Kobras 2011

Juuniorid

Lõppvooru kutsutakse 26 õpilast, osavõtjaid kokku 1276.

Nimi Kool Klass Punkte
Janek Timmas Tallinna Reaalkool 10. klass 145 kutsutud lõppvooru
Oleg Nikulin Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 140 kutsutud lõppvooru
Mari Liis Pedak Tallinna Reaalkool 10. klass 140 kutsutud lõppvooru
Ahti Simo Laido Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 140 kutsutud lõppvooru
Tõnis Põldvee Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 140 kutsutud lõppvooru
Edwin Veber Tallinna Juudi Kool 9. klass 140 kutsutud lõppvooru
Mattias Lass Tallinna Reaalkool 10. klass 138 kutsutud lõppvooru
Leon Štroman Tartu Vene Lütseum 9. klass 135 kutsutud lõppvooru
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 130 kutsutud lõppvooru
Raid Vellerind Tallinna Reaalkool 10. klass 130 kutsutud lõppvooru
Rasmus Saks Tallinna Reaalkool 10. klass 130 kutsutud lõppvooru
Robin Reino Tallinna Reaalkool 10. klass 130 kutsutud lõppvooru
Reili Allmere Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 130 kutsutud lõppvooru
Andreas Nagel Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 130 kutsutud lõppvooru
Karl Marti Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 130 kutsutud lõppvooru
Kadri Johanson Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 130 kutsutud lõppvooru
Bogdan Kurašov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 130 kutsutud lõppvooru
Samanta Leotjeva Tartu Vene Lütseum 9. klass 130 kutsutud lõppvooru
Oksana Kodenko Tartu Vene Lütseum 9. klass 130 kutsutud lõppvooru
Inga Stutsilina Tartu Vene Lütseum 9. klass 130 kutsutud lõppvooru
Anastasia Rqbakova Tartu Vene Lütseum 9. klass 130 kutsutud lõppvooru
Fima Kalinin Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 130 kutsutud lõppvooru
Sergei Ivanov Tartu Vene Lütseum 9. klass 130 kutsutud lõppvooru
Viktoria Belinskaja Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 130 kutsutud lõppvooru
Andrei Kovaljov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 130 kutsutud lõppvooru
Diana Raabis Tartu Vene Lütseum 9. klass 130 kutsutud lõppvooru
Jekaterina Sokova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 126
Ille Zalite Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 126
Jaana Olvet Tallinna Reaalkool 10. klass 126
Kristjan Päädam Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 126
Jan-Erik Aruvald Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 125
Henry Teigar Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 125
Harri Pihlamägi Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 125
Karina Puskarjeva Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 122
Mauri Levandi Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Jüri Gramann Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Oliver-Matis Lill Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Julius Koppel Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 120
Al William Tammsaar Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Riin Viigipuu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 120
Pille-Triin Meldre Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Kätliin Lember Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Silja Veddel Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 120
Maria Klimson Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 120
Mare Niilikse Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 120
Enna Elismäe Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Kristo Paddernik Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 120
Semjon Buldakov Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Mariann Vendelin Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 120
Karoliina Koppel Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Mikk-Markus Imala Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Mihkel Kotli Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Kaarel Allemann Tallinna Reaalkool 10. klass 120
Maria Plotnikova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 120
Kirill Lissov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 120
Kirill Dudin Vali siit kool või muu asutus 10. klass 120
Diana Laknovskaja Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 120
Valeria Nazarova Narva Humanitaargümnaasium Õpetaja 120 väljaspool vanuserühma
Lev Savitski Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 120
Andrei Suhhodol Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 120
Slava Nikolas Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 120
Aljona Kurbatova Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 120
Qwerty Zennov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 120
Edvin Grigel Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 120
Viktoria Kotova Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 120
Veronika Matrosova Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 120
Sergei Jakovlev Narva Kutseõppekeskus 10. klass 120
Andrei Lavrinjov Sakala Eragümnaasium 10. klass 120
Mark Tihhontsuk Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 120
Igor Bazarkin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 120
Dmitri Lizlov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 120
Edgar Kolesnikov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 120
Alina Pašina Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 120
White Tšitšejev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 120
Martin Promen Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 117
Aivar Külle Sillamäe Eesti Põhikool 9. klass 116
Sander Varbla Tallinna Reaalkool 10. klass 116
Mairika Kõlvart Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 116
Heini Heinlaid Lihula Gümnaasium 10. klass 116
Mihhail Jaskov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 116
Dima Kobzar Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 116
Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 115
Silver Sepp Tornimäe Põhikool 9. klass 115
Kristel Roots Tallinna Reaalkool 10. klass 115
Herman Õunapuu Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 115
Katariina Tilk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 115
Anngrett Sahtel Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 115
Sandra Eiche Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 115
Kaarel Kengsepp Tallinna Reaalkool 9. klass 115
Artur Homtšenko Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 115
Jana Kroman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 115
Taavi Kärt Tõrva Gümnaasium 10. klass 114
Riina Tiimus Vasta Põhikool 9. klass 114
Liis Leinakse Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 114
Oltšik Kamoseva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 114
Anastassia Guljakina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 112
Aleksei Tverdohleb Tartu Vene Lütseum 9. klass 112
Rickard Kruusberg Tallinna Reaalkool 10. klass 111
Ilja Miskov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 111
Sofja Voronova Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 110
Anna Dudina Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 110
Elina Vassiljeva Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 110
Nikita Postojalkin Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 110
Jevgeni Bogdanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 110
Rodion Rõbakov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 110
Mihkel Evard Tallinna Reaalkool 9. klass 110
Stepan Fjodorov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 110
Valeria Gavrilova Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 110
Mark Tšernjajev Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 110
Daniil Demišin Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 110
Ilja Fjodorov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 110
Eva Mõtshärg Tallinna Reaalkool 10. klass 110
Anton Baranovsi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 110
Ilja Sustov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 110
Nikita Baranov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 110
Hanna Reinola Tallinna Reaalkool 10. klass 110
Maria Tänavots Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 110
Marika Vinkman Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 110
Leenu Reinsalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 110
Marianne Äkke Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 110
Alla Jevtjukova Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 110
Nancy Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 110
Heddi Heinlaid Lihula Gümnaasium 10. klass 110
Kristjan Kalve Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 110
Markus Narusk Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 110
Liisa Sell Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 110
Mari-Liis Heinrichsen Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 110
Oliver Grauberg Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 110
Siim Salin Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 110
Janno Peterson Tallinna Reaalkool 10. klass 110
Kristjan Düüna Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 110
Bety Mehide Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 110
Stella Veski Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 110
Emma Johanna Sova Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 110
Timothy Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 110
Karmen Silde Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 110
Freddy Plaum Tapa Gümnaasium 10. klass 110
Endrik Tombak Koeru Keskkool 9. klass 110
Taniel Paju Tapa Gümnaasium 9. klass 110
Katrin S Tallinna Reaalkool 10. klass 110
Sander Lootus Tallinna Reaalkool 10. klass 110
Robert Parelo Tallinna Reaalkool 10. klass 110
Liina Lonn Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 110
Mirjam Varik Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 110
Merilin Vihmaru Tallinna Reaalkool 10. klass 110
Ahti Tarkonen Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 110
Marie Anett Meier Tallinna Reaalkool 10. klass 110
