Kobras 2011

Benjaminid

Lõppvooru kutsutakse 32 õpilast, osavõtjaid kokku 819.

2012. a. jaanuaris avastasid eelvooru läbiviijad, et venekeelses serveris oli ühe ülesande punktide kokkuarvestamises tehtud viga. Punkte uuesti arvestades otsustas žürii, et lõppvooru kutsutakse kuus õpilast lisaks ning kedagi seni kutsutavate nimekirjas olnud õpilastest välja ei jäeta. Tabelis on esitatud korrektselt kokkuarvestatud punktid.

Nimi Kool Klass Õpetaja Punkte
Vladimir Vorontsov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 336 kutsutud lõppvooru
Erko Pettai Tallinna Reaalkool 12. klass Jaagup Kippar 330 kutsutud lõppvooru
Kirill Gratsov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 324 kutsutud lõppvooru
Kadri Toomast Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 318 kutsutud lõppvooru
Indrek Pärt Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 316 kutsutud lõppvooru
Sergei Jakovlev Tartu Vene Lütseum 12. klass Olga Kravtšenko 312 kutsutud lõppvooru
Oleg Malahhov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 312 kutsutud lõppvooru
Mihail Igumenov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 312 kutsutud lõppvooru
Kaarel Maidre Tallinna Reaalkool 11. klass Jaagup Kippar 300 kutsutud lõppvooru
Kaspar Kask Tallinna Reaalkool 12. klass Jaagup Kippar 300 kutsutud lõppvooru
Karl Oskar Lember Tallinna Reaalkool 12. klass Jaagup Kippar 300 kutsutud lõppvooru
Jegor Karasjov Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 300 kutsutud lõppvooru
Peeter Kask Tallinna Reaalkool 11. klass Jaagup Kippar 300 kutsutud lõppvooru
Johanna Rõigas Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 298 kutsutud lõppvooru
Sergei Toroptsev Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 294 kutsutud lõppvooru
Valentin Skokov Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 294 kutsutud lõppvooru
Aleksei Semenov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 294 kutsutud lõppvooru
Mark Semjonov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 292 kutsutud lõppvooru
Ott Sellis Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 292 kutsutud lõppvooru
Kaarel E. Hunt Tallinna Reaalkool 11. klass Jaagup Kippar 292 kutsutud lõppvooru
Joonas Lõmps Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 288 kutsutud lõppvooru
Heikki Saul Tallinna Reaalkool 12. klass Jaagup Kippar 288 kutsutud lõppvooru
Meelis Müür Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 288 kutsutud lõppvooru
Aleksandr Godurev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 288 kutsutud lõppvooru
Kristjan Ostov Tallinna Reaalkool 12. klass Jaagup Kippar 288 kutsutud lõppvooru
Joosep Heinmets Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 288 kutsutud lõppvooru
Konstantin Tukmakov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 288 kutsutud lõppvooru
Ilja Kudrjavtsev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 288 kutsutud lõppvooru
Darja Sadohhina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 288 kutsutud lõppvooru
Jana Logvina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 288 kutsutud lõppvooru
Jura Noga Tartu Vene Lütseum 12. klass Olga Kravtšenko 288 kutsutud lõppvooru
Paula Ruben Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 286
Tambet Kikas Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 286
Vassili Šutškov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 286
Liis Liivamägi Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 282
Mihkel Eidast Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 282
Madis Viik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 280
Aleksandr Kotšanov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 280
Taavi Valgerist Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 280
Robert Aare Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 278
Julija Kaas Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 276
Rasmus Vahtra Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 276
Jan Kulikov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 276
Hasso Mehide Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 276
Sergei Poritski Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 276
Sergei Vladõtšenko Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 276
Oksana Remets Tartu Vene Lütseum 12. klass Olga Kravtšenko 276
Anti Ingel Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 276
Liisi Sõmer Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 276
Artur Selge Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 276
Jevgeni Famitšenko Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 276
Aleksandr Bedereu Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 274
Marelle Palm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 274
Sirje Mägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 274
Kati Metsla Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 271
Brent-Silvester Viin Tallinna Inglise Kolledž 12. klass Paavo Viilup 270
Anastassia Muromskaja Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 270
Andres Neumann Tõrva Gümnaasium 12. klass Katrin Kalamees 270
Mihkel Kivisild Tapa Gümnaasium 12. klass Villu Varblane 270
Ingel Julge Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 270
Siim Silver Salumaa Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 270
Kaspar Kesli Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 268
Sander Tars Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 268
Jevgeni Ignašov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 268
Alina Ivanova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 268
Lina Põld Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 266 kutsutud lõppvooru
Aleksandr Lapuškin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 266
Reimo Liiv Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 264
Stenno Sirdla Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 264
Mark Vislapuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 264
Sander Jõe Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 264
Tõnis Laasfeld Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 264
Hans Liblik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 264
Helena Rannala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 264
Mari-Liis Luik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 264
Siret Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 264
Olga Gorditseva Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 264
Alina Kadõrova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 264
Mari-Liis Oja Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 264
Anni Leo Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 262
Mikk Narusk Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 262
Oliver Kuldmäe Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 262
Kasper Elissaar Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 262
Sten-Oliver Salumaa Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 260
Mihhai Vovtsok Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 258
Kristina Piliptsuk Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 258
Mihkel Andre Tapa Gümnaasium 12. klass Villu Varblane 258
Jari Julge Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 258
Kaido Elias Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 258
Kelly Laane Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 256
Joosep Stomma Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 256
