Kobras 2011

Benjaminid

Lõppvooru kutsutakse 23 õpilast, osavõtjaid kokku 2712.

Nimi Kool Klass Punkte
Marina Sakkart Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Veera Krjutskova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Mered Kalinin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Krit Lossmann Ardu Kool 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Maria Hommik Antsla Gümnaasium 8. klass 30 kutsutud lõppvooru
Ilona Troitskaja Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 30 kutsutud lõppvooru
Maret Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 29 kutsutud lõppvooru
Relle Undrus Antsla Gümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Maarja Ots Antsla Gümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Karl Kink Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Mihkel Kaarel Raidal Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Rainer Vann Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Toomas Tennisberg Tartu Kesklinna Kool 5. klass 28 kutsutud lõppvooru
Romas Christofer Savir Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Lota-Loviisa Rohtla Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 28 kutsutud lõppvooru
Marel Jaama Tõrva Gümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Kaspar Jakobson Kadrina Keskkool 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Daniel Kerge Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Mark Fedortšenko Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Mihhail Mogutov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Aleks Kožajev Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 28 kutsutud lõppvooru
Artur Kulikov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Andrei Uljahin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 28 kutsutud lõppvooru
Stepan Lešihhin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 27
Jelizaveta Vabištševitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 27
Valentina Rukins Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 27
Anton Tkatš Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 27
Valeria Nazarova Narva Humanitaargümnaasium Õpetaja 27 väljaspool vanuserühma
Laura Eiche Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 27
Hannes Eiber Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 27
Kalle Johannes Reinmets Tallinna Reaalkool 6. klass 27
Tarvi Remmelgas Kambja Põhikool 7. klass 27
Pille-Riin Jõffert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 26
Annaliisa Mals Kiili Gümnaasium 6. klass 26
Ingrid Ignatenko Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 26
Killu Kolsar Ülenurme Gümnaasium 6. klass 26
Christina Sõõrumaa Audentese Erakool 6. klass 26
Tuule Müürsepp Antsla Gümnaasium 7. klass 26
Mihhail Brodski Kohtla Põhikool 8. klass 26
Adele Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass 26
Kaur Palang Kiili Gümnaasium 6. klass 26
Avely Põder Loo Keskkool 6. klass 26
Markus Kuuskmäe Viimsi Keskkool 7. klass 26
Sliver Suits Viimsi Keskkool 7. klass 26
Siim Saarend Viimsi Keskkool 7. klass 26
Priit Lehis Tartu Forseliuse Gümnaasium 8. klass 26
Anita Kurm Tartu Vene Lütseum 8. klass 26
Eduard Mekšun Sakala Eragümnaasium 8. klass 26
Mihhail Pikkov Sakala Eragümnaasium 6. klass 26
Valetin Dragun Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 26
Aleksandr Sapog Keila Ühisgümnaasium 7. klass 26
Valeria Mikša Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 26
Konstantin Široki Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 26
Aleksandr Savitski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 26
Andrei Holtsman Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 26
Kate Lindenburg Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass 26
Valeria Ovtšarenko Sakala Eragümnaasium 7. klass 25
Daniel Fomotškin Sakala Eragümnaasium 6. klass 25
Ruben Galojan Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 25
Svetlana Ušakova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 25
Timur Valitov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 25
Aleksei Kolesnikov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 25
Sergei Jeva Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 25
Annaliisa Post Emmaste Põhikool 8. klass 25
Liisa-Marie Printsmann Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 25
Jaak Lepik Tõrva Gümnaasium 8. klass 25
Hans Kurel Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 25
Urmo Pink Virtsu Põhikool 8. klass 25
Eva Johanna Lepikov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 25
Madlen Siniallik Kadrina Keskkool 8. klass 25
Hans Põllouste Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 24
Liilia Lehtsaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Trevor Kallaste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 24
Veigi Vesman Türi Põhikool 8. klass 24
Kristin Jänes Tõrva Gümnaasium 8. klass 24
Üllerin Ojamägi Kadrina Keskkool 8. klass 24
Carina Potagin Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 24
Kati Lehtroos Kadrina Keskkool 8. klass 24
Carmen Saega Tsirguliina Keskkool 6. klass 24
Diana Iudina Kadrina Keskkool 8. klass 24
Alina Kalle Viimsi Keskkool 7. klass 24
Aleksander Zahharov Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 24
Egle Eliste Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 24
Ethela Tamsalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 24
Mirjam Juhandi Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 24
Kristin Remmelgas Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 24
Rael Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 24
Kristo Rohumäe Voore Põhikool 7. klass 24
Priit Paeglis Antsla Gümnaasium 8. klass 24
Darja Kamenštšikova Kadrina Keskkool 8. klass 24
Janete Aas Kiili Gümnaasium 6. klass 24
Ketlin Loob Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 24
Maria Ksenofontov Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 24
Renee Trei Tarvastu Gümnaasium 6. klass 24
Jaan Viljak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Tanel Tambek Keila Kool 7. klass 24
Mihail Lustin Viimsi Keskkool 7. klass 24
Markus Vares Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 24
Carmel Kuusk Tallinna Reaalkool 6. klass 24
Aleks Jegorov Toila Gümnaasium 8. klass 24
Lauri Lokk Keila Kool 8. klass 24
Triinu-Liis Seerma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Mark Alex Äkke Keila Kool 8. klass 24
Romet Luuk Türi Põhikool 8. klass 24
Johann Zeiger Kiili Gümnaasium 7. klass 24
Riin Maide Keila Kool 8. klass 24
Diana Ziltsova Toila Gümnaasium 7. klass 24
Jan Põder Kalmetu Põhikool 6. klass 24
Kerli Heilu Virtsu Põhikool 8. klass 24
Grete Kägo Türi Põhikool 8. klass 24
Miina Härma Keila Kool 8. klass 24
Karl Soosalu Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 24
Joosep Sepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 24
Saamuel Rammo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 24
Silver Kera Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 24
Elisa Näpping Türi Põhikool 8. klass 24
Elis Viltsin Viimsi Keskkool 7. klass 24
Annabel Voomets Keila Kool 7. klass 24
Peter Gabriel Änilane Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 24
Kristjan Kõiv Rapla Vesiroosi Gümnaasium 5. klass 24
Estelle Saavaste Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 24
Helly Klooster Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Kristjan Ševerev Türi Põhikool 8. klass 24
Silver Grauberg Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 24
Anna-Mari Vaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Olle Paas Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 24
Nele Liis Pruul Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 24
Ele-Hella Kullamäe Kadrina Keskkool 8. klass 24
Galina Gritskevitš Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 24
Jekaterina Podpovedkina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 24
Angelina Polstsikova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 24
Uljana Makarova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 24
Daniel Gritsevdki Tallinna Juudi Kool 8. klass 24
Niina Sokolova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 24
Daria Serdjuk Karjamaa Gümnaasium 6. klass 24
Jana Kuzovkova Sakala Eragümnaasium 7. klass 24
Igor Podgainõi Sakala Eragümnaasium 8. klass 24
Aleksandra Bondaruk Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 24
Artjom Jegorov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 24
Rodion Litvinenko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 24
Mihhail Šeršunov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 24
Nika Levner Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 24
Katja Viltenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 24
Nadja Lindenburg Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 24
Anton Pilitsin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 24
Dmitri Mihhailov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 24
Imre Gretsi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 24
Mark Suhhin Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 24
Sonja Butenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 23
Katja Tsigassova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 23
Savva Lesihhin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 23
Dmitri Landing Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 23
Valeria Baškatova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 23
Sergei Šuvalov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 23
Dmitri Suško Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 23
Anton Juzik Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 23
Nikita Epštein Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 23
Joel Zundelevitš Sakala Eragümnaasium 8. klass 23
Artjom Panarin Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 23
Roman Mazantsev Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 23
Milana Kuld Tartu Vene Lütseum 8. klass 23
Mihhail Konovalkin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 23
Artjom Sergejev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 23
Vladislav Linko Karjamaa Gümnaasium 7. klass 23
Maksim Dolgitski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 23
Anatoli Šuvalov Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 23
Igor Nehorošev Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 23
Jan Belik Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 23
Oleg Korotkov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 23
Karina Alieva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 23
Maria Jemeljanova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 23
Dona Volkova Tartu Vene Lütseum 8. klass 23
Alina Baidukenova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 23
Mihail Smirnov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 23
Eliise Johanson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 23
Mark Toomsalu Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 23
Artur Tammiste Kohtla Põhikool 8. klass 23
Alex Lind Viimsi Keskkool 7. klass 23
Martin Järv Voore Põhikool 7. klass 23
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 23
Mikael Raihhelgauz Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 23
Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 8. klass 23
Stella Lutter Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 23
Keili Ust Tsirguliina Keskkool 6. klass 23
Timo Loomets Tallinna Reaalkool 6. klass 23
Karl Jääts Nõo Põhikool 8. klass 23
Stephanie-Beatrice Aus Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 23
Oskar Veelma Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 23
Laura Klesment Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 23
Marite Tiismaa Keila Kool 8. klass 23
Martha Abner Kadrina Keskkool 8. klass 23
Kristjan Liiva Keila Kool 8. klass 23
Sass Tamming Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 23
Kaidi Graudin Keila Kool 8. klass 22
Evelin Jõemaa Kalmetu Põhikool 8. klass 22
Jesper Jäärats Türi Põhikool 8. klass 22
Helerin Talpsepp Tõrva Gümnaasium 8. klass 22
Tanel Salu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Laura Ivanov Türi Põhikool 8. klass 22
Selena Jõesuu Türi Põhikool 8. klass 22
Kevin Laanemets Keila Kool 8. klass 22
Simonee Jõgisalu Keila Kool 7. klass 22
Indrek Kuusk Kambja Põhikool 7. klass 22
Janely Vunder Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 22
Ingrid Kirp Viimsi Keskkool 8. klass 22
Jürgen Hiiekivi Kiili Gümnaasium 8. klass 22
Kerstin Laansalu Kiili Gümnaasium 8. klass 22
Karolin Koppel Keila Kool 7. klass 22
Madis Sinivee Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 22
Jan Lucas Videvik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 22
Kaspar Kadalipp Tallinna Reaalkool 6. klass 22
Jürgen Vahter Türi Põhikool 7. klass 22
Elis Kukk Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 22
Anžela Saar Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 22
Liza Vakarjuk Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 22
Konstantin Buzetski Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 22
Darja Asmer Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 22
Elika Teplova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 22
Tatjana Boitsova Narva Kutseõppekeskus Täiskasvanu 22 väljaspool vanuserühma
Anastasia-Katrin Samarina Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 22
Aleksandra Voronenko Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 22
Artur Fjodorov Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 22
Kirill Demišin Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 22
Aleksei Baranovski Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 22
Patrik Nukka Tartu Vene Lütseum 8. klass 22
Alina Davidovitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 22
Darina Karlova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 22
Anna Grund Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 22
Aleksandr Gussev Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 22
Liina Ozdoba Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 22
Konstantin Butkovskii Tartu Vene Lütseum 8. klass 22
Jevgeni Sulimenko Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 22
Andrei Kokurin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Täiskasvanu 22 väljaspool vanuserühma
Anna Gaifullina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 22
Marta Zorina Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 22
Jekaterina Walter Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 22
Vasja Tunjov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 22
Jekaterina Bravikova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 22
Valeri Zuravlev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 22
Julija Lugantseva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 22
Artjom Sevbjanov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 22
Martin Lõtšev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 22
Kirill Denissov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 22
Edik Reitman Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 22
Elina Nikolas Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 22
Nikita Konstantinov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 22
Alisa Efendijeva Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 22
Aleksandr Kutepov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 22
Sasa Galkina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 22
Sergei Podoljak Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 22
Sergei Poljanski Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 22
Anton Verner Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 22
Maarika Raja Toila Gümnaasium Õpetaja 22 väljaspool vanuserühma
Martin Kokamägi Tõrva Gümnaasium 8. klass 22
Ats Rand Kohtla Põhikool 7. klass 22
Roland Uuspalu Tõrva Gümnaasium 6. klass 22
Kristin Lisette Jõgiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 22
Aarto Pihlapuu Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 22
Keimo Veske Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 22
Iris Ivan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 22
Kätriin Julle Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 22
Angelika Piip Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 22
Hans Mark Võsu Türi Põhikool 8. klass 22
Anna Linda Tomp Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 22
Fred Martin Mägi Lihula Gümnaasium 8. klass 22
Markus Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 22
Aron Tsahkna Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 22
Anneliis Saarend Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 22
Kevin Suurmägi Kohtla Põhikool 7. klass 22
Marleen Lomann Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 22
Siim Varis Pärnu Raeküla Kool 7. klass 22
Mattias Kurvits Pärnu Raeküla Kool 7. klass 22
Ragne Nikkel Lihula Gümnaasium 8. klass 22
Mihkel Kaljuvee Keila Kool 7. klass 22
Elisabeth Purga Toila Gümnaasium 7. klass 22
Neeno Kutsar Tsirguliina Keskkool 7. klass 22
Hendrik Ploom Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 22
Tauri Leimberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Marten Mumma Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 22
Keio Kaasik Voore Põhikool 8. klass 22
Jürgen Järvpõld Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 22
Hans-Joosep Hanson Viimsi Keskkool 7. klass 22
Siim Ojasalu Tallinna Reaalkool 6. klass 22
Joosep Jantson Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 22
Pelle Palts Viimsi Keskkool 7. klass 22
Oliver Porkma Tallinna Reaalkool 6. klass 22
Siiri Meeder Keila Kool 8. klass 22
Laura Laks Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 22
Arlette Arendi Tartu Forseliuse Gümnaasium 8. klass 22
Johan Erik Pukk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 22
Margreth Aas Türi Põhikool 8. klass 22
Birgit Bõstrova Tsirguliina Keskkool 6. klass 22
Jane Karton Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass 22
Rauno Martin Voore Põhikool 8. klass 22
Kelli Kallas Voore Põhikool 8. klass 22
Kristel Ild Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 22
Mattias Jürgen Veller Loo Keskkool 7. klass 22
Sander Kangur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 22
Aleksander Saak Lihula Gümnaasium 8. klass 22
Rene Lumiste Tallinna Reaalkool 6. klass 22
Raimond Tilk Keila Kool 8. klass 22
Stefan Juhanson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 21
Karl-Sander Soro Tõrva Gümnaasium 8. klass 21
Ott Kärner Tornimäe Põhikool 6. klass 21
Hannes Ruusmaa Viimsi Keskkool 7. klass 21
Kristo Loit Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 21
Pille Kaljuvee Keila Kool 8. klass 21
Heiki Reila Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 21
Rasmus Maipuu Lagedi Põhikool 8. klass 21
Risto Kadalipp Türi Põhikool 8. klass 21
Anna-Liisa Mander Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 21
Eneli Mägi Kiltsi Põhikool 6. klass 21
Karina Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 21
Markus Mõistus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 21
Karoliina Kurvits Türi Põhikool 7. klass 21
Johann Saamann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 21
Stina Veek Virtsu Põhikool 8. klass 21
Anett Ruddi Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 21
Kaur Kadak Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 21
Laura Mürgimäe Keila Kool 8. klass 21
Tanel Mäe Kiili Gümnaasium 8. klass 21
Argo Kaldas Keila Kool 7. klass 21
Karl Hendrik Nurmeots Tallinna Reaalkool 6. klass 21
Tauri Ramst Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 21
Sander Lepik Tõrva Gümnaasium 7. klass 21
Robert Ellik Keila Kool 8. klass 21
Jakob Roots Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 21
Raul Jerva Viimsi Keskkool 7. klass 21
Emili Põldsaar Kiili Gümnaasium 7. klass 21