Argo Hansen Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 109
Nastjona Demitševa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 109
Rain Rosimannus Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 106
Grethe-Johanna Ploompuu Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 106
Egle Rinaldo Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 106
Aleks Savioja Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 106
Mart Albert Laiuste Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 106
Kaspar Normak Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 106
Eero Puusepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 106
Siim Sipp Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 106
Johanna Maria Mertsina Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 106
Karl Breemet Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 106
Mari-Riin Maasikas Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 106
Liisbet Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 106
Adele Vaks Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 106
Mihkel Tarvis Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 106
Kristjan Täll Tallinna Reaalkool 10. klass 106
Kristi Traus Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 106
Kertu Külaots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 106
Klaus Erik Leppoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 106
Alina Roštšinskaja Tallinna Reaalkool 10. klass 106
Veronica Zäro Tallinna Reaalkool 10. klass 106
Kaspar Tammjärv Liivalaia Gümnaasium 10. klass 106
Elizaveta Saveljeva Tartu Vene Lütseum 9. klass 106
Ilja Ossipov Tartu Vene Lütseum 9. klass 106
Anastassia Karnaušenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 106
Pavel Jemeljanov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 106
Ilja Luptov Tartu Vene Lütseum 9. klass 106
Juliana Filtsenkova Tartu Vene Lütseum 9. klass 106
Tamara Bezljudova Tartu Vene Lütseum 9. klass 106
Valeria Mitjurina Tartu Vene Lütseum 9. klass 106
Vladislav Minajev Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 105
Gretel Veersalu Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 105
Kaisa-Kristi Kruuspak Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 105
Kerli Sandberg Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 105
Hans Ilves Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 105
Dmitri Maksimov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 105
Eduard Drozdov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 105
Jekaterina Fomitšjova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 105
Aleksei Stepanov Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 105
Nikolai Grigorjev Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 105
Aleksandr Mogilenko Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 105
Jürgen Tammepärg Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 105
Kertu Kaasik Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 105
Edward Vaarmets Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 105
Risto Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 105
Harlet Reinek Kadrina Keskkool 10. klass 105
Magnus Kubja Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 105
Anna Metsa Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 105
Martin Gitt Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 105
Martin Prätz Antsla Gümnaasium 10. klass 105
Greete Niido Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 105
Kelly Paabut Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 105
Raido Puusepp Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 104
Oleg Kemenev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 104
Andre Luts Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 104
Anar Ivanov Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 103
Maarja Sarap Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 102
Helen Undrits Liivalaia Gümnaasium 9. klass 102
Bogdan Bobkov Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 102
Helena Saks Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 101
Margus Kaljund Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 101
Veronika Smotrova Tartu Vene Lütseum 9. klass 101
Joonas Kalda Tallinna Reaalkool 9. klass 100
Daša Sazonova Muu asutus 9. klass 100
Pavel Romanov Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 100
Anja Semjonova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 100
Daniel Nüüd Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 100
Daniil Poddubnõi Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 100
Marek Kalpus Tartu Vene Lütseum 9. klass 100
Anna Solovjova Tartu Vene Lütseum 9. klass 100
Ilja Terjohin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 100
Andres Pajuste Null-kool 9. klass 100
Andrei Kimask Sakala Eragümnaasium 10. klass 100
Roman Matjušik Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 100
Roman Butšinski Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 100
Anton Sauh Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 100
Artjom Virunen Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 100
Semjon Lukin Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 100
Tatjana Ljubimtseva Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 100
Erika Burova Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 100
Valeria Sergejeva Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 100
Vladimir Krestinin Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 100
Nikita Lošak Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 100
Maks Sakov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 100
Martin Nefjodov Sakala Eragümnaasium 9. klass 100
Aleksandr Morozov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 100
Dima Solovjov Tartu Vene Lütseum 9. klass 100
Rait Kohava Tallinna Reaalkool 9. klass 100
Carmel Tellis Tallinna Reaalkool 10. klass 100
Burdakov Konstantin Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 100
Anastassia Jurlova Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 100
Karl-Sander Erss Tallinna Reaalkool 10. klass 100
Heivo Reinek Kadrina Keskkool 10. klass 100
Tiit Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 100
Joann Klaas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 100
Eliise Leismann Tallinna Reaalkool 10. klass 100
Karl-Henry Mauer Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 100
Karolin Merilai Tallinna Reaalkool 10. klass 100
Maali Pruul Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 100
Aivar Hansen Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 100
Kalmer Päts Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 100
Andrus Leinpuu Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 100
Bert Reila Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 100
Janek Hanson Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 100
Egert Vaus Tallinna Reaalkool 10. klass 100
Anett Kikas Tõrva Gümnaasium 10. klass 100
Rudolf Tammekivi Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 100
Erik Leedjarv Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 100
Kaarel Värk Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 100
Seren Köster Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 100
Rene Prähla Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 100
Kaida Matkevicius Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 100
Harlet Kookmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 100
Brenda Lepp Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 100
Helena Pertens Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 100
Linda Freienthal Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 100
Mikk Kärner Tornimäe Põhikool 9. klass 100
Triin Kesküla Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 100
Aleksander Parelo Tallinna Reaalkool 10. klass 100
Maris Mägi Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 100
Ann Kristiin Entson Tallinna Reaalkool 10. klass 100
Janar Kivilo Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 100
Sten-Sander Saar Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 100
Siim Vissak Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 100
Diana Halla Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 100
Marliis Reinkort Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 100
Elli Tragel Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 100
Aliis Allandi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 100
Anre-Antony Berkhald Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 100
Henri Karjus Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 100
Paula Balic Liivalaia Gümnaasium 9. klass 100
Andre Aduson Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 100
Hendrik Nirk Tallinna Reaalkool 10. klass 100
Ave Tüür Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 100
Tauno Otti Tõrva Gümnaasium 10. klass 100
Gretel-Marie Siimar Tallinna Reaalkool 10. klass 100
Karina Suik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 99
Sergei Kukuskin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 99
Bernd Omann Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 98
Helena Sulengo Tallinna Reaalkool 10. klass 97
Polina Sutjak Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 97
Alissa Philips Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 96
Darja Sergejeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 96
Olga Tsvetkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 96
Jana Nikolajeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 96
Jaša Leškin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 96
Nastja Frolova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 96
Artur Kulik Tartu Vene Lütseum 9. klass 96
Andres Svetõšev Sakala Eragümnaasium 9. klass 96
Joanna Jürimäe Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 96
Kevin Liivapuu Antsla Gümnaasium 10. klass 96
Sten Vaine Tõrva Gümnaasium 9. klass 96
Renita Linnjärv Saku Gümnaasium 10. klass 96
Liis Trauser Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 96
