakse 15 õpilast, osavõtjaid kokku 1059.

Nimi Kool Klass Punkte
Katarina Koroljova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass 54 kutsutud lõppvooru
Andrei Petruškin Narva Kutseõppekeskus 10. klass 54 kutsutud lõppvooru
Tõnis Laasfeld Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 52 kutsutud lõppvooru
Arthur Rqzikov Narva Kutseõppekeskus 10. klass 52 kutsutud lõppvooru
Tõnu Soop Kärdla Ühisgümnaasium Õpetaja 52 väljaspool vanuserühma
Feliks Ambus Sakala Eragümnaasium 10. klass 50 kutsutud lõppvooru
Nikita Nikolajev Sakala Eragümnaasium 10. klass 50 kutsutud lõppvooru
Kevin Hövelson Kiltsi Põhikool 9. klass 48 kutsutud lõppvooru
Timothy Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 48 kutsutud lõppvooru
Aleksei Haabmets Tartu Vene Lütseum 10. klass 48 kutsutud lõppvooru
Max Miruskov Tartu Vene Lütseum 10. klass 48 kutsutud lõppvooru
Andrei Tehnikov Tartu Vene Lütseum 10. klass 48 kutsutud lõppvooru
Emma Trumm Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 46 kutsutud lõppvooru
Timo Semjonov Tartu Vene Lütseum 10. klass 46 kutsutud lõppvooru
Sander Tars Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 46 kutsutud lõppvooru
Denis Torgunov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 10. klass 46 kutsutud lõppvooru
Markus Narusk Pühajärve Põhikool 9. klass 44
Mari Liis Pedak Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 44 oluliselt ületatud ajapiiri
Harlet Reinek Kadrina Keskkool 9. klass 44
Heivo Reinek Kadrina Keskkool 9. klass 44
Mihail Gorjunov Tartu Vene Lütseum 10. klass 44
Jan Kulikov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 44
Marko Lauri Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 44
Alex Leet Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 44 oluliselt ületatud ajapiiri
Ants-Oskar Mäesalu Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 44
Aveli Nurk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 44
Andre Ostrak Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 44
Georg Pukk Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 44
Indrek Pärt Liivalaia Gümnaasium 10. klass 44
Anett Riismaa Rapla Ühisgümnaasium 11. klass 44
Kirill Bõstrov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 42
Vadim Jurkevicius Ahtme Gümnaasium 9. klass 42
Martin Kaio Jäneda Kool 9. klass 42
Gisela Kastein Emmaste Põhikool 9. klass 42
Masha Kokareva Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 42
Reeno Puusep Ardu Kool 9. klass 42
Jane Svilberg Audentese Erakool 9. klass 42
Jane Torp Haanja-Ruusmäe Põhikool 9. klass 42
Mihkel Vaino Kadrina Keskkool 9. klass 42
Valentin Djomin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 42
Jevgeni Ignašov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 42
Miko Malk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 42
Taavi Mäe Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 42
Mikk Niinemäe Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 42
Siim Silver Salumaa Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 42
Ilja Bdrasitov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 40
Liis Kilgast Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 40
Deniss Koreškov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 40
Andres Liiver Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 40
Vladislav Minajev Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 40
Vladislav Nilov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 40
Sirli Sasmin Jäneda Kool 9. klass 40
Dmitri Stepanov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 40
Anton Terestsenko Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 40
Julia Bossenko Tartu Vene Lütseum 10. klass 40
Anna Gams Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 40 oluliselt ületatud ajapiiri
Elina Inginen Tartu Vene Lütseum 10. klass 40
Karina Ivaskevits Tallinna 53. Keskkool 10. klass 40
Aleksandra Kossova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 40
Aleksandr Kotshanov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 40
Kätlin Kuldmaa Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 40
Kaisa Kuslapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 40
Jarvo Kärg Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 40
Aleksandr Lapuškin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 40
Daniila Platonov Tartu Vene Lütseum 10. klass 40
Kevin Raev Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 40
Darja Sadohhina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 40
Andrei Sizov Tartu Vene Lütseum 10. klass 40
Hendri Tärnu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 40
Siim Kaspar Uustalu Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 40
Viktoria Viktorova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 40
Jaana Gromozdova Narva Humanitaargümnaasium Õpetaja 40 väljaspool vanuserühma
Karin Kallas Audentese Erakool 9. klass 38
Elnara Kuzmina Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 38
Jareli Liivak Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 38
Evert-Sten Raudsepp Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 38
Nikita Samarin Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 38
Valentina Tjutjavina Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 38
Rassim Valijev Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 38
Artur Dmitritsenko Tartu Vene Lütseum 10. klass 38
Ksenia Gusseva Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 38
Joosep Jesmin Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 38
Karl Jõgi Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 38
Ilya Kudrjavtsev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 38
Dimitri Moissejev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 38
Kristo Naeris Türi Gümnaasium 10. klass 38
Andrei Nekraševitš Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass 38
Merit Sisas Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 38
Joosep Stomma Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 38
Georgi Suikanen Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 38
Kaspar Suurkaev Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 38
Joel Süldre Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 38
Priit Trink Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 38
Vladimir Runin Narva Kesklinna Gümnaasium Õpetaja 38 väljaspool vanuserühma
Bla Bla Narva Kesklinna Gümnaasium 1. klass 36
Aleksandr Kislov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 36
Arina Anufrijeva Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 36
Aleksandr Boldin Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 36
Sandra Braun Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 36
Daniil Didenko Ahtme Gümnaasium 9. klass 36
Juri Fadejev Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 36
Mark Hamitski Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 36
Oliver Hoole Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 36
Katrin Juursalu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 36
Fima Kalinin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 36
Otto Kivisikk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 36
Aljona Komarova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 36
Jüri Alex Kušner Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 36
Veronika Matrossova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 36
Tanel Müür Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 36
German Orlov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 36
Andrei Paltchikov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 36
Mari-Liis Rand Emmaste Põhikool 9. klass 36
Jana Zuikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 36
Katariina Tilk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 36
Kirill Yevstignejev Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 36
Ats Aim Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Mikk-Andres Altrof Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Jana Bogdanova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 36
Vlad Filippov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 36
Vlad Gavriltsenko Tartu Vene Lütseum 10. klass 36
Olga Gorditseva Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 36