Tiina Aigro Keila Kool 8. klass 21
Kirill Lõssenko Tallinna Juudi Kool 6. klass 21
Sasa Losenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 21
Andrei Nevmerzitski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 21
Simon Grigorev Tallinna Juudi Kool 6. klass 21
Jelena Dikopavlenko Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 21
Karina Politanova Tartu Vene Lütseum 8. klass 21
Alina Sergejeva Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 21
Jevgeni Krestov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 21
Darja Baljura Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 21
Fedor Smeritševsi Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 21
Dmitrii Rõndin Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 21
Anna Boguslavskaja Sakala Eragümnaasium 6. klass 21
Veera Panova Sakala Eragümnaasium 8. klass 21
Aleksandr Boiko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 21
Ilja Medvedev Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 21
Vlad Kotšnov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 21
Anastasia Lipina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 21
Daniil Ševtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 21
Liza Votihovits Tartu Vene Lütseum 8. klass 21
Nastja Filatova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 21
Jana Ivanova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 21
Kert Sepa Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 21
Roman Mikrukov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 21
Oden Bridolf Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 21
Maksim Krestnikov Tartu Vene Lütseum 8. klass 21
Polina Tsernjak Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 21
Ksenija Aleksejeva Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 21
Adelina Gerassimova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 21
Andrei Tambovtsev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 21
Vika Erstling Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 21
Daniil Dobrin Tartu Vene Lütseum 8. klass 21
Aleksei Lopatin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 21
Stefani Semjonova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 21
Ruslan Voronin Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 21
Daniil Raid Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 21
Maks Velikanov Tartu Vene Lütseum 8. klass 21
Kristina Konstantinova Tartu Vene Lütseum 8. klass 21
Kirill Kisseljov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 21
Aleksandr Krestov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 21
Paša Tšerkašin Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 21
Anastasija Gajevskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 21
Kertu Rumjantsev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 20
Nikita Tšistjakov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium Täiskasvanu 20 väljaspool vanuserühma
Evelina Zasuhina Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Aleksandr Kostin Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 20
Aleksei Zimin Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 20
Artur Hansar Tallinna Juudi Kool 6. klass 20
Marina Sokolova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Jelena Boiko Narva Kutseõppekeskus Täiskasvanu 20 väljaspool vanuserühma
Ksenija Jenina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 20
Anna Šved Karjamaa Gümnaasium 8. klass 20
Irina Gritsinenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium Õpetaja 20 väljaspool vanuserühma
Dajana Valkevits Tartu Vene Lütseum 8. klass 20
Katrina Malberg Keila Ühisgümnaasium 7. klass 20
Veronika Batšinskaja Keila Ühisgümnaasium 7. klass 20
Anastassia Ignatjeva Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 20
Kirill Nikolajev Tartu Vene Lütseum 8. klass 20
Denis Mitkaljov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 20
Alina Tarassenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 20
Vlada Mohova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 20
Natalja Rudtsenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 20
Kirill Smirnov Keila Ühisgümnaasium 8. klass 20
Andrei Dubintšuk Karjamaa Gümnaasium 8. klass 20
Timur Petrov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 20
Ljubov Terukova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 20
Viktoria Dralova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 20
Daniel Laevalind Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 20
Anastassia Blinova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 20
Elis Popova Tartu Vene Lütseum 8. klass 20
Karina Grigorjeva Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Samuel Sõtšjov Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 20
Pjotr Kruglov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Alissa Lutšina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 20
Maria Generalova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Vova Beloussov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 20
Arseni Krutikov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Vadim Mamajev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 20
Julia Antipova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Daniel Rukovitskin Muu asutus Täiskasvanu 20 väljaspool vanuserühma
Aleksandr Illarionov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 20
Melani Veremi Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 20
Gleb Slivinski Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 20
Anna Golubeva Tartu Vene Lütseum 8. klass 20
Anton Nišiporšik Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 20
Elizaveta Beljakova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 20
Kristiina Lõoke Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass 20
Anton Lossitski Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 20
Siim Kams Viimsi Keskkool 8. klass 20
Tuuli-Mai Tomingas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Oskar Soop Viimsi Keskkool 8. klass 20
Hardo Adamson Tõrva Gümnaasium 8. klass 20
Hanna Maria Rüütli Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 20
Dana Lukk Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 20
Hanna-Liis Lett Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 20
Joonas Kisand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 20
Enrico Murik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Mirjam Reino Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 20
Beatrice Veske Tõrva Gümnaasium 6. klass 20
Renita Rasmann Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 20
Agnes Vanatoa Voore Põhikool 7. klass 20
Ege Eller Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass 20
Sigrid Soosaar Tartu Forseliuse Gümnaasium 8. klass 20
Annely Volmre Türi Põhikool 8. klass 20
Martin Liiva Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Aljona Karpuhhin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 20
Kristo Kööp Türi Põhikool 7. klass 20
Kaspar Kuus Keila Kool 8. klass 20
Karl Karpov Tõrva Gümnaasium 8. klass 20
Kristiina Saar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Merilin Kõrnas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 20
Keiu Grossberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 20
Rudolf Mets Kadrina Keskkool 8. klass 20
Roger Jurman Tartu Forseliuse Gümnaasium 8. klass 20
Allar Roosenberg Tsirguliina Keskkool 7. klass 20
Kaja Silva Aulik Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 20
Birgit Malken Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Hanna-Liisa Aasmaa Viimsi Keskkool 8. klass 20
Ardo Jõevere Antsla Gümnaasium 8. klass 20
Johann Hendrik Salupere Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 20
Andra Holland Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Kris Schüts Türi Põhikool 7. klass 20
Elisa Litvin Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 20
Risto Vähi Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 20
Raul Madis Edovald Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 20
Marilin Moor Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 20
Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 20
Andri Busch Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 20
Roger Kikkas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 20
Merilin Priidik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 20
Laure Paldrok Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Triin Jaansalu Tõrva Gümnaasium 8. klass 20
Anton Tšernišev Audentese Erakool 6. klass 20
Sandra Hiiemäe Tääksi Põhikool 6. klass 20
Carl Zibo Kiltsi Põhikool 8. klass 20
Kenneth Kasemaa Türi Põhikool 8. klass 20
Gertrud Lillemäe Keila Kool 8. klass 20
Merrit Rosenberg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 20
Gerda Triin Hääl Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 20
Taido Purason Tõrva Gümnaasium 6. klass 20
Katerina Leppik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Kristin Rastvorov Kohtla Põhikool 7. klass 20
Linda Vaher Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 20
Erik Lopato Kiili Gümnaasium 8. klass 20
Britta Jaeski Keila Kool 7. klass 20
Anne Külama Keila Kool 7. klass 20
Marten Aolaid Audentese Erakool 6. klass 20
Kaute Kuusik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 20
Johann Ortin Õun Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Kaisa Metsaots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 20
Mario Ivask Viimsi Keskkool 8. klass 20
Andreas Hinojosa Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Karl-Hans Aasavelt Türi Põhikool 8. klass 20
Mhait Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 20
Toomas Vestli Virtsu Põhikool 7. klass 20
Kevin Sults Tõrva Gümnaasium 8. klass 20
Andero Vaher Kalmetu Põhikool 8. klass 20
Oliver Puhlov Tõrva Gümnaasium 8. klass 20
Karin Krauvärk Toila Gümnaasium 6. klass 20
Kristo Eller Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 20
Hanna-Brit Rennit Keila Kool 8. klass 20
Sebastian Raudsepp Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Matthias Tass Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Aleksander Aavik Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 20
Mari Vijard Antsla Gümnaasium 7. klass 20
Karl Nigol Keila Kool 8. klass 20
Krislin Ots Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 20
Einar Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 20
Stella-Marii Tamme Keila Kool 7. klass 20
Tõnn Toomas Reismann Türi Põhikool 7. klass 20
Cris Hallik Tõrva Gümnaasium 7. klass 20
Jüri Uluots Kambja Põhikool 7. klass 20
Pille-Riin Rekand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 20
Indrek Toomsalu Keila Kool 8. klass 20
Monika Sööt Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Laura Tammemägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 20
Frank Merilaht Audentese Erakool 6. klass 20
Merit Tammesaar Kohtla Põhikool 8. klass 20
Mark Oskar Laur Viimsi Keskkool 8. klass 20
Markus Nuut Keila Kool 8. klass 20
Ramon Õitspuu Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 20
Sander Sipelgas Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 20
Rainer Bõkov Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 20
Johanna Kalda Türi Põhikool 7. klass 20
Johanna Rüütli Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 20
Kaido Ratas-Pähnapuu Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 20
Ken-Henrik Kuudisiim Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 20
Mariann Toots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 20
Allar Kivi Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 20
Karoliina Suvi Kadrina Keskkool 8. klass 20
Jordan Lavrikov Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 20
Tarmo Leib Tsirguliina Keskkool 7. klass 20
Karl Hillar Talgre Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 20
Karl Sarap Toila Gümnaasium 7. klass 20
Jan-Erik Meikup Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Hendrik Talviku Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 20
Karl Ander Aleksius Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 20
Raimond Lai Türi Põhikool 8. klass 20
Gabrielle Hallik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 20
Kristofer Sokk Tallinna Reaalkool 6. klass 20
Andreas Astok Toila Gümnaasium 7. klass 19
Margitta Ingermann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 19
Helerin Rückenberg Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 19
Kerstin Laanemets Türi Põhikool 7. klass 19
Ann-K. Kelder Viimsi Keskkool 7. klass 19
Raili Essaul Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 19
Elina Suut Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 19
Mariel Mäe Kiili Gümnaasium 7. klass 19
Artur Ratmanov Ülenurme Gümnaasium 6. klass 19
Joel Viskov Tõrva Gümnaasium 8. klass 19
Kaisa Viisitam Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 19
Agnes Tedremäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 19
Cristofer Kuusma Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 19
Birgita Siim Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 19
Rebecca Karo Pärnu Raeküla Kool 7. klass 19
Kristel Eiert Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 19
Eneli Uusmets Tõrva Gümnaasium 7. klass 19
Kadri Kink Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 19
Kristin Haase Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 19
Margit Orma J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6. klass 19
Anete Leesment Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 19
Kristopher Kinkar Tallinna Reaalkool 6. klass 19
Õnnemari Sule Kambja Põhikool 6. klass 19
Jaagup Kukk Tallinna Reaalkool 6. klass 19
Nils Rühka Kiili Gümnaasium 7. klass 19
Arry Varatu Kiili Gümnaasium 7. klass 19
Hans Joonas Kiili Gümnaasium 6. klass 19
Ragnar Küüsmaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 19
Marta Laht Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 19
Marili Vassiljev Kambja Põhikool 7. klass 19
Laura Jürgenson Viimsi Keskkool 7. klass 19
Liset Mitendorf Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 19
Jaspar Oja Türi Põhikool 8. klass 19
Dagmar Haugas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 19
Lasse Huovinen Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 19
Liisa Beloglazova Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 19
Kerli Kiiler Keila Kool 8. klass 19
Siim Lomp Kiili Gümnaasium 8. klass 19
Triin Moisa Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 19
Maks Popov Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Daniil Dudenkov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 19
Jana Ušakova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 19
Kirill Tavarjan Tallinna Juudi Kool 8. klass 19
Maria Mussienko Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 19
Mark Dudorin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 19
Anastasija Bezuglaja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 19
Nadja Gritskevitš Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 19
Kristina Rastvorova Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Kristina Ratmanova Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Artjom Pahhomov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 19
Tanja Buksa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 19
Vjatšeslav Ivašov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 19
Diana Kotskina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 19
Alina Kasper Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 19
Maksim Grankin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 19
Petja Simonov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 19
Aleks Hansar Tallinna Juudi Kool 6. klass 19
Nikita Poljakov Sakala Eragümnaasium 6. klass 19
Aleksei Lanberg Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 19
Artem Romanovitš Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 19
Tiina-Li Borstsevskaja Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Pavel Fleisher Tallinna Juudi Kool 8. klass 19
Karina Trofimova Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Katrin Liivapuu Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 19
Georg Šepel Lasnamäe Gümnaasium 6. klass 19
Anastasia Grešiškina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 19
Igor Filippov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 19
Sergei Kapustin Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 19
Anna-Maria Gorohova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 19
Julia Kirs Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 19
Renat Adajatullin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 19
Sanja Brorovkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 19
Ilja Freiberg Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 19
Egor Mere Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 19
Aleksandr Vladimirov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 19
Maria Šendrikova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 19
Anja Kuznetsova Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Serg Vas Muu asutus 7. klass 19
Gera Sokolov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 19
Paul Oja Lasnamäe Gümnaasium 8. klass 19
Aleksander Makarov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 19
Roman Matvejev Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 19
Deniss Dudarev Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Angelina Titova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 19
Alisa Vjuskina Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 19
Pavel Renevski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 19
Vladimir Kudrjašov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 19
Olga Rõžkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 19
Anna Gulajeva Narva Kutseõppekeskus Täiskasvanu 19 väljaspool vanuserühma
Igor Gurenko Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 19
Leonard Jors Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 19
Anna Ivahnenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 19
Valeria Goffert Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 19
Rain Padjus Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 19
Elina Mizerova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 19
Maša Tokmanava Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 19
Margarita Gadalšina Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 19
Andrei Basanov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 19
Andrei Kuznetsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 19
Alina Konstantinova Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 19
Anna Mihhailova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 19
Anton Konovalov Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Aleksandra Borissova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 19
Karina Gusseva Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Maksim Andrejev Tartu Vene Lütseum 8. klass 19
Olga Lõsjannikova Vali siit kool või muu asutus 6. klass 18
Vlad Tsekmarev Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 18
Roma Kornei Muu asutus 8. klass 18
Alisa Bõstrova Tartu Vene Lütseum 8. klass 18
Nikita Korsakov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Nikita Gerassimov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 18
Kristiha Romanova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Jan Puikonen Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 18
Jaz Kot Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 18
Andrii Listšuk Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 18
Elina Igolkina Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 18
Nikita Morgun Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Aleksei Suškov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 18
Andrei Možejev Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 18
Maksim Vlassov Tartu Vene Lütseum 8. klass 18