Ants-Oskar Mäesalu Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 256
Merit Pindis Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 256
Liisa Kunnus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 256
Oole Tuurmaa Tallinna Reaalkool 12. klass Jaagup Kippar 256
Aleksandra Tsetsoho Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 256
Artjom Gunjašin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Täiskasvanu Inna Portjanskaja 256 väljaspool vanuserühma
Larry Gruntal Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 256
Maali Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 255
Andreas Sepp Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 254
Mattias Loos Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 254
Timmo Lind Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 252
Henry Maask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 252
Eric Erm Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 252
Kadri Raag Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 252
Maksim Saidrov Tartu Vene Lütseum 12. klass Olga Kravtšenko 252
Jekaterina Tsõmbaljuk Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 252
Kristjan Kaskman Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 252
Jelizaveta Kromskaja Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 252
Nadia Turaeva Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 252
Gerli Kask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 250
Karina Pavlova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 250
Valentin Djomin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 250
Henrik Palm Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 250
Erkki Sedrik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 248
Iris Merilo Tallinna Reaalkool 11. klass Jaagup Kippar 248
Georgi Suikanen Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 246
Vahur Maask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 246
Jaan Bachmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 246
Andre Villa Viimsi Keskkool 11. klass Vilve Roosioks 246
Egert Hiius Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 246
Alvar Kasak Tõrva Gümnaasium 12. klass Katrin Kalamees 246
Cärola Almosen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 246
Aliis Külaviir Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 246
Andrei Jermiškin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 244
Juri Solovjov Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 244
Aleksandr Kiritšuk Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 244
Daniil Talja Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 244
Kaisa Roots Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 244
Taivo Pungas Tallinna Reaalkool 12. klass Jaagup Kippar 242
Daniil Kanaejv Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 240
Elina Škljarova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 240
Inga Henning Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 240
Maksim Juura Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 240
Ants Lillemaa Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 240
Aleksandr Brukvin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11. klass Tatjana Tambovtseva 240
Richard Sirel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 240
Karl Klein Tallinna Reaalkool 11. klass Jaagup Kippar 240
Erik-Silver Toomere Tallinna Inglise Kolledž 12. klass Paavo Viilup 240
Mihhail Samusev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 240
Robert Lilleõis Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 240
Kaspar Kala Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 240
Artur Jusupov Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 240
Sergei Ušakov Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 240
Kert Joakit Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 238
Risto Põldsalu Tõrva Gümnaasium 12. klass Katrin Kalamees 238
Siim Soasepp Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 238
Kristen Ploom Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 238
Christo Leppik Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 238
Eerik Kompus Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 238
Anastassia Zubar Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 238
Jura Lešenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 238
Dimitri Moissejev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 238
Vlad Sivozhelezov Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 238
Darja Inno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 238
Gerli Tikk Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 238
Laura Laanesaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 237
Taavi Mäe Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 236
Regina Suislep Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 234
Darja Politanova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 234
Teele Jõerand Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 234
Keit Toom Tallinna Reaalkool 11. klass Jaagup Kippar 234
Kait Kikkas Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 234
Aira Udras Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 234
Voote Rom Tallinna Reaalkool 11. klass Jaagup Kippar 234
Hans-Christoph Järvela Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 234
Rasmus Tamm Tallinna Reaalkool 11. klass Jaagup Kippar 234
Mihail Gorjunov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 234
Maris Lepp Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 234
Ljubov Rostovštšikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 234
Taavi Gilden Rapla Ühisgümnaasium 12. klass Kadri Laup 232
Kreet Kangur Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 232
Liset Kuusik Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 232
Lennart Lind Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 232
Peeter Robert Reissar Rapla Ühisgümnaasium 12. klass Kadri Laup 232
Marten Liivik Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 232
Arne Lapõnin Tallinna Reaalkool 12. klass Jaagup Kippar 232
Aleksei Schmidt Tartu Vene Lütseum 12. klass Olga Kravtšenko 232
Alina Semjonova Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass Oksana Rassa 232
William Inozemtsev Tapa Vene Gümnaasium 11. klass Anneli Morgenson 232
Erik Krivorukov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 232
Jekaterina Sitnikova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 232
Aleksandr Boitšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 228
Henri Sõrmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 228
Henri Valdman Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 228
Helen Haug Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 228
Sander Soon Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 228
Linda Lihtmaa Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 228
Taavi Annus Tallinna Inglise Kolledž 12. klass Paavo Viilup 228
Dea Saar Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 228
Sandra Volkov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 228
Jekatrina-Daria Jemiljanova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 228
Aleksei Haabmets Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 228
Jekaterina Žemtšugova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 228
Alina Strugova Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 228
Alina Lebedeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 228