Kristjan Gornischeff Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 36
Rene Gurejev Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Olja Gusseva Tartu Vene Lütseum 10. klass 36
Martin Haug Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 36
Aleksandr Irbe Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 36
Katrin Ivanova Tartu Vene Lütseum 10. klass 36
Sigrit Jõgi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 36
Joonas Jõgi Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Priit Kallaste Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Liisi Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Anett Karjamaa Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Kristina Kirsipuu Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 36
Artur Kozlov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass 36
Erik Krivorukov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 36
Natalja Kutsõk Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 36
Kertu Kuusk Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Martin Lahtein Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Lauri Lember Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Reimo Liiv Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 36
Rein Lilienthal Kuusalu Keskkool 10. klass 36
Rasmus Lilleorg Saku Gümnaasium 10. klass 36
Leen Lindam Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Jana Logvina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 36
Reijo Loik Kuusalu Keskkool 10. klass 36
Artur Luik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Dmitri Mamkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 36
Martti Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Mihkel Nõmmik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 36
Marleen Ojaots Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 36
Sergei Poritski Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 36
Karl-August Roost Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Rebecca Schumilova Tallinna 53. Keskkool 10. klass 36
Daisi Simukova Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 36
Darja Tarnagrodskaja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 36
Birgit Tiit Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 36
Marko Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Aleksandra Titova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 36
Maria Trave Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 36
Madeleine Angelique Trubetsky Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 36
Sergei Vladõtšenko Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 36
Lee Õunapuu Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 36
Ilja Andrejev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 34
Jan-Erik Aruvald Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 34
Kaili Auri Mikitamäe Põhikool 9. klass 34
Kairi Janson Tootsi Põhikool 9. klass 34
Gerttu Jõeleht Emmaste Põhikool 9. klass 34
Maris Jõpiselg Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 34
Burt Harrisson Purre Tabasalu Ühisgümnaasium 9. klass 34
Ivan Rõbkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 34
Ilja Sergejenkov Sakala Eragümnaasium 9. klass 34
Riin Viigipuu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 34
Mihkel Aaavik Kuressaare Gümnaasium 10. klass 34
Robert Aare Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 34
Darja Inno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 34
Ingel Julge Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 34
Sandra Kahu Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 34
Karmen Klee Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 34
Jette Kolk Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 34
Kristina Kraiko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 34
Martin Kütt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 34
Anette Kütt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 34
Lennart Lind Saku Gümnaasium 10. klass 34
Julia Lizarova Tartu Vene Lütseum 10. klass 34
Kristina Magajeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 34
Marko Neider Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 34
Sten Paal Türi Gümnaasium 10. klass 34
Mihkel Saar Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 34
Janno Saks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 34
Elina Shkljarova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 34
Katrin Sõber Saku Gümnaasium 10. klass 34
Karli Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 34
Risto-Mario Tammisaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 34
Regina Temnikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 34
Eneli Õigus Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 34
Artjom Gunjashin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Täiskasvanu 34 väljaspool vanuserühma
Vladimir Smirnov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 32
Anna Pauliina Aavik Virtsu Põhikool 9. klass 32
Heleri All Tootsi Põhikool 9. klass 32
Tarvo Altmäe Voore Põhikool 9. klass 32
Markus Andreas Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 32
Nikita Aneskažu Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Aljona Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Aleksandr Bulatkin Keila Ühisgümnaasium 9. klass 32
Roman Danilov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 32
Mihhail Eršov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 32
Sofia Fukson Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 32
Jaanika Golubeva Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 32
Maria Jefstavjeva Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Joonas Kanter Tartu Erakool 9. klass 32
Henry Keller Aegviidu Põhikool 9. klass 32
Andrei Kimask Sakala Eragümnaasium 9. klass 32
Kaur Kirikall Tabasalu Ühisgümnaasium 9. klass 32
Krisette Kolling Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 32
Darja Krasnoumova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 32
Justinas Krilavitšus Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 32
Aet Laurik Audentese Erakool 9. klass 32
Andrei Lavrinjov Sakala Eragümnaasium 9. klass 32
Kristian Oliver Lepp Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Tatjana Ljubimtseva Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 32
Darina Melis Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 32
Heidy Miir Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 32
Helen Mirt Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 32
Karina Model Ahtme Gümnaasium 9. klass 32
Erik Mölder Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Iosif Orlov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Alina Pašina Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 32
Meelis Penjan Vasta Põhikool 9. klass 32
Aleksey Platonov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 32
Olavi Pärtelson Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 32
Kriste Remmelgas Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 32
Vlad Rqzkov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 32
Liisbet Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 32
Jane Sepp Emmaste Põhikool 9. klass 32
Sten Sistok Liivalaia Gümnaasium 9. klass 32
Julja Sizova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Daniil Sladkov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 32
Mihhail Sokolov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 32
Marit Soomets Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 32
Marija Zujeva Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Aleksei Tanjuhhin Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 32
Tiina Teder Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 32
Aliis Udras Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Helen Urmann Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Hannagret Vanatoa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 32
Polina Varšavskaja Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 32
Anastassia Vassilevskaja Lasnamäe Põhikool 9. klass 32
Ruto Volmre Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 32
Egor Малечкин Ahtme Gümnaasium 9. klass 32
Slava Akchurin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 32
Diana Berger Tartu Vene Lütseum 10. klass 32