Jelizaveta Kuhta Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 18
Nastja Kutšerova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 18
Anastasija Tkatševa Karjamaa Gümnaasium 6. klass 18
Aleksei Morozov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 18
Anastassia Žitnjuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Valeria Zarikova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 18
Darja Stojunina Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 18
Kristina Golub Keila Ühisgümnaasium 7. klass 18
Liina Piilman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Makism Tkatsenko Tartu Vene Lütseum 8. klass 18
Konstantin Demidov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 18
Nadezda Orlova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Dima Pogozev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Jaroslav Ivanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 18
Rudolf Maununen Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 18
Saša Progolkin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Paša Rastrqgin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 18
Jevgenia Budilova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Jevgeni Mandzjuk Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Aleksandr Jemelin Narva Kutseõppekeskus Täiskasvanu 18 väljaspool vanuserühma
Anastasia Šidlauskaite Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Anna Borissova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 18
Polina Haritonova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Aleksandra Reznova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 18
Olga Taranenko Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Gleb Galtšenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 18
Valeria Ahmetzjanova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 18
Alina Koort Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 18
Ilja Severov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 18
Elina Kivi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 18
Ksenia Bogdanova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 18
Kätriin Kruusaauk Voore Põhikool 8. klass 18
Kaidi-Annelii Küüsmaa Toila Gümnaasium 8. klass 18
Urmet Kaur Voore Põhikool 8. klass 18
Gerli Valgre Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Oliver Ozolin Tsirguliina Keskkool 7. klass 18
Max Pärna Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Bronek Miadzielec Kiltsi Põhikool 6. klass 18
Jaagup Vaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Grete Külaviir Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 18
Indra Rüüt Türi Põhikool 8. klass 18
Kaile Mumm Tõrva Gümnaasium 8. klass 18
Janeli Paiba Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 18
Berit Peterson Viimsi Keskkool 7. klass 18
Kerstin Ollo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Hanna Pajula Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Kertu Saviots Virtsu Põhikool 8. klass 18
Joonas Born Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 18
Annabel Raudkivi Lihula Gümnaasium 6. klass 18
Renee Rask Viimsi Keskkool 8. klass 18
Lisandra Täpsi Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Elina Pea Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 18
Anna-Marija Satalova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Maris Pukk Keila Kool 8. klass 18
Mariliis Sagar Türi Põhikool 8. klass 18
Maanus Vene Virtsu Põhikool 7. klass 18
Christopher Roosla Keila Kool 8. klass 18
Maibritt Raidma Kiili Gümnaasium 7. klass 18
Anne-Mari Allev Keila Kool 8. klass 18
Emmely Uustal Audentese Erakool 6. klass 18
Helin Puusepp Tsirguliina Keskkool 7. klass 18
Raili Laanemets Kohtla Põhikool 8. klass 18
Romet Annast Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Anna-Maria Kauge Tornimäe Põhikool 8. klass 18
Liis Leppnurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Mattias Valdma Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 18
Ander Lõns Kadrina Keskkool 8. klass 18
Kristin Põder Kalmetu Põhikool 7. klass 18
Anett Kongi Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass 18
Andres Abro Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 18
Sander Purgats Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Eleri Etverk Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Egert Punnisk Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 18
Joosep Blehner Türi Põhikool 8. klass 18
Mattias Liik Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 18
Ilmar Arroval Toila Gümnaasium 8. klass 18
Kristel Milk Toila Gümnaasium 8. klass 18
Saara Kattel Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 18
Roland Rikolas Loo Keskkool 6. klass 18
Enely Porkman Toila Gümnaasium 8. klass 18
Reelika Vinogradov Kiltsi Põhikool 7. klass 18
Ago Jaani Tõrva Gümnaasium 8. klass 18
Martin Raid Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 18
Katre Mäekivi Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Sandra Sarv Viimsi Keskkool 8. klass 18
Kris-Marii Kaska Viimsi Keskkool 7. klass 18
Rasmus Pertel Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 18
Nastja Igonina Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 18
Paula Nõulik Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 18
Kaarel Trumm Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 18
Lizanne Vija Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 18
Kristo Rand Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 18
Johanna Treier Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 18
Kristiina Kollom Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Priit Sauer Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 18
Neit-Eerik Nestor Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 18
Kristina Oja Toila Gümnaasium 6. klass 18
Liisa Püss Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Taavi Källo Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 18
Vanessa Vall Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Mari-Ann Ploompuu Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Marii Vispel Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 18
Silvio Meskat Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Andreas Tulver Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 18
Karl Luther Tõrva Gümnaasium 8. klass 18
Liisu Männi Toila Gümnaasium 8. klass 18
Ronja Jürjens Viimsi Keskkool 7. klass 18
Mark Laanet Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 18
Kaijus Janis Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 18
Harriet Tooming Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 18
Laura Kall Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Liset Kivioja Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Annika Narits Türi Põhikool 8. klass 18
Elis Reis Türi Põhikool 8. klass 18
Triin Laur Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 18
Martin Jaani Kambja Põhikool 6. klass 18
Ethel Kalpus Tõrva Gümnaasium 8. klass 18
Jan-Bert Kaljuste Tallinna Ühisgümnaasium 8. klass 18
Heigo Eslas Türi Põhikool 8. klass 18
Kert Päss Tõrva Gümnaasium 7. klass 18
Rebeca Hulkko Keila Kool 7. klass 18
Hansjohan Erikson Kadrina Keskkool 8. klass 18
Kristin Mäekivi Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Ardi Soosalu Keila Kool 8. klass 18
Ingrid Kullam Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 18
Brita Kärt Vähejaus Tallinna Reaalkool 6. klass 18
Aveliis Veskimäe Türi Põhikool 7. klass 18
Karl Kevin Kilm Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Andri Soone Kadrina Keskkool 8. klass 18
Mattias Laht Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Karmen Kaljula Kalmetu Põhikool 7. klass 18
Karl Joosep Einmann Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Kevin Randmaa Tõrva Gümnaasium 7. klass 18
Laura Jürima Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 18
Maria Ritter Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 18
Martin Kööp Virtsu Põhikool 7. klass 18
Merili Männilaan Virtsu Põhikool 8. klass 18
Karoliina Piirsalu Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Kristo Kirsimäe Keila Kool 8. klass 18
Mari Teppan Keila Kool 8. klass 18
Andri Kõiv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 18
Triinu Sepp Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Marek Leotoots Keila Kool 8. klass 18
Liisa Salekešina Audentese Erakool 6. klass 18
Ly-Sandra Palm Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Birgit Ratassepp Viimsi Keskkool 7. klass 18
Martin Nõulik Türi Põhikool 8. klass 18
Marian Kibus Keila Kool 7. klass 18
Arved Savi Kambja Põhikool 7. klass 18
Egon Ehala Keila Kool 7. klass 18
Beatrice Peetsalu Toila Gümnaasium 6. klass 18
Juhani Christian Moilanen Keila Kool 8. klass 18
Jaanika Roosla Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Anni Kurmiste Kiili Gümnaasium 6. klass 18
Jakob Aron Nurmsalu Kiili Gümnaasium 7. klass 18
Jarekkarl Kunman Kadrina Keskkool 8. klass 18
Mihkel Muldma Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Erki Vinni Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 18
Karl Egert Sepp Tõrva Gümnaasium 7. klass 18
Sten Piirimägi Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 18
Lisanne Järv Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 18
Maria Simuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Anastasia Beloussova Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 18
Lauri Teesalu Keila Kool 7. klass 18
Paula Mägi Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 18
Sven Liivamägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 18
Janet Beketov Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Hans Müür Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Clen-Erik Mõttus Türi Põhikool 7. klass 18
Ants Adamson Nõo Põhikool 8. klass 18
Sven Erik Kalberg Nõo Põhikool 8. klass 18
Rain Anier Keila Kool 7. klass 18
Siret Laur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Karina Prants Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 18
Andra Sööt Tõrva Gümnaasium 8. klass 18
Kaidi Vipper Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Robert Põldre Keila Kool 7. klass 18
Tavo Grau Lihula Gümnaasium 8. klass 18
Alex Viil Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 18
Vanessa Järv Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 18
Marco Lepik Kadrina Keskkool 8. klass 18
Samanta Jugova Keila Kool 7. klass 18
Liisabet Naaris Tõrva Gümnaasium 7. klass 18
Romet Toomas Tiitsaar Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 18
Diana Tärn Keila Kool 7. klass 18
Eva-Lotta Jõemagi Tõrva Gümnaasium 7. klass 18
Kärt Kaska Kiili Gümnaasium 8. klass 18
Kaimar Kiisel Toila Gümnaasium 7. klass 18
Moonika Annus Viimsi Keskkool 7. klass 18
Liis Kõrs Keila Kool 8. klass 18
Karoliina Kullas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 18
Ann-Kristiin Reimann Keila Kool 7. klass 18
Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 6. klass 18
Kalmer Aidama Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 18
Caimar Vaher Kadrina Keskkool 8. klass 18
Robin Söödor Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 18
Meriliis Kirs Tsirguliina Keskkool 7. klass 18
Klein Loime Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 18
Iiris Eglit Tallinna Reaalkool 6. klass 18
Hanna-Mary Kägra Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 18
Jan Joosep Jäger Audentese Erakool 6. klass 18
Elise Jalonen Toila Gümnaasium Täiskasvanu 17 väljaspool vanuserühma
Maris Ennusaar Tootsi Lasteaed-Põhikool 8. klass 17
Laura Raag Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 17
Johannes Kustav Viise Kadrina Keskkool 8. klass 17
Kristin Reichardt Loo Keskkool 6. klass 17
Rasmus Reila Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 17
Marjanne Treier J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6. klass 17
Reimo Jaansalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 17
Hendriico Merila Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 17
Taisto Roosipuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 17
Laura Väikemaa Kiili Gümnaasium 7. klass 17
Germo Kunimägi Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 17
Martin Tõniste Viimsi Keskkool 7. klass 17
Kadi Kustavson Kiili Gümnaasium 8. klass 17
Kaspar Tork Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 17
Annabel Palm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 17
Tanel Kärvet Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 17
Edvard Paas Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 17
Andis Koppel Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 17
Henri Ilumets Tääksi Põhikool 8. klass 17
Anastasia Ljamtseva Pärnu Raeküla Kool 7. klass 17
Grete Kase Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 17
Elari Rei Tornimäe Põhikool 6. klass 17
Vladislav Vassiljev Toila Gümnaasium 7. klass 17
Meri-Ly Pärnits Toila Gümnaasium 8. klass 17
Laura Pärnpuu Lihula Gümnaasium 8. klass 17
Mattias Malk Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 17
Liina Reimann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 17
Laura Olonen Türi Põhikool 8. klass 17
Karl Kais Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 17
Klimentia Brinkis Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 17
Romet Põhako Virtsu Põhikool 7. klass 17
Richard Lätt Kiltsi Põhikool 8. klass 17
Heinrich Schütz Tõrva Gümnaasium 8. klass 17
Tambet Kann Keila Kool 7. klass 17
Johannes Sildre Keila Kool 8. klass 17
Liis Allas Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 17
Hannela Kasemets Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 17
Heiti Oja Toila Gümnaasium 7. klass 17
Daniel Männiste Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 17
Maarja Lurich Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 17
Andri Võsokovski Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 17
Marten Kolk Kiili Gümnaasium 7. klass 17
Oliver Kütt Loo Keskkool 7. klass 17
Taavi Ruuspõld Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 17
Rebecka Ester Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 17
Heino Pärnpuu Lihula Gümnaasium 6. klass 17
Valdek Ott Tõrva Gümnaasium 8. klass 17
Carina Sõsojev Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 17
Rasmus Tõnisson Tõrva Gümnaasium 7. klass 17
Getlyn Kull Keila Kool 8. klass 17
Joonas Uhek Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 17
Martin Moldau Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 17
Kelly Lohk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 17
Marike Peedosaar Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 17
Riho Noormets Türi Põhikool 7. klass 17
Raito Rosimannus Kadrina Keskkool 8. klass 17
Sven Vainküla Loo Keskkool 8. klass 17
Liis Laanisto Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 17
Kristiina Vene Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 17
Ella Kivilo Tallinna Reaalkool 6. klass 17
Madli Vatsfeldt Virtsu Põhikool 7. klass 17
Anna-Maria Udeküll Kadrina Keskkool 8. klass 17
Artjom Loginov Tallinna Juudi Kool 7. klass 17
Aleksander Ganzik Karjamaa Gümnaasium 6. klass 17
Daniil Mihhailov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 17
Maria Mošnikova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 17
Stas Fadejev Tartu Vene Lütseum 8. klass 17
Jegor Gasov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 17
Roman Gladkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 17
Maksim Bronnikov Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 17
Olga Nehajeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 17
Alina Lerner Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 17
Boris Gorobec Keila Ühisgümnaasium 7. klass 17
Pavel Ornovskis Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 17
Anastassia Smolenski Tartu Vene Lütseum 8. klass 17
Viktoria Filjanina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 17
Saša Maiste Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 17
Jegor Gaiduk Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 17
Jevgenia Lõssenkova Narva Kutseõppekeskus Täiskasvanu 17 väljaspool vanuserühma
Angelina Jegorova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 17
Karina Demjanova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 17
Daniel Dedoukh Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 17
Anastassija Novoseltseva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 17
Tanja Krivobokova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 17
Eerik Jürgens Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 17
Nikita Šumejev Tallinna Juudi Kool 6. klass 17
Maksim Russu Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 17
Danil Vidjakin Tallinna Juudi Kool 6. klass 17
Marc Gusev Tallinna Juudi Kool 8. klass 17
Pavel Smagljuk Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 17
Balint Rekasi Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 17
Maria Kisseljova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 17
Julia Vasiljeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 17
Beatrice Nebis Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 17
Vitalik Grimilov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 17
Ksenia Beljajeva Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 17
Valera Dmitrijev Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 17
Margarita Zaika Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 17
Ksenija Konanõhina Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 17
Mihhail Kossarev Karjamaa Gümnaasium 7. klass 17
Nadja Makarova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 17
Julia Petrova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 17
Dan Šašlov Muu asutus 8. klass 17
Sergei Ašmanov Keila Ühisgümnaasium 7. klass 17
Nikita Kolossov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 17
Ivan Strikkoev Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 17
Jevgeni Voitehovits Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 17
Jelizaveta Hapova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 17
Maksimilian Korosteljov Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 17
Nikita Ginter Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 17
Elena Smirnova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 17
Martin Kasperovits Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 17
Anna Bratuhhina Narva Kutseõppekeskus Täiskasvanu 17 väljaspool vanuserühma
Ksenia Salõhhova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 17
Karina Svidritskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 17
Julianna Veselkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 17
Maksim Tšernjakov Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 17
Anna Malõševa Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 17
Daniel Brotkin Tallinna Juudi Kool 8. klass 17
Artjom Murnik Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 17
Nikita Kužilnõi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 17
Kirill Vald Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 17
Uljana Bolšakova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 17
Eleonore Emilia Varblane Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 17
Diana Sahhatova Null-kool 7. klass 17
Arina Marova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 17
Maria Kovtonjuk Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 17
Alina Semjonova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 17
Dima Kutsarev Tartu Vene Lütseum 8. klass 17
Nikolai Goremikin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Anna Selevonets Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Andrei Kozemjakov Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
Anna Nagaitseva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Alexander Kandjalov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 16
Veera Legovits Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 16