Karoliina Rebane Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 96
Anni Rätsep Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 96
Aike Kaasik Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 96
Margaret Koord Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 96
Luisa Leinberg Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 96
Sander Puntso Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 96
Andri Kaaremäe Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 96
Gerli Traus Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 96
Martin Paakspuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 96
Ott Puusepp Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 96
Joosep Pärn Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 96
Tarmo Lilienthal Kadrina Keskkool 10. klass 96
Merilin Kaja Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 96
Mattias Suurkivi Kadrina Keskkool 10. klass 96
Karolin Vahtramäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 96
Taavi Kilki Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 96
Johanna Piibor Tallinna Reaalkool 10. klass 96
Martin Mägi Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 96
Kristiina Kraav Tallinna Reaalkool 10. klass 96
Tarvi Pärlin Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 96
Karl Kaisel Virtsu Põhikool 9. klass 95
Birgith Kalde Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 95
Tõnis Tokman Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 95
Paul Marmor Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 95
Kaspar Admann Tallinna Reaalkool 10. klass 95
Elisabeth Kendrali Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 95
Oskar Liiber Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 95
Arvo Bendi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 95
Ville Pähklamäe Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 95
Mari Pähnapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 95
Reigo Tallinna Reaalkool 9. klass 95
Pille-Riin Randaru Tallinna Reaalkool 9. klass 95
Marten Niinepuu Saku Gümnaasium 10. klass 95
Anni Eerik Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 95
Silvester Müür Tapa Gümnaasium 9. klass 95
Kristjan Jurivits Tallinna Reaalkool 10. klass 95
Harri Pregel Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 95
Mirko Raup Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 95
Ilja Sergejenkov Sakala Eragümnaasium 10. klass 95
Artjom Sevjan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 95
Alla Pavlova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 95
Kseina Kondõbko Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 94
Anton Muišis Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 94
Filip Fjodorov Keila Ühisgümnaasium 9. klass 94
Robert Anisimov Sakala Eragümnaasium 9. klass 94
Lisette Lillemäe Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 94
Kalli Rüis Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 94
Tanel Dunaiski Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 94
Kristel Trestip Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 94
Marie Mõistus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 94
Roman Rjabtsev Narva Kutseõppekeskus 10. klass 93
Aleksandra Zaskina Tartu Vene Lütseum 9. klass 92
Viktoria Antipova Narva Kutseõppekeskus 10. klass 92
Viktoria Savitševa Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 92
Kristin Lõppe Tallinna Reaalkool 9. klass 92
Kärolin Puusild Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 91
Sander Laur Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 91
Vika Maiorova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 91
Martinas Ruksenas Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 91
Oleg Trofimov Tartu Vene Lütseum 9. klass 90
Jana Aganitseva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 90
Angelina Minarskaja Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 90
Ksenia Kukuškina Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 90
Kristina Orlova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 90
Sasa Nikolajev Tartu Vene Lütseum 9. klass 90
Anzelika Danilova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 90
Jura Poljakov Tartu Vene Lütseum 9. klass 90
Andrei Ignasev Tartu Vene Lütseum 9. klass 90
Valeria Petorva Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 90
Artur Rumjantsev Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 90
Igor Sakovitš Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 90
Valera Atonen Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 90
Jana Krivonossova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 90
Deniss Koreškov Olen kodune 10. klass 90
Marina Vager Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 90
Julia Pupševa Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 90
Ivina Valjulis Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 90
Daniel Koltsov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 90
Aleksei Murohh Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 90
Anastasia Sljahtenkova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 90
Mihhail Kolašnikov Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 90
Karina Sedova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 90
Jekaterina Stetsenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 90
Maksim Mihhaljuk Sakala Eragümnaasium 9. klass 90
Katrin Väli Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 90
Tatjana Nazarova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 90
Liina-Mai Makson Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 90
Ats Allas Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 90
Liis Leedo Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 90
Lea Kibur Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 90
Henrik Link Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 90
Karl Põder Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 90
Taavid Mikomägi Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 90
Reiko Matvere Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 90
Karel Üksvärav Null-kool 10. klass 90
Triin Märtsin Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 90
Ester Oks Tallinna Reaalkool 10. klass 90
Mark Kerner Tallinna Reaalkool 10. klass 90
Ants Jürgen Tammsaar Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 90
Katrin Juursalu Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 90
Ekke Viira Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 90
Tambet Kaal Tallinna Reaalkool 10. klass 90
Sandra Vahala Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 90
Tuuli-Brit Vaga Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 90
Mari-Liis Ludvig Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 90
Heinrich Kasser Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 90
Anni Jürgenson Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 90
Gerlin Gil Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 90
Lauri Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 90
Celiina Valdner Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass 90
Kevin Morten Saidla Tallinna Reaalkool 10. klass 90
Liina Kanarbik Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 90
Markus Andreas Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 90
Brita Saare Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 90
Kaupo Engel Lihula Gümnaasium 10. klass 90
Karoli Noor Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 90
Aleksei Kubarski Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 90
Lisete Õispuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 90
Vidrik Joosu Antsla Gümnaasium 10. klass 90
Marleen Martin Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 90
Liina Tenno Antsla Gümnaasium 10. klass 90
Raul Uus J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 9. klass 90
Joonatan Poolma Tallinna Reaalkool 9. klass 90
Sharon Kelly Anso Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 90
Karin Ibus Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 90
Herman Aadamsoo Tallinna Reaalkool 10. klass 90
Stenver Suurkütt Tallinna Reaalkool 10. klass 90
Merili Aaspalu Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 90
Kristel Kiholane Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 90
Kaidi Hanni Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 90
Triinu Hiielaid Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 90
Andres Saidlo Tallinna Reaalkool 10. klass 90
Markus-Erik Õis Tallinna Reaalkool 10. klass 90
Margaret Mikli Tallinna Reaalkool 10. klass 90
Signe Ploom Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 90
Kristi-Liis Volkov Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 90
Annika Pant Antsla Gümnaasium 10. klass 90
Alice Rehkli Tõrva Gümnaasium 9. klass 90
Merje Pungits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 89
Laura Onton Liivalaia Gümnaasium 9. klass 89
Anna Kepp Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 89
Anton Kuksov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 88
Birjo Rasmussen Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 88
Sander Saks Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 87
Victoria Kosk Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 87
Kristjan Küngas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 87
Rauno Sappinen Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 87
Georg Sebastian Kraas Saku Gümnaasium 10. klass 87
Andrus Kesküla Tallinna Reaalkool 9. klass 87
Stas Jersov Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 87
Darja Grigorieva Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 86
Viktoria Baran Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 86
Natalja Gurnik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 86
Ksenija Zurina Tartu Vene Lütseum 9. klass 86
Karina Kabrits Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 86
Irina Vassiljeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 86
Maksim Tkalitz Tartu Vene Lütseum 9. klass 86
Ketrin Grigorova Tartu Vene Lütseum 9. klass 86