Kevin Brenner Türi Gümnaasium 10. klass 32
Hans-Peter Grass Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Oliver Haan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Alex Jakimenko Lasnamäe Gümnaasium 10. klass 32
Mari-Ann Kaasma Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Aljona Kaliyanova Tallinna 53. Keskkool 10. klass 32
Kevin Kaido Kallikorm Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 32
Jegor Karasjov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 32
Katariina Keerd Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 32
Johannes Kiiver Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 32
Kristina Kretova Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Maria Kudijeva Karjamaa Gümnaasium 10. klass 32
Renita Kukumägi Tartu Vene Lütseum 10. klass 32
Liisa Kunnus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Ott Kõks Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 32
Georg Kõlli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Merlin Laula Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Uku Lepna Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 32
Sander Leušev Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Carl Maask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Indra Metsrand Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Artjom Morozov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 32
Garoly Nuum Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Sander Oja Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 32
Kristel Onno Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Anna Ossipova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 32
Ivonne Ossis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Julia Petrova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 32
Aljosa Polkin Tartu Vene Lütseum 10. klass 32
Janar Prutt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Kaidi Rannak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 32
Mihkel Raud Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Kadri Raudsepp Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Ragnar Rosenberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 32
Nikita Rutkevich Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 32
Steven Saagpakk Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Sandro Sakhov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Alina Semjonova Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 32
Leeni Sepp Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Polina Shitova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 32
Sofya Smirnova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 32
Kristina Somelar Tartu Vene Lütseum 10. klass 32
Aleksei Sumerin Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 32
Kaisa Suurmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Valentina Zimina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 32
Vassili Žutškov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 32
Revo Taar Türi Gümnaasium 10. klass 32
Hele-Maria Taimla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 32
Triin Tambur Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Harry-Rein Tammesalu Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 32
Mairo Toom Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 32
Marys Toomse Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Sasa Toropov Tartu Vene Lütseum 10. klass 32
Sergei Toroptsev Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 32
Krista Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Signe Umda Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 32
Gertrud Virveste Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 32
Mihhai Vovtsok Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 32
Tanel Ärm Türi Gümnaasium 10. klass 32
Anastassia Doronina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 30
Valentin Farber Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 30
Triinu Hiielaid Kiltsi Põhikool 9. klass 30
Kevin Kaar Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 30
Oliver Kolga Emmaste Põhikool 9. klass 30
Jako Krull Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 30
Kelian Kuuskyll Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 30
Joonas Luup Emmaste Põhikool 9. klass 30
Maša Malõševa Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 30
German Perekrestov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 30
Bobby Pokker Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 30
Tamar Püve Mikitamäe Põhikool 9. klass 30
Elis Raudkett Mikitamäe Põhikool 9. klass 30
Ingvar Roosimagi Mustvee Vene Gümnaasium 9. klass 30
Artur Rumjantsev Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 30
Ilja Sssutoff Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 30
Rain Sõukand Mikitamäe Põhikool 9. klass 30
Artjom Troitski Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 30
Ergo Veskilt Tootsi Põhikool 9. klass 30
Janek Wagner Rõuge Põhikool 9. klass 30
Triinu Avans Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 30
Hans-Christoph Järvela Saku Gümnaasium 10. klass 30
Alina Kadõrova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 30
Igor Konstantinov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass 30
Jekaterina Kovaljova Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 10. klass 30
Hanna-Liisa Luik Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 30
Marika Manzosova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 30
Merili Mihkelsaar Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 30
Oliver Oidekivi Tabasalu Ühisgümnaasium 10. klass 30
Märten Potari Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 30
Piret Pruul Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 30
Vasja Pupkin Tallinna 53. Keskkool 10. klass 30
Julia Sannikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 30
Oksana Savina Tartu Vene Lütseum 10. klass 30
Viktoria Strelkova Tallinna 53. Keskkool 10. klass 30
Alina Strugova Tartu Vene Lütseum 10. klass 30
Aliska Zahharova Tallinna 53. Keskkool 10. klass 30
Kristin Värno Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 30
Pavel Romanov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 28
Anastassija Zolotarenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 28
Taavi Aaliste Pühajärve Põhikool 9. klass 28
Priit Aavik Audentese Erakool 9. klass 28
Jyrgen Aaviku Liivalaia Gümnaasium 9. klass 28
Merily Akimov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 28
Ingrid Aus Jäneda Kool 9. klass 28
Viktoria Belinskaya Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 28
Karl Breemet Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 28
Aleksei Djuzev Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 28
Ilja Fjodorov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 28
Madis Fuks Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 28
Vladimir Galitckij Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 28
Tauri Haabma Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 28
Anette Haidak Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 28
Diana Halla Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 28
Daniil Hanenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 28
Isebell Helimets Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Dzozef Ivtsenko Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 28
Miia Järva Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 28
Kirsi-Karoliine Järvis Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 28
Kalle Kalle Tartu Erakool 9. klass 28
Aide Kann Mikitamäe Põhikool 9. klass 28
Urmo Kannukene Tõrva Gümnaasium 9. klass 28
Nikita Kirienko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 28
Reelika Kukk Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 28
Pillemari Kööts Rõuge Põhikool 9. klass 28
Kristina Lazovikova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Hanna-Liisa Lauriku Pühajärve Põhikool 9. klass 28
Gleb Linkevits Sakala Eragümnaasium 9. klass 28
Maria Malk Virtsu Põhikool 9. klass 28
Stanislav Maspanov Mustvee Vene Gümnaasium 9. klass 28
Priit Minka Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 28
Triin Märtsin Voore Põhikool 9. klass 28
Anne Niin Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 28