Jegor Kolesnikov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Pavel Zorjanov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 16
Anton Kiseljov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 16
Pavlik Šaurkin Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
Mikael Bezljudov Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
Artur Zemeits Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 16
Ekaterina Usova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 16
Pavel Gladkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 16
Alisa Tang Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 16
Aljona Golubeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 16
Maksim Šušarov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 16
Vlad Poljak Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 16
Martin Dranenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 16
Martin Frei Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 16
Sonja Mutso Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 16
Maša Hudaiberdijev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 16
Diana Timohhova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 16
Ksenia Gontsarova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 16
Valeria Gavrilenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 16
Samuel Pevzner Tallinna Juudi Kool 6. klass 16
Katja Zolotova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Anna Baratašvili Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 16
Nikita Filonenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 16
Eduard Gorjatsov Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 16
Roman Kalamajev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Kostja Hramov Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 16
Nikolai Piskunov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 16
Filippova Anželika Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Vitali Kostrov Keila Ühisgümnaasium 8. klass 16
Nastja Sustikova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Anastasia Kisseljova Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 16
Dmitri Tsvetkov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 16
Aleksandra Petrova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 16
Ilja Makarov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 16
Ruslan Galaktionov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Karina Larionova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Tatjana Semjakina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Julia Grigorjeva Karjamaa Gümnaasium 7. klass 16
Karina Štork Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 16
Deniss Stekolštšikov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 16
Mihhail Suvalov Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 16
Andrei Salinin Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
Dana Ljahh Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Alex Sokol Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 16
Sergei Makarjan Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Lidianna Sevtsuk Keila Ühisgümnaasium 7. klass 16
Julia Artjuhhina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Ksenia Tsernova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 16
Julia Zaitseva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 16
Martin Kisseljov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 16
Ilja Glazunov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 16
Miša Plohotnišenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 16
Karina Klauzer Tartu Vene Lütseum 8. klass 16
Mihkel Kirves Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Rauno Valk Tartu Forseliuse Gümnaasium 8. klass 16
Ruf Stoliar Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 16
Andri Groskopf Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Jarmo Soovik Türi Põhikool 8. klass 16
Kristina Mjasojedova Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 16
Epp Peersalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Maria Palgunov Loo Keskkool 6. klass 16
Mirell Luik Tõrva Gümnaasium 8. klass 16
Sten Küüsmaa Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 16
Kristi Ilves Türi Põhikool 7. klass 16
Mai-Ly Kristal Kiili Gümnaasium 6. klass 16
Taavi Tomingas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Mirel Mesila Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Georg Hiiesalu Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 16
Kristofer Nõmm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Hanna-Katre Plato Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Heilis Veesaar Tõrva Gümnaasium 8. klass 16
Liis Lensment Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Margit Kooser Türi Põhikool 8. klass 16
Joonas Särglep Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 16
Vesse Põllu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 16
Anni Pilviste Türi Põhikool 8. klass 16
Carol Leiste Türi Põhikool 8. klass 16
Ergo Paulson Kambja Põhikool 6. klass 16
Anette Kaimak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Samuel Pitko Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 16
Karel Kaevats Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 16
Renet Kask Türi Põhikool 7. klass 16
Ergo Sukk Kadrina Keskkool 8. klass 16
Martin Kupits Tõrva Gümnaasium 8. klass 16
Brita Puusemp Türi Põhikool 7. klass 16
Birgit Martinson Tsirguliina Keskkool 6. klass 16
Andre Altosaar Tsirguliina Keskkool 7. klass 16
Karl Urbanik Antsla Gümnaasium 8. klass 16
Olavo Ojatamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
Marimal Tilk Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Maiken Tamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
Viola Vares Pärnu Raeküla Kool 7. klass 16
Jack Link Pärnu Raeküla Kool 7. klass 16
Karl Paulus Pärnu Raeküla Kool 7. klass 16
Minna Joor Kiltsi Põhikool 7. klass 16
Serafima Amerhanova Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 16
Lauri Tuulik Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Oliver Hiius Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Gritt-Marleen Rakkaselg Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Ken Martti Järvekald Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 16
Brita Laht Tornimäe Põhikool 6. klass 16
Ragnar-Martti Mandre Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 16
Karina Loo Türi Põhikool 7. klass 16
Siim Kink Kiili Gümnaasium 6. klass 16
Kristin Räbovõitra Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Martin Johan Erikson Viimsi Keskkool 7. klass 16
Johanna Odes Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
Marten Niilop Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 16
Vladislav Alfjorov Sillamäe Eesti Põhikool 8. klass 16
Getter Marii Kalvik Toila Gümnaasium 7. klass 16
Hardi Roosiorg Ülenurme Gümnaasium 6. klass 16
Karmel Üksvärav Null-kool 8. klass 16
Anette Matto Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 16
Gregor Ploom Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Margus Antonov Tornimäe Põhikool 6. klass 16
Renno Köönverk Kiili Gümnaasium 8. klass 16
Birgit Kelement Keila Kool 8. klass 16
Hannes Soomer Viimsi Keskkool 7. klass 16
Rasmus Võsupärg Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Kaisa Jasson Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Irmel Jäe Tornimäe Põhikool 6. klass 16
Mona Lisa Evestus Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Elizabeth Erenbus Kadrina Keskkool 8. klass 16
Georg Nero Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Kristofer Paulberg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 16
Eeros Lees Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Mairo Väli Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 16
Vairo Kotkas Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Sandra Schmidt Kadrina Keskkool 8. klass 16
Georg Sten Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 16
Kaur Küngas Loo Keskkool 8. klass 16
Kadi Lääts Tõrva Gümnaasium 8. klass 16
Raigo Pintmann Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Jaanus Lublo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Susanna Metsla Keila Kool 8. klass 16
Laura Lumi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Andre Alttoa Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 16
Martin Mannov Keila Kool 8. klass 16
Britta Pert Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Reti-Lii Õunapuu Keila Kool 7. klass 16
Karmo Kõremäe Kadrina Keskkool 8. klass 16
Nelli-Anett Klippberg Keila Kool 7. klass 16
Pia Pukkonen Keila Kool 7. klass 16
Ken-Kristjan Mäsak Viimsi Keskkool 8. klass 16
Kaidi Seppas Kadrina Keskkool 8. klass 16
Merit Andresoo Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Helli Seeblum Kadrina Keskkool 8. klass 16
Maris Klaudia Soovik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Margot Sisask Kambja Põhikool 6. klass 16
Madli Pajos Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 16
Elmo Hans Puidet Viimsi Keskkool 7. klass 16
Hando Tohver Keila Kool 8. klass 16
Pilleriin Paap Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 16
Ats Püvi Tsirguliina Keskkool 7. klass 16
Stenver Puusepp Kohtla Põhikool 7. klass 16
Karl Olaf Loog Keila Kool 7. klass 16
Kreete Triik Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Helerin Pant Kambja Põhikool 6. klass 16
Elis Jurkatam Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Laura Laht Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 16
Laura Puura Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Sandra Pajula Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Rasmus Teppo Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Robin Liksor Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Ragnar Raud Virtsu Põhikool 7. klass 16
Kert Metsaots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 16
Alo Pungas Toila Gümnaasium 6. klass 16
Liisa Kiis Tääksi Põhikool 6. klass 16
Norman Pulk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 16
Erik Tammeleht Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Johanna Põldsam Audentese Erakool 6. klass 16
Karli Udso Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Anett Laansoo Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 16
Amanda Emilie Koppel Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 16
Kertu Väikemaa Kiili Gümnaasium 8. klass 16
Mark Iter Keila Kool 7. klass 16
Mihkel Kurvits Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Pillemari Lilleorg Loo Keskkool 6. klass 16
Selena Eenmaa Türi Põhikool 7. klass 16
Merilin Romet Keila Kool 8. klass 16
Erik Dzotsenidze Keila Kool 8. klass 16
Brit Aller Audentese Erakool 6. klass 16
Kristen Tamm Tõrva Gümnaasium 7. klass 16
Jaan Tamm Audentese Erakool 6. klass 16
Klen-Roy Arge Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 16
Anette Poldsepp Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 16
Hanna-Liisa Haukka Keila Kool 8. klass 16
Liis Slugen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 16
Sirle Jaansalu Tõrva Gümnaasium 7. klass 16
Johanna Madleen Rodima Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass 16
Johanna Ebber Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 16
Laura Haki Audentese Erakool 6. klass 16
Edith Paas Türi Põhikool 7. klass 16
Kaspar Laks Kiili Gümnaasium 6. klass 16
Eero Valistu Tääksi Põhikool 8. klass 16
Ardo Pajo Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Triin Piip Türi Põhikool 7. klass 16
Siim Melles Audentese Erakool 6. klass 16
Veiko Leegiste Tsirguliina Keskkool 7. klass 16
Tanek Korv Keila Kool 7. klass 16
Siim Erik Pugal Viimsi Keskkool 7. klass 16
Kristo Laanemäe Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 16
Igor Smirnov Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 16
Keit Uusen Olustvere Põhikool 7. klass 16
Klaarika Ilisson Tõrva Gümnaasium 8. klass 16
Erik Salupuu Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Martin Parind Audentese Erakool 6. klass 16
Heigo Sarikas Olustvere Põhikool 7. klass 16
Kristi-Kristiina Rehemaa Kambja Põhikool 7. klass 16
Lee Kütt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 16
Karmo Järv Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Erlis Sprenger Tõrva Gümnaasium 7. klass 16
Birgit Kraavik Keila Kool 7. klass 16
Lissel Ringberg Keila Kool 8. klass 16
Joosep Pukk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 16
Mirjam Kärmas Kalmetu Põhikool 8. klass 16
Maret Luud Kiili Gümnaasium 6. klass 16
Ellu Kirsipuu Türi Põhikool 7. klass 16
Markus Mikko Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Maike Talivere Tõrva Gümnaasium 7. klass 16
Kätlin Saarm Türi Põhikool 7. klass 16
Cameron Ailt Olustvere Põhikool 7. klass 16
Kai-Liis Terner Keila Kool 8. klass 16
Ringo Saar Kalmetu Põhikool 8. klass 16
Kim Merimaa Keila Kool 7. klass 16
Egle-Heleri Saar Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 16
Rando Hinn Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Marleen Lõiv Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 16
Christina Ojasoo Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 16
Sigrid Lauring Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Annabel Musten Keila Kool 8. klass 16
Erik Mikkus Lihula Gümnaasium 6. klass 16
Kadre Künnapas Keila Kool 8. klass 16
Kristjan Rohtmets Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 16
Maria Razik Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 16
Agnes Veski Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 16
Demo Man Loo Keskkool 8. klass 16
Mari Kallaste Kalmetu Põhikool 7. klass 16
Kristin-Marie Tappo Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 16
Jüri-Kristjan Erendi Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 16
Märt Kivipõld Tääksi Põhikool 8. klass 16
Taavi Anijago Keila Kool 8. klass 16
Kerstin Krebs Kiili Gümnaasium 7. klass 16
Karl - Markus Pruul Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 16
Fred Saarmets Kiili Gümnaasium 6. klass 16
Oliver Alvela Tallinna Reaalkool 6. klass 16
Margo Valk Keila Kool 7. klass 16
Henrik Veeremäe Kalmetu Põhikool 7. klass 16
Sander Päll Kadrina Keskkool 8. klass 16
Kerttu-Karina Puusild Olustvere Põhikool 7. klass 16
Eve-Liis Nugis Keila Kool 8. klass 16
Rasmus Pitkänen Keila Kool 8. klass 16
Mariann Puija Antsla Gümnaasium 7. klass 16
Berit Nataly Simmer Keila Kool 8. klass 16
Ats Erm Antsla Gümnaasium 8. klass 16
Sabrina Braun Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 15
Marina Oganesjan Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 15
Viktoria Kasparova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 15
Vlada Maljova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 15
Jelizaveta Sarafanova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 15
Daniila Zavihonov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 15
Aleksandr Levitšev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 15
Ksenija Gavrilovits Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 15
Liza Sotnikova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 15
Marina Sipitsina Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 15
Nikolai Suhharnikov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 15
Vova Bosakk Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Nastja Dolgorukova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 15
Igor Šiškevitš Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 15
Danilo Matvejev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 15
Mihhail Rožko Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 15
Olja Demina Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 15
Kristina Vqrvits Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 15
Vager Alllar Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 15
Artjom Zaskaljeta Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 15
Aleksandr Kotšetov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 15
Sander Persidski Persidki Tallinna Juudi Kool 7. klass 15
Artur Kant Tallinna Juudi Kool 7. klass 15
Timofei Babuškin Muu asutus 7. klass 15
Emil Varnomasing Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Jelena Savitševa Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 15
Oleg Savik Karjamaa Gümnaasium 8. klass 15
Raja Blat Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 15
Marina Bugai Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Elen Noga Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Aleksandr Logvinenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 15
Pavel Žilin Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 15
Ivan Melkov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 15
Nika Karabelskaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 15
Valeria Klimova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 15
Sergei Kuzmin Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 15
Diana Jakobutsa Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 15
Darja Šibalova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 15
Diana Bugajeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 15
Martin Hopp Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 15
Nikita Timfejev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 15
Anna Zubkova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 15
Daša Volossatova Sakala Eragümnaasium 7. klass 15
Vladislav Ševtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 15
Artjom Poritski Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 15
Aleksei Panarin Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 15
Miša Paštšuk Muu asutus Täiskasvanu 15 väljaspool vanuserühma
Alina Kuznetsova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 15
Kristina Abramova Keila Ühisgümnaasium 7. klass 15
Edgar Oleks Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 15
Danik Bahtin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 15
Jelizaveta Vukolova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 15
Aleksei Alekseienko Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 15
Ilja Milasenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 15
Ksenia Burkivskaja Karjamaa Gümnaasium 7. klass 15
Maks Muhhin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 15
Pavel Ševtšenko Null-kool 7. klass 15
Miša Filimonenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 15
Goša Lugovskoi Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass 15
Kolja Šaranov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 15
Deniss Derdessov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 6. klass 15
Leonid Stalberg Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 15
Helen Mittus Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 15
Aleksander Nikonorov Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 15
Viktorija Smirnova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 15
Pavel Nikitin Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 15
Dima Lohtenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 15
Regina Sumatševa Keila Ühisgümnaasium 8. klass 15
Viktor Mussajtv Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 15
Erika Baljabkina Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 15
Ilona Tervinskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 15
Karina Kelder Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 15
Umerenkova Violetta Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 15
Vadim Popov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 15
Katarina Piven Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 15
Sergei Gontšarov Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 15
Viktoria Rohlinskaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 15
Vladislav Maksimov Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 15
Darja Logodskaja Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 15
