Kobras 2010

Seeniorid

Lõppvooru kutsutakse 16 õpilast, osavõtjaid kokku 920.

Nimi Kool Klass Punkte
Rasmus Vahtra Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass 360 kutsutud lõppvooru (oluliselt ületatud ajapiiri)
Joonas Liik Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 360 kutsutud lõppvooru
Liisa Rätsep Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 360 kutsutud lõppvooru
Aap Erik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 348 kutsutud lõppvooru
Siim Plangi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 348 kutsutud lõppvooru
Joosep Heinmets Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass 336 kutsutud lõppvooru
Anti Ingel Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 336 kutsutud lõppvooru
Martin Ploom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 336 kutsutud lõppvooru
Stenno Sirdla Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass 336 kutsutud lõppvooru
Ago Allikmaa Saku Gümnaasium 12. klass 336 kutsutud lõppvooru
Kristi Paakspuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 336 kutsutud lõppvooru
Sergei Peskovski Tartu Vene Lütseum 12. klass 336 kutsutud lõppvooru
Mark Mikitin Karjamaa Gümnaasium 12. klass 324 kutsutud lõppvooru
Priit Sulamägi Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass 324 kutsutud lõppvooru
Sten-Oliver Salumaa Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass 318 kutsutud lõppvooru (oluliselt ületatud ajapiiri)
Hendrik Ehrpais Rapla Ühisgümnaasium 12. klass 316 kutsutud lõppvooru
Anna-Maria Himma Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 312
Sergei Jakovlev Tartu Vene Lütseum 11. klass 312
Kaur Karus Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass 312
Joonas Lõmps Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 312
Hasso Mehide Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 312
Meelis Müür Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 312
Risto Põldsalu Tõrva Gümnaasium 11. klass 312
Miina Saak Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 312
Tiiu Üksik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 312
Mikk Maasik Kuressaare Gümnaasium 12. klass 312
Jevgeni Ogdanski Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 312
Tamara Samalova Tartu Vene Lütseum 12. klass 312
Marian Tarrend Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 312
Tõnu Soop Kärdla Ühisgümnaasium Õpetaja 312 väljaspool vanuserühma
Valeria Nazarova Narva Humanitaargümnaasium Õpetaja 309 väljaspool vanuserühma
Sergei Lovjagin Tartu Vene Lütseum 12. klass 306
Elar Haviko Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass 300
Kristen Luik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 300
Kadri Toomast Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 300
Nadia Turaeva Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 300
Olga Bulenko Tartu Vene Lütseum 12. klass 300
Martin Kala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 300
Liis Niilus Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 300
Tommi Ründal Rapla Ühisgümnaasium 12. klass 300
Sander Saarend Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 300
Anne Sulg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 300
Tambet Kikas Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 296
Oksana Remets Tartu Vene Lütseum 11. klass 296
Pavel Danilov Tartu Vene Lütseum 12. klass 296
Joonas Juurikas Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 296
Argo Maripuu Saku Gümnaasium 12. klass 296
Aleks Vannik Tartu Vene Lütseum 12. klass 296
Aleksandr Bedereu Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 288
Triin Iilane Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 288
Kaspar Kesli Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass 288
German Korotin Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 288
Heleri Kuris Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 288
Vladislav Kyoster Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 288
Laura Laanesaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 288
Vahur Maask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 288
Siim Niinelaid Liivalaia Gümnaasium 11. klass 288
Kristin Reiman Saku Gümnaasium 11. klass 288
Ilja Bogdanov Tartu Vene Lütseum 12. klass 288
Dmitrij Lanevski Tartu Vene Lütseum 12. klass 288
Gerda Mango Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 288
Lauri Pensa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 288
Pavel Permenov Tartu Vene Lütseum 12. klass 288
Mariete Popman Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 288
Tuuli Puhkim Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 288
Janar Salumaa Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 288
Mario Sepp Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 288
Danja Shutov Narva Humanitaargümnaasium 12. klass 288
Sirli Sisas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 288
Mai-Brit Vardja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 288
Mai-Brit Võru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 288
Eerik Kompus Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 284
Markus Leemet Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 284
Kaisa Maasik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 284
Vladislav Mägi Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 284
Andreas R Rapla Ühisgümnaasium 11. klass 282
Lauri Uusmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 282
Artur Malashkin Tartu Vene Lütseum 12. klass 282
Kristel Lukk Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 280
Andrei Jermiškin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 276
Martin T Saku Gümnaasium 11. klass 276
Tanel Treial Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 276
Mihkel Kuslapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 276
Kristjan Leisner Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 276
Anastassia Ossipova Tartu Vene Lütseum 12. klass 276
Marlen Pajumets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 276
Jyrgen Puuri Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 276
Rain Ventsel Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 276
Tauri-Sten Üksti Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 276
Maria Õisnurm Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 274
Valeria Hanmamedova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 272
Timmo Lind Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 272
Sanja Majak Tartu Vene Lütseum 11. klass 272
Aleksandr Orava Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 272
Rasmus Rosimannus Rapla Ühisgümnaasium 11. klass 272
Andrei Pärn Tartu Vene Lütseum 12. klass 272
Jürgen Rünk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 272
Ragnar Kaseorg Kuressaare Gümnaasium 11. klass 268
Maria Rožinova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 266
Anastasia Bolotnikova Tartu Vene Lütseum 11. klass 264
Helina Eist Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 264
Andrei Fatkov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 264
Egert Hiius Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 264
Kevin Lepind Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 264
Rene Lomp Liivalaia Gümnaasium 11. klass 264
Maarja M. Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 264
Ivo Malve Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 264
Kevin Martin Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 264
Marten Muru Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 264
Tiina Ollema Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 264
Tauri Roosipuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 264