Karoli Noor Aegviidu Põhikool 9. klass 28
Sander Ots Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 28
Rainer Parijõgi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 28
Gevin Peet Ardu Kool 9. klass 28
Inna Petrova Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 28
Taavi Poll Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 28
Madis Poolak Mikitamäe Põhikool 9. klass 28
Mirko Pruus Rõuge Põhikool 9. klass 28
Kelly Remmelgas Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 28
Liis Rägapart Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 28
Grigori Sahharov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 28
Ester Sall Tabasalu Ühisgümnaasium 9. klass 28
Vitali Saltun Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 28
Elja Saprina Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Juss Saska Tartu Erakool 9. klass 28
Karina Sedova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 28
Anna Sherstabojeva Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 28
Anastassia Zabarina Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 28
Vladislav Zujev Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 28
Tauno Tekko Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 28
Kostja Terukov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 28
Anton Tšalõi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 28
Arlis Vilipõld Tabasalu Ühisgümnaasium 9. klass 28
Marika Vinkman Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 28
Anastassia Volina Ahtme Gümnaasium 9. klass 28
Erki Alas Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28
Andres Almers Kuusalu Keskkool 10. klass 28
Jaan Bachmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 28
Valeria Bõkovskaja Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 10. klass 28
Kirill Fedjakov Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 28
Lexa Gussev Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 28
Merlin Hurt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Sigrid Hüüdma Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28
William Inozemtsev Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 28
Epp-Leen Kalda Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 28
Mirjam Kangur Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 28
Rasmus Kannes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Inga Karašk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 28
Katariina Karu Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28
Käti Kikas Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 28
Saša Kikkas Karjamaa Gümnaasium 10. klass 28
Kristi Koert Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28
Oliver Krieger Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 28
Oliver Kuldmäe Saku Gümnaasium 10. klass 28
Kevin Kull Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 28
Mirell Kurgi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 28
Kert Kõiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Mariin Lepp Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28
Siimeon Liik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 28
Signe Lillipuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Samuil Lobanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 28
Kostja Lovjagin Tartu Vene Lütseum 10. klass 28
Julia Lukonina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 28
Valja Mitrjagina Tartu Vene Lütseum 10. klass 28
Marthin Mägi Kuressaare Gümnaasium 10. klass 28
Maksim Nikiforov Karjamaa Gümnaasium 10. klass 28
Elise Olt Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 28
Maarja-Liis Org Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Alari Ots Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 28
Karina Pavlova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 28
Jarmo Pent Türi Gümnaasium 10. klass 28
Pille-Riin Piho Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 28
Indrek Piir Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Birgit Piirisild Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Darja Politanova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 28
Ivan Polokainen Mustvee Vene Gümnaasium 10. klass 28
Sirena Pruus Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 28
Silvia Põder Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 28
Jennie Rammo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Helerin Rauna Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28
Raul Rebane Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Grete Rebanets Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 28
Margo Reiljan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Artur Remets Tartu Vene Lütseum 10. klass 28
Kirill Ribel Tartu Vene Lütseum 10. klass 28
Evgeniya Romanova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 28
Mikk Salong Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28
Ats-Ainar Sauendi Kuressaare Gümnaasium 10. klass 28
Krete Sema Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 28
Kristen Sempelson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 28
Jelizaveta Sergejeva Karjamaa Gümnaasium 10. klass 28
Elvika Simtsera Tallinna 53. Keskkool 10. klass 28
Anna Stselkunova Tartu Vene Lütseum 10. klass 28
Jekaterina Tšerneštšuk Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 28
Liis Ula Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 28
Sergei Ušakov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 28
Kristo Veertee Saku Gümnaasium 10. klass 28
Liisa Veri Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 28
Marili Vihmann Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 28
Nikita Virkunen Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 28
Alina Voronkova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 28
Piret Vuks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 28
Olev Abel Rapla Ühisgümnaasium 11. klass 28 väljaspool vanuserühma
Konstantin Voltšek Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 26
Artur Nikitin Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 26
Timofei Aparin Jäneda Kool 9. klass 26
Olivia Bobjorskaja Tallinna 53. Keskkool 9. klass 26
Nadežda Dolganova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 26
Maria Filina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 26
Aleksei Fogelgezang Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 26
Ksenia Galitskaya Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 26
Marko Heinpaju Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 26
Diana Hinn Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 26
Anar Ivanov Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 26
Anastassia Jurlova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 26
Kaija-Liis Kattai Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 26
Joonas Kongas Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 26
Oliver Kuusk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 26
Eva-Maria Labbi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 26
Merilin Linsi Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 26
Henri Lukk Tabasalu Ühisgümnaasium 9. klass 26
Indrek Lumiste Jäneda Kool 9. klass 26
Mark Markus Virtsu Põhikool 9. klass 26
Marion Mölder Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 26
Aron Tanel Niin Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 26
Aleksandr Petšjonkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 26
Harri Pihlamägi Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 26
Reelika Reiljan Ardu Kool 9. klass 26
Eleonora Shljanda Tallinna 53. Keskkool 9. klass 26
Maks Sjomin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 26
Valeria Svetskaja Jäneda Kool 9. klass 26
Daniel Toode Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 26
Ilja Tšibisov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9. klass 26
Kristo Uljak Mikitamäe Põhikool 9. klass 26
Elina Vassiljeva Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 26
Sofja Ümarik Tartu Erakool 9. klass 26
Manni Aia Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Siim Allas Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 26
Saskia Astla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Kristina Azanovits Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 26