George Barmin Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 15
Sasa Davidov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 15
Mark Kozewnikov Tartu Vene Lütseum 8. klass 15
Filipp Gontšarov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 15
Kristina Rjazantseva Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 15
Tolik Hlebnikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 15
Saša Frolov Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 15
Victoria Gontar Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 15
Artur Žukov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 15
Jana Sursoo Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 15
Mauno Tälli Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 15
Egle Bachman Tornimäe Põhikool 8. klass 15
Carmen Krampe Kiili Gümnaasium 6. klass 15
Helmar Ots Kiili Gümnaasium 7. klass 15
Jana Liivrand Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 15
Kenert Jaani Kiili Gümnaasium 7. klass 15
Juuli Pihel Viimsi Keskkool 7. klass 15
Kevin Tubli Kambja Põhikool 7. klass 15
Ralf Ring Keila Kool 8. klass 15
Gerda Viira Tallinna Reaalkool 6. klass 15
Franz Ints Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 15
Siret Rebane Türi Põhikool 7. klass 15
Rigor Maidla Tõrva Gümnaasium 7. klass 15
Karl Jõeäär Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 15
Markus Novikov Tõrva Gümnaasium 7. klass 15
Karin Rannaäär Tornimäe Põhikool 6. klass 15
Birgit Padul Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 15
Annemarie Taal Türi Põhikool 8. klass 15
Jennifer Buht Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 15
Marta Eller Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 15
Kevin Jakovlev J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6. klass 15
Liina Hanvere Pärnu Raeküla Kool 7. klass 15
Ingomar Osokin Voore Põhikool 7. klass 15
Boriss Zahharov Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 15
Kairiin Tali Virtsu Põhikool 6. klass 15
Robert Rasta Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 15
Laura Unt Audentese Erakool 6. klass 15
Helen Pärn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 15
Robert Malmet Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 15
Kevin Kreitsberg Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 15
Laura-Retti Laos Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 15
Maria-Louisa Põlder Viimsi Keskkool 7. klass 15
Kateriin Trug Viimsi Keskkool 7. klass 15
Markus Tõnutare Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 15
Lauri Hollo Kalmetu Põhikool 7. klass 15
Captain Kman Loo Keskkool 6. klass 15
Hanna-Liis Himmaste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 15
Maks Ma Ei Mäleta Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 15
Alex Ts Tallinna Humanitaargümnaasium 6. klass 15
Elis Sile Kiili Gümnaasium 7. klass 15
Egert Kelder Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 15
Robin Lauring Tallinna Reaalkool 6. klass 15
Helen Lüüsalu Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 15
Maare-Mai Tikan Tornimäe Põhikool 6. klass 15
Kaimar Lillemäe Olustvere Põhikool 7. klass 15
Kelly Ivask Kambja Põhikool 6. klass 15
Tanel Riik Tõrva Gümnaasium 7. klass 15
Lauri Arumeel Kiili Gümnaasium 7. klass 15
Tagne Tamm Loo Keskkool 8. klass 15
Liina Ariadne Pedanik Viimsi Keskkool 7. klass 15
Andri Kutsar Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 15
Lisell Toomla Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 15
Karolin Veeorg Audentese Erakool 6. klass 15
Martin Sirg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 15
Marcus-Oliver Jaaniste Keila Kool 7. klass 15
Kaupo Klemmer Tootsi Lasteaed-Põhikool 8. klass 15
Grete Sirelpuu Tõrva Gümnaasium 8. klass 15
Robert Sarap Toila Gümnaasium 6. klass 15
Ander Ott Valge Loo Keskkool 7. klass 15
Henri Metsar Tõrva Gümnaasium 8. klass 15
Kenert Lille Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 15
Kristin Juss Kiili Gümnaasium 6. klass 15
Tanel Fatal Türi Põhikool 7. klass 15
Martin Jalakas Keila Kool 8. klass 15
Lisanna Lepik Keila Kool 8. klass 15
Laura Lee Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 15
Kevin Teesalu Viimsi Keskkool 7. klass 15
Georg Margus Loo Keskkool 7. klass 15
Ketri Nõlvak Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 15
Sandra Pedak Keila Kool 7. klass 14
Hele Koppel Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 14
Katre Trilljärv Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 14
Eliisbeth Aas Türi Põhikool 8. klass 14
Daniil Borodin Toila Gümnaasium 8. klass 14
Sigrid Jakobson Kalmetu Põhikool 8. klass 14
Merylin Tamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 14
Kirsika Liiva Toila Gümnaasium 6. klass 14
Annagreta Õismaa Kiili Gümnaasium 6. klass 14
Christiin Lember Toila Gümnaasium 8. klass 14
Glen Vinkel Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 14
Kattre Vaher Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 14
Britt Heinsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Harlis All Tootsi Lasteaed-Põhikool 7. klass 14
Anita Beljanina Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 14
Kert Kõivik Tõrva Gümnaasium 7. klass 14
Lisanna Miiter Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 14
Christian Sirelpuu Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 14
Maik Danilov Kiltsi Põhikool 6. klass 14
Signe Rannamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Kuldar Augervald Kiltsi Põhikool 7. klass 14
Kai-Riin Karro Tartu Forseliuse Gümnaasium 8. klass 14
Ermo Kuusk Kiili Gümnaasium 6. klass 14
Marius Erik Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 14
Eva-Mai Männiste Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 14
Aveli Tiiter Kadrina Keskkool 8. klass 14
Kadriann Kalamees Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Kevin Kivilo Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 14
Ats - Janno Timm Keila Kool 8. klass 14
Saskia Pilv Keila Kool 8. klass 14
Kristina Tselma Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 14
Fredi Normak Kadrina Keskkool 8. klass 14
Hedi-Kai Altvälja Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Kevin Äkke Keila Kool 7. klass 14
Maria Riis Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Victoria Tkatš Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Meriliis Varbola Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 14
Stella Liis Mursal Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 14
Arlo Talmar Viimsi Keskkool 8. klass 14
Martin Toome Keila Kool 7. klass 14
Gregor Tohv Keila Kool 8. klass 14
Kristi Malk Virtsu Põhikool 7. klass 14
Siim Poak Türi Põhikool 8. klass 14
Elina Heinsalu Keila Kool 7. klass 14
Marie Loreen Ränisoo Viimsi Keskkool 8. klass 14
Kristin Kaup Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Signe Parts Viimsi Keskkool 7. klass 14
Marten Penu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 14
Gregor Mikhail Ivanov Nõo Põhikool 8. klass 14
Merilin Unt Tartu Forseliuse Gümnaasium 8. klass 14
Kristjan Kannukene Keila Kool 8. klass 14
Henri Vainu Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 14
Kairi Mikelsaar Tartu Forseliuse Gümnaasium 8. klass 14
Carl-Erich Sooär Keila Kool 7. klass 14
Reijo Pajussaar Kadrina Keskkool 8. klass 14
Elisabeth Alla Audentese Erakool 6. klass 14
Merilyn Anton Keila Kool 8. klass 14
Kuldar Kullaste Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 14
Taavi Arbo Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Krister Kallas Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 14
Annika Midt Kiltsi Põhikool 7. klass 14
David Kogan Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 14
Nikita Tsvetkov Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 14
Joonas Selgis Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 14
Lilian Männi Toila Gümnaasium 6. klass 14
Hanna Lige Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Aleksandria Mironjuk Ülenurme Gümnaasium 6. klass 14
Gerda Klandorf Loo Keskkool 6. klass 14
Helena Vahtramae Kiili Gümnaasium 6. klass 14
Sven Viltmann Pärnu Raeküla Kool 7. klass 14
Anton Kaup Pärnu Raeküla Kool 7. klass 14
Riho Eestleol Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Taaniel Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 14
Karl Hendrik Leppmets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Rasmus Vaht Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Vanessa Vaino Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 14
Jaanika Alevi Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Liise Hanni Pärnu Raeküla Kool 7. klass 14
Kuldar Pae Pärnu Raeküla Kool 7. klass 14
Markkus Koodi Pärnu Raeküla Kool 7. klass 14
Sven-Erik Vahessaar Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 14
Marielle Kurs Kohtla Põhikool 7. klass 14
Marko Roots Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 14
Annabel Kohv Pärnu Raeküla Kool 7. klass 14
Erki Rannamees Toila Gümnaasium 8. klass 14
Kaidi Kutan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 14
Uno Andreas Tavast Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass 14
Mattias Ruusa Antsla Gümnaasium 8. klass 14
Kerli Kaelep Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Kadi Aruste Türi Põhikool 7. klass 14
Kristjan Juuse Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 14
Brigit Üksi Viimsi Keskkool 7. klass 14
Jaanika Sildmäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Emily Künnap Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 14
Meriliis Merirand Toila Gümnaasium 6. klass 14
Daniel Liiv Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Krete-Kristin Aruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Armin Laanemäe Kadrina Keskkool 8. klass 14
Ragnar Kauril Kohtla Põhikool 7. klass 14
Kristjan Lobjak Tornimäe Põhikool 6. klass 14
Karl Aleksander Sloog Tõrva Gümnaasium 6. klass 14
Gert- Kardo Kitsingi Türi Põhikool 8. klass 14
Olger Antsmaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 14
Angela Aarelaid Viimsi Keskkool 8. klass 14
Triin Nelk Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 14
Alice Lippa Tarvastu Gümnaasium 6. klass 14
Külli Vokk Türi Põhikool 7. klass 14
Kelli Aia Antsla Gümnaasium 7. klass 14
Egert-Erik Uustal Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 14
Johanna Pärn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 14
Gerda Reeder Virtsu Põhikool 8. klass 14
Kita Kiisküla Kiltsi Põhikool 8. klass 14
Kai-Liis Vesper Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 14
Robyn Hallmere Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 14
Helena-Hristina Sooär Keila Kool 7. klass 14
Lisette Marleen Mikk Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Matis Hiie Keila Kool 7. klass 14
Teve Rajamets Tõrva Gümnaasium 7. klass 14
Kristen Kärvet Kiili Gümnaasium 7. klass 14
Helena Aksberg Kadrina Keskkool 8. klass 14
Ken Hahn Keila Kool 8. klass 14
Kristofer Vasser Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 14
Kätlin Nimmerfeldt Keila Kool 7. klass 14
Indrek Kaasik Kadrina Keskkool 8. klass 14
Sten Zeider Kiili Gümnaasium 8. klass 14
Daniel Aju Tallinna Ühisgümnaasium 8. klass 14
Martin Nugis Keila Kool 7. klass 14
Kirke . Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Sandra Rannak Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 14
Merike Laud Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Anni Aru Keila Kool 8. klass 14
Kaisa-Helena Schütz Tõrva Gümnaasium 6. klass 14
Raigo Tarassov Toila Gümnaasium 7. klass 14
Reelika Lui Kadrina Keskkool 8. klass 14
Mernis Sinijärv Keila Kool 8. klass 14
Joosep Raud Keila Kool 7. klass 14
Martti Jorgen Rosental Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 14
Germo Lapp Olustvere Põhikool 7. klass 14
Karl-Louis Laasmäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Emil Oras Keila Kool 8. klass 14
Rünno Pregel Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Jan Võigemast Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 14
Christo Mattus Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 14
Alois Luhomaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Martin - Viimsi Keskkool 6. klass 14
Nele Raudpuu Tõrva Gümnaasium 7. klass 14
Silver Tjuljukov Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 14
Oliver Kuremaa Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Tanel Orulaid Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Andrus Maripuu Kiili Gümnaasium 6. klass 14
Sten Brett Laid Keila Kool 7. klass 14
Karl Mäger Lihula Gümnaasium 6. klass 14
Märten Liiske Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 14
Meelis Matvei Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Kaspar Salve Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 14
Marii Piller Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Meriliis Ilves Viimsi Keskkool 7. klass 14
Rein Truusa Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Helina Saar Kambja Põhikool 7. klass 14
Eliisa Rebane Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 14
Kärt Tiisvend Kiili Gümnaasium 7. klass 14
Karl Mehis Utt Kalmetu Põhikool 7. klass 14
Dabrel-Samuel Tiivits Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Elina Lain J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 8. klass 14
Janette Ritso Audentese Erakool 6. klass 14
Mait-Erik Rosenberg Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 14
Karl Heinsoo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 14
Eliise Loo Keskkool 6. klass 14
Kristjan Ojasaar Kiili Gümnaasium 8. klass 14
Teet Sinimeri Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 14
André Kiper Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 14
Evelin Dreifeldt Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 14
Kren Koosapoeg Kadrina Keskkool 8. klass 14
Kelli Põder Keila Kool 8. klass 14
Kadri Roos Kambja Põhikool 6. klass 14
Gretel Siida Kiili Gümnaasium 8. klass 14
Fred Kanter Viimsi Keskkool 7. klass 14
Mihkel Kiik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 14
Kert Paulus Lihula Gümnaasium 6. klass 14
Lisett Lichtfeldt Keila Kool 7. klass 14
Kristjan Kandala Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 14
Kristjan Retter Keila Kool 7. klass 14
Toomas-Erik Kuiva Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Annika Palmi Toila Gümnaasium 7. klass 14
Henriko Pärnpuu Viimsi Keskkool 8. klass 14
Getter Müürsepp Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 14
Merili Moosus Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Maiko Mägi Tõrva Gümnaasium 7. klass 14
Raiko-Henry Heinla Keila Kool 7. klass 14
Madis Roosipuu Türi Põhikool 8. klass 14
Karm Korb Tõrva Gümnaasium 7. klass 14
Käti Kasmann Keila Kool 8. klass 14
Taisi Utsal Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 14
Maarja Lipp Kiili Gümnaasium 8. klass 14
Simona Vool Audentese Erakool 6. klass 14
Mikk Erit Keila Kool 7. klass 14
Dan Talv Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 14
Sander Laiv Keila Kool 8. klass 14
Regon Aavik Keila Kool 8. klass 14
Leonhard Alexander Lukas Keila Kool 7. klass 14
Kärt Kiisküla Keila Kool 8. klass 14
Annika Remmelgas Kadrina Keskkool 8. klass 14
Marek Kogermann Keila Kool 8. klass 14
Ülle-Mai Kesamaa Toila Gümnaasium 7. klass 14
Sander Jagnitš Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Kerttu Kutsar Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Birgit Kruus Keila Kool 8. klass 14
Eleri Heinsalu Keila Kool 8. klass 14
Lili-Marlen Liblik Türi Põhikool 7. klass 14
Hanka Merila J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6. klass 14
Karl Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Cleer Sillat Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Fiorello Rand Keila Kool 8. klass 14
Aldo Ohno Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Tarmo Varov Tõrva Gümnaasium 8. klass 14
Mareli Reinhold Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 14
Aimar Aik Meltsa Meltsa Tallinna Reaalkool 6. klass 14
Helen Utšenikov Kiili Gümnaasium 7. klass 14
Kelli Nasonov Türi Põhikool 7. klass 14
Roland Laipaik Keila Kool 7. klass 14
Rednar Loomet Türi Põhikool 8. klass 14
Rando Jalakas Keila Kool 7. klass 14
Georg Hermanson Viimsi Keskkool 7. klass 14
Mihkel Õis Tõrva Gümnaasium 7. klass 14
Marko Tolbuzov Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Kenneth Lööper Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 14
Triin-Svea Järve Türi Põhikool 8. klass 14
Hanna Allmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 14
Erik Virkki Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 14
Ilja Jegorov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 14
Valetin Krestov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 14
Vitali Koroljov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 14
Anastasija Kutsõk Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 14
Dennis Honger Tallinna Juudi Kool 6. klass 14
Karin Malikova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 14
Aljona Goljakova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 14
Anja Bilõts Tartu Vene Lütseum 8. klass 14
Artjom Sklabovski Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 14
Georgi Istorkin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 14
Fjodor Sobolev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 14
Maksim Gelbling Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 14
Daša Šabanova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 14
Regina Aleksandrova Tallinna Ranniku Gümnaasium Täiskasvanu 14 väljaspool vanuserühma
Anastassia Albert Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 14
Aleksei Gritskan Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 14
Paša Agas Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 14
Ksenja Bogdanova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 14
Roman Melikov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 14
Anzelika Šepeleva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 14
Bogdan Tšesnokov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 14
Ermine Nugis Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 14
Daniil Jurov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 14
Lera Bahmutova Tartu Vene Lütseum 8. klass 14
Artur Danijelov Tallinna Juudi Kool 6. klass 14
Leon Gertsen Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Andrei Anissimov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Diana Koltunova Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Kristina Makuševa Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Karina Karulaane Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Maria Gratsova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 14
Anna Kamõnina Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 14
Julia Kudrjavstseva Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 14
Timofji Golubtsov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 14
Daniil Voznesenski Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 14
Artur Jevgrafov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 14
Anastassia Kruglova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 14
Sergej Galannov Tartu Vene Lütseum 8. klass 14
Igor Jusinski Tartu Vene Lütseum 8. klass 14
Alina Petrovski Tartu Vene Lütseum 8. klass 14
Jevgeni Fanfora Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 14
Evgenij Tsubarov Keila Ühisgümnaasium 7. klass 14
Stefan Haustov Tallinna Juudi Kool 7. klass 14
Jevgenija Barsutšenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 14
Anna Averkina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 14
Edvard Borovkov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 14
Jana Prutenskaja Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 14
Juri Boikov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 14
Maks Tulin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 14
Katja Podlesnaja Tartu Vene Lütseum 8. klass 14