Martin Ilmjärv Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 264
Krista Kekk Saku Gümnaasium 12. klass 264
Veiko Kuusk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 264
Leemet Käär Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 264
Johann-Gustav Lend Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 264
Kevin Loodla Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 264
Rauno Nõmmiko Saku Gümnaasium 12. klass 264
Eduard Sing Tartu Vene Lütseum 12. klass 264
Anne-Liis Tuusis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 264
Marina Vabištševitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 264
Mirjam Vikisk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 264
Roman Pevtsov Tartu Vene Lütseum 11. klass 261
Eugen Bondarev Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 260
Bianka Laasi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 260
Liis Liivamägi Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 260
Kaur Ots Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 260
Karl Toome Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 260
Maia Jegorova Tartu Vene Lütseum 12. klass 260
Jelizaveta Rutkovskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 260
Henri Annilo Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass 258
Loore Magus Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 258
Rene Tammjärv Tallinna Kuristiku Gümnaasium Täiskasvanu 258 väljaspool vanuserühma
Luisa Markus Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 256
Vanek Bragin Narva Humanitaargümnaasium 12. klass 254
Lenna Hainsoo Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 252
Ksenia Konovalova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 252
Anastasia Kuzenkova Tartu Vene Lütseum 11. klass 252
Tanel Prikk Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 252
Sander Punamäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 252
Richard Sirel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 252
Sigrid Habe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 252
Kristian Hunt Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 252
Mariliis Huul Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 252
Andrei Kozlov Karjamaa Gümnaasium 12. klass 252
Nastja Ladvik Tartu Vene Lütseum 12. klass 252
Heikki Pukk Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 252
Jaanika Torp Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 252
Dan-Timo Vaan Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 252
Alina Verigina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 252
Nikolai Baida Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 248
Larissa Bukanova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 248
Taavi Gilden Rapla Ühisgümnaasium 11. klass 248
Diana Jürima Saku Gümnaasium 11. klass 248
Kristiina Kriisa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 248
Gleb Muravjov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 248
Mari-Liis Ojasalu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 248
Erkki Sedrik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 248
Ott Soovik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 248
Silvia Teras Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 248
Mart Aron Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 248
Darja Muratova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 248
Kaisa Männamaa Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 248
Mart Parind Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 248
Julia Jamskaja Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 244
Kaisa Luik Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 244
Anastassia Kustova Narva Kesklinna Gümnaasium Täiskasvanu 242 väljaspool vanuserühma
Ivanov Anton Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 240
Olga Grishina Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 240
Natalja Grudkina Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 240
Dmitri Izjumski Sakala Eragümnaasium 11. klass 240 oluliselt ületatud ajapiiri
Nikita Ivanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 240
Alvar Kasak Tõrva Gümnaasium 11. klass 240
Laura Konnula Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 240
Toomas Koost Saku Gümnaasium 11. klass 240
Robert Lilleõis Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 240
Ilja Panurov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 240
Maris Preem Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 240
Joonas Pürg Kuusalu Keskkool 11. klass 240
Endrik Salak Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 240
Sander Sedrik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 240
Valentin Skokov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 240
Liisa Staal Saku Gümnaasium 11. klass 240
Karin Tambu Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 240
Artur Apri Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 240
Christian-Peter Arkipus Tabasalu Ühisgümnaasium 12. klass 240
Toomas Arumäe Liivalaia Gümnaasium 12. klass 240
Anton East Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 240
Anton Gerassimov Tartu Vene Lütseum 12. klass 240
Rene Iliste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 240
Pille Ivask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 240
Darja Jeršova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 240
Fred Kamberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 240
Vladimir Kastan Narva Humanitaargümnaasium 12. klass 240
Katrin Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 240
Maarja Laas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 240
Kertu Niitmets Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 240
Liisa Otsak Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 240
Marie Pajo Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 240
Andre Uibos Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 240
Alina Uvarova Karjamaa Gümnaasium 12. klass 240
Kadri Raag Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 236
Ljubov Rostovštšikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 236
Darja Tištšenko Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 236
Jüri Joonas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 236
Margo Metsoja Tõrva Gümnaasium 12. klass 236
Matis Palm Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 236
Tarmo Seppenen Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 236
Deiri Osmaljan Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 234
Villu Koger Rapla Ühisgümnaasium 12. klass 232
Hanna Demus Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 228
Jari Julge Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 228
Denis Karasjov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 228
Raido Martinson Kuusalu Keskkool 11. klass 228
Riina Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 228
Riinu Palomets Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 228
Jane Pihlapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 228
Karin Reisko Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 228
Filipp Rondel Sakala Eragümnaasium 11. klass 228
Triin Salin Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 228
Ilja Serov Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 228
Daria Smidt Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 228
Janter Aniste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 228
Marina Ditina Karjamaa Gümnaasium 12. klass 228
Andrei Dolgov Tartu Vene Lütseum 12. klass 228
Andrei Ivanov Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 228