Ivan Rõbkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 86
Veido Haljaste Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 86
Mari-Liis Koemets Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 86
Brith Kupper Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 86
Karl Tennosaar Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 86
Keily Pärn Tootsi Lasteaed-Põhikool 9. klass 86
Merilin Kunts Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 86
Anette Haidak Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 86
Artur Andersalu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 86
Ann Leen Mahhov Tallinna Reaalkool 10. klass 86
Kevin Uke Tallinna Reaalkool 10. klass 86
Simo Stahlman Lihula Gümnaasium 10. klass 86
Aimar Kauts Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 86
Kaarel Juurma Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 86
Allar Soo Tapa Gümnaasium 10. klass 86
Hanna Viljaste Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 86
Meeli-Heli Lepna Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 86
Karin-Liis Tambaum Saku Gümnaasium 10. klass 86
Triin Evard Saku Gümnaasium 10. klass 86
Gerli K Tallinna Reaalkool 9. klass 86
Mariliis Tuisk Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 86
Annemai Avingu Tallinna Reaalkool 9. klass 86
Nele Smõtskov Lihula Gümnaasium 9. klass 86
Karl Normak Tallinna Reaalkool 10. klass 86
Pillemai Pihlak Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 86
Mihkel Keldoja Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 86
Henri Tamm Tallinna Reaalkool 10. klass 86
Jürgen Kirspuu Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 86
Karita Kuusing Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 86
Sander Paesalu Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 86
Braien Kasser Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 86
Maria Krajuškina Tallinna Reaalkool 10. klass 86
Kent Mäesalu Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 86
Mailis Markvard Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 86
Miikael Einstein Tallinna Reaalkool 10. klass 86
Ralf Sannikov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 85
Eva-Linda Kajak Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 85
Margus Sünter Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 85
Kertu Pavel Antsla Gümnaasium 10. klass 85
Anu Sihv Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 85
Ainri Tarassov Kiltsi Põhikool 9. klass 85
Anne Niin Tallinna Reaalkool 10. klass 85
Triinu Timofejev Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 85
Merilin Laan Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 85
Burt Harrisson Purre Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 85
Maikel Varend Antsla Gümnaasium 10. klass 85
Eva-Liisa Edela Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 9. klass 85
Veera Huovinen Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 85
Erik Rüütel Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 85
Martin Volt Tõrva Gümnaasium 10. klass 85
Siim Isup Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 85
Eleri Hiis Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 85
Sander Kulp Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 85
Johanna Habicht Tallinna Reaalkool 9. klass 85
Ingrid Väling Tallinna Reaalkool 9. klass 85
Laura Annast Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 9. klass 85
Mailen Remmelg Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 85
Britt Saadre Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 85
Tõnis Piip Saku Gümnaasium 10. klass 85
Tristan Veskilt Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 85
Veiko Kääp Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 85
Martin Kaio Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 85
Alina Tjulikova Tartu Vene Lütseum 9. klass 85
Maksim Ušakov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 85
Jura Pak Tartu Vene Lütseum 9. klass 85
Gen Bitov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 85
Saša Solovjova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 84
Artur Veske Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 84
Nikita Murin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 84
Sarah Ellermaa Tallinna Reaalkool 10. klass 84
Raul Land Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 84
Eerik Robert Ots Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 84
Andero Põdder Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 84
Sandra Järv Saku Gümnaasium 10. klass 84
Alvar Soo Tapa Gümnaasium 10. klass 84
Sandra Ilves Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 84
Berta Tsernant Tallinna Reaalkool 9. klass 84
Helen Pedaspuu Tallinna Reaalkool 9. klass 84
Kert Pääbo Lihula Gümnaasium 9. klass 84
Riho Hommik Antsla Gümnaasium 10. klass 84
Relika Toome Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 84
Reelika Krumm Kiltsi Põhikool 9. klass 83
Sandra Pajo Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 82
Janek Piirisild Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 82
Karl Johan Kastein Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 82
Maris Koort Liivalaia Gümnaasium 10. klass 82
Tanel Liiv Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 82
Argo Zoludev Antsla Gümnaasium 10. klass 82
Karl Alamaa Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 82
Kaur Laurimaa Tallinna Reaalkool 9. klass 82
Daniil Petrovitš Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 82
Alksei Kovaltsuk Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 82
Andrei Uljev Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 82
Pasa Zagura Muu asutus 9. klass 82
Violetta Baglova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 82
Kristina Burmistrova Tartu Vene Lütseum 9. klass 81
Angelina Jeršova Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 81
Saša Traškova Tartu Vene Lütseum 9. klass 81
Igor Mordvinov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 81
Herkis Roosimaa Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 81
Marks Daniilov Kiltsi Põhikool 9. klass 81
Allan Läll Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 81
Martin Voll Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 81
Martin Piir Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 81
Kikre Asandi Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 80
Marie Lugenberg Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 80
Mirja Pedaja Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 80
Aivo Joost Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 80
Karmen Suss Saku Gümnaasium 10. klass 80
Revo Piho Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 80
Katrin Meschin Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 80
Anni Adamson Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 80
Martin Mitt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 80
Aale Kereme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 80
Armin Bernard Viimsi Keskkool 9. klass 80
Joel-Mallor Roots Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 80
Kelli-Kaia Moora Tõrva Gümnaasium 10. klass 80
Egert Pajor Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 80
Rein Kokassaar Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 80
Kairi Varik Antsla Gümnaasium 10. klass 80
Mihkel Mooste Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 80
Artur Vahtre Tõrva Gümnaasium 9. klass 80
Joonas Kaskmäe Lihula Gümnaasium 9. klass 80
Sander Sabre Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 80
Madis Joosep Toomel Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 80
Hanna Kuresaar Tallinna Reaalkool 9. klass 80
Martin Trudnikov Tallinna Reaalkool 9. klass 80
Lisanna Pihlak Tallinna Reaalkool 9. klass 80
Jörgen Pilt Rakvere Põhikool 9. klass 80
Laura Randver Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 80
Ilona Berzinja Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 80
Debby Titson Saku Gümnaasium 10. klass 80
Reivo Albrecht Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 80
Kaidi-Lisa Kivisalu Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 80
Karoliina Tisler Tõrva Gümnaasium 10. klass 80
Laura Ernits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 80
Sten Renar Subatšjus Tallinna Reaalkool 10. klass 80
Taavi Müts Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 80
Elina Zilmer Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 80
Catherine Cordelia Kurem Tallinna Reaalkool 10. klass 80
Piret Rebane Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 80
Anna Tkatsjova Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 80
Robert Izotob Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 80
Konstantin Ksenzik Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 80
Pavel Kolk Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 80
Nika Cmõkova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 80
Zenja Kondratjev Sakala Eragümnaasium 9. klass 80
Veronika Veršinina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 80
Julia Nikolaeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 80
Vladik Buivol Tartu Vene Lütseum 9. klass 80
Lolita Fokina Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 80
Vanja Pimenov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 80
Jevgeni Avramtšuk Tartu Vene Lütseum 9. klass 80
Jelena Šibalova Lasnamäe Gümnaasium 9. klass 80
Katrin Puhtla Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 80
Maria Mukasei Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 80
Jekaterina Zimina Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 80
Denis Bilkins Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 80
Angelica Netšajeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 80
Anton Leenson Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 80
Edward Kostjuk Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 80
Maksim Saveljev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 80
Miroslav Rebrik Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 80
Darja Krasnoumova Narva Humanitaargümnaasium 10. klass 80