Dmitry Breznev Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 26
Egle-Riin Klaar Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 26
Siim Kohv Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 26
Alik Kolossov Tartu Vene Lütseum 10. klass 26
Kelly-Brit Kärner Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 26
Marten Liivik Saku Gümnaasium 10. klass 26
Anton Lipatov Karjamaa Gümnaasium 10. klass 26
Albina Malõševa Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 26
Natalia Matkovskaya Tallinna 53. Keskkool 10. klass 26
Siiri Nilsk Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 26
Holger Oago Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 26
Marelle Palm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Janno Paluoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Konstantin Prihodko Keila Ühisgümnaasium 10. klass 26
Marion Prikk Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 26
Jekaterina Prikulis Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 26
Elvira Rõzkova Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 26
Diana Smolenskaja Tartu Vene Lütseum 10. klass 26
Ingel Soop Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 26
Herman Tilba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Jalmar Tõnsau Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 26
Sten Ulp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Anna Voinova Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 26
Sandra Volkov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 26
Anna-Liisa Väin Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 26
Anna Golubova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 24
Olesja Poderatšova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 24
Kristina Kuzina Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 24
Kaidi Ahas Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 24
Anastassia Aleksandrova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Vladimir Bednõi Karjamaa Gümnaasium 9. klass 24
Ruslan Bolkvadze Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 24
Andra Braun Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 24
Anna Brynkina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 24
Aleksei Bureshin Lasnamäe Põhikool 9. klass 24
Pavel Buslavski Tallinna Juudi Kool 9. klass 24
Etliin Eding Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 24
Elis Eller Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 24
Sergei Fatejev Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 24
Stepan Fjodorov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 24
Kristjan Jaagus Jäneda Kool 9. klass 24
Henry Juhanson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 24
Joanna Jätsa Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 24
Kevin Kaaristo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 24
Martin Kabanen Tääksi Põhikool 9. klass 24
Sigrit Kahar Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Turik Kanger Keila Ühisgümnaasium 9. klass 24
Vitalina Katsan Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 24
Egle Kattel Voore Põhikool 9. klass 24
Elena-Laura Kelder Virtsu Põhikool 9. klass 24
Siret Kiisla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 24
Rando Kikkas Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 24
Burdakov Konstantin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 24
Rait Kooser Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 24
Liisa Koreinik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 24
Heinar Kull Audentese Erakool 9. klass 24
Artjom Laumets Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Angela Leht Voore Põhikool 9. klass 24
Janet Lige Emmaste Põhikool 9. klass 24
Aleksandra Listratova Ahtme Gümnaasium 9. klass 24
Jüri Lääs Tõrva Gümnaasium 9. klass 24
Kristina Maloshtan Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 24
Kerlyn Meltsov Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Vika Mihhejeva Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Angelina Minarskaja Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Jaana Niroda Kiltsi Põhikool 9. klass 24
Silver Ohlo Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 24
Karl-Erik Org Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 24
Egert Pajor Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 24
Kätlin Pent Audentese Erakool 9. klass 24
Ilja Petrov Ahtme Gümnaasium 9. klass 24
Ann Maria Piho Haanja-Ruusmäe Põhikool 9. klass 24
Birjo Rasmussen Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 24
Margus Reismaa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 24
Diana Saluste Vasta Põhikool 9. klass 24
Merili Savolainen Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 24
Anna Shidlauskayte Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 24
Gelja Sindareva Ahtme Gümnaasium 9. klass 24
Gleb Sinitsin Karjamaa Gümnaasium 9. klass 24
Taivo Soobard Virtsu Põhikool 9. klass 24
Maksim Šalašov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Tatjana Šupletsova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 24
Raimo Teder Pühajärve Põhikool 9. klass 24
Margo Tikerpuu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 24
Alexandra Tikerpuu Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 24
Anna Tkatsjova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 24
Ott Trink Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 24
Pavel Ustinov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 24
Triin Vaidilaite Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 24
Lea Valiulina Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Stanislav Vares Liivalaia Gümnaasium 9. klass 24
Alvar Viin Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 24
Kert Viitkar Audentese Erakool 9. klass 24
Liis Volkov Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 24
Liisa Aasma Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 24
Karl Agapuu Kuusalu Keskkool 10. klass 24
Marko Aia Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Cärola Almosen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 24
Inessa Dmitrovski Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 24
Elina Goman Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 24
Kristiina Gridina Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 24
Katrin Hommik Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24
Berta Härsing Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Elise Jepisov Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 24
Mihkel Joonas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Jürgen-Jaan Jürgens Kuusalu Keskkool 10. klass 24
Gerli Kask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Meelis Kelder Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 24
Tatjana Klimenko Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 24
Alina Kljukina Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 24
Maria Kontse Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 24
Mihkel Kõbin Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24
Risto Kööts Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Heli Küttis Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 10. klass 24
Kerstin Laasma Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 24
Kadri Lember Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24
Mareli Mäemets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Sander Mägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Rivo Mängli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Maiu Mängli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Kristina Nadzabova Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 24
Fidan Nadzafova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 24
Kristiina Ojamets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 24
Taisi Onkel Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 24
Helen Pelju Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 24
Jako Ploom Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 24
Mihkel Pool Liivalaia Gümnaasium 10. klass 24
Hegne Pupart Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24
Karl Puusaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Annamaria Rahumeel Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24