Laura Jõemägi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 228 oluliselt ületatud ajapiiri
Sten Karu Saku Gümnaasium 12. klass 228
Gert Kurmiste Saku Gümnaasium 12. klass 228
Jelena Lalina Mustvee Vene Gümnaasium 12. klass 228
Evgenia Lupan Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 228
Lenno Lüüs Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 228
Kadri Räis Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 228
Siim Sadrak Saku Gümnaasium 12. klass 228
Valja Zeljonaja Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 228
Kristina Tamm Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 228
Mats Tamme Saku Gümnaasium 12. klass 228
Jaan-Edgar Urm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 228
Saara Mägin Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 225
Viktoria Groznaja Tartu Vene Lütseum 11. klass 224
Kadi Hirv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 224
Toomas Häide Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 224
Kaisa Kaldmäe Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 224
Kadi Marpiuu Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 224
Marii Rasva Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 224
Peeter Robert Reissar Rapla Ühisgümnaasium 11. klass 224
Priit Salong Kuressaare Gümnaasium 11. klass 224
Anastassia Žuravljova Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass 224
Ann Greetel Varunov Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 224
Keveli Helistvee Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 224
Ralf Jänes Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 224
Erika Luks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 224
Priit Mattus Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 224
Darja Mihhejeva Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 224
Johannes Rammo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 224
Kairi Rebane Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 224
Maksim Salahhetdinov Karjamaa Gümnaasium 12. klass 224
Sven-Joonatan Siibak Tabasalu Ühisgümnaasium 12. klass 224
Martti Voolma Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 224
Maksim Bolotskiy Sakala Eragümnaasium 11. klass 222
Pawa Gorbatsov Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 222
Madis Ploompuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 222
Daniil Tsernisov Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 222
Andres Hillep Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 218
Mari Sulg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 218
Karolin Aksalu Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 216
Helen Haug Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 216
Kristina Jurgens Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 216
Kaspar Kala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 216
Liis Kinsigo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 216
Marko Koppel Saku Gümnaasium 11. klass 216
Margarita Kurotškina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 216
Rene Lillestik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 216
Vitali Maksimov Tartu Vene Lütseum 11. klass 216
Vova Mohammad Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 216
Oliver Mändla Kuressaare Gümnaasium 11. klass 216
Mikk Narusk Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 216
Jura Noga Tartu Vene Lütseum 11. klass 216
Kevin Orion Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 216
Kaja-Liis Pall Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 216
Rainer Parve Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 216
Tõnis Prants Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 216
Maiger Raag Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 216
Liis Rekk Kuusalu Keskkool 11. klass 216
Kaisa Roots Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 216
Brigita Sildvee Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 216
Mariann Tartes Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 216
Artur Teslenko Tartu Vene Lütseum 11. klass 216
Elis Väli Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 216
Kateriina Frolova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 216
Siim Joosep Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 216
Aleksandr Kovrigin Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass 216
Karl-Sander Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 216
Meelis Liiv Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 216
Anna-Liiza Lvova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 216
Maria Markus Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 216
Eliise Mesi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 216
Maire Orusaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 216
Harri Ots Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 216
Nikita Palgi Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 216
Piret Pannal Saku Gümnaasium 12. klass 216
Aleksandra Pavlõtševa Karjamaa Gümnaasium 12. klass 216
Anastassia Radtšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 216
Kaupo Rätte Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 216
Rasmus Saarna Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 216
Artjom Sinkin Narva Humanitaargümnaasium 12. klass 216
Mart Veliste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 216
Jevgeni Družkov Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 212
Oksana Janovitš Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 212
Jürgen Järvala Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 212
Taavi Kappak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 212
Gertrud Kinna Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 212
Kalev Kriis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 212
Helmur Rajang Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 212
Dea Saar Saku Gümnaasium 11. klass 212
Sandra Süsi Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 212
Alja Torgovnikova Tartu Vene Lütseum 11. klass 212
Saveli Vladimirov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 212
Kätlin Eskla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 212
Julia Karpitseva Tartu Vene Lütseum 12. klass 212
Liana Kirspuu Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 212
Steven Leis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 212
Hans Liblik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 210
Carl-Ruuben Soolep Tabasalu Ühisgümnaasium 11. klass 210
Eleriin Juur Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 210
Anete Vaks Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 210
Britt Rosenberg Saku Gümnaasium 11. klass 208
Siiner Siiner Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 206
Margaret Viitung Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 206
Marsella Adamsons Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 204
Igor Gorbatenko Sakala Eragümnaasium 11. klass 204
Merli Jogi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 204
Natalja Kalmaznina Tartu Vene Lütseum 11. klass 204
Mia-Mall Leesi Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 204
Anni Leo Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 204
Veronika Malysheva Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 204
Jekaterina Pobutova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 204
Kätlyn Rätsnik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 204
Roman Seredyuk Sakala Eragümnaasium 11. klass 204 oluliselt ületatud ajapiiri
Kristjan Urm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 204
Egle Veske Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 204