Erik Kozinets Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 14
Vladislav Sobolev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 14
Kirill Voštšilenko Karjamaa Gümnaasium 7. klass 14
Sergei Andrejev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 14
Dmitri Nemtsenko Keila Ühisgümnaasium 8. klass 14
Darja Golovtsuk Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 14
Diana Gudkova Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass 14
Hanna Stern Viimsi Keskkool 7. klass 13
Anett-Kristin Palmar Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 13
Mariel Vellet Keila Kool 7. klass 13
Kadi Tamsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 13
Tarvi Leppoja Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 13
Rebecca Peets Tallinna Reaalkool 6. klass 13
Hendrik Eerikson Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 13
Kristjan Kons Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 13
Jako Amor Kiili Gümnaasium 6. klass 13
Eliise Mälton Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 13
Mathias Kübar Tallinna Reaalkool 6. klass 13
Artur Tarmo Keila Kool 8. klass 13
Karol Lõhmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 13
Martin Lumiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 13
Iris Tähema Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 13
Kristiina Marliis Tasane Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 13
Kairi Palm Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 13
Georg Linkov Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 13
Janar Liias Voore Põhikool 7. klass 13
Kalmer Küüsmaa Toila Gümnaasium 8. klass 13
Anette Rubtsov Ülenurme Gümnaasium 6. klass 13
Caroly Utsal Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 13
Maria Salundi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 13
Merite Pärn Virtsu Põhikool 6. klass 13
Tarmo Antonov Tornimäe Põhikool 6. klass 13
Ingemar Idvani Virtsu Põhikool 6. klass 13
Richard Koppel Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 13
Elin Matikainen Kalmetu Põhikool 7. klass 13
Kristin Noodla Tarvastu Gümnaasium 6. klass 13
Marina Guselnikova Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 13
Getriin Koldits Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 13
Casper Ottens Kiltsi Põhikool 8. klass 13
Karl Mihkel Pohga Tallinna Reaalkool 6. klass 13
Siim Mardus Keila Kool 7. klass 13
Liisa Kets Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 13
Karl-Marin Püssa Viimsi Keskkool 7. klass 13
Lisete Kanarbik Keila Kool 7. klass 13
Caroline Kertner Türi Põhikool 8. klass 13
Robert Kannik Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 13
Sille Valter Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 13
Siamak Reintop Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 13
Lisette Mikkus Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 13
Elina Lehtsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 13
Jarmo Puura Kiili Gümnaasium 8. klass 13
Karolin Kriiska Loo Keskkool 8. klass 13
Kris Soitu Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 13
Kevin Raja Kiili Gümnaasium 6. klass 13
Johannes Pors Kiili Gümnaasium 6. klass 13
Raiko Palmiste Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 13
Tani-Ove Haljaku Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 13
Gloria Nikulina Tootsi Lasteaed-Põhikool 6. klass 13
Toomas Rüütel Tõrva Gümnaasium 7. klass 13
Daile Lastik Keila Kool 7. klass 13
Eku Kõiv Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 13
Steve Ree Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 13
Kevin Jaani Tõrva Gümnaasium 7. klass 13
Kristjan Kõks Kadrina Keskkool 8. klass 13
Greteliis Kase Keila Kool 7. klass 13
Edwin Mõttus Viimsi Keskkool 7. klass 13
Kasper Inno Kiili Gümnaasium 6. klass 13
Lenne Lotta Põdra Toila Gümnaasium 6. klass 13
Andrei Baburin Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 13
Demid Tarasov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 13
Nicole Dratsenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 13
Dima Golovatš Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 13
Maksim Kamrõš Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 13
Marina Gorelikova Tartu Vene Lütseum 8. klass 13
Dima Mall Tartu Vene Lütseum 8. klass 13
Jelizaveta Hudaiberdijev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 13
Alina Boiko Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 13
Aleksandr Jermakov Lasnamäe Gümnaasium 7. klass 13
Dima Russakov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 13
Andrei Stunder Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 13
Katrin Rajdjuk Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 13
Denis Plim Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 13
Konstantin Ivanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 13
Karina Sohhor Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13
Aljona Obozenko Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13
Genadi Solovei Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 13
Sofia Zamaška Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 13
Kirill Jermolenkov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 13
Nastja Podgornaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 13
Kristina Šalatova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 13
Kirill Mikulaninets Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 13
Rodion Žeglov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 13
Daniil Kozajev Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 13
Elizaveta Korobova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 13
Aleksandra Korzunina Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 13
Kristina Guseva Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 13
Denis Tsuriss Tartu Vene Lütseum 8. klass 13
Richard Adamski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 13
Diana Ivanova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 13
Evelina Sidorova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 13
Oleg Kubatškov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 13
Inessa Karai Narva-Jõesuu Keskkool 8. klass 13
Andrei Voitehovski Tartu Vene Lütseum 8. klass 13
Riina Karanitseva Tartu Vene Lütseum 8. klass 13
Daniil Saltun Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 13
Amelija Zjukova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 13
Polina Golubjeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 13
Darja Rajbova Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 13
Jan Osipov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 13
Maria Artemjeva Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 13
Anna Kotšetova Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass 13
Alina Markova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 13
Andrei Ekimenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 13
Svjatoslav Rozenfeld Narva Kesklinna Gümnaasium Täiskasvanu 13 väljaspool vanuserühma
Artur Kulikov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 13
Anastassia Sivun Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 13
Lilia Juhkum Tartu Vene Lütseum 8. klass 13
Jevgeni Kovaljov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 13
Anastasia Vasilieva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 13
Aleksandr Krestov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 13
Karina Zeljapova Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13
Arina Omarova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 13
Maria Kasterina Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 13
Ksenija Trošimenko Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 13
Anastasja Titarenko Keila Ühisgümnaasium 8. klass 13
Agnes Avilo Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 13
Lera Jefremenkova Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 13
Viktorija Kolmõkova Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 13
Nikita Šiškin Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 13
Maria Jakimovits Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass 13
Daniil Svistunov Muu asutus 6. klass 13
Ilja Kosjatsenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 13
Georgi Vassiljev Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 13
Luiza Shmidt Karjamaa Gümnaasium 7. klass 13
Elizaveta Annik Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 13
Mark Neiman Tallinna Juudi Kool 7. klass 13
Vika Vatševskih Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 13
Olesja Puhtejeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 13
Daniil Šuljakov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 13
Alina Baranenko Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 13
Rudolf Andrejev Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 13
Artjom Issajev Tartu Vene Lütseum 8. klass 13
Kirill Rebrikov Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13
Diana Tjušina Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13
Leonid Abašev Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 13
Lidia Efimova Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13
Nikita Bisjuk Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 13
Emil Solujanov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 13
Aleksei Bajev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 13
Katja Tsvetkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 13
Kriiis Grigorjev Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 13
Viktor Belsner Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 13
Viktor Agen Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 13
Aleksei Skljadnev Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13
Viktoria Nemtsenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 13
Nastjuš Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 13
Toomas Kahur Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 13
Alina Rjaska Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 13
Aleksei Sammelsoo Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass 13
Maria Jermilova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 13
Olga Pomaznaja Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 13
Roman Koroljov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 13
Alina Dzumagulova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 13
Aleksandr Gorodnjakov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 13
Sergei Tsepenko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 13
Regina Jegorenkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 13
Karina K. Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 13
Sergei Arsenjev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 12
Artur Kjula Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 12
Aleksei Galkin Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 12
Sevastjan Strekalovski Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 12
Tom Holm Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 12
Rutt Skrjabina Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 12
Aleksei Poljakov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 12
Artur Viitmann Tallinna Juudi Kool 8. klass 12
Ginta Baranauskaite Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Jegor Jakovlev Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 12
Nikita K. Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Martinn Saar Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 12
Roman Širokov Tallinna Juudi Kool 7. klass 12
Stas Lõsov Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 12
Evelina Bassova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 12
Aleksandra Babii Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 12
Nadja Kornienko Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 12
Ksenija Asejeva Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 12
Alina Kapitonenko Narva Humanitaargümnaasium 8. klass 12
Karina Lebedeva Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Dzulian Hokkanen Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 12
Slava Varkki Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 12
Juri Tarasenkov Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 12
Artur Mirošnitšenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 12
Violeta Gulakova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 12
Agata Tarraste Karjamaa Gümnaasium 7. klass 12
Keha Xd Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass 12
Monika Osoblibets Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 12
Pavel Gordijenko Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 12
Valeria Kublinskaja Karjamaa Gümnaasium 7. klass 12
Dina Borissova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 12
Aleksandra Timofejeva Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 12
Anna Jegorova Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass 12
Jelena Krjazevskihh Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 12
Dmitri Pšelutski Keila Ühisgümnaasium 8. klass 12
Artur Kolesnik Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 12
Georgi Nikolajev Tallinna Juudi Kool 6. klass 12
Kristina Pavlova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 12
Darja Molodtsova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 12
Jevgenia Burova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 12
Riin Möllits Viimsi Keskkool 8. klass 12
Markus Pruus Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 12
Roos-Marii Pavelson Viimsi Keskkool 7. klass 12
Märt Änilane Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Loviise Jürgens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Teet Salundi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Janne Hunt Viimsi Keskkool 7. klass 12
Kristel Kull J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6. klass 12
Robert Hanga Kiili Gümnaasium 6. klass 12
Ketrin Rannamägi Keila Kool 7. klass 12
Chrystal-Katriin Kopti Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 12
Anni Kuus Kiili Gümnaasium 6. klass 12
Maarja-Liis Linnas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 12
Robert Kürsa Viimsi Keskkool 7. klass 12
Anneliina Tennov Voore Põhikool 8. klass 12
Britt Ojamets Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 12
Taavi Pleiats Viimsi Keskkool 7. klass 12
Laura Lett Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 12
Maile Kartau Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 12
Erlis Liiva Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 12
Anne-Mai Arust Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 12
Kevin Kütt Kiili Gümnaasium 6. klass 12
Laura Liiva Türi Põhikool 7. klass 12
Darja Vassenkina Loo Keskkool 6. klass 12
Loora Olmre Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 12
Anett Nõmm Türi Põhikool 7. klass 12
Kerli Vaikmäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 12
Kedy Kangrumöldri Antsla Gümnaasium 8. klass 12
Artur Laherand Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 12
Martin Tiits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 12
Eliise Kõu Keila Kool 7. klass 12
Merilyn Sepp Viimsi Keskkool 7. klass 12
Kelli Pärkson Keila Kool 7. klass 12
Andri Allak Tornimäe Põhikool 5. klass 12
Carmel Reiman Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass 12
Andro Andronov Kadrina Keskkool 8. klass 12
Alo Vahtre Tõrva Gümnaasium 6. klass 12
Aaro Torim Pärnu Raeküla Kool 7. klass 12
Karis K Toila Gümnaasium 8. klass 12
Mikk Hummal Ülenurme Gümnaasium 6. klass 12
Ranette Karu Viimsi Keskkool 7. klass 12
Karit Nurk Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Kelly Kompus Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Triin-Kristin Paldis Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 12
Maikel Ingver Antsla Gümnaasium 8. klass 12
Liisa Anier Antsla Gümnaasium 8. klass 12
Herki Hellamaa Antsla Gümnaasium 8. klass 12
Martina Jõeäär Toila Gümnaasium 8. klass 12
Karmo Kutser Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Helina Kivi Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Sander Kaevats Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 12
Mari-Liis Pärnits Toila Gümnaasium 8. klass 12
Marit Nurk Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 12
Margo Sall Rakvere Põhikool 8. klass 12
Regina Tsokalo Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 12
Annabel Israel Kiili Gümnaasium 6. klass 12
Paul-Erik Roosipuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Erika Kesvatera Tsirguliina Keskkool 7. klass 12
Aveli Tämm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Taave Ilves Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Käthy Kaits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 12
Kristel Gustavson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 12
Jane Juhanson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Raiko Vainikk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Kaido Peetso Tääksi Põhikool 6. klass 12
Karmen Floren Kadrina Keskkool 8. klass 12
Kristjan Kängsepp Kohtla Põhikool 8. klass 12
Kristof-Tiit Ehamäe Türi Põhikool 8. klass 12
Kevin Kvatš Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Markus Veltson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 12
Kevin Kasser Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 12
Evely Lass Viimsi Keskkool 8. klass 12
Silver Rätsep Keila Kool 8. klass 12
Dolores Maidre Loo Keskkool 8. klass 12
Gäroly Rohelsaar Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 12
Sander Poak Türi Põhikool 8. klass 12
Markus Peedel Keila Kool 8. klass 12
Helena Tõnisma Tallinna Reaalkool 6. klass 12
Mehis Mitt Keila Kool 7. klass 12
Kätrin Võhovanets Türi Põhikool 8. klass 12
Elisabeth Pintmann Viimsi Keskkool 7. klass 12
Erle Puusepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 12
Karoliine Aus Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 12
I Love Music Viimsi Keskkool 7. klass 12
Moonika Lain J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 7. klass 12
Karel Kulp Keila Kool 8. klass 12
Marje-Liis Priks J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 7. klass 12
Kelly Saagim Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Deisy Gerda Roogna Keila Kool 7. klass 12
Meelis Annusver Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass 12
Tene Must Türi Põhikool 8. klass 12
Ott Otnon Tallinna Ühisgümnaasium 7. klass 12
Kätlin Raud Tõrva Gümnaasium 7. klass 12
Egert Oll Pärnu Raeküla Kool 7. klass 12
Diana Mets Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 12
Triin Ehrlich Kambja Põhikool 6. klass 12
Friedrich Pangsepp Audentese Erakool 6. klass 12
Hannabel Hoolma Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 12
Maarek Paalberg Keila Kool 8. klass 12
Eva-Marie Luts Türi Põhikool 7. klass 12
Gerly Parm J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 7. klass 12
Eneli Margus Tõrva Gümnaasium 7. klass 12
Aadi Tepper Toila Gümnaasium 6. klass 12
Roland Arumäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Joanna-Liisa Baumann Türi Põhikool 7. klass 12
Lukas Sulg Viimsi Keskkool 7. klass 12
Katre-Liisa Jõela Antsla Gümnaasium 7. klass 12
Maria Anier Viimsi Keskkool 8. klass 12
Kairit Roos Keila Kool 8. klass 12
Artur Näägo Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 12
Garmel Paloots Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Marleen Suvi Viimsi Keskkool 7. klass 12
Janar Lehtniit Türi Põhikool 7. klass 12
Helena Valkma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Laureen Pärn Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 12
Hans-Kristjan Torim Viimsi Keskkool 7. klass 12
Peeter Pihus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 12
Anzelo Kutepov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Katarina Kaleininkas Viimsi Keskkool 7. klass 12
Regina Vaikla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Kevin Jüriöö Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 12