Andrei Zambaeb Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 80
Mark Hamitski Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 80
Anastassia Sokolova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 79
Eduard Danilov Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 79
Tanja Lihhatsova Tartu Vene Lütseum 9. klass 79
Ksenia Sokolova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 79
Ljona Suvorov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 79
Marja-Liisa Sepman Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 79
Helina Torv Tallinna Reaalkool 10. klass 79
Riana Randoja Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 79
Sulev Pilvar Sillamäe Eesti Põhikool 9. klass 79
Joosep Nigul Tallinna Reaalkool 9. klass 77
Karmo Kirss Saku Gümnaasium 10. klass 77
Aaron Meresmaa Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 77
Aleksandr Sajenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 77
Sasa Gurin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 77
Angelika Pitman Tartu Vene Lütseum 9. klass 77
Kirill Beljajev Narva Kutseõppekeskus 10. klass 76
Mark Timošev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 76
Maria Kuznetsova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 76
Katerina Krõssanova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 76
Valeria Balan Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 76
Daniil Pihla Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 76
Kristina Veresova Tartu Vene Lütseum 9. klass 76
Vitja Moseitšik Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 76
Johanna-Britt Haabu Tallinna Reaalkool 10. klass 76
Lilian Maasik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 76
Erik Adra Virtsu Põhikool 9. klass 76
Kristen Loomägi Tallinna Reaalkool 10. klass 76
Liisa-Maria Puur Tallinna Reaalkool 10. klass 76
Karl-Hendrik Pallo Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 76
Erki Kõrbe Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 76
Henri Loose Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 76
Jürgen Born Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 76
Gertrud Sults Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 76
Laura Fokin Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 76
Tõnis Pärn Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 76
Maris Jõpiselg Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 76
Kimberly Maaniit Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 76
Sten-Erik Maalinn Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 76
Joosep Alviste Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 76
Brenda Kukk Tõrva Gümnaasium 10. klass 76
Martin Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 76
Rihard Reissaar Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 76
Margit Grencštein Lihula Gümnaasium 9. klass 76
Rauno Mullamaa Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 76
Silver Saun Rakvere Põhikool 9. klass 76
Markus Nugis Tallinna Reaalkool 10. klass 76
Laura Noor Tallinna Reaalkool 10. klass 76
Marit Uuetoa Tallinna Reaalkool 10. klass 76
Taavi Tõnisson Tõrva Gümnaasium 10. klass 76
Kristel Leppik Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 76
Kristiina Kimask Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 76
Kristin Plado Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 76
Vahur Raba Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 76
Lea Vatsel Tallinna Reaalkool 10. klass 75
Merrild Lebin Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 75
Kennet Kaos Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 75
Mark Rohtaru Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 75
Karel Kranich Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 75
Miia Järva Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 75
Martin Ivanov Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 75
Jürgen Laur Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 75
Kerli V Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 75
Maidu Rasva Virtsu Põhikool 9. klass 75
Liisi Maria Muuli Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 75
Raili Hahndorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 75
Pia Inger Sepman Tallinna Reaalkool 9. klass 75
Pille-Riin Paavo Tallinna Reaalkool 9. klass 75
Liis Pass Saku Gümnaasium 10. klass 75
Karmen Hiis Emmaste Põhikool 9. klass 75
Margus Isaak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 75
Regina Mamedguseionva Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 75
Liis Alliksoo Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 75
Kertu Pruus Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 75
Sven Aruvee Tornimäe Põhikool 9. klass 75
Anne Kverfeld Tartu Vene Lütseum 9. klass 75
Kristina Batrak Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 75
Ruslan Nesterov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 75
Anastasia Soboleva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 75
Christina Bitšikina Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 75
Mark Sadejev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 74
Aleksandra Tsiplis Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 74
Rebeca Birk Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 74
Merlin Kalmus Tõrva Gümnaasium 9. klass 74
Karit Kaljusto Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 74
Kadriann Soe Antsla Gümnaasium 10. klass 74
Cäroly Ristmägi Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 74
Oliver Liiv Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 74
Kaisa Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 74
Mirjami Uutela Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 74
Reiko Kikas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 74
Richard Valgre Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 74
Anna-Liisa Palok Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 74
Maarja-Liis Puhilas Rakvere Reaalgümnaasium Täiskasvanu 74 väljaspool vanuserühma
Eva Paalma Tallinna Reaalkool 10. klass 74
Liisa Marie Ruudna Tallinna Reaalkool 10. klass 74
Timo Juhanson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 74
Märt Rosenfeldt Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 73
Elis Pärn Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 9. klass 73
Andra Arumäe Kiltsi Põhikool 9. klass 72
Kalle Valge Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 72
Kristo Suurmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 72
Juri Borisov Liivalaia Gümnaasium 9. klass 72
Kristjan Heinmets Liivalaia Gümnaasium 10. klass 72
Kelly Lehtsaar Emmaste Põhikool 9. klass 72
Elery Kullamägi Emmaste Põhikool 9. klass 72
Kristi Viinalass Tõrva Gümnaasium 10. klass 72
Risto Vettik Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 72
Alisa Avrutina Sakala Eragümnaasium 9. klass 72
Anastassia Aleksandrova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 72
Nastaha Sergutševa Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 72
Vlad Ossipov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 72
Denis Mikita Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 72
Ilja Russakov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 72
Maksim Aksel Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 72
Erika Vederman Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 71
Eduard Junussov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 71
Saša Jurimagi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 71
Anna Pavlova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 71
Helen Einama Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 71
Steven Rehemets Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 71
Ott Raa Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 71
Petrik Sarri Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 71
Carolin Taling Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 71
Mihkel Lilleleht Kadrina Keskkool 10. klass 71
Ronald Ruusa Tallinna Reaalkool 9. klass 71
Victoria Stein Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 70
Pille-Riin Kaljumägi Tootsi Lasteaed-Põhikool 9. klass 70
Toomas Rasmus Rätsep Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 70
Kaimar Taal Antsla Gümnaasium 10. klass 70
Sandra Peegel Virtsu Põhikool 9. klass 70
Kert Randla Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 70
Annemari Mägi Tallinna Reaalkool 10. klass 70
Mattias-Martin Murd Rapla Vesiroosi Gümnaasium 10. klass 70
Deimon Jõesaar Antsla Gümnaasium 10. klass 70
Juhan Jograf Siim Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 70
Saamuel Rõigas Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 70
Tauri Tamm Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 70
Sten Raide Valga Gümnaasium 10. klass 70
Ken Urbanik Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 70
Jüri Punnar Tallinna Reaalkool 10. klass 70
Johani Kuivonen Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 70
Ken Vaide Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 70
Eva Liina Kliiman Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 70
Liisa Lepisk Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 70
Pinja Saarinen Liivalaia Gümnaasium 10. klass 70
Marko Kullam Tallinna Reaalkool 9. klass 70
Andreas Samoilov Tallinna Reaalkool 9. klass 70
Rainer Urmas Maine Tallinna Reaalkool 9. klass 70
Kristiina Mihailenko Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 70
Kelly Seinpere Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 70
Evelin Kängsepp Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 70
Martin Ilsin Rapla Vesiroosi Gümnaasium 10. klass 70
Kristi Vitkar Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 70
Madli Urbanik Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 70
Kairn Raudsalu Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 70
Sander Häng Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 70
Villem Maandi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 70
James Lätting Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 70
Oliver Vainokivi Tallinna Reaalkool 10. klass 70