Mark Vislapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 204
Diana Vodenejeva Tartu Vene Lütseum 11. klass 204
Mette Õun Saku Gümnaasium 11. klass 204
Jekaterina Andresson Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 204
Anna Antonova Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass 204
Maksim Dashko Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 204
Liisa Demant Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 204
Eveli Mägi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 204
Birgit Pettai Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 204
Sulev Pijon Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 204
Carol Eiche Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 200
Oskar Henno Saku Gümnaasium 11. klass 200
Vsevolod Iljin Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 200
Helen K Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 200
Katre Kaljurand Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 200
Gerlin Kruuser Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 200
Anastassia Kurikova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 200
Sofia Lume Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 200
Kaisa Malk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 200
Andres Neumann Tõrva Gümnaasium 11. klass 200
Mari-Liis Pakats Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 200
Anastassia Russak Karjamaa Gümnaasium 11. klass 200
Triinu Sepp Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 200
Sandra Sonets Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 200
Aimar Soots Tõrva Gümnaasium 11. klass 200
Danel Talpsepp Saku Gümnaasium 11. klass 200
Serafima Tihhonova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 200
Aira Udras Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 200
Silver Valter Saku Gümnaasium 11. klass 200
Kauri Aaslaid Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 200
Henn-Hillar Kalkun Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 200
Angelina Kononova Karjamaa Gümnaasium 12. klass 200
Keidi Laast Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 200
Rando Leppik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 200
Anny Lusbo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 200
Liisi Mai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 200
Priidu Pärna Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 200
Kertu Rõõmus Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 200
Liisi Sikk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 200
Janno Sild Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 200
Janri Tori Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 200
Ellis Miroshkina Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 198
Jago Niin Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 198
Kaspar Rosson Liivalaia Gümnaasium 12. klass 198
Kaisa Takis Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 197
Riho Koppel Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 196
Anastassia Muromskaja Karjamaa Gümnaasium 11. klass 195
Aleksei Gvozdev Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 194
Ivan Marenkov Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 194
Siim Pajula Saku Gümnaasium 12. klass 194
Monika Eichenbaum Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 192
Maria Jaanimägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 192
Kristiina Kaalma Saku Gümnaasium 11. klass 192
Karita Kangur Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 192
Argo Kenk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 192
Raune Kobin Saku Gümnaasium 11. klass 192
Elis Käsper Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 192
Kadri Külaots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 192
Valeria Lapteva Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 192
Liisa Leppik Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 192
Aleksei Odegov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 192
Andreas Org Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 192
Nastja Pekunova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 192
Anna Portnova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 192
Risto Pulk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 192
Henri Sõrmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 192
Jelizaveta Zimina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 192
Jekaterina Zorina Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 192
Siret Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 192
Kevin Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 192
Taimi Torop Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 192
Roland Valgelin Kuressaare Gümnaasium 11. klass 192
Tiiu Aaslepp Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 192
Mari-Liis Aron Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 192
Innar Asi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 192
Gristel Aste Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 192
Anton Brozdin Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 192
Kevin Kaldmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 192
Marko Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 192
Denis Koval Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 192
Calvin Kull Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 192
Marian Külaviir Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 192
Marianna Liik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 192
Kuldar Mark Saku Gümnaasium 12. klass 192
Henri Oru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 192
Hendrik Raudik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 192
Keiri Ruusand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 192
Magnus Zernand Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 192
Tauri Taevik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 192
Teele Toomjõe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 192
Kristjan Vilipõld Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 192
Elise Võsu Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 192
Sergei Akimenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 188
Nikita Issajev Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 188
Kristel Kammer Tabasalu Ühisgümnaasium 11. klass 188
Mihkel Kase Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 188
Triin Lõbus Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 188
Erlis Paltsepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 188
Rasmus Saarniit Tõrva Gümnaasium 11. klass 188
Anet Tammemäe Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 188
Kristina Tšaikina Karjamaa Gümnaasium 11. klass 188
Anastasia Ganina Mustvee Vene Gümnaasium 12. klass 188
Keili Horn Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 188
Andrei Jakovlev Tartu Vene Lütseum 12. klass 188
Kirill Nessin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 188
Therese Sild Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 188
Jaanus Kalamees Saku Gümnaasium 11. klass 186
Paul Kirspuu Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 186
Hardi Kõlli Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 186
Sergei Ponomar Mustvee Vene Gümnaasium 11. klass 186
Richard Puustusmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 186
Kairi Eliaser Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 186
Julia Kosolobova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 186
Rasmus Rooks Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 186
Silja Aruhein Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 184
Kasper Keps Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 184