Carl-Eric Uibo Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 12
Lilith Napp Viimsi Keskkool 8. klass 12
Alvar Timoskin Türi Põhikool 7. klass 12
Elar Vanahunt Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 12
Mairin Metsaäär Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 12
Egert Pärtel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Marilin Tammeorg Kambja Põhikool 6. klass 12
Marten Puidak Audentese Erakool 6. klass 12
Marten Jõeäär Toila Gümnaasium 6. klass 12
Kätlin Ruisu Türi Põhikool 7. klass 12
Ottomar Ojaveer Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 12
Oliver Vahar Lagedi Põhikool 7. klass 12
Grete Schmeiman Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 12
Kristjan Kuurmaa Türi Põhikool 8. klass 12
Sten Pärtelson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Kätriin Taal Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 12
Pamela Abreldaal Viimsi Keskkool 7. klass 12
Andres Jõe Keila Kool 7. klass 12
Sharon Hurt Keila Kool 7. klass 12
Ellika Eero Türi Põhikool 7. klass 12
Marleen Nõmm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Laura Enno Keila Kool 8. klass 12
Rando Tomson Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 12
Andreas Nurk Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Arnold Vahtra Keila Kool 7. klass 12
Emili Õun Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 12
Garl Tischler Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Karlhannes Ilisson Tõrva Gümnaasium 8. klass 12
Anita Duhovskaja Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 12
Liisa Treiman Keila Kool 7. klass 12
Brigitta Luik Kiltsi Põhikool 6. klass 12
Henry Otter J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6. klass 12
Marti Himbek Viimsi Keskkool 7. klass 12
Raigo Strelets Keila Kool 8. klass 12
Kelly Niilus Tsirguliina Keskkool 6. klass 12
Kristin Liisma Loo Keskkool 7. klass 12
Kaisa Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 12
Fred Rohi Kiili Gümnaasium 6. klass 12
Martina Ait Viimsi Keskkool 7. klass 12
Rauno Lugenberg Türi Põhikool 7. klass 12
Anete Juurik Keila Kool 7. klass 12
Marge Roos Keila Kool 8. klass 12
Kevin Räiss Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Rasmus Nikkel Lihula Gümnaasium 6. klass 12
Urmas Tuzberg Toila Gümnaasium 7. klass 12
Eva- Janne Piirjõe Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 12
Cevin Maask Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 12
William Rummel Tartu Forseliuse Gümnaasium 8. klass 12
Daniel Juht Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 12
Eily Salumets Keila Kool 8. klass 12
Hanna Perne Keila Kool 8. klass 12
Karl Lister Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Jeesus Kristus Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 12
Stevert Lehtsaar Tõrva Gümnaasium 8. klass 12
Knut Harkmann Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Tauno Helve J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 7. klass 12
Jaan-Johannes Väljaru Kalmetu Põhikool 7. klass 12
Tambet Toim Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 12
Raivo Maripuu Kiili Gümnaasium 8. klass 12
Küllike Kuber Kiili Gümnaasium 8. klass 12
Siim Rajasaare Kiili Gümnaasium 7. klass 12
Rivo Sats Viimsi Keskkool 7. klass 12
Henri Kübe Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 12
Klaudia Sarah Kaar Tõrva Gümnaasium 7. klass 12
Kaarel Leet Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7. klass 12
Brita Uus Kambja Põhikool 6. klass 12
Randolph89 Kirtsi Kambja Põhikool 7. klass 12
Jan Aavik Keila Kool 8. klass 12
Karl Kevin Lääne Viimsi Keskkool 7. klass 12
Kelli Lindeburg Toila Gümnaasium 6. klass 12
Õnneli Mumm Kambja Põhikool 6. klass 12
Robert Piir Olustvere Põhikool 7. klass 12
Kevin R Viimsi Keskkool 7. klass 12
Daily Raudsepp Tootsi Lasteaed-Põhikool 5. klass 12
Mirko Haljasmets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 12
Oliver Kalur Loo Keskkool 7. klass 12
Turu Mutt Viimsi Keskkool 7. klass 12
Marek Lahk Loo Keskkool 6. klass 12
Anna Petenjeva Keila Ühisgümnaasium 7. klass 11
Andrei Buturlakin Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 11
Jekaterina Rozkova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 11
Andrei Krjukov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 11
Roksana Babajeva Karjamaa Gümnaasium 7. klass 11
Liza Nikolas Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Viktoria Aleksandrovitš Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 11
Evert Savolainen Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 11
Diana Gukova Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 11
Andres Värnik Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 11
Jegor Tšekin Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 11
Tolik Kroppotov Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 11
Maria Lipina Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 11
Anastassija Artamonova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 11
Ireen Komarova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Aleksei Mitrjagin Tartu Vene Lütseum 8. klass 11
Maxim Brezgin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 11
Angelina Kostina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Erick Tševitšelov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 11
Anton Bobkov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 11
Milena Artemjeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 11
Liza Morhat Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 11
Veroonica Zerdeva Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Anna Smorodina Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 11
Anastasia Gaidar Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 11
Valerija Uhhalova Karjamaa Gümnaasium 8. klass 11
Aleksandra Beljaeva Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 11
Martin Kekijeisvili Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 11
Kirill Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Vladislav Zanfirov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 11
Mihhail Filatov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Täiskasvanu 11 väljaspool vanuserühma
Artur Kozirev Tartu Vene Lütseum 8. klass 11
Sabina Ahmedova Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass 11
Pavel Zudarev Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 11
Tanja Zlobina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 11
Anastassija Soloha Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 11
Erika Babjak Tartu Vene Lütseum 8. klass 11
Nikita Podretšnev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 11
Maksim Goussarov Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 11
Valeria Aleinikova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Jan Vladimirov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 11
Sergei Dubovik Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 11
Daniil Štatnov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 11
Sergei Golendihin Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Viktor Simonenko Keila Ühisgümnaasium 8. klass 11
Irina Leppik Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 11
Andres Golub Keila Ühisgümnaasium 7. klass 11
Maksim Nikonov Null-kool 7. klass 11
Aleks Malõh Karjamaa Gümnaasium 7. klass 11
Darja Kravtšuk Karjamaa Gümnaasium 7. klass 11
Denis Trofimov Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 11
Kristina Soboleva Kajamaa Kool 6. klass 11
Nastja Babenko Kajamaa Kool 6. klass 11
Eduard Nemenustsi Keila Ühisgümnaasium 8. klass 11
Irina Semjakina Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Dmitri Kolõbanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass 11
Robert Kostilev Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass 11
Svetlana Maksimenkova Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 11
Aleksandr Kirs Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 11
Diana Rogatseva Keila Ühisgümnaasium 8. klass 11
David Lisenko Tallinna Juudi Kool 7. klass 11
Sveta Samsonov Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 11
Nadja Mannipuu Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 11
Mark Afonov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 11
Natalja Ivanova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 11
Rustam Subrakov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 11
Natalija Nahabenko Keila Ühisgümnaasium 7. klass 11
Anna-Maria Nordkvist Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 11
Erik Koverda Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 11
Dmitri Martšenko Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 11
Jura Novohatni Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 11
Vika Komarova Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass 11
Dmitri Talja Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 11
Sasa Sasa Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 11
Viktoria Timofejeva Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 11
Vladimir Minotskin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 11
Dzesika Razumenko Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 11
Elisabeth Tinast Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 11
Laura Sekk Kohtla Põhikool 8. klass 11
Iris Taal Viimsi Keskkool 7. klass 11
Arthur Tralman Tallinna Reaalkool 6. klass 11
Kristin Avans Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 11
Kaspar Alumaa Viimsi Keskkool 7. klass 11
Jan Kristjan Süld Viimsi Keskkool 8. klass 11
Marek Berggrünfeld Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 11
Lisete Palu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 11
Reena Meri Kiili Gümnaasium 7. klass 11
Henry Ralph Sillak Keila Kool 8. klass 11
Madis Rebane Tsirguliina Keskkool 7. klass 11
Jaanika Liias Voore Põhikool 7. klass 11
Liis Rõmmel Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 11
Herko-Ardi Virumäe Kohtla Põhikool 7. klass 11
Kert Kompus Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 11
Karmen Telvik Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 11
Martin Tint Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 11
Keiti Aasavelt Türi Põhikool 7. klass 11
Sander Grosenstein Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 11
Liina Elbre Audentese Erakool 6. klass 11
Toomas Braun Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 11
Braien Kaldoja Keila Kool 8. klass 11
Armin Lelle Viimsi Keskkool 6. klass 11
Leena Kinks Keila Kool 8. klass 11
Krister Sedrik Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 11
Ranno Väin Viimsi Keskkool 6. klass 11
Karl-Diedrich Rennel Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 11
Maria Larionova Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 11
Eliisa Maria Kattai Kiili Gümnaasium 7. klass 11
Andres Truumets Viimsi Keskkool 7. klass 11
Heinrich Narep Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 11
Kristinireen Kuusk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 11
Karl Edgar Raudsep Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 11
Karli Kärner Keila Kool 8. klass 11
Terje Rosme Viimsi Keskkool 8. klass 11
Marek Ruut Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 11
Eneli Juuse Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 11
Raul Sabul Viimsi Keskkool 7. klass 11
Raido Savolainen Tootsi Lasteaed-Põhikool 5. klass 11
Jarmo Karon Kiltsi Põhikool 6. klass 11
Taavi Aus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 11
Kevin Gusev Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 10
Martin Budanov Toila Gümnaasium 6. klass 10
Marie Elisabeth Jürimäe Viimsi Keskkool 7. klass 10
Andrei Špakovs Sillamäe Eesti Põhikool 8. klass 10
Ülli-Kristin Uueni Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 10
Kristin Truus Viimsi Keskkool 7. klass 10
Dauri Demant Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 10
Klaid Varik Tääksi Põhikool 6. klass 10
Greete Sulg Türi Põhikool 7. klass 10
Marianne Averson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 10
Marek Pastjan Lihula Gümnaasium 8. klass 10
Dolores Eamets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Rain Harjus Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 10
Kristiina Sild Tootsi Lasteaed-Põhikool 6. klass 10
Vladislav Smakov Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 10
Rain Rahuoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 10
Aivar Uuk Keila Kool 8. klass 10
Kristo Kutan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 10
Lisett Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 10
Sandra Kuusmaa Türi Põhikool 8. klass 10
Sanderl Solom Tõrva Gümnaasium 7. klass 10
Kaspar Talu Keila Kool 7. klass 10
Rauno Tippi Keila Kool 7. klass 10
Alina Abdullaeva Viimsi Keskkool 7. klass 10
Anet Vaikla Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 10
Karl Sarapuu Kadrina Keskkool 8. klass 10
Kärt Kodar Kiili Gümnaasium 6. klass 10
Mari-Liis Paasma Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 10
Kaisa Vulkan Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Carmen Sooär Keila Kool 8. klass 10
Rainis Erstu Kambja Põhikool 7. klass 10
Eve Engelbrecht Tõrva Gümnaasium 8. klass 10
Hedi Saar Kambja Põhikool 7. klass 10
Kristina Ehatäht Tõrva Gümnaasium 8. klass 10
Andres Magi Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 10
Teele Mekk Tõrva Gümnaasium 6. klass 10
Katrin Kuusk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 10
Marili Maripuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Oksana Lõsenko Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 10
Andra Punt Tsirguliina Keskkool 7. klass 10
Johanna Terehov Türi Põhikool 8. klass 10
Rainer Juse Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 10
Karmen Mardik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Johanna Ling Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Ly Liblikas J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 7. klass 10
Karin Tivik Tootsi Lasteaed-Põhikool 8. klass 10
Julius Reila Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Tanel Mets Lihula Gümnaasium 8. klass 10
Berit Hartõkainen Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 10
Kunnar Bergmann Kalmetu Põhikool 7. klass 10
Airiin Airiin Toila Gümnaasium 6. klass 10
Brigita Berol Keila Kool 7. klass 10
Madleen Vimb Viimsi Keskkool 7. klass 10
Kristel Gudinas Türi Põhikool 7. klass 10
Maile Kikerpill Kadrina Keskkool 8. klass 10
Kerttu Jaansalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 10
Katrin Klemmer Tootsi Lasteaed-Põhikool 6. klass 10
Morten Birk Kadrina Keskkool 8. klass 10
Maria Raba Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 10
Brayn Tölp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 10
Ivan Zahharov Sillamäe Eesti Põhikool 8. klass 10
Birgit Rosenberg Voore Põhikool 8. klass 10
Keiro Jaagre Kadrina Keskkool 8. klass 10
Franko Reinhold Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Madle Maesepp Keila Kool 7. klass 10
Kätlin Künnapas Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 10
Linda-Liis Laikoja Türi Põhikool 7. klass 10
Stiven Arike Kiili Gümnaasium 8. klass 10
Riivo Haav Kiili Gümnaasium 7. klass 10
Markkus Lauri Lindmann Keila Kool 8. klass 10
Johannes Mägi Tõrva Gümnaasium 7. klass 10
Priit Palu Kambja Põhikool 7. klass 10
Kenno Simmo J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 7. klass 10
Leho Laurend J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 7. klass 10
Elisabeth Alemaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 10
Egert Aia Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 10
Silja Paas Tõrva Gümnaasium 8. klass 10
Ragnar-Kevin Kaselt Loo Keskkool 6. klass 10
Kadri Adra Kiili Gümnaasium 6. klass 10
Daria Tihovski J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6. klass 10
Frank Kiisa Keila Kool 7. klass 10
Angelina Pruks Tõrva Gümnaasium 7. klass 10
Raivo Moorlat Kambja Põhikool 7. klass 10
Mari-Liis Kilk Kambja Põhikool 7. klass 10
Siim Videvik Kadrina Keskkool 8. klass 10
Erik Mataloja Viimsi Keskkool 7. klass 10
Hannes Värs Viimsi Keskkool 6. klass 10
Martin Luts Viimsi Keskkool 6. klass 10
Saša Spakovs Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 10
Michael Lilander Loo Keskkool 7. klass 10
Alex Helmelaid Türi Põhikool 8. klass 10
Hans Kristjan Urm Viimsi Keskkool 7. klass 10
Johannes Habakukk Kalmetu Põhikool 7. klass 10
Cassandra Luik Viimsi Keskkool 7. klass 10
Siim Kikerpuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 10
Lauri Klais Türi Põhikool 8. klass 10
Katriin Rass Tõrva Gümnaasium 7. klass 10
Kristina-Retmarie Pärtin J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6. klass 10
Perse Perse Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 10
Mattias Liiv Kiili Gümnaasium 8. klass 10
Barbara Hallisoo Audentese Erakool 6. klass 10
Kätriin Raidmets Keila Kool 8. klass 10
Härmo Laager Kadrina Keskkool 8. klass 10
Kristina Gukk Toila Gümnaasium 6. klass 10
Kristiina Ilves Türi Põhikool 8. klass 10
Liis Rekand Tootsi Lasteaed-Põhikool 6. klass 10
Kris Rõõmussaar Keila Kool 7. klass 10
Jan Tiiksaar Keila Kool 8. klass 10
Joosep Bork Lihula Gümnaasium 6. klass 10
Katarina Hein Audentese Erakool 6. klass 10
Rasmus Vahtre Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 10
Klaarika Smirnova Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 10
Martina Lindus Keila Kool 8. klass 10
Marie Kinks Keila Kool 8. klass 10
Merlin Laas Tõrva Gümnaasium 8. klass 10
Kenno Aaslaid Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 10
Walther Kraam Keila Kool 7. klass 10
Annika Krusimäe Kiili Gümnaasium 6. klass 10
Marcella Liiv Tõrva Gümnaasium 7. klass 10
Helen Põld Keila Kool 8. klass 10
Siim Valge Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 10
Kaimar Kivi Keila Kool 8. klass 10
Gert Murd Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 10
Mario Prins Kadrina Keskkool 8. klass 10
Anette Lätte Tõrva Gümnaasium 7. klass 10
Marek Mitt Keila Kool 7. klass 10
Marjana-Kristiina Meronen Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 10
Rauno Reimund Tõrva Gümnaasium 8. klass 10
Tanel Maasalu Türi Põhikool 8. klass 10
Beatrice Randkivi Keila Kool 8. klass 10
Günther Lillepruun Kiili Gümnaasium 7. klass 10
Kaire Kangur Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 10
Heido Mustkivi Türi Põhikool 8. klass 10
Katarina Gannosina Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 10
Diana Aleksejeva Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 10
Andrei Hmelenok Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 10
Tomoš Mikloš Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 10
Alexander Jors Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 10
Margaret Bush Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 10
Sandra Ingi Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 10
Anita Šutova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 10
Karin Kverfeld Tartu Vene Lütseum 8. klass 10
Arina Stretškova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 10
Danil Burdutsenko Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 10
Ilja Kovaljov Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass 10
Daša Vetrova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 10
Veronika Toktaulova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 10
Ilja Batin Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 10
Natalja Zvonova Karjamaa Gümnaasium 7. klass 10
Dima Trofimov Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 10
Alina Kirnu Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 10
Tatjana Fomina Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 10
Vladislav Kolomentsev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 10
Aleksandr Kulikov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 10
Ksenja Bolšakova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 10