Tõnis Soodla Tallinna Reaalkool 12. klass Jaagup Kippar 228
Tauno Pihkanen Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 228
Artur Kütt Sakala Eragümnaasium 11. klass Rita Izjumskaja 228
Birgit Piirisild Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 228
Nikita Nikolajev Sakala Eragümnaasium 11. klass Rita Izjumskaja 228
Margo Möls Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 226
Gustav Paluoja Rapla Ühisgümnaasium 12. klass Kadri Laup 226
Harry-Rein Tammesalu Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 226
Marsella Adamsons Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Anneli Morgenson 226
Dmitri Kunitsa Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 226
Alari Ots Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 226
Anette Kütt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 226
Oliver Krieger Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 226
Kristjan Mets Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 226
Märt Lõhmus Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 226
Hans Reissaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 226
Kertu Soodla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 226
Rasmus Lilleorg Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 226
Lexa Gussev Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 225
Aleksander Filatov Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 224
Demy Tiisler Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 224
Anton Sazonov Tallinna Ranniku Gümnaasium Täiskasvanu Niina Botina 222 väljaspool vanuserühma
Jevgeni Družkov Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Anneli Morgenson 222
Artjom Morozov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 222
Anett Karjamaa Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 222
Taavi Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 222
Sander Tõniste Viimsi Keskkool 11. klass Vilve Roosioks 222
Reili Kuusemäe Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 222
Paul Tuurmann Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 222
Artur Luik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 222
Kadri Külaots Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 222
Aleksei Bauman Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 221
Ailen Ringe Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 220
Kerly Kerge Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 220
Ilja Panurov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 220
Anton Lipatov Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 220
Daniil Gavrin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 220
Laura Streimann Tallinna Inglise Kolledž 11. klass Paavo Viilup 220
Kristina Kraiko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 220
Sven Erik Ojavee Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 220
Taimi Torop Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 220
Erik Elissaar Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 218
Karl Pärn Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 218
Manni Aia Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 218
Volli-Fred Väränen Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 218
Reimo Salo Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 218
Feliks Ambus Sakala Eragümnaasium 11. klass Rita Izjumskaja 216
Kristina Goronovskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 216
Jüri Pino Tallinna Reaalkool 12. klass Jaagup Kippar 216
Tiiu Üksik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 216
Toomas Koost Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 216
Sten Vassila Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 216
Darja Tarnagrodskaja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 216
Mihkel Nõmmik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 216
German Andrejev Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 216
Stefan Zabolotnõi Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 216
Veronika Zuikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 216
Marek Metsma Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 216
Lauri Uusmaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 216
Joosep Jesmin Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 216
Alex Lõhmus Tallinna Inglise Kolledž 12. klass Paavo Viilup 216
Tuuli-Ann Freienthal Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 216
Silver Tiik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 216
Hendrik Teaste Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 216
Jelizaveta Železnjakova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 216
Keity Eres Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 216
Alex Leet Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 216
Nikita Virkunen Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass Oksana Rassa 214
Jelizaveta Stsennikova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 214
Kerstin Peedosaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 214
Karina Sinjakova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 214
Kerstin Kõrre Rakvere Reaalgümnaasium Täiskasvanu Reeli Rump 214 väljaspool vanuserühma
Anja Moisejeva Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 214
Anastassia Rudenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 214
Robin Veikko Metsaots Tallinna Inglise Kolledž 11. klass Paavo Viilup 214
Hannes Poll Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 214
Karmen Klee Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 214
Hanna Demus Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 214
Kaspar Suurkaev Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 214
Joonas Karl Kuusik Tallinna Inglise Kolledž 11. klass Paavo Viilup 214
Kaspar Tambur Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 214
Mark Derbnev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 214
Janno Saks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 212
Eduard Bortkevitš Tallinna Inglise Kolledž 11. klass Paavo Viilup 212
Märt Belkin Tallinna Reaalkool 11. klass Jaagup Kippar 212
Siim Hiis Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 212
Kristine Haukamägi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 212
Kristin Kaur Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 210
Liis Ula Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 210
Sergei Akimenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 210
Jette Kolk Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 210
Sandra Goduntsova Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 210
Allan Lauri Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 210
Elton Lauring Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 210
Kristina Eapost Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 210
Piret Vuks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 210
Janar Jõgi Viimsi Keskkool 11. klass Vilve Roosioks 210
Ott Soovik Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 210
Alina Pitkjanin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 210
Martis Roosimaa Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 210
Liisi Värv Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 210
Richard Tammistu Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 210
Ällan Sikora Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 210
Mariin Tikk Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 210
Serafima Tihhonova Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 210