Vladimir Kirjuhhin Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 184
Liisi Kroonmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 184
Vladislav Pištšuhhin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 182
Timo Isotamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 182
Karel Kirss Saku Gümnaasium 12. klass 182
Evelin Ots Saku Gümnaasium 12. klass 182
Saša Astašov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 180
Maur Below Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 180
Anna Dubinina Karjamaa Gümnaasium 11. klass 180
Grete Ekker Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 180
Stanislav Gladi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 180
Vahur Hansen Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 180
Sven Kivioja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 180
Jana Kolpakova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 180
Laura Metsrand Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 180
Kerstin Peedosaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 180
Vladimir Pluts Tartu Vene Lütseum 11. klass 180
Stanislav Šarin Mustvee Vene Gümnaasium 11. klass 180
Aleksei Šmidt Tartu Vene Lütseum 11. klass 180
Hendrik Teaste Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 180
Kätlin Tint Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 180
Anastasia Tsvetkova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 180
Helena Utsal Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 180
Kaja Veddel Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 180
Erki Eksin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 180
Vladimir Kopõlov Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 180
Darja Kulkova Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass 180
Juri Kuzmitšjov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 180
Jaanika Kutser Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 180
Hanna Leinberg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 180
Ksenija Mihhailovskaja Tartu Vene Lütseum 12. klass 180
Sigrettter Reinmets Saku Gümnaasium 12. klass 180
Gerk Allert Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 176
Anna-Liisa Eensalu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 176
Stever Kaasik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 176
Paula Kink Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 176
Elisabeth Kolpakova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 176
Yanika Kustova Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 176
Aliis Külaviir Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 176
Mattias Loos Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 176
Alina Luzgina Tartu Vene Lütseum 11. klass 176
Nelly Maell Tartu Vene Lütseum 11. klass 176
Dmitri Novozhilov Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 176
Jürgen Palkman Kuusalu Keskkool 11. klass 176
Artur Permin Tartu Vene Lütseum 11. klass 176
Grete Pokk Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 176
Sandra Poks Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 176
Kätlin Päll Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 176
Madis Saadik Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 176
Natalja Svjatova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 176
Kaspar Tambur Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 176
Silver Tiik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 176
Gerli Tikk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 176
Marko Tõldsepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 176
Veronika Veedler Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 176
Krista Volkova Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 176
Kristina Voltsek Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 176
Darja Burnossova Karjamaa Gümnaasium 12. klass 176
Malle Jõgeda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 176
Mari-Ann Konksi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 176
Priidu Koppel Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 176
Kkatrin Kurrusk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 176
Jaana Liiv Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 176
Asko Maivel Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 176
Mikk Niilus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 176
Mihkel Näks Saku Gümnaasium 12. klass 176
Raili Pärt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 176
Jevgeni Sirotkin Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 176
Hannela Tartu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 176
Elin Vaidre Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 176
Carol Vallik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 176
Riho Liiving Tallinna Kuristiku Gümnaasium Täiskasvanu 176 väljaspool vanuserühma
Henry Maask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 174
Vika Mjazina Narva Humanitaargümnaasium 11. klass 174
Mait Johannes Sõerde Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 174
Roman Kortsaskin Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 172
Keit Reinsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 172
Diana Heliste Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 170
Margit Jõerand Saku Gümnaasium 11. klass 170
Svetlana Kavalerova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 170
Martin Sarkisjan Mustvee Vene Gümnaasium 11. klass 170
Marlen Väli Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 170
Anneliis Ilves Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 170
Ralf Strandmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 170
Janne Albert Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 168
Julia Balõševa Tartu Vene Lütseum 11. klass 168
Grigory Dyshkant Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 168
Henri Oliver Haan Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 168
Vitali Istsuk Tartu Vene Lütseum 11. klass 168
Artur Jussupov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 168
Karin Kallisma Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 168
Gert Kender Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 168
Reeli Kerro Kuusalu Keskkool 11. klass 168
Karmen Koppel Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 168
Anastassia Kuptsova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 168
Kirill Kurnoskin Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 168
Kerttu Onk Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 168
Helena Rannala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 168
Pille-Riin Saks Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 168
Maria Semtsova Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 168
Viktor Sergejev Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 168
Priit Suluste Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 168
Maria Zagoruiko Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 168
Kristin Tammvee Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 168
Karl Timpka Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 168
Dmitri Tšjornõi Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 168
Martin Jõpiselg Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 168
Dennis Kotelnikov Karjamaa Gümnaasium 12. klass 168
Mari-Liis Lume Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 168
Artur Lundalin Vali siit kool või muu asutus 12. klass 168
Signe Pauk Saku Gümnaasium 12. klass 168
Maksim Pesigolovets Karjamaa Gümnaasium 12. klass 168
Karl Reismann Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 168
Vlad Topkin Tartu Vene Lütseum 12. klass 168