Evelina-Alexandra Kedrova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 70
Regina Rossihhina Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 70
Andres Kuljas Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 70
Daniil Bogdanov Tartu Vene Lütseum 9. klass 70
Valeria Belova Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 70
Karina Murova Tartu Vene Lütseum 9. klass 70
Nikita Andreev Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 70
Darja Fedorova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 70
Vasif Kerimhanov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 70
Lolita Bagojan Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 70
Gleb Ivanov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 70
Anton Tšalõi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 70
Olga Tereštšenko Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 70
Diana Tanaga Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 70
Anastassia Plehhanova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 70
Andres Heikinen Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 70
Gleb Podoljak Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 70
Maksim Fatejev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 70
Dmitri Kudrjavtsev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 70
Aleksandra Tšmil Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 70
Ralf Kruusimaa Liivalaia Gümnaasium 9. klass 69
Karoliina Sikkal Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 68
Katrin Neeve Antsla Gümnaasium 10. klass 68
Alina Kovaljova Karjamaa Gümnaasium 9. klass 68
Priit Kivisilla Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 67
Andres Kivisild Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 67
Marius Roos Lihula Gümnaasium 9. klass 67
Teet Ottin Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 67
Ronald Reinap Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 67
Aron Omberg Tallinna Reaalkool 9. klass 67
Laura Lannusalu Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 66
Sander Saard Rapla Vesiroosi Gümnaasium 10. klass 66
Hanna Bergmann Antsla Gümnaasium 10. klass 66
Anett Treier Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 66
Kuldar Veek Lihula Gümnaasium 9. klass 66
Jane Sepp Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 66
Levar Lehis Koeru Keskkool 9. klass 66
Alice Haas Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 66
Anett Rajang Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 66
Kristi Laanemäe Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 66
Karolin Teder Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 66
Miina Vilo Tallinna Reaalkool 10. klass 66
Priit Minka Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 66
Liis Õunapuu Lihula Gümnaasium 9. klass 66
Ilona Kikas Tõrva Gümnaasium 10. klass 66
Matthias-Johann Kurs Kohtla Põhikool 9. klass 66
Jessica Lauring Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 66
Kerli Mullamaa Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 66
Kaari Muldma Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 66
Oliver Vilu Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 66
Markko Etverk Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 66
Uku Moldau Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 66
Margus Indres Lihula Gümnaasium 10. klass 66
Olga Smõkova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 66
Julia Rässa Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 66
Aleksandra Vassiljeva Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 66
Artjom Mitroskin Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 66
Alan Kuristik Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 66
Aziza Rzaeva Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 66
Polina Teretšenko Null-kool 9. klass 66
Aljona Gubkina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 66
Justinas Krilavitšus Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass 66
Artur Laskovnev Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 66
Anton Sizonenko Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 66
Aleksandr Ivanov Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 66
Alina Anejarova Tartu Vene Lütseum 9. klass 65
Igor Kozlovski Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 65
Diana Apalkova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 65
Diana Rõnkevits Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 65
Viktorija Tartqnskih Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 65
Filipp Guivan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 65
Andrei Matvejev Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 65
Aleksander Siida Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 65
Liisbeth Kirss Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass 65
Kristina Posn Tallinna Reaalkool 10. klass 65
Koit Helde Rapla Vesiroosi Gümnaasium 10. klass 65
Simmo Saska Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 65
Anni Pent Kiltsi Põhikool 9. klass 65
Inge Maiman Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 65
Tredward Arula Virtsu Põhikool 9. klass 65
Kristel Kivioja Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 65
Karel Mustrik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 65
Jessica Sereda Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 65
Liis Krislin Jõgi Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 65
Andro Halliko Saku Gümnaasium 10. klass 65
Liisbet Ross Tallinna Reaalkool 9. klass 65
Hellery Kender Tallinna Reaalkool 9. klass 65
Kaisa Nurk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 65
Laura Iris Areda Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 65
Claus Lemmik Tallinna Reaalkool 9. klass 65
Robert Kotsalainen Saku Gümnaasium 10. klass 65
Reiko Gregor Ruuda Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 65
Kristiina Kangro Tallinna Reaalkool 9. klass 65
Johanna Linda Pihlak Kadrina Keskkool 10. klass 64
Ingmar Bert Sabre Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 64
Reet Kool J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 9. klass 64
Aliis Aalmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 64
Kaisa Esko Lihula Gümnaasium 9. klass 64
Kaupo Kormik Liivalaia Gümnaasium 9. klass 64
Elys Pumbert Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 64
Joonas Kongas Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 64
Ilona Kardsepp Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 64
Karl-Gustav Kessel Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 64
Evelin Aher Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 64
Rauno Kriisa Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 64
Anett Nirgi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 64
Laura Renke Tõrva Gümnaasium 10. klass 64
Timo Kurves Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 64
Gerda Voldek Kohtla Põhikool 9. klass 64
Kristi Küber Tõrva Gümnaasium 10. klass 64
Christofer Maasikas Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 64
Maarja Jalakas Lihula Gümnaasium 9. klass 64
Triinu Tamm Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 64
Marleen Umbleja Antsla Gümnaasium 10. klass 64
Charl Antsov Antsla Gümnaasium 10. klass 64
Hanna Hermlin Tallinna Reaalkool 10. klass 64
Diana Skatškova Sakala Eragümnaasium 9. klass 64
Vladislav Tarraste Karjamaa Gümnaasium 9. klass 64
Nikita Zablotski Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 64
Dima Denisov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 64
Mark Mark Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 64
Dmitri Stulba Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 64
Aleksandr Semjonov Keila Ühisgümnaasium 9. klass 64
Karina Polovnikova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 63
Mihkel Karu Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 63
Maarika Eit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 62
Kaari Muldma Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 62
Kristo Kõvask Antsla Gümnaasium 10. klass 62
Rasmus Kaver Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 62
Kristiina Kruus Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 62
Georg Abozenko Liivalaia Gümnaasium 9. klass 62
Margus Ader Emmaste Põhikool 9. klass 62
Gerlyn Kallas Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 62
Mariethe-Piret Niglas Kohtla Põhikool 9. klass 62
Kevin Kaivoja Kohtla Põhikool 9. klass 62
Kristina Katamadze Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 62
Artur Bogdan Tartu Vene Lütseum 9. klass 62
Sergei Klemenok Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 62
Julia Boltiševa Narva Kutseõppekeskus 10. klass 62
Aljona Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 62
Liana Nikolajeva Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 62
Ellina Katšan Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 62
Artur Avrusevitš Keila Ühisgümnaasium 9. klass 62
Aleksandr Berjulkov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 62
Karina Karnaušenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 62
Anna Semtšenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 62
Daniel Tark Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 62
Evelin Gerontidi Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 62
Maksim Koval Karjamaa Gümnaasium 9. klass 62
Marina Golikova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 62
Margarita Veselova Muu asutus 9. klass 62
Nelli Prihodko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 62
Martin Tatšilin Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 61
Anett Roosa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 61
Karl Lumi Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 60
Artur Vainu Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 60
Triin Hanikat Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 60
Risto Vänt Virtsu Põhikool 9. klass 60
Kreeta Kallion Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 60
Janne Kase J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 9. klass 60