Marit Reier Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 24
Raido Roosnurm Saku Gümnaasium 10. klass 24
Sven Salajev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 24
Johan Savi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Vova Semenov Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 24
Madli Sitska Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 24
Grete Tammoja Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 24
Egle Tannenberg Tallinna Reaalkool 10. klass 24
Kreete Teder Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24
Reelika Tori Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 24
Roman Tregubov Mustvee Vene Gümnaasium 10. klass 24
Jürgen Tumm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 24
Paul Tuurmann Saku Gümnaasium 10. klass 24
Marina Tülp Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 24
Marianne Tüür Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 24
Triin Viires Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 24
Kertu Vill Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 24
Johanna Päädam Rapla Ühisgümnaasium 11. klass 24 väljaspool vanuserühma
Georg Andrejev Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 22
Valeria Fjodorova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 22
Sille Järve Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 22
Artur Kamberg Tabasalu Ühisgümnaasium 9. klass 22
Kristin Kink Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 22
Jaana Kirss Voore Põhikool 9. klass 22
Karro Kuusberg Audentese Erakool 9. klass 22
Markus Külavir Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 22
Edi Lall Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 22
Silver Matvei Tõrva Gümnaasium 9. klass 22
Anna Mlotkovskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 22
Siim Nopri Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 22
Alina Parri Ahtme Gümnaasium 9. klass 22
Oksana Pavlenko Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 22
Anngrettsahh Sahtel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 22
Algis Žukauskas Lasnamäe Põhikool 9. klass 22
Kai Tiilen Vasta Põhikool 9. klass 22
Rauno Toom Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 22
Andre Treial Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 22
Kaspar Villanen Tartu Erakool 9. klass 22
Martin Volt Tõrva Gümnaasium 9. klass 22
Silver Fokin Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 22
Maria Jefimova Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 22
Kerttu Kunnus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 22
Christo Leppik Saku Gümnaasium 10. klass 22
Rauf Mikailov Karjamaa Gümnaasium 10. klass 22
Fallon Neeme Tabasalu Ühisgümnaasium 10. klass 22
Regina Randmaa Tartu Vene Lütseum 10. klass 22
Helari Täll Kuusalu Keskkool 10. klass 22
Daniil Hmeljov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 20
German Root Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 20
Mihhail Alijev Karjamaa Gümnaasium 9. klass 20
Rando Almar Pühajärve Põhikool 9. klass 20
Karlis Alps Audentese Erakool 9. klass 20
Viorika Andrijesh Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 20
Oliver Boltovski Liivalaia Gümnaasium 9. klass 20
Maja Budkova Karjamaa Gümnaasium 9. klass 20
Gen Bytov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Anastasia Djurdeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 20
Roman Dmitritsenko Audentese Erakool 9. klass 20
Jevgenia Fahrutdinova Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 20
Marina Golikova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Toni Heiskonen Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 20
Martin Jaago Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 20
Egor Jershov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 20
Anastassija Jõe Karjamaa Gümnaasium 9. klass 20
Mihkel Jõeveer Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 20
Aappo Jämsä Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 20
Robert Kala Aegviidu Põhikool 9. klass 20
Aleksander Kartau Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 20
Maksim Kazajev Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 20
Mirko Kaunis Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Marko Kivi Aegviidu Põhikool 9. klass 20
Gert Kivilo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 20
Kadri-Ann Klas Tartu Erakool 9. klass 20
Raul Kolk Tartu Erakool 9. klass 20
Dmitry Kolokolnikov Lasnamäe Põhikool 9. klass 20
Hunt Kriimsilm Audentese Erakool 9. klass 20
Juudit Kure-Pohhomov Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 20
Mark Kuzmin Liivalaia Gümnaasium 9. klass 20
Karel Kuutma Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 20
Diana Kõiv Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Markus Land Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Oskar Liiber Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Sigrid Liira Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 20
Mary Lillemäe Tootsi Põhikool 9. klass 20
Maivi Linnas Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 20
Kirill Lissov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 20
Aivo Luht Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 20
Jan Lõssanov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 20
Aleksandr Maljutin Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 20
Sandra Malvik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 20
Harry Mitt Liivalaia Gümnaasium 9. klass 20
Aleksandr Molchanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 20
Ardo Must Voore Põhikool 9. klass 20
Märt Männilaan Virtsu Põhikool 9. klass 20
Sander Nork Jäneda Kool 9. klass 20
Sten-Martin Nukki Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 20
Toni Nurmeots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 20
Arina Olhovskaja Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Getter Paatsi Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 20
Eugen Palu Tartu Erakool 9. klass 20
Katja Petrikova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 20
Silva Pijon Rõuge Põhikool 9. klass 20
Merilin Pross Voore Põhikool 9. klass 20
Heiki Pruer Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Maarja-Liis Puhilas Vasta Põhikool 9. klass 20
Vasja Pupkin Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 20
Janek Pärn Rõuge Põhikool 9. klass 20
Madli Reesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 20
Maksim Regntov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 20
Kaspar Roose Tartu Erakool 9. klass 20
Aleksandra Rzevskaja Ahtme Gümnaasium 9. klass 20
Aleksei Runov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 20
Julia Rässa Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 20
Pinja Saarinen Liivalaia Gümnaasium 9. klass 20
Karolin Salmus Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 20
Sander Salusoo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Lev Savitski Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 20
Valja Seina Ahtme Gümnaasium 9. klass 20
Nastaha Sergucheva Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Jaan Serov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 20
Nasty Stserbakova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 20
Kristina Širkovskaja Liivalaia Gümnaasium 9. klass 20
Alina Zaboronok Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Tõnu Tamm Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Aleksandr Tarkojev Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Tauri Tuhk Vasta Põhikool 9. klass 20
Oksana Uskova Karjamaa Gümnaasium 9. klass 20
Gerli Vaik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 20
Martin Valamaa Ardu Kool 9. klass 20
Maikren Varov Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 20
Martin Veimann Tõrva Gümnaasium 9. klass 20
Aleksa Viisalu Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 20
Hanna Viljaste Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 20
Artjom Virunen Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 20
Rebeka Võsu Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 20
Michele Yrjänäinen Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 20
Regiina Allik Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 20