Eduard Udatšnõi Tartu Vene Lütseum 12. klass 168
Mikk Värnik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 168 oluliselt ületatud ajapiiri
Anton Lipatov Karjamaa Gümnaasium 10. klass 164
Nikita Anin Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 164
Tatyana Bauer Karjamaa Gümnaasium 11. klass 164
Aleksandr Kirichuk Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 164
Maria Kraav Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 164
Martin Luik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 164
Ringa Rätsep Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 164
Jekaterina Salimova Karjamaa Gümnaasium 11. klass 164
Rasmus Sinivee Liivalaia Gümnaasium 11. klass 164
Irina Babenk Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 164
Daniel Danilov Tartu Vene Lütseum 12. klass 164
Kerlyn Jüriväli Saku Gümnaasium 12. klass 164
Age Kattai Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 164
Rebek Kukk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 164
Jürgen Kuklane Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 164
Valery Malovsky Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 164
Joosep Puiestee Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 164
Kätlin Solnask Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 164
Anna Kronstatova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 162
Maria Lindmäe Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 162
Ott Mesikäpp Saku Gümnaasium 11. klass 162
Ats-Hellar Onnu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 162
Markus Rahuorg Saku Gümnaasium 11. klass 162
Ksenia Smirnova Tartu Vene Lütseum 11. klass 162
Liis Valma Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 162
German Gavzijev Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 162
Kristina Tjapkina Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 162
Polina Koževina Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 160
Julianna Jakobson Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 158
Egert Kasemaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 158
Kaisa Jürioja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 158
Konstantin Kolpakov Mustvee Vene Gümnaasium 12. klass 158
Eneli Tiisler Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 158
Liisa-Henriette Allikas Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 156
Karel Jõgeva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 156
Kristina Kurrusk Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 156
Karl-Märten Käesel Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 156
Maksim Källi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass 156
Linda Lihtmaa Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 156
Reno Meisalu Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass 156
Kirill Nebõlitsõn Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 156
German Semjonov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 156
Marika Sui Tartu Vene Lütseum 11. klass 156
Triinu Uiboleht Saku Gümnaasium 11. klass 156
Deanna Vainoja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass 156
Marileen Haan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 156
Martin Jõgeva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 156
Tanja Kazak Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 156
Liis Konno Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 156
Liisi Laks Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 156
Merike Lang Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 156
Egle Linnas Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 156
Viktoria Massaltseva Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass 156
Geidi Raud Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 156
Julia Tihhomirova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 156
Pirje Tumm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 156
Anette Sannik Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 154
Bertti Abel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 152
Arina Barsukova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 152
Kreet Kangur Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 152
Marin Kink Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 152
Magnus Kraak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 152
Karina Krestinov Saku Gümnaasium 11. klass 152
Artur Kudrjašov Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 152
Allan Lauri Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 152
Johanna Mõtte Saku Gümnaasium 11. klass 152
Mariliis Müür Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 152
Anna Nazimova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 152
Kristjan Nõmmik Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 152
Rain Oksvort Rapla Ühisgümnaasium 11. klass 152
Kristina Petrova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 152
Braian Sepp Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 152
Pavel Shulga Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 152
Artyom Smirnov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 152
Irena Stušilina Tartu Vene Lütseum 11. klass 152
Jaan Štubis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 152
Helen Treier Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 152
Aet Tüür Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 152
Regina Vetka Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass 152
Inge-Riin Õun Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 152
Alfred Alliksoo Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 152
Tatjana Grjaznova Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 152
Sander Kalda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 152
Anna Malozjomova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 152
Jana Naumenkova Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass 152
Geilia Schmeiman Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 152
Siiri Sõmer Saku Gümnaasium 12. klass 152
Erik Žandarov Karjamaa Gümnaasium 12. klass 152
Kevin Tomson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 152
Kristiina Musto Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 150
Pasa Bragin Keila Ühisgümnaasium 12. klass 150
Vadim Tehnikov Tartu Vene Lütseum 12. klass 150
Ketily Laidvee Saku Gümnaasium 11. klass 146
Henri Laurand Muu asutus 11. klass 146
Inna Loboda Tallinna 53. Keskkool 11. klass 146
Ivar Olesk Rapla Ühisgümnaasium 12. klass 146
Vladimir Annikov Mustvee Vene Gümnaasium 11. klass 144
Karmen Benno Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 144
Gerli Jürgenson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 144
Sandra Karankevitch Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 144
Maksim Kozov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 144
Sandra Kougija Saku Gümnaasium 11. klass 144
Edgar Kruusmägi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 144
Roman Kuzmin Tartu Vene Lütseum 11. klass 144
Keivi Kõoleht Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 144
Regina Laanetu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 144
Roman Lesment Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 144
Ly Madal Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 144
Aet Mammuspuu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 144
Dawa Mozzhegorova Tallinna 53. Keskkool 11. klass 144
Sirje Mägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 144
Kirsti Näär Kuusalu Keskkool 11. klass 144
Merit Piibe Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 144
Gerda Rentel Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 144