Kristel Zimmermann Tõrva Gümnaasium 10. klass 60
Ragnar Piirjõe Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 60
Julia Gosteva Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 60
Avely Õunap Liivalaia Gümnaasium 9. klass 60
Karolin Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 60
Alex Sif Liivalaia Gümnaasium 10. klass 60
Janika Vana Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 60
Laura Raadik Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 60
Ivo Nurmetalo Antsla Gümnaasium 10. klass 60
Kristel Valk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 60
Ranet Kikkas Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 60
Helina Põhja Lihula Gümnaasium 9. klass 60
Carmen Rado Kadrina Keskkool 10. klass 60
Luciano Vellend Liivalaia Gümnaasium 9. klass 60
Karl Peremees Tallinna Reaalkool 9. klass 60
Merilin Treu Tõrva Gümnaasium 10. klass 60
Andreas Lätt Tallinna Reaalkool 9. klass 60
Rauno Õispuu Emmaste Põhikool 9. klass 60
Renee Pärnpuu Lihula Gümnaasium 9. klass 60
Jane Floren Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 60
Reijo Komu Saku Gümnaasium 10. klass 60
Kevin Haugas Antsla Gümnaasium 10. klass 60
Merilin Rauman Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 60
Marko Rei Tornimäe Põhikool 9. klass 60
Timo Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 60
Raine-Marie Mäe Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 60
Sander Rohulaid Liivalaia Gümnaasium 9. klass 60
Kirsi-Karoliine Järvis Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 60
Elina Osi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 60
Sergejev Aleksandr Narva Kutseõppekeskus 10. klass 60
Aleksandra Fazlutdinova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 60
Katrin Ossipova Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 60
Maarika Toompere Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 60
Anzela Petrenko Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 60
Dajana Grasman Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 60
Maksim Zigailov Tartu Vene Lütseum 9. klass 60
Nadezhda Kuzmina Narva Kutseõppekeskus 10. klass 60
Mark Ojamaa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 60
Olesja Timonina Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 60
Leon Bauer Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 60
Gleb Pantsuk Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 59
Helen Bondarev Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 59
Laura Eskla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 59
Karmo Orav Voore Põhikool 9. klass 57
Taavi Bergmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 57
Artur Ahlberg Tallinna Reaalkool 9. klass 57
Reiko Lill Tallinna Reaalkool 10. klass 57
Remo Kõosaar Tõrva Gümnaasium 10. klass 56
Mari Liis Ojala Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 56
Kaspar Kert Kohtla Põhikool 9. klass 56
Henel Aim Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 56
Carolin Kurnim Lihula Gümnaasium 9. klass 56
Gerli Eltermaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 56
Genn Aasmets Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 56
Mari Pea Virtsu Põhikool 9. klass 56
Borka Orlov Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 56
Maria Irena Mutso Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 56
Karl Rammo Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 56
Rein Luuk Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass 56
Kati-Liis Soe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 56
Helen Loos Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 56
Karl-Joosep Küngas Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 56
Mare Valg Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 56
Evelin Veermets Tallinna Reaalkool 9. klass 56
Kristiina Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 56
Gregor Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 56
Kerrit Kaldaru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 56
Loviisa Lill Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 56
Marek Runga Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 56
Johannes Luht Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 56
Sergio Rannula Tallinna Reaalkool 10. klass 56
Diana Dolgopolova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 56
Elina Visnjakova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 56
Anastasia Bekasova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass 56
Aleksandr Terjomuhkin Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 56
Anneli Maiste Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 56
Kostja Filatov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 56
Mihhail Timofejev Narva Kutseõppekeskus 10. klass 56
Marina Stepanova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 56
Ilona Grigorjeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 55
Polina Šalova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 55
Daniil Pluiško Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 55
Nikita Bogdanov Karjamaa Gümnaasium 9. klass 55
Nika Kippasto Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 55
Darina Levitskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 55
Joosep Laev Virtsu Põhikool 9. klass 55
Kristen Krihvel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 55
Helen Saks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 55
Kerli Sedrik Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 55
Kaisa Sandberg Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 55
Tanel Riima Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 55
Diana Merzina Liivalaia Gümnaasium 10. klass 55
Sander Leigri Tallinna Reaalkool 9. klass 55
Marilin Karu Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 55
Markus Soom Liivalaia Gümnaasium 10. klass 54
Morten Uusmees Liivalaia Gümnaasium 10. klass 54
Karolin Salmus Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 54
Samelia Knäzeva Virtsu Põhikool 9. klass 54
Erki Rist Tallinna Reaalkool 10. klass 54
Fred Jürgen Taro Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 54
Annika Apri Rapla Ühisgümnaasium 10. klass 54
Annika Strutinskaja Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 54
Ragnar Slentsuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 54
Oskar Vaaramaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 54
Joanna Kärsin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 54
Sander Vaher Tallinna Reaalkool 9. klass 54
Erik Jõesaar Saku Gümnaasium 10. klass 54
Kenneth Tuul Tallinna Reaalkool 9. klass 54
Magnus Kruusing Viimsi Keskkool 9. klass 54
Riko Petrov Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 54
Johanna Lumiste Tallinna Reaalkool 9. klass 54
Keity Sillaste Antsla Gümnaasium 10. klass 54
Karmo Tõruke Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 54
Elizabeth Drajeva Sakala Eragümnaasium 9. klass 54
Sveta Petrovskaja Narva Kutseõppekeskus 10. klass 54
Aleks Semjonov Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 54
Anfissa Fanfora Narva Humanitaargümnaasium 9. klass 54
Maksim Mljavov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 54
Lucia Kononenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 54
Vitalik Bestšastnõi Karjamaa Gümnaasium 9. klass 54
Anna Rjumkina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 54
Anton Poplavnoi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 52
Nastja Potapova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 52
Stiven Medjanõi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 52
Tšaikai Tšaikovski Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 52
Jane Ploom Antsla Gümnaasium 10. klass 52
Carl Vinkel Lihula Gümnaasium 9. klass 52
Raili Pärtel Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 52
Liisi Kivisalu Tõrva Gümnaasium 10. klass 52
Märt Kuiva Tapa Gümnaasium 10. klass 52
Laura Martin Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 52
Kristiina Eli Oeselg Liivalaia Gümnaasium 9. klass 52
Jaanika Teppan Lihula Gümnaasium 9. klass 52
Gerda Oad Lihula Gümnaasium 9. klass 52
Valentin Kurka Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 52
Kretelis Raudsepp Antsla Gümnaasium 10. klass 52
Raido Keero Antsla Gümnaasium 10. klass 52
Rain Allese Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 52
Siim Kulp Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 52
Kätlyn Kleinod Lihula Gümnaasium 9. klass 52
Johanna Viik Tallinna Reaalkool 9. klass 52
Monika Vana Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass 51
Alina Sagdejeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 51
Olga Smirnova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 51
Maksim Petrikin Sakala Eragümnaasium 9. klass 50
Polina Tšelnokova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 50
Valentina Moskaljova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 50
Jevgenia Savrutskaja Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 50
Artjom Smetanin Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 50
Seva Sergejev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 50
Anton Jevdokimov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 50
Konstantin Antonov Narva Kutseõppekeskus Täiskasvanu 50 väljaspool vanuserühma
Dmitri Fjodorov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 50
Nikolai Stulba Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 50
Artur Sedov Narva Kutseõppekeskus 10. klass 50
Nikita Tokaitšuk Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 50
Dmitri Serjebrjakov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 50
Maria Jeustafueva Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass 50
Erle Kont Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 50
Karel Hiius Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 50
Sten Pihlamets Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 50
Martin Kork Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass 50
Martin Kais Virtsu Põhikool 9. klass 50
Keisi Kallas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 50