Rebekka Mäng Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 210
Liisa Staal Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 210
Eliisa Malm Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 210
Kalev Kriis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 210
Siimeon Liik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 208
Talis Puusepp Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 208
Annika Põitel Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 208
Kerttu Kunnus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 208
Martin Ploom Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 208
Mari-Liis Lutsar Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 208
Doris Daniel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 208
Helmur Rajang Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 208
Sander Udam Tallinna Reaalkool 11. klass Jaagup Kippar 208
Argo Kenk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 208
Aleksandr Irbe Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 208
Lija Ivanova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 208
Joanna Voll Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 206
Artur Dmitritsenko Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 206
Kristel Onno Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 204
Rainer Loopere Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 204
Rene Gurejev Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 204
Jaak Aru Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 204
Kätlin Mäesalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 204
Tõnis Kirsipuu Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 204
Jekaterina Pobutova Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 204
Anastassia Kuptsova Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 204
Eugen Bondarev Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 204
Triinu Avans Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 204
Timo Semjonov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 204
Max Miruskov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 204
Aleksandr Protski Sakala Eragümnaasium 12. klass Rita Izjumskaja 204
Ilja Kuznetsov Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 204
Signe Lillipuu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 204
Triin Salin Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 202
Grete Rebanets Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 202
Sander Mägi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 202
Mette Õun Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 202
Kairi Miemis Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 202
Erlich Vahter Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 202
Kaspar Reinson Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 202
Roman Samborski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 202
Kristjan Sinikas Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 202
Diana Jürima Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 202
Carol Eiche Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 202
Rene Kukk Tallinna Inglise Kolledž 11. klass Paavo Viilup 202
Roland Plaum Tapa Gümnaasium 12. klass Villu Varblane 202
Arthur Tsvettsih Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 202
Karl Timpka Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 202
Monika Eichenbaum Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 202
Richard Aasa Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 202
Eleri Jorro Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 202
Julia Ogorodnik Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 200
Geidi Siidra Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 200
Dmitri Mamkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 198
Roman Veremejenko Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 198
Jekaterina Tšerneštšuk Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 198
Aleksei Odegov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 198
Argo Käsper Tallinna Inglise Kolledž 11. klass Paavo Viilup 198
Jelizaveta Sergejeva Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 198
Vladislav Kjoster Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 198
Elvin Nadžafov Viimsi Keskkool 11. klass Vilve Roosioks 198
Madis Uibo Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 198
Kert Aedla Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 198
Irina Lavrentjeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 198
Kristi Väljur Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 198
Tomas Tikerpuu Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Anneli Morgenson 198
Merlin Alaküla Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 198
Kristin Reiman Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 198
Kevin Ojavee Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 196
Rivo Rahuoja Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 196
Christo Alliksoo Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 196
Aleksandr Frolov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 196
Aleksandr Musijenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass Oksana Rassa 196
Elina Sikk Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 196
Darja Smirnova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 196
Andrei Sizov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 196
Silvia Teras Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 196
Kuldar Kokorev Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 196
Richard Puustusmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 196
Kaisa Maasik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 196
Maris Preem Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 196
Liisi Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 196
Herkki Kangro Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 196
Saskia Astla Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 196
Kätlin Kuldmaa Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 196
Kreeta Kõvamees Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 196
Herman Tilba Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 194
Egle Vene Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 194
Kristjan Sulger Viimsi Keskkool 11. klass Vilve Roosioks 194
Birgit Käsper Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 194
Rael Ellermaa Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 194
Anastassia Pekunova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 193
Alina Voronkova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 192
Julia Šumilina Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 192
Anna Dubinina Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 192
Ivan Grebensuk Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Anneli Morgenson 192
Dmitri Izjumski Sakala Eragümnaasium 12. klass Rita Izjumskaja 192
Tanel Treial Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 192
Martin Z Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 192
Kaspar Tint Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 192
Viktoria Sorokina Tallinna Inglise Kolledž 11. klass Paavo Viilup 192
Janno Elken Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 192
Sandra Jürgens Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 192
Sander Kukk Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 192
Kristjan Voolaid Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 192