Martin Z Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 144
Aleksandr Tokarev Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 144
Susanna Toplaan Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 144
Timmu Truumure Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 144
Aleksandr Tšikulenko Tartu Vene Lütseum 11. klass 144
Maria Tšumakova Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 144
Vivian Tülp Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 144
Kätlin Urmann Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 144
Joosep Hoole Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 144
Sandra Kustala Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 144
Dagmar Laevameister Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 144
Martin Leppik Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass 144
Keidy Lillmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 144
Maiken Mägi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 144
Kaidi Press Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 144
Darja Prodanova Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 144
Anna Serpuhhina Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 144
Darja Zaitseva Tartu Vene Lütseum 12. klass 144
Zina Tsuprina Karjamaa Gümnaasium 12. klass 144
Mari Uibo Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 144
Olesja Baranova Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 140
Inga Henning Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 140
Stanislav Kravtsuk Tartu Vene Lütseum 11. klass 140
Hanna Laupä Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 140
Kristi Lõvi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 140
Reijo Mälton Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 140
Toomas Soots Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 140
Indži Aidõnbekova Karjamaa Gümnaasium 12. klass 140
Kaisi Kalma Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 140
Jane Timofejev Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 140
Jelizaveta Kozõreva Tallinna 53. Keskkool 11. klass 138
Siim Rooba Saku Gümnaasium 11. klass 138
Mark Saarnik Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 138
Ragnar Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 138
Kaisa Torn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 136
Kaspar-Kaspar Joakit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 134
Liza Akulinitseva Tartu Vene Lütseum 11. klass 132
Oksana Belkova Tartu Vene Lütseum 11. klass 132
Kristina Darolitš Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 132
Vladimir Izotov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 132
Liis Kivimägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 132
Len4Ik Kobiljanskaja Tartu Vene Lütseum 11. klass 132
Diana Lõhmus Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 132
Iiri Osmaljan Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 132
Maria Rõženkova Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 132
Viktoria Zverkova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 132
Katre Taal Kuusalu Keskkool 11. klass 132
Jana Tenitskaja Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 132
Jaanika-Jane Tõnurist Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 132
Sander Velve Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 132
Dima Beljajev Tartu Vene Lütseum 12. klass 132
Veronika Jassinskaja Karjamaa Gümnaasium 12. klass 132
Sven Jefimov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 132
Robert Kiil Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 132
Merilin Kuklas Saku Gümnaasium 12. klass 132
Kristiina Tigasing Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 132
Irina Tihhomirova Karjamaa Gümnaasium 12. klass 132
Alina Tjurikova Mustvee Vene Gümnaasium 12. klass 132
Dmitri Trubkin Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 132
Marta Velt Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 132
Oleg Akunets Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 128
Larry Gruntal Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 128
Karl-Erik Kiipsaar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 128
Stina Kraam Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 128
Laura Kupp Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 128
Merit M Saku Gümnaasium 11. klass 128
Dima Martqnov Keila Ühisgümnaasium 11. klass 128
Elina Mesilane Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 128
Gerly Paloots Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 128
Tomas Tikerpuu Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 128
Ljudmila Vlasova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 128
Birgit Anvelt Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 128
Ateets Tammesepp Saku Gümnaasium 12. klass 128
Annaliisa Täht Saku Gümnaasium 12. klass 128
Janne Johanson Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 126
Mirza Sultanov Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 126
Diana Nikiforova Keila Ühisgümnaasium 11. klass 124
Annika Põitel Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 124
Priit Kasari Saku Gümnaasium 12. klass 124
Kert Aedla Saku Gümnaasium 11. klass 122
Gert Heinala Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 122
Maria Kohv Saku Gümnaasium 11. klass 122
Marget Kunts Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 122
Mikk Kinsiveer Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 122
Erki A Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 120
Avely Allas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 120
Reigo Alviste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 120
Erik Elissaar Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 120
Ivan Grebensuk Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 120
Maria Haverkamp Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 120
Anna Izjumova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 120
Angelina Ivanova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 120
Julja Ivanova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 120
Kaisa Jänis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 120
Getter Kaevandes Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 120
Laura Kuusk Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 120
Lore Leppik Saku Gümnaasium 11. klass 120
Mihkel Männik Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 120
Liliane Noormets Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 120
Peeter Paavo Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 120
Kerly Pere Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 120
Jüri Roots Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 120
Paula Ruben Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 120
Valerija Botsko Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 120
Aleksei Filippov Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 120
Kristina Ivanova Karjamaa Gümnaasium 12. klass 120
Joosep Joonas Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 120
Kevin Järva Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 120
Daisi Kaaristo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 120
Rommy Otti Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 120
Anni Reitalu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 120
Margarita Solovjova Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 120
Sander Terepson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 120
Tanel Tursk Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 120
Sandra Goduntsova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 116