Alina Bugrova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 9
Anna Sokolova Null-kool 7. klass 9
Deniss Akmaikin Karjamaa Gümnaasium 7. klass 9
Kostja Lifarev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 9
Jegor Petrov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 9
Dima Sapirko Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 9
Alina Manahova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 9
Jegor Budilov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 9
Kristina Fomina Narva Vanalinna Riigikool 8. klass 9
Anna Vesselkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 9
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 9
Milena Podzigun Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 9
Ksenia Aleksejeva Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 9
Katja Sedova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 9
Andrej Šuvalov Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 9
Jekaterina Akimova Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 9
Albina Nefteva Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 9
Katja Gorbatševskaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 9
Tanja Harina Vali siit kool või muu asutus 6. klass 9
Elis Vassiltsova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 9
Viktor Tarassov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 9
Kristina Sergejeva Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 9
Oksana Feoktistova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 9
David Armand Tallinna Juudi Kool 6. klass 9
Denis Malcin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 9
Julia Rudous Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 9
Karina Akopjan Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 9
Erika Blauert Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 9
Viktoria Martsinkevits Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 9
Artjom Kutsorenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 9
Aleksei Semjonov Karjamaa Gümnaasium 7. klass 9
Artur Dobretsov Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 9
Kristina Pantjuhhina Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 9
Jana Goidina Karjamaa Gümnaasium 7. klass 9
Aleksei Sobolev Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass 9
Ksenija Petrova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 9
Deniss Panov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 9
Kristina Stogova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass 9
Diana Ošurkova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 9
Kirill Ruus Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass 9
Alina Ploškina Tsirguliina Keskkool 6. klass 9
Eliisabeth Leheste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 9
Silver Naarits Kadrina Keskkool 8. klass 9
Adelina Kulkova Kohtla Põhikool 8. klass 9
Karl-Martin Tamm Viimsi Keskkool 7. klass 9
Kärt Koppel Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 9
Jan Klemet Steinfeld Kiili Gümnaasium 7. klass 9
Alari Palm Virtsu Põhikool 7. klass 9
Hanna Severin Viimsi Keskkool 7. klass 9
Eliine Käärma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 9
Marie Tomson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 9
Daniel Tikva Keila Kool 7. klass 9
Martin Steinert Viimsi Keskkool 7. klass 9
German Begf Viimsi Keskkool 7. klass 9
Egert Tõnström Türi Põhikool 7. klass 9
Joonas Väljataga Kiili Gümnaasium 7. klass 9
Silvester Org Kambja Põhikool 7. klass 9
Maksim Romanov Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 9
Annabel Smithson Viimsi Keskkool 7. klass 9
Roomet Kõiv Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 9
Evely East Toila Gümnaasium 6. klass 9
Ken Sarapuu Lihula Gümnaasium 6. klass 9
Kati-Kadi Sõster J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6. klass 9
Kaili Seppas Kadrina Keskkool 8. klass 9
Brandon Kerro Toila Gümnaasium 6. klass 9
Lisette Jaksi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Marge Penno Viimsi Keskkool 7. klass 8
Markus Kärp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 8
Karl Mägi Türi Põhikool 7. klass 8
Enrico Veensalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 8
Dan Safonov Tootsi Lasteaed-Põhikool 6. klass 8
Sander Moldau Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 8
Krislin Uussaar Keila Kool 7. klass 8
Karolin Sumerkina Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 8
Liisi Soots Tõrva Gümnaasium 8. klass 8
Jaanika Minnus Viimsi Keskkool 8. klass 8
Annika Krais Türi Põhikool 7. klass 8
Johanna Kristina Artjušin Kiili Gümnaasium 6. klass 8
Jette Elise Kivikangur Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 8
Berit Valgemäe Audentese Erakool 6. klass 8
Edvard Torm Keila Kool 8. klass 8
Katarina Metsar Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 8
Gerli Tumm Kambja Põhikool 7. klass 8
Eerik Rummi Lihula Gümnaasium 8. klass 8
Nikita Andrianov Sillamäe Eesti Põhikool 8. klass 8
Marti Erik Põlluvee Keila Kool 8. klass 8
Emily Lepp Tõrva Gümnaasium 8. klass 8
Pilleriin Jäämets Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 8
Hanna Elisabeth Teearu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 8
Mike Miiter Voore Põhikool 8. klass 8
Teisi Sirvel Kadrina Keskkool 8. klass 8
Karl Tammeaid Audentese Erakool 6. klass 8
Taavi Ploompuu Antsla Gümnaasium 7. klass 8
Epp Johanna Põhjala Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Kardo Aasoja Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 8
Gerli Saarts Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Marissabell Miadzielec Kiltsi Põhikool 7. klass 8
Riho Oll Tornimäe Põhikool 6. klass 8
Getery Mekk Pärnu Raeküla Kool 7. klass 8
Johannes Simson Kärdla Ühisgümnaasium 6. klass 8
Birgit Burk Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass 8
Robin Pruul Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 8
Riin Kruus Türi Põhikool 7. klass 8
Jaako Eldemeel Tornimäe Põhikool 8. klass 8
Uku Põllu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 8
Keitlin Sammul Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Rutt Poolakese Kalmetu Põhikool 8. klass 8
Jete-Mari Külmhallik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 8
Erx Erx Viimsi Keskkool 8. klass 8
Kevin Tobreluts Kiltsi Põhikool 6. klass 8
Helis Eensoo Keila Kool 7. klass 8
Riko Kaspar Madisson Viimsi Keskkool 7. klass 8
Kristiine Õunapuu Keila Kool 8. klass 8
Meelike Kais Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 8
Stiven Savin Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 8
Rando Suuster Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 8
Kätlin Strikholm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 8
Kevin Kiil Kiili Gümnaasium 8. klass 8
Anette Maria Rennit Viimsi Keskkool 7. klass 8
Margarita Kozlova Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 8
Kätlin Semmel Keila Kool 7. klass 8
Argus Eesmaa Keila Kool 8. klass 8
Merilin Meriloo Tsirguliina Keskkool 6. klass 8
Jaak Püss Kadrina Keskkool 8. klass 8
Irisenid Pärtelpoeg Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 8
Carolin Kaljuvee Viimsi Keskkool 7. klass 8
Kristjan Jegorov Toila Gümnaasium 6. klass 8
Robert Ahlberg Tallinna Reaalkool 6. klass 8
Kaijo-Martti Nurmsoo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 8
Maikhel Arme Kambja Põhikool 7. klass 8
Rauno Tilts Loo Keskkool 6. klass 8
Haron Sepper Kiili Gümnaasium 8. klass 8
Rando Roosaar Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 8
Kaido Kull J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 7. klass 8
Jüri Käer Kiili Gümnaasium 8. klass 8
Kenneth Tutt Kiili Gümnaasium 8. klass 8
Alex Imala Tootsi Lasteaed-Põhikool 5. klass 8
Vladislav Tsvetkov Sillamäe Eesti Põhikool 8. klass 8
Rene Ilves Keila Kool 8. klass 8
Eneli Elias Loo Keskkool 7. klass 8
Harli Lillipuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 8
Rasmus Iva Toila Gümnaasium 6. klass 8
Karel Kutsar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 8
Kerli Kand Tornimäe Põhikool 8. klass 8
Henri Uudeküll Audentese Erakool 6. klass 8
Karolin Piho Türi Põhikool 7. klass 8
Joana Taalberg Toila Gümnaasium 7. klass 8
Kristel Kübarsepp Kiili Gümnaasium 6. klass 8
Georg Kaasik Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 8
Carl Nikitin Keila Kool 8. klass 8
Kristjan Baiduza Kiltsi Põhikool 6. klass 8
Hedy Altsivanovitš Türi Põhikool 7. klass 8
Liisi Nurmsalu Kadrina Keskkool 8. klass 8
Pavel Muravski Keila Kool 7. klass 8
Anette Osula Keila Kool 8. klass 8
Vaike-Liine Rehkalt Tsirguliina Keskkool 6. klass 8
Carmen H Viimsi Keskkool 7. klass 8
Kelly Pohlak Loo Keskkool 8. klass 8
Viktoria Zelenina Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 8
Artur Tuttar Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 8
Meelis Priske Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 8
Rando Valvik Kadrina Keskkool 8. klass 8
Geiri Sirelpuu Tõrva Gümnaasium 8. klass 8
Jane Pissarev Kalmetu Põhikool 7. klass 8
Kelsi Nõlvak Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 8
Martin Gert Puura Kiili Gümnaasium 6. klass 8
Elise Ernesaks Audentese Erakool 6. klass 8
Kätlin Kruusvee Kiili Gümnaasium 7. klass 8
Viktoria Iritšuk Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 8
Stefan Bush Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 8
Daniel Nikolajev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 8
Anastasia Romanova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass 8
Juliana Tsvetkova Tartu Vene Lütseum 8. klass 8
Maria Levina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 8
Maksim Sulgin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 8
Kirill Bogomolni Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass 8
Stepan Agafonov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 8
Aleksandr Rõšov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 8
Maksim Pekki Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 8
Ruslan Šabalov Tallinna Juudi Kool 7. klass 8
Vika Rakova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 8
Milena Nevaznoo Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass 8
Sander Patrusev Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 8
Stanislav Dorofejev Karjamaa Gümnaasium 7. klass 8
Jura Semjonov Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 8
Roma Bondarejski Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 8
Erik Ositsuk Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 7
Valeria Dšubatova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 7
Ingrid Nahkor Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 7
Maksim Selezen Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass 7
Simon Bush Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 7
Kristina Muskova Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 7
Roman Rjabtsikov Keila Ühisgümnaasium 8. klass 7
Ester Lindeberg Keila Ühisgümnaasium 8. klass 7
Alina Selivjortova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 7
Angela Kokunko Tapa Vene Gümnaasium 8. klass 7
Jekaterina Jaritševskaja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Täiskasvanu 7 väljaspool vanuserühma
David Kakosjan Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 7
Irina Katšur Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 7
Vladik Ivanov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 7
Jekaterina Semenova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 7
Daniel Vardanjan Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 7
Tatjana Grigorjeva Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 7
Paša Lomtev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 7
Vladlen Antševski Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 7
Ksenija Kozlova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 7
Nadežda Stelmašonok Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 7
Viktoria Adamova Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 7
Nikita Seliverstov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass 7
Aleksandra Antonova Keila Ühisgümnaasium 7. klass 7
Konstantin Olhovik Karjamaa Gümnaasium 7. klass 7
Katja Tsernova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 7
Anita Makarova Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 7
Olja Zajats Keila Ühisgümnaasium 7. klass 7
Magnus Villota Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass 7
Kristjan Palmiste Kadrina Keskkool 8. klass 7
Karmen Murumets Lihula Gümnaasium 6. klass 7
Thomas Kipper Kalmetu Põhikool 7. klass 7
Oliver Lee Viimsi Keskkool 7. klass 7
Mariin Talbak Loo Keskkool 6. klass 7
Krista Kallas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 7
Patrick Erala Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 7
Erik Pojo Kohtla Põhikool 7. klass 7
Märtin Laanemets Kiili Gümnaasium 6. klass 7
Daniil Hramtsov Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 7
Mairon Räst Kambja Põhikool 7. klass 7
Oliver Objartel Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 7
Keiri Nõlvak Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 7
Andi Tõnne Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 7
Andero Randmaa Viimsi Keskkool 7. klass 7
Carel Hegert Kull Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 7
Ragne Rasin Tõrva Gümnaasium 7. klass 7
Kairina Kikas Tõrva Gümnaasium 7. klass 7
Kristjan-Eke Käärdi Kiili Gümnaasium 8. klass 7
Christophers Veski J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 7. klass 7
Kirsi Rannamäe Kiili Gümnaasium 8. klass 7
Taisto Tamm Loo Keskkool 6. klass 7
Paul Põldma Loo Keskkool 6. klass 7
Henri Kambura Viimsi Keskkool 7. klass 7
Kärol Kolga Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 8. klass 6
Anete Kaevand Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass 6
Kristo Kõnnusaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 6
Ketlin Koduvere Võru Kesklinna Gümnaasium 7. klass 6
Kristjan Murd Viimsi Keskkool 7. klass 6
Tomi-Claus Kallavus Türi Põhikool 7. klass 6
Helerin Leemets Lihula Gümnaasium 6. klass 6
Kelly Peetsalu Toila Gümnaasium 6. klass 6
Andres Mägi Kadrina Keskkool 8. klass 6
Artjom Vorobjov Sillamäe Eesti Põhikool 8. klass 6
Ketter Mägi Kambja Põhikool 6. klass 6
Jaanika Pärn Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 6
Diana Novikova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass 6
Pille Noorkõiv Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 6
Tsiivi Maarja Pent Virtsu Põhikool 6. klass 6
Samuel Jõgi Voore Põhikool 8. klass 6
Taavi Edala Toila Gümnaasium 7. klass 6
Cally Peilman Türi Põhikool 7. klass 6
Carmel Raudsepp Tootsi Lasteaed-Põhikool 6. klass 6
Evelin Leigri Kärdla Ühisgümnaasium 5. klass 6
Oscar Quirk Keila Kool 8. klass 6
Anna Luther Tõrva Gümnaasium 7. klass 6
Kaur Kikas Kiili Gümnaasium 7. klass 6
Karl- Joosep Lüüs Viimsi Keskkool 7. klass 6
Merli Viigimäe Kiili Gümnaasium 8. klass 6
Renet Rämman Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 6
Artur Salastatud Viimsi Keskkool 6. klass 6
Kevin Triik Kiili Gümnaasium 8. klass 6
Reelika Puudub Loo Keskkool 6. klass 6
Henri Kraavi Tõrva Gümnaasium 7. klass 6
Hendrik Karu Pärnu Vanalinna Põhikool 7. klass 6
Daylon Frank Tootsi Lasteaed-Põhikool 5. klass 6
Eero Kungla Lihula Gümnaasium 6. klass 6
Mirjam Meier Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 6
Janek Loko Tõrva Gümnaasium 8. klass 6
Annika Teder Viimsi Keskkool 7. klass 6
Christopher Gilden Keila Kool 8. klass 6
Eneli Kärner Rapla Ühisgümnaasium 7. klass 6
Jörgen Kärmas Kalmetu Põhikool 7. klass 6
Brit-Marleen Õismaa Kiili Gümnaasium 6. klass 6
Nikolai Tihovski J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 7. klass 6
Natali Jarv Viimsi Keskkool 7. klass 6
Ivan Bužin Narva Vanalinna Riigikool 7. klass 6
Karina Rqmar Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 6
Eduard Pükalo Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 6
Timofei Sõtšov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass 6
Vlad Poljakov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 6
Paša Kurankov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 6
Deniss Pustõnski Karjamaa Gümnaasium 7. klass 6
Kirill Beljakov Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 6
Veronika Jarvis Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8. klass 6
Regina Tselik Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 5
Diana Simanovskaja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6. klass 5
Artur Jõe Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 5
Nastja Guzova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 5
Egor Skantsev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 5
Danel Koževnikov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 5
Kristina Bergen Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass 5
Nikita Jegorov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass 5
Juri Hopjorski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass 5
Saša Kondratskaja Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass 5
Jaan Bogomolov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass 5
Inna Braun Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 8. klass 5
Valentina Korsakaite Karjamaa Gümnaasium 7. klass 5
Dima Vjalov Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass 5
Denis Butt Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass 5
Mikola Savitskij Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 5
Angelina Gluhodid Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 5
Pavel Spiridonov Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass 5
Kirke Holm Tõrva Gümnaasium 7. klass 5
Kristjan Riik Tõrva Gümnaasium 7. klass 5
Gerrit Tudre Viimsi Keskkool 7. klass 5
Iris Miisna Kambja Põhikool 6. klass 5
Oliver Epmann Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 5
Konstantin Matjušinski Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass 5
Maria Sillari Tõrva Gümnaasium 7. klass 5
Sander Sannamees J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6. klass 5
Andreas Ani Viimsi Keskkool 7. klass 5
Rene Petrov Viimsi Keskkool 7. klass 5
Kairo Parts Kiili Gümnaasium 8. klass 5
Siimo Merila J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 8. klass 5
Rott Rott Sillamäe Eesti Põhikool 6. klass 5
Karel Kristel Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 5
Siim Sarapik Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 5
Stella Leppik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass 4
Remy Rudka Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 4
Hans Uustalu Audentese Erakool 6. klass 4
Jaanika Padar Põlva Ühisgümnaasium 7. klass 4
Katleen Roos Kiili Gümnaasium 6. klass 4
Daniela De Osti Audentese Erakool 6. klass 4
Kevin Berg Loo Keskkool 6. klass 4
Kätlin Neerot Viimsi Keskkool 7. klass 4
Kevin Jasson Kiili Gümnaasium 6. klass 4
Kermo Kõnd J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 8. klass 4
Martin Belov Vinni-Pajusti Gümnaasium 8. klass 4
Veijo Susi Kadrina Keskkool 8. klass 4
Mark Šmigelski Narva Kreenholmi Gümnaasium 8. klass 4
Ana Vustiak Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass 4
Juri Karjakin Karjamaa Gümnaasium 7. klass 4
Tarmo Adilhanov Kohtla Põhikool 8. klass 4
Helerin Kroon Toila Gümnaasium 7. klass 3
Harri Biene Viimsi Keskkool 7. klass 3
Mark Liechti Viimsi Keskkool 7. klass 3
Tarmo Alt Tornimäe Põhikool 8. klass 3
Tiia Kaare Kiili Gümnaasium 8. klass 3
Roma Grigorevski Sillamäe Eesti Põhikool 8. klass 3
Kristina Hokkonen Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 3
Aleksei Skretov Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 3
Sergei Tolbuzov Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass 3
Ingmar Hellaste Loo Keskkool 6. klass 2
Tanel Naravast Viimsi Keskkool 7. klass 2
Tõnis Kase Räpina Ühisgümnaasium 6. klass 2
Feliks Kõiv Kalmetu Põhikool 8. klass 2
Ilijas Krenvert Viimsi Keskkool 7. klass 2
Nataša Tšesnokova Null-kool 7. klass 1