Andra Kuhi Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 50
Reelika Kukk Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 50
Laura Perillus Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass 50
Karl-Martin Peri Kadrina Keskkool 10. klass 50
Getter Anett Arro Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 50
Rain Kruusel Lihula Gümnaasium 9. klass 50
Mari-Liis Jakobson Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 50
Gert Oja Emmaste Põhikool 9. klass 50
Raul Marjama Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 49
Kristi Kurm Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 49
Valentina Ivtšik Liivalaia Gümnaasium 9. klass 49
Maret Tolbuzova Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 49
Heli Toode Antsla Gümnaasium 10. klass 49
Georgii Anistsuk Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 49
Jürgen Küttim Emmaste Põhikool 9. klass 47
Meriliis Ojamäe Lihula Gümnaasium 9. klass 47
Kristiina Ilves Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 46
Hendrik Lindre Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 46
Eliisa Lehtpuu Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 46
Karmen Pindis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 46
Erika Treiman Kadrina Keskkool 10. klass 46
Argo Elken Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 46
Markus Miikael Milder Tallinna Reaalkool 10. klass 46
Liisa Lepasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 46
Kristo Laast Vasta Põhikool 9. klass 46
Karl-Oskar Luts Tallinna Reaalkool 9. klass 46
Remi Simson Liivalaia Gümnaasium 10. klass 46
Rasmus Felt Tallinna Reaalkool 9. klass 46
Geithi Rammul Lihula Gümnaasium 9. klass 46
Silva Pärna Tõrva Gümnaasium 10. klass 46
Birgit Bamberg Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 46
Aleksandr Semjonov Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass 46
Igor Vavilov Keila Ühisgümnaasium 9. klass 46
Kristina Pavlova Narva Vanalinna Riigikool 9. klass 46
Inna Leppik Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 46
Ilona Meldri Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 45
Tatjana Nepomnjašaja Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 45
Sergei Nekrassov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 45
Edgar Selihov Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 45
Daniil Afanasjev Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 45
Marit Martin Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 45
Laura Seer J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 9. klass 45
Gert Talo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 45
Sandra Lillepa Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 45
Sander Hansen Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 45
Hanna Rimm Tallinna Reaalkool 9. klass 45
Brita Lallo Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 45
Henri Provotorov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 44
Reneda Viherpuu Lihula Gümnaasium 9. klass 44
Siret Sild Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 44
Ksenija Borovitšuk Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 44
Romet Saar Emmaste Põhikool 9. klass 44
Ragnar Taru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 44
Martin Nikolajev Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 44
Markus Pastjan Lihula Gümnaasium 9. klass 44
Viktorija Protassova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 44
Aleksandr Bajev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 44
Aleksandr Laine Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 44
Leonid Kovostjanov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 44
Darina Zamahova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 43
Diana Ostapenko Karjamaa Gümnaasium 9. klass 43
Renata Lopetaite Kadrina Keskkool 10. klass 43
Kaisa Thal Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 42
Liis Umbleja Liivalaia Gümnaasium 9. klass 42
Kauri Hedtrits Tõrva Gümnaasium 9. klass 42
Riina Gurejev Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 42
Ronald Kütt Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 42
Kädril Saia Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 42
Kärt Kuuba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 42
Kaarel Sarman Liivalaia Gümnaasium 10. klass 42
Jargo Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 42
Kaur Raja Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 42
Marleen Marnot Tallinna Reaalkool 9. klass 42
Kristiina Vesk Kohtla Põhikool 9. klass 42
Sander Toop Liivalaia Gümnaasium 10. klass 42
Maksim Vasiljuk Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 42
Kirill Škurko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 42
Deniss Pissarenko Keila Ühisgümnaasium 9. klass 42
Vika Mazur Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass 42
Ellinor Mänd Tartu Vene Lütseum 9. klass 42
Anzelika Serebrjakova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 42
Merit Parv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 41
Darja Ivanova Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 9. klass 40
Mari-Liis Vanem Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 40
Kai Tiilen Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 40
Ksenia Brazovskihh Kohtla Põhikool 9. klass 40
Kaidi Lubi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 40
Sander Suterniper Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 40
Änni Rausk Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 40
Lysette Karp Kohtla Põhikool 9. klass 40
Mirjam Ruut Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 40
Märt Grauberg Kohtla Põhikool 9. klass 40
Sander Kurg Antsla Gümnaasium 10. klass 40
Almer Linnasaar Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 40
Zena Zguralskaja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 40
Nastja Kornilova Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 40
Denis Karsika Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 40
Elisabet Buš Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 40
Jaana Mäeots Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 40
Ilona Mamutova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 40
Andri Rohtla Tallinna Reaalkool 9. klass 39
Kelly Viks Tõrva Gümnaasium 10. klass 38
Elina K Tallinna Reaalkool 9. klass 37
Mari Ann Markus Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 36
Mihkel Roosa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass 36
Laura Sokk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 36
Deely Tedrekin Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass 36
Merje Tiirmaa Nõo Reaalgümnaasium 10. klass 36
Reet Truss Vasta Põhikool 9. klass 36
Silva Linnas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 36
Katerina Kneizevitšius Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9. klass 36
Sveta Lodõgina Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 35
Fjodor Sõtševski Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 35
Kairika Viiding Tõrva Gümnaasium 10. klass 35
Julia Šaškina Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass 34
Annely Veidik Antsla Gümnaasium 10. klass 34
Jaanika Alamaa Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 34
Karin Mand Lihula Gümnaasium 9. klass 34
Mariliis Mehik Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 34
Laura Antsov Antsla Gümnaasium 10. klass 34
Ann Saskia Schütz Tõrva Gümnaasium 10. klass 34
Siim Kuusküll Tallinna Reaalkool 9. klass 34
Robert Feofanov Sillamäe Eesti Põhikool 9. klass 34
Karl Jänis Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 34
Artjom Škinjov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 34
Ksenia Bitjutskaja Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 34
Reiko Tähemäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 33
Kristina Širkovskaja Liivalaia Gümnaasium 10. klass 32
Maret Mägise Antsla Gümnaasium 10. klass 32
Sander Harjak Tallinna Reaalkool 9. klass 32
Chris Einmann Tallinna Reaalkool 9. klass 32
Vladislav Zujev Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass 32
Janette Lepla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 31
Jüri Ivask Tootsi Lasteaed-Põhikool 8. klass 30
Keity Küttis Kiltsi Põhikool 9. klass 30
Jürgen Plaado Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 30
Kermo Kivis Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 30
Harold Valdma Liivalaia Gümnaasium 10. klass 30
Merlis Voitk Tõrva Gümnaasium 10. klass 30
Gordei Korjak Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 30
Sergei Kuritsõn Narva Kutseõppekeskus 10. klass 26
Tarmo Ranne Tõrva Gümnaasium 9. klass 26
Kurmet Kaldaru Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 26
Sirli Sala Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 26
David Tina Kohtla Põhikool 9. klass 26
Simon Rubinstein Tallinna Reaalkool 9. klass 25
Liis Karilaid Tallinna Reaalkool 9. klass 25
Kaido Tähe Virtsu Põhikool 9. klass 25
Erik Vinogradov Tallinna Läänemere Gümnaasium 9. klass 25
Elen Tumanovis Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 24
Egel Juhanson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 9. klass 24
Silver Alex Kelder Tallinna Reaalkool 9. klass 24
Margo Lunde Saku Gümnaasium 10. klass 22
Ilja Artemjev Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass 22
Kaidi Kivikas Pärnu Hansagümnaasium 9. klass 22
Riina Kivisalu Lihula Gümnaasium 9. klass 22
Kristina Sipretti Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass 22
Mihhail Paksjutov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 9. klass 22
Inga Dobrõnina Sillamäe Eesti Põhikool 9. klass 20
Lenne Raa Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass 19
Nastja Sotška Tapa Vene Gümnaasium 9. klass 16
Eerik Kaljurand Sillamäe Eesti Põhikool 9. klass 15
Sten Merila J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 9. klass 14
Harry Mitt Liivalaia Gümnaasium 10. klass 14
Kerli Tumanov Antsla Gümnaasium 10. klass 14
Grete Kivinukk Lihula Gümnaasium 9. klass 14
Katja Tšvanova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass 10