Aleksander Beljavski Karjamaa Gümnaasium 10. klass 20
Natali Buntsel Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 20
Andrei Golubev Narva Kutseõppekeskus 10. klass 20
Kerli Isakannu Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Marja Kangur Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 20
Lauri Kasak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Karl Kask Kuusalu Keskkool 10. klass 20
Kristin Kaur Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 20
Triin Kolk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 20
Maksim Kruglik Karjamaa Gümnaasium 10. klass 20
Aksel Kruusing Kuusalu Keskkool 10. klass 20
Marian Kuklane Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Reili Kuusemäe Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Eliise Kõiv Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 20
Mattias Kõosalu Saku Gümnaasium 10. klass 20
Triin Lepik Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 20
Mirjam Lindmets Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 20
Laura Mander Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Kristian Oja Kuusalu Keskkool 10. klass 20
Mihkel Ojaots Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 20
Kärt Olli Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Birgit Paiba Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Olari Piht Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Talis Puusepp Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Oliver Pütsep Kuusalu Keskkool 10. klass 20
Rene Riim Kuressaare Gümnaasium 10. klass 20
Kertu Ruutma Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Karl Safranovski Kuusalu Keskkool 10. klass 20
Reimo-Martin Salo Saku Gümnaasium 10. klass 20
Aljona Saveljeva Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 20
Senta Sepp Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 20
Armin Siig Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 20
Harry Steinmann Kuusalu Keskkool 10. klass 20
Valja Sõrtšenko Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 10. klass 20
Zarina Zobnina Tartu Vene Lütseum 10. klass 20
Triin Taaksalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 20
Karina Talk Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 20
Merilyn Tammik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 20
Bäbby Täht Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 20
Erlich Vahter Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 20
Eero Varendi Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 20
Rait Veldermann Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 20
Egle Vene Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 20
Gea Vikat Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 20
Hele-Riin Vinni Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 20
Anni Vitsberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 20
Anna Volodina Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 20
Urmas Aamann Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 18
Artem Astreika Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Elvira Fjodorova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Kristina Gergeljuk Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Goga Goga Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Ilja Grigorjev Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Darina Grits Tallinna 53. Keskkool 9. klass 18
Erle Kaljapulk Tartu Erakool 9. klass 18
Moonika Kompus Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 18
Egle Kons Haanja-Ruusmäe Põhikool 9. klass 18
Andres Luts Jäneda Kool 9. klass 18
Helen Okd Tartu Erakool 9. klass 18
Dan Papinov Karjamaa Gümnaasium 9. klass 18
Randar Päll Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 18
Teele Rehe Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 18
Kertu Roose Tartu Erakool 9. klass 18
Erki Saar Emmaste Põhikool 9. klass 18
Allan Sakala Audentese Erakool 9. klass 18
Teele Sein Kiltsi Põhikool 9. klass 18
Aleksandr Zrajev Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 18
Lisette Tiirik Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 18
Sofja Voronova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 18
Sigrid Kiisk Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 18
Sergei Kobets Karjamaa Gümnaasium 10. klass 18
Mari-Liis Lutsar Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 18
Jekaterina Petuhhova Tallinna 53. Keskkool 10. klass 18
Jevgeni Ratmanov Tartu Vene Lütseum 10. klass 18
Gabriel Voll Vali siit kool või muu asutus 10. klass 18
Anne Välimets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 18
Larissa Vorobieva Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 16
Lyubov Samarina Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 16
Mariliin Aarend Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 16
Silver Allemann Aegviidu Põhikool 9. klass 16
Moonika Almar Pühajärve Põhikool 9. klass 16
Vlad Baldin Keila Ühisgümnaasium 9. klass 16
Pavel Butsenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 16
Jou Su Ema Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 16
Laura Fokin Emmaste Põhikool 9. klass 16
Haide Haring Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 16
Kati Hark Pühajärve Põhikool 9. klass 16
Karina Hartõkainen Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 16
Angelina Jershova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 16
Kein Jurkatam Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 16
Kertu Kaasik Voore Põhikool 9. klass 16
Ardi Kala Tõrva Gümnaasium 9. klass 16
Kadri Kann Rõuge Põhikool 9. klass 16
Karl-Gustav Kessel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Kristiina Kulbok Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 16
Remo Kõosaar Tõrva Gümnaasium 9. klass 16
Henri Kõrver Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 16
Karl-Erik Laanet Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 16
Meeli-Heli Lepna Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Virgo Lepp Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 16
Polina Linovitskaja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 16
Markos Merisalu Audentese Erakool 9. klass 16
Fred Niilus Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 16
Slava Nikolas Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 16
Bernd Omann Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Siio Oras Vasta Põhikool 9. klass 16
Martin Ostrat Tartu Erakool 9. klass 16
Aleksei Pavlenkov Mustvee Vene Gümnaasium 9. klass 16
Ege Pohlak Kiltsi Põhikool 9. klass 16
Maria Prqttsikova Tallinna 53. Keskkool 9. klass 16
Kaisa Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 16
Risto Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 16
Helen Rahe Kiltsi Põhikool 9. klass 16
Reti Ranniku Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 16
Reino Reisalu Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 16
Jass Roosa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Anžela Rubannikova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 16
Marek Runga Vasta Põhikool 9. klass 16
Chris Rätsepso Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 16
Kateri Saia Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 16
Aigar Sambla Vasta Põhikool 9. klass 16
Kädi-Liis Sarapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 16
Mirjam Schasmin Aegviidu Põhikool 9. klass 16
Sten Sibul Audentese Erakool 9. klass 16
Stin Stranberg Emmaste Põhikool 9. klass 16
Katrin Tammjärv Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 16
Imre Teras Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 16
Taivo Tiits Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 16
Robert Uibu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 16
Maria Vaidila Tootsi Põhikool 9. klass 16
Karolin Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 16
Kerli Veskus Vasta Põhikool 9. klass 16
Helen Aaver Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass 16
Helen Allik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Henry Aste Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Lia Dubrovskaja Karjamaa Gümnaasium 10. klass 16
Jevgeni Fomitšenko Karjamaa Gümnaasium 10. klass 16
Katri-Helena Hint Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 16