Krisitna Makarova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 116
Ira Miljajeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 116
Darina Petuhhova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 116
Lauri Post Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 116
Sander Seilenthal Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 116
Maksim Andreev Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 116
Nikita Ivanov Tartu Vene Lütseum 12. klass 116
Igor Tšepulkovski Tartu Vene Lütseum 12. klass 116
Aleksandra Vorobjova Tartu Vene Lütseum 12. klass 116
Grestiine Metsmaa Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 114
Henri Soosalu Liivalaia Gümnaasium 11. klass 114
Taavi Tamm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 114
Marvin Uku Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 112
Julia Kustsak Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 110
Heleri Suurmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 110
Kaire Liivar Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 110
Anja Snaider Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 110
Jana Auelbajeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 108
Babuin Babuin Tallinna 53. Keskkool 11. klass 108
Albert Janson Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 108
Artjom Karamkov Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 108
Greete Kivi Saku Gümnaasium 11. klass 108
Mihhail Kuzmin Tartu Vene Lütseum 11. klass 108
Mirko Lennuk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 108
Andrei Savitski Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 108
Maia Seman Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 108
Vladik Vasin Keila Ühisgümnaasium 11. klass 108
Kristine Laurits Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 108
Kerli-Kristin Salo Saku Gümnaasium 12. klass 108
Ksenija Spakovskaja Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 108
Aljona Frolova Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 104
Anastassia Ivashkiva Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 104
Hans Keskrand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 104
Kristiina Kivest Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 104
Kelly Laane Saku Gümnaasium 11. klass 104
Tanel Plakso Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 104
Agne Reinlo Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 104
Evgenia Romanenko Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 104
Eilin Sepp Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 104
Julia Šumilina Karjamaa Gümnaasium 11. klass 104
Anna-Maria Taidla Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 104
Heleri Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 104
Karl Oskar Villsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 104
Tanel Jõesaar Saku Gümnaasium 12. klass 104
Maarja Kiisel Vali siit kool või muu asutus 12. klass 104
Andra Mammuspuu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass 104
Anett Männiste Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 104
Janek Nõu Saku Gümnaasium 12. klass 104
Artur Krylov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass 102
Kaijo Rüütsalu Kuusalu Keskkool 11. klass 102
Andres Laanes Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 100
Geilin Valk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 100
Birgit Vislapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 100
Kaspar Kaspar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 98
Kati Metsla Saku Gümnaasium 11. klass 98
Jekaterina Rumjantseva Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 98
Jaana Albert Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 96
Kristi Auger Saku Gümnaasium 11. klass 96
Eliis Ermel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 96
Kaisa Kalvet Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 96
Jane Küttim Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass 96
Rain Leotoots Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 96
Laura Lillepuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 96
Erkki-Siim Lind Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 96
Natasha Malitskaja Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 96
Kertu Martin Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 96
Merit Pindis Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 96
Viktoria Pisarstik Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 96
Annemari Rahnel Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 96
Liisi Sõmer Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 96
Teele Toots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 96
Ann Loos Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 96
Robert Lukin Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass 96
Dmitri Sokolov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass 96
Jaan Teekel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 96
Gerttu Uibo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 96
Natalja Bulanikova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 92
Meelis Kennet Saku Gümnaasium 12. klass 92
Pille Pilter Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass 92
Laura Sikk Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 92
Kaire Kasemets Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 90
Gerli T Saku Gümnaasium 11. klass 90
Reinika Rehi Saku Gümnaasium 11. klass 86
Ksenija Zukova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 86
Illar Kukk Saku Gümnaasium 12. klass 86
Edvin0212 Sillaste Muu asutus 9. klass 84
Katrin Hindrikson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 80
Sandra Mustmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 80
Laura Mänd Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 80
Mikk Pihu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 80
Rene Kasemets Saku Gümnaasium 12. klass 80
Liis Kranich Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 80
G Rungi Saku Gümnaasium 12. klass 80
Eliis Sootee Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass 80
Alina Smagina Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 74
Katrin Berman Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 72
Aljona Fedotova Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11. klass 72
Aleksandr Kornilov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 72
Kristina Sikk Tallinna 53. Keskkool 11. klass 72
Eret V Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 72
Inge-Liis Verst Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 72
Katre Kasak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass 72
Lidia Uuselu Saku Gümnaasium 12. klass 72
Simon Aabrams Saku Gümnaasium 11. klass 68
Ardo Hansalu Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 68
Katrin Vosar Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 68
Iljas Gusseinov Tartu Vene Lütseum 12. klass 68
Elis Mäe Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass 66
Indrek Kabel Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 62
Kristel Rajatamm Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass 60
Veronika Novikova Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12. klass 60
Dima Soroka Keila Ühisgümnaasium 12. klass 60
Igor Jugai Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 56
Avelin Oper Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass 56
Aleksei Šarandak Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass 56
Riccardo Torres Saaremaa Ühisgümnaasium 11. klass 56
Sirle Tael Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass 56
Keppet Känn Saku Gümnaasium 12. klass 50