Ronald Bertil Sang Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 192
Siim Lukas Tallinna Inglise Kolledž 11. klass Paavo Viilup 190
Märten Potari Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 190
Fred Hansen Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 190
Kevin Tiks Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 190
Marili Juhkam Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 190
Robert Ginter Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 190
Kersti Sagim Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 190
Deily Loosaare Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 190
Piret Rummi Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 190
Rasmus Sinivee Liivalaia Gümnaasium 12. klass Marika Reinmets 190
Annela Avarlaid Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 190
Madis Kännola Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 190
Valeria Lapteva Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 190
Aleksander Varušenkov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 190
Ksenia Ollõkainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 190
Vsevolod Iljin Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Anneli Morgenson 190
Larissa Bukanova Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 190
Maksim Bolotski Sakala Eragümnaasium 12. klass Rita Izjumskaja 188
Arthur Ribalko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 188
Siim Taimalu Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 188
Marvin Uku Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 188
Kristiina Kivest Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 188
Sander Suleva Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 188
Kristel Suups Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 188
Katariina Keerd Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 188
Hannes Poolamets Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 186
Sander Punamäe Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 186
Kristjan Nõmmik Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 186
Ragnar Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 186
Maria Kraav Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 186
Kristiina Kaalma Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 186
Sander Kuusemets Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 186
Maria Kisljakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 186
Laura Matjašina Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 186
Maša Meniv Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 186
Kristina Martõnova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 186
Kristina Nasonenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 186
Aleksandr Zagriva Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 186
Irina Gusseva Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 186
Jekaterina Zorina Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 186
Anna Bulgakova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 186
Evgenija Burljajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 186
Julia Sannikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 184
Aljona Frolova Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Anneli Morgenson 184
Marko Lauri Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 184
Kätlin Kerstna Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 184
Uku Lepna Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 184
Mari-Liis Ojasalu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 184
Janno Esko Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 184
Stella Pervunin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 184
Mark Piliste Viimsi Keskkool 11. klass Vilve Roosioks 184
Rain Oksvort Rapla Ühisgümnaasium 12. klass Kadri Laup 182
Diana Heliste Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 182
Mattias Kõosalu Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 182
Markus Rahuorg Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 182
Elina Inginen Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 182
Mark Tsubarov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 180
Viktoria Viktorova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 180
Julia Volodina Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 180
Kristina Voltsek Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 180
Aleksandr Turtsev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 180
Daniila Platonov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 180
Denis Karasjov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 180
Berta Härsing Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 180
Margo Reiljan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 180
Egle-Riin Klaar Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 180
Sander Oja Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 180
Jennie Rammo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 180
Miko Malk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 180
Rasmus Kodasma Tallinna Inglise Kolledž 11. klass Paavo Viilup 180
Marius Mee Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 180
Eija Putrolainen Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 180
Aet Mammuspuu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 180
Sander Vesiloik Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 180
Kristi Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 180
Kevin Kull Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 180
Triin Taaksalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 180
Carl Maask Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 180
Danel Talpsepp Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 180
Diana Lõhmus Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 180
Maiu Mängli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 180
Hans Lattik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 180
Hendri Tärnu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 178
Marian Kuklane Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 178
Grete Ekker Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 178
Riina Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 178
Karin Kallisma Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 178
Raili Õunapuu Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 178
Agne Reinlo Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 178
Merit Aas Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 178
Olev Oidema Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 178
Ketily Laidvee Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 178
Johanna Mõtte Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 178
Kristi Kumpas Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 178
Sandra Mustmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 178
Kristina Tšaikina Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 178
Aleksandr Vlasov Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 178
Aleksei Sorokin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 178
Anna Portnova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 178
Karina Eidel Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 178
Jelena Minjailova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Kristina Toropova 178
Edgar Tservjakov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 176
Kadi Hirv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 176
Kaupo Külaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 176
Kirill Repin Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 175
Jekaterina Bahmat Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Kristina Toropova 174
Angelina Pinnonen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 174
Anna Bogomolova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 174
Rain Laagus Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 174
Sven Salajev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 174
Tarmo Dulinets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 174
Andra Lükk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 174
Reemet Kampus Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 174
Hans Keskrand Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 174
Liis Kongo Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 174
Jaan Lea Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 174
Kristiina Gridina Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 174
Krislin Kullasaar Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 174
Sander Karro Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 174
Kristina Bauer Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 174
Jaan Raha Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 174
Hanna Vaimla Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 174
Risto Pulk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 174
Joosep Kasekänd Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 174
Raune Kobin Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 174
Jane Pihlapuu Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 174
Toomas Luts Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 172
Carol Kolga Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 172
Grete Vellet Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 172
Tairi Kivaste Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 172
Raina Oselin Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 172
Oksana Banah Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 172
Eduard Tanav Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 171
Risto Kööts Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 170
Kristo Veertee Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 168
Kaisa Suurmann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 168
Mari-Liis Oruste Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 168
Artjom Kuzmin Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 168
Darja Morozova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 168
Anja Zukova Tapa Vene Gümnaasium 11. klass Anneli Morgenson 168
Anna Stepanova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 168
Viktoria Matukevitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 166
Jekaterina Lopato Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 166
German Semjonov Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 166
Anti Haugas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 166
Ingel Soop Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 166
Kärt Sulg Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 166
Silver Fokin Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 166
Robin Ginter Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 166
Egle Toom Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 166
Mihkel Kase Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 166
Rauno Kivisalu Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 166
Marget Kunts Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 166
Aet Tüür Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 166
Tõnis Kont Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 166
Lauri Kasak Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 164
Liis Kinsigo Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 164
Mari-Ann Kaasma Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 162
Jane Orumaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 162
Sander Sedrik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 162
Ave Reitel Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 162
Taavi Peelo Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 162
Marleen Allemann Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 162
Ego Põdersalu Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 162
Ksenija Krehhova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 162
Veronika Simušina Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 162
Jura Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 162
Anna Izjumova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 162
Sandra Semenovskaja Keila Ühisgümnaasium 12. klass Jelena Prigodina 162
Pavel Didõk Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 162
Olga Karavajeva Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 160
Ljubov Kuusma Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 160
Anton Košljakov Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass Oksana Rassa 160
Maili Peetsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 160
Egert Indres Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 160
Katariina Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 160
Diane Sirelpuu Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 160
Merlin Hurt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 158
Kerli Ojakivi Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 158
Raido Heinlaid Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 158
Eliis Ermel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 158
Allar Mölder Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 158
Diana Berger Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 158
Gleb Šalavin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 156
Anastassia Ljantsevitš Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 156
Margarita Kartezi Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 156
Natalja Grudkina Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 156
Vladimir Kirjuhhin Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Anneli Morgenson 156
Janno Paluoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 156
Ragnar Parv Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 156
Merilin Poom Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 156
Helen Allik Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 156
Signe Mägist Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 156
Piret Rummi Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 156
Heleri Suurmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 156
Gert Kender Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 156
Raido Roosnurm Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 156
Egle-Helene Ervin Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 156
Aimar Soots Tõrva Gümnaasium 12. klass Katrin Kalamees 154
Kaisa Malk Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 154
Rain Leotoots Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 154
Elina Hunt Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 154
Kaja-Liis Pall Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 154
Mihkel Pool Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 154
Risto-Mario Tammisaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 154
Timur Mingazov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 154
Svetlana Kavalerova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 154
Katharina Valkrusman Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 152
Kristin Kõva Saku Gümnaasium 11. klass Lidia Uuselu 151
Anna-Maria Himma Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Riina Timmermann 150
Silver Jõgi Tallinna Inglise Kolledž 12. klass Paavo Viilup 150
Hanna Laupä Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 150
Maarja-Liis Org Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 150
Diana Vaarmaa Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 150
Ronald Toome Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 150
Julia Poljuhovits Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Kristina Toropova 150
Kristina Korovajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 150
Aleksandra Mitrofanova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Kristina Toropova 150
Nastja Nilina Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 150
Kristina Aleinikova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 150
Hetili Hantsom Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 150
Julia Sinišuk Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 150
Nikolai Tsaskin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 150
Dmitri Breznev Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass Oksana Rassa 148
Mari Kostitsina Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 148
Dmitri Novozhilov Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 148
Veeda Kala Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 148
Katariina Reissaar Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 148
Glaid Laev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 148
Liisi Lehtsaar Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 148
Kristi Tonka Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 146
Sander Sepp Tallinna Inglise Kolledž 12. klass Paavo Viilup 146
Jürgen Tumm Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 146
Natalja Kisseljova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Kristina Toropova 146
Arina Barsukova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 144
Maksim Kruglik Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 144
Mihhail Dzezelo Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 144
Anastassia Russak Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 144
Diana Smolenskaja Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 144
Silvia Bärlin Tapa Gümnaasium 11. klass Villu Varblane 144
Gerda Raudoja Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 144
Janar Koppel Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 144
Melani Tali Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 144
Greteliis Melts Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 144
Simon Aabrams Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 144
Silver Palm Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 144
Diana Tammekand Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 144
Roland Jagnits Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 144
Priit Trink Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Riina Timmermann 142
Gerli Jürgenson Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12. klass Krista Kõlli 142
Teele Vagula Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 142
Villiam Põldma Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 142
Heidi Vares Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 142
Andreas Kahk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 142
Nastja Ljahova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 142
Konstantin Kovaljonok Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 142
Karina Vatiska Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Kristina Toropova 138
Natali Buntsel Tapa Vene Gümnaasium 11. klass Anneli Morgenson 138
Ksenia Konovalova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 138
Kristina Azanovits Tapa Vene Gümnaasium 11. klass Anneli Morgenson 138
Alina Šipaševa Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 138
Maria Zagoruiko Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 138
Tatjana Bauer Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 138
Valentina Zimina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11. klass Inna Portjanskaja 138
Vladislav Vasin Keila Ühisgümnaasium 12. klass Jelena Prigodina 138
Eduard Jager Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 138
Greteliis Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 138
Kaisa Komp Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 138
Martin Ott Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 138
Laura Mander Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 138
Kätlin Urmann Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 138
Mari-Liis Tamm Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 138
Keidy Järv Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 138
Maarit Tolbuzova Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 138
Britt Rosenberg Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 136
Nadezda Babkova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 136
Anna Roskvas Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 134
Julia Gluhhih Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 134
Kristina Beljakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 134
Holger Oago Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 134
Greete Peterson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 132
Kristi Kalde Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 132
Lore Leppik Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 132
Karolina Aleksandrova Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 132
Ragnar Rosenberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 132
Dana Vadi Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 132
Saša Kikkas Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 132
Viktor Bozok Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 132
Miroslav Poptšenko Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 132
Katrin Vosar Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Anneli Morgenson 132
Marina Badeko Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 132
Artjom Dmitrijev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 132
Stefan Tsendei Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 132
Jekaterina Ganejeva Keila Ühisgümnaasium 12. klass Jelena Prigodina 132
Viktor Mussajtv Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 132
Julia Petrova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 130
Maria Tšumakova Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Anneli Morgenson 130
Karli-Kristjan Ojala Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 130
Armin Siig Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 128
Mairo Toom Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 126
Kristen Sempelson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 126
Sandra Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 126
Maris Nakström Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 126
Ingrid Leichter Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 126
Raily Kokk Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 126
Meelis Kelder Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 126
Veronika Jambajeva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 126
Pavel Širokov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 126
Kuran Timofei Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 126
Liisa Kurman Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 126
Kristina Stepanova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 126
Inessa Dmitrovski Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 124
Keiro Jõgisalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 124
Diana Erik Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 124
Rita Nazarova Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 122
Kristi Lõvi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 120
Liis Korn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 120
Egert Vakker Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 120
Sandra Resetjuk Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 120
Mari-Liis Lubi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 120
Lija Dubrovskaja Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 120
Diana Tsizevski Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 120
Anna Zazuljak Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 120
Viktoria Mašalo Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 120
Jelena Konapljova Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Kristina Toropova 120
Konstantin Maštakov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 118
Inga Lember Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 118
Jaana Rästas Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 118
Britten Torstenberg Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 117
Sander Mitendorf Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 116
Joanna Erm Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 114
Maarja-Liis Vesiloik Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 114
Jaana Õhtu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 114
Getter Kaevandes Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 114
Rauf Mikailov Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 114
Jekaterina Prikulis Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 114
Julia Lizarova Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 114
Tatjana Rodina Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 114
Sergei Kobets Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 114
Erko Koor Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 112
Niina Lindenburg Tallinna Ranniku Gümnaasium Täiskasvanu Niina Botina 110 väljaspool vanuserühma
Aleksander Beljavski Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 108
Svetlana Stepanova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 108
Katryn Kask Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 108
Andra-Liis Junker Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 108
Gerly Paloots Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 108
Reili Koplimets Rapla Ühisgümnaasium 11. klass Kadri Laup 108
Brigita Sildvee Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 106
Kaisa Takis Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 106
Elena Prokofijeva Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Kristina Toropova 106
Katrin Aardam Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 106
Maria Mölder Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 105
Kai Simpson Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 104
Anett Rannamets Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 104
Sander Liibert Viimsi Keskkool 11. klass Vilve Roosioks 102
Lulita Luptova Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 102
Kaido Piiri Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 102
Gerly Gnezdov Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 102
Kille Nevolihhin Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 102
Hendriko Gävgänen Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 102
Ilja Ksentsov Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 102
Valeria Fjodorova Keila Ühisgümnaasium 12. klass Jelena Prigodina 102
Anastassia Porohnja Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 102
Darja Lamihhova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 102
Jelizaveta Semenovskaja Keila Ühisgümnaasium 12. klass Jelena Prigodina 102
Diana Nikiforova Keila Ühisgümnaasium 12. klass Jelena Prigodina 102
Evgenia Romanenko Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Anneli Morgenson 102
Oksana Janovitš Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 102
Ilja Andrejev Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 102
Mihkel Rammu Lihula Gümnaasium 12. klass Jaanika Uusman 100
Fidan Nadzafova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 98
Sandra Andrejeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 98
Viktoria Lasberg Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 96
Laura Madi Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 11. klass Dairi Pärn 96
Ken Kaasik Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 96
Karolina Zagorovskaja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 96
Heike Pohla Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 96
Andres Aava Saku Gümnaasium 12. klass Lidia Uuselu 96
Elise Jepisov Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 94
Veronika Semjonova Keila Ühisgümnaasium 12. klass Jelena Prigodina 94
Triin Erismaa Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 92
Karl Puusaar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 92
Jarmo Paluoja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 90
Nele Salak Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 90
Angelis Palm Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 90
Marin Küla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 90
Inna Sammel Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 90
Sandra Meristu Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 90
Alina Ognevaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 90
Anna Mohhonko Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 90
Mirjam Lindmets Võru Kesklinna Gümnaasium 11. klass Evi Tarro 88
Marina Mager Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 86
Rivo Mängli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11. klass Krista Kõlli 86
Sandra Süsi Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 84
Birgit Säinas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 84
Ergo Gelenits Lihula Gümnaasium 11. klass Jaanika Uusman 84
Kristine Noodla Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 84
Dmitri Vilkov Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 84
Aleksandra Aleksandrova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 84
Nadezda Prõgova Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 84
Jelizaveta Nosko Tallinna Ranniku Gümnaasium 12. klass Niina Botina 82
Roman Lesment Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 78
Bogdan Firsov Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 78
Nastja Kurikova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 78
Mehis Rebane Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 78
Marika Brusenskaja Karjamaa Gümnaasium 11. klass Svetlana Dorofejeva 72
Alisa Paskova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 66
Triin Kolk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. klass Taimi Dreier 60
Jane Napp Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 42
Brit Remiküll Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 42
Viktoria Pisarstik Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 36
Marleen Plõks Rakvere Reaalgümnaasium 11. klass Reeli Rump 28