Raimo Johanson Liivalaia Gümnaasium 10. klass 16
Marili Juhkam Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Mait Kaasik Kuressaare Gümnaasium 10. klass 16
Liis Kongo Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Kerstin Kütt Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 16
Marelle Laiv Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Katrina Lang Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 16
Kristiina Liik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 16
Mihkel Muinasmaa Kuusalu Keskkool 10. klass 16
Julia Ogorodnik Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Kerli Ojakivi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 16
Dreisy Paat Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Joonas Paju Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 16
Jüri Pootsmann Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Eija Putrolainen Saku Gümnaasium 10. klass 16
Piret Rummi Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Sandra Saanküll Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Ronald Bertil Sang Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 16
Aljona Seredova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 16
Danil Smirnov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Aiky Solondin Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 16
Janett Säde Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 16
Kuran Timofei Karjamaa Gümnaasium 10. klass 16
Kaspar Tint Liivalaia Gümnaasium 10. klass 16
Henri Valdman Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 16
Anastassija Dõmova Karjamaa Gümnaasium 9. klass 14
Anna Hazinskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 14
Annika Kippa Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 14
Kaspar Kivistu Kiltsi Põhikool 9. klass 14
Anastassia Kubatškova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Tauno Küttim Emmaste Põhikool 9. klass 14
Anna Oleynik Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Marleen Pahtmann Emmaste Põhikool 9. klass 14
Liza Seleznjova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Daniil Šalimov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 14
Tarmo Dulinets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 14
Kärol Höövel Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Katja Jegorova Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 10. klass 14
Kristi Kilgast Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 14
Anton Kruglikov Keila Ühisgümnaasium 10. klass 14
Anett Munk Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 14
Nikita Sushkov Tallinna 53. Keskkool 10. klass 14
Egle Toom Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 14
Alla Troska Tallinna 53. Keskkool 10. klass 14
Dima Egorov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Jarek Elmi Emmaste Põhikool 9. klass 12
Anja Iljina Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 12
Karli Jaanson Liivalaia Gümnaasium 9. klass 12
Roland Jerjomin Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 12
Karina Järv Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 12
Rain Kooser Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 12
Karel Kuimets Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Priit Kuzmin Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 12
Kätlin Kõva Haanja-Ruusmäe Põhikool 9. klass 12
Reno Kööts Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Keity Küttis Kiltsi Põhikool 9. klass 12
Kristi Laanemäe Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Anastassija Laimets Karjamaa Gümnaasium 9. klass 12
Alex Leetma Liivalaia Gümnaasium 9. klass 12
Kirill Logvinjuk Ahtme Gümnaasium 9. klass 12
Maarja Minlibajeva Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 12
Rita Mozaeva Tallinna 53. Keskkool 9. klass 12
Kert Napsep Kiltsi Põhikool 9. klass 12
Kristo Neerot Voore Põhikool 9. klass 12
Timo Noorma Tartu Erakool 9. klass 12
Gerli Nõmmik Vasta Põhikool 9. klass 12
Katrin Oborovskaja Karjamaa Gümnaasium 9. klass 12
Raigo Pank Virtsu Põhikool 9. klass 12
Kristina Peegel Virtsu Põhikool 9. klass 12
Suido Pillart Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 12
Dennis Prans Pühajärve Põhikool 9. klass 12
Ervin Ranna Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Darja Rattik Tallinna Kunstigümnaasium 9. klass 12
Herkis Roosimaa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
K. S. Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 12
Kätriin Seli Tartu Erakool 9. klass 12
Annika Strutinskaja Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Anne Šaršunova Karjamaa Gümnaasium 9. klass 12
Jana Taran Tallinna 53. Keskkool 9. klass 12
Timo Tiks Rõuge Põhikool 9. klass 12
Andrei Uljev Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 12
Monika Vana Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 12
Martin Vomm Ahtme Gümnaasium 9. klass 12
Viktoria Artjuhhina Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 10. klass 12
Rainis Brant Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 12
Eleri Jorro Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Ilja Ksentsov Karjamaa Gümnaasium 10. klass 12
Kristin Kõva Saku Gümnaasium 10. klass 12
Tauno Lomp Tallinna Kunstigümnaasium 10. klass 12
Deily Loosaare Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Kadi Ojapalu Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Karoliina Palango Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 12
Jarmo Paluoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10. klass 12
Elsa Poopuu Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Lina Põld Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10. klass 12
Aniita Rasta Võru Kesklinna Gümnaasium 10. klass 12
Greteliis Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 12
Greete Vapper Saaremaa Ühisgümnaasium 10. klass 12
Anastassia Võsu Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 10. klass 12
Deniss Kondrashin Karjamaa Gümnaasium 9. klass 10
K L Tartu Erakool 9. klass 10
Riho Laanemäe Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 10
Aleksei Obuhov Tallinna 53. Keskkool 9. klass 10
Mikita Oya Karjamaa Gümnaasium 9. klass 10
Karina Portnova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10
Martin Sakk Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 10
Mihcel Sibul Tõrva Gümnaasium 9. klass 10
Karli Säärits Voore Põhikool 9. klass 10
Made Tammeorg Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 9. klass 10
Ardi Tähe Voore Põhikool 9. klass 10
Diana Pinnonen Tallinna 53. Keskkool 10. klass 10
André Purve Kuusalu Keskkool 10. klass 10
Sigmar Aasma Tootsi Põhikool 9. klass 8
Adrei Anufriev Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 8
Anželika Fetisova Karjamaa Gümnaasium 9. klass 8
Anastassia Gorbunova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 8
Maria Harutjunjan Audentese Erakool 9. klass 8
Martin K Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 8
Olari Kaljuste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass 8
Keijo Koor Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 8
Tuuli Merit Leiumaa Virtsu Põhikool 9. klass 8
Hendrik Lindre Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 8
Johannes Luht Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 8
Neeros Oras Vasta Põhikool 9. klass 8
Jako Pavlov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 8
Raido Reeder Virtsu Põhikool 9. klass 8
Jaana Vispel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 8
Vadim Vürts Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 8
Viktoria Lasberg Karjamaa Gümnaasium 10. klass 8
Merilin Oja Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 8
Ilja Sergin Tartu Vene Lütseum 10. klass 8
Renata Teruke Karjamaa Gümnaasium 9. klass 6
Aimar Kippus Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 4
Silja Pajumäe Pelgulinna Gümnaasium 9. klass 4
Krista Pärn Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 4
Kirill Savatenkov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 4
Aleksandra Serpuhhina Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 4
Olga Tarasovskaj Ahtme Gümnaasium 9. klass 4
Janno Utrov Kiltsi Põhikool 9. klass 4
Kairi Miemis Